Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo MPD mladšího žactva, skupina D

Praha - Eden (23. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 08.58 11.00
2 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 08.83 9.00
3 Maxmilián KellerMaxmilián Keller 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.97 7.00
4 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 09.00 6.00
5 Šimon ChromíkŠimon Chromík 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 09.11 5.00
6 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 09.12 4.00
7 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 PB 09.68
8 Jakub LandaJakub Landa 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 09.91
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 23.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard PolákRichard Polák 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.95 8.00
2 Josef HrdinaJosef Hrdina 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 09.23 3.00
3 34 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.49 2.00
4 Daniel AlešDaniel Aleš 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 09.62 1.00
5 Vojtěch ČermákVojtěch Čermák 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 7 09.66
6 53 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.73
7 Matěj VeselýMatěj Veselý 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.98
Marek BulvasMarek Bulvas 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 08.58 11.00
2 Filip JeníkFilip Jeník 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 08.83 9.00
3 Richard PolákRichard Polák 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 08.95 8.00
4 Maxmilián KellerMaxmilián Keller 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.97 7.00
5 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 09.00 6.00
6 Šimon ChromíkŠimon Chromík 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 09.11 5.00
7 Pavel RadaPavel Rada 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 09.12 4.00
8 Josef HrdinaJosef Hrdina 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 09.23 3.00
9 34 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.49 2.00
10 Daniel AlešDaniel Aleš 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 09.62 1.00
11 Vojtěch ČermákVojtěch Čermák 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 7 09.66
12 Sebastian LandštofSebastian Landštof 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 8 PB 09.68
13 53 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 09.73
14 Jakub LandaJakub Landa 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 PB 09.91
15 Matěj VeselýMatěj Veselý 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.98
Marek BulvasMarek Bulvas 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.6.2022 - 17:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 08.57 11.00
2 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 PB 08.74 9.00
3 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 08.97 7.00
4 Lucie PípalováLucie Pípalová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 8 PB 09.03 6.00
5 Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 09.05 5.00
6 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 09.41 3.00
7 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 09.64
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 23.6.2022 - 17:10) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.55
2 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 09.60
3 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.71
4 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 8 09.84
5 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 09.98
6 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 10.02
Jana LodinováJana Lodinová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.6.2022 - 17:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.29 4.00
2 Linda JarešováLinda Jarešová 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 09.43 2.00
3 Zuzana FránováZuzana Fránová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 09.46 1.00
4 Eliška KůstkováEliška Kůstková 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.61
5 Anežka BurianovaAnežka Burianova 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 PB 09.62
6 Nela FrkováNela Frková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 09.93
7 Tereza NáseováTereza Náseová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 10.13
8 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 10.46
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 23.6.2022 - 17:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.91 8.00
MS 169 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.45
MS Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.49
MS Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.00
MS Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.34
MS Jasmine KamalJasmine Kamal 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.41
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 08.57 11.00
2 Iveta ŠkodováIveta Škodová 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 PB 08.74 9.00
3 Barbora BezděkováBarbora Bezděková 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.91 8.00
4 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 08.97 7.00
5 Lucie PípalováLucie Pípalová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 8 PB 09.03 6.00
6 Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3 09.05 5.00
7 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.29 4.00
8 Julie SirotkováJulie Sirotková 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 7 09.41 3.00
9 Linda JarešováLinda Jarešová 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 PB 09.43 2.00
10 169 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.45
11 Zuzana FránováZuzana Fránová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 09.46 1.00
12 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 09.49
13 Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 09.55
14 Ema NovákováEma Nováková 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 09.60
15 Eliška KůstkováEliška Kůstková 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 09.61
16 Anežka BurianovaAnežka Burianova 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 PB 09.62
17 Julie CuratoloJulie Curatolo 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 09.64
18 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 09.71
19 Eliška NehonskáEliška Nehonská 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 8 09.84
20 Nela FrkováNela Frková 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 09.93
21 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 09.98
22 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.00
23 Šárka AdamováŠárka Adamová 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 10.02
24 Tereza NáseováTereza Náseová 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 10.13
25 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.34
26 Jasmine KamalJasmine Kamal 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.41
27 Julie ČernohorskáJulie Černohorská 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 10.46
Jana LodinováJana Lodinová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.6.2022 - 16:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 20.66 11.00
2 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 21.78 9.00
3 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 22.41 7.00
4 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 23.13 4.00
5 Matyáš VojtaMatyáš Vojta 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 PB 24.94 2.00
6 Matouš PopelářMatouš Popelář 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 28.24
Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 23.6.2022 - 16:55) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent HolečekVincent Holeček 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 22.12 8.00
2 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 22.79 6.00
3 Antonín HorálekAntonín Horálek 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 23.00 5.00
4 Vítek HladinaVítek Hladina 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 24.43 3.00
5 Stanislav ŠikStanislav Šik 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 25.48 1.00
MS Theodor BeránekTheodor Beránek 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 27.32
Stanislav KozákStanislav Kozák 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.6.2022 - 16:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 26.15
2 Mikuláš ProtivaMikuláš Protiva 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 28.64
Petr NyklesPetr Nykles 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 DNS
Kryštof TrachtaKryštof Trachta 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 DNS
Tadeáš TrachtaTadeáš Trachta 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 DNS
Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MoravecMatěj Moravec 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 20.66 11.00
2 František MěchFrantišek Měch 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 21.78 9.00
3 Vincent HolečekVincent Holeček 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 8 22.12 8.00
4 Matyáš MilitkýMatyáš Militký 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 PB 22.41 7.00
5 Matěj HahnMatěj Hahn 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 22.79 6.00
6 Antonín HorálekAntonín Horálek 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 23.00 5.00
7 Adam HrdličkaAdam Hrdlička 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 23.13 4.00
8 Vítek HladinaVítek Hladina 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 24.43 3.00
9 Matyáš VojtaMatyáš Vojta 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 PB 24.94 2.00
10 Stanislav ŠikStanislav Šik 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 5 25.48 1.00
11 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 26.15
12 Theodor BeránekTheodor Beránek 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 2 27.32
13 Matouš PopelářMatouš Popelář 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1 28.24
14 Mikuláš ProtivaMikuláš Protiva 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 28.64
Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 DNS
Stanislav KozákStanislav Kozák 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 DNS
Petr NyklesPetr Nykles 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 4 DNS
Kryštof TrachtaKryštof Trachta 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 5 DNS
Tadeáš TrachtaTadeáš Trachta 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 DNS
Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.6.2022 - 18:20) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 22.10 11.00
2 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 22.48 9.00
3 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 22.78 7.00
4 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 PB 22.90 6.00
5 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 PB 23.40 3.00
6 Eliška ČernochováEliška Černochová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 23.53 1.00
7 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 PB 25.02
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 23.6.2022 - 18:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.51 2.00
2 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.10
3 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 PB 24.31
4 Apolena ŠimotováApolena Šimotová 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 24.92
5 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.64
6 Nela ŠvábováNela Švábová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 PB 25.67
7 Jasmine KamalJasmine Kamal 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.62
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 23.6.2022 - 18:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.93 5.00
2 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 22.94 4.00
3 Anna SkořepováAnna Skořepová 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 23.85
4 Nela FoitováNela Foitová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 24.03
5 Laura ListopadLaura Listopad 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.38
169 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.6.2022 - 18:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka RypáčkováŠárka Rypáčková 11 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 22.57 8.00
2 Nela VohralíkováNela Vohralíková 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 24.06
3 Nela OplatkováNela Oplatková 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 24.25
4 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 24.38
5 Justýna KolářováJustýna Kolářová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 24.99
Zuzana KopeckáZuzana Kopecká 10 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlováAnna Havlová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 22.10 11.00
2 Stella TalackováStella Talacková 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 22.48 9.00
3 Šárka RypáčkováŠárka Rypáčková 11 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 22.57 8.00
4 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 22.78 7.00
5 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 PB 22.90 6.00
6 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.93 5.00
7 Elle CannonElle Cannon 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 2 22.94 4.00
8 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib 11 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 PB 23.40 3.00
9 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.51 2.00
10 Eliška ČernochováEliška Černochová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 PB 23.53 1.00
11 Anna SkořepováAnna Skořepová 11 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 4 23.85
12 Nela FoitováNela Foitová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 5 24.03
13 Nela VohralíkováNela Vohralíková 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 24.06
14 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 24.10
15 Nela OplatkováNela Oplatková 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 24.25
16 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 PB 24.31
17 Eliška HornováEliška Hornová 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 24.38
18 Apolena ŠimotováApolena Šimotová 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 24.92
19 Justýna KolářováJustýna Kolářová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 24.99
20 Viola VavruškováViola Vavrušková 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 8 PB 25.02
21 Laura ListopadLaura Listopad 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 25.38
22 Laura DlabačováLaura Dlabačová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 25.64
23 Nela ŠvábováNela Švábová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 PB 25.67
24 Jasmine KamalJasmine Kamal 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.62
169 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Zuzana KopeckáZuzana Kopecká 10 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2 DNS

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 2 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A PB 2:18.50 11.00
2 8 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2:33.92 9.00
3 5 Albert HoráčekAlbert Horáček 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B PB 2:51.18 8.00
4 46 Lukáš LískaLukáš Líska 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice PB 2:51.71 6.00
5 48 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:55.63 3.00
6 66 Matyáš KašparovskýMatyáš Kašparovský 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3:05.87 1.00
7 6 Daniel KubaDaniel Kuba 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3:11.44
8 1 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:14.73
4 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C DNS
57 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 23.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 19 Lukáš HaiderLukáš Haider 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2:51.62 7.00
2 60 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:52.39 5.00
3 64 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:52.97 4.00
MS 53 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.54
MS 34 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.15
6 159 Maxmilián DarášMaxmilián Daráš 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:05.36 2.00
7 169 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. PB 3:12.13
8 15 Cyril WasserbauerCyril Wasserbauer 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:13.06
9 7 Krištof KalinaKrištof Kalina 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3:20.18
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Jakub MatoušekJakub Matoušek 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A PB 2:18.50 11.00
2 8 Tomáš JaneleTomáš Janele 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2:33.92 9.00
3 5 Albert HoráčekAlbert Horáček 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B PB 2:51.18 8.00
4 19 Lukáš HaiderLukáš Haider 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2:51.62 7.00
5 46 Lukáš LískaLukáš Líska 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice PB 2:51.71 6.00
6 60 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:52.39 5.00
7 64 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 2:52.97 4.00
8 48 Martin SuchomelMartin Suchomel 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 2:55.63 3.00
9 53 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.54
10 34 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.15
11 159 Maxmilián DarášMaxmilián Daráš 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:05.36 2.00
12 66 Matyáš KašparovskýMatyáš Kašparovský 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3:05.87 1.00
13 6 Daniel KubaDaniel Kuba 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 3:11.44
14 169 Jan ŽebroJan Žebro 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. PB 3:12.13
15 15 Cyril WasserbauerCyril Wasserbauer 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:13.06
16 1 Viktor ČervenkaViktor Červenka 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3:14.73
17 7 Krištof KalinaKrištof Kalina 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 3:20.18
4 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C DNS
57 Daniel SolarDaniel Solar 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... DNF

800 m - Ml. žákyně

(čt, 23.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 169 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.17 11.00
2 60 Sára NajčováSára Najčová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... PB 2:54.20 9.00
3 5 Eliška TóthováEliška Tóthová 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... PB 3:00.50 8.00
4 53 Eliška VávrováEliška Vávrová 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ PB 3:02.45 7.00
5 7 Poppy Anna MayPoppy Anna May 10 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B PB 3:04.62 6.00
6 6 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. PB 3:10.05 5.00
7 64 Martina SlívováMartina Slívová 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A PB 3:11.29 4.00
8 57 Ema SynčákováEma Synčáková 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3:25.25 3.00
46 Agáta HronováAgáta Hronová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
15 Barbora KočíBarbora Kočí 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C DNS
34 Anna PexováAnna Pexová 10 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A DNS
1 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková 10 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A DNS
159 Sophia Gabriella EliášováSophia Gabriella Eliášová 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... DNS
19 Pavlína RodováPavlína Rodová 10 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. DNS
Celkem 14 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SupVojtěch Sup 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 10.95
2 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 11.05
3 Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 11.85
4 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 12.44
5 Jan TeclJan Tecl 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 16.71
Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.6.2022 - 17:45) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VybíralVáclav Vybíral 10 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 12.51
2 Samuel KnorSamuel Knor 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 12.67
3 Vojtěch ŠerhantVojtěch Šerhant 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.69
4 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 13.65
5 Matyáš ŠtěpánMatyáš Štěpán 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 13.76
Patrik BeranPatrik Beran 11 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.6.2022 - 17:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris TrnkaBoris Trnka 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.28
2 Matěj TichýMatěj Tichý 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.42
3 Daniel ŠvecDaniel Švec 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 13.58
4 Martin AlgeriMartin Algeri 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 13.83
Robin MlíchRobin Mlích 11 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SupVojtěch Sup 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 10.95
2 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč 09 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 11.05
3 Jakub LukášJakub Lukáš 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 11.85
4 Matěj VitásekMatěj Vitásek 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 12.44
5 Václav VybíralVáclav Vybíral 10 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4 PB 12.51
6 Samuel KnorSamuel Knor 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 PB 12.67
7 Vojtěch ŠerhantVojtěch Šerhant 10 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.69
8 Boris TrnkaBoris Trnka 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.28
9 Matěj TichýMatěj Tichý 10 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.42
10 Daniel ŠvecDaniel Švec 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 13.58
11 Ondřej FoldaOndřej Folda 09 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 PB 13.65
12 Matyáš ŠtěpánMatyáš Štěpán 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 13.76
13 Martin AlgeriMartin Algeri 11 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 5 13.83
14 Jan TeclJan Tecl 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 16.71
Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 DNS
Patrik BeranPatrik Beran 11 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Robin MlíchRobin Mlích 11 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 DNS

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.6.2022 - 17:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 10.67 11.00
2 Barbora ČiberováBarbora Čiberová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.78 9.00
3 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 10.92 8.00
4 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 11.52 7.00
5 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.70 6.00
6 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 11.80 5.00
7 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 12.22 4.00
8 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 8 12.65 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 23.6.2022 - 17:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 PB 12.28 3.00
2 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 12.44 2.00
3 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 12.67
4 Julie VodováJulie Vodová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 PB 12.68
5 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 7 12.89
6 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 PB 12.94
Jana SládkováJana Sládková 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 DNS
Viktorie RabanováViktorie Rabanová 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 23.6.2022 - 17:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mariana PeškováMariana Pešková 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.12
2 Lucie ValešováLucie Valešová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 PB 13.82
3 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 14.25
4 Barbora JankotováBarbora Jankotová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 15.18
Magdalena KnittlMagdalena Knittl 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 DNS
Alžběta HavlíkováAlžběta Havlíková 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 DNS
Natálie VebrováNatálie Vebrová 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KopeckáMarie Kopecká 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 10.67 11.00
2 Barbora ČiberováBarbora Čiberová 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 10.78 9.00
3 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 10.92 8.00
4 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1 11.52 7.00
5 Lucie MachcinikováLucie Machciniková 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 11.70 6.00
6 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 11.80 5.00
7 Sofie DaněčkováSofie Daněčková 09 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 12.22 4.00
8 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 PB 12.28 3.00
9 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 PB 12.44 2.00
10 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová 09 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 8 12.65 1.00
11 Lucie GeletiováLucie Geletiová 10 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4 PB 12.67
12 Julie VodováJulie Vodová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 1 PB 12.68
13 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 7 12.89
14 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 09 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 8 PB 12.94
15 Mariana PeškováMariana Pešková 11 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.12
16 Lucie ValešováLucie Valešová 10 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 6 PB 13.82
17 Natálie CharvátováNatálie Charvátová 09 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 4 14.25
18 Barbora JankotováBarbora Jankotová 10 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 15.18
Jana SládkováJana Sládková 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 DNS
Viktorie RabanováViktorie Rabanová 09 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 6 DNS
Magdalena KnittlMagdalena Knittl 09 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 DNS
Alžběta HavlíkováAlžběta Havlíková 10 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2 DNS
Natálie VebrováNatálie Vebrová 10 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS

4 x 60 m kombinovaná - Mix mladší žactvo (Běh)

Běh 01 (čt, 23.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moravec, Janele, Junaštíková, Daněčková Moravec, Janele, Junaštíková, Daněčková Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 31.8
2 Jeník, Havlová, Kopecká, Hahn Jeník, Havlová, Kopecká, Hahn SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 32.7
3 Hegenbartová, Vávrová, Fedoranyč, Rydlo Hegenbartová, Vávrová, Fedoranyč, Rydlo ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 32.8
4 Vodová, Burianova, Hrdina, Haider Vodová, Burianova, Hrdina, Haider TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 33.7
5 2 Matoušek, Sup, Vlčková, Plíhalová Matoušek, Sup, Vlčková, Plíhalová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 33.8
6 Folda, Rypáčková, Černochová, Knor Folda, Rypáčková, Černochová, Knor AC Praha 1890AC Praha 1890 1 34.9
7 Sirotková, Svobodová, Suchomel, Žebro Sirotková, Svobodová, Suchomel, Žebro SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 36.3
Náseová, Jankotová, Hladina, Zeman Náseová, Jankotová, Hladina, Zeman AC Praha 1890AC Praha 1890 8 DNF
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 23.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tecl, Vitásek, Příhodová, Hornová Tecl, Vitásek, Příhodová, Hornová Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 34.3
2 Horálek, Čiberová, Dočkalová, Tichý Horálek, Čiberová, Dočkalová, Tichý SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 34.8
3 Veselý, Kokrdová, Militký, Machciniková Veselý, Kokrdová, Militký, Machciniková ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 35.6
4 Kolářová, Fránová, Švec, Holeček Kolářová, Fránová, Švec, Holeček TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 35.8
5 Laňková, Landštof, Lodinová, Šik Laňková, Landštof, Lodinová, Šik ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 36.1
6 Polák, Cihelna, Slívová, Šimotová Polák, Cihelna, Slívová, Šimotová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 36.3
Beran, Červenka, Neuvirtová, Nováková Beran, Červenka, Neuvirtová, Nováková Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Keller, Měch, Tóthová, Najčová Keller, Měch, Tóthová, Najčová Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 23.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš, Rada, Nehonská, Talacková Lukáš, Rada, Nehonská, Talacková Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 34.3
