3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A
Praha - Mazurská (9. 6. 2022)skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 9.6.2022 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,43 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DubskýJan Dubský
Atletický školní klub Mazur... |
09 | 18 | 1.43 | 24.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub AdamecJakub Adamec
ASK Slavia Praha |
10 | 1 | PB 1.37 | 23.00 | ||||||||||||||
3 |
Václav KasalVáclav Kasal
SK Jeseniova A |
09 | 7 | PB 1.34 | 22.00 | ||||||||||||||
4 |
Benjamin JakubecBenjamin Jakubec
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
09 | 6 | PB 1.34 | 21.00 | ||||||||||||||
5 |
Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s. A |
10 | 17 | PB 1.27 | 20.00 | ||||||||||||||
6= |
Antonín StřechaAntonín Střecha
SK Jeseniova A |
09 | 13 | PB 1.17 | 18.50 | ||||||||||||||
6= |
Jan DobiášJan Dobiáš
SK Jeseniova A |
10 | 3 | PB 1.17 | 18.50 | ||||||||||||||
8 |
Nikita KoněvNikita Koněv
Atletika Jižní Město z.s. A |
10 | 15 | PB 1.17 | 17.00 | ||||||||||||||
9 |
Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal
Atletika Jižní Město z.s. B |
09 | 16 | PB 1.17 | 16.00 | ||||||||||||||
10= |
Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s. B |
09 | 12 | PB 1.11 | 14.50 | ||||||||||||||
10= |
Ondřej AmmerOndřej Ammer
AK VEGA z.s. |
09 | 2 | SB 1.11 | 14.50 | ||||||||||||||
12 |
Mark LiakhMark Liakh
Atletický školní klub Mazur... |
10 | 8 | SB 1.11 | 13.00 | ||||||||||||||
13 |
Martin DvořákMartin Dvořák
Atletika Jižní Město z.s. B |
10 | 4 | PB 1.11 | 12.00 | ||||||||||||||
14 |
Antonín RoubíčekAntonín Roubíček
Atletický školní klub Mazur... |
10 | 11 | SB 1.03 | 11.00 | ||||||||||||||
15 |
Adam OberhauerAdam Oberhauer
Atletika Jižní Město z.s. C |
09 | 10 | PB 1.03 | 10.00 | ||||||||||||||
Dan MejdrechDan Mejdrech
Atletika Jižní Město z.s. C |
10 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 9.6.2022 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,51 1,54 1,57 1,60 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla BuckováAdéla Bucková
Atletika Jižní Město z.s. B |
09 | 19 | PB 1.37 | 24.00 | ||||||||||||||
2 |
Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová
SK Jeseniova A |
09 | 26 | PB 1.37 | 23.00 | ||||||||||||||
3 |
Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s. A |
09 | 27 | 1.37 | 22.00 | ||||||||||||||
4 |
Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s. A |
10 | 11 | PB 1.34 | 21.00 | ||||||||||||||
5 |
Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK Jeseniova A |
09 | 12 | PB 1.31 | 20.00 | ||||||||||||||
6= |
Aneta DařílkováAneta Dařílková
Atletika Jižní Město z.s. B |
09 | 23 | PB 1.27 | 18.50 | ||||||||||||||
6= |
Cecilie SomogyiCecilie Somogyi
SK Jeseniova B |
09 | 25 | 1.27 | 18.50 | ||||||||||||||
8 |
Klára PeroutkováKlára Peroutková
ASK Slavia Praha D |
10 | 10 | PB 1.22 | 17.00 | ||||||||||||||
9 |
Ema SmolíkováEma Smolíková
SK Jeseniova C |
11 | 15 | PB 1.22 | 16.00 | ||||||||||||||
10= |
Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková
SK Jeseniova A |
09 | 24 | 1.22 | 14.50 | ||||||||||||||
10= |
Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková
ASK Slavia Praha D |
10 | 7 | PB 1.22 | 14.50 | ||||||||||||||
12= |
Natálie FörsterovaNatálie Försterova
Atletika Jižní Město z.s. B |
09 | 20 | 1.17 | 11.50 | ||||||||||||||
12= |
Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. A |
10 | 2 | PB 1.17 | 11.50 | ||||||||||||||
12= |
Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková
SK Jeseniova B |
09 | 21 | 1.17 | 11.50 | ||||||||||||||
12= |
Barbora SlanáBarbora Slaná
Atletický školní klub Mazur... |
10 | 14 | PB 1.17 | 11.50 | ||||||||||||||
16 |
Heda WichováHeda Wichová
Atletika Jižní Město z.s. C |
10 | 22 | 1.17 | 9.00 | ||||||||||||||
17 |
Monika RůžičkováMonika Růžičková
SK Jeseniova B |
10 | 18 | PB 1.17 | 8.00 | ||||||||||||||
18 |
Veronika FořtováVeronika Fořtová
Atletika Jižní Město z.s. C |
09 | 17 | 1.11 | 7.00 | ||||||||||||||
19 |
Karla SchniderováKarla Schniderová
ASK Slavia Praha D |
10 | 13 | PB 1.11 | 6.00 | ||||||||||||||
20= |
Ema NovotnáEma Novotná
SK Jeseniova C |
10 | 9 | PB 1.03 | 4.00 | ||||||||||||||
20= |
Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková
SK Jeseniova B |
10 | 5 | PB 1.03 | 4.00 | ||||||||||||||
20= |
Iva DorazinováIva Dorazinová
Atletický školní klub Mazur... |
10 | 1 | PB 1.03 | 4.00 | ||||||||||||||
Simona MaňasováSimona Maňasová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
10 | 6 | NM | ||||||||||||||||
Viktorie Anna HavlíčkováViktorie Anna Havlíčková
ASK Slavia Praha |
10 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |