Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo MPD mužů a žen

Praha - Hostivař (2. 6. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 2.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 SB 11.31 qA
2 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 11.49 qA
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 11.57 qA
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 11.64 qA
MS Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.09
MS Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 2.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 11.59 qA
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 SB 11.81 qA
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 11.88 qA
4 30 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 PB 12.08 qA
5 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 12.12 qB
6 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.13 qB
7 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.15 qB
8 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 12.49 qB
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 2.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 PB 12.22 qB
2 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 12.27 qB
3 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 12.53 qB
4 42 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 PB 12.63
5 Filip ForejtFilip Forejt 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 PB 12.84
6 Matouš BartákMatouš Barták 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 SB 12.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 2.6.2022 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 12.55
2 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 12.64
3 Samuel LněníčekSamuel Lněníček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 PB 12.77
4 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 13.10
5 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 PB 13.71
6 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 13.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 2.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.34 qB
2 Miroslav PtáčekMiroslav Ptáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2 12.71
3 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.91
4 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 14.36
5 32 Jakub MalinaJakub Malina 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 15.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.09
2 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 SB 11.31 qA
3 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 11.49 qA
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 11.57 qA
5 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 11.59 qA
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 11.64 qA
7 Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.70
8 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 SB 11.81 qA
9 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 11.88 qA
10 30 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 PB 12.08 qA
11 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 12.12 qB
12 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.13 qB
13 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.15 qB
14 Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 PB 12.22 qB
15 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 12.27 qB
16 44 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.34 qB
17 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 12.49 qB
18 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 12.53 qB
19 27 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 PB 12.55
20 42 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 PB 12.63
21 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 12.64
22 Miroslav PtáčekMiroslav Ptáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 2 12.71
23 Samuel LněníčekSamuel Lněníček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 PB 12.77
24 Filip ForejtFilip Forejt 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 PB 12.84
25 Matouš BartákMatouš Barták 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 SB 12.90
26 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.91
27 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 13.10
28 Lukáš MichetschlägerLukáš Michetschläger 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 PB 13.71
29 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 13.94
30 František JindřišekFrantišek Jindřišek 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 14.36
31 32 Jakub MalinaJakub Malina 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 15.14

100 m - Muži (Finále)

Finále A (čt, 2.6.2022 - 18:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 11.29 q 11.00
2 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 SB 11.35 q 9.00
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.61 q 8.00
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.71 q 7.00
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 SB 11.76 q 6.00
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.79 q 5.00
7 30 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.11 4.00
Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 DQ
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 2.6.2022 - 18:25) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 SB 12.01 q 2.00
2 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 SB 12.03 q 1.00
3 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 12.07
4 44 Jáchym HořejšíJáchym Hořejší 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 SB 12.23
5 Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček 05 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 6 12.24
6 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 12.29
7 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 SB 12.47
8 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 12.60
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (čt, 2.6.2022 - 18:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 13.20 11.00
2 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.21 9.00
3 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 SB 13.24 8.00
4 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 13.30 7.00
5 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.48 6.00
6 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.55 5.00
7 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 13.60 4.00
8 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.67 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (čt, 2.6.2022 - 18:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 13.54 2.00
2 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.85 1.00
3 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 13.90
4 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 13.97
5 Sophie Anna BultováSophie Anna Bultová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 14.03
6 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 14.09
7 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 1 14.17
Klára JiráskováKlára Jirásková 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 13.07 qA
2 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.22 qA
3 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.28 qA
4 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 13.36 qA
5 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 13.37 qA
6 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 SB 13.49 qB
MS Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.77
MS Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 13.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 13.32 qA
2 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 13.44 qA
3 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.67 qB
4 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 SB 13.68 qB
5 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 13.83 qB
6 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 SB 13.86 qB
MS Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 13.63 qB
2 Sophie Anna BultováSophie Anna Bultová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 13.71 qB
3 Sophia HánováSophia Hánová 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 14.15
4 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 14.17
5 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 14.38
6 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 14.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka NovákováAnežka Nováková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 14.21
2 Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 14.57
3 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 14.62
4 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 PB 14.87
5 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.11 qA
2 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 14.01 qB
3 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.04
4 62 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 16.01
5 Natálie KlímováNatálie Klímová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 16.07
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.77
2 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 13.07 qA
3 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.11 qA
4 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 13.18
5 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.22 qA
6 Anna ČervenkováAnna Červenková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.28 qA
7 Lenka KučerováLenka Kučerová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 PB 13.32 qA
8 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 13.36 qA
9 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 13.37 qA
10 Anežka SladkáAnežka Sladká 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 13.44 qA
11 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 SB 13.49 qB
12 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 PB 13.63 qB
13 Lenka SvitákováLenka Svitáková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 13.67 qB
14 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 3 SB 13.68 qB
15 Sophie Anna BultováSophie Anna Bultová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 13.71 qB
16 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 PB 13.83 qB
17 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 SB 13.86 qB
18 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 6 14.01 qB
19 Eliška LandováEliška Landová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 14.04
19 Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.04
21 Sophia HánováSophia Hánová 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 14.15
22 Barbora KlimešováBarbora Klimešová 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 14.17
23 Anežka NovákováAnežka Nováková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 14.21
24 Kristýna NovákováKristýna Nováková 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 14.38
25 Karolína VavruškováKarolína Vavrušková 08 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 14.44
26 Andrea ŠlechtickáAndrea Šlechtická 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 PB 14.57
27 Nicole ScheibováNicole Scheibová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 PB 14.62
28 Viola MotejzíkováViola Motejzíková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 PB 14.87
29 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.22
30 62 Gabriela KáškováGabriela Kášková 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 16.01
31 Natálie KlímováNatálie Klímová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 16.07