Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD staršího žactva, skupina A

Praha - Vokovice (20. 6. 2022)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.12 11.00
2 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 18.34 9.00
3 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.97 8.00
4 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 19.07 7.00
5 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 19.07 6.00
6 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 19.61 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 19.15 5.00
2 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 19.75 1.00
3 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 19.85
4 82 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 20.47
5 66 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.24
Vojtěch PavelVojtěch Pavel 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BlažekMatěj Blažek 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 19.87
2 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 20.61
3 81 Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 21.28
4 90 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.56
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 19.52 4.00
2 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 19.72 2.00
3 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.54
4 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 25.43
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor JanoušekViktor Janoušek 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 20.78
2 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 21.36
3 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.42
4 Teodosio ArichtevTeodosio Arichtev 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.80
5 85 Matyáš VálkaMatyáš Válka 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 26.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Marek PetráňMarek Petráň 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.12 11.00
2 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 18.34 9.00
3 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.97 8.00
4 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 19.07 7.00
4 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 19.07 6.00
6 86 Kvido SarauerKvido Sarauer 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 19.15 5.00
7 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 19.52 4.00
8 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 19.61 3.00
9 Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 19.72 2.00
10 Jiří KuntošJiří Kuntoš 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 19.75 1.00
11 Albert PeškeAlbert Peške 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 19.85
12 Matěj BlažekMatěj Blažek 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 19.87
13 82 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 20.47
14 Vojtěch LacykVojtěch Lacyk 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 20.61
15 Viktor JanoušekViktor Janoušek 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 20.78
16 66 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 21.24
17 81 Martin ŠulcMartin Šulc 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 21.28
18 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 21.36
19 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.54
20 David PudlačDavid Pudlač 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.42
21 90 Martin ZachMartin Zach 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.56
22 Teodosio ArichtevTeodosio Arichtev 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 22.80
23 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 25.43
24 85 Matyáš VálkaMatyáš Válka 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 26.54
Vojtěch PavelVojtěch Pavel 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 21.41
2 Tereza HasováTereza Hasová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 21.96
3 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 22.88
4 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.96
5 Sofie RydvanováSofie Rydvanová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 23.98
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.97 11.00
2 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 20.31 9.00
3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 20.84 6.00
4 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 20.93 5.00
5 43 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.00 4.00
6 Viktorie BíláViktorie Bílá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 21.18 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 20.43 8.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 20.54 7.00
3 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 21.33 1.00
4 Marie KlimováMarie Klimová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.42
5 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.81
6 45 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 21.87
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.18 3.00
2 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.79
3 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 22.21
4 1 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 22.22
Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Nicol BasileNicol Basile 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 21.58
2= 47 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.65
2= 66 Viktorie BalákováViktorie Baláková 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 22.65
4 Karolína LukováKarolína Luková 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 22.82
5 5 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.65
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 22.35
2 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.42
3 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.62
4 Laura PaštikováLaura Paštiková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.79
5 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 23.08
