Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích

Praha - Eden (1. - 2. 10. 2022)

100 m - Muži

(so, 1.10.2022 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 6 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 11.62 728.00
2 2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.90 671.00
3 40 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.36 582.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.57 543.00
5 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.80 502.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři

(so, 1.10.2022 - 10:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.14 830.00
2 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.47 759.00
3 265 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.50 753.00
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 11.81 689.00
5 6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.88 675.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 1.10.2022 - 10:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.48 757.00
2 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.55 742.00
3 46 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.08 635.00
4 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.24 605.00
5 40 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.50 556.00
6 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.91 483.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.10.2022 - 10:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 265 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.91 669.00
2 228 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.11 629.00
3 228 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.27 599.00
4 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.40 574.00
5 1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.47 562.00
6 242 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.49 558.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.10.2022 - 10:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.44 765.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.88 675.00
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.90 671.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.03 645.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.38 578.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.44 765.00
2 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.48 757.00
3 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.55 742.00
4 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 11.88 675.00
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.90 671.00
6 265 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 11.91 669.00
7 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.03 645.00
8 46 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.08 635.00
9 228 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.11 629.00
10 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 12.24 605.00
11 228 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.27 599.00
12 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.38 578.00
13 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.40 574.00
14 1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.47 562.00
15 242 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.49 558.00
16 40 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.50 556.00
17 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.91 483.00

200 m - Ženy

(so, 1.10.2022 - 16:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 26.56 749.00
2 3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.02 710.00
3 6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.43 676.00
4 40 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 27.51 670.00
5 5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.97 633.00
6 2 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.20 615.00
7 1 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.70 370.00
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 1.10.2022 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.06 792.00
2 7 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 26.84 725.00
3 6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.47 673.00
4 3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.57 665.00
5 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.12 621.00
6 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 28.95 558.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.10.2022 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.31 686.00
2 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 SB 28.48 594.00
3 258 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.92 560.00
4 46 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.99 555.00
5 1 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 29.95 486.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 26.06 792.00
2 7 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 26.84 725.00
3 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 27.31 686.00
4 6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.47 673.00
5 3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.57 665.00
6 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 28.12 621.00
7 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 SB 28.48 594.00
8 258 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.92 560.00
9 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 28.95 558.00
10 46 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.99 555.00
11 1 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 29.95 486.00

400 m - Muži

(so, 1.10.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 6 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 52.48 704.00
2 2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 53.76 650.00
3 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 57.15 515.00
4 40 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 57.41 506.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 58.86 453.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři

(so, 1.10.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 50.77 779.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.41 751.00
3 6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 53.52 660.00
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 SB 53.71 652.00
5 265 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 54.14 634.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 1.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 50.68 784.00
2 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.76 692.00
3 40 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 54.80 607.00
4 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 55.08 596.00
5 46 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.17 553.00
6 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 56.36 545.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 52.97 683.00
2 242 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 53.91 643.00
3 228 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.01 639.00
4 265 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 55.39 583.00
5 228 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 57.85 489.00
6 1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 58.41 469.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 52.93 685.00
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 53.58 657.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 54.12 635.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 55.56 577.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 56.25 550.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 50.68 784.00
2 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.76 692.00
3 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 52.93 685.00
4 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 52.97 683.00
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 53.58 657.00
6 242 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 53.91 643.00
7 228 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 54.01 639.00
8 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 54.12 635.00
9 40 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 PB 54.80 607.00
10 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 55.08 596.00
11 265 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 55.39 583.00
12 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 55.56 577.00
13 46 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.17 553.00
14 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 56.25 550.00
15 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 56.36 545.00
16 228 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 57.85 489.00
17 1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 58.41 469.00

800 m - Ženy

(ne, 2.10.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 2:19.38 832.00
2 3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:28.83 708.00
3 5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:38.48 590.00
4 40 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 PB 2:45.60 510.00
5 6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:47.80 487.00
6 1 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:47.93 485.00
7 2 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 2:48.78 476.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 2.10.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 2:28.02 718.00
2 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 2:31.59 673.00
3 3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:36.45 614.00
4 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 2:37.28 604.00
5 258 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 PB 2:38.22 593.00
6 5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 2:38.69 588.00
7 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 PB 2:40.43 568.00
8 6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 2:40.56 566.00
9 46 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:51.04 453.00
10 1 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:20.23 200.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 2.10.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:44.11 655.00
MS 6 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 SB 4:44.64 651.00
3 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 5:19.06 455.00
4 40 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:19.13 455.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:35.58 372.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 2.10.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 PB 4:37.15 698.00
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14 SB 4:46.45 640.00
3 6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 5:07.43 518.00
4 265 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 5:13.42 485.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 2.10.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 4:29.96 745.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 4:44.82 650.00
3 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 4:50.47 616.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 4:56.58 580.00
5 40 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 4:59.81 561.00
6 242 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 5:00.15 559.00
7 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 5:05.40 529.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 5:08.36 513.00
9 228 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 5:09.64 505.00
10 1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 5:10.40 501.00
11 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 5:10.97 498.00
12 46 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 5:19.58 452.00
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 5:30.20 398.00
14 228 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 5:30.94 395.00
15 265 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 5:37.70 362.00
242 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 DNF
Celkem 16 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy

(so, 1.10.2022 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.07 832.00
2 6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.10 828.00
3 40 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 15.18 818.00
4 5 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.47 781.00
5 7 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 15.52 774.00
6 2 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.53 538.00
7 1 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.80 409.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 1.10.2022 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.90 855.00
2 7 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 15.24 810.00
3 6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.52 774.00
4 3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.85 733.00
5 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.90 727.00
6 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 16.94 603.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.10.2022 - 11:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 16.64 638.00
2 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.78 622.00
3 258 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.02 594.00
4 46 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.44 548.00
5 1 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.95 494.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.90 855.00
2 7 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 15.24 810.00
3 6 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.52 774.00
4 3 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.85 733.00
5 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 15.90 727.00
6 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 16.64 638.00
7 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.78 622.00
8 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 16.94 603.00
9 258 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 17.02 594.00
10 46 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.44 548.00
11 1 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.95 494.00

110 m překážek [106,7 cm] - Muži

(ne, 2.10.2022 - 10:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 6 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 16.16 715.00
2 2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.47 681.00
3 40 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 17.94 530.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 20.99 275.00
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [99,1 cm] - Junioři

(ne, 2.10.2022 - 10:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 265 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.91 860.00
2 6 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 15.13 834.00
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 15.79 757.00
4 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.20 505.00
Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF
Celkem 5 závodníků

110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.10.2022 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 14.15 955.00
2 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 15.21 824.00
3 46 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.32 811.00
4 40 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 16.32 697.00
5 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.86 639.00
6 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 16.96 628.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.10.2022 - 09:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.39 689.00
2 242 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 16.53 674.00
3 228 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.51 572.00
4 228 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 18.08 516.00
5 1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.15 510.00
6 265 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 20.32 324.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 2.10.2022 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.21 824.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.34 809.00
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.70 767.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.96 737.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.29 700.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 14.15 955.00
2 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 15.21 824.00
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.21 824.00
4 46 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.32 811.00
5 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 15.34 809.00
6 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.70 767.00
7 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 15.96 737.00
8 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.29 700.00
9 40 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 16.32 697.00
10 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.39 689.00
11 242 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 16.53 674.00
12 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.86 639.00
13 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 16.96 628.00
14 228 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 17.51 572.00
15 228 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 18.08 516.00
16 1 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.15 510.00
17 265 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 20.32 324.00

skok vysoký - Muži

(so, 1.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 Body
MS 6 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 6 1.86 - - - - - o - o - o xxx 679.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
82 1 PB 1.80 - - o - o - o xxo xxx 627.00
3 2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 SB 1.74 - o o o o xo xx- 577.00
4 40 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 SB 1.65 o o o xxx 504.00
5 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 PB 1.65 o xo xxo xxx 504.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 1.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 2,01 Body
1 6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5 1.92 - - - - - xo o o o o xo xo xx 731.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 1.77 o - o xo o xxo xo xxx 602.00
3 265 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2 SB 1.68 o o xo xo xxx 528.00
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 1.65 o xxo xxo xxx 504.00
5 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 1.62 o xxo xxx 480.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 1.10.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 1,92 1,95 1,98 2,01 Body
1 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 18 1.98 - - - - - - - - - o - - o o xo o xo xxx 785.00
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 1.83 - - - - - - - xo o xxo o xxo xxx 653.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 16 1.68 - - - - o o xo xx 528.00
4 46 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 13 1.68 - - xxo o xo xo xo xxx 528.00
5 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 1.68 - - o - xo o xxo xx 528.00
6 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 PB 1.65 o o o o xo o x 504.00
7 40 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 PB 1.65 o xo xo o o o xxx 504.00
8 242 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 11 1.65 - o xo o o xo xxx 504.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 12 1.62 - - - - xo xxx 480.00
10= 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 PB 1.62 o o o xxo xo xxx 480.00
10= 228 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 PB 1.62 o o o xxo xo xxx 480.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 15 1.59 - - - o - xxx 457.00
13 228 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 SB 1.56 o xo xxo xxx 434.00
14 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 6 PB 1.53 o o x 411.00
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 PB 1.50 xxo xxx 389.00
1 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 NM xxx
265 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 1.10.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 3 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 PB 1.57 - - - - - o o xxx 701.00
2 7 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 1.54 - - o o xo xxo xxx 666.00
3 6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 PB 1.51 o o o o o xxx 632.00
4 40 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 PB 1.48 o o o o xxx 599.00
5 5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 1.48 - - xxo xo xxx 599.00
6 2 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 PB 1.45 o o o xxx 566.00
7 1 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 PB 1.45 xxo o xxo xxx 566.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 1.10.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 Body
1 7 Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 7 PB 1.51 - - - - o o o o xxx 632.00
2 6 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 PB 1.51 - - - - o o o xxo xxx 632.00
3 3 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 15 PB 1.48 - - - - o xxo xxo xx 599.00
4 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 PB 1.45 o o o o xo xo xxx 566.00
5 5 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 PB 1.45 - xo o o xo xo xxx 566.00
6 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 PB 1.42 o o o o o xxx 534.00
7 258 Dorota VeverkováDorota Veverková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 14 PB 1.42 o o xo xxo o xxx 534.00
8 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 10 PB 1.42 - - - o xo xxx 534.00
9 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 12 PB 1.36 o o o xx 470.00
10 46 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 PB 1.36 o xo o xxx 470.00
11 1 Veronika VeseláVeronika Veselá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 PB 1.33 o xxo x 439.00
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 2.10.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 Body
1 2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 SB 4.30 - - - - - - - - - - - - - - - - - o - o 702.00
MS 6 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 4 SB 4.10 - - - - - - - - - - - - o o xo o o o xo xx 645.00
3 40 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 3.40 - - - - - - o - - xo xxo o xxx 457.00
4 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 SB 3.10 - - - - - - xo - o x 381.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
82 1 PB 2.40 xo o xxx 220.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 2.10.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 Body
1 265 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 5 4.30 - - - - - - - - - - - - - - - - - xo - xo 702.00
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4 3.70 - - - - - - - - - - - o o o o xxx 535.00
3 6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 3.30 - - - - - - - o - o o r 431.00
4 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 2.90 - o o o o o xxo xxx 333.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(ne, 2.10.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 Body
1 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 17 4.20 - - - - - - - - - - - - - - - - - o - xo 673.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 16 4.00 - - - - - - - - - - - - - - - o - o - xxx 617.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 3.50 - - - - - - - - - xo - xo xo xxx 482.00
4 228 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 3.40 - - - - - - - - o o o o xxx 457.00
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 PB 3.20 xo - o - xo - - o xxo xxo - xxx 406.00
5 242 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 11 3.20 - - - - o xxo o o xxo xxo xxx 406.00
7 46 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 10 3.10 - - - xo o o o o o xxx 381.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 PB 3.10 - - - xo o o o o o xxx 381.00
