Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek

Praha - Juliska (20. - 21. 5. 2022)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.19
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 21.69
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 21.75
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.07
MS Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.23
6 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.40
2 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.48
3 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 22.64
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.70
5 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 22.71
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.36
MS Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 22.91
MS Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 23.14
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.69
5 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 23.88
6 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.93
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.85
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 23.95
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.30
4 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.36
5 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 25.67
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 21.19
2 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 21.69
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 21.75
4 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 22.07
5 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.23
6 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 22.36
7 Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 22.40
8 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.48
9 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 22.64
10 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 22.70
11 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 22.71
12 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.74
13 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 22.85
14 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 22.91
15 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 SB 23.14
16 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.31
17 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 23.69
18 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 SB 23.88
19 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 23.93
20 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 23.95
21 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 24.30
22 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 24.36
23 Matěj KrísoMatěj Kríso 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 25.67

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 21.82
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.89
MS Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.26
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 22.37
2 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 22.40
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 22.97
4 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 23.01
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 22.97
2 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 23.26
3 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 23.35
4 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 23.44
5 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 23.53
6 Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.73
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 23.34
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 23.51
3 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.94
4 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 24.01
5 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 24.10
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 21.5.2022 - 13:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 24.06
2 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 24.52
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 24.61
4 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 24.89
5 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 25.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 21.82
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 21.89
3 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.26
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 22.37
5 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 22.40
6 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 22.97
6 Kajetán HostičkaKajetán Hostička 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 22.97
8 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 23.01
9 Jan ČápJan Čáp 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 23.26
10 Daniel ŠrámekDaniel Šrámek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 PB 23.34
11 Tomáš CharvátTomáš Charvát 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 23.35
12 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 PB 23.44
13 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 23.51
14 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 23.53
15 Adam MakovecAdam Makovec 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 23.73
16 Jan RůžičkaJan Růžička 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 23.94
17 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 24.01
18 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 24.06
19 Jan KlesňákJan Klesňák 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 24.10
20 Jan SumartaJan Sumarta 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 24.52
21 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 24.61
22 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 24.89
23 Jan BöhmJan Böhm 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 25.01
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.29
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.31
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 24.37
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 24.58
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.26
6 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.40
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 25.05
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 25.31
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.45
4 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.45
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.34
MS Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 26.76
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:20) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 25.68
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.88
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 26.01
MS Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.59
MS Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 26.80
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.10
Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 26.45
2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 26.55
3 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 26.76
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.00
MS Simone van RookhuizenSimone van Rookhuizen 96 NetherlandsNetherlands 2 28.25
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 29.27
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.29
2 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.31
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 24.37
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 24.58
5 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 8 PB 25.05
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 25.26
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 25.31
8 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.40
9 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.45
9 Anna KorbováAnna Korbová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.45
11 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 25.68
12 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 25.88
13 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 26.01
14 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.34
15 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 26.45
16 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 26.55
17 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.59
18 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 26.76
18 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 26.76
20 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 26.80
21 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.00
22 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 27.10
23 Simone van RookhuizenSimone van Rookhuizen 96 NetherlandsNetherlands 2 28.25
24 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 29.27
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNF
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 21.5.2022 - 13:05) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 24.72
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 25.16
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 25.69
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 25.70
5 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 25.99
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 21.5.2022 - 13:05) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 25.74
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.13
3 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 26.30
4 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 SB 26.36
5 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 26.43
6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.67
7 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.19
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 21.5.2022 - 13:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 26.39
2 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 27.09
3 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.28
4 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 27.35
5 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.71
6 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.52
Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 21.5.2022 - 13:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 27.34
2 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 27.92
3 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 28.35
4 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 28.47
5 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 29.19
6 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.29
7 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 31.47
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 24.72
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 25.16
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 25.69
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 25.70
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 25.74
6 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 25.99
7 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 26.13
8 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 26.30
9 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 SB 26.36
10 Kristýna HruškováKristýna Hrušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 26.39
11 Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 26.43
12 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 27.09
13 Karolína DoležalováKarolína Doležalová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.28
14 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 27.34
15 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 PB 27.35
16 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.67
17 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 27.71
18 Linda FilipováLinda Filipová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 27.92
19 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 28.19
20 Adéla MalcováAdéla Malcová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 28.35
21 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 28.47
22 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.52
23 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 29.19
24 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.29
25 Hong Dao MaiHong Dao Mai 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 PB 31.47
Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNF
Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS