Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

Praha - Vokovice (25. 9. 2022)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 25.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 104 Vilém ČudaVilém Čuda 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:49.50 304.00
2 107 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.05 274.00
3 112 Matěj MerhautMatěj Merhaut 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:54.12 265.00
4 105 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:55.26 256.00
5 111 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:56.16 249.00
6 110 Kvido KadeřávekKvido Kadeřávek 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:56.34 248.00
7 109 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.47 239.00
8 102 Viktor BečkaViktor Bečka 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:58.11 234.00
9 103 Adam BenešAdam Beneš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:02.27 203.00
10 101 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3:05.91 178.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 25.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 115 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:44.31 350.00
2 122 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:48.03 316.00
3 123 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:52.80 276.00
4 120 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2:54.87 259.00
5 121 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:05.80 179.00
6 114 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:06.54 174.00
7 118 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:09.75 153.00
8 119 Adam ŠulcAdam Šulc 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:12.67 135.00
9 116 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:38.51 23.00
113 Karel NeubauerKarel Neubauer 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (ne, 25.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 130 Oskar JelšaOskar Jelša 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:50.40 296.00
2 131 Tobiáš JohnTobiáš John 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.25 289.00
3 127 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:51.85 284.00
4 135 Jan KovářJan Kovář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:52.68 277.00
5 136 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:52.73 277.00
6 124 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.91 243.00
7 132 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2:58.99 227.00
8 128 Teodor FischerTeodor Fischer 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:04.27 189.00
9 126 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:05.56 180.00
10 133 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:10.12 151.00
11 125 Matěj BuriánekMatěj Buriánek 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:21.00 90.00
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (ne, 25.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 140 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:34.25 448.00
2 143 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:40.29 388.00
3 144 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.09 352.00
4 138 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.78 310.00
5 145 Štěpán ŠachlŠtěpán Šachl 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:54.85 259.00
6 147 Adam ŽacAdam Žac 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:02.40 202.00
7 137 Martin LukešMartin Lukeš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:11.25 144.00
8 141 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:25.05 71.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (ne, 25.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 160 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:34.55 445.00
2 157 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:42.09 370.00
3 165 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:43.06 361.00
4 156 Filip KolářFilip Kolář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:45.15 342.00
5 166 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:46.16 333.00
6 154 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.87 292.00
7 148 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:53.24 272.00
8 163 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:54.66 261.00
9 158 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:01.31 210.00
167 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 06 (ne, 25.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 151 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:20.27 602.00
2 150 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:21.53 587.00
3 162 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:24.83 549.00
4 152 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:28.51 508.00
5 159 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:28.98 503.00
6 153 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:31.64 475.00
7 161 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:38.86 401.00
8 164 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:45.60 338.00
9 155 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:47.87 318.00
10 149 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:53.54 270.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 151 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:20.27 602.00
2 150 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2:21.53 587.00
3 162 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:24.83 549.00
4 152 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:28.51 508.00
5 159 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:28.98 503.00
6 153 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:31.64 475.00
7 140 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:34.25 448.00
8 160 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:34.55 445.00
9 161 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:38.86 401.00
10 143 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:40.29 388.00
11 157 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:42.09 370.00
12 165 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:43.06 361.00
13 144 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:44.09 352.00
14 115 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:44.31 350.00
15 156 Filip KolářFilip Kolář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:45.15 342.00
16 164 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:45.60 338.00
17 166 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:46.16 333.00
18 155 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:47.87 318.00
19 122 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:48.03 316.00
20 138 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.78 310.00
21 104 Vilém ČudaVilém Čuda 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:49.50 304.00
22 130 Oskar JelšaOskar Jelša 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:50.40 296.00
23 154 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.87 292.00
24 131 Tobiáš JohnTobiáš John 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.25 289.00
25 127 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:51.85 284.00
26 135 Jan KovářJan Kovář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:52.68 277.00
27 136 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:52.73 277.00
28 123 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:52.80 276.00
29 107 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.05 274.00
30 148 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:53.24 272.00
31 149 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:53.54 270.00
32 112 Matěj MerhautMatěj Merhaut 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:54.12 265.00
33 163 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:54.66 261.00
34 145 Štěpán ŠachlŠtěpán Šachl 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:54.85 259.00
35 120 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2:54.87 259.00
36 105 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:55.26 256.00
37 111 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:56.16 249.00
38 110 Kvido KadeřávekKvido Kadeřávek 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:56.34 248.00
39 124 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.91 243.00
40 109 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.47 239.00
41 102 Viktor BečkaViktor Bečka 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:58.11 234.00
42 132 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2:58.99 227.00
43 158 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:01.31 210.00
44 103 Adam BenešAdam Beneš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:02.27 203.00
45 147 Adam ŽacAdam Žac 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:02.40 202.00
46 128 Teodor FischerTeodor Fischer 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:04.27 189.00
47 126 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:05.56 180.00
48 121 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:05.80 179.00
49 101 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3:05.91 178.00
50 114 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:06.54 174.00
51 118 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:09.75 153.00
52 133 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:10.12 151.00
53 137 Martin LukešMartin Lukeš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:11.25 144.00
54 119 Adam ŠulcAdam Šulc 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:12.67 135.00
55 125 Matěj BuriánekMatěj Buriánek 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:21.00 90.00
56 141 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:25.05 71.00
57 116 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:38.51 23.00
113 Karel NeubauerKarel Neubauer 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. DNS
167 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 25.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 106 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:38.98 585.00
2 102 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:54.18 421.00
3 110 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:55.26 410.00
4 107 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:05.63 315.00
5 109 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:06.12 310.00
6 101 Hana BenešováHana Benešová 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:08.45 291.00
7 108 Eliška KolskáEliška Kolská 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:09.90 279.00
8 111 Berenika MeisnerBerenika Meisner 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:10.56 273.00
9 104 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:14.03 246.00
10 103 Eva DolníkováEva Dolníková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:20.52 198.00
11 105 Natálie JansováNatálie Jansová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:37.08 98.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 25.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 118 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:42.74 542.00
2 115 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:52.22 441.00
3 119 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:52.36 439.00
4 113 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:57.61 388.00
5 117 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:05.07 320.00
6 121 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3:07.67 297.00
7 122 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:08.71 288.00
8 114 Nela ProcházkováNela Procházková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:14.71 241.00
9 116 Gabriela PůtováGabriela Půtová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:16.72 225.00
10 120 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:25.39 165.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (ne, 25.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 126 Aneta HolubováAneta Holubová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.39 470.00
2 124 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:49.47 469.00
3 125 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.81 466.00
4 123 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.71 456.00
5 127 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.08 452.00
6 129 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.16 421.00
7 130 Markéta MalátováMarkéta Malátová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.05 355.00
8 132 Thea MoodyThea Moody 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:02.73 340.00
9 131 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:14.72 240.00
Celkem 9 závodníků
Běh 04 (ne, 25.9.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 138 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:55.84 405.00
2 133 Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.37 400.00
3 134 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:58.67 378.00
4 137 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:00.00 365.00
5 141 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:00.75 358.00
6 136 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:02.01 347.00
7 135 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:09.78 280.00
8 140 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:12.33 259.00
9 139 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:22.62 184.00
10 142 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:39.92 85.00
Celkem 10 závodníků
Běh 05 (ne, 25.9.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 152 Nela KlemováNela Klemová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:49.88 465.00
2 151 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:01.03 356.00
3 150 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:01.71 349.00
4 149 Mariana HoškováMariana Hošková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:09.60 281.00
5 146 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:10.02 278.00
6 147 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:10.53 274.00
7 144 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:12.02 262.00
8 153 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:21.74 190.00
9 148 Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:27.25 154.00
10 143 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:27.80 150.00
Celkem 10 závodníků
Běh 06 (ne, 25.9.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 162 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:53.50 428.00
2 156 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:56.97 394.00
3 158 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:02.17 345.00
4 165 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:05.93 312.00
5 157 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:06.12 310.00
6 160 Andrea SlabáAndrea Slabá 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:09.11 285.00
7 164 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:14.23 244.00
8 154 Sofie MačákováSofie Mačáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:18.43 213.00
163 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 07 (ne, 25.9.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 175 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:45.66 510.00
2 167 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.00 474.00
3 178 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:49.89 465.00
4 166 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:53.40 429.00
5 170 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:01.08 355.00
6 171 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:05.01 320.00
7 172 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.43 308.00
8 173 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:07.69 297.00
9 169 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:15.17 237.00
168 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 08 (ne, 25.9.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 186 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:47.52 490.00
2 190 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.22 461.00
3 189 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:51.30 450.00
4 180 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:55.12 412.00
5 187 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:57.90 385.00
6 183 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:59.66 368.00
7 181 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:00.07 365.00
8 188 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:03.96 329.00
9 179 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:29.49 140.00
Celkem 9 závodníků
Běh 09 (ne, 25.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 194 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:38.53 590.00
2 207 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:39.19 582.00
3 212 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:46.66 499.00
4 191 Ema AdamkováEma Adamková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:47.41 491.00
5 202 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.22 482.00
6 199 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:48.66 478.00
7 196 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.27 471.00
8 214 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:50.66 457.00
9 195 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:52.67 436.00
10 198 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:56.29 400.00
193 Eliška BlažkováEliška Blažková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 10 (ne, 25.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 203 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:37.49 602.00
2 210 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:38.15 594.00
3 206 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:45.85 508.00
4 213 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:46.83 497.00
5 200 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:51.91 444.00
6 201 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:53.93 424.00
7 205 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.95 394.00
8 208 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:59.25 372.00
9 209 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:59.72 368.00
10 192 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.66 350.00
11 197 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:02.49 342.00
12 211 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:31.14 130.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 203 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2:37.49 602.00
2 210 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:38.15 594.00
3 194 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:38.53 590.00
4 106 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:38.98 585.00
5 207 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:39.19 582.00
6 118 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:42.74 542.00
7 175 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:45.66 510.00
8 206 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:45.85 508.00
9 212 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:46.66 499.00
10 213 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:46.83 497.00
11 191 Ema AdamkováEma Adamková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:47.41 491.00
12 186 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:47.52 490.00
13 202 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.22 482.00
14 199 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:48.66 478.00
15 167 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.00 474.00
16 196 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:49.27 471.00
17 126 Aneta HolubováAneta Holubová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:49.39 470.00
18 124 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:49.47 469.00
19 125 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.81 466.00
20 152 Nela KlemováNela Klemová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:49.88 465.00
21 178 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:49.89 465.00
22 190 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:50.22 461.00
23 214 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:50.66 457.00
24 123 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.71 456.00
25 127 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.08 452.00
26 189 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2:51.30 450.00
27 200 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:51.91 444.00
28 115 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:52.22 441.00
29 119 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:52.36 439.00
30 195 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:52.67 436.00
31 166 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:53.40 429.00
32 162 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:53.50 428.00
33 201 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:53.93 424.00
34 129 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.16 421.00
35 102 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:54.18 421.00
36 180 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:55.12 412.00
37 110 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:55.26 410.00
38 138 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:55.84 405.00
39 198 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:56.29 400.00
40 133 Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.37 400.00
41 205 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:56.95 394.00
42 156 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:56.97 394.00
43 113 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:57.61 388.00
44 187 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2:57.90 385.00
45 134 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:58.67 378.00
46 208 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:59.25 372.00
47 183 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:59.66 368.00
48 209 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:59.72 368.00
49 137 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:00.00 365.00
50 181 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:00.07 365.00
51 141 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:00.75 358.00
52 151 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:01.03 356.00
53 130 Markéta MalátováMarkéta Malátová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.05 355.00
54 170 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:01.08 355.00
55 192 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:01.66 350.00
56 150 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:01.71 349.00
57 136 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:02.01 347.00
58 158 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:02.17 345.00
59 197 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:02.49 342.00
60 132 Thea MoodyThea Moody 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:02.73 340.00
61 188 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3:03.96 329.00
62 171 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:05.01 320.00
63 117 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:05.07 320.00
64 107 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:05.63 315.00
65 165 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:05.93 312.00
66 109 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:06.12 310.00
66 157 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:06.12 310.00
68 172 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:06.43 308.00
69 121 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 3:07.67 297.00
70 173 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:07.69 297.00
71 101 Hana BenešováHana Benešová 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:08.45 291.00
72 122 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:08.71 288.00
73 160 Andrea SlabáAndrea Slabá 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:09.11 285.00
74 149 Mariana HoškováMariana Hošková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:09.60 281.00
75 135 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:09.78 280.00
76 108 Eliška KolskáEliška Kolská 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:09.90 279.00
77 146 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:10.02 278.00
78 147 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:10.53 274.00
79 111 Berenika MeisnerBerenika Meisner 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:10.56 273.00
80 144 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:12.02 262.00
81 140 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:12.33 259.00
82 104 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:14.03 246.00
83 164 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:14.23 244.00
84 114 Nela ProcházkováNela Procházková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:14.71 241.00
85 131 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:14.72 240.00
86 169 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:15.17 237.00
87 116 Gabriela PůtováGabriela Půtová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:16.72 225.00
88 154 Sofie MačákováSofie Mačáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:18.43 213.00
89 103 Eva DolníkováEva Dolníková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:20.52 198.00
90 153 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:21.74 190.00
91 139 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3:22.62 184.00
92 120 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:25.39 165.00
93 148 Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:27.25 154.00
94 143 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:27.80 150.00
95 179 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:29.49 140.00
96 211 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:31.14 130.00
97 105 Natálie JansováNatálie Jansová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3:37.08 98.00
98 142 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:39.92 85.00
163 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
168 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
193 Eliška BlažkováEliška Blažková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. DNS