9 228 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 3.00 - - - - o - - o - xx 357.00
10 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 PB 3.00 - o - - o xo xo o xxx 357.00
11 40 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 PB 2.90 - o o xo o xo xxo xx 333.00
12 1 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 PB 2.60 o o xxo o xxx 264.00
13 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 PB 2.60 o o o xo x 264.00
14 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 PB 2.60 o xxo o xo xxx 264.00
15 265 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 PB 2.50 o xxo o xxx 242.00
16 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 PB 2.40 o o xxx 220.00
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 15 NM - - - - - - - - - - - - - - - xxx
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 1.10.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 6 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 6 PB 6.49 -1.2 m/s 6.33  -2,00 6.49  -1,20 6.39  -1,30 6.49 695.00
2 2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 PB 6.45 -0.9 m/s 6.16  -1,20 6.45  -0,90 6.05  -3,00 6.45 686.00
3 40 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 5.99 -2.0 m/s 5.73  -1,20 5.99  -2,00 5.89  0,00 5.99 584.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
82 4 PB 5.44 -1.4 m/s 5.06  0,00 5.16  -0,80 5.44  -1,40 5.44 469.00
5 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 4.28 -2.2 m/s 4.28  -2,20 x x 4.28 252.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 1.10.2022 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 1 PB 6.66 -1.2 m/s x x 6.66  -1,20 6.66 734.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 PB 6.59 +0.0 m/s 6.59  0,00 - - 6.59 718.00
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 PB 6.24 +0.0 m/s x 6.24  0,00 6.20  -1,00 6.24 639.00
4 265 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4 PB 6.22 -1.2 m/s 4.09  -0,70 6.00  -1,50 6.22  -1,20 6.22 635.00
5 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 5.97 -0.5 m/s 5.54  -1,40 5.66  -2,20 5.97  -0,50 5.97 580.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 1.10.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 6 PB 7.10 -2.3 m/s 6.85  -1,60 7.05  -0,80 7.10  -2,30 7.10 838.00
2 228 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 PB 6.27 +0.0 m/s 6.04  -0,30 6.02  -1,30 6.27  0,00 6.27 646.00
3 265 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 PB 6.20 -1.0 m/s 6.20  -1,00 x 5.95  -0,50 6.20 630.00
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 PB 6.06 +0.0 m/s x 6.06  0,00 4.99  0,50 6.06 600.00
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 6.03 -0.9 m/s 6.03  -0,90 5.76  -0,60 5.66  0,00 6.03 593.00
6 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 PB 5.99 -1.2 m/s x 5.99  -1,20 5.94  -1,30 5.99 584.00
7 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 PB 5.98 -2.0 m/s 5.98  -2,00 5.98  -1,30 5.92  -0,50 5.98 582.00
8 46 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 PB 5.97 -2.3 m/s 5.89  -1,60 5.97  -2,30 5.86  -2,00 5.97 580.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 PB 5.92 -1.0 m/s 5.76  -0,80 5.92  -1,00 5.70  -1,20 5.92 569.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11 PB 5.82 -0.9 m/s 5.82  -0,90 5.71  -1,00 x 5.82 548.00
11 228 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 5.77 -0.3 m/s 5.73  -1,40 5.58  -2,80 5.77  -0,30 5.77 537.00
12 40 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15 PB 5.75 +0.8 m/s 5.33  -1,00 5.75  0,80 5.55  0,00 5.75 533.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 PB 5.69 -1.5 m/s 5.37  0,00 5.61  -1,80 5.69  -1,50 5.69 521.00
14 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 PB 5.69 -1.4 m/s 5.69  -1,40 x x 5.69 521.00
15 1 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 PB 5.61 -1.2 m/s 5.36  -0,50 5.61  -1,20 5.52  -1,00 5.61 504.00
16 242 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 PB 5.42 -1.0 m/s 5.33  1,90 5.16  -2,10 5.42  -1,00 5.42 465.00
17 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 9 PB 5.35 -0.9 m/s 5.35  -0,90 4.97  -1,00 5.27  -1,00 5.35 451.00
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 2.10.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 7 5.43 +0.2 m/s 5.28  0,00 x 5.43  0,20 5.43 680.00
2 6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 6 5.28 -0.7 m/s x 5.28  -0,70 5.16  0,00 5.28 637.00
3 40 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 5.27 +0.0 m/s 5.02  0,00 5.27  0,00 5.27  0,90 5.27 634.00
4 7 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3 SB 5.15 +0.0 m/s 5.03  -0,50 5.14  -1,20 5.15  0,00 5.15 601.00
5 2 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 5.14 +0.5 m/s 5.14  0,50 x x 5.14 598.00
6 5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 5.03 +0.2 m/s 5.03  0,20 4.87  0,00 x 5.03 567.00
7 1 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 4.41 +0.0 m/s 3.45  0,50 4.41  0,00 3.99  0,00 4.41 406.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 2.10.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11 5.33 -1.9 m/s x 5.33  -1,90 x 5.33 651.00
2 3 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 10 5.18 -2.0 m/s 4.89  -1,40 4.84  -1,80 5.18  -2,00 5.18 609.00
3 7 Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 8 5.07 -1.8 m/s 4.77  -3,50 x 5.07  -1,80 5.07 578.00
4 6 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 5.02 -1.0 m/s x 5.02  -1,00 4.69  -1,70 5.02 565.00
5 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 PB 4.98 -0.7 m/s 4.89  0,20 x 4.98  -0,70 4.98 554.00
6 258 Dorota VeverkováDorota Veverková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 PB 4.76 -0.8 m/s x 4.70  -1,00 4.76  -0,80 4.76 495.00
7 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 4 PB 4.72 -1.0 m/s 4.33  0,50 4.71  0,70 4.72  -1,00 4.72 485.00
8 46 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 PB 4.71 -1.0 m/s 4.38  -1,00 4.50  -0,40 4.71  -1,00 4.71 482.00
9 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 5 4.61 +0.0 m/s 4.17  0,80 4.33  -0,80 4.61  0,00 4.61 456.00
Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 DNS
1 Veronika VeseláVeronika Veselá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 NM x x x -
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 1.10.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 PB 12.66 12.66 11.67 10.22 12.66 705.00
2 5 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 PB 11.75 10.73 11.75 x 11.75 645.00
3 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 11.30 11.04 11.30 11.25 11.30 615.00
4 46 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 11.26 10.65 10.79 11.26 11.26 612.00
5 6 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 PB 11.05 10.02 x 11.05 11.05 598.00
6 7 Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 8 10.58 10.38 10.58 10.45 10.58 567.00
7 1 Veronika VeseláVeronika Veselá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 SB 09.66 08.78 08.78 09.66 9.66 507.00
8 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 5 08.33 07.87 08.03 08.33 8.33 421.00
9 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 PB 07.82 07.77 07.77 07.82 7.82 388.00
10 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 3 PB 07.68 07.41 06.65 07.68 7.68 379.00
11 258 Dorota VeverkováDorota Veverková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 PB 06.42 x x 06.42 6.42 298.00
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 1.10.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 10.65 10.36 10.65 10.21 10.65 572.00
2 5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 10.38 10.38 x 09.67 10.38 554.00
3 3 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 10.26 10.26 10.00 10.17 10.26 546.00
4 40 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 09.29 09.29 09.19 09.26 9.29 483.00
5 6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 09.22 08.56 08.78 09.22 9.22 479.00
6 7 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 2 PB 08.33 08.25 08.33 08.21 8.33 421.00
7 2 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1 PB 08.18 08.17 08.18 07.91 8.18 411.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 1.10.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 46 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 12 PB 13.38 13.21 13.19 13.38 13.38 690.00
2 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 6 PB 12.90 x 12.29 12.90 12.90 661.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 PB 12.41 12.41 11.23 12.02 12.41 631.00
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 PB 12.38 12.28 12.00 12.38 12.38 629.00
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 11.86 11.47 11.69 11.86 11.86 598.00
6 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 9 PB 11.03 11.00 11.03 10.87 11.03 548.00
7 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 PB 11.01 10.36 11.01 10.68 11.01 546.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 11 PB 10.84 10.76 x 10.84 10.84 536.00
9 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 PB 10.76 09.55 10.24 10.76 10.76 531.00
10 1 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 PB 10.47 10.47 09.60 09.76 10.47 514.00
11 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 PB 10.05 10.05 09.78 09.87 10.05 489.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 14 PB 09.78 09.30 09.78 08.97 9.78 472.00
13 228 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 8 PB 09.71 07.58 09.71 x 9.71 468.00
14 228 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 10 PB 09.66 09.45 09.66 08.73 9.66 465.00
15 242 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 PB 09.47 09.32 09.47 08.72 9.47 454.00
16 40 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15 PB 09.12 09.12 08.89 09.00 9.12 433.00
17 265 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 PB 08.04 07.80 08.04 08.00 8.04 369.00
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 1.10.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5 13.67 12.54 12.57 13.67 13.67 708.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 3 PB 13.47 12.11 12.04 13.47 13.47 696.00
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4 11.75 11.75 x x 11.75 591.00
4 265 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2 10.89 10.44 09.93 10.89 10.89 539.00
5 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 PB 10.10 09.43 10.10 x 10.10 492.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 1.10.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 PB 11.03 x 11.03 x 11.03 548.00
2 2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 10.92 10.75 10.92 x 10.92 541.00
MS 6 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 4 SB 10.67 09.83 10.67 x 10.67 526.00
4 40 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 PB 09.59 09.13 09.59 x 9.59 461.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
82 2 PB 07.28 06.53 07.28 x 7.28 324.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 2.10.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 18 PB 40.95 684.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 16 36.36 591.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 PB 33.66 537.00
MS Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 33.64 537.00
5 46 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 33.50 534.00
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 33.36 531.00
7 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 12 PB 33.04 525.00
8 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 PB 31.07 486.00
9 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 11 PB 28.70 439.00
10 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 SB 26.09 388.00
11 242 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 9 PB 23.75 343.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 22.63 322.00
13 228 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 PB 22.29 315.00
14 265 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 PB 21.89 308.00
15 228 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 PB 21.63 303.00
16 40 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 PB 21.01 291.00
17 1 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 SB 20.07 273.00
Celkem 17 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 2.10.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 5 PB 38.83 641.00
2 6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 SB 35.25 569.00
3 265 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2 32.10 506.00
4 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 20.07 273.00
Lukáš VeselýLukáš Veselý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 DNS
Celkem 5 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 2.10.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5 31.43 493.00
2 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 28.77 440.00
MS 6 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 SB 28.50 435.00
4 40 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 28.30 431.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
82 1 PB 19.58 264.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 2.10.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 33.14 536.00
2 40 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10 31.13 498.00
3 46 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 PB 28.47 448.00
4 6 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 27.82 435.00
5 1 Veronika VeseláVeronika Veselá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 24.25 368.00
6 258 Dorota VeverkováDorota Veverková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 PB 21.80 322.00
7 2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 1 PB 20.38 296.00
8 7 Laura LinkováLaura Linková
Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s.
06 5 20.03 289.00
9 5 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 18.81 267.00
10 64 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 2 PB 18.65 264.00
Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 4 DNS
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 2.10.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 41.77 701.00
2 2 Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5 SB 33.33 540.00
3 7 Marina KollárMarina Kollár
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 31.04 496.00
4 3 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 30.79 492.00
5 6 Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3 29.95 476.00
6 40 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1 27.64 432.00
1 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 6 NM
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 2.10.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 16 50.90 602.00
2 242 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 17 49.39 580.00
3 3 Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 15 44.10 502.00
MS 2 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 44.05 501.00
5 1 Simon ŠtiborSimon Štibor
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 40.40 448.00
MS 224 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 12 37.52 406.00
7 46 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 10 SB 36.50 392.00
8 7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 PB 36.47 391.00
MS 227 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 PB 35.87 383.00
10 228 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 9 PB 35.75 381.00
11 242 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 6 PB 33.31 346.00
MS 64 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 1 PB 33.19 344.00
13 261 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 PB 31.23 317.00
14 265 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 PB 30.79 310.00
15 228 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 30.30 303.00
16 40 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4 PB 27.82 269.00
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 11 DNS
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 2.10.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 40 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 PB 53.27 637.00
2 5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 51.12 605.00
MS 6 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 43.87 498.00
4 2 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2 SB 36.32 389.00
MS 7 Pavel PleskankaPavel Pleskanka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
82 1 PB 28.85 283.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 2.10.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 267 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3 56.70 688.00
2 6 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 54.55 656.00
3 265 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2 42.49 478.00
4 261 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 29.95 299.00
Celkem 4 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4669
2 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4539
3 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4425
4 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4215
5 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4146
6 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3744
7 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2808
Celkem 7 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4461
2 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4364
3 Laura LinkováLaura Linková 06 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4319
4 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4243
5 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4113
6 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3568
7 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3473
8 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3433
9 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3396
10 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2494
Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 11 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
MS Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6276
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6045
3 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5147
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4202
MS Pavel PleskankaPavel Pleskanka 82 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3830
Celkem 5 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6516
MS Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6336
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6120
4 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5198
Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 5 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6702
MS Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5764
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5663
4 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5556
MS Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5516
MS Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5476
MS Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5331
8 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5233
9 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5153
10 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5092
11 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4984
12 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4952
13 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4784
14 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4398
15 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4045
16 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3797
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 17 závodníků