Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A

Praha - Mazurská (9. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 08.45 24.00
2 Jakub AdamecJakub Adamec 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.71 23.00
3 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 09.01 22.00
4 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 10.22 12.00
MS Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.17
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 18:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 PB 09.02 21.00
2 Nikita KoněvNikita Koněv 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 09.19 18.00
3 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.79 15.00
4 Antonín RoubíčekAntonín Roubíček 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 10.41 10.00
5 Matyáš RousMatyáš Rous 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 PB 10.48 9.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 18:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 09.13 19.00
2 Adam OberhauerAdam Oberhauer 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 PB 09.77 16.00
3 Mark LiakhMark Liakh 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 09.87 14.00
4 Ondřej AmmerOndřej Ammer 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 PB 09.91 13.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KasalVáclav Kasal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.11 20.00
2 Martin DvořákMartin Dvořák 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.69 17.00
3 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 10.25 11.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 08.45 24.00
2 Jakub AdamecJakub Adamec 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.71 23.00
3 Jan DobiášJan Dobiáš 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 09.01 22.00
4 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 PB 09.02 21.00
5 Václav KasalVáclav Kasal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 09.11 20.00
6 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 09.13 19.00
7 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.17
8 Nikita KoněvNikita Koněv 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 09.19 18.00
9 Martin DvořákMartin Dvořák 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 09.69 17.00
10 Adam OberhauerAdam Oberhauer 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 PB 09.77 16.00
11 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.79 15.00
12 Mark LiakhMark Liakh 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 09.87 14.00
13 Ondřej AmmerOndřej Ammer 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 PB 09.91 13.00
14 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 10.22 12.00
15 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 10.25 11.00
16 Antonín RoubíčekAntonín Roubíček 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 10.41 10.00
17 Matyáš RousMatyáš Rous 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 PB 10.48 9.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 17:10) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 08.37 24.00
2 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 PB 08.49 23.00
3 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.55 22.00
4 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.58 21.00
5 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.17 13.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 17:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 PB 08.73 20.00
2 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 08.79 19.00
3 Cecilie SomogyiCecilie Somogyi 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 08.81 17.50
4 Aneta DařílkováAneta Dařílková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 PB 08.83 16.00
5 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 09.03 15.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 17:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 08.81 17.50
2 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 09.17 13.50
3 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 PB 09.28 12.00
4 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.55 10.00
5 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 09.72 8.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 9.6.2022 - 17:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 09.67 9.00
2 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 09.77 6.00
3 Viktorie Anna HavlíčkováViktorie Anna Havlíčková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.85 4.50
4 Karla SchniderováKarla Schniderová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 PB 09.90 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.6.2022 - 17:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika FořtováVeronika Fořtová 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 PB 09.54 11.00
2 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 09.76 7.00
3 Ema NovotnáEma Novotná 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 09.85 4.50
4 Monika RůžičkováMonika Růžičková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 PB 09.86 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 9.6.2022 - 17:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Heda WichováHeda Wichová 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 10.06 1.00
MS Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.79
MS Viktoria StrakováViktoria Straková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.84
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BuckováAdéla Bucková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 08.37 24.00
2 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 PB 08.49 23.00
3 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 08.55 22.00
4 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 08.58 21.00
5 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 PB 08.73 20.00
6 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 08.79 19.00
6 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.79
8 Cecilie SomogyiCecilie Somogyi 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 08.81 17.50
8 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 08.81 17.50
10 Aneta DařílkováAneta Dařílková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 PB 08.83 16.00
11 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 09.03 15.00
12 Iva DorazinováIva Dorazinová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.17 13.50
12 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 09.17 13.50
14 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 PB 09.28 12.00
15 Veronika FořtováVeronika Fořtová 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 PB 09.54 11.00
16 Barbora SlanáBarbora Slaná 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 09.55 10.00
17 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 09.67 9.00
18 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 09.72 8.00
19 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 09.76 7.00
20 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 09.77 6.00
21 Viktoria StrakováViktoria Straková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.84
22 Viktorie Anna HavlíčkováViktorie Anna Havlíčková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 09.85 4.50
22 Ema NovotnáEma Novotná 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 09.85 4.50
24 Monika RůžičkováMonika Růžičková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 PB 09.86 3.00
25 Karla SchniderováKarla Schniderová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 1 PB 09.90 2.00
26 Heda WichováHeda Wichová 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 10.06 1.00

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 16:55) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 19.94 24.00
2 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 20.28 23.00
3 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 PB 21.92 21.00
4 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 23.09 19.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 16:55) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar VichOtakar Vich 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 20.97 22.00
2 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 PB 22.13 20.00
3 Matěj MožnýMatěj Možný 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 23.72 17.00
4 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 24.54 15.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 16:55) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 PB 23.21 18.00
2 Martin KubátMartin Kubát 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 25.06 14.00
3 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 25.69 12.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (čt, 9.6.2022 - 16:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 24.35 16.00
2 Jan KubíčekJan Kubíček 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 PB 25.40 13.00
Celkem 2 závodníků
Běh 05 (čt, 9.6.2022 - 16:55) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš NárodaJonáš Národa 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 26.13 11.00
2 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 28.83 10.00
MS Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.47
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 19.94 24.00
2 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 20.28 23.00
3 Otakar VichOtakar Vich 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 20.97 22.00
4 Václav SadílekVáclav Sadílek 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 PB 21.92 21.00
5 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 PB 22.13 20.00
6 Michal BurešMichal Bureš 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 22.47
7 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 23.09 19.00
8 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 PB 23.21 18.00
9 Matěj MožnýMatěj Možný 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 23.72 17.00
10 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 24.35 16.00
11 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 24.54 15.00
12 Martin KubátMartin Kubát 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 25.06 14.00
13 Jan KubíčekJan Kubíček 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 PB 25.40 13.00
14 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 25.69 12.00
15 Jonáš NárodaJonáš Národa 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 26.13 11.00
16 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 28.83 10.00

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 20.33 24.00
2 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.18 19.00
3 Petra KlimentováPetra Klimentová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 24.16 7.50
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 21.63 22.00
2 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 22.19 18.00
3 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 24.08 9.00
4 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 24.80 1.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 1 PB 21.68 21.00
2 Adéla RožníčkováAdéla Rožníčková 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 23.12 15.00
3 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 PB 23.16 14.00
4 Eliška NebesováEliška Nebesová 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 24.80 1.50
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol ŠorfováNicol Šorfová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 23.33 11.00
2 Barbora ŠtěpováBarbora Štěpová 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 24.26 6.00
3 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 24.66 4.00
4 Bára LipavskáBára Lipavská 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 26.86
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 20.90 23.00
2 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 22.30 17.00
MS Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.14
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BezděkovskáVeronika Bezděkovská 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 23.31 12.00
2 Marie PavlůMarie Pavlů 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 24.16 7.50
3 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 24.74 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 21.93 20.00
2 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.04 10.00
3 Kateřina SpáčilováKateřina Spáčilová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 26.68
MS Viktoria StrakováViktoria Straková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 25.48
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KroftováAnna Kroftová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 23.18 13.00
2 Natálie MalinovskáNatálie Malinovská 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 25.05
3 Antonie FialováAntonie Fialová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 25.34
4 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 26.53
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MaděrováTereza Maděrová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 26.65
2 Barbora PolnarováBarbora Polnarová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 28.21
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠvadlenkováBarbora Švadlenková 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 22.94 16.00
2 Emma PechováEmma Pechová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.64 5.00
Celkem 2 závodníků
Běh 11 (čt, 9.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BauerováAnna Bauerová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 25.33
2 Eliška SládekováEliška Sládeková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 33.09
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 20.33 24.00
2 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 20.90 23.00
3 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 21.63 22.00
4 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 1 PB 21.68 21.00
5 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 21.93 20.00
6 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.14
7 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 22.18 19.00
8 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 22.19 18.00
9 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 22.30 17.00
10 Barbora ŠvadlenkováBarbora Švadlenková 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 22.94 16.00
11 Adéla RožníčkováAdéla Rožníčková 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 23.12 15.00
12 Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 PB 23.16 14.00
13 Anna KroftováAnna Kroftová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 23.18 13.00
14 Veronika BezděkovskáVeronika Bezděkovská 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 23.31 12.00
15 Nicol ŠorfováNicol Šorfová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 23.33 11.00
16 Justina ZbrojováJustina Zbrojová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 24.04 10.00
17 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 24.08 9.00
18 Petra KlimentováPetra Klimentová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 24.16 7.50
18 Marie PavlůMarie Pavlů 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 24.16 7.50
20 Barbora ŠtěpováBarbora Štěpová 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 24.26 6.00
21 Emma PechováEmma Pechová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.64 5.00
22 Alice VágnerováAlice Vágnerová 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 24.66 4.00
23 Anna BrejlováAnna Brejlová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 24.74 3.00
24 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 24.80 1.50
24 Eliška NebesováEliška Nebesová 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 24.80 1.50
26 Natálie MalinovskáNatálie Malinovská 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 25.05
27 Anna BauerováAnna Bauerová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3 25.33
28 Antonie FialováAntonie Fialová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 25.34
29 Viktoria StrakováViktoria Straková 11 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 25.48
30 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 26.53
31 Tereza MaděrováTereza Maděrová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 26.65
32 Kateřina SpáčilováKateřina Spáčilová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 26.68
33 Bára LipavskáBára Lipavská 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 26.86
34 Barbora PolnarováBarbora Polnarová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 28.21
35 Eliška SládekováEliška Sládeková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 33.09

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VajsejtlJan Vajsejtl 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 8 PB 2:40.43 24.00
2 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 2:41.71 23.00
3 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 2:43.93 22.00
4 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:44.76 21.00
5 Daniel HaltufDaniel Haltuf 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 2:48.85 20.00
6 Ondřej BašusOndřej Bašus 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 2:52.89 19.00
7 Martin RychnaMartin Rychna 11 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 2:55.08 17.00
8 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 2:59.72 15.00
9 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:59.84 12.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 PB 2:53.81 18.00
2 Mikuláš Paul BernasconiMikuláš Paul Bernasconi 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 2:59.27 16.00
3 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 6 2:59.78 14.00
4 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 2:59.82 13.00
5 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 3:02.23 11.00
6 Štěpán KahudaŠtěpán Kahuda 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 PB 3:02.63 10.00
7 Jan JungerJan Junger 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 3:05.99 9.00
8 David RandáčekDavid Randáček 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 PB 3:10.15 8.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VajsejtlJan Vajsejtl 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 8 PB 2:40.43 24.00
2 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 2:41.71 23.00
3 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 2:43.93 22.00
4 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:44.76 21.00
5 Daniel HaltufDaniel Haltuf 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 2:48.85 20.00
6 Ondřej BašusOndřej Bašus 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 2:52.89 19.00
7 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 PB 2:53.81 18.00
8 Martin RychnaMartin Rychna 11 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 2:55.08 17.00
9 Mikuláš Paul BernasconiMikuláš Paul Bernasconi 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 2:59.27 16.00
10 Daniel PešekDaniel Pešek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 2:59.72 15.00
11 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 6 2:59.78 14.00
12 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 2:59.82 13.00
13 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:59.84 12.00
14 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 3:02.23 11.00
15 Štěpán KahudaŠtěpán Kahuda 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 PB 3:02.63 10.00
16 Jan JungerJan Junger 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 3:05.99 9.00
17 David RandáčekDavid Randáček 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 8 PB 3:10.15 8.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:46.70 24.00
2 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 2:47.29 23.00
3 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 SB 2:49.44 22.00
4 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 2:51.32 21.00
5 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 2:51.95 20.00
6 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 6 2:55.11 19.00
7 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:56.55 17.00
Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 PB 2:56.02 18.00
2 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 3:01.03 16.00
3 Johana TunováJohana Tunová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 PB 3:05.09 15.00
4 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 3:06.95 14.00
5 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 PB 3:09.19 13.00
6 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 3:14.79 10.00
7 Zuzana MejdrechováZuzana Mejdrechová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 3:16.83 9.00
8 Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 PB 3:17.09 8.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 3:10.31 12.00
2 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 3:12.18 11.00
3 Lea HomolkováLea Homolková 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 3:19.01 7.00
4 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 3:19.88 6.00
5 Laura MuchováLaura Muchová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 3:25.24 5.00
6 Linda JanouškováLinda Janoušková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 3:26.14 4.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:46.70 24.00
2 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 2:47.29 23.00
3 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 SB 2:49.44 22.00
4 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 2:51.32 21.00
5 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 2:51.95 20.00
6 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 6 2:55.11 19.00
7 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 PB 2:56.02 18.00
8 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:56.55 17.00
9 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 3:01.03 16.00
10 Johana TunováJohana Tunová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 PB 3:05.09 15.00
11 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 3:06.95 14.00
12 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 PB 3:09.19 13.00
13 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 3:10.31 12.00
14 Ema PoláčkováEma Poláčková 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 3:12.18 11.00
15 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 3:14.79 10.00
16 Zuzana MejdrechováZuzana Mejdrechová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 3:16.83 9.00
17 Amálie LiškováAmálie Lišková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 PB 3:17.09 8.00
18 Lea HomolkováLea Homolková 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 3:19.01 7.00
19 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 3:19.88 6.00
20 Laura MuchováLaura Muchová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 3:25.24 5.00
21 Linda JanouškováLinda Janoušková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 3:26.14 4.00
Anna BartošováAnna Bartošová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 DNF

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 10.53 24.00
2 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 10.93 23.00
3 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 11.49 22.00
4 Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 11.55 21.00
5 Jan SpilkaJan Spilka 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 11.80 20.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PacourekAdam Pacourek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.19 19.00
2 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 12.37 18.00
3 Martin ŠlosarMartin Šlosar 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 13.81 15.00
4 Hynek RejkaHynek Rejka 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 15.02 11.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 12.46 17.00
2 David KimuntuDavid Kimuntu 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 13.63 16.00
3 Jan JanovskýJan Janovský 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 14.10 14.00
4 Šimon BartošŠimon Bartoš 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 14.12 13.00
5 Oskar UrbánekOskar Urbánek 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 14.29 12.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 PB 10.53 24.00
2 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 10.93 23.00
3 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 11.49 22.00
4 Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 11.55 21.00
5 Jan SpilkaJan Spilka 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 11.80 20.00
6 Adam PacourekAdam Pacourek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 12.19 19.00
7 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 12.37 18.00
8 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 12.46 17.00
9 David KimuntuDavid Kimuntu 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 13.63 16.00
10 Martin ŠlosarMartin Šlosar 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 13.81 15.00
11 Jan JanovskýJan Janovský 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 14.10 14.00
12 Šimon BartošŠimon Bartoš 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 14.12 13.00
13 Oskar UrbánekOskar Urbánek 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 14.29 12.00
14 Hynek RejkaHynek Rejka 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 15.02 11.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 PB 10.75 24.00
2 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 10.86 23.00
3 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 11.03 22.00
4 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 11.11 21.00
5 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 11.72 16.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 PB 11.85 15.00
2 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 11.88 14.00
3 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 11.95 13.00
4 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 12.16 12.00
5 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 12.79 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 12.71 8.00
2 Tereza ProcházkováTereza Procházková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 13.30 4.00
3 Viktorie AlmerováViktorie Almerová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 PB 13.32 3.00
4 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 14.15
5 Kateřina KoťarováKateřina Koťarová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 14.49
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 11.52 18.00
2 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 11.71 17.00
3 Sofie MurčováSofie Murčová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 12.44 11.00
4 Natálie UhlschmidováNatálie Uhlschmidová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 16.04
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 11.38 19.00
2 Viktorie SeverinováViktorie Severinová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 12.62 10.00
3 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 12.66 9.00
4 Klára BezpalcováKlára Bezpalcová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 12.73 7.00
5 Eva SteinerováEva Steinerová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 13.51 1.50
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 11.21 20.00
2 Michaela KrejčíMichaela Krejčí 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 12.92 5.00
3 Ema NovobilskáEma Novobilská 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.64
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DuškováEma Dušková 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 13.51 1.50
2 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 14.06
3 Eliška BrabačováEliška Brabačová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 14.10
Dorota HeppnerováDorota Heppnerová 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 9.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 13.57
2 Jitka ZátkováJitka Zátková 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 13.63
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 PB 10.75 24.00
2 Gita TrojanováGita Trojanová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 10.86 23.00
3 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 11.03 22.00
4 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 11.11 21.00
5 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 11.21 20.00
6 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 11.38 19.00
7 Tereza NovotnáTereza Novotná 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 11.52 18.00
8 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 11.71 17.00
9 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 11.72 16.00
10 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 PB 11.85 15.00
11 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 PB 11.88 14.00
12 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 11.95 13.00
13 Tina MatějkováTina Matějková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 12.16 12.00
14 Sofie MurčováSofie Murčová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 12.44 11.00
15 Viktorie SeverinováViktorie Severinová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 12.62 10.00
16 Viktorie KotováViktorie Kotová 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 12.66 9.00
17 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 12.71 8.00
18 Klára BezpalcováKlára Bezpalcová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 12.73 7.00
19 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 12.79 6.00
20 Michaela KrejčíMichaela Krejčí 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 12.92 5.00
21 Tereza ProcházkováTereza Procházková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 13.30 4.00
22 Viktorie AlmerováViktorie Almerová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 PB 13.32 3.00
23 Eva SteinerováEva Steinerová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 13.51 1.50
23 Ema DuškováEma Dušková 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 13.51 1.50
25 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 13.57
26 Jitka ZátkováJitka Zátková 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 13.63
27 Ema NovobilskáEma Novobilská 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 13.64
28 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 14.06
29 Eliška BrabačováEliška Brabačová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 14.10
30 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 14.15
31 Kateřina KoťarováKateřina Koťarová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 14.49
32 Natálie UhlschmidováNatálie Uhlschmidová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 16.04
Dorota HeppnerováDorota Heppnerová 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 DNS

4 x 60 m - Mix (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maredová, Novotná, Gasiúnas Demčenko, Ďorď Maredová, Novotná, Gasiúnas Demčenko, Ďorď Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 31.51 24.00
2 Lejček, Vich, Ullrichová, Uhrová Lejček, Vich, Ullrichová, Uhrová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 32.01 23.00
3 Prášilová, Frýbová, Dubský, Brzek Prášilová, Frýbová, Dubský, Brzek Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 33.02 20.00
4 Jakubec, Poláčková, Junger, Kozlovskij Jakubec, Poláčková, Junger, Kozlovskij ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 35.39 13.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sadílek, Bucková, Sadílek, Dobrá Sadílek, Bucková, Sadílek, Dobrá Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 32.28 22.00
2 Pešek, Rychlý, Ptáčková, Jeleneková Pešek, Rychlý, Ptáčková, Jeleneková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.10 19.00
3 Spilka, Vajsejtl, Zmrzlá, Grabowská Spilka, Vajsejtl, Zmrzlá, Grabowská Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 33.67 18.00
4 Homolková, Wollnerová, Ammer, Šlosar Homolková, Wollnerová, Ammer, Šlosar AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 36.91 9.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koudelák, Klubal, Kvasničková, Zdechovská Koudelák, Klubal, Kvasničková, Zdechovská SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 32.85 21.00
2 Rychna, Mandík, Grabowská, Carmine Rychna, Mandík, Grabowská, Carmine Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 34.30 16.00
3 Procházková, Dorazinová, Petržík, Půhoný Procházková, Dorazinová, Petržík, Půhoný Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 35.75 11.50
Morová, Haltuf, Mucha, Hajerová Morová, Haltuf, Mucha, Hajerová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 24.7
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobiáš, Mihalovič, Duchoňová, Smolíková Dobiáš, Mihalovič, Duchoňová, Smolíková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.98 17.00
2 Dvořák, Kašáková, Černý, Försterova Dvořák, Kašáková, Černý, Försterova Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 34.41 15.00
3 Muchová, Maděrová, Národa, Kubíček Muchová, Maděrová, Národa, Kubíček AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 34.92 14.00
4 Bartoš, Janovský, Fořtová, Švadlenková Bartoš, Janovský, Fořtová, Švadlenková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 37.51 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlová, Randová, Kubát, Petržík Pavlová, Randová, Kubát, Petržík Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 35.75 11.50
2 Vyhnal, Bašus, Pivoňková, Kotová Vyhnal, Bašus, Pivoňková, Kotová Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 36.77 10.00
3 Beneš, Mejdrech, Zátková, Dušková Beneš, Mejdrech, Zátková, Dušková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 37.69 5.00
Drdla, Zbrojová, Bouše, Tvrdíková Drdla, Zbrojová, Bouše, Tvrdíková SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 24.7
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kimuntu, Kahuda, Pekárková, Pacourková Kimuntu, Kahuda, Pekárková, Pacourková SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 37.65 6.00
2 Urbánek, Fialová, Jeřábková, Randáček Urbánek, Fialová, Jeřábková, Randáček AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 39.44 4.00
Švehlíková, Slaná, Rejka, Liakh Švehlíková, Slaná, Rejka, Liakh Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 24.7
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (čt, 9.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Míkovec, Oberhauer, Wichová, Nebesová Míkovec, Oberhauer, Wichová, Nebesová Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 37.54 7.00
MS Adamec, Králíček, Spěvák, Havlíčková Adamec, Králíček, Spěvák, Havlíčková ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 3 37.12
MS Sládeková, Lipavská, Nováková, Švestková Sládeková, Lipavská, Nováková, Švestková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 40.04
