Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek

Praha - Juliska (20. - 21. 5. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 20.5.2022 - 16:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 11.13
2 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.14
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.61
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 11.74
5 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 11.94
6 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 12.10
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 20.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.02
2 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.14
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 11.31
MS Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 11.32
5 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 11.45
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 SB 11.64
7 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 12.11
8 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 12.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (pá, 20.5.2022 - 16:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 11.11
MS Adam IgazAdam Igaz 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.16
3 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.47
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 11.58
5 Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.66
6 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 12.08
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.39
Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DQ
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.02
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 11.11
3 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 11.13
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.14
4 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.14
6 Adam IgazAdam Igaz 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.16
7 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 11.31
8 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 11.32
9 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 11.45
10 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.47
11 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 11.58
12 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.61
13 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 SB 11.64
14 Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 11.66
15 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 11.74
16 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 11.94
17 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 SB 12.08
18 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 12.10
19 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 12.11
20 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 PB 12.92
21 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.39
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (pá, 20.5.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 10.85
2 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 10.90
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.34
MS Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 11.37
Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Adam IgazAdam Igaz 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 20.5.2022 - 18:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 SB 11.31
2 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 11.36
3 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 SB 11.48
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 11.57
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 SB 11.60
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.70
7 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 11.90
Matúš GerecMatúš Gerec 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 20.5.2022 - 16:05) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.06
2 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 11.56
3 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.67
4 2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 11.80
5 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.93
6= Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.98
6= Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 20.5.2022 - 16:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11.02
2 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.11
3 Martin SellnerMartin Sellner 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 11.77
4 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.86
5 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.89
6 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 12.32
7 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 20.5.2022 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 11.19
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.20
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 11.44
4 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.99
5 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.19
6 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.26
Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 20.5.2022 - 16:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 10.97
2 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.24
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11.46
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.98
5 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 12.05
6 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 12.30
Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 20.5.2022 - 16:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 11.38
2 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11.44
3 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 SB 11.93
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 11.99
5 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.24
6 Rostyslav TyshchenkoRostyslav Tyshchenko 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.35
Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 10.97
2 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11.02
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.06
4 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.11
5 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 11.19
6 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.20
7 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.24
8 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 11.38
9 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 11.44
9 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11.44
11 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 11.46
12 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 11.56
13 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.67
14 Martin SellnerMartin Sellner 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 11.77
15 2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 11.80
16 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.86
17 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.89
18 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.93
18 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 SB 11.93
20 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.98
20 Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.98
20 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.98
23 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.99
23 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 11.99
25 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 12.05
26 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.19
27 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.24
28 Matěj PalataMatěj Palata 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.26
29 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 12.30
30 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 12.32
31 Rostyslav TyshchenkoRostyslav Tyshchenko 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.35
32 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 12.71
Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DQ

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (pá, 20.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 10.82
2 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 10.93
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 10.95
4 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 11.00
5 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 11.14
6 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 SB 11.23
7 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 11.33
Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 20.5.2022 - 18:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 11.46
2 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 SB 11.51
3 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 11.58
4 Martin SellnerMartin Sellner 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 SB 11.65
2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Samuel GrulichSamuel Grulich 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (pá, 20.5.2022 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.73
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 11.76
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 11.83
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 12.10
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 12.17
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 12.20
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 SB 12.40
Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 20.5.2022 - 18:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.43
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.83
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.21
Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 DNS
Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 DNS
Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 DNS
Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 20.5.2022 - 15:55) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.14
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.29
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 12.64
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 12.71
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.14
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 20.5.2022 - 15:55) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.82
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.38
3 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.78
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.79
5 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 13.15
6 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.16
7 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 20.5.2022 - 15:55) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.01
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 12.20
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.94
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.93
5 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 13.96
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.82
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.01
3 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.14
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 12.20
5 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.29
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.38
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 12.64
8 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 12.71
9 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.78
10 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.79
11 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.94
12 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 13.15
13 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.16
14 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.93
15 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 13.96
16 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.99
17 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.14
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 20.5.2022 - 15:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.43
2 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 13.00
3 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.35
4 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 13.40
5 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 14.03
6 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 15.14
7 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 15.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 20.5.2022 - 15:45) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.37
2 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 13.30
3 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 13.38
4 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 13.71
5 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 14.17
Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 20.5.2022 - 15:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.42
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.84
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.96
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 13.13
5 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 14.00
6 Viktoria LebedevaViktoria Lebedeva 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.86
Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 20.5.2022 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.49
2 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 12.58
3 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 12.96
4 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 SB 13.22
5 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 13.55
6 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 13.58
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.11
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 20.5.2022 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.47
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 12.81
3 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 13.24
4 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.35
5 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.57
6 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 14.10
7 6 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 14.77
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.37
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.42
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.43
4 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.47
5 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.49
6 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 12.58
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 PB 12.81
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.84
9 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.96
9 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 12.96
11 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 13.00
12 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.11
13 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 SB 13.13
14 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 SB 13.22
15 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 13.24
16 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 13.30
17 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.35
17 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.35
19 Tereza VodováTereza Vodová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 13.38
20 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 13.40
21 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 13.55
22 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.57
23 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 PB 13.58
24 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 13.71
25 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 14.00
26 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 PB 14.03
27 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 14.10
28 Ela KolomazníkováEla Kolomazníková 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 14.17
29 6 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 14.77
30 Viktoria LebedevaViktoria Lebedeva 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.86
31 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 15.14
32 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 15.50
Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 DNS
Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (pá, 20.5.2022 - 18:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 SB 12.21
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 12.28
3 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 12.33
4 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 12.39
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.53
6 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.60
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 SB 12.81
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.93
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 20.5.2022 - 18:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 SB 12.85
2 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.87
3 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.88
4 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 12.95
5 Anna HobzováAnna Hobzová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 12.99
6 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 13.28
Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.19
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 21.69
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 21.75
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.07
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.23
6 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.40
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.48
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 22.64
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.70
5 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 22.71
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.36
MS Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 22.91
MS Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 23.14
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.69
5 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 23.88
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.85
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 23.95
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.30
4 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.36
5 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 25.67
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.19
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 21.69
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 21.75
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.07
5 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.23
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.36
7 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.40
8 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.48
9 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 22.64
10 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.70
11 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 22.71
12 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.74
13 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.85
14 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 22.91
15 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 23.14
16 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.31
17 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.69
18 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 23.88
19 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.93
20 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 23.95
21 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.30
22 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.36
23 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 25.67