2 Valešová, Švábová, Štěpán, Aleš Valešová, Švábová, Štěpán, Aleš TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 38.1
Trachta, Kašparovský, Turková, Čechová Trachta, Kašparovský, Turková, Čechová ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 DNS
Vaňková, Škodová, Kozák, Trachta Vaňková, Škodová, Kozák, Trachta ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 DNS
Poznámky:
Měřeno ručně
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moravec, Janele, Junaštíková, Daněčková Moravec, Janele, Junaštíková, Daněčková Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 31.8
2 Jeník, Havlová, Kopecká, Hahn Jeník, Havlová, Kopecká, Hahn SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 32.7
3 Hegenbartová, Vávrová, Fedoranyč, Rydlo Hegenbartová, Vávrová, Fedoranyč, Rydlo ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 32.8
4 Vodová, Burianova, Hrdina, Haider Vodová, Burianova, Hrdina, Haider TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 3 33.7
5 2 Matoušek, Sup, Vlčková, Plíhalová Matoušek, Sup, Vlčková, Plíhalová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 7 33.8
6 Tecl, Vitásek, Příhodová, Hornová Tecl, Vitásek, Příhodová, Hornová Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 7 34.3
6 Lukáš, Rada, Nehonská, Talacková Lukáš, Rada, Nehonská, Talacková Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 34.3
8 Horálek, Čiberová, Dočkalová, Tichý Horálek, Čiberová, Dočkalová, Tichý SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 34.8
9 Folda, Rypáčková, Černochová, Knor Folda, Rypáčková, Černochová, Knor AC Praha 1890AC Praha 1890 1 34.9
10 Veselý, Kokrdová, Militký, Machciniková Veselý, Kokrdová, Militký, Machciniková ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 35.6
11 Kolářová, Fránová, Švec, Holeček Kolářová, Fránová, Švec, Holeček TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 2 35.8
12 Laňková, Landštof, Lodinová, Šik Laňková, Landštof, Lodinová, Šik ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 6 36.1
13 Sirotková, Svobodová, Suchomel, Žebro Sirotková, Svobodová, Suchomel, Žebro SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 6 36.3
13 Polák, Cihelna, Slívová, Šimotová Polák, Cihelna, Slívová, Šimotová ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 8 36.3
15 Valešová, Švábová, Štěpán, Aleš Valešová, Švábová, Štěpán, Aleš TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 4 38.1
Náseová, Jankotová, Hladina, Zeman Náseová, Jankotová, Hladina, Zeman AC Praha 1890AC Praha 1890 8 DNF
Beran, Červenka, Neuvirtová, Nováková Beran, Červenka, Neuvirtová, Nováková Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Keller, Měch, Tóthová, Najčová Keller, Měch, Tóthová, Najčová Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 DQ
Trachta, Kašparovský, Turková, Čechová Trachta, Kašparovský, Turková, Čechová ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 6 DNS
Vaňková, Škodová, Kozák, Trachta Vaňková, Škodová, Kozák, Trachta ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 3 DNS

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 23.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 Body
1 Lukáš CihelnaLukáš Cihelna
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 PB 1.40 11.00
2 Richard PolákRichard Polák
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 PB 1.40 9.00
3 Maxmilián KellerMaxmilián Keller
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 1.34 8.00
4 Filip JeníkFilip Jeník
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 PB 1.31 7.00
5 Daniel AlešDaniel Aleš
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 1.31 6.00
6 Pavel RadaPavel Rada
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 1.28 5.00
7 Josef HrdinaJosef Hrdina
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 1.28 4.00
8 Šimon ChromíkŠimon Chromík
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 PB 1.28 3.00
9 Alexandr Samuel RydloAlexandr Samuel Rydlo
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 PB 1.25 2.00
10= Matěj VeselýMatěj Veselý
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 1.15 0.50
10= Sebastian LandštofSebastian Landštof
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 PB 1.15 0.50
12 Jakub LandaJakub Landa
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 PB 1.15
13 Jan ČermákJan Čermák
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 1.05
Marek BulvasMarek Bulvas
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 DNS
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 23.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,12 Body
1 Iveta ŠkodováIveta Škodová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 PB 1.38
2 Eliška NehonskáEliška Nehonská
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 1.35
3 Lucie PípalováLucie Pípalová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 PB 1.35
4 Adéla VaňkováAdéla Vaňková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 PB 1.35
5 Barbora BezděkováBarbora Bezděková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 PB 1.29
6 Ema VlčkováEma Vlčková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 PB 1.29
7 Kristýna PlíhalováKristýna Plíhalová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 PB 1.26
8 Veronika BrandejsováVeronika Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 PB 1.26
9 Aneta HegenbartováAneta Hegenbartová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 1.23
10 Julie SirotkováJulie Sirotková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 PB 1.23
11= Linda JarešováLinda Jarešová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 PB 1.23
11= Ema NovákováEma Nováková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 1.23
13 Tereza NáseováTereza Náseová
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 PB 1.20
14 Eliška KůstkováEliška Kůstková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 1.20
15= Julie CuratoloJulie Curatolo
