Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo MPD mladšího žactva, skupina A

Praha - Juliska (22. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 18:05) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 08.14 24.00
2 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 PB 08.94 23.00
3 Michal BurešMichal Bureš 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 08.95 22.00
4 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.26 19.00
5 Adam SládečekAdam Sládeček 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 PB 09.32 18.00
6 Mikuláš Paul BernasconiMikuláš Paul Bernasconi 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 PB 09.45 16.00
7 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 PB 09.62 14.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.18 20.50
2 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 8 09.52 15.00
3 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 09.88 11.00
4 Jan KubíčekJan Kubíček 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 PB 10.04 10.00
5 Šimon BartošŠimon Bartoš 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 10.11 9.00
6 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 7 10.29 8.00
7 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 10.30 7.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 18:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 4 09.18 20.50
2 Daniel HaltufDaniel Haltuf 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.38 17.00
3 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 09.64 13.00
4 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 7 09.74 12.00
5 Prokop LorencProkop Lorenc 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 10.57 6.00
MS Eliáš LukešEliáš Lukeš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.07
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ĎorďDavid Ďorď 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 08.14 24.00
2 Josef PetržíkJosef Petržík 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 PB 08.94 23.00
3 Michal BurešMichal Bureš 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 08.95 22.00
4 Matěj BoušeMatěj Bouše 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.18 20.50
4 Kryštof KrálíčekKryštof Králíček 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 4 09.18 20.50
6 Ondřej RychlýOndřej Rychlý 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.26 19.00
7 Adam SládečekAdam Sládeček 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 PB 09.32 18.00
8 Daniel HaltufDaniel Haltuf 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 09.38 17.00
9 Mikuláš Paul BernasconiMikuláš Paul Bernasconi 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 PB 09.45 16.00
10 Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 8 09.52 15.00
11 Matěj KřížMatěj Kříž 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 2 PB 09.62 14.00
12 Luca RychtrLuca Rychtr 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 09.64 13.00
13 Hugo SarauerHugo Sarauer 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 7 09.74 12.00
14 Matouš PetržíkMatouš Petržík 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 09.88 11.00
15 Jan KubíčekJan Kubíček 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 PB 10.04 10.00
16 Eliáš LukešEliáš Lukeš 10 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.07
17 Šimon BartošŠimon Bartoš 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 10.11 9.00
18 Tadeáš BenešTadeáš Beneš 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 7 10.29 8.00
19 Richard ČechRichard Čech 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 10.30 7.00
20 Prokop LorencProkop Lorenc 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 10.57 6.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 17:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 08.78 24.00
2 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 PB 08.85 23.00
3 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 08.93 22.00
4 Viktorie SeverinováViktorie Severinová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 08.98 21.00
5 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.01 20.00
6 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.06 19.00
7 Emma MazzaEmma Mazza 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 PB 09.33 16.00
8 Adéla RožníčkováAdéla Rožníčková 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 09.35 15.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 17:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 09.25 18.00
2 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 PB 09.32 17.00
3 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.51 13.00
4 Anežka VáchalováAnežka Váchalová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.96 9.00
5 Viktoria StrakováViktoria Straková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 7 10.12 7.00
6 Natálie MalinovskáNatálie Malinovská 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 10.21 4.00
Klára ŠlechtováKlára Šlechtová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 DNS
Nela ChlumskáNela Chlumská 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 17:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna PlzákováKristýna Plzáková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 09.55
2 Linda JanouškováLinda Janoušková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 09.80 12.00
3 Karolína MašátováKarolína Mašátová 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 PB 10.03 8.00
4 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 8 10.61 3.00
5 Kateřina SpáčilováKateřina Spáčilová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 10.74 2.00
6 Amálie NěmcováAmálie Němcová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 7 12.28 1.00
Justýna ShejbalováJustýna Shejbalová 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 DNS
Magdalena ValentováMagdalena Valentová 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 22.6.2022 - 17:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 09.38 14.00
2 Emma PechováEmma Pechová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 09.88 11.00
3 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 09.95 10.00
4 Klára BezpalcováKlára Bezpalcová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 10.16 6.00
5 Ema NovobilskáEma Novobilská 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.19 5.00
Anežka TichavskáAnežka Tichavská 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KvasničkováJohana Kvasničková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 08.78 24.00
2 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 PB 08.85 23.00
3 Vanda BurianováVanda Burianová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 08.93 22.00
4 Viktorie SeverinováViktorie Severinová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 08.98 21.00
5 Berta BlatnáBerta Blatná 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 09.01 20.00
6 Ema FrýbováEma Frýbová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 09.06 19.00
7 Tereza PavlováTereza Pavlová 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 PB 09.25 18.00
8 Mia BačíkováMia Bačíková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 PB 09.32 17.00
9 Emma MazzaEmma Mazza 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 PB 09.33 16.00
10 Adéla RožníčkováAdéla Rožníčková 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 09.35 15.00
11 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 09.38 14.00
12 Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 PB 09.51 13.00
13 Kristýna PlzákováKristýna Plzáková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 09.55
14 Linda JanouškováLinda Janoušková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 09.80 12.00
15 Emma PechováEmma Pechová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 09.88 11.00
16 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 09.95 10.00
17 Anežka VáchalováAnežka Váchalová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 09.96 9.00
18 Karolína MašátováKarolína Mašátová 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 PB 10.03 8.00
19 Viktoria StrakováViktoria Straková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 7 10.12 7.00
20 Klára BezpalcováKlára Bezpalcová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 10.16 6.00
21 Ema NovobilskáEma Novobilská 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 10.19 5.00
22 Natálie MalinovskáNatálie Malinovská 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 10.21 4.00
23 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 8 10.61 3.00
24 Kateřina SpáčilováKateřina Spáčilová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 PB 10.74 2.00
25 Amálie NěmcováAmálie Němcová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 7 12.28 1.00
Klára ŠlechtováKlára Šlechtová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 DNS
Nela ChlumskáNela Chlumská 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 6 DNS
Justýna ShejbalováJustýna Shejbalová 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 DNS
Magdalena ValentováMagdalena Valentová 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 DNS
Anežka TichavskáAnežka Tichavská 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 16:55) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 20.79 24.00
2 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 PB 22.31 21.00
3 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 PB 22.46 20.00
4 Martin RychnaMartin Rychna 11 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 6 PB 22.58 19.00
5 Andrej PražákAndrej Pražák 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 22.60 18.00
6 Mark LiakhMark Liakh 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 25.00 13.00
Nikita KoněvNikita Koněv 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 DNS
Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 16:55) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChroustJan Chroust 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 24.52 15.00
2 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 7 24.98 14.00
3 Jiří VejmělkaJiří Vejmělka 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 25.73 11.00
4 Jan JanovskýJan Janovský 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 27.19 9.00
5 Matěj KřížMatěj Kříž 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 PB 28.35 8.00
6 Tomáš KodišTomáš Kodiš 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 PB 29.07 7.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 16:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 20.82 23.00
2 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 22.02 22.00
3 Martin DvořákMartin Dvořák 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 23.79 17.00
4 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 24.10 16.00
5 Pavel KlimešPavel Klimeš 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 25.47 12.00
6 Štěpán KahudaŠtěpán Kahuda 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 26.31 10.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubskýJan Dubský 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 20.79 24.00
2 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 20.82 23.00
3 David LejčekDavid Lejček 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 22.02 22.00
4 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 PB 22.31 21.00
5 Eduard BašeEduard Baše 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 PB 22.46 20.00
6 Martin RychnaMartin Rychna 11 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 6 PB 22.58 19.00
7 Andrej PražákAndrej Pražák 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 22.60 18.00
8 Martin DvořákMartin Dvořák 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 4 23.79 17.00
9 Denis DrdlaDenis Drdla 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 24.10 16.00
10 Jan ChroustJan Chroust 11 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 24.52 15.00
11 Daniel MíkovecDaniel Míkovec 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 7 24.98 14.00
12 Mark LiakhMark Liakh 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 25.00 13.00
13 Pavel KlimešPavel Klimeš 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 25.47 12.00
14 Jiří VejmělkaJiří Vejmělka 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 25.73 11.00
15 Štěpán KahudaŠtěpán Kahuda 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 6 26.31 10.00
16 Jan JanovskýJan Janovský 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 27.19 9.00
17 Matěj KřížMatěj Kříž 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 PB 28.35 8.00
18 Tomáš KodišTomáš Kodiš 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 4 PB 29.07 7.00
Nikita KoněvNikita Koněv 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 DNS
Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.26 24.00
2 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 20.44 23.00
3 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 PB 21.03 22.00
4 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 21.34 21.00
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 PB 22.71 15.00
6 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 23.11 10.00
7 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 26.57
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia KosSofia Kos 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 23.01 12.00
2 Kristýna ŽákováKristýna Žáková 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 1 23.36 7.00
3 Sofie MurčováSofie Murčová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 23.57 6.00
4 Kateřina KoťarováKateřina Koťarová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 24.02 2.00
5 Jitka ZátkováJitka Zátková 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 PB 25.54
6 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 7 27.38
Isabella ThompsonIsabella Thompson 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 8 DNS
Aneta DařílkováAneta Dařílková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 21.57 20.00
2 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.24 19.00
3 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.03 11.00
4 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 23.25 8.00
5 Lea HomolkováLea Homolková 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 25.18
6 Anna ČejkováAnna Čejková 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 25.48
Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 22.36 17.00
2 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 22.43 16.00
3 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 22.90 14.00
4 Ema NovotnáEma Novotná 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 23.67 5.00
5 Viktorie AlmerováViktorie Almerová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 23.70 4.00
6 Laura MuchováLaura Muchová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 24.26 1.00
7 Eliška BrabačováEliška Brabačová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.72
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 22.6.2022 - 18:20) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 22.26 18.00
2 Eliška EichlerováEliška Eichlerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 22.97 13.00
3 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 23.24 9.00
4 Adéla TůmováAdéla Tůmová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 7 23.86 3.00
5 Karolína TurkováKarolína Turková 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 24.71
6 Eva SteinerováEva Steinerová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 24.91
7 Zuzana MejdrechováZuzana Mejdrechová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 25.06
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VackováNatálie Vacková 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 20.26 24.00
2 Lucie MaredováLucie Maredová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 20.44 23.00
3 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 PB 21.03 22.00
4 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 21.34 21.00
5 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 21.57 20.00
6 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 22.24 19.00
7 Alice DuchoňováAlice Duchoňová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 5 22.26 18.00
8 Julie MorováJulie Morová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 22.36 17.00
9 Johana HajerováJohana Hajerová 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 22.43 16.00
10 Tereza ProcházkováTereza Procházková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 PB 22.71 15.00
11 Marie PacourkováMarie Pacourková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 22.90 14.00
12 Eliška EichlerováEliška Eichlerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 22.97 13.00
13 Sofia KosSofia Kos 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 23.01 12.00
14 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 23.03 11.00
15 Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 23.11 10.00
16 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 8 23.24 9.00
17 Marie MajerováMarie Majerová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 23.25 8.00
18 Kristýna ŽákováKristýna Žáková 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 1 23.36 7.00
19 Sofie MurčováSofie Murčová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 PB 23.57 6.00
20 Ema NovotnáEma Novotná 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 23.67 5.00
21 Viktorie AlmerováViktorie Almerová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 5 23.70 4.00
22 Adéla TůmováAdéla Tůmová 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 7 23.86 3.00
23 Kateřina KoťarováKateřina Koťarová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 PB 24.02 2.00
24 Laura MuchováLaura Muchová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 24.26 1.00
25 Karolína TurkováKarolína Turková 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 24.71
26 Eliška BrabačováEliška Brabačová 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 24.72
27 Eva SteinerováEva Steinerová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 3 24.91
28 Zuzana MejdrechováZuzana Mejdrechová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 6 25.06
29 Lea HomolkováLea Homolková 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 25.18
30 Anna ČejkováAnna Čejková 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 25.48
31 Jitka ZátkováJitka Zátková 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 PB 25.54
32 Viola NovákováViola Nováková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 26.57
33 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 7 27.38
Isabella ThompsonIsabella Thompson 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 8 DNS
Aneta DařílkováAneta Dařílková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 DNS
Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2 DNS

800 m - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Albert DolejšAlbert Dolejš 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 1 PB 2:28.39 24.00
2 182 Petr ŽilinaPetr Žilina 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 PB 2:40.73 23.00
3 111 Jaroslav StrejčekJaroslav Strejček 10 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 14 2:45.61 22.00
4 162 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 2:49.28 21.00
5 91 Filip KoudelákFilip Koudelák 10 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 9 PB 2:51.78 20.00
6 19 Otakar VichOtakar Vich 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 2:53.73 19.00
7 88 Adam PacourekAdam Pacourek 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 PB 2:53.91 18.00
8 204 Štěpán ČernýŠtěpán Černý 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 PB 2:53.93 17.00
9 67 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 12 PB 2:54.44 16.00
10 134 Filip MuchaFilip Mucha 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 7 PB 3:00.74 15.00
11 44 Jonáš NárodaJonáš Národa 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 16 3:02.81 14.00
12 76 Dan MejdrechDan Mejdrech 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 11 PB 3:03.56 13.00
13 100 Eduard KnoblochEduard Knobloch 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 15 3:06.11 12.00
14 89 Antonín RoubíčekAntonín Roubíček 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 10 3:31.20 11.00
15 31 Petr DušekPetr Dušek 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 13 PB 3:58.06 10.00
46 Jakub VošickýJakub Vošický 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 17 DNS
20 Kristián ChlumskýKristián Chlumský 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 DNF
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:31.53 24.00
2 96 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 12 PB 2:41.92 23.00
3 76 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 2:41.97 22.00
4 88 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 SB 2:45.40 21.00
5 33 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 PB 2:50.06 20.00
6 91 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 2:53.59 19.00
7 95 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 11 SB 2:55.75 18.00
8 67 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 SB 2:58.69 16.00
9 44 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 PB 2:59.22 15.00
10 92 Karla SchniderováKarla Schniderová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10 3:06.56 13.00
11 43 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 9 3:12.49 9.00
31 Amélie VavřichováAmélie Vavřichová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 2:57.25 17.00
2 78 Monika RůžičkováMonika Růžičková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 3:02.25 14.00
3 25 Dorota HeppnerováDorota Heppnerová 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 11 3:10.38 12.00
4 84 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 3:10.57 11.00
5 13 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 PB 3:10.64 10.00
6 79 Ema JílkováEma Jílková 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:13.28 8.00
7 34 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 13 3:13.75 7.00
8 77 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 PB 3:15.74 6.00
9 19 Andrea PleštilováAndrea Pleštilová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 3:16.66 5.00
10 24 Anna BauerováAnna Bauerová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 9 3:46.84 4.00
58 Karolina FialováKarolina Fialová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 2:31.53 24.00
2 96 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 12 PB 2:41.92 23.00
3 76 Elin ZmrzláElin Zmrzlá 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 2:41.97 22.00
4 88 Anna UhrováAnna Uhrová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 SB 2:45.40 21.00
5 33 Linda WollnerováLinda Wollnerová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 PB 2:50.06 20.00
6 91 Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 2:53.59 19.00
7 95 Nela PřádováNela Přádová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 11 SB 2:55.75 18.00
8 62 Eliška PupováEliška Pupová 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 PB 2:57.25 17.00
9 67 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 7 SB 2:58.69 16.00
10 44 Kateřina KašákováKateřina Kašáková 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 PB 2:59.22 15.00
11 78 Monika RůžičkováMonika Růžičková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 3:02.25 14.00
12 92 Karla SchniderováKarla Schniderová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10 3:06.56 13.00
13 25 Dorota HeppnerováDorota Heppnerová 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 11 3:10.38 12.00
14 84 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 PB 3:10.57 11.00
15 13 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 7 PB 3:10.64 10.00
16 43 Lucie RandováLucie Randová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 9 3:12.49 9.00
17 79 Ema JílkováEma Jílková 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 3:13.28 8.00
18 34 Tereza ŠvestkováTereza Švestková 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 13 3:13.75 7.00
19 77 Anna PetákováAnna Petáková 10 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 PB 3:15.74 6.00
20 19 Andrea PleštilováAndrea Pleštilová 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 4 3:16.66 5.00
21 24 Anna BauerováAnna Bauerová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 9 3:46.84 4.00
31 Amélie VavřichováAmélie Vavřichová 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 DNS
58 Karolina FialováKarolina Fialová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10 DNS

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 17:50) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 10.44 24.00
2 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 10.51 23.00
3 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 10.61 22.00
4 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 11.82 18.00
5 Martin HrbekMartin Hrbek 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 PB 11.87 16.00
6 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 8 PB 12.84 14.00
7 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 14.71 10.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub AdamecJakub Adamec 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 PB 11.52 21.00
2 Vilém ČudaVilém Čuda 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 PB 11.73 19.00
3 Marek BiskupMarek Biskup 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 14.00 13.00
4 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 7 14.28 12.00
5 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 15.35 9.00
Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 17:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 11.59 20.00
2 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 11.83 17.00
3 Václav KasalVáclav Kasal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 12.46 15.00
4 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 14.56 11.00
5 Matyáš RousMatyáš Rous 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 7 16.02 8.00
6 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 16.97 7.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin KrejbichRobin Krejbich 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 10.44 24.00
2 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 5 PB 10.51 23.00
3 Antonín BrzekAntonín Brzek 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 PB 10.61 22.00
4 Jakub AdamecJakub Adamec 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 PB 11.52 21.00
5 Antonín StřechaAntonín Střecha 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 11.59 20.00
6 Vilém ČudaVilém Čuda 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 PB 11.73 19.00
7 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 PB 11.82 18.00
8 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 11.83 17.00
9 Martin HrbekMartin Hrbek 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 7 PB 11.87 16.00
10 Václav KasalVáclav Kasal 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 12.46 15.00
11 Jan KulhavýJan Kulhavý 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 8 PB 12.84 14.00
12 Marek BiskupMarek Biskup 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 14.00 13.00
13 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 7 14.28 12.00
14 Vladimír BřezíkVladimír Březík 10 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 14.56 11.00
15 Matěj PekárekMatěj Pekárek 06 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 14.71 10.00
16 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 15.35 9.00
17 Matyáš RousMatyáš Rous 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 7 16.02 8.00
18 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 4 16.97 7.00
Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut 09 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 4 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 10.91 24.00
2 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 10.93 23.00
3 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 11.15 22.00
4 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 11.33 21.00
5 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 11.52 19.00
6 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 11.66 17.00
7 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 14.01 6.00
8 Bára LipavskáBára Lipavská 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 14.84
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 17:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 11.53 18.00
2 Nicol ŠorfováNicol Šorfová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 12.10 16.00
3 Elen FroňkováElen Froňková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 PB 12.81 14.00
4 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 SB 13.34 13.00
5 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 13.36 12.00
6 Barbora ŠkodováBarbora Škodová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 13.69 9.00
Michaela HoražďovskáMichaela Horažďovská 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 DNS
Stella KrobotováStella Krobotová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 11.44 20.00
2 Barbora ŠvadlenkováBarbora Švadlenková 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 12.30 15.00
3 Heda WichováHeda Wichová 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 13.75 8.00
4 Victoria EspinozováVictoria Espinozová 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 14.09 5.00
5 Tereza MaděrováTereza Maděrová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 14.41 4.00
6 Anna VrbackáAnna Vrbacká 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 8 14.43 3.00
7 Petra KlimentováPetra Klimentová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 PB 15.79
Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 22.6.2022 - 17:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VorlíčkováAnna Vorlíčková 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 13.37 11.00
2 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 13.40 10.00
3 Antonie FialováAntonie Fialová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 13.91 7.00
4 Vanessa ShkandyukVanessa Shkandyuk 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 7 14.60 2.00
5 Anna EiblováAnna Eiblová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 14.66 1.00
Johana TunováJohana Tunová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 3 PB 10.91 24.00
2 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 4 10.93 23.00
3 Adéla SkálováAdéla Skálová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 1 PB 11.15 22.00
4 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 PB 11.33 21.00
5 Natálie FörsterovaNatálie Försterova 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 6 11.44 20.00
6 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková 09 SK Jeseniova ASK Jeseniova A 2 PB 11.52 19.00
7 Michaela DobráMichaela Dobrá 09 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 3 PB 11.53 18.00
