Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích

Praha - Vokovice (25. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 08.87 333.00
2 101 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 09.15 272.00
3 111 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 09.50 203.00
4 118 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.59 187.00
5 107 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.71 166.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 119 Adam ŠulcAdam Šulc 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.28 245.00
2 109 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.43 216.00
3 105 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 09.49 205.00
4 110 Kvido KadeřávekKvido Kadeřávek 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 09.82 148.00
5 123 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 09.97 125.00
6 114 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 10.12 103.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Vilém ČudaVilém Čuda 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 09.24 253.00
2 120 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.43 216.00
3 112 Matěj MerhautMatěj Merhaut 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 09.65 176.00
4 102 Viktor BečkaViktor Bečka 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.05 113.00
5 116 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.04 14.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.75 362.00
2 122 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 08.82 345.00
3 103 Adam BenešAdam Beneš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.06 112.00
4 113 Karel NeubauerKarel Neubauer 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 10.41 67.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Jan KovářJan Kovář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 08.89 329.00
2 144 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.98 309.00
3 147 Adam ŽacAdam Žac 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.25 251.00
4 136 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.26 249.00
5 131 Tobiáš JohnTobiáš John 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.42 218.00
6 125 Matěj BuriánekMatěj Buriánek 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.82 148.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.54 413.00
2 124 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.63 391.00
3 145 Štěpán ŠachlŠtěpán Šachl 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.28 245.00
4 128 Teodor FischerTeodor Fischer 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.18 95.00
5 126 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.36 73.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Oskar JelšaOskar Jelša 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.95 315.00
2 133 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.19 264.00
3 137 Martin LukešMartin Lukeš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.22 257.00
4 132 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.26 249.00
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.59 401.00
2 138 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.86 336.00
3 140 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.94 318.00
4 143 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.05 293.00
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.87 598.00
2 161 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.96 571.00
3 151 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.96 571.00
4 152 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.00 560.00
5 159 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.12 525.00
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 08.08 537.00
2 164 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.27 484.00
3 155 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.45 436.00
4 153 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.68 378.00
5 157 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.08 287.00
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.06 542.00
2 166 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.85 338.00
3 165 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.91 324.00
4 167 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.09 285.00
5 156 Filip KolářFilip Kolář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 09.42 218.00
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 25.9.2022 - 13:50) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 08.97 311.00
2 154 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.03 298.00
3 160 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.03 298.00
4 158 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.24 253.00
5 163 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.48 207.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Filip ReischigFilip Reischig 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 07.87 598.00
2 161 Tadeáš RákosníkTadeáš Rákosník 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.96 571.00
2 151 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 07.96 571.00
4 152 Filip DřevínekFilip Dřevínek 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.00 560.00
5 150 Matěj DoležalMatěj Doležal 09 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.06 542.00
6 149 Oldřich BorovičkaOldřich Borovička 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 08.08 537.00
7 159 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.12 525.00
8 164 Otakar VichOtakar Vich 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.27 484.00
9 155 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.45 436.00
10 127 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.54 413.00
11 141 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 08.59 401.00
12 124 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.63 391.00
13 153 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.68 378.00
14 121 Petr ZelenkaPetr Zelenka 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.75 362.00
15 122 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 08.82 345.00
16 166 Jakub VondrášekJakub Vondrášek 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 08.85 338.00
17 138 Adam NaxeraAdam Naxera 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.86 336.00
18 115 David PetříkDavid Petřík 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 08.87 333.00
19 135 Jan KovářJan Kovář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 08.89 329.00
20 165 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 08.91 324.00
21 140 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 08.94 318.00
22 130 Oskar JelšaOskar Jelša 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.95 315.00
23 148 Ondřej BeníšekOndřej Beníšek 10 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 08.97 311.00
24 144 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.98 309.00
25 154 Jakub JašaroskiJakub Jašaroski 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.03 298.00
25 160 Artěmij NovikovArtěmij Novikov 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.03 298.00
27 143 Filip SchickFilip Schick 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.05 293.00
28 157 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 09.08 287.00
29 167 Ondřej ŽeníšekOndřej Ženíšek 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.09 285.00
30 101 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 09.15 272.00
31 133 Samuel KašparSamuel Kašpar 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.19 264.00
32 137 Martin LukešMartin Lukeš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.22 257.00
33 104 Vilém ČudaVilém Čuda 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 09.24 253.00
33 158 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.24 253.00
35 147 Adam ŽacAdam Žac 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.25 251.00
36 136 Benjamin KlégrBenjamin Klégr 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.26 249.00
36 132 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.26 249.00
38 119 Adam ŠulcAdam Šulc 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.28 245.00
38 145 Štěpán ŠachlŠtěpán Šachl 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 09.28 245.00
40 131 Tobiáš JohnTobiáš John 09 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.42 218.00
40 156 Filip KolářFilip Kolář 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 09.42 218.00
42 109 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.43 216.00
42 120 Ondřej ŠunkevičOndřej Šunkevič 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.43 216.00
44 163 Jakub ŠebestaJakub Šebesta 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.48 207.00
45 105 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 09.49 205.00
46 111 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 09.50 203.00
47 118 Kryštof SuchánekKryštof Suchánek 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 09.59 187.00
48 112 Matěj MerhautMatěj Merhaut 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 09.65 176.00
49 107 Matěj HošekMatěj Hošek 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.71 166.00
50 110 Kvido KadeřávekKvido Kadeřávek 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 09.82 148.00
50 125 Matěj BuriánekMatěj Buriánek 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.82 148.00
52 123 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 09.97 125.00
53 102 Viktor BečkaViktor Bečka 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.05 113.00
54 103 Adam BenešAdam Beneš 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.06 112.00
55 114 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 10.12 103.00
56 128 Teodor FischerTeodor Fischer 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 10.18 95.00
57 126 Filip ČápFilip Čáp 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.36 73.00
58 113 Karel NeubauerKarel Neubauer 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 10.41 67.00
59 116 Dan RycheckýDan Rychecký 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.04 14.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.06 551.00
2 101 Hana BenešováHana Benešová 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 09.36 477.00
3 109 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.52 440.00
4 113 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.57 428.00
5 121 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.65 411.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.06 551.00
2 110 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.53 438.00
3 103 Eva DolníkováEva Dolníková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.54 435.00
4 105 Natálie JansováNatálie Jansová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 09.69 402.00
5 122 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.70 400.00
6 116 Gabriela PůtováGabriela Půtová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.75 389.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.57 681.00
2 108 Eliška KolskáEliška Kolská 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.45 456.00
3 114 Nela ProcházkováNela Procházková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.52 440.00
4 117 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.65 411.00
5 111 Berenika MeisnerBerenika Meisner 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.30 278.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 09.23 509.00
2 115 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.27 499.00
3 104 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.34 482.00
4 119 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 09.84 369.00
5 120 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.94 348.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.66 656.00
2 131 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.15 528.00
3 135 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.24 506.00
4 140 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.57 428.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Thea MoodyThea Moody 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 08.52 695.00
2 125 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.63 665.00
3 124 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.10 541.00
4 142 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.24 506.00
5 126 Aneta HolubováAneta Holubová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.27 499.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.20 516.00
2 141 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.22 511.00
3 134 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.32 487.00
4 137 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.38 472.00
5 133 Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.69 402.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 25.9.2022 - 11:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.89 595.00
2 129 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.02 561.00
3 130 Markéta MalátováMarkéta Malátová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.10 541.00
4 138 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.26 501.00
5 139 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.43 461.00
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (ne, 25.9.2022 - 12:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Mariana HoškováMariana Hošková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.13 533.00
2 158 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 09.27 499.00
3 162 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.46 454.00
4 156 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.74 391.00
5 146 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.06 324.00
