3. kolo MPD mužů a žen
Praha - Kotlářka (10. 6. 2022)400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theodor FajmonTheodor Fajmon | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 50.76 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | SB 51.48 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Aleš KadlecAleš Kadlec | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 52.73 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | PB 53.04 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Daniel HradilDaniel Hradil | 91 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | SB 54.47 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | PB 53.81 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 55.19 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 4 | PB 55.43 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček | 05 | TJ Sokol Kbely Praha | 2 | PB 57.24 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 3 | 59.28 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 19:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 54.08 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Samuel LněníčekSamuel Lněníček | 05 | TJ Sokol Kbely Praha | 4 | PB 58.44 | ||||||||||||||
3 | Miroslav PtáčekMiroslav Ptáček | 05 | TJ Sokol Kbely Praha | 3 | 59.54 | ||||||||||||||
4 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 60.34 | ||||||||||||||
5 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 63.22 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theodor FajmonTheodor Fajmon | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4 | 50.76 | 11.00 | |||
2 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | SB 51.48 | 9.00 | |||
3 | Aleš KadlecAleš Kadlec | 98 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 52.73 | 8.00 | |||
4 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | PB 53.04 | 7.00 | |||
5 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | PB 53.81 | 6.00 | |||
6 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 54.08 | 5.00 | |||
7 | Daniel HradilDaniel Hradil | 91 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | SB 54.47 | 4.00 | |||
8 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 55.19 | 3.00 | |||
9 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 4 | PB 55.43 | 2.00 | |||
10 | Kryštof ŠtěrbáčekKryštof Štěrbáček | 05 | TJ Sokol Kbely Praha | 2 | PB 57.24 | 1.00 | |||
11 | Samuel LněníčekSamuel Lněníček | 05 | TJ Sokol Kbely Praha | 4 | PB 58.44 | ||||
12 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 3 | 59.28 | ||||
13 | Miroslav PtáčekMiroslav Ptáček | 05 | TJ Sokol Kbely Praha | 3 | 59.54 | ||||
14 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 60.34 | ||||
15 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 63.22 |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (pá, 10.6.2022 - 19:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | Atletika Stodůlky, z.s. | 3 | PB 61.66 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Anežka SladkáAnežka Sladká | 05 | SC Radotín Praha | 6 | PB 62.23 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 62.65 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eliška ŠormováEliška Šormová | 08 | Atletika Stodůlky, z.s. | 5 | 64.31 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 2 | SB 65.19 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (pá, 10.6.2022 - 19:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | PB 65.50 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Eliška HonsováEliška Honsová | 95 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | SB 66.15 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Anna JenčkováAnna Jenčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 66.65 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Lucie SuchomelováLucie Suchomelová | 00 | AC Praha 1890 | 2 | PB 67.36 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (pá, 10.6.2022 - 19:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha | 5 | PB 62.69 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Nicol BasileNicol Basile | 07 | Atletika Stodůlky, z.s. | 3 | 66.18 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Karin HavlováKarin Havlová | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 68.22 | ||||||||||||||
4 | Sára KunickáSára Kunická | 08 | SC Radotín Praha | 4 | 76.16 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | Atletika Stodůlky, z.s. | 3 | PB 61.66 | 11.00 | |||
2 | Anežka SladkáAnežka Sladká | 05 | SC Radotín Praha | 6 | PB 62.23 | 9.00 | |||
3 | Evelína StaráEvelína Stará | 04 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 62.65 | 8.00 | |||
4 | Justýna FílováJustýna Fílová | 07 | SC Radotín Praha | 5 | PB 62.69 | 7.00 | |||
5 | Eliška ŠormováEliška Šormová | 08 | Atletika Stodůlky, z.s. | 5 | 64.31 | 6.00 | |||
6 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 2 | SB 65.19 | 5.00 | |||
7 | Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | PB 65.50 | 4.00 | |||
8 | Eliška HonsováEliška Honsová | 95 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | SB 66.15 | 3.00 | |||
9 | Nicol BasileNicol Basile | 07 | Atletika Stodůlky, z.s. | 3 | 66.18 | 2.00 | |||
10 | Anna JenčkováAnna Jenčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 66.65 | 1.00 | |||
11 | Lucie SuchomelováLucie Suchomelová | 00 | AC Praha 1890 | 2 | PB 67.36 | ||||
12 | Karin HavlováKarin Havlová | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 68.22 | ||||
13 | Sára KunickáSára Kunická | 08 | SC Radotín Praha | 4 | 76.16 |