8 Hana PrášilováHana Prášilová 10 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 11.66 17.00
9 Nicol ŠorfováNicol Šorfová 10 Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 PB 12.10 16.00
10 Barbora ŠvadlenkováBarbora Švadlenková 09 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 2 12.30 15.00
11 Elen FroňkováElen Froňková 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 PB 12.81 14.00
12 Viktorie ZelenáViktorie Zelená 09 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 SB 13.34 13.00
13 Simona MaňasováSimona Maňasová 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 PB 13.36 12.00
14 Anna VorlíčkováAnna Vorlíčková 09 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 13.37 11.00
15 Ema SmolíkováEma Smolíková 11 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 2 13.40 10.00
16 Barbora ŠkodováBarbora Škodová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 1 PB 13.69 9.00
17 Heda WichováHeda Wichová 10 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 1 13.75 8.00
18 Antonie FialováAntonie Fialová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 6 13.91 7.00
19 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková 09 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 14.01 6.00
20 Victoria EspinozováVictoria Espinozová 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 14.09 5.00
21 Tereza MaděrováTereza Maděrová 11 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 3 14.41 4.00
22 Anna VrbackáAnna Vrbacká 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 8 14.43 3.00
23 Vanessa ShkandyukVanessa Shkandyuk 10 ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 7 14.60 2.00
24 Anna EiblováAnna Eiblová 09 SK Jeseniova BSK Jeseniova B 4 14.66 1.00
25 Bára LipavskáBára Lipavská 11 Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 14.84
26 Petra KlimentováPetra Klimentová 10 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 5 PB 15.79
Michaela HoražďovskáMichaela Horažďovská 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 6 DNS
Stella KrobotováStella Krobotová 09 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 8 DNS
Klára PivoňkováKlára Pivoňková 10 Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 7 DNS
Johana TunováJohana Tunová 09 SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 DNS

4 x 60 m - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh 01 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maredová, Novotná, Gasiúnas Demčenko, Ďorď Maredová, Novotná, Gasiúnas Demčenko, Ďorď Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 31.20 24.00
2 Lejček, Vich, Ullrichová, Uhrová Lejček, Vich, Ullrichová, Uhrová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 31.61 23.00
3 Dvořák, Försterova, Černý, Dobrá Dvořák, Försterova, Černý, Dobrá Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 33.25 21.00
4 Jakubec, Kozlovskij, Vacková, Klimeš Jakubec, Kozlovskij, Vacková, Klimeš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 34.98 15.00
5 Morová, Haltuf, Mucha, Hajerová Morová, Haltuf, Mucha, Hajerová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 35.24 14.00
6 Baše, Hrbek, Wollnerová, Homolková Baše, Hrbek, Wollnerová, Homolková AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 35.96 11.00
7 Kos, Králíček, Žáková, Spěvák Kos, Králíček, Žáková, Spěvák ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 6 38.09
Prášilová, Frýbová, Dubský, Brzek Prášilová, Frýbová, Dubský, Brzek Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Koudelák, Klubal, Kvasničková, Zdechovská Koudelák, Klubal, Kvasničková, Zdechovská SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 32.93 22.00
2 88 Pacourek, Ragančíková, Rychlý, Jeleneková Pacourek, Ragančíková, Rychlý, Jeleneková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.33 20.00
3 Rychna, Mandík, Zmrzlá, Grabowská Rychna, Mandík, Zmrzlá, Grabowská Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 33.99 18.00
4 Procházková, Pavlová, Petržík, Půhoný Procházková, Pavlová, Petržík, Půhoný Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 34.54 17.00
5 Drdla, Bouše, Tvrdíková, Růžičková Drdla, Bouše, Tvrdíková, Růžičková SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 35.72 13.00
6 Rychtr, Štěpánková, Vyhnal, Kašáková Rychtr, Štěpánková, Vyhnal, Kašáková Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 36.03 10.00
7 182 Žilina, Čuda, Vorlíčková, Eichlerová Žilina, Čuda, Vorlíčková, Eichlerová AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 46.53
25 Heppnerová, Thiebaut, Mendlová, Vošický Heppnerová, Thiebaut, Mendlová, Vošický ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bureš, Mihalovič, Duchoňová, Smolíková Bureš, Mihalovič, Duchoňová, Smolíková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.62 19.00
2 Čech, Matoušek, Grabowská, Carmine Čech, Matoušek, Grabowská, Carmine Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 6 34.94 16.00
3 Flesar, Bezpalcová, Lukeš, Petáková Flesar, Bezpalcová, Lukeš, Petáková SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 37.03 9.00
4 79 Jílková, Randová, Petržík, Roubíček Jílková, Randová, Petržík, Roubíček Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 37.37 6.00
5 20 Chlumský, Chlumská, Chlumská, Vejmělka Chlumský, Chlumská, Chlumská, Vejmělka Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 37.64 4.00
6 Beneš, Mlejnský, Švestková, Espinozová Beneš, Mlejnský, Švestková, Espinozová Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 37.69 3.00
7 Lorenc, Pechová, Kahuda, Steinerová Lorenc, Pechová, Kahuda, Steinerová SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 37.86 2.00
8 44 Národa, Kubíček, Maděrová, Pleštilová Národa, Kubíček, Maděrová, Pleštilová AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 38.00 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 22.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarauer, Pacourková, Mazza, Knobloch Sarauer, Pacourková, Mazza, Knobloch SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 35.95 12.00
2 Sládeček, Biskup, Eiblová, Mejdrechová Sládeček, Biskup, Eiblová, Mejdrechová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 37.09 8.00
3 Bartoš, Janovský, Čejková, Švadlenková Bartoš, Janovský, Čejková, Švadlenková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 37.36 7.00
4 Bačíková, Kříž, Rous, Pivoňková Bačíková, Kříž, Rous, Pivoňková Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 37.61 5.00
5 Míkovec, Mejdrech, Wichová, Zátková Míkovec, Mejdrech, Wichová, Zátková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 6 38.90
6 Vrbacká, Němcová, Adamec, Kulhavý Vrbacká, Němcová, Adamec, Kulhavý ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 39.05
MS Šorfová, Rožníčková, Kvasnicová, Murčová Šorfová, Rožníčková, Kvasnicová, Murčová Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 35.05
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maredová, Novotná, Gasiúnas Demčenko, Ďorď Maredová, Novotná, Gasiúnas Demčenko, Ďorď Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 31.20 24.00
2 Lejček, Vich, Ullrichová, Uhrová Lejček, Vich, Ullrichová, Uhrová SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 31.61 23.00
3 91 Koudelák, Klubal, Kvasničková, Zdechovská Koudelák, Klubal, Kvasničková, Zdechovská SK Jeseniova ASK Jeseniova A 6 32.93 22.00
4 Dvořák, Försterova, Černý, Dobrá Dvořák, Försterova, Černý, Dobrá Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 1 33.25 21.00
5 88 Pacourek, Ragančíková, Rychlý, Jeleneková Pacourek, Ragančíková, Rychlý, Jeleneková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 3 33.33 20.00
6 Bureš, Mihalovič, Duchoňová, Smolíková Bureš, Mihalovič, Duchoňová, Smolíková SK Jeseniova ASK Jeseniova A 4 33.62 19.00
7 Rychna, Mandík, Zmrzlá, Grabowská Rychna, Mandík, Zmrzlá, Grabowská Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 2 33.99 18.00
8 Procházková, Pavlová, Petržík, Půhoný Procházková, Pavlová, Petržík, Půhoný Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 34.54 17.00
9 Čech, Matoušek, Grabowská, Carmine Čech, Matoušek, Grabowská, Carmine Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 6 34.94 16.00
10 Jakubec, Kozlovskij, Vacková, Klimeš Jakubec, Kozlovskij, Vacková, Klimeš ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 34.98 15.00
11 Šorfová, Rožníčková, Kvasnicová, Murčová Šorfová, Rožníčková, Kvasnicová, Murčová Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A 7 35.05
12 Morová, Haltuf, Mucha, Hajerová Morová, Haltuf, Mucha, Hajerová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 2 35.24 14.00
13 Drdla, Bouše, Tvrdíková, Růžičková Drdla, Bouše, Tvrdíková, Růžičková SK Jeseniova BSK Jeseniova B 5 35.72 13.00
14 Sarauer, Pacourková, Mazza, Knobloch Sarauer, Pacourková, Mazza, Knobloch SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 35.95 12.00
15 Baše, Hrbek, Wollnerová, Homolková Baše, Hrbek, Wollnerová, Homolková AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 5 35.96 11.00
16 Rychtr, Štěpánková, Vyhnal, Kašáková Rychtr, Štěpánková, Vyhnal, Kašáková Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 8 36.03 10.00
17 Flesar, Bezpalcová, Lukeš, Petáková Flesar, Bezpalcová, Lukeš, Petáková SK Jeseniova CSK Jeseniova C 8 37.03 9.00
18 Sládeček, Biskup, Eiblová, Mejdrechová Sládeček, Biskup, Eiblová, Mejdrechová SK Jeseniova BSK Jeseniova B 3 37.09 8.00
19 Bartoš, Janovský, Čejková, Švadlenková Bartoš, Janovský, Čejková, Švadlenková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 4 37.36 7.00
20 79 Jílková, Randová, Petržík, Roubíček Jílková, Randová, Petržík, Roubíček Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 37.37 6.00
21 Bačíková, Kříž, Rous, Pivoňková Bačíková, Kříž, Rous, Pivoňková Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B 5 37.61 5.00
22 20 Chlumský, Chlumská, Chlumská, Vejmělka Chlumský, Chlumská, Chlumská, Vejmělka Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 3 37.64 4.00
23 Beneš, Mlejnský, Švestková, Espinozová Beneš, Mlejnský, Švestková, Espinozová Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 5 37.69 3.00
24 Lorenc, Pechová, Kahuda, Steinerová Lorenc, Pechová, Kahuda, Steinerová SK Jeseniova CSK Jeseniova C 1 37.86 2.00
25 44 Národa, Kubíček, Maděrová, Pleštilová Národa, Kubíček, Maděrová, Pleštilová AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 2 38.00 1.00
26 Kos, Králíček, Žáková, Spěvák Kos, Králíček, Žáková, Spěvák ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 6 38.09
27 Míkovec, Mejdrech, Wichová, Zátková Míkovec, Mejdrech, Wichová, Zátková Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C 6 38.90
28 Vrbacká, Němcová, Adamec, Kulhavý Vrbacká, Němcová, Adamec, Kulhavý ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 2 39.05
29 182 Žilina, Čuda, Vorlíčková, Eichlerová Žilina, Čuda, Vorlíčková, Eichlerová AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1 46.53
Prášilová, Frýbová, Dubský, Brzek Prášilová, Frýbová, Dubský, Brzek Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 DNF
25 Heppnerová, Thiebaut, Mendlová, Vošický Heppnerová, Thiebaut, Mendlová, Vošický ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E 4 DNF

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,47 Body
1 David ĎorďDavid Ďorď
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 7 PB 1.43 o o o o o xo xxo o xxo xo xxx 24.00
2 Josef PetržíkJosef Petržík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 18 PB 1.37 o o o xo xo xo xxo o xxx 23.00
3 Matěj BoušeMatěj Bouše
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 4 PB 1.34 o o o o o o xo xxx 22.00
4 Matěj KřížMatěj Kříž
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 16 PB 1.25 o o o o xxx 21.00
5 Adam SládečekAdam Sládeček
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 15 PB 1.25 xo o xo xo xxx 20.00
6 Michal BurešMichal Bureš
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 5 PB 1.25 xo o xo xxo xxx 19.00
7= Ondřej RychlýOndřej Rychlý
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 19 1.20 o xo o xxx 17.50
7= Daniel HaltufDaniel Haltuf
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 8 PB 1.20 o xo o xxx 17.50
9= Šimon BartošŠimon Bartoš
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 1 PB 1.15 o o xxx 15.00
9= Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 12 PB 1.15 o o xxx 15.00
9= Hugo SarauerHugo Sarauer
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 14 PB 1.15 o o xxx 15.00
12 Mikuláš Paul BernasconiMikuláš Paul Bernasconi
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 3 PB 1.15 o xo xxx 13.00
Prokop LorencProkop Lorenc
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 11 NM xxx
Kryštof KrálíčekKryštof Králíček
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 9 NM xxx
Tadeáš BenešTadeáš Beneš
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 2 NM xxx
Richard ČechRichard Čech
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 6 NM xxx
Luca RychtrLuca Rychtr
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 13 NM xxx
Matouš PetržíkMatouš Petržík
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 17 NM xxx
Jan KubíčekJan Kubíček
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 10 NM xxx
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 Body
1 Vanda BurianováVanda Burianová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 28 PB 1.42 - - o o o o o o xo xxx 24.00
2 Johana KvasničkováJohana Kvasničková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 29 PB 1.39 - - o o o o o o xxx 23.00
3 Ema FrýbováEma Frýbová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 2 PB 1.29 o o o o o xxx 22.00
4 Tereza PavlováTereza Pavlová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 11 PB 1.29 o o o xo xxo xxx 21.00
5 Berta BlatnáBerta Blatná
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 27 PB 1.25 - - o o xxx 20.00
6 Laura KvasnicováLaura Kvasnicová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 26 PB 1.25 xo o o o xxx 19.00
7 Karolína VráblíkováKarolína Vráblíková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 23 PB 1.25 o xo xo o xxx 18.00
8 Táňa ŠtěpánkováTáňa Štěpánková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 18 PB 1.25 xxo o xxo xxo xxx 17.00
9 Adéla RožníčkováAdéla Rožníčková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 13 PB 1.20 o xo xo xxx 16.00
10= Viktorie SeverinováViktorie Severinová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 14 PB 1.20 o xxo xxo xxx 14.50
10= Emma MazzaEmma Mazza
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 8 PB 1.20 xo xo xxo xxx 14.50
12 Natálie MalinovskáNatálie Malinovská
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 6 PB 1.15 xo xo xxx 13.00
13 Klára BezpalcováKlára Bezpalcová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 1 PB 1.15 xxo xxo xxx 12.00
14= Emma PechováEmma Pechová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 12 PB 1.10 o xxx 9.50
14= Nela ChlumskáNela Chlumská
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 3 PB 1.10 o xxx 9.50
14= Mia BačíkováMia Bačíková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 25 PB 1.10 o xxx 9.50
14= Karolína MašátováKarolína Mašátová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 7 PB 1.10 o xxx 9.50
18= Ema NovobilskáEma Novobilská
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 10 PB 1.10 xo xxx 5.50
18= Anežka VáchalováAnežka Váchalová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 21 PB 1.10 xo xxx 5.50
18= Kristýna KulhaváKristýna Kulhavá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 5 PB 1.10 xo xxx 5.50
18= Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 19 PB 1.10 xo xxx 5.50
Anežka TichavskáAnežka Tichavská
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 20 DNS
Justýna ShejbalováJustýna Shejbalová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 15 DNS
Klára ŠlechtováKlára Šlechtová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 17 DNS
Magdalena ValentováMagdalena Valentová
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 22 DNS
Viktoria StrakováViktoria Straková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 16 NM xxx
Linda JanouškováLinda Janoušková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 4 NM xxx
Amálie NěmcováAmálie Němcová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 9 NM xxx
Kateřina SpáčilováKateřina Spáčilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 24 NM xxx
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robin KrejbichRobin Krejbich
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 19 4.93 24.00
2 Daniel Gasiúnas DemčenkoDaniel Gasiúnas Demčenko
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 18 PB 4.87 23.00
3 Jakub AdamecJakub Adamec
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 15 PB 4.49 22.00
4 Vilém ČudaVilém Čuda
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 12 PB 4.20 21.00
5 Antonín BrzekAntonín Brzek
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 11 PB 4.05 20.00
6 Martin HrbekMartin Hrbek
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 10 PB 4.00 19.00
7 Marek BiskupMarek Biskup
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 14 3.90 18.00
8 Antonín StřechaAntonín Střecha
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 9 PB 3.80 17.00
9 Ondřej PůhonýOndřej Půhoný
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 5 PB 3.76 16.00
10 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 7 SB 3.74 15.00
11 Václav KasalVáclav Kasal
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 13 3.65 14.00
12 Jan KulhavýJan Kulhavý
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 6 PB 3.62 13.00
13 Vojtěch SpěvákVojtěch Spěvák
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 4 PB 3.58 12.00
14 Benjamin JakubecBenjamin Jakubec
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 2 PB 3.58 11.00
15 Vladimír BřezíkVladimír Březík
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 8 3.52 10.00
16 Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
06 17 3.34 9.00
17 Matyáš RousMatyáš Rous
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 3 3.07 8.00
18 Štěpán FlesarŠtěpán Flesar
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 1 PB 3.00 7.00
Timothy Marc ThiebautTimothy Marc Thiebaut
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 16 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 30 4.80 24.00
2 Natálie FörsterovaNatálie Försterova
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 29 4.51 23.00
3 Michaela DobráMichaela Dobrá
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 27 4.09 22.00
4 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 18 PB 4.08 21.00
5 Ingrid UllrichováIngrid Ullrichová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 26 PB 4.06 20.00
6 Adéla SkálováAdéla Skálová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 28 3.98 19.00
7 Magdalena SmolíkováMagdalena Smolíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 19 PB 3.86 18.00
8 Viktorie ZelenáViktorie Zelená
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 24 3.85 17.00
9 Barbora ŠvadlenkováBarbora Švadlenková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
09 23 3.83 16.00
10 Klára PivoňkováKlára Pivoňková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 21 3.77 15.00
11 Hana PrášilováHana Prášilová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 22 3.70 14.00
12 Nicol ŠorfováNicol Šorfová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 17 PB 3.69 13.00
13 Kateřina ŠvehlíkováKateřina Švehlíková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 14 PB 3.58 12.00
14 Simona MaňasováSimona Maňasová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 4 PB 3.57 11.00
15 Anna VorlíčkováAnna Vorlíčková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 6 PB 3.50 10.00
16 Anna EiblováAnna Eiblová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 11 PB 3.49 9.00
17 Elen FroňkováElen Froňková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 9 PB 3.45 8.00
18 Petra KlimentováPetra Klimentová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 7 PB 3.36 7.00
19 Heda WichováHeda Wichová
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 16 3.27 6.00
20 Antonie FialováAntonie Fialová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 1 PB 3.25 5.00
21= Vanessa ShkandyukVanessa Shkandyuk
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 5 PB 3.18 3.50
21= Barbora ŠkodováBarbora Škodová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 13 3.18 3.50
23 Anna VrbackáAnna Vrbacká
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 8 PB 3.05 2.00
24 Bára LipavskáBára Lipavská
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 2 PB 2.88 1.00
25 Tereza MaděrováTereza Maděrová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 3 PB 2.79
26 Victoria EspinozováVictoria Espinozová
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 15 2.63
Michaela HoražďovskáMichaela Horažďovská
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 12 DNS
Stella KrobotováStella Krobotová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 10 DNS
Johana TunováJohana Tunová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 25 DNS
Ema SmolíkováEma Smolíková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 20 DNS
Celkem 30 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie GrabowskáViktorie Grabowská
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 36 10.35 24.00
2 Aneta HnízdilováAneta Hnízdilová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 8 PB 08.60 23.00
3 Eliška EichlerováEliška Eichlerová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 5 PB 08.56 22.00
4 Eliška ZdechovskáEliška Zdechovská
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 32 PB 07.96 21.00
5 Tereza ProcházkováTereza Procházková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 35 PB 07.89 20.00
6 Kristýna ŽákováKristýna Žáková
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 28 PB 07.84 19.00
7 Karolína TurkováKarolína Turková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 26 PB 07.77 18.00
8 Alice DuchoňováAlice Duchoňová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 34 PB 07.73 17.00
9 Sofia KosSofia Kos
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 12 PB 07.50 16.00
10 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
11 7 PB 07.41 15.00
11 Anna KozlovskijAnna Kozlovskij
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
10 30 PB 07.11 14.00
12 Johana HajerováJohana Hajerová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 6 PB 07.11 13.00
13 Adéla TůmováAdéla Tůmová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 25 PB 06.83 12.00
14 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 33 06.75 11.00
15 Anna ČejkováAnna Čejková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 3 PB 06.73 10.00
16 Natálie VackováNatálie Vacková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 31 PB 06.51 9.00
17 Lea HomolkováLea Homolková
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 9 PB 06.50 8.00
18 Eliška TvrdíkováEliška Tvrdíková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 27 PB 06.41 7.00
19 Zuzana MejdrechováZuzana Mejdrechová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 16 PB 06.41 6.00
20 Aneta DařílkováAneta Dařílková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 4 PB 06.34 5.00
21 Marie PacourkováMarie Pacourková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 22 PB 06.32 4.00
22 Marie MajerováMarie Majerová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 15 PB 06.18 3.00
23 Jitka ZátkováJitka Zátková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 29 PB 06.00 2.00
24 Laura MuchováLaura Muchová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 18 PB 05.92 1.00
25 Eva SteinerováEva Steinerová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
09 23 PB 05.91
26 Viktorie AlmerováViktorie Almerová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 1 PB 05.70
27 Sofie MurčováSofie Murčová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 19 PB 05.68
28 Ema NovotnáEma Novotná
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 21 PB 05.22
29 Kateřina KoťarováKateřina Koťarová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 13 PB 05.03
30 Valerie ChalupníkováValerie Chalupníková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 10 PB 04.76
31 Julie MorováJulie Morová
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 17 PB 04.10
32 Eliška BrabačováEliška Brabačová
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 2 PB 04.07
33 Viola NovákováViola Nováková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 20 PB 03.23
34 Beáta ChlumskáBeáta Chlumská
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 11 PB 03.04
Karolína KučerováKarolína Kučerová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 14 DNS
Isabella ThompsonIsabella Thompson
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 24 DNS
Celkem 36 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DubskýJan Dubský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
09 20 09.03 24.00
2 Jakub Karel KlubalJakub Karel Klubal
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 19 PB 08.61 23.00
3 David LejčekDavid Lejček
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 9 PB 07.64 22.00
4 Andrej PražákAndrej Pražák
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 15 PB 06.72 21.00
5 Matěj MihalovičMatěj Mihalovič
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 16 PB 06.67 20.00
6 Mark LiakhMark Liakh
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 18 06.49 19.00
7 Eduard BašeEduard Baše
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 17 PB 06.44 18.00
8 Jiří VejmělkaJiří Vejmělka
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 12 PB 05.55 17.00
9 Martin DvořákMartin Dvořák
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
10 2 PB 05.29 16.00
10 Jan ChroustJan Chroust
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
11 3 PB 05.27 15.00
11 Denis DrdlaDenis Drdla
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 1 PB 05.15 14.00
12 Pavel KlimešPavel Klimeš
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 14 PB 05.13 13.00
13 Jan JanovskýJan Janovský
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 4 PB 05.03 12.00
14 Martin RychnaMartin Rychna
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
11 11 PB 04.88 11.00
15 Štěpán KahudaŠtěpán Kahuda
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 5 PB 04.54 10.00
16 Daniel MíkovecDaniel Míkovec
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 10 PB 04.28 9.00
17 Tomáš KodišTomáš Kodiš
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 13 PB 04.05 8.00
18 Matěj KřížMatěj Kříž
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 8 PB 03.88 7.00
Mikuláš KalenskýMikuláš Kalenský
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 6 DNS
Nikita KoněvNikita Koněv
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 7 DNS
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 22.6.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 31 Petr DušekPetr Dušek
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 19 53.83 24.00
2 19 Otakar VichOtakar Vich
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 17 PB 45.00 23.00
3 88 Adam PacourekAdam Pacourek
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 18 44.00 22.00
4 91 Filip KoudelákFilip Koudelák
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
10 16 40.29 21.00
5 162 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 15 39.10 20.00
6 204 Štěpán ČernýŠtěpán Černý
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 13 PB 37.65 19.00
7 20 Kristián ChlumskýKristián Chlumský
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 8 PB 35.99 18.00
8 182 Petr ŽilinaPetr Žilina
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 10 PB 35.46 17.00
9 67 Lukáš VyhnalLukáš Vyhnal
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 9 PB 32.66 16.00
10 111 Jaroslav StrejčekJaroslav Strejček
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
10 PB 30.88 15.00
11 134 Filip MuchaFilip Mucha
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
09 11 PB 30.76 14.00
12 33 Albert DolejšAlbert Dolejš
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 1 PB 30.29 13.00
13 100 Eduard KnoblochEduard Knobloch
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
11 2 PB 29.41 12.00
14 44 Jonáš NárodaJonáš Národa
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
11 3 PB 26.26 11.00
15 89 Antonín RoubíčekAntonín Roubíček
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 12 26.02 10.00
16 76 Dan MejdrechDan Mejdrech
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
10 5 PB 22.14 9.00
46 Jakub VošickýJakub Vošický
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 4 DNS
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 22.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
09 22 PB 57.03 24.00
2 84 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 21 43.51 23.00
3= 62 Eliška PupováEliška Pupová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
09 15 SB 38.34 21.50
3= 33 Linda WollnerováLinda Wollnerová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 18 38.34 21.50
5 95 Nela PřádováNela Přádová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 19 36.33 20.00
6 88 Anna UhrováAnna Uhrová
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 14 PB 35.79 19.00
7 89 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 20 35.47 18.00
8 67 Liliana RagančíkováLiliana Ragančíková
SK Jeseniova ASK Jeseniova A
09 17 34.81 17.00
9 43 Lucie RandováLucie Randová
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 11 PB 34.23 16.00
10 19 Andrea PleštilováAndrea Pleštilová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
09 13 PB 33.77 15.00
11 77 Anna PetákováAnna Petáková
SK Jeseniova CSK Jeseniova C
10 16 30.00 14.00
12 25 Dorota HeppnerováDorota Heppnerová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
09 10 PB 29.73 13.00
13 92 Karla SchniderováKarla Schniderová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 9 25.31 12.00
14 96 Anna MendlováAnna Mendlová
ASK Slavia Praha EASK Slavia Praha E
10 12 25.19 11.00
15 34 Tereza ŠvestkováTereza Švestková
Atletika Jižní Město z.s. CAtletika Jižní Město z.s. C
11 4 PB 24.97 10.00
16 44 Kateřina KašákováKateřina Kašáková
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
09 6 PB 24.39 9.00
17 13 Johana MrkvičkováJohana Mrkvičková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 7 PB 24.06 8.00
18 79 Ema JílkováEma Jílková
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
10 3 PB 22.49 7.00
19 24 Anna BauerováAnna Bauerová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
09 1 PB 21.59 6.00
20 76 Elin ZmrzláElin Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
10 8 20.05 5.00
21 78 Monika RůžičkováMonika Růžičková
SK Jeseniova BSK Jeseniova B
10 5 19.30 4.00
58 Karolina FialováKarolina Fialová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
10 2 DNS
Celkem 22 závodníků