Naše projekty
Pohybová gramotnost
Atletika pro děti
Atletika pro rodinu
Jsem atlet
Český běh
IS
en
Novinky
Aktuality
Krátce
ČAS informuje
Newsfeed
Kalendář Akcí
Atleti
Statistiky
Reprezentace
Média
Fotogalerie
Videa
Časopis
Podcast
O nás
Historie
Struktura
Etická atletika
Členové
Krajské atletické svazy
Oddíly a kluby
Atleti
Veteráni
Dokumenty
Reprezentace
Koncepce reprezentace
Trenérské informace 2024
Reprezentační výběry 2024
Nominační kritéria a splněné nominační požadavky 2024
Informace k reprezentačním akcím
Úspěšnost výprav ČR
Medailisté z vrcholných soutěží
Mládež
Sportovní centra mládeže
Vrcholové sportovní centrum mládeže
Atletické akademie
Sportovní střediska
Sportovní gymnázia
Pohybová gramotnost - projekty
Zdravotní problémy a prevence
Vzdělávání a metodika
Registr trenérů
Školení trenérů
Semináře, workshopy a konference
Metodika
Biomechanika
Soutěže a rozhodčí
Soutěže
Rozhodčí
Kontakty
Přidej se k nám
Staň se atletem
Staň se trenérem
Staň se rozhodčím
Založ nový oddíl
Kariéra
Organizace
Zpravodajství
Menu
Kalendář
Výsledky
Výsledky
vytisknout
Kompletní výsledky
Časový pořad
Disciplíny
Všechny disciplíny
100 m
200 m
400 m
800 m
1500 m
3000 m
100m p 83,8
110m p 106,7
110m p 99,1
400m p 91,4
400m p 76,2
3000m p 91,4
3000m p 76,2
4x100 m
4x400 m
Disk 1kg
Disk 1,75kg
Disk 2kg
Oštěp 600g
Oštěp 800g
Koule 4kg
Koule 6kg
Koule 7,26kg
Dálka
Trojskok
Tyč
Výška
Statistiky závodu
Medailisté
běhy a chůze
techniky
Celkové počty
Informace o závodě
Propozice
Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek
Praha - Juliska (20. - 21. 5. 2022)
Časový pořad
pátek, 20.5.2022
Čas
Disciplíny
14:45
100m p 83,8
Jky
R01
official
100m p 83,8
Jky
R02
official
Výška
Ž
official
Dálka
J
official
Koule 7,26kg
M
official
Oštěp 600g
Jky
official
14:55
100m p 83,8
Ž
R01
official
100m p 83,8
Ž
R02
official
100m p 83,8
Ž
R03
official
15:10
110m p 99,1
J
R01
official
110m p 99,1
J
R02
official
15:25
110m p 106,7
M
R01
official
15:45
100 m
Jky
R01
official
100 m
Jky
R02
official
100 m
Jky
R03
official
100 m
Jky
R04
official
100 m
Jky
R05
official
15:55
100 m
Ž
R01
official
100 m
Ž
R02
official
100 m
Ž
R03
official
16:05
100 m
J
R01
official
100 m
J
R02
official
100 m
J
R03
official
100 m
J
R04
official
100 m
J
R05
official
Dálka
M
official
Koule 6kg
J
official
Oštěp 600g
Ž
official
16:15
100 m
M
R01
official
100 m
M
R02
official
100 m
M
R03
official
16:25
800 m
Jky
FA
official
800 m
Jky
FB
official
16:35
800 m
Ž
official
16:45
800 m
J
B01
official
800 m
J
B02
official
16:55
800 m
M
official
17:05
100m p 83,8
Jky
FA
official
100m p 83,8
Jky
FB
official
17:10
100m p 83,8
Ž
FA
official
100m p 83,8
Ž
FB
official
17:25
110m p 99,1
J
F
official
Výška
Jky
official
Dálka
Jky
official
Koule 4kg
Ž
official
Oštěp 800g
J
official
17:35
110m p 106,7
M
F
official
18:00
100 m
J
FA
official
100 m
J
FB
official
18:05
100 m
M
FA
official
100 m
M
FB
official
100 m
Jky
FA
official
100 m
Jky
FB
official
18:10
100 m
Ž
FA
official
100 m
Ž
FB
official
18:20
400 m
Jky
B01
official
400 m
Jky
B02
official
18:30
400 m
Ž
B01
official
400 m
Ž
B02
official
18:45
Dálka
Ž
official
Koule 4kg
Jky
official
Oštěp 800g
M
official
18:50
400 m
J
B01
official
400 m
J
B02
official
19:00
400 m
M
B01
official
400 m
M
B02
official
19:15
3000 m
Ž
official
3000 m
Jky
official
19:35
3000 m
M
official
3000 m
J
official
Časový pořad
sobota, 21.5.2022
Čas
Disciplíny
10:30
4x100 m
Jky
official
Výška
J
official
Tyč
Ž
official
Tyč
Jky
official
Trojskok
Jky
official
Disk 1kg
Ž
official
10:40
4x100 m
Ž
official
10:50
4x100 m
J
official
11:00
4x100 m
M
official
11:20
400m p 76,2
Jky
official
11:35
400m p 76,2
Ž
official
11:50
400m p 91,4
J
official
Trojskok
Ž
official
Disk 1kg
Jky
official
12:05
400m p 91,4
M
official
12:20
1500 m
Jky
official
12:30
1500 m
Ž
official
12:40
1500 m
J
official
12:50
1500 m
M
official
13:05
200 m
Jky
B01
official
200 m
Jky
B02
official
200 m
Jky
B03
official
200 m
Jky
B04
official
13:10
Výška
M
official
Tyč
M
official
Tyč
J
official
Disk 2kg
M
official
13:20
200 m
Ž
B01
official
200 m
Ž
B02
official
200 m
Ž
B03
official
200 m
Ž
B04
official
13:35
200 m
J
B01
official
200 m
J
B02
official
200 m
J
B03
official
200 m
J
B04
official
200 m
J
B05
official
13:50
200 m
M
B01
official
200 m
M
B02
official
200 m
M
B03
official
200 m
M
B04
official
14:10
3000m p 76,2
Ž
official
3000m p 76,2
Jky
official
14:30
3000m p 91,4
J
official
14:40
Trojskok
M
official
Trojskok
J
official
Disk 1,75kg
J
official
14:50
4x400 m
M
official
14:55
4x400 m
Jky
official