Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Juliska (12. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.68 9.00
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 07.80 8.00
3 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.86 6.50
4 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.86 6.50
5 5 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.04 4.00
6 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.15 0.50
7 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.16
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.13 2.00
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.15 0.50
3 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.19
4 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.33
5 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.33
6 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zděnek MázlZděnek Mázl 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.40
2 Ondřej BrožOndřej Brož 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 08.42
3 Dominik SteinbachDominik Steinbach 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.52
4 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 08.52
5 Ignác HořejšíIgnác Hořejší 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.53
6 Adam KrajčíAdam Krajčí 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 08.57
7 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.83
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 08.79
2 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.92
3 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.02
4 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.30
5 Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 09.51
6 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.69
7 Jáchym KučeraJáchym Kučera 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.82
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 08.52
2 Richard NavaraRichard Navara 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 08.93
3 Sebastián HingarSebastián Hingar 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 09.05
4 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.83
5 Radek ŠkopRadek Škop 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.50
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.12 3.00
2 8 Vojtěch FábryVojtěch Fábry 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 08.42
3 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.44
4 35 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.46
5 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.04
6 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.57
7 Martin PerutkaMartin Perutka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.80
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 07.51 11.00
2 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 08.03 5.00
3 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 08.28
4 Marek SvobodaMarek Svoboda 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 08.53
5 49 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.71
6 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.20
7 Jasan HavlíkJasan Havlík 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.45
8 7 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 10.31
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 07.51 11.00
2 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 07.68 9.00
3 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 07.80 8.00
4 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.86 6.50
4 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.86 6.50
6 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 08.03 5.00
7 5 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.04 4.00
8 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.12 3.00
9 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.13 2.00
10 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.15 0.50
10 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.15 0.50
12 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.16
13 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.19
14 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 08.28
15 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.33
15 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.33
17 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.35
18 Zděnek MázlZděnek Mázl 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 08.40
19 Ondřej BrožOndřej Brož 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 08.42
19 8 Vojtěch FábryVojtěch Fábry 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 08.42
21 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.44
22 35 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.46
23 Dominik SteinbachDominik Steinbach 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.52
23 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 08.52
23 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 08.52
26 Ignác HořejšíIgnác Hořejší 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 08.53
26 Marek SvobodaMarek Svoboda 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 8 08.53
28 Adam KrajčíAdam Krajčí 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 08.57
29 49 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 08.71
30 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 08.79
31 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.83
32 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.92
33 Richard NavaraRichard Navara 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 08.93
34 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 09.02
35 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.04
36 Sebastián HingarSebastián Hingar 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 09.05
37 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.20
38 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.30
39 Jasan HavlíkJasan Havlík 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 09.45
40 Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 09.51
41 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 09.57
42 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.69
43 Martin PerutkaMartin Perutka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.80
44 Jáchym KučeraJáchym Kučera 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.82
45 Lukáš KulhánekLukáš Kulhánek 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.83
46 7 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 10.31
47 Radek ŠkopRadek Škop 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 10.50

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.01 11.00
2 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.11 9.00
3 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.20 8.00
4 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.31 7.00
5 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.32 6.00
6 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.39 5.00
7 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.40 3.50
8 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.62
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.51 2.00
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.55
3 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 08.56
4 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.65
5 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.66
6 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.67
7 10 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 08.93
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.71
2 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.76
3 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.80
4 Anna KadeřábkováAnna Kadeřábková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 08.87
5 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 08.92
6 Veronika PodhorskáVeronika Podhorská 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 08.92
7 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.05
MS Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.21
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KudrnováAdéla Kudrnová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 08.89
2 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.90
3 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.97
4 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.05
5 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.07
MS Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.94
2 Anna KrpenskáAnna Krpenská 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.16
3 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.20
4 Maryam BenlalamMaryam Benlalam 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 09.25
5 Kristýna ŠvandováKristýna Švandová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.40
MS Hermína PennigerováHermína Pennigerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.05
2 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 09.14
3 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.57
4 Barbora AntonováBarbora Antonová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.89
5 Veronika KazbundováVeronika Kazbundová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 10.78
MS Tereza ZachovalováTereza Zachovalová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 09.36
MS Laura PförtnerováLaura Pförtnerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.46
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 08.52 1.00
2 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.98
3 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 09.01
4 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.30
5 Eliška RydvanováEliška Rydvanová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.50
MS Karolína KroužkováKarolína Kroužková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.40 3.50
2 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.80
3 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.32
4 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.33
5 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.43
MS Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.14
MS Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.62
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.01 11.00
2 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.11 9.00
3 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.20 8.00
4 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 08.31 7.00
5 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.32 6.00
6 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.39 5.00
7 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 08.40 3.50
7 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.40 3.50
9 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 08.51 2.00
10 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 08.52 1.00
11 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.55
12 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 08.56
13 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.62
14 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.65
15 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.66
16 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 08.67
17 Lucie SolničkováLucie Solničková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.71
18 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.76
19 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.80
19 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.80
21 Anna KadeřábkováAnna Kadeřábková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 08.87
22 Adéla KudrnováAdéla Kudrnová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 08.89
23 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.90
24 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 08.92
24 Veronika PodhorskáVeronika Podhorská 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 08.92
26 10 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 08.93
27 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.94
28 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 08.97
29 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.98
30 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 09.01
31 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.05
31 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.05
31 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.05
34 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.07
35 Natalie Salma IbrahimováNatalie Salma Ibrahimová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.10
36 Hermína PennigerováHermína Pennigerová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.13
37 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 09.14
37 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.14
39 Anna KrpenskáAnna Krpenská 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.16
40 Karolína KroužkováKarolína Kroužková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.18
41 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.20
42 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.21
43 Maryam BenlalamMaryam Benlalam 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 09.25
44 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.30
45 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 09.32
46 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.33
47 Tereza ZachovalováTereza Zachovalová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 09.36
48 Kristýna ŠvandováKristýna Švandová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 09.40
49 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.43
50 Laura PförtnerováLaura Pförtnerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.46
51 Eliška RydvanováEliška Rydvanová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 09.50
52 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 09.57
53 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 09.62
54 Barbora AntonováBarbora Antonová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 09.89
55 Veronika KazbundováVeronika Kazbundová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 10.78

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 17.62 11.00
2 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.65 9.00
3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 18.45 7.00
4 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 18.58 6.00
5 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 18.76 4.00
6 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 18.92 3.00
7 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 19.68
8 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 19.78
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 18.74 5.00
2 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 19.87
3 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 20.20
4 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 20.23
5 Dominik SteinbachDominik Steinbach 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 20.67
6 Ondřej RašOndřej Raš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 20.68
7 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.37
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 19.36 2.00
2 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 19.42 1.00
3 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 19.63
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.62
5 Oliver FroloOliver Frolo 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 21.30
6 Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 23.36
7 Martin PerutkaMartin Perutka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 24.55
8 Radek ŠkopRadek Škop 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 26.43
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 18:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 18.38 8.00
2 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 20.08
3 Lukáš MalátLukáš Malát 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.28
4 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 20.29
5 Zděnek MázlZděnek Mázl 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.45
6 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 21.54
7 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 22.04
8 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.56
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 18:50) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 20.14
2 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 20.28
3 Adam KrajčíAdam Krajčí 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 20.58
4 Marek BenešMarek Beneš 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 21.35
5 Vít HouškaVít Houška 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 21.57
6 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.58
7 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.29
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 17.62 11.00
2 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 17.65 9.00
3 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 18.38 8.00
4 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 18.45 7.00
5 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 18.58 6.00
6 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 18.74 5.00
7 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 18.76 4.00
8 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 18.92 3.00
9 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 19.36 2.00
10 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 19.42 1.00
11 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 19.63
12 Jakub BednářJakub Bednář 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 19.68
13 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 19.78
14 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 19.87
15 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 20.08
16 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 20.14
17 Jakub SmělýJakub Smělý 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 20.20
18 Jan GorgoňJan Gorgoň 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 20.23
19 Lukáš MalátLukáš Malát 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.28
19 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 20.28
21 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 20.29
22 Zděnek MázlZděnek Mázl 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 20.45
23 Adam KrajčíAdam Krajčí 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 20.58
24 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.62
25 Dominik SteinbachDominik Steinbach 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 20.67
26 Ondřej RašOndřej Raš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 20.68
27 Oliver FroloOliver Frolo 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 21.30
28 Marek BenešMarek Beneš 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 21.35
29 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.37
30 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 21.54
31 Vít HouškaVít Houška 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 21.57
32 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 22.04
33 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 22.56
34 Stanislav DvořákStanislav Dvořák 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.58
35 Felix HynečekFelix Hyneček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.29
36 Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 23.36
37 Martin PerutkaMartin Perutka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 24.55
38 Radek ŠkopRadek Škop 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 26.43

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 18:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19.62 11.00
2 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.62 4.00
3 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.91
4 Anna KadeřábkováAnna Kadeřábková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 21.63
5 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.83
6 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 22.01
7 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 22.62
MS Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.25
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 18:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 20.99
2 Adéla KudrnováAdéla Kudrnová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 22.11
3 Anna KrpenskáAnna Krpenská 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 22.53
4 Kristýna ŠvandováKristýna Švandová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 22.83
5 Barbora AntonováBarbora Antonová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 24.77
MS Laura PförtnerováLaura Pförtnerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.12
MS Tereza ZachovalováTereza Zachovalová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 23.30
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 18:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 20.83
2 Eva ValentováEva Valentová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 21.49
3 Ema JanečkováEma Janečková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 21.56
4 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 21.66
5 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 21.86
6 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 21.90
7 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 23.50
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 18:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 20.60 5.00
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 20.94
3 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.95
4 Veronika PodhorskáVeronika Podhorská 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 21.96
5 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 22.91
6 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 23.35
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 18:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.18 7.00
2 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 20.54 6.00
3 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.64 3.00
4 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 20.76 1.00
5 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.13
6 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.97
7 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.34
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 20.72 2.00
2 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.19
3 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.63
4 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.07
5 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.73
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 12.5.2022 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie ChválováJulie Chválová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 19.88 9.00
2 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.07 8.00
3 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.23
4 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.39
5 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.10
MS Karolína KroužkováKarolína Kroužková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.44
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 19.62 11.00
2 Julie ChválováJulie Chválová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 19.88 9.00
3 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 20.07 8.00
4 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.18 7.00
5 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 20.54 6.00
6 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 20.60 5.00
7 Anna BreznenováAnna Breznenová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.62 4.00
8 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.64 3.00
9 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 20.72 2.00
10 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 20.76 1.00
11 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 20.83
12 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 20.91
13 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 20.94
14 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 20.99
15 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 21.13
16 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.19
17 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.23
18 Eva ValentováEva Valentová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 21.49
19 Ema JanečkováEma Janečková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 21.56
20 Anna KadeřábkováAnna Kadeřábková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 21.63
20 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.63
22 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 21.66
23 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 21.83
24 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 21.86
25 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 21.90
26 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.95
27 Veronika PodhorskáVeronika Podhorská 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 21.96
28 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.97
29 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 22.01
30 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.07
31 Adéla KudrnováAdéla Kudrnová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 22.11
32 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.25
33 Aneta VojcováAneta Vojcová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.34
34 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.39
35 Karolína KroužkováKarolína Kroužková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 22.44
36 Anna KrpenskáAnna Krpenská 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 22.53
37 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 22.62
38 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 22.73
39 Kristýna ŠvandováKristýna Švandová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 22.83
40 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 22.91
41 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 23.10
42 Laura PförtnerováLaura Pförtnerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 23.12
43 Tereza ZachovalováTereza Zachovalová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 23.30
44 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 23.35
45 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 6 23.50
46 Barbora AntonováBarbora Antonová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 24.77

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 38.80 11.00
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 39.67 9.00
3 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 40.81 8.00
4 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 40.92 7.00
5 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 41.59 6.00
6 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 43.39 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.16 5.00
2 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 43.79 3.00
3 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 44.58 2.00
4 Ondřej BrožOndřej Brož 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 44.80 1.00
5 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 45.83
6 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 46.48
7 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 55.26
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 38.80 11.00
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 39.67 9.00
3 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 40.81 8.00
4 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 40.92 7.00
5 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 41.59 6.00
6 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.16 5.00
7 Vojtěch PečenýVojtěch Pečený 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 43.39 4.00
8 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 43.79 3.00
9 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 44.58 2.00
10 Ondřej BrožOndřej Brož 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 44.80 1.00
11 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 45.83
12 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 7 46.48
13 Tomáš KarbulkaTomáš Karbulka 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 55.26

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 DNS
1 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NM 11.00
2 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NM 9.00
4 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 NM 8.00
5 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NM 7.00
6 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 NM 5.00
MS Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 NM
MS Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 NM
Poznámky:
Běh nebyl změřen, pořadí a body určeny podle videa.
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.86
2 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 48.15
3 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 49.04
4 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 49.20
5 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 49.52
6 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 50.71
MS Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 49.88
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 47.66 1.00
2 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 48.07
3 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 48.50
4 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 49.09
5 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 49.83
6 Viktorie KozderováViktorie Kozderová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 55.02
7 Veronika KazbundováVeronika Kazbundová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 59.16
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 45.51 6.00
2 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 45.90 4.00
3 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 46.50 3.00
4 Nikol SucháNikol Suchá 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 46.60 2.00
5 Maryam BenlalamMaryam Benlalam 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 48.72
6 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 52.87
Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 NM 11.00
1 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 NM 9.00
1 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 NM 8.00
1 Janna MatyášJanna Matyáš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 NM 7.00
1 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 NM 5.00
1 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 NM
1 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 NM
8 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 45.51 6.00
9 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 45.90 4.00
10 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 46.50 3.00
11 Nikol SucháNikol Suchá 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 46.60 2.00
12 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 47.66 1.00
13 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 47.86
14 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 48.07
15 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 48.15
16 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 48.50
17 Maryam BenlalamMaryam Benlalam 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 48.72
18 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 49.04
19 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 49.09
20 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 49.20
21 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 49.52
22 Kristina KralertováKristina Kralertová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 49.83
23 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 49.88
24 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 50.71
25 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 52.87
26 Viktorie KozderováViktorie Kozderová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 55.02
27 Veronika KazbundováVeronika Kazbundová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 59.16
Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 DNS
Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 4:34.86 11.00
2 17 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 4:54.26 9.00
3 4 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:55.11 8.00
4 6 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 4:56.22 7.00
5 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 5:03.95 6.00
6 11 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 5:08.37 5.00
7 5 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 5:10.49 4.00
8 8 Vojtěch FábryVojtěch Fábry 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 5:12.60 2.50
9 7 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 5:13.19 1.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 5:12.60 2.50
2 43 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 5:17.12
3 36 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:17.57
4 35 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 5:20.76
5 49 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 10 5:26.00
6 41 Matěj BezděkMatěj Bezděk 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 5:32.62
7 47 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 5:34.23
8 45 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 6:12.23
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 4:34.86 11.00
2 17 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 4:54.26 9.00
3 4 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:55.11 8.00
4 6 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 4:56.22 7.00
5 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 5:03.95 6.00
6 11 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 5:08.37 5.00
7 5 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 5:10.49 4.00
8 8 Vojtěch FábryVojtěch Fábry 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 5:12.60 2.50
8 34 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 5:12.60 2.50
10 7 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 5:13.19 1.00
11 43 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 5:17.12
12 36 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:17.57
13 35 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 5:20.76
14 49 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 10 5:26.00
15 41 Matěj BezděkMatěj Bezděk 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 5:32.62
16 47 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 5:34.23
17 45 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 6:12.23

1500 m - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 5:21.40 11.00
2 Renata PetrenkoRenata Petrenko 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 5:25.16 9.00
3 10 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 5:30.52 8.00
4 34 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 5:31.65 7.00
5 15 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 5:44.01 6.00
6 17 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:48.77 5.00
7 12 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 5:49.03 4.00
8 45 Kristýna OndrouškováKristýna Ondroušková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 5:52.89 3.00
9 11 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 5:53.87 2.00
10 51 Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10 6:24.96 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 17:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 14.73 11.00
2 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 14.99 9.00
3 3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 15.28 8.00
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.95 6.00
5 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 16.15 5.00
6 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 16.26 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 17:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.91 7.00
2 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.63 3.00
3 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.77 2.00
4 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 17.21 1.00
5 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 17.50
6 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 18.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 14.73 11.00
2 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 14.99 9.00
3 3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 15.28 8.00
4 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.91 7.00
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 15.95 6.00
6 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 16.15 5.00
7 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 16.26 4.00
8 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.63 3.00
9 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.77 2.00
10 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 17.21 1.00
11 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 17.50
12 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 18.31

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 17:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.30 11.00
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 15.52 9.00
3 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.68 8.00
MS Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 15.25
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 17.21 7.00
2 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.71 6.00
3 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.10 4.00
4 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 19.01 1.00
5 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 19.17
6 11 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 19.73
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 17:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 17.80 5.00
2 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 18.38 3.00
3 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 18.41 2.00
4 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.87
MS Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.90
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 15.25
2 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.30 11.00
3 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 15.52 9.00
4 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.68 8.00
5 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 17.21 7.00
6 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.71 6.00
7 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 17.80 5.00
8 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.10 4.00
9 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 18.38 3.00
10 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 18.41 2.00
11 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 19.01 1.00
12 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 19.17
13 11 Věra DvořákováVěra Dvořáková 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 19.73
14 Žofie TulachováŽofie Tulachová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.87
15 Jana StudničkováJana Studničková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 19.90

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 19:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kavan, Těšík, Hruška, Pospíšil Kavan, Těšík, Hruška, Pospíšil ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 29.29 11.00
2 3 Poděbradský, Veselý, Hrach, Jirák Poděbradský, Veselý, Hrach, Jirák SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 29.76 9.00
3 Janský, Bradáč, Mahmood, Váňa Janský, Bradáč, Mahmood, Váňa PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 29.96 8.00
4 Ladin, Šedivý, Ondáš, Šebl Ladin, Šedivý, Ondáš, Šebl TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 30.10 7.00
5 Toninger, Marek, Pečený, Špidlen Toninger, Marek, Pečený, Špidlen Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 31.33 3.00
6 Havlík, Hausdorf, Kalina, Svoboda Havlík, Hausdorf, Kalina, Svoboda ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 31.52 2.00
7 Švarc, Šedivý, Jelínek, Machalický Švarc, Šedivý, Jelínek, Machalický ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 31.56 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 19:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Gottwald, Ježek, Krbec, Kajml Gottwald, Ježek, Krbec, Kajml ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 30.34 6.00
2 Cápal, Krejčí, Šafránek, Klégr Cápal, Krejčí, Šafránek, Klégr PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 30.74 5.00
3 Manďák, Vosický, Surga, Šíma Manďák, Vosický, Surga, Šíma TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 30.95 4.00
4 Brož, Kodym, Novák, Čepelák Brož, Kodym, Novák, Čepelák ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 32.08
5 Čáp, Gorgoň, Pokorný, Navara Čáp, Gorgoň, Pokorný, Navara ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 32.22
6 Karbulka, Hromek, Kovařík, Raš Karbulka, Hromek, Kovařík, Raš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 33.12
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 19:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufal, Benda, Dvořák, Bednář Coufal, Benda, Dvořák, Bednář ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 31.69
2 Hořejší, Krajčí, Pirk, Reschke Hořejší, Krajčí, Pirk, Reschke ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 32.02
3 Mázl, Čada, Malát, Lukeš Mázl, Čada, Malát, Lukeš TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 32.10
4 Tornikidis, Růžička, Haloun, Kučera Tornikidis, Růžička, Haloun, Kučera PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 34.11
5 Pexa, Hyťha, Šiffel, Sobota Pexa, Hyťha, Šiffel, Sobota ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 34.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kavan, Těšík, Hruška, Pospíšil Kavan, Těšík, Hruška, Pospíšil ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 29.29 11.00
2 3 Poděbradský, Veselý, Hrach, Jirák Poděbradský, Veselý, Hrach, Jirák SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 29.76 9.00
3 Janský, Bradáč, Mahmood, Váňa Janský, Bradáč, Mahmood, Váňa PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 29.96 8.00
4 Ladin, Šedivý, Ondáš, Šebl Ladin, Šedivý, Ondáš, Šebl TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 30.10 7.00
5 5 Gottwald, Ježek, Krbec, Kajml Gottwald, Ježek, Krbec, Kajml ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 30.34 6.00
6 Cápal, Krejčí, Šafránek, Klégr Cápal, Krejčí, Šafránek, Klégr PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 30.74 5.00
7 Manďák, Vosický, Surga, Šíma Manďák, Vosický, Surga, Šíma TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 30.95 4.00
8 Toninger, Marek, Pečený, Špidlen Toninger, Marek, Pečený, Špidlen Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 31.33 3.00
9 Havlík, Hausdorf, Kalina, Svoboda Havlík, Hausdorf, Kalina, Svoboda ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 31.52 2.00
10 Švarc, Šedivý, Jelínek, Machalický Švarc, Šedivý, Jelínek, Machalický ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 31.56 1.00
11 Coufal, Benda, Dvořák, Bednář Coufal, Benda, Dvořák, Bednář ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 31.69
12 Hořejší, Krajčí, Pirk, Reschke Hořejší, Krajčí, Pirk, Reschke ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 32.02
13 Brož, Kodym, Novák, Čepelák Brož, Kodym, Novák, Čepelák ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 32.08
14 Mázl, Čada, Malát, Lukeš Mázl, Čada, Malát, Lukeš TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 32.10
15 Čáp, Gorgoň, Pokorný, Navara Čáp, Gorgoň, Pokorný, Navara ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 32.22
16 Karbulka, Hromek, Kovařík, Raš Karbulka, Hromek, Kovařík, Raš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 33.12
17 Tornikidis, Růžička, Haloun, Kučera Tornikidis, Růžička, Haloun, Kučera PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 34.11
18 Pexa, Hyťha, Šiffel, Sobota Pexa, Hyťha, Šiffel, Sobota ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 34.42

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 19:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mezerová, Sýkorová, Beauchamp, Machová Mezerová, Sýkorová, Beauchamp, Machová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 30.63 11.00
2 Matysová, Balcerová, Miklovičová, Mecerová Matysová, Balcerová, Miklovičová, Mecerová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 31.37 9.00
3 Novotná, Aldrovandi, Rosecká, Vaňková Novotná, Aldrovandi, Rosecká, Vaňková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 31.57 8.00
4 Pejcharová, Kaňková, Šídová, Hrubešová Pejcharová, Kaňková, Šídová, Hrubešová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 32.46 5.00
5 Šedivá, Lžičařová, Koulová, Solničková Šedivá, Lžičařová, Koulová, Solničková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 32.96 2.00
6 Jelínková, Kozderová, Rydvanová, Janečková Jelínková, Kozderová, Rydvanová, Janečková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 33.54
7 Lněničková, Košťáková, Bednářová, Martin Lněničková, Košťáková, Bednářová, Martin PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 33.61
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 19:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Turková, Podhorská, Chválová, Pletichová Turková, Podhorská, Chválová, Pletichová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 31.74 7.00
2 Suková, Matyáš, Paličková, Včelařová Suková, Matyáš, Paličková, Včelařová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 31.83 6.00
3 Vejlupková, Vaňková, Zavadilová, Čápová Vejlupková, Vaňková, Zavadilová, Čápová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 32.89 3.00
4 Cíchová, Breznenová, Saidlová, Krejčí Cíchová, Breznenová, Saidlová, Krejčí PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 34.14
5 Špoutilová, Kralertová, Válová, Nekvasilová Špoutilová, Kralertová, Válová, Nekvasilová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 34.39
6 Křepínská, Kadeřábková, Švandová, Benlalam Křepínská, Kadeřábková, Švandová, Benlalam ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 34.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 19:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolfová, Radzová, Stránská, Melišíková Rudolfová, Radzová, Stránská, Melišíková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 32.88 4.00
2 Mozgová, Novotná, Kubová, Gregorová Mozgová, Novotná, Kubová, Gregorová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 32.99 1.00
3 Vojtová, Štěpánková, Šustrová, Nováková Vojtová, Štěpánková, Šustrová, Nováková ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 33.11
4 Šebestová, Soukupová, Valentová, Pokorná Šebestová, Soukupová, Valentová, Pokorná ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 33.81
5 Tomanová, Maříková, Tulachová, Dvořáková Tomanová, Maříková, Tulachová, Dvořáková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 34.87
6 Kovaříková, Vojcová, Poston, Mikulíková Kovaříková, Vojcová, Poston, Mikulíková Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 35.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mezerová, Sýkorová, Beauchamp, Machová Mezerová, Sýkorová, Beauchamp, Machová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 30.63 11.00
2 Matysová, Balcerová, Miklovičová, Mecerová Matysová, Balcerová, Miklovičová, Mecerová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 31.37 9.00
3 Novotná, Aldrovandi, Rosecká, Vaňková Novotná, Aldrovandi, Rosecká, Vaňková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 31.57 8.00
4 Turková, Podhorská, Chválová, Pletichová Turková, Podhorská, Chválová, Pletichová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 31.74 7.00
5 Suková, Matyáš, Paličková, Včelařová Suková, Matyáš, Paličková, Včelařová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 31.83 6.00
6 Pejcharová, Kaňková, Šídová, Hrubešová Pejcharová, Kaňková, Šídová, Hrubešová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 32.46 5.00
7 Rudolfová, Radzová, Stránská, Melišíková Rudolfová, Radzová, Stránská, Melišíková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 32.88 4.00
8 Vejlupková, Vaňková, Zavadilová, Čápová Vejlupková, Vaňková, Zavadilová, Čápová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 32.89 3.00
9 Šedivá, Lžičařová, Koulová, Solničková Šedivá, Lžičařová, Koulová, Solničková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 32.96 2.00
10 Mozgová, Novotná, Kubová, Gregorová Mozgová, Novotná, Kubová, Gregorová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 32.99 1.00
11 Vojtová, Štěpánková, Šustrová, Nováková Vojtová, Štěpánková, Šustrová, Nováková ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 33.11
12 Jelínková, Kozderová, Rydvanová, Janečková Jelínková, Kozderová, Rydvanová, Janečková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 5 33.54
13 Lněničková, Košťáková, Bednářová, Martin Lněničková, Košťáková, Bednářová, Martin PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 33.61
14 Šebestová, Soukupová, Valentová, Pokorná Šebestová, Soukupová, Valentová, Pokorná ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 33.81
15 Cíchová, Breznenová, Saidlová, Krejčí Cíchová, Breznenová, Saidlová, Krejčí PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 34.14
16 Špoutilová, Kralertová, Válová, Nekvasilová Špoutilová, Kralertová, Válová, Nekvasilová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 34.39
17 Tomanová, Maříková, Tulachová, Dvořáková Tomanová, Maříková, Tulachová, Dvořáková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 34.87
18 Křepínská, Kadeřábková, Švandová, Benlalam Křepínská, Kadeřábková, Švandová, Benlalam ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 34.97
19 Kovaříková, Vojcová, Poston, Mikulíková Kovaříková, Vojcová, Poston, Mikulíková Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 35.28

skok o tyči - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 Body
1 3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2.80 o - o - o o xxo xo xxx 11.00
2 2 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 2.40 o o o o xxx 9.00
3 1 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 2.10 o xxx 8.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 Body
1 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 2.80 - - - o o o xxo o xxx 11.00
2 13 Alice GregorováAlice Gregorová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 2.30 o o o x- - 9.00
Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 NM xxx
MS Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.30 - - - - - - - - - - xo o o xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ToningerFilip Toninger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 19 5.56 +0.2 m/s 11.00
2 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 17 5.36 +0.0 m/s 9.00
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 18 5.23 -0.7 m/s 8.00
4 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 13 5.12 +0.0 m/s 7.00
5 Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 10 5.08 -0.1 m/s 6.00
6 Sean KlégrSean Klégr
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 11 5.02 +0.0 m/s 5.00
7 Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 32 4.88 +0.0 m/s 4.00
8 Jakub ČápJakub Čáp
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 4 4.79 -1.6 m/s 3.00
9 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 15 4.77 +0.0 m/s 2.00
10 Ondřej SýkoraOndřej Sýkora
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 28 4.65 +0.4 m/s 1.00
11 Jan BendaJan Benda
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 31 4.63 +0.0 m/s
12 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 29 4.62 -0.7 m/s
13 2 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 9 4.44 -0.5 m/s
14 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 30 4.42 +0.0 m/s
15 Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 33 4.33 -0.9 m/s
16 Hynek LangmajerHynek Langmajer
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 14 4.28 +0.0 m/s
17 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 26 4.21 +0.2 m/s
18 Matyáš ZounarMatyáš Zounar
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 20 4.21 -0.8 m/s
19 45 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 24 4.16 +0.0 m/s
20 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 27 4.14 -1.1 m/s
21 Ignác HořejšíIgnác Hořejší
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 6 4.13 +0.6 m/s
22 6 Adrian HromekAdrian Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 7 4.05 -1.4 m/s
23 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 25 4.02 -1.0 m/s
24 4 Adam ČadaAdam Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3 3.98 -1.6 m/s
25 34 Patrik HromekPatrik Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 22 3.98 +0.0 m/s
26 9 David KolářDavid Kolář
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 12 3.97 +0.0 m/s
27 Marek BenešMarek Beneš
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 1 3.68 -0.4 m/s
28 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 5 3.67 -1.3 m/s
29 Vít RoubíčekVít Roubíček
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 23 3.66 -0.6 m/s
30 Jáchym KučeraJáchym Kučera
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 21 3.17 +0.0 m/s
Filip BradáčFilip Bradáč
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 NM
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 19 5.08 +0.0 m/s 11.00
2 Julie ChválováJulie Chválová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 2 4.85 +0.0 m/s 9.00
3 Lucie SolničkováLucie Solničková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 15 4.75 +0.0 m/s 8.00
4 Barbora KaňkováBarbora Kaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 3 4.72 +0.6 m/s 7.00
5 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 9 4.69 -0.6 m/s 6.00
6 Anna MezerováAnna Mezerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 18 4.67 -0.3 m/s 5.00
7 Gabriela TomanováGabriela Tomanová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 13 4.49 +0.0 m/s 4.00
8 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 16 4.45 +0.0 m/s 3.00
9 Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 4.35 +0.0 m/s 2.00
10 Amálie NovotnáAmálie Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 17 4.34 -0.5 m/s 1.00
11 Eliška KubováEliška Kubová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 14 4.23 +0.0 m/s
12 Laura PletichováLaura Pletichová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 6 4.15 -0.8 m/s
13 Lenka NovákováLenka Nováková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 4 4.14 -0.7 m/s
14 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 11 4.05 +0.0 m/s
15 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 1 4.01 +0.0 m/s
16 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 12 3.94 +0.1 m/s
17 Aneta VojcováAneta Vojcová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 10 3.91 +0.0 m/s
18 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 7 3.88 +0.0 m/s
MS Hermína PennigerováHermína Pennigerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 5 4.14 +0.0 m/s
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 30 10.79 11.00
2 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 28 10.58 9.00
3 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 31 10.48 8.00
4 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 27 09.92 7.00
5 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 26 09.15 6.00
6 Tereza PokornáTereza Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 11 09.13 5.00
7 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 29 08.93 4.00
8 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 10 08.80 3.00
9 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 24 08.56 2.00
10 Eliška RydvanováEliška Rydvanová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 12 08.46 1.00
11 Anna NoháčováAnna Noháčová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 25 08.44
12 Veronika HampelováVeronika Hampelová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 23 08.42
13 Barbora KaňkováBarbora Kaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 6 08.34
14 Ema JanečkováEma Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 4 08.01
15 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 07.81
16 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 5 07.76
17 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 22 07.60
18 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 9 07.29
19 Ella NovákováElla Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 21 07.17
20 Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 16 07.06
21 Eva ValentováEva Valentová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 20 07.03
22 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 1 06.96
23 Dana GoláňováDana Goláňová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 2 06.83
24 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 13 06.70
25 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 14 06.66
26 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 17 06.61
27 Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 15 06.39
28 Eliška KoulováEliška Koulová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 19 06.36
29 Lucie DoleželováLucie Doleželová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 18 05.90
30 17 Amálie LampováAmálie Lampová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 7 05.76
MS Gréta HlačíkováGréta Hlačíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3 05.89
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VáňaMarek Váňa
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 17 11.89 11.00
2 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 2 11.49 9.00
3 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 16 10.28 8.00
4 Adam FridrichAdam Fridrich
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 14 10.02 7.00
5 Jáchym MrkvičkaJáchym Mrkvička
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 4 09.87 6.00
6 Marek SvobodaMarek Svoboda
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 13 09.84 5.00
7 Vojtěch PirkVojtěch Pirk
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 5 09.58 4.00
8 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 12 08.54 3.00
9 Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 3 08.00 2.00
10 Jakub ČápJakub Čáp
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 1 07.99 1.00
11 Richard NavaraRichard Navara
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 11 07.92
12 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 15 07.87
13 Eda VlčekEda Vlček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 7 07.69
14 Ondřej RašOndřej Raš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 07.60
15 Vít RoubíčekVít Roubíček
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 9 06.31
16 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 8 05.72
17 David SurgaDavid Surga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 6 NM
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 28 39.17 11.00
2 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 27 34.47 9.00
3 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 26 32.14 8.00
4 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 25 30.62 7.00
5 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 20 27.74 6.00
6 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 23 27.41 5.00
7 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 12 26.40 4.00
8 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 22 25.60 3.00
9 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 21 23.03 2.00
10 Anna NoháčováAnna Noháčová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 13 22.45 1.00
11 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 3 22.06
12 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 5 21.15
13 34 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 7 20.26
14 Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 18 20.14
15 Viktorie StránskáViktorie Stránská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 10 19.36
16= Tereza PokornáTereza Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 8 19.20
16= Anežka MaříkováAnežka Maříková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 16 19.20
18 Kristina KralertováKristina Kralertová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 4 18.91
19 Veronika HampelováVeronika Hampelová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 2 18.42
20 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 17 18.34
21 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 19 17.60
22 Marianna VaňkováMarianna Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 15 17.35
23 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 1 12.89
24 Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 11 12.02
25 51 Kateřina PostonKateřina Poston
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 9 10.51
MS Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 24 30.41
MS Jana StudničkováJana Studničková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 14 20.64
Celkem 27 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 14 38.41 11.00
2 2 Vít HrachVít Hrach
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 12 33.02 9.00
3 Adam FridrichAdam Fridrich
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 1 32.47 8.00
4 Jáchym MrkvičkaJáchym Mrkvička
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 3 32.03 7.00
5 Antonín ŠpidlenAntonín Špidlen
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 6 31.93 6.00
6 1 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 13 29.53 5.00
7 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 11 29.18 4.00
8 Lukáš MalátLukáš Malát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 10 28.76 3.00
9 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 2 25.23 2.00
10 Eda VlčekEda Vlček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 9 24.12 1.00
11 43 Oto SobotaOto Sobota
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 5 23.63
12 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 4 19.59
13 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 18.38
14 Sebastián HingarSebastián Hingar
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 8 18.21
Celkem 14 závodníků