Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha - Stromovka (20. 6. 2022)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 17.37 11.00
2 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 17.59 9.00
3 Jack Alexander CowanJack Alexander Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 18.27 7.00
4 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 18.29 6.00
5 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 18.42 5.00
6 3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 18.66 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 18.09 8.00
2 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 18.77 2.00
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 PB 18.93 1.00
4 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 PB 19.07
5 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 19.07
6 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 PB 19.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 18.76 3.00
2 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 19.15
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 19.34
4 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 PB 19.50
5 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 19.90
5 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 19.86
2 Adam KrajčíAdam Krajčí 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 PB 19.99
3 6 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 20.05
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 20.19
5 2 Zděnek MázlZděnek Mázl 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.86
6 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.28
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ignác HořejšíIgnác Hořejší 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 PB 20.48
2 11 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 PB 20.59
3 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 PB 21.62
4 Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 PB 23.07
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Alex ČontofalskýAlex Čontofalský 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 20.6.2022 - 18:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 PB 19.46
2 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.47
3 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 21.15
4 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.38
5 Jáchym KučeraJáchym Kučera 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.90
Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 17.37 11.00
2 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 17.59 9.00
3 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 18.09 8.00
4 Jack Alexander CowanJack Alexander Cowan 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 18.27 7.00
5 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 18.29 6.00
6 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 18.42 5.00
7 3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 18.66 4.00
8 5 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 18.76 3.00
9 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 18.77 2.00
10 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 PB 18.93 1.00
11 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 PB 19.07
11 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 19.07
13 Theodor LadinTheodor Ladin 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 19.15
14 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 PB 19.22
15 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 19.34
16 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 PB 19.46
17 Matyáš CápalMatyáš Cápal 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 19.47
18 Rafael KrbecRafael Krbec 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 PB 19.50
19 Vojtěch PirkVojtěch Pirk 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 19.86
20 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 19.90
21 Adam KrajčíAdam Krajčí 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 PB 19.99
22 6 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 20.05
23 Ondřej LukešOndřej Lukeš 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 20.19
24 Ignác HořejšíIgnác Hořejší 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 PB 20.48
25 11 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 PB 20.59
26 2 Zděnek MázlZděnek Mázl 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.86
27 Ondřej VyšínOndřej Vyšín 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 21.15
28 Hynek LangmajerHynek Langmajer 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 21.28
29 Richard AndrosovRichard Androsov 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 PB 21.62
30 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 22.38
31 Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 PB 23.07
32 Jáchym KučeraJáchym Kučera 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 24.90
5 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Alex ČontofalskýAlex Čontofalský 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 DNS
Matyáš ZounarMatyáš Zounar 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 19.19 11.00
2 5 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 PB 19.41 9.00
3 Julie ChválováJulie Chválová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 19.47 8.00
4 2 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 19.49 7.00
5 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 19.67 6.00
6 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.17 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.27 3.00
2 4 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.56
3 6 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 20.60
4 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.70
5 5 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.80
6 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 19.89 5.00
2 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 20.42 2.00
3 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 20.49
4 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.73
5 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.83
6 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 20.86
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.48
2 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 20.86
3 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 20.87
4 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.96
5 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 21.15
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.43
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 PB 21.20
2 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 21.65
3 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 21.66
4 Anna KadeřábkováAnna Kadeřábková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 21.69
5 Eva ValentováEva Valentová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 21.70
6 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.11
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 21.73
2 3 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 21.90
3 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.91
MS Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.10
5 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 22.11
6 Barbora AntonováBarbora Antonová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 22.49
MS Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 22.89
3 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 23.01
4 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 23.04
5 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.39
Adéla KudrnováAdéla Kudrnová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS
Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 DNS
Veronika KazbundováVeronika Kazbundová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 DNS
Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 NM
Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 NM
Poznámky:
běh nezměřen
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 21.67
MS Elisabetta Claudia PamioElisabetta Claudia Pamio 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 23.35
3 Emma ČermákováEmma Čermáková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 23.95
4 Karolína ŽižkováKarolína Žižková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 24.72
Mia ČadkováMia Čadková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (po, 20.6.2022 - 18:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.47 1.00
2 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.88
3 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.53
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.44
MS Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.09
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda FlachsováLinda Flachsová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 NM
1 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 NM
3 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 19.19 11.00
4 5 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 PB 19.41 9.00
5 Julie ChválováJulie Chválová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 19.47 8.00
6 2 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 19.49 7.00
7 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 19.67 6.00
8 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 19.89 5.00
9 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.17 4.00
10 Johana SýkorováJohana Sýkorová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.27 3.00
11 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 20.42 2.00
12 3 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 20.47 1.00
13 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.48
14 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 20.49
15 4 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.56
16 6 Tereza HrubešováTereza Hrubešová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 20.60
17 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.70
18 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 20.73
19 5 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.80
20 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 20.83
21 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 20.86
21 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 20.86
23 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 20.87
24 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.88
25 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 20.96
26 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 21.15
27 Klára KřepínskáKlára Křepínská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 PB 21.20
28 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 21.43
29 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.53
30 Klára VálováKlára Válová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 21.65
31 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 21.66
32 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 PB 21.67
33 Anna KadeřábkováAnna Kadeřábková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 21.69
34 Eva ValentováEva Valentová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 21.70
35 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 21.73
36 3 Eliška KoulováEliška Koulová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 PB 21.90
37 Rosalie KakosováRosalie Kakosová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.91
38 Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.10
39 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 22.11
39 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 22.11
41 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.44
42 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 22.49
43 Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 22.89
44 Julie DvořákováJulie Dvořáková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 23.01
45 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 23.04
46 Elisabetta Claudia PamioElisabetta Claudia Pamio 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 23.35
47 Sára MartinSára Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.39
48 Barbora AntonováBarbora Antonová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 23.77
49 Emma ČermákováEmma Čermáková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 PB 23.95
50 Dana GoláňováDana Goláňová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.09
51 Karolína ŽižkováKarolína Žižková 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 24.72
6 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Adéla KudrnováAdéla Kudrnová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Melánie MendlováMelánie Mendlová 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS
Karolína JelínkováKarolína Jelínková 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 DNS
Veronika KazbundováVeronika Kazbundová 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 DNS
Mia ČadkováMia Čadková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 DNS

800 m - Žáci

(po, 20.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 2:07.71 11.00
2 3 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 2:12.40 9.00
3 3 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:16.20 8.00
4 5 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 2:18.61 7.00
5 5 Ondřej ŠeblOndřej Šebl 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 2:18.87 6.00
6 4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:22.27 5.00
7 10 Lukáš ValešLukáš Valeš 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 PB 2:22.81 4.00
8 3 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 2:24.11 3.00
9 8 Samuel ManďákSamuel Manďák 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:29.21 2.00
10 11 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 11 PB 2:30.00 1.00
11 9 Kryštof SchniderKryštof Schnider 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 9 2:30.42
12 12 Ondřej BrožOndřej Brož 07 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 12 2:40.12
13 14 Oto SobotaOto Sobota 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 14 2:45.12
13 Matěj BezděkMatěj Bezděk 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13 DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:31.90 11.00
2 4 Laura PletichováLaura Pletichová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 2:32.60 9.00
3 6 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 2:36.33 8.00
4 11 Julie ŠediváJulie Šedivá 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 SB 2:39.73 7.00
5 9 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 9 PB 2:39.83 6.00
6 5 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:40.32 5.00
7 15 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 2:41.36 4.00
8 8 Barbora KrejčíBarbora Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:42.47 3.00
9 2 Nikol SucháNikol Suchá 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:45.16 2.00
10 4 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 2:47.04 1.00
11 10 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10 2:52.95
12 12 Kateřina PostonKateřina Poston 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 12 3:06.73
13 14 Anna MusialkováAnna Musialková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14 3:12.59
14 13 Viktorie KozderováViktorie Kozderová 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13 SB 3:16.70
4 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 DNS
Celkem 15 závodníků

3000 m - Žáci

(po, 20.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 12 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 12 PB 09:27.42
MS 9 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 9 PB 10:04.14
MS 7 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 PB 10:04.14
4 1 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 10:07.19 11.00
MS 14 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 14 10:46.00
6 2 Adam ČadaAdam Čada 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 10:55.31 9.00
7 3 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11:01.17 8.00
8 11 Patrik HromekPatrik Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 11:05.79 7.00
9 5 Lukáš VelichLukáš Velich 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11:06.36 6.00
10 4 Damián VíchDamián Vích 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 11:09.75 5.00
11 8 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 11:51.91 4.00
12 13 David KolářDavid Kolář 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13 11:58.55 3.00
6 Filip KysilkaFilip Kysilka 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
10 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 DNS
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 6 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 11:23.76
2 1 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 12:07.62 11.00
3 2 Renata PetrenkoRenata Petrenko 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 12:12.32 9.00
4 3 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13:46.72 8.00
5 7 Eliška KubováEliška Kubová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 14:11.05 7.00
6 4 Karolína KroužkováKarolína Kroužková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14:14.19 6.00
7 8 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 14:21.46 5.00
8 5 Julie EgertováJulie Egertová 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14:52.66 4.00
9 10 Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 15:38.86 3.00
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 14.19 11.00
2 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 15.48 8.00
3 6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.92 6.00
4 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.18 5.00
5 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.97 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 17:30) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 17.12 2.00
2 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.24 1.00
3 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 17.26
4 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 17.85
Michal ČepelákMichal Čepelák 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 17:30) official Vítr: +4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.40 9.00
2 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.80 7.00
3 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 16.69 4.00
4 3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 14.19 11.00
2 6 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.40 9.00
3 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 15.48 8.00
4 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.80 7.00
5 6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 15.92 6.00
6 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.18 5.00
7 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 16.69 4.00
8 Filip BradáčFilip Bradáč 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.97 3.00
9 2 Jan BendaJan Benda 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 17.12 2.00
10 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 17.24 1.00
11 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 17.26
12 3 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.43
13 Vladislav NovákVladislav Novák 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3 17.85
Michal ČepelákMichal Čepelák 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 DNS

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 17:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 15.32 11.00
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 15.61 9.00
3 5 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 16.19 7.00
4 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 16.34 6.00
5 6 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.38 5.00
6 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 16.77 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 17:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 16.49 3.00
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 17.04 1.00
3 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 17.07
4 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 17.64
5 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 PB 17.71
6 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 17:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 16.04 8.00
2 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 18.16
3= Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.73
3= Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 18.73
5 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 18.93
MS Elisabetta Claudia PamioElisabetta Claudia Pamio 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 21.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 20.6.2022 - 17:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.44 4.00
2 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 17.64
3 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 18.52
4 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 18.79
5 8 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 19.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 15.32 11.00
2 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 15.61 9.00
3 5 Sofie RubešováSofie Rubešová 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 16.04 8.00
4 5 Marianna VaňkováMarianna Vaňková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 16.19 7.00
5 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 16.34 6.00
6 6 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.38 5.00
7 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 16.44 4.00
8 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 16.49 3.00
9 Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 16.77 2.00
10 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 17.04 1.00
11 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 17.07
12 Klára KovaříkováKlára Kovaříková 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 17.64
12 Nela PaličkováNela Paličková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 17.64
14 Nikola ŠebkováNikola Šebková 07 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 PB 17.71
15 Eliška VolnáEliška Volná 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 18.16
16 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.22
17 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 18.52
18 Kateřina RandováKateřina Randová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 18.73
18 Gabriela TomanováGabriela Tomanová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 18.73
20 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 18.79
21 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 18.93
22 8 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 19.13
23 Elisabetta Claudia PamioElisabetta Claudia Pamio 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 3 21.45

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bradáč, Mahmood, Váňa, Krejčí Bradáč, Mahmood, Váňa, Krejčí PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:41.83 11.00
2 Šedivý, Houdek, Šebl, Gruber Šedivý, Houdek, Šebl, Gruber TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:46.56 9.00
3 Poděbradský, Veselý, Štěpán, Jirák Poděbradský, Veselý, Štěpán, Jirák SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:47.83 8.00
4 Coufal, Hlaváček, Těšík, Benda Coufal, Hlaváček, Těšík, Benda ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 2:50.64 7.00
5 4 Jelínek, Šedivý, Valeš, Machalický Jelínek, Šedivý, Valeš, Machalický ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:51.06 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bříza, Kajml, Kavan, Gottwald Bříza, Kajml, Kavan, Gottwald ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 2:50.67 6.00
2 Ladin, Manďák, Surga, Mázl Ladin, Manďák, Surga, Mázl TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:51.90 4.00
3 Čepelák, Novák, Brož, Kodym Čepelák, Novák, Brož, Kodym ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 3:04.56 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bradáč, Mahmood, Váňa, Krejčí Bradáč, Mahmood, Váňa, Krejčí PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 2:41.83 11.00
2 Šedivý, Houdek, Šebl, Gruber Šedivý, Houdek, Šebl, Gruber TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:46.56 9.00
3 Poděbradský, Veselý, Štěpán, Jirák Poděbradský, Veselý, Štěpán, Jirák SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:47.83 8.00
4 Coufal, Hlaváček, Těšík, Benda Coufal, Hlaváček, Těšík, Benda ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 2:50.64 7.00
5 Bříza, Kajml, Kavan, Gottwald Bříza, Kajml, Kavan, Gottwald ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 2:50.67 6.00
6 4 Jelínek, Šedivý, Valeš, Machalický Jelínek, Šedivý, Valeš, Machalický ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:51.06 5.00
7 Ladin, Manďák, Surga, Mázl Ladin, Manďák, Surga, Mázl TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:51.90 4.00
8 Čepelák, Novák, Brož, Kodym Čepelák, Novák, Brož, Kodym ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 3:04.56 3.00

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 20.6.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machová, Stránská, Hlačíková, Včelařová Machová, Stránská, Hlačíková, Včelařová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:54.01 11.00
2 Melišíková, Paličková, Sýkorová, Mezerová Melišíková, Paličková, Sýkorová, Mezerová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:58.97 9.00
3 9 Fojtíková, Nováková, Honzejková, Rubešová Fojtíková, Nováková, Honzejková, Rubešová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 2:59.24 8.00
4 Nováková, Čápová, Rosecká, Vaňková Nováková, Čápová, Rosecká, Vaňková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:05.30 7.00
5 Cíchová, Tomanová, Dvořáková, Bednářová Cíchová, Tomanová, Dvořáková, Bednářová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:10.01 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 20.6.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balcerová, Miklovičová, Stoklasová, Pletichová Balcerová, Miklovičová, Stoklasová, Pletichová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 3:05.56 6.00
2 11 Šedivá, Soukupová, Pokorná, Solničková Šedivá, Soukupová, Pokorná, Solničková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 3:08.04 4.00
3 Šídová, Randová, Válová, Hrubešová Šídová, Randová, Válová, Hrubešová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 3:10.39 2.00
4 Wonesch, Martin, Volná, Lněničková Wonesch, Martin, Volná, Lněničková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 3:13.84 1.00
5 Novotná, Vejlupková, Pončáková, Vaňková Novotná, Vejlupková, Pončáková, Vaňková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:15.49
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 20.6.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Nováková, Rudolfová, Suchá Novotná, Nováková, Rudolfová, Suchá TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:06.06 5.00
2 Kralertová, Pejcharová, Kaňková, Nekvasilová Kralertová, Pejcharová, Kaňková, Nekvasilová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 3:15.80
3 Lžičařová, Valentová, Šebestová, Koulová Lžičařová, Valentová, Šebestová, Koulová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 3:19.70
4 Kovaříková, Vojcová, Špoutilová, Čtvrtečková Kovaříková, Vojcová, Špoutilová, Čtvrtečková Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:23.05
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machová, Stránská, Hlačíková, Včelařová Machová, Stránská, Hlačíková, Včelařová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:54.01 11.00
2 Melišíková, Paličková, Sýkorová, Mezerová Melišíková, Paličková, Sýkorová, Mezerová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:58.97 9.00
3 9 Fojtíková, Nováková, Honzejková, Rubešová Fojtíková, Nováková, Honzejková, Rubešová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5 2:59.24 8.00
4 Nováková, Čápová, Rosecká, Vaňková Nováková, Čápová, Rosecká, Vaňková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 3:05.30 7.00
5 Balcerová, Miklovičová, Stoklasová, Pletichová Balcerová, Miklovičová, Stoklasová, Pletichová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 3:05.56 6.00
6 Novotná, Nováková, Rudolfová, Suchá Novotná, Nováková, Rudolfová, Suchá TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:06.06 5.00
7 11 Šedivá, Soukupová, Pokorná, Solničková Šedivá, Soukupová, Pokorná, Solničková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 3:08.04 4.00
8 Cíchová, Tomanová, Dvořáková, Bednářová Cíchová, Tomanová, Dvořáková, Bednářová PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 3:10.01 3.00
9 Šídová, Randová, Válová, Hrubešová Šídová, Randová, Válová, Hrubešová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 3:10.39 2.00
10 Wonesch, Martin, Volná, Lněničková Wonesch, Martin, Volná, Lněničková PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 3:13.84 1.00
11 Novotná, Vejlupková, Pončáková, Vaňková Novotná, Vejlupková, Pončáková, Vaňková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:15.49