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maredová, Novotná, Gasiúnas Demčenko, Ďorď Maredová, Novotná, Gasiúnas Demčenko, Ďorď Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 31.51 24.00
2 Lejček, Vich, Ullrichová, Uhrová Lejček, Vich, Ullrichová, Uhrová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 32.01 23.00
3 Sadílek, Bucková, Sadílek, Dobrá Sadílek, Bucková, Sadílek, Dobrá Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 32.28 22.00
4 Koudelák, Klubal, Kvasničková, Zdechovská Koudelák, Klubal, Kvasničková, Zdechovská SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 32.85 21.00
5 Prášilová, Frýbová, Dubský, Brzek Prášilová, Frýbová, Dubský, Brzek Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 33.02 20.00
6 Pešek, Rychlý, Ptáčková, Jeleneková Pešek, Rychlý, Ptáčková, Jeleneková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.10 19.00
7 Spilka, Vajsejtl, Zmrzlá, Grabowská Spilka, Vajsejtl, Zmrzlá, Grabowská Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 33.67 18.00
8 Dobiáš, Mihalovič, Duchoňová, Smolíková Dobiáš, Mihalovič, Duchoňová, Smolíková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.98 17.00
9 Rychna, Mandík, Grabowská, Carmine Rychna, Mandík, Grabowská, Carmine Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 34.30 16.00
10 Dvořák, Kašáková, Černý, Försterova Dvořák, Kašáková, Černý, Försterova Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 34.41 15.00
11 Muchová, Maděrová, Národa, Kubíček Muchová, Maděrová, Národa, Kubíček AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 34.92 14.00
12 Jakubec, Poláčková, Junger, Kozlovskij Jakubec, Poláčková, Junger, Kozlovskij ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 35.39 13.00
13 Procházková, Dorazinová, Petržík, Půhoný Procházková, Dorazinová, Petržík, Půhoný Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 35.75 11.50
13 Pavlová, Randová, Kubát, Petržík Pavlová, Randová, Kubát, Petržík Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 35.75 11.50
15 Vyhnal, Bašus, Pivoňková, Kotová Vyhnal, Bašus, Pivoňková, Kotová Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 36.77 10.00
16 Homolková, Wollnerová, Ammer, Šlosar Homolková, Wollnerová, Ammer, Šlosar AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 36.91 9.00
17 Adamec, Králíček, Spěvák, Havlíčková Adamec, Králíček, Spěvák, Havlíčková ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 3 37.12
18 Bartoš, Janovský, Fořtová, Švadlenková Bartoš, Janovský, Fořtová, Švadlenková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 37.51 8.00
19 Míkovec, Oberhauer, Wichová, Nebesová Míkovec, Oberhauer, Wichová, Nebesová Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 37.54 7.00
20 Kimuntu, Kahuda, Pekárková, Pacourková Kimuntu, Kahuda, Pekárková, Pacourková SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 37.65 6.00
21 Beneš, Mejdrech, Zátková, Dušková Beneš, Mejdrech, Zátková, Dušková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 37.69 5.00
22 Urbánek, Fialová, Jeřábková, Randáček Urbánek, Fialová, Jeřábková, Randáček AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 39.44 4.00
23 Sládeková, Lipavská, Nováková, Švestková Sládeková, Lipavská, Nováková, Švestková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 40.04
Morová, Haltuf, Mucha, Hajerová Morová, Haltuf, Mucha, Hajerová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 DQ
Drdla, Zbrojová, Bouše, Tvrdíková Drdla, Zbrojová, Bouše, Tvrdíková SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 DQ
Švehlíková, Slaná, Rejka, Liakh Švehlíková, Slaná, Rejka, Liakh Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 9.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,43 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Jan DubskýJan Dubský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 18 1.43 24.00
2 Jakub AdamecJakub Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 1 PB 1.37 23.00
3 Václav KasalVáclav Kasal
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 7 PB 1.34 22.00
4 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 6 PB 1.34 21.00
5 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 17 PB 1.27 20.00
6= Antonín StřechaAntonín Střecha
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 13 PB 1.17 18.50
6= Jan DobiášJan Dobiáš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 3 PB 1.17 18.50
8 Nikita KoněvNikita Koněv
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 15 PB 1.17 17.00
9 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 16 PB 1.17 16.00
10= Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 12 PB 1.11 14.50
10= Ondřej AmmerOndřej Ammer
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 2 SB 1.11 14.50
12 Mark LiakhMark Liakh
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 8 SB 1.11 13.00
13 Martin DvořákMartin Dvořák
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 4 PB 1.11 12.00
14 Antonín RoubíčekAntonín Roubíček
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 11 SB 1.03 11.00
15 Adam OberhauerAdam Oberhauer
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 10 PB 1.03 10.00
Dan MejdrechDan Mejdrech
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 9 NM
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 9.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 19 PB 1.37 24.00
2 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 26 PB 1.37 23.00
3 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 27 1.37 22.00
4 Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 11 PB 1.34 21.00
5 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 12 PB 1.31 20.00
6= Aneta DařílkováAneta Dařílková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 23 PB 1.27 18.50
6= Cecilie SomogyiCecilie Somogyi
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 25 1.27 18.50
8 Klára PeroutkováKlára Peroutková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 10 PB 1.22 17.00
9 Ema SmolíkováEma Smolíková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 15 PB 1.22 16.00
10= Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 24 1.22 14.50
10= Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 7 PB 1.22 14.50
12= Natálie FörsterovaNatálie Försterova
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 20 1.17 11.50
12= Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 2 PB 1.17 11.50
12= Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 21 1.17 11.50
12= Barbora SlanáBarbora Slaná
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 14 PB 1.17 11.50
16 Heda WichováHeda Wichová
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 22 1.17 9.00
17 Monika RůžičkováMonika Růžičková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 18 PB 1.17 8.00
18 Veronika FořtováVeronika Fořtová
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 17 1.11 7.00
19 Karla SchniderováKarla Schniderová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 13 PB 1.11 6.00
20= Ema NovotnáEma Novotná
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 9 PB 1.03 4.00
20= Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 5 PB 1.03 4.00
20= Iva DorazinováIva Dorazinová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 1 PB 1.03 4.00
Simona MaňasováSimona Maňasová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 6 NM
Viktorie Anna HavlíčkováViktorie Anna Havlíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3 NM
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 9.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David LejčekDavid Lejček
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 15 4.47 - 24.00
2 Matěj BoušeMatěj Bouše
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 13 PB 4.21 +0.0 m/s - 23.00
3 Josef PetržíkJosef Petržík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 4 PB 4.18 +0.0 m/s - 22.00
4 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 14 4.06 +0.0 m/s - 21.00
5 Adam PacourekAdam Pacourek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 11 PB 3.85 +0.0 m/s - 20.00
6 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 10 PB 3.82 +0.0 m/s - 19.00
7 Šimon BartošŠimon Bartoš
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 1 PB 3.54 +0.0 m/s - 18.00
8 Hynek RejkaHynek Rejka
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 5 PB 3.54 +0.0 m/s - 17.00
9 Jan SpilkaJan Spilka
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 12 3.54 +0.0 m/s - 16.00
10 Martin ŠlosarMartin Šlosar
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 6 PB 3.46 +0.0 m/s - 15.00
11 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 3 PB 3.46 +0.0 m/s - 14.00
12 Oskar UrbánekOskar Urbánek
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 7 PB 3.36 +0.0 m/s - 13.00
13 Jan JanovskýJan Janovský
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 2 PB 3.21 +0.0 m/s - 12.00
14 David KimuntuDavid Kimuntu
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 8 PB 3.01 +0.1 m/s - 11.00
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 9.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 36 4.43 +0.0 m/s 24.00
2 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 37 4.40 +0.0 m/s 23.00
3 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 30 PB 4.22 +0.0 m/s 22.00
4 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 34 PB 4.17 +0.0 m/s 21.00
5 Tina MatějkováTina Matějková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 14 PB 4.09 +0.0 m/s 20.00
6 Linda WollnerováLinda Wollnerová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 25 PB 4.02 +0.0 m/s 19.00
7 Gita TrojanováGita Trojanová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 35 3.96 +0.0 m/s 18.00
8 Marie PacourkováMarie Pacourková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 28 3.94 +0.0 m/s 17.00
9 Johana HajerováJohana Hajerová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 31 3.91 +0.0 m/s 16.00
10 Julie MorováJulie Morová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 33 3.90 +0.3 m/s 15.00
11 Michaela KrejčíMichaela Krejčí
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 4 PB 3.88 +0.0 m/s 14.00
12 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 23 PB 3.84 +0.0 m/s 13.00
13 Viktorie KotováViktorie Kotová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 18 PB 3.81 +0.0 m/s 12.00
14 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 22 PB 3.74 +0.0 m/s 11.00
15 Lucie RandováLucie Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 20 PB 3.70 +0.0 m/s 10.00
16 Tereza NovotnáTereza Novotná
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 32 3.69 +0.0 m/s 9.00
17 Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 19 PB 3.65 +0.0 m/s 8.00
18 Viktorie SeverinováViktorie Severinová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 6 PB 3.64 +0.0 m/s 7.00
19 Tereza ProcházkováTereza Procházková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 5 SB 3.61 +0.0 m/s 6.00
20 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 21 PB 3.61 +0.0 m/s 5.00
21 Eva SteinerováEva Steinerová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 29 3.60 +0.0 m/s 4.00
22 Ema NovobilskáEma Novobilská
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 15 PB 3.53 +0.0 m/s 3.00
23 Sofie MurčováSofie Murčová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 27 3.45 +0.0 m/s 2.00
24 Natálie UhlschmidováNatálie Uhlschmidová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 13 PB 3.43 +0.0 m/s 1.00
25 Jitka ZátkováJitka Zátková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 12 PB 3.40 +0.0 m/s
26 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 8 PB 3.39 +0.0 m/s
27 Ema DuškováEma Dušková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 24 3.38 +0.0 m/s
28 Klára BezpalcováKlára Bezpalcová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 26 3.36 +0.0 m/s
29 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 2 PB 3.35 +0.0 m/s
30 Kateřina KoťarováKateřina Koťarová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 3 PB 3.25 +0.0 m/s
31 Viktorie AlmerováViktorie Almerová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 16 3.20 +0.0 m/s
32 Eliška BrabačováEliška Brabačová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 1 PB 3.20 +0.0 m/s
Celkem 32 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 9.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie PavlůMarie Pavlů
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 39 10.33 24.00
2 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 38 PB 09.21 23.00
3 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 17 PB 09.09 22.00
4 Anna MendlováAnna Mendlová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 11 PB 09.04 21.00
5 Barbora ŠtěpováBarbora Štěpová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 21 SB 08.96 20.00
6 Berta BlatnáBerta Blatná
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 2 PB 08.93 19.00
7 Eliška NebesováEliška Nebesová
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 37 PB 08.52 18.00
8 Ema FrýbováEma Frýbová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 35 PB 08.31 17.00
9 Anna UhrováAnna Uhrová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 24 PB 08.23 16.00
10 Hana PrášilováHana Prášilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 16 PB 08.20 15.00
11 Barbora ŠvadlenkováBarbora Švadlenková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 22 PB 08.08 14.00
12 Emma PechováEmma Pechová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 34 PB 08.08 13.00
13 Natálie MalinovskáNatálie Malinovská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 36 07.80 12.00
14 Justina ZbrojováJustina Zbrojová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 29 PB 07.50 11.00
15 Anna BauerováAnna Bauerová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 1 PB 06.96 10.00
16 Anna KroftováAnna Kroftová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 8 PB 06.86 9.00
17 Michaela DobráMichaela Dobrá