Amélie ČernáAmélie Černá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.63
2 64 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 24.50
3 Magdalena ŘezníčkováMagdalena Řezníčková 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 25.48
4 Kateřina SolarováKateřina Solarová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.09
Sára ŠustkováSára Šustková 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 23.64
2 Johana KahudováJohana Kahudová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 23.97
3 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 24.39
4 Laura MarkováLaura Marková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 25.16
5 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 25.70
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.81
2 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 23.67
3 Kateřina ŠímováKateřina Šímová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 24.42
4 63 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.65
Kateřina MusilováKateřina Musilová 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.97 11.00
2 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 20.31 9.00
3 49 Vanda KalašováVanda Kalašová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 20.43 8.00
4 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 20.54 7.00
5 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 20.84 6.00
6 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 20.93 5.00
7 43 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.00 4.00
8 Viktorie BíláViktorie Bílá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 21.18 2.00
8 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 21.18 3.00
10 Gabriela KašparováGabriela Kašparová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 21.33 1.00
11 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 21.41
12 Marie KlimováMarie Klimová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 21.42
13 42 Nicol BasileNicol Basile 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 21.58
14 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 21.79
15 Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21.81
16 45 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 21.87
17 Tereza HasováTereza Hasová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 21.96
18 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 22.21
19 1 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 22.22
20 59 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 22.35
21 Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 22.42
22 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.62
23 47 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 22.65
23 66 Viktorie BalákováViktorie Baláková 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 22.65
25 Laura PaštikováLaura Paštiková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 22.79
26 41 Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 22.81
27 Karolína LukováKarolína Luková 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 22.82
28 Nikola NovotnáNikola Novotná 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 22.88
29 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 22.96
30 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 23.08
31 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 23.63
32 Tereza ŠimákováTereza Šimáková 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 23.64
33 5 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.65
34 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 23.67
35 Johana KahudováJohana Kahudová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 23.97
36 Sofie RydvanováSofie Rydvanová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 23.98
37 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 24.39
38 Kateřina ŠímováKateřina Šímová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 24.42
39 64 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 24.50
40 63 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 24.65
41 Laura MarkováLaura Marková 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 25.16
42 Magdalena ŘezníčkováMagdalena Řezníčková 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 25.48
43 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 25.70
44 Kateřina SolarováKateřina Solarová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 26.09
Simona KrausováSimona Krausová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 DNS
Amélie ČernáAmélie Černá 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Sára ŠustkováSára Šustková 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 DNS
Kateřina MusilováKateřina Musilová 08 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 DNF

800 m - Žáci

(po, 20.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 56 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:18.46 11.00
2 48 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:19.25 9.00
3 82 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 2:25.69 8.00
4 64 Nicolas ŽídekNicolas Žídek 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 8 2:25.97 7.00
5 52 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:31.56 6.00
6 47 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:34.78 5.00
7 63 Václav VondřejcVáclav Vondřejc 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 2:35.48 4.00
8 62 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 2:36.18 3.00
9 59 Jáchym GlamošJáchym Glamoš 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:36.26 2.00
10 66 Richard ZajíčekRichard Zajíček 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 2:36.35 1.00
11 51 Samuel MacákSamuel Macák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:38.79
12 61 Vojtěch MacuraVojtěch Macura 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 2:44.16
58 Marek ŠuchaMarek Šucha 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:27.70 11.00
2 36 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:29.21 9.00
3 39 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:39.01 8.00
4 43 Blanka BulderbergsováBlanka Bulderbergsová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:42.57 7.00
5 41 Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:42.74 6.00
6 47 Lucie NeuvirtováLucie Neuvirtová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:43.02 5.00
7 42 Nicol BasileNicol Basile 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 2:45.84 4.00
8 44 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 2:51.34 3.00
9 63 Viktorie VackováViktorie Vacková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 2:57.76 2.00
10 45 Stanislava TětekováStanislava Těteková 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 2:58.95 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci

(po, 20.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11:03.15 11.00
MS 12 Tomáš UrxTomáš Urx 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 11:03.36
3 23 Filip SlabýFilip Slabý 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11:03.85 9.00
4 29 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 11:54.87 8.00
5 30 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 12:49.58 7.00
6 25 Martin Gregory JenkinsMartin Gregory Jenkins 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13:02.00 6.00
7 24 Tomáš HujíčekTomáš Hujíček 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 13:18.01 5.00
8 26 Antonín LupačAntonín Lupač 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13:53.94 4.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 11:59.45 11.00
2 1 Dominika ŠťastnáDominika Šťastná 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 13:12.38 9.00
3 20 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15:01.30 8.00
4 5 Magdalena MezerováMagdalena Mezerová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15:10.89 7.00
5 11 Klára BejdákováKlára Bejdáková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16:02.04 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 17:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.53 11.00
2 89 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.60 9.00
3 56 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.07 8.00
4 84 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.65 7.00
5 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 15.16 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.23 5.00
2 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.13 3.00
3 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 18.00 2.00
4 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.36
Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 17:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 16.43 4.00
2 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 18.12 1.00
3 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 19.45
Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 13.53 11.00
2 89 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.60 9.00
3 56 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.07 8.00
4 84 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.65 7.00
5 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 15.16 6.00
6 88 Mojmír NovotnýMojmír Novotný 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.23 5.00
7 Viktor BöhmViktor Böhm 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 16.43 4.00
8 Jan ČervinkaJan Červinka 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 17.13 3.00
9 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 18.00 2.00
10 Eduard KuklaEduard Kukla 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 18.12 1.00
11 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.36
12 Marek SolskýMarek Solský 07 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 19.45
Matyáš KlubalMatyáš Klubal 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 DQ
Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 DNS

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 17:15) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.68 11.00
2 61 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 15.85 9.00
3 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 15.85 8.00
4 Karolína HeroldováKarolína Heroldová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 21.09
Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 17:15) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Dominika DudováDominika Dudová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 16.50 7.00
2 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 16.97 6.00
3 56 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 17.64 3.00
4 39 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.80 1.00
5 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.89
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 17:15) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lída KomornáLída Komorná 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 17.26 4.00
2 Tereza HasováTereza Hasová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 19.23
3 Adéla FreslováAdéla Freslová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 19.50
4 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 19.87
5 44 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.78
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 20.6.2022 - 17:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 17.12 5.00
2 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 17.64 2.00
3 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 18.24
4 Marie MalečkováMarie Malečková 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 18.28
Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 15.68 11.00
2 61 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 15.85 9.00
2 Stella PoulováStella Poulová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 15.85 8.00
4 52 Dominika DudováDominika Dudová 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 16.50 7.00
5 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 16.97 6.00
6 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 17.12 5.00
7 Lída KomornáLída Komorná 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 17.26 4.00
8 56 Eliška JebaváEliška Jebavá 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 17.64 3.00
8 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 17.64 2.00
10 39 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.80 1.00
11 Emma De RoseEmma De Rose 08 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 18.24
12 Marie MalečkováMarie Malečková 07 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 18.28
13 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 18.89
14 Tereza HasováTereza Hasová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 19.23
15 Adéla FreslováAdéla Freslová 08 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 19.50
16 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 19.87
17 Karolína HeroldováKarolína Heroldová 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 21.09
18 44 Antonie DejlováAntonie Dejlová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.78
Valerie BenešováValerie Benešová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 DNS
Hana PilařováHana Pilařová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DQ
Anna PetrováAnna Petrová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Doškář, Glamoš, Koptík, Veselý Doškář, Glamoš, Koptík, Veselý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:42.77 9.00
2 56 Friedl, Fišer, Červinka, Petráň Friedl, Fišer, Červinka, Petráň A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:46.87 8.00
3 Dvořák, Myška, Sniegoň, Sarauer Dvořák, Myška, Sniegoň, Sarauer SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:47.31 7.00
4 Klubal, Kuntoš, Kukla, Kolařík Klubal, Kuntoš, Kukla, Kolařík SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:59.39 5.00
5 Adam, Böhm, Kimla, Šulc Adam, Böhm, Kimla, Šulc TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:59.88 4.00
6 Blažek, Janoušek, Lacyk, Válka Blažek, Janoušek, Lacyk, Válka Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 3:21.04 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hodač, Filounek, Strmiska, Vojáček Hodač, Filounek, Strmiska, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:41.51 11.00
2 Kratina, Sýkorovský, Peške, Novotný Kratina, Sýkorovský, Peške, Novotný A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:56.12 6.00
3 Zbroj, Solský, Dušek, Kolínský Zbroj, Solský, Dušek, Kolínský SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 3:04.95 3.00
4 66 Zajíček, Malíř, Pudlač, Zach Zajíček, Malíř, Pudlač, Zach Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:12.27 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hodač, Filounek, Strmiska, Vojáček Hodač, Filounek, Strmiska, Vojáček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:41.51 11.00
2 21 Doškář, Glamoš, Koptík, Veselý Doškář, Glamoš, Koptík, Veselý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:42.77 9.00
3 56 Friedl, Fišer, Červinka, Petráň Friedl, Fišer, Červinka, Petráň A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 2:46.87 8.00
4 Dvořák, Myška, Sniegoň, Sarauer Dvořák, Myška, Sniegoň, Sarauer SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:47.31 7.00
5 Kratina, Sýkorovský, Peške, Novotný Kratina, Sýkorovský, Peške, Novotný A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 2:56.12 6.00
6 Klubal, Kuntoš, Kukla, Kolařík Klubal, Kuntoš, Kukla, Kolařík SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:59.39 5.00
7 Adam, Böhm, Kimla, Šulc Adam, Böhm, Kimla, Šulc TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 2:59.88 4.00
8 Zbroj, Solský, Dušek, Kolínský Zbroj, Solský, Dušek, Kolínský SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 3:04.95 3.00
9 66 Zajíček, Malíř, Pudlač, Zach Zajíček, Malíř, Pudlač, Zach Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:12.27 2.00
10 Blažek, Janoušek, Lacyk, Válka Blažek, Janoušek, Lacyk, Válka Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 3:21.04 1.00

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Bulderbergsová, Kramosilová, Těteková, Veselková Bulderbergsová, Kramosilová, Těteková, Veselková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:02.43 9.00
2 42 Basile, Šormová, Poulová, Dudová Basile, Šormová, Poulová, Dudová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 3:04.13 8.00
3 Kašparová, Havelková, Jarolímková, Kalašová Kašparová, Havelková, Jarolímková, Kalašová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:06.49 7.00
4 Bílá, Antušková, De Rose, Jebavá Bílá, Antušková, De Rose, Jebavá Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:14.86 6.00
5 Dobášová, Hasová, Heroldová, Miňovská Dobášová, Hasová, Heroldová, Miňovská TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 3:18.67 5.00
6 Tunová, Mádlová, Koudeláková, Havlíčková Tunová, Mádlová, Koudeláková, Havlíčková SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 3:30.06 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánová, Šarapatková, Míčková, Krutilová Štěpánová, Šarapatková, Míčková, Krutilová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 3:02.17 11.00
2 Landová, Adamková, Malečková, Baláková Landová, Adamková, Malečková, Baláková Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 3:20.43 4.00
3 Černá, Fantová, Gawthrope, Neuvirtová Černá, Fantová, Gawthrope, Neuvirtová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:21.38 3.00
4 11 Bejdáková, Mezerová, Šídlová, Vacková Bejdáková, Mezerová, Šídlová, Vacková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:29.79 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánová, Šarapatková, Míčková, Krutilová Štěpánová, Šarapatková, Míčková, Krutilová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 3:02.17 11.00
2 43 Bulderbergsová, Kramosilová, Těteková, Veselková Bulderbergsová, Kramosilová, Těteková, Veselková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:02.43 9.00
3 42 Basile, Šormová, Poulová, Dudová Basile, Šormová, Poulová, Dudová Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 3:04.13 8.00
4 Kašparová, Havelková, Jarolímková, Kalašová Kašparová, Havelková, Jarolímková, Kalašová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:06.49 7.00
5 Bílá, Antušková, De Rose, Jebavá Bílá, Antušková, De Rose, Jebavá Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:14.86 6.00
6 Dobášová, Hasová, Heroldová, Miňovská Dobášová, Hasová, Heroldová, Miňovská TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 3:18.67 5.00
7 Landová, Adamková, Malečková, Baláková Landová, Adamková, Malečková, Baláková Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 3:20.43 4.00
8 Černá, Fantová, Gawthrope, Neuvirtová Černá, Fantová, Gawthrope, Neuvirtová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:21.38 3.00
9 11 Bejdáková, Mezerová, Šídlová, Vacková Bejdáková, Mezerová, Šídlová, Vacková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:29.79 2.00
10 Tunová, Mádlová, Koudeláková, Havlíčková Tunová, Mádlová, Koudeláková, Havlíčková SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 3:30.06 1.00

skok vysoký - Žáci

(po, 20.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 12 1.65 11.00
2 89 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 15 1.65 9.00
3 Vít StrmiskaVít Strmiska
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 10 1.59 8.00
4= Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 11 1.53 6.50
4= Jan FilounekJan Filounek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 13 1.53 6.50
6 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 8 1.50 5.00
7 Daniel NovákDaniel Novák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 3 1.47 4.00
8 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 9 1.44 3.00
9 David MalířDavid Malíř
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 6 1.36 2.00
10 Vojta DušekVojta Dušek
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 1 1.36 1.00
11 87 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 2 1.28
12 62 Kryštof KřesťanKryštof Křesťan
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 5 1.28
Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 14 DNS
Daniel BílekDaniel Bílek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 7 DNS
63 Václav VondřejcVáclav Vondřejc
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 4 NM
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,25 1,29 1,32 1,36 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 Body
1 Lída KomornáLída Komorná
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 13 1.41 11.00
2 Sára LandováSára Landová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 10 1.41 9.00
3 48 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 5 1.41 8.00
4 Tereza ŠkrabánkováTereza Škrabánková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 11 1.38 7.00
5 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 9 1.38 6.00
6 Dominika KošíčkováDominika Košíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 6 1.38 5.00
7 59 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 7 1.36 4.00
8 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 8 1.36 3.00
9 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 12 1.32 2.00
10 Nataly ŠťastnáNataly Šťastná
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 4 1.32 1.00
Laura PaštikováLaura Paštiková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 2 DNS
Magdalena ŘezníčkováMagdalena Řezníčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 3 NM
Laura MarkováLaura Marková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 1 NM
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Žáci

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 Body
1 84 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 9 3.10 11.00
2 Petr VoplatekPetr Voplatek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 8 2.70 9.00
3 David MyškaDavid Myška
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 4 2.40 8.00
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 6 2.30 7.00
5 Adam PodlipnýAdam Podlipný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 5 2.20 6.00
MS Patrik BeranPatrik Beran
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
11 1 2.10
7= 48 Lukáš JelenLukáš Jelen
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 2 2.00 4.50
7= Vojtěch LacykVojtěch Lacyk
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 3 2.00 4.50
Vítek ŠťastnýVítek Šťastný
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 7 NM
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 Body
1 56 Eliška JebaváEliška Jebavá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2.60 11.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86 Kvido SarauerKvido Sarauer
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 16 5.50 +0.4 m/s 4.90  2,10 4.39  0,80 5.30  2,90 5.30 x 5.11  1,90 5.50  0,40 11.00
2 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 17 5.49 +1.3 m/s 4.88  2,30 4.45  1,30 5.49  1,30 5.49 5.26  2,00 3.54  1,00 x 9.00
3 Jan FilounekJan Filounek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 19 5.47 +0.0 m/s 5.02  2,90 5.35  1,90 4.99  0,70 5.35 4.72  1,60 5.16  1,80 5.47  0,00 8.00
4 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 21 5.24 +0.0 m/s 5.24  0,00 - - 5.24 5.24  1,20 5.22  1,30 - 7.00
5 Tobias AjibTobias Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 20 5.21 +0.1 m/s 5.21  0,10 5.16  1,30 5.07  2,60 5.21 5.04  2,50 - - 6.00
6 88 Mojmír NovotnýMojmír Novotný
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 18 5.15 +2.3 m/s 5.03 +1.3 m/s 5.03  1,30 5.15  2,30 4.31  1,10 5.15 4.86  1,50 3.68  0,90 3.80  0,70 5.00
7 Vít StrmiskaVít Strmiska
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 5.09 +0.6 m/s 4.98  1,40 4.98  1,40 5.09  0,60 5.09 4.83  1,20 x 5.03  2,70 4.00
8 Jiří KuntošJiří Kuntoš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 2 4.91 +1.0 m/s 4.61  1,60 4.66  3,20 4.89  1,50 4.89 4.52  0,30 4.83  2,30 4.91  1,00 3.00
9 Matěj BlažekMatěj Blažek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 14 4.78 +0.3 m/s 4.78  0,30 4.71  0,70 x 4.78 2.00
10 Tobias ZbrojTobias Zbroj
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 13 4.75 +1.1 m/s x 4.75  1,10 3.20  2,60 4.75 1.00
11 David MalířDavid Malíř
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 8 4.74 +2.2 m/s 4.45 +0.3 m/s 4.25  1,20 4.74  2,20 4.45  0,30 4.74
12 Vojtěch PavelVojtěch Pavel
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 4 4.67 +2.5 m/s 4.67  2,50 4.50  2,90 4.43  2,30 4.67
13 Eduard KuklaEduard Kukla
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 10 4.56 +2.3 m/s 4.52 +0.0 m/s x 4.56  2,30 4.52  0,00 4.56
14 64 Nicolas ŽídekNicolas Žídek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 15 4.48 +0.3 m/s x 4.09  0,00 4.48  0,30 4.48
15 Vojta DušekVojta Dušek
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 11 4.46 +1.3 m/s 4.46  1,30 4.46  2,00 4.34  1,90 4.46
16 81 Martin ŠulcMartin Šulc
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 5 4.31 +3.2 m/s 1.41 +1.9 m/s x 1.41  1,90 4.31  3,20 4.31
17 David PudlačDavid Pudlač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 6 4.24 +2.2 m/s 4.09 +0.9 m/s 3.96  1,60 4.24  2,20 4.09  0,90 4.24
18 87 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 9 4.20 +5.1 m/s 4.03 +0.1 m/s 3.83  2,20 4.20  5,10 4.03  0,10 4.20
19 Filip MerhautFilip Merhaut
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 3 4.03 +1.9 m/s 3.83  3,30 4.03  1,90 3.97  1,00 4.03
20 Ernest AkhmetshinErnest Akhmetshin
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 1 3.30 +1.8 m/s  0,70 3.10  2,20 3.30  1,80 3.30
Daniel BílekDaniel Bílek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 7 DNS
Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 22 DNS
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 23 5.13 +1.1 m/s 5.03  0,00 4.82  0,00 x 5.03 5.13  1,10 4.99  1,30 x 11.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 16 4.98 +2.2 m/s 4.57 +1.1 m/s 4.15  1,50 4.98  2,20 4.17  0,50 4.98 4.26  0,80 4.15  1,50 4.57  1,10 9.00
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 24 4.97 +1.6 m/s 4.97  1,60 4.84  0,00 - 4.97 - - - 8.00
4 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 17 4.68 +1.1 m/s 4.26  0,30 x 4.65  2,80 4.65 4.22  1,30 4.48  2,30 4.68  1,10 7.00
5 52 Dominika DudováDominika Dudová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 20 4.66 +2.6 m/s 4.54 +1.6 m/s 4.66  2,60 4.53  0,80 4.45  0,40 4.66 4.48  0,10 4.54  1,60 - 6.00
6 Marie MalečkováMarie Malečková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 11 4.60 +0.4 m/s 4.30  0,00 4.51  1,40 4.52  0,20 4.52 4.39  0,10 4.60  0,40 4.52  1,80 5.00
7 Sára UrešováSára Urešová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 21 4.60 +0.5 m/s 4.35  1,80 4.60  0,50 x 4.60 x x x 4.00
8 Gabriela KašparováGabriela Kašparová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 10 4.46 +0.8 m/s 4.40  0,80 4.15  1,40 4.46  0,80 4.46 3.92  0,00 4.10  0,00 4.15  1,70 3.00
9 Viktorie BíláViktorie Bílá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 1 4.46 +2.4 m/s 4.32 +0.0 m/s 4.32  0,00 4.20  0,60 4.46  2,40 4.46 2.00
10 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 19 4.43 +1.8 m/s 4.39  1,90 4.34  2,00 4.43  1,80 4.43 1.00
11 Sára LandováSára Landová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 18 4.41 +0.0 m/s 4.41  0,00 4.00  0,70 4.37  1,90 4.41
12 Dominika KošíčkováDominika Košíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 14 4.34 +1.6 m/s 4.09  1,70 4.34  1,60 4.34  2,20 4.34
13 Karolína LukováKarolína Luková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 12 4.21 +0.7 m/s 4.21  0,70 - 4.15  0,00 4.21
14 Jana ZobalováJana Zobalová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 8 4.18 +1.4 m/s 4.18  1,40 x 3.74  1,30 4.18
15 66 Viktorie BalákováViktorie Baláková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 13 4.17 +2.0 m/s 4.04  0,00 4.17  2,00 x 4.17
16 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 6 4.09 +0.4 m/s 4.09  0,40 4.06  1,40 3.94  1,90 4.09
17 Eva DobášováEva Dobášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 2 4.06 +2.0 m/s 4.06  2,00 3.98  1,00 4.06  2,10 4.06
18 Johana KahudováJohana Kahudová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 7 4.04 +1.2 m/s x - 4.04  1,20 4.04
19 Sofie RydvanováSofie Rydvanová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 3 4.03 +2.3 m/s 3.92 +1.1 m/s 3.92  1,10 4.03  2,30 3.75  1,90 4.03
20 Amélie ČernáAmélie Černá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 9 3.96 +0.0 m/s 3.96  0,00 - 3.75  0,70 3.96
21 Lucie SellnerováLucie Sellnerová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 5 3.82 +1.8 m/s 3.82  1,80 3.66  0,10 3.58  2,00 3.82
22 Sára ŠustkováSára Šustková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 4 3.26 +2.2 m/s x x 3.26  2,20 3.26
Valerie BenešováValerie Benešová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 22 DNS
Simona KrausováSimona Krausová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 15 DNS
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 20 10.11 11.00
2 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 19 09.54 9.00
3 Ema ŠárováEma Šárová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 18 09.41 8.00
4 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 17 08.97 7.00
5 Tereza GawthropeTereza Gawthrope
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 16 08.61 6.00
6 Adéla FreslováAdéla Freslová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 15 08.33 5.00
7 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 4 07.95 4.00
8 64 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 11 07.87 3.00
9 Karolína HeroldováKarolína Heroldová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 9 07.86 2.00
10 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 14 07.86 1.00
11 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 12 07.85
12 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 10 07.24
13 Vivien JakubůVivien Jakubů
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 07.12
14 Daria RomanovaDaria Romanova
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 6 06.84
15 Andrea ŠkeříkováAndrea Škeříková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 8 06.80
16 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 13 06.75
17 Ema JankovskáEma Jankovská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 7 06.65
18 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 5 06.23
19 Klára JanouškováKlára Janoušková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 2 06.16
20 Marie KlimováMarie Klimová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 3 06.09
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 20.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 13 12.20 11.00
2 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 11.50 9.00
3 David StrakaDavid Straka
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 11 10.45 8.00
4 Vojtěch KratinaVojtěch Kratina
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 7 09.58 7.00
5 Filip MerhautFilip Merhaut
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 10 09.35 6.00
6 Lukáš KloudaLukáš Klouda
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 8 09.31 5.00
7 47 Tomáš KřesťanTomáš Křesťan
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 6 08.23 4.00
8 Viktor JanoušekViktor Janoušek
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 3 08.18 3.00
9 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 5 07.86 2.00
10 Albert PeškeAlbert Peške
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 1 07.66 1.00
11 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
08 2 07.09
12 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 4 06.60
Adam MilitkýAdam Militký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 9 DNS
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema ŠárováEma Šárová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 24 32.63 11.00
2 61 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 25 31.82 9.00
3 49 Vanda KalašováVanda Kalašová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 22 29.34 8.00
4 Tereza GawthropeTereza Gawthrope
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 23 28.64 7.00
5 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 21 28.39 6.00
6 Nikola NovotnáNikola Novotná
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 18 23.28 5.00
7 Vivien JakubůVivien Jakubů
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 4 23.19 4.00
8 Štěpánka TunováŠtěpánka Tunová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 15 22.93 3.00
9 Lucie EremiášováLucie Eremiášová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 17 21.30 2.00
10 Karolína MráčkováKarolína Mráčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 8 20.91 1.00
11 Natálie KoudelákováNatálie Koudeláková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 12 20.40
12 Adéla UhrováAdéla Uhrová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 20 20.28
13 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 19 19.25
14 Rozálie KopřivováRozálie Kopřivová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 6 19.20
15 Klára KuncováKlára Kuncová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 7 18.45
16 Tereza KoláčnáTereza Koláčná
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 16 18.42
17 20 Evelína FantováEvelína Fantová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 16.56
18 Amélie KovačičováAmélie Kovačičová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 11 15.62
19= Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 10 15.22
19= Lucie SellnerováLucie Sellnerová
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
07 13 15.22
21 34 Kristina HavelkováKristina Havelková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 3 14.74
22 Adéla LaškovskáAdéla Laškovská
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 14 14.66
23 Ema JankovskáEma Jankovská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 5 12.85
11 Klára BejdákováKlára Bejdáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 1 NM
Kateřina SolarováKateřina Solarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 9 NM
Celkem 25 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 20.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 3 38.20 11.00
2 David SniegoňDavid Sniegoň
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 21 38.10 9.00
3 David StrakaDavid Straka
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 20 37.66 8.00
4 David MyškaDavid Myška
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 17 36.84 7.00
5 Lukáš KloudaLukáš Klouda
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 19 36.49 6.00
6 83 Marek PetráňMarek Petráň
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 5 31.75 5.00
7 21 Tomáš DoškářTomáš Doškář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 30.90 4.00
8 Daniel NovákDaniel Novák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
07 14 29.29 3.00
9 Filip HodačFilip Hodač
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 16 28.97 2.00
10 Matěj ŘežábMatěj Řežáb
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
07 6 28.28 1.00
11 Karel SýkorovskýKarel Sýkorovský
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 13 28.16
12 Lukáš VráblíkLukáš Vráblík
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
08 18 26.29
13 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 10 22.13
14 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 21.12
15 Daniel AjibDaniel Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 1 21.03
16 61 Vojtěch MacuraVojtěch Macura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 11 19.52
17 Theodor KrausTheodor Kraus
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 9 17.52
18 85 Matyáš VálkaMatyáš Válka
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
08 7 14.60
19 Štěpán KimlaŠtěpán Kimla
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 2 14.00
20 90 Martin ZachMartin Zach
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
08 8 12.12
Adam MilitkýAdam Militký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
07 15 DNS
Celkem 21 závodníků