12 Kralertová, Pejcharová, Kaňková, Nekvasilová Kralertová, Pejcharová, Kaňková, Nekvasilová Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 3:15.80
13 Lžičařová, Valentová, Šebestová, Koulová Lžičařová, Valentová, Šebestová, Koulová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 3:19.70
14 Kovaříková, Vojcová, Špoutilová, Čtvrtečková Kovaříková, Vojcová, Špoutilová, Čtvrtečková Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 3:23.05

skok vysoký - Žáci

(po, 20.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 6 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 6 1.59 11.00
2 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 5 1.56 9.00
3 4 Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 4 1.53 8.00
4 Štěpán ŠvarcŠtěpán Švarc
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 3 1.50 7.00
5 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 2 PB 1.38 6.00
Michal ČepelákMichal Čepelák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 1 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 15 1.57 11.00
MS valerie Novákovávalerie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 14 1.54
3 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13 1.48 9.00
4 3 Lucie SolničkováLucie Solničková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 9 1.39 8.00
5= Tereza TurkováTereza Turková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 12 1.39 6.50
5= Julie ChválováJulie Chválová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 3 PB 1.39 6.50
7 Eva ValentováEva Valentová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 7 PB 1.39 5.00
8 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 8 PB 1.36 4.00
9 3 Viktorie VčelařováViktorie Včelařová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 4 SB 1.33 3.00
10= Klára HonzejkováKlára Honzejková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 2 PB 1.25 1.00
10= 5 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 1 PB 1.25 1.00
10= Kristýna ŠvandováKristýna Švandová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 10 1.25 1.00
13 Aneta VojcováAneta Vojcová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 6 PB 1.20
4 Martina VojtováMartina Vojtová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 5 DNS
Veronika PodhorskáVeronika Podhorská
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 11 DNS
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Žáci

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 4 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 5 PB 2.90 11.00
2 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 2.80 9.00
3 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 PB 2.60 8.00
4 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 1 PB 2.50 7.00
5 4 Vojtěch KavanVojtěch Kavan
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 2 PB 2.40 6.00
6 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 3 PB 2.20 5.00
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 1 Alice GregorováAlice Gregorová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 7 PB 2.40 11.00
2 Johana Julie KrbcováJohana Julie Krbcová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 6 PB 2.40 9.00
3 6 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 PB 2.20 8.00
4 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 1 PB 2.00 7.00
3 Amálie LampováAmálie Lampová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 2 DNS
Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 8 DNS
Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 4 NM
Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 3 NM
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žáci

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ToningerFilip Toninger
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 31 PB 5.62 -0.8 m/s 11.00
2 Filip BradáčFilip Bradáč
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 32 5.59 -0.6 m/s 9.00
3 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 30 5.22 -1.0 m/s 8.00
4 Ondřej KalinaOndřej Kalina
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 4 PB 5.22 -1.0 m/s 7.00
5 Sean KlégrSean Klégr
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 29 5.05 +0.0 m/s 6.00
6 Adam BřízaAdam Bříza
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 25 4.98 -1.3 m/s 5.00
7 Matyáš CápalMatyáš Cápal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 1 PB 4.81 -1.2 m/s 4.00
8 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 26 4.75 -0.8 m/s 3.00
9 2 Jan BendaJan Benda
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 28 4.66 +0.0 m/s 2.00
10 4 Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 24 4.64 -0.3 m/s 1.00
11 10 Lukáš ValešLukáš Valeš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 22 4.57 +0.0 m/s
12 Vladislav NovákVladislav Novák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 27 4.50 +0.0 m/s
13 Richard NavaraRichard Navara
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 7 PB 4.44 -1.2 m/s
14 3 Kryštof HroníkKryštof Hroník
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 23 4.41 -1.2 m/s
15 6 Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 20 4.36 -0.6 m/s
16 Adam KrajčíAdam Krajčí
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 5 PB 4.31 -0.7 m/s
17 Ondřej MatinaOndřej Matina
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 16 4.24 -0.3 m/s
18 Ondřej LukešOndřej Lukeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 6 PB 4.24 -1.1 m/s
19 Ondřej VyšínOndřej Vyšín
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 10 SB 4.11 -1.3 m/s
20 4 Jonáš JelínekJonáš Jelínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 15 4.11 -0.6 m/s
21 Matěj ŠedivýMatěj Šedivý
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 11 4.11 -0.8 m/s
22 Hynek LangmajerHynek Langmajer
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 14 4.09 -1.0 m/s
23 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 13 4.05 +0.0 m/s
24 12 Ondřej BrožOndřej Brož
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 19 4.01 -0.9 m/s
25 11 Patrik HromekPatrik Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 9 3.75 -1.6 m/s
26 Matyáš ZounarMatyáš Zounar
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 17 3.74 -2.0 m/s
27 Felix HynečekFelix Hyneček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 3 PB 3.49 -0.8 m/s
28 Vojtěch ŠiffelVojtěch Šiffel
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 8 3.42 +0.0 m/s
Alex ČontofalskýAlex Čontofalský
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 2 DNS
Ignác HořejšíIgnác Hořejší
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 21 DNS
10 Adrian HromekAdrian Hromek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 12 DNS
Vojtěch PexaVojtěch Pexa
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 18 DNS
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 24 PB 4.77 +0.0 m/s 11.00
2 Amálie NovotnáAmálie Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 30 4.67 +0.0 m/s 9.00
3 3 Lucie SolničkováLucie Solničková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 25 4.64 +1.3 m/s 8.00
4 Denisa ŠídováDenisa Šídová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 28 4.59 +1.8 m/s 7.00
5 Gabriela TomanováGabriela Tomanová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 21 PB 4.53 +1.8 m/s 6.00
6 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 16 PB 4.52 +1.0 m/s 5.00
7 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 20 4.45 +1.8 m/s 4.00
8 Barbora KaňkováBarbora Kaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 29 4.24 +0.0 m/s 3.00
9 Kristina KralertováKristina Kralertová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 18 4.17 +1.3 m/s 2.00
10 Linda Emma WoneschLinda Emma Wonesch
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 5 PB 4.17 -0.3 m/s 1.00
11 2 Anna MezerováAnna Mezerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 27 4.13 +1.4 m/s
12 Eliška VolnáEliška Volná
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 17 4.12 +2.0 m/s
13 Barbora ŠebestováBarbora Šebestová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 23 4.11 -0.2 m/s
14 Kristýna ŠvandováKristýna Švandová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 6 PB 4.08 +1.0 m/s
15 Linda FlachsováLinda Flachsová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 12 3.95 +1.3 m/s
16 Veronika HuclováVeronika Huclová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 10 3.87 -2.7 m/s
17 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 1 SB 3.83 +1.0 m/s
18 5 Lucie ČtvrtečkováLucie Čtvrtečková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 11 3.82 +0.8 m/s
19 7 Eliška KubováEliška Kubová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 19 3.81 +1.4 m/s
20 Veronika MálkováVeronika Málková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 15 3.80 +1.9 m/s
21 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 13 3.68 +0.8 m/s
22 Emma ČermákováEmma Čermáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 7 SB 3.60 +0.0 m/s
23 Klára VálováKlára Válová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 9 3.56 +0.7 m/s
24 Ema JanečkováEma Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 2 SB 3.55 +1.1 m/s
25 Karolína ŽižkováKarolína Žižková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 8 3.53 +0.6 m/s
Melánie MendlováMelánie Mendlová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 3 DNS
Veronika PodhorskáVeronika Podhorská
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 22 DNS
Sára SupováSára Supová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 26 DNS
Adéla KudrnováAdéla Kudrnová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 14 DNS
Eliška RydvanováEliška Rydvanová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 4 DNS
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 32 10.65 11.00
2 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 31 10.29 9.00
3 10 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 29 PB 10.27 8.00
4 Tereza PokornáTereza Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 27 PB 09.18 7.00
5 1 Daniela NovákováDaniela Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 30 09.03 6.00
6 Barbora KaňkováBarbora Kaňková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 23 PB 08.91 5.00
7 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 20 PB 08.84 4.00
8 4 Markéta BednářováMarkéta Bednářová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 1 PB 08.68 3.00
9 Anna NoháčováAnna Noháčová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 28 08.51 2.00
10 2 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 26 08.45 1.00
11 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 21 PB 08.37
12 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 24 08.20
13 Ema JanečkováEma Janečková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 22 PB 08.09
14 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 11 PB 07.68
15 6 Tereza HrubešováTereza Hrubešová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 15 PB 07.61
16 10 Magdalena Ten DonkelaarMagdalena Ten Donkelaar
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 13 PB 07.40
17 Alžběta MikulíkováAlžběta Mikulíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 14 PB 07.35
MS Magdaléna RadzováMagdaléna Radzová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 2 PB 07.30
19 Barbora ŠpoutilováBarbora Špoutilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 17 07.26
20 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 4 PB 07.18
MS Dana GoláňováDana Goláňová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 12 PB 07.16
22 Veronika SobotováVeronika Sobotová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 16 06.82
MS Rozálie ZdvihalováRozálie Zdvihalová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 3 PB 06.62
24 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 9 06.31
25 Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 06.25
26 3 Eliška KoulováEliška Koulová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 10 06.19
27 Ludmila LžičařováLudmila Lžičařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 6 PB 05.93
Gréta HlačíkováGréta Hlačíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 7 DNS
Veronika KazbundováVeronika Kazbundová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 5 DNS
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 18 DNS
Eliška RydvanováEliška Rydvanová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 25 DNS
Sára SupováSára Supová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 19 DNS
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(po, 20.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 20 PB 11.49 11.00
2 Adam FridrichAdam Fridrich
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 17 PB 11.08 9.00
3 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 18 PB 10.41 8.00
4 5 David SurgaDavid Surga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 9 PB 10.04 7.00
5 Vojtěch PirkVojtěch Pirk
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 16 PB 09.99 6.00
6 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 19 09.51 5.00
7 Filip ŠímaFilip Šíma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 10 PB 08.98 4.00
8 Richard NavaraRichard Navara
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 13 PB 08.73 3.00
9 Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 3 PB 08.69 2.00
10 Tadeáš VosickýTadeáš Vosický
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 15 08.29 1.00
11 2 Zděnek MázlZděnek Mázl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 8 PB 08.29
12 Sean KlégrSean Klégr
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 5 PB 08.14
13 4 Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 12 07.66
14 Jáchym KajmlJáchym Kajml
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 4 PB 07.56
15 Rafael KrbecRafael Krbec
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 6 PB 07.36
16 3 Filip GottwaldFilip Gottwald
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 14 07.21
17 Adam JanskýAdam Janský
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 PB 06.93
18 Theodor LadinTheodor Ladin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 7 PB 06.79
19 Štěpán RůžičkaŠtěpán Růžička
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 11 06.12
20 Felix HynečekFelix Hyneček
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 1 PB 05.68
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(po, 20.6.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 22 35.63 11.00
2 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 20 PB 34.23 9.00
3 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 21 30.79 8.00
4 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 19 29.79 7.00
5 Jana ZvoníčkováJana Zvoníčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 18 PB 28.62 6.00
6 9 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 17 24.71 5.00
7 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 11 PB 23.88 4.00
8 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 14 PB 23.60 3.00
MS Karolína KváčováKarolína Kváčová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13 PB 23.00
10 Linda MichlováLinda Michlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
08 1 PB 22.45 2.00
11 2 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 16 22.19 1.00
12 Kristina KralertováKristina Kralertová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 12 PB 22.18
13 Veronika SobotováVeronika Sobotová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 10 PB 22.03
14 Anna NoháčováAnna Noháčová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 15 21.88
15 Tereza PokornáTereza Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 7 PB 21.14
16 Anežka MaříkováAnežka Maříková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 9 20.04
17 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
07 4 SB 16.85
18 5 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 16.62
19 Veronika VejlupkováVeronika Vejlupková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 5 PB 13.60
20 Aneta VojcováAneta Vojcová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 6 12.63
21 Alžběta RudolfováAlžběta Rudolfová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 3 PB 11.82
22 Ella NovákováElla Nováková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 2 PB 11.76
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(po, 20.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 15 PB 43.69 11.00
2 8 Jonáš DoležalJonáš Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1 PB 39.77 9.00
3 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 14 37.16 8.00
4 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 13 33.26 7.00
5 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
07 12 31.17 6.00
6 8 Samuel ManďákSamuel Manďák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 PB 29.70 5.00
7 Ondřej HausdorfOndřej Hausdorf
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
07 3 PB 29.47 4.00
8 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 9 27.94 3.00
9 5 Matyáš GruberMatyáš Gruber
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 2 PB 27.25 2.00
10 Štěpán MaléřŠtěpán Maléř
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
08 7 PB 27.22 1.00
11 Adam FridrichAdam Fridrich
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
07 11 26.47
12 Ondřej MatinaOndřej Matina
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
08 6 23.11
13 3 Kryštof HoudekKryštof Houdek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 4 PB 21.10
14 Oto SobotaOto Sobota
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
08 5 NM
Celkem 14 závodníků