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 3 PB 06.82 8.00
18 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 26 PB 06.77 7.00
19 Anna VokrojováAnna Vokrojová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 27 PB 06.56 6.00
20 Veronika BezděkovskáVeronika Bezděkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 33 PB 06.19 5.00
21 Anna BrejlováAnna Brejlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 32 PB 05.97 4.00
22 Klára PivoňkováKlára Pivoňková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 14 PB 05.86 3.00
23 Adéla RožníčkováAdéla Rožníčková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 18 PB 05.79 2.00
24 Petra KlimentováPetra Klimentová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 5 PB 05.56 1.00
25 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 30 PB 05.42
26 Alice VágnerováAlice Vágnerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 25 PB 05.38
27 Antonie FialováAntonie Fialová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 4 PB 05.02
28 Kateřina SpáčilováKateřina Spáčilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 31 PB 05.01
29 Nicol ŠorfováNicol Šorfová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 20 PB 04.90
30 Barbora PolnarováBarbora Polnarová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 15 PB 04.74
31 Tereza MaděrováTereza Maděrová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 10 PB 04.65
32 Bára LipavskáBára Lipavská
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 9 PB 04.05
33 Eliška SládekováEliška Sládeková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 19 PB 04.04
Celkem 33 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 9.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 16 PB 12.54 24.00
2 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 2 PB 09.20 23.00
3 Otakar VichOtakar Vich
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 12 PB 08.00 22.00
4 Ondřej RychlýOndřej Rychlý
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 9 PB 07.15 21.00
5 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 15 PB 06.44 20.00
6 Filip KoudelákFilip Koudelák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 4 PB 06.29 19.00
7 Matěj MožnýMatěj Možný
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 13 PB 06.06 18.00
8 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 3 PB 06.04 17.00
9 Martin KubátMartin Kubát
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 14 05.98 16.00
10 Filip MuchaFilip Mucha
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 7 PB 05.61 15.00
11 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 11 PB 05.43 14.00
12 Richard ČechRichard Čech
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 1 PB 05.10 13.00
13 Jonáš NárodaJonáš Národa
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 8 PB 04.55 12.00
14 Jan KubíčekJan Kubíček
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 6 PB 04.20 11.00
15 Václav SadílekVáclav Sadílek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 10 PB 03.48 10.00
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 9.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VajsejtlJan Vajsejtl
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 7 PB 54.12 24.00
2 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 17 52.00 23.00
3 Daniel HaltufDaniel Haltuf
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 16 47.47 22.00
4 Antonín BrzekAntonín Brzek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 15 43.99 21.00
5 Daniel PešekDaniel Pešek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 14 PB 40.13 20.00
6 Matouš PetržíkMatouš Petržík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 12 PB 36.58 19.00
7 Tadeáš BenešTadeáš Beneš
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 2 PB 36.48 18.00
8 Jan JungerJan Junger
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 3 PB 35.79 17.00
9 Martin RychnaMartin Rychna
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
11 6 SB 35.19 16.00
10 Zdeněk SadílekZdeněk Sadílek
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 13 34.09 15.00
11 Denis DrdlaDenis Drdla
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 11 32.29 14.00
12 Daniel MíkovecDaniel Míkovec
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 4 PB 31.72 13.00
13 Ondřej BašusOndřej Bašus
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 1 PB 31.68 12.00
14 David RandáčekDavid Randáček
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 5 PB 31.12 11.00
15 Štěpán KahudaŠtěpán Kahuda
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 10 PB 30.18 10.00
16 Mikuláš Paul BernasconiMikuláš Paul Bernasconi
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 9 PB 24.07 9.00
17 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 8 PB 23.52 8.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 9.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 24 56.65 24.00
2 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 23 PB 51.56 23.00
3 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 21 PB 41.36 22.00
4 Vanda BurianováVanda Burianová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 22 PB 39.46 21.00
5 Tereza PavlováTereza Pavlová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 20 PB 35.53 20.00
6 Kateřina PekárkováKateřina Pekárková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 7 PB 33.05 19.00
7 Anna BartošováAnna Bartošová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 19 PB 31.16 18.00
8 Ema PoláčkováEma Poláčková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 15 PB 30.10 17.00
9 Linda JanouškováLinda Janoušková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 3 PB 28.77 16.00
10 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 8 SB 25.91 15.00
11 Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 16 25.52 14.00
12= Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
11 17 24.46 12.50
12= Adéla JelenekováAdéla Jeleneková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 4 PB 24.46 12.50
14 Laura MuchováLaura Muchová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 5 PB 23.87 11.00
15 Lea HomolkováLea Homolková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 2 PB 23.34 10.00
16 Johana TunováJohana Tunová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 14 22.46 9.00
17 Marie MajerováMarie Majerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 10 PB 22.12 8.00
18 Elisabeth NarducciElisabeth Narducci
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 13 PB 20.89 7.00
19 Zuzana MejdrechováZuzana Mejdrechová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 12 17.83 6.00
20 Aneta DomnosilováAneta Domnosilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 11 16.01 5.00
21 Amálie LiškováAmálie Lišková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 9 PB 14.66 4.00
22 Viola NovákováViola Nováková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 6 PB 08.88 3.00
Celkem 22 závodníků