Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina C

Praha - Kotlářka (12. 5. 2022)

skok daleký - Žáci

(čt, 12.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 10 5.95 +0.0 m/s - 11.00
2 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 8 5.35 +0.5 m/s - 9.00
3 Robert ČernýRobert Černý
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 5 5.07 +0.0 m/s - 8.00
4 Filip ForejtFilip Forejt
AC Praha 1890AC Praha 1890
07 9 5.06 +0.7 m/s - 7.00
5 Fabian SvobodaFabian Svoboda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 3 4.85 +0.0 m/s - 6.00
6 Miroslav KlimešMiroslav Klimeš
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 7 4.79 +1.4 m/s - 5.00
7 David FilloDavid Fillo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 6 4.79 +0.0 m/s - 4.00
8 Zdeněk VacekZdeněk Vacek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 4 4.67 +1.5 m/s - 3.00
9 Filip MlezivaFilip Mleziva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 2 4.43 +0.5 m/s - 2.00
10 Lukáš KlapalLukáš Klapal
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1 3.89 +1.8 m/s - 1.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
07 23 5.35 +1.8 m/s 11.00
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 22 4.97 +1.1 m/s 9.00
3 Kateřina FilípkováKateřina Filípková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 3 4.71 +1.4 m/s 8.00
4 Terezie ČernochováTerezie Černochová
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 21 4.63 +0.7 m/s 7.00
5 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 17 4.60 +1.3 m/s 6.00
6 Kristýna NovákováKristýna Nováková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 15 4.49 -0.4 m/s 5.00
7 Karolína VyšnáKarolína Vyšná
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 20 4.29 +1.0 m/s 4.00
8 Barbora MáchováBarbora Máchová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 10 4.25 +0.0 m/s 3.00
9 12 Sofie KrušinováSofie Krušinová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 9 4.21 +0.8 m/s 2.00
10 Mia KorbelováMia Korbelová
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 8 4.18 +0.7 m/s 1.00
11 Anna ČervenáAnna Červená
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
08 1 4.16 +1.7 m/s
12 Adéla NováAdéla Nová
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 18 4.14 +0.0 m/s
13 Magdalena ŘehákováMagdalena Řeháková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
08 13 4.12 +1.0 m/s
14 Klára ČámskáKlára Čámská
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
08 16 4.09 +0.0 m/s
15 Kristina NovotnáKristina Novotná
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
08 11 4.07 +0.2 m/s
16 Sophia HánováSophia Hánová
AC Praha 1890AC Praha 1890
08 4 4.07 +0.1 m/s
17 Veronika HauserováVeronika Hauserová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 5 4.03 +0.8 m/s
18 Lucie DobráLucie Dobrá
Spartak Praha 4 ASpartak Praha 4 A
08 19 3.98 +0.5 m/s
19 Adéla DavídkováAdéla Davídková
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 2 3.82 +1.0 m/s
20 14 Sára ČistáSára Čistá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 14 3.74 +0.0 m/s
21 13 Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 7 3.72 +0.5 m/s
22 Hana PříklenkováHana Příklenková
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
07 12 3.69 +0.0 m/s
23 Ela HolcováEla Holcová
Spartak Praha 4 BSpartak Praha 4 B
07 6 3.53 +1.8 m/s
Celkem 23 závodníků