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 25.9.2022 - 12:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.93 584.00
2 160 Andrea SlabáAndrea Slabá 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 09.52 440.00
3 164 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.52 440.00
4 151 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.63 415.00
5 150 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.48 245.00
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 25.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 163 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.42 463.00
2 157 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.50 444.00
3 165 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.55 433.00
4 148 Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.60 422.00
5 153 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.67 406.00
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (ne, 25.9.2022 - 12:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.49 447.00
2 152 Nela KlemováNela Klemová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.77 384.00
3 154 Sofie MačákováSofie Mačáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.89 359.00
4 143 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.11 314.00
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (ne, 25.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 187 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 08.85 605.00
2 183 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.09 543.00
3 188 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.39 470.00
4 186 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.42 463.00
5 179 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.43 461.00
6 171 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.61 419.00
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 25.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 180 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.08 546.00
2 178 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.09 543.00
3 172 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.16 526.00
4 189 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 09.21 513.00
5 169 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.46 454.00
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (ne, 25.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.79 621.00
2 167 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.88 597.00
3 190 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.10 541.00
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (ne, 25.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 170 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 08.86 603.00
2 173 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.08 546.00
3 175 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.22 511.00
4 166 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.32 487.00
168 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.16 800.00
2 212 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 08.27 767.00
3 202 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.28 764.00
4 213 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.29 761.00
5 203 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.35 744.00
6 214 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.38 735.00
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 199 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.61 670.00
2 207 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.63 665.00
3 191 Ema AdamkováEma Adamková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 08.71 643.00
4 192 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.84 608.00
5 193 Eliška BlažkováEliška Blažková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 08.86 603.00
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 198 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.80 618.00
2 206 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.83 610.00
3 195 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.89 595.00
4 196 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.91 589.00
5 205 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.99 569.00
6 210 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.10 541.00
Celkem 6 závodníků
Běh 20 (ne, 25.9.2022 - 12:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.83 610.00
2 201 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.01 564.00
3 197 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.14 531.00
4 211 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 09.23 509.00
5 209 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.25 504.00
6 208 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.32 487.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Linda BotkováLinda Botková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 08.16 800.00
2 212 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 08.27 767.00
3 202 Diana JirkováDiana Jirková 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.28 764.00
4 213 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.29 761.00
5 203 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.35 744.00
6 214 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.38 735.00
7 132 Thea MoodyThea Moody 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5 08.52 695.00
8 106 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.57 681.00
9 199 Adéla HamerníkováAdéla Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.61 670.00
10 125 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.63 665.00
10 207 Nikola PtáčkováNikola Ptáčková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 08.63 665.00
12 123 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.66 656.00
13 191 Ema AdamkováEma Adamková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 08.71 643.00
14 181 Lucia MartinezLucia Martinez 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.79 621.00
15 198 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 08.80 618.00
16 206 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.83 610.00
16 200 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 08.83 610.00
18 192 Alena AndresováAlena Andresová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.84 608.00
19 187 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 08.85 605.00
20 170 Aneta DvornákováAneta Dvornáková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 08.86 603.00
20 193 Eliška BlažkováEliška Blažková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 2 08.86 603.00
22 167 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.88 597.00
23 127 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.89 595.00
23 195 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.89 595.00
25 196 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.91 589.00
26 147 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.93 584.00
27 205 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.99 569.00
28 201 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.01 564.00
29 129 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.02 561.00
30 102 Justýna BučkováJustýna Bučková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.06 551.00
30 107 Anna KalouskováAnna Kalousková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.06 551.00
32 180 Agáta MálkováAgáta Málková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.08 546.00
32 173 Eliška HamerníkováEliška Hamerníková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.08 546.00
34 183 Nicola NovákováNicola Nováková 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 09.09 543.00
34 178 Kateřina KrejčíkováKateřina Krejčíková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 09.09 543.00
36 124 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.10 541.00
36 130 Markéta MalátováMarkéta Malátová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.10 541.00
36 190 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.10 541.00
36 210 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.10 541.00
40 149 Mariana HoškováMariana Hošková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.13 533.00
41 197 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.14 531.00
42 131 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.15 528.00
43 172 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.16 526.00
44 136 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.20 516.00
45 189 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 09.21 513.00
46 141 Anna ZdvihalováAnna Zdvihalová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.22 511.00
46 175 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.22 511.00
48 118 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 09.23 509.00
48 211 Klára ŠimonováKlára Šimonová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 6 09.23 509.00
50 135 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.24 506.00
50 142 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.24 506.00
52 209 Ema ReiterováEma Reiterová 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.25 504.00
53 138 Kristýna ŘežábkováKristýna Řežábková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 09.26 501.00
54 115 Adéla ProkopcováAdéla Prokopcová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.27 499.00
54 126 Aneta HolubováAneta Holubová 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.27 499.00
54 158 Klára OstrenkováKlára Ostrenková 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 5 09.27 499.00
57 134 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 09.32 487.00
57 166 Eliška BlažkováEliška Blažková 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 09.32 487.00
57 208 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.32 487.00
60 104 Anja CheneAnja Chene 10 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.34 482.00
61 101 Hana BenešováHana Benešová 09 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3 09.36 477.00
62 137 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.38 472.00
63 188 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 09.39 470.00
64 163 Sofie VaňkováSofie Vaňková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.42 463.00
64 186 Veronika ŠišmováVeronika Šišmová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.42 463.00
66 139 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.43 461.00
66 179 Alžběta KřivánkováAlžběta Křivánková 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.43 461.00
68 108 Eliška KolskáEliška Kolská 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 09.45 456.00
69 162 Zuzana TepláZuzana Teplá 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.46 454.00
69 169 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.46 454.00
71 144 Katrin FloriánováKatrin Floriánová 10 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 09.49 447.00
72 157 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.50 444.00
73 109 Adéla KovářováAdéla Kovářová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.52 440.00
73 114 Nela ProcházkováNela Procházková 10 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 09.52 440.00
73 160 Andrea SlabáAndrea Slabá 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 1 09.52 440.00
73 164 Valerie VychodilováValerie Vychodilová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 09.52 440.00
77 110 Natálie KubíčkováNatálie Kubíčková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.53 438.00
78 103 Eva DolníkováEva Dolníková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 09.54 435.00
79 165 Julie ZemánkováJulie Zemánková 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.55 433.00
80 113 Sophie PorubováSophie Porubová 09 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.57 428.00
80 140 Viola VolešováViola Volešová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.57 428.00
82 148 Laura HildebrandtLaura Hildebrandt 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 3 09.60 422.00
83 171 Viktorie DvořáčkováViktorie Dvořáčková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.61 419.00
84 151 Ester KedroňováEster Kedroňová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 09.63 415.00
85 121 Tereza TurkováTereza Turková 09 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 1 09.65 411.00
85 117 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.65 411.00
87 153 Tereza LahodováTereza Lahodová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 09.67 406.00
88 105 Natálie JansováNatálie Jansová 09 Atletika Stodůlky, z.s.Atletika Stodůlky, z.s. 4 09.69 402.00
88 133 Monika MuchováMonika Muchová 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.69 402.00
90 122 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 09.70 400.00
91 156 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 09.74 391.00
92 116 Gabriela PůtováGabriela Půtová 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.75 389.00
93 152 Nela KlemováNela Klemová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 09.77 384.00
94 119 Klára SedláčkováKlára Sedláčková 10 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2 09.84 369.00
95 154 Sofie MačákováSofie Mačáková 10 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09.89 359.00
96 120 Michaela TomanováMichaela Tomanová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 09.94 348.00
97 146 Julie HanzalováJulie Hanzalová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.06 324.00
98 143 Alice BuchtováAlice Buchtová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 10.11 314.00
99 111 Berenika MeisnerBerenika Meisner 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 10.30 278.00
100 150 Mia JermoljevováMia Jermoljevová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 10.48 245.00
168 Nelly ČadováNelly Čadová 09 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS