Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva

Praha - Hostivař (14. - 15. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 14.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.95 QA
2 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.76 qB
3 Jan KovářJan Kovář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 08.90
4 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.98
5 Adam JudlAdam Judl 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.09
6 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.11
7 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 14.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.05 QA
2 David LejčekDavid Lejček 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.52 qA
3 Jindřich KučeraJindřich Kučera 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 08.55 qB
4 Nikola KneževićNikola Knežević 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 08.67 qB
5 Maxmilián KellerMaxmilián Keller 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 08.74 qB
6 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.06
Tadeáš TrachtaTadeáš Trachta 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (út, 14.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 08.16 QA
2 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.54 qA
3 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.88
4 Matyas KrajníkMatyas Krajník 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.07
5 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.16
6 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.22
7 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.32
8 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 14.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 08.16 QA
2 Tomáš KeřkaTomáš Keřka 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 PB 08.66 qB
3 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.75 qB
4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 08.76 qB
5 48 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.12
6 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 09.18
7 Adam ŠulcAdam Šulc 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.39
Kryštof TrachtaKryštof Trachta 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 14.6.2022 - 16:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 08.14 QA
2 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.51 qA
3 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.80 qB
4 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 08.90
5 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
6 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 09.57
7 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.58
56 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.95 QA
2 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.05 QA
3 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 08.14 QA
4 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 08.16 QA
4 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 08.16 QA
6 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 08.51 qA
7 David LejčekDavid Lejček 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.52 qA
8 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.54 qA
9 Jindřich KučeraJindřich Kučera 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 PB 08.55 qB
10 Tomáš KeřkaTomáš Keřka 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 PB 08.66 qB
11 Nikola KneževićNikola Knežević 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 08.67 qB
12 Maxmilián KellerMaxmilián Keller 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 08.74 qB
13 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.75 qB
14 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.76 qB
14 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 08.76 qB
16 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.80 qB
17 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.88
18 Jan KovářJan Kovář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 08.90
18 Ondřej ČočekOndřej Čoček 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 PB 08.90
20 Tomáš PaczekTomáš Paczek 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.98
21 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 09.06
22 Matyas KrajníkMatyas Krajník 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.07
23 Adam JudlAdam Judl 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 PB 09.09
23 Filip ProkopFilip Prokop 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
25 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.11
26 48 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.12
27 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.16
28 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 09.18
29 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.22
30 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.32
31 Noel ProbstNoel Probst 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.36
32 Adam ŠulcAdam Šulc 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 PB 09.39
33 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 09.57
34 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10.16
35 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 10.58
Tadeáš TrachtaTadeáš Trachta 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Kryštof TrachtaKryštof Trachta 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
56 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 14.6.2022 - 17:50) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.79
2 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 07.93
3 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 SB 07.96
4 Vítek PokutaVítek Pokuta 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 7 SB 07.99
5 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 07.99
6 David LejčekDavid Lejček 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 SB 08.49
7 Matthew Martin CowanMatthew Martin Cowan 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 08.50
Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 14.6.2022 - 17:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich KučeraJindřich Kučera 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 SB 08.38
2 Tomáš KeřkaTomáš Keřka 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 SB 08.46
3 Lukáš HrubýLukáš Hrubý 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 SB 08.52
4 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 SB 08.55
5 Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 08.61
6 Jonáš SchejbalJonáš Schejbal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 08.93
Nikola KneževićNikola Knežević 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 DNS
Maxmilián KellerMaxmilián Keller 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 14.6.2022 - 17:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 SB 08.19
2 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 SB 08.28
3 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.31
4 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 SB 08.31
5 25 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 SB 08.34
6 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 SB 08.41
7 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 08.47
8 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.61
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 14.6.2022 - 17:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 SB 08.53
2 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 08.56
3 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.78
4 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.81
5 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 08.85
6 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 08.99
7 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.83
Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 14.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.36 QA
2 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.59 qB
3 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 08.79 qB
4 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.81
5 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.07
6 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.21
7 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 09.34
8 Róza UhlířováRóza Uhlířová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 14.6.2022 - 16:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.26 QA
2 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.52 qA
3 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.63 qB
4 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.85
5 Natálie FischerováNatálie Fischerová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.97
6 Stela SvatkováStela Svatková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 09.05
7 Eliška TučkováEliška Tučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.09
8 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 14.6.2022 - 16:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.22 QA
2 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.49 qA
3 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.70 qB
4 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.87
5 32 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.07
6 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 09.13
7 Sophia Gabriella EliášováSophia Gabriella Eliášová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.28
Anna HnátkováAnna Hnátková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (út, 14.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 25 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 08.36 QA
2 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.44 qA
3 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.81
4 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.89
5 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.98
6 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.17
7 Anna MiterováAnna Miterová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 09.26
Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (út, 14.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 08.48 QA
2 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.57 qB
3 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.59 qB
4 Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.77 qB
5 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 08.80 qB
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.13
7 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.37
8 Ester BöhmováEster Böhmová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.22 QA
2 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.26 QA
3 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.36 QA
3 25 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 08.36 QA
5 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 08.44 qA
6 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 08.48 QA
7 Žaneta KrálováŽaneta Králová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.49 qA
8 Laura VychodilováLaura Vychodilová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.52 qA
9 Karolína DančišinováKarolína Dančišinová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.57 qB
10 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 08.59 qB
10 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 08.59 qB
12 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.63 qB
13 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.70 qB
14 Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.77 qB
15 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 08.79 qB
16 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 08.80 qB
17 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.81
17 Tereza RychtaříkováTereza Rychtaříková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 08.81
19 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.85
20 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 08.87
21 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.89
22 Natálie FischerováNatálie Fischerová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 08.97
23 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.98
24 Stela SvatkováStela Svatková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 09.05
25 Julie MorováJulie Morová 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09.07
25 32 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 09.07
27 Eliška TučkováEliška Tučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.09
28 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 8 09.13
28 Michaela ČervenáMichaela Červená 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.13
30 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.17
31 Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.21
32 Anna MiterováAnna Miterová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 09.26
33 Sophia Gabriella EliášováSophia Gabriella Eliášová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.28
34 Dominika TomanováDominika Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.33
35 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 09.34
36 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.37
37 Ester BöhmováEster Böhmová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.43
38 Róza UhlířováRóza Uhlířová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.79
Anna HnátkováAnna Hnátková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 DNS