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 21.82
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.89
MS Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.26
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 22.37
2 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 22.40
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 22.97
4 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 23.01
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 22.97
2 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 23.26
3 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 23.35
4 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 23.44
5 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 23.53
6 Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 23.34
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 23.51
3 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.94
4 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 24.01
5 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 24.10
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 24.06
2 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 24.52
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 24.61
4 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 24.89
5 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 25.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 21.82
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.89
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.26
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 22.37
5 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 22.40
6 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 22.97
6 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 22.97
8 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 23.01
9 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 23.26
10 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 23.34
11 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 23.35
12 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 23.44
13 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 23.51
14 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 23.53
15 Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.73
16 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.94
17 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 24.01
18 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 24.06
19 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 24.10
20 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 24.52
21 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 24.61
22 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 24.89
23 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 25.01
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.29
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.31
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 24.37
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 24.58
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.26
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 25.05
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 25.31
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.45
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.45
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.34
MS Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 26.76
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:20) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 25.68
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.88
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 26.01
MS Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.59
MS Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 26.80
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.10
Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 26.45
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 26.55
3 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 26.76
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.00
MS Simone van RookhuizenSimone van Rookhuizen 96 NetherlandsNetherlands 2 28.25
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 29.27
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.29
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.31
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 24.37
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 24.58
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 25.05
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.26
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 25.31
8 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.40
9 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.45
9 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.45
11 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 25.68
12 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.88
13 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 26.01
14 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.34
15 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 26.45
16 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 26.55
17 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.59
18 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 26.76
18 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 26.76
20 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 26.80
21 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.00
22 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.10
23 Simone van RookhuizenSimone van Rookhuizen 96 NetherlandsNetherlands 2 28.25
24 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 29.27
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNF
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 24.72
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 25.16
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 25.69
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 25.70
5 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 25.99
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:05) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 25.74
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.13
3 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 26.30
4 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 SB 26.36
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 26.43
6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.67
7 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.19
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 26.39
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 27.09
3 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.28
4 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 27.35
5 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.71
6 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.52
Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 27.34
2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 27.92
3 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 28.35
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 28.47
5 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 29.19
6 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.29
7 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 31.47
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 24.72
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 25.16
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 25.69
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 25.70
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 25.74
6 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 25.99
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.13
8 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 26.30
9 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 SB 26.36
10 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 26.39
11 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 26.43
12 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 27.09
13 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.28
14 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 27.34
15 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 27.35
16 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.67
17 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.71
18 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 27.92
19 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.19
20 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 28.35
21 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 28.47
22 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.52
23 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 29.19
24 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.29
25 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 31.47
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNF
Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 47.38
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 48.66
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 49.63
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 49.66
MS 11 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 50.30
6 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 50.33
7 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 50.98
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 50.81
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.00
3 35 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 53.43
4 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 53.50
5 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 54.48
6 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 55.15
7 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 57.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 47.38
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 48.66
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 49.63
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 49.66
5 11 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 50.30
6 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 50.33
7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 50.81
8 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 50.98
9 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 51.00
10 35 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 53.43
11 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 53.50
12 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 54.48
13 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 55.15
14 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 57.27

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.39
2 13 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 49.92
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 51.18
4 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 51.39
5 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 51.43
6 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 52.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 45 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 52.90
2 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 53.03
3 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.16
4 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 54.44
5 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 55.98
Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 48.39
2 13 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 49.92
3 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 51.18
4 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 51.39
5 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 51.43
6 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 SB 52.17
7 45 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 52.90
8 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 53.03
9 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 53.16
10 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 54.44
11 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 55.98
Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 54.92
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 57.13
MS Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 57.29
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 57.63
5 5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 58.37
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 59.33
7 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 59.86
8 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 59.89
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 59.42
MS Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 59.80
3 43 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 60.68
4 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 60.85
MS Simone van RookhuizenSimone van Rookhuizen 96 NetherlandsNetherlands 8 63.06
6 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 66.03
7 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 66.58
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 54.92
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 57.13
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 57.29
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 57.63
5 5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 58.37
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 59.33
7 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 59.42
8 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 PB 59.80
9 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 59.86
10 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 59.89
11 43 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 60.68
12 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 60.85
13 Simone van RookhuizenSimone van Rookhuizen 96 NetherlandsNetherlands 8 63.06
14 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 66.03
15 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 66.58

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 58.82
MS Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.82
3 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 58.92
4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 59.34
5 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 59.56
6 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 62.13
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 60.84
2 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 62.06
3 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 62.27
4 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 63.51
5 2 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 63.58
6 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 64.88
Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 58.82
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 58.82
3 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 58.92
4 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 59.34
5 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 59.56
6 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 60.84
7 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 62.06
8 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 62.13
9 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 62.27
10 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 63.51
11 2 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 63.58
12 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 64.88
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS

800 m - Muži

(pá, 20.5.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 1:54.92
2 13 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 1:57.19
MS 41 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 SB 1:57.43
4 17 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 1:57.49
5 45 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 1:57.65
6 8 René SasynRené Sasyn 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:00.38
7 35 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:03.04
8 9 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 2:04.88
9 6 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 2:06.21
10 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (pá, 20.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 34 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 1:52.52
2 47 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 1:54.02
3 45 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 1:57.09
4 11 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 1:59.59
5 49 Jan KubešJan Kubeš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:01.52
6 17 Dominik GnipDominik Gnip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 2:02.03
7 15 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:03.24
8 51 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 2:06.00
12 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 20.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:04.58
2 49 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 2:06.92
3 6 Dmytro IvanetsDmytro Ivanets 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:09.39
4 10 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:10.45
5 5 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 2:11.23
6 8 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 2:12.85
7 7 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 2:13.14
8 1 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:29.02
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 34 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 1:52.52
2 47 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 1:54.02
3 45 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 1:57.09
4 11 Denis SulejmaniDenis Sulejmani 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 1:59.59
5 49 Jan KubešJan Kubeš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:01.52
6 17 Dominik GnipDominik Gnip 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 2:02.03
7 15 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 2:03.24
8 2 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 2:04.58
9 51 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 2:06.00
10 49 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 2:06.92
11 6 Dmytro IvanetsDmytro Ivanets 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:09.39
12 10 Lukáš OrtLukáš Ort 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:10.45
13 5 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 2:11.23
14 8 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 2:12.85
15 7 Lukáš SlepičkaLukáš Slepička 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 2:13.14
16 1 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 2:29.02
12 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

800 m - Ženy

(pá, 20.5.2022 - 16:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 34 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:09.52
2 43 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:13.01
3 96 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 2:16.40
4 39 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 2:18.39
5 36 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:18.74
6 84 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 2:20.21
7 41 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:39.82
44 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále A (pá, 20.5.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:11.42
2 6 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:16.83
3 28 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:17.53
MS 10 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:20.03
5 4 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 2:20.43
6 8 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:21.75
7 2 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 2:23.11
8 1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 2:23.53
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 20.5.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 9 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 SB 2:33.01
2 17 Amálie SimandlováAmálie Simandlová 05 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 PB 2:34.41
3 13 Klára KolářováKlára Kolářová 04 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 2:40.36
4 6 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:40.81
5 11 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 2:46.86
15 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
12 Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(so, 21.5.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 45 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 3:56.75
2 39 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:59.10
3 51 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 4:03.91
4 11 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 4:23.11
5 49 Šimon BeránekŠimon Beránek 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 4:26.34
6 41 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 SB 4:27.43
7 36 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 SB 4:36.87
8 43 Jiří KalaJiří Kala 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11 PB 4:42.13
12 Matěj ZimaMatěj Zima 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 DNS
17 Jan PokornýJan Pokorný 88 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 DNS
47 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
15 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 DNS
35 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
13 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 21.5.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 4:15.55
2 27 Jakub RůžičkaJakub Růžička 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:21.57
31 Michal BogdanMichal Bogdan 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 21.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 75 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:39.74
2 96 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 PB 4:41.28
3 84 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 4:46.56
4 92 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 5:24.89
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 21.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 4:51.92
2 31 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 5:10.33
3 32 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 5:11.20
4 21 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 5:47.37
5 29 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:48.27
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži

(pá, 20.5.2022 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Matěj ZimaMatěj Zima 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 09:01.15
2 34 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 PB 09:12.43
MS 61 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 09:18.58
MS 77 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09:24.24
5 27 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 09:32.09
MS 67 Tomáš DohnálekTomáš Dohnálek 04 OK Slavia Hradec KrálovéOK Slavia Hradec Králové 1 09:43.89
7 49 Šimon BeránekŠimon Beránek 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09:45.19
8 43 Jiří KalaJiří Kala 87 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 PB 09:55.37
9 36 Jiří BradáčJiří Bradáč 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 09:56.32
10 88 Michal ČernýMichal Černý 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10:10.31
36 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 12 DNS
68 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 DNS
Celkem 12 závodníků

3000 m - Junioři

(pá, 20.5.2022 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Daniel KroftaDaniel Krofta 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 09:33.01
MS 74 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 4 09:42.36
3 67 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 09:42.88
4 61 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 PB 09:42.95
95 Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy

(pá, 20.5.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 84 Alena TylšováAlena Tylšová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11:00.13
2 75 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 SB 11:19.06
3 96 Dora SoučkováDora Součková 98 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 PB 11:27.02
MS 63 Michaela EliášováMichaela Eliášová 91 NeregistrovanáNeregistrovaná 6 11:27.33
5 92 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 11:34.72
Celkem 5 závodníků

3000 m - Juniorky

(pá, 20.5.2022 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Eliška HostkováEliška Hostková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 10:05.17
2 28 Adéla KoženáAdéla Kožená 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 PB 10:35.91
MS 31 Lucie VlachováLucie Vlachová 06 ASK DěčínASK Děčín 5 11:10.26
4 32 Ester FuchsováEster Fuchsová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11:51.48
5 68 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 12:45.80
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 20.5.2022 - 14:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.92
MS Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 14.04
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.44
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.61
5 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.86
6 Marieta StravoravdiMarieta Stravoravdi 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 20.5.2022 - 14:55) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.96
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.17
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 14.63
MS Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 15.13
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.17
6 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 17.05
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 20.5.2022 - 14:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.50
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.53
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 14.25
4 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.53
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.06
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.45
7 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 17.49
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.50
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.53
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.92
4 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.96
5 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 14.04
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.17
7 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 14.25
8 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.44
9 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.53
10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.61
11 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 14.63
12 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.06
13 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 15.13
14 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.17
15 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 15.45
16 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.86
17 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 17.05
18 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová 02 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 PB 17.49
19 Marieta StravoravdiMarieta Stravoravdi 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 18.28
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNF

100 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále A (pá, 20.5.2022 - 17:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 13.50
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 13.70
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 13.73
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 14.07
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 14.23
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 14.31
Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 DNF
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 20.5.2022 - 17:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 14.46
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 14.46
3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.84
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 15.08
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.33
MS Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 15.51
7 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.01
Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 20.5.2022 - 14:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.89
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 14.91
3 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 15.49
4 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 16.14
5 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.15
6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.62
7 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 17.45
8 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 PB 17.54
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 20.5.2022 - 14:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 15.48
2 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 SB 15.84
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.03
Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNF
Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ
Poznámky:
DQ - běženo pod protestem, výkon 14,97
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.89
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 14.91
3 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 15.48
4 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 15.49
5 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 SB 15.84
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.03
7 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 16.14
8 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.15
9 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.62
10 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 17.45
11 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 PB 17.54
Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 DNF
Alžběta TymlováAlžběta Tymlová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNF
Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DQ
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DQ

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále A (pá, 20.5.2022 - 17:05) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 14.78
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.12
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 SB 15.36
4 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 15.51
5 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 15.59
6 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 15.90
7 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 16.05
8 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 16.16
Celkem 8 závodníků
Finále B (pá, 20.5.2022 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 17.23
Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DNS
Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (pá, 20.5.2022 - 17:35) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 14.14
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 14.57
3 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 14.93
4 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 SB 15.37
5 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 15.59
6 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 15.85
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.06
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 20.5.2022 - 15:25) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 14.30
2 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 15.09
3 Vít MolvaVít Molva 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 15.62
4 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 15.71
5 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 15.82
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.36
Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 20.5.2022 - 15:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 13.67
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 13.94
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 14.11
4 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 14.65
5 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.00
6 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 16.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (pá, 20.5.2022 - 15:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 14.26
2 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.44
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 14.49
4 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 14.75
5 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 15.53
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 15.55
7 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 17.06
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 13.67
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 13.94
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 14.11
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 14.26
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.44
6 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 14.49
7 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 14.65
8 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 14.75
9 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 15.53
10 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 15.55
11 Jonáš KostkaJonáš Kostka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.00
12 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 16.69
13 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 17.06

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (pá, 20.5.2022 - 17:25) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 SB 14.15
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.22
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 14.42
4 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 14.60
5 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.61
6 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.76
Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNF
Celkem 8 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži

(so, 21.5.2022 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 53.05
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 54.72
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 57.68
Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Václav BrůhaVáclav Brůha