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 1.15
15= Jana LodinováJana Lodinová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 PB 1.15
17= Nela FrkováNela Frková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 PB 1.15
17= Šárka AdamováŠárka Adamová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 1.15
19 Zuzana FránováZuzana Fránová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 PB 1.15
20= Michaela ŠlajsnováMichaela Šlajsnová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 1.10
20= Anežka BurianovaAnežka Burianova
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 1.10
22 Hana ČechováHana Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 PB 1.10
23 Julie ČernohorskáJulie Černohorská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 PB 1.05
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 23.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FedoranyčAdam Fedoranyč
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 PB 4.67 11.00
2 Matěj VitásekMatěj Vitásek
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 4.36 9.00
3 Vojtěch SupVojtěch Sup
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 PB 4.26 8.00
4 Samuel KnorSamuel Knor
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 PB 4.11 7.00
5 Václav VybíralVáclav Vybíral
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
10 PB 3.98 6.00
6= Ondřej FoldaOndřej Folda
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 PB 3.91 4.50
6= Jakub LukášJakub Lukáš
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 3.91 4.50
8 Vojtěch ŠerhantVojtěch Šerhant
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 3.86 3.00
9 Daniel ŠvecDaniel Švec
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 PB 3.76 2.00
10 Jan TeclJan Tecl
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 3.68 1.00
11 Matyáš ŠtěpánMatyáš Štěpán
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 SB 3.56
12 Robin MlíchRobin Mlích
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
11 PB 3.55
13 Matěj TichýMatěj Tichý
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 PB 3.53
14 Martin AlgeriMartin Algeri
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
11 PB 3.48
15 Boris TrnkaBoris Trnka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 PB 3.15
Adam HruškaAdam Hruška
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
07 DNS
Patrik BeranPatrik Beran
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
11 DNS
Poznámky/pokusy:
" vítr nepřesáhl +2.0 m/s
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 23.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie DaněčkováSofie Daněčková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 4.52
2 Marie KopeckáMarie Kopecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 4.48
3 Alena PříhodováAlena Příhodová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 4.43
4 Barbora ČiberováBarbora Čiberová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 PB 4.25
5 Natálie KokrdováNatálie Kokrdová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 PB 4.19
6 Lucie MachcinikováLucie Machciniková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 4.13
7 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 PB 4.04
8 Natálie CharvátováNatálie Charvátová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 PB 3.97
9 Julie VodováJulie Vodová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 PB 3.90
10 Tereza JunaštíkováTereza Junaštíková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 3.86
11 Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 3.82
12 Karolína LaňkováKarolína Laňková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
09 3.73
13 Zuzana NeuvirtováZuzana Neuvirtová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 3.73
14 Lucie GeletiováLucie Geletiová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 3.61
15 Dora RemišováDora Remišová
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 PB 3.31
16 Mariana PeškováMariana Pešková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
11 PB 3.29
17 Barbora JankotováBarbora Jankotová
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 PB 3.24
18 Lucie ValešováLucie Valešová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 SB 3.21
Alžběta HavlíkováAlžběta Havlíková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 DNS
Magdalena KnittlMagdalena Knittl
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 DNS
Jana SládkováJana Sládková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 DNS
Viktorie RabanováViktorie Rabanová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 DNS
Natálie VebrováNatálie Vebrová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 DNS
Poznámky/pokusy:
" vítr nepřesáhl +2,0 m/s
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 23.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka RypáčkováŠárka Rypáčková
AC Praha 1890AC Praha 1890
11 PB 08.44 11.00
2 Stella TalackováStella Talacková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 08.32 9.00
3 Kateřina ŠarochováKateřina Šarochová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 PB 07.98 8.00
4 Nela FoitováNela Foitová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 PB 07.95 7.00
5 Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 PB 07.56 6.00
6 Lucie HlaváčkováLucie Hlaváčková
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 PB 07.43 5.00
7 Anna HavlováAnna Havlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 PB 07.42 4.00
8 Laura ListopadLaura Listopad
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
11 PB 07.24 3.00
9 Eliška HornováEliška Hornová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 06.70 2.00
10 Nela OplatkováNela Oplatková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 06.50 1.00
11 Nela ŠvábováNela Švábová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 PB 05.79
12 Anna Elissar AjibAnna Elissar Ajib
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
11 PB 05.74
13 Nela VohralíkováNela Vohralíková
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 05.58
14 Anna SkořepováAnna Skořepová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
11 PB 05.33
15 Eliška ČernochováEliška Černochová
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 PB 05.32
16 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 PB 05.21
17 Elle CannonElle Cannon
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 04.77
18 Viola VavruškováViola Vavrušková
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 PB 04.65
19 Justýna KolářováJustýna Kolářová
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 PB 04.57
Zuzana KopeckáZuzana Kopecká
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
10 DNS
Nicole TurkováNicole Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 DNS
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 23.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MoravecMatěj Moravec
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 09.11 11.00
2 Matěj HahnMatěj Hahn
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 PB 08.55 9.00
3 František MěchFrantišek Měch
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
10 PB 07.84 8.00
4 Stanislav ŠikStanislav Šik
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 PB 06.11 7.00
5 Vincent HolečekVincent Holeček
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
10 PB 06.01 6.00
6 Matyáš MilitkýMatyáš Militký
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 PB 05.91 5.00
7 Adam HrdličkaAdam Hrdlička
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 05.71 4.00
8 Antonín HorálekAntonín Horálek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
10 PB 05.18 3.00
9 Vítek HladinaVítek Hladina
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 PB 05.16 2.00
MS Theodor BeránekTheodor Beránek
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 PB 04.74
11 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 04.24 1.00
12 Mikuláš ProtivaMikuláš Protiva
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
11 PB 03.43
Matyáš VojtaMatyáš Vojta
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 DNS
Marek DynybylMarek Dynybyl
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 DNS
Tomáš ZenáhlíkTomáš Zenáhlík
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 DNS
Tadeáš TrachtaTadeáš Trachta
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 DNS
Kryštof TrachtaKryštof Trachta
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 DNS
Stanislav KozákStanislav Kozák
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 DNS
Petr NyklesPetr Nykles
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
10 DNS
Matouš PopelářMatouš Popelář
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 DNS
Celkem 20 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 23.6.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Jakub MatoušekJakub Matoušek
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 PB 54.60
2 8 Tomáš JaneleTomáš Janele
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 47.58
3 19 Lukáš HaiderLukáš Haider
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 42.70
4 60 Zdeněk ZemanZdeněk Zeman
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 PB 39.28
5 169 Jan ŽebroJan Žebro
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 PB 34.58
6 48 Martin SuchomelMartin Suchomel
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
09 PB 31.78
7 159 Maxmilián DarášMaxmilián Daráš
AC Praha 1890AC Praha 1890
09 PB 31.60
8 6 Daniel KubaDaniel Kuba
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 PB 30.82
9 57 Daniel SolarDaniel Solar
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 29.38
10 46 Lukáš LískaLukáš Líska
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 PB 29.15
11 64 Vojtěch KonopásekVojtěch Konopásek
AC Praha 1890AC Praha 1890
10 PB 24.08
12 66 Matyáš KašparovskýMatyáš Kašparovský
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 PB 22.10
13 15 Cyril WasserbauerCyril Wasserbauer
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 PB 20.97
14 7 Krištof KalinaKrištof Kalina
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 PB 20.83
15 5 Albert HoráčekAlbert Horáček
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 PB 20.72
16 1 Viktor ČervenkaViktor Červenka
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 18.95
4 Lukáš MatějkaLukáš Matějka
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 DNS
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 23.6.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Eliška VávrováEliška Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
09 PB 41.82 11.00
2 60 Sára NajčováSára Najčová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 38.09 9.00
3 64 Martina SlívováMartina Slívová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
09 37.54 8.00
4 57 Ema SynčákováEma Synčáková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
11 PB 34.28 7.00
5 6 Kateřina DočkalováKateřina Dočkalová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
09 30.28 6.00
6 5 Eliška TóthováEliška Tóthová
Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ...
09 PB 23.25 5.00
7 7 Poppy Anna MayPoppy Anna May
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
10 PB 22.20 4.00
159 Sophia Gabriella EliášováSophia Gabriella Eliášová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
10 DNS
1 Eliška HrabánkováEliška Hrabánková
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
10 DNS
34 Anna PexováAnna Pexová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
10 DNS
15 Barbora KočíBarbora Kočí
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
09 DNS
46 Agáta HronováAgáta Hronová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
10 DNS
19 Pavlína RodováPavlína Rodová
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
10 DNS
Celkem 13 závodníků