Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva skupina A

Kladno (22. 4. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 22.4.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.04
MS Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 09.34
3 Lukáš MusilLukáš Musil 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.41
4 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.54
5 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.70
6 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.88
7 Finnegan McSweenyFinnegan McSweeny 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 22.4.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 PB 08.29
2 178 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.91
3 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 09.03
4 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.42
5 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.42
6 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.90
7 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 22.4.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 08.62
2 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.12
3 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 09.19
4 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.63
5 Karel KarásekKarel Karásek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 PB 10.03
6 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.15
7 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 22.4.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.68
2 132 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.03
3 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 09.20
4 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.44
5 159 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.53
6 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (pá, 22.4.2022 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.62
2 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.99
3 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.29
4 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 10.06
5 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.38
6 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 PB 08.29
2 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 08.62
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 08.62
4 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 08.68
5 178 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.91
6 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 08.99
7 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 09.03
7 132 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.03
9 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 09.04
10 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.12
11 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 PB 09.19
12 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 09.20
13 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 09.29
14 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 09.34
15 Lukáš MusilLukáš Musil 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 09.41
16 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 09.42
16 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 09.42
18 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.44
19 159 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 09.53
20 Lukáš HolubLukáš Holub 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 09.54
20 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 09.54
22 Ondřej PašekOndřej Pašek 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.63
23 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.70
24 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 09.88
25 Lukáš KázmerLukáš Kázmer 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 09.90
26 Karel KarásekKarel Karásek 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 PB 10.03
27 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 10.06
28 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.10
29 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.15
30 Jonáš HanušJonáš Hanuš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 10.36
31 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 10.38
32 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 10.76
33 Finnegan McSweenyFinnegan McSweeny 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 10.99

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 22.4.2022 - 17:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 SB 08.17 11.00
2 Oliver NedvědOliver Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 SB 08.58 9.00
3 Petr HlízaPetr Hlíza 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 08.63 8.00
4 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.70 7.00
5 178 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.09 6.00
Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 22.4.2022 - 17:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SoukupMatyáš Soukup 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 SB 08.82 4.00
2 Šimon PešiceŠimon Pešice 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 08.86 3.00
3 132 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 SB 08.99 2.00
4 Marian JohanidesMarian Johanides 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 SB 08.99 1.00
5 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.23
6 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 09.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 22.4.2022 - 17:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 SB 08.24 11.00
2 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 SB 08.38 9.00
3 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 SB 08.48 8.00
4 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 08.51 7.00
5 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.80 6.00
6 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 22.4.2022 - 17:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 SB 08.86 4.00
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.86 3.00
3 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.04 2.00
4 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.10 1.00
5 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.16
6 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 22.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 08.39
2 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.82
3 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.00
MS Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.37
5 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.06
6 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.14
MS Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.30
MS Žaneta KlusáčkováŽaneta Klusáčková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 13.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (pá, 22.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 09.10
2 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 PB 09.31
3 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.69
4 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.84
5 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.89
6 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.99
7 171 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 22.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.58
2 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 09.55
3 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 09.60
4 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.61
5 137 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 8 PB 09.77
6 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 09.89
7 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.01
8 Barbora KvíčalováBarbora Kvíčalová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (pá, 22.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.58
2 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.73
3 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.76
4 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.20
5 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.31
6 199 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.72
7 154 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.76
8 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.96
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (pá, 22.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 08.87
2 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 09.07
3 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 8 09.13
4 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 09.17
5 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 PB 09.35
6 166 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 09.62
7 Jana GrulichováJana Grulichová 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 10.28
8 Barbora MacourkováBarbora Macourková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (pá, 22.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 08.52
2 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 09.24
3 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.29
4 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.32
5 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 09.77
6 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 09.81
7 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 8 10.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 22.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.16
2 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.31
3 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.71
4 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.03
5 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.34
6 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (pá, 22.4.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.97
2 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.24
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.28
4 Kristýna BojdováKristýna Bojdová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 09.86
5 Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.02
6 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 10.04
7 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 10.36
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 08.39
2 Sára AchbergerSára Achberger 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 08.52
3 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 08.58
3 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 08.58
5 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 08.73
6 Ema VackováEma Vacková 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 08.76
7 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 08.82
8 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 08.87
9 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.97
10 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.00
11 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 09.07
12 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 09.10
13 Monika SůrováMonika Sůrová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 8 09.13
14 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 09.16
15 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 09.17
16 Valerie OpáleckáValerie Opálecká 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.20
17 Barbora KrůtováBarbora Krůtová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 09.24
17 Kateřina MaulisováKateřina Maulisová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 09.24
19 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 09.28
20 Karolína KeprtováKarolína Keprtová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 09.29
21 Valerie SýkorováValerie Sýkorová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 PB 09.31
21 Anna PtáčkováAnna Ptáčková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.31
21 Kateřina SlívováKateřina Slívová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.31
24 Julie AndielováJulie Andielová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 09.32
25 Kateřina KrátkáKateřina Krátká 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 2 PB 09.35
26 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 09.37
27 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 09.55
28 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 09.60
29 Hana NavrátilováHana Navrátilová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 09.61
30 166 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 PB 09.62
31 Sára BohatováSára Bohatová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.69
32 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 09.71
33 199 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 09.72
34 154 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.76
35 137 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 8 PB 09.77
35 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 09.77
37 Karolína NěmcováKarolína Němcová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 09.81
38 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.84
39 Kristýna BojdováKristýna Bojdová 10 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 4 09.86
40 Viktorie KomínkováViktorie Komínková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 09.89
40 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 09.89
42 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.96
43 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 09.99
44 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 10.01
45 Natálie TlustáNatálie Tlustá 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 8 10.02
46 Dorota SojkováDorota Sojková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 8 10.03
46 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.03
48 Kamila StaňkováKamila Staňková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 10.04
49 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 10.06
50 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 10.14
51 171 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.25
52 Barbora KvíčalováBarbora Kvíčalová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 10.28
52 Jana GrulichováJana Grulichová 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 10.28
54 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.30
55 Tereza KrejčíTereza Krejčí 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 10.34
56 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 5 10.36
57 Barbora MacourkováBarbora Macourková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 10.49
58 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 10.98
59 Žaneta KlusáčkováŽaneta Klusáčková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 13.02

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.4.2022 - 18:05) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 23.02
2 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.40
3 Lukáš MusilLukáš Musil 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.64
4 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 24.23
5 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.29
6 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 25.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 22.4.2022 - 18:05) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 22.83 3.00
2 202 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.13 2.00
3 126 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 24.55
4 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 25.02
5 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.06
6 138 Josef MacekJosef Macek 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 22.4.2022 - 18:05) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.61 11.00
2 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.85 8.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 22.25 7.00
4 157 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 22.54 6.00
5 Šimon KalivodaŠimon Kalivoda 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.28 1.00
6 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 24.76
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 22.4.2022 - 18:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 21.72 9.00
2 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.64 5.00
3 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.32
4 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 23.48
5 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 24.49
6 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 26.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 22.4.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.65 4.00
2 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 23.65
3 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 25.58
4 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 25.85
5 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 26.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 21.61 11.00
2 David LéblDavid Lébl 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 21.72 9.00
3 Sebastian KučeraSebastian Kučera 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 21.85 8.00
4 Adam ŠindelářAdam Šindelář 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 22.25 7.00
5 157 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 22.54 6.00
6 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.64 5.00
7 Evžen NavarčíkEvžen Navarčík 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.65 4.00
8 Alex LoukotaAlex Loukota 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 22.83 3.00
9 Patrik ČápPatrik Čáp 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 23.02
10 202 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.13 2.00
11 Šimon KalivodaŠimon Kalivoda 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 23.28 1.00
12 Martin LipovskýMartin Lipovský 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.32
13 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 23.40
14 Jáchym KolmanJáchym Kolman 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 23.48
15 Lukáš MusilLukáš Musil 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 23.64
16 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 23.65
17 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 PB 24.23
18 Tomáš VáchaTomáš Vácha 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 24.29
19 Ondřej BenešOndřej Beneš 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 24.49
20 126 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 24.55
21 Michael BačinaMichael Bačina 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 24.76
22 Mikuláš PilichMikuláš Pilich 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 25.02
23 Filip KujalFilip Kujal 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 25.06
24 138 Josef MacekJosef Macek 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.46
25 Tomáš NedvědTomáš Nedvěd 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 25.58
26 Adam HůlkaAdam Hůlka 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 25.85
26 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 25.85
28 Matouš JelínekMatouš Jelínek 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 26.29
29 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 26.42

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 23.04
2 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 23.24
MS Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.36
4 154 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.35
5 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 25.51
MS Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 26.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 22.21 7.00
2 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.73 1.00
3 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.76
4 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.49
5 Kristýna LéblováKristýna Léblová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 24.97
6 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 25.01
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 22.92
2 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 24.49
3 Laura MatysováLaura Matysová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.94
4 140 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.19
5 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 26.20
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.76 11.00
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 21.95 9.00
3 167 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 22.50 4.00
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.73
5 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 24.76
6 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 25.08
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 22.68 2.00
2 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.66
3 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 24.82
4 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 24.86
5 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 25.50
6 104 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 27.05
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.15 8.00
2 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.38 5.00
3 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 22.57 3.00
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 23.06
5 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 23.37
6 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 24.14
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.82
2 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.98
3 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 23.42
4 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 25.70
5 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 27.69
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 23.88
2 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 24.37
3 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 24.86
4 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 28.50
5 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 28.57
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 22.4.2022 - 17:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.23 6.00
2 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 23.80
3 Jana GrulichováJana Grulichová 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 25.42
4 Marta GeffertováMarta Geffertová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 25.62
5 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 27.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KarasováBarbora Karasová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 20.76 11.00
2 Eliška KoukalováEliška Koukalová 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 21.95 9.00
3 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.15 8.00
4 Sofie FalcováSofie Falcová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 22.21 7.00
5 Dominika BárováDominika Bárová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 22.23 6.00
6 Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 22.38 5.00
7 167 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 2 PB 22.50 4.00
8 Anna OndráčkováAnna Ondráčková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 22.57 3.00
9 Anna BezroukováAnna Bezrouková 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 PB 22.68 2.00
10 Simona JarešováSimona Jarešová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.73 1.00
11 Ema HlinomazováEma Hlinomazová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.76
12 Alice KrásováAlice Krásová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 22.82
13 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 22.92
14 Viktorie FišmanViktorie Fišman 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 22.98
15 Veronika KaufmanováVeronika Kaufmanová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 23.04
16 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 23.06
17 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 PB 23.24
18 Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 23.36
19 Aneta KrauszováAneta Krauszová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 23.37
20 Gabriela MaškováGabriela Mašková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 23.42
21 Nikol HradskáNikol Hradská 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.49
22 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 23.73
23 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 23.80
24 Viktorie ZímováViktorie Zímová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 23.88
25 Kateřina KrčilováKateřina Krčilová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 24.14
26 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 24.37
27 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 PB 24.49
28 Julie ŠtajerováJulie Štajerová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.66
29 Anežka SkálováAnežka Skálová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 1 24.76
30 Katka SmolíkováKatka Smolíková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 24.82
31 Barbora BokováBarbora Boková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 24.86
31 Adéla OpatováAdéla Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 24.86
33 Laura MatysováLaura Matysová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 24.94
34 Kristýna LéblováKristýna Léblová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 24.97
35 Daniela LevencováDaniela Levencová 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 25.01
36 Eva JarošováEva Jarošová 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 3 25.08
37 154 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 25.35
38 Jana GrulichováJana Grulichová 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 25.42
39 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová 10 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 25.50
40 Tereza ŠebestováTereza Šebestová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 25.51
41 Marta GeffertováMarta Geffertová 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3 25.62
42 Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 6 25.70
43 Eliška LandováEliška Landová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 26.07
44 140 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 26.19
45 Marie PetrováMarie Petrová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 26.20
46 104 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 PB 27.05
47 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 27.23
48 Emma BrátováEmma Brátová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 27.69
49 Zuzana LangerováZuzana Langerová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 28.50
50 Valentýna KovářováValentýna Kovářová 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 28.57

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.4.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 136 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. PB 2:31.51 11.00
2 178 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... PB 2:35.49 9.00
3 126 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 2:42.08 4.00
4 159 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:45.67 2.00
5 148 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A PB 2:45.80 1.00
6 134 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. SB 2:47.66
7 157 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:48.79
8 138 Josef MacekJosef Macek 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... PB 2:59.01
9 149 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A PB 3:00.64
10 220 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A PB 3:01.53
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 22.4.2022 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 132 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:36.12 8.00
2 128 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:38.02 7.00
3 204 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.70 6.00
4 202 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.77 5.00
5 207 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.98 3.00
6 203 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:45.86
MS 145 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A PB 2:52.10
8 121 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3:06.61
9 206 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3:15.13
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 136 Patrik KutlákPatrik Kutlák 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. PB 2:31.51 11.00
2 178 Lukáš BauerLukáš Bauer 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... PB 2:35.49 9.00
3 132 David ŠilhákDavid Šilhák 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:36.12 8.00
4 128 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:38.02 7.00
5 204 Jakub MarekJakub Marek 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.70 6.00
6 202 Kryštof SedláčekKryštof Sedláček 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:41.77 5.00
7 126 Kryštof HübnerKryštof Hübner 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. PB 2:42.08 4.00
8 207 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:43.98 3.00
9 159 Jakub DolejšJakub Dolejš 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:45.67 2.00
10 148 Jakub TatíčekJakub Tatíček 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A PB 2:45.80 1.00
11 203 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:45.86
12 134 Lukáš JanovskýLukáš Janovský 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. SB 2:47.66
13 157 Matěj VyšínskýMatěj Vyšínský 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2:48.79
14 145 Lukáš NajmanLukáš Najman 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A PB 2:52.10
15 138 Josef MacekJosef Macek 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... PB 2:59.01
16 149 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A PB 3:00.64
17 220 Šimon FaitŠimon Fait 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A PB 3:01.53
18 121 David TotušekDavid Totušek 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3:06.61
19 206 Robin KepkaRobin Kepka 10 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 3:15.13

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.4.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 236 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 PB 2:37.94 9.00
2 165 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:40.74 8.00
3 142 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:40.90 7.00
4 160 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 2:43.69 6.00
5 158 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10 PB 2:44.26 5.00
6 146 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:45.48 4.00
7 167 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 PB 2:45.49 3.00
8 151 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 2:51.56 1.00
9 119 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 2:55.49
10 166 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 2:55.75
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 22.4.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 101 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 2:54.53
2 138 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 2:57.66
3 154 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 3:06.53
4 154 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 3:06.91
5 143 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:08.44
6 140 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 3:10.19
7 104 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 3:15.06
8 137 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 9 3:17.50
9 163 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 8 PB 3:23.39
10 147 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:24.16
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (pá, 22.4.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 172 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 2:37.55 11.00
2 135 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:47.48 2.00
3 155 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 2:56.35
MS 197 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 2:59.21
5 168 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 3:02.21
6 171 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 3:03.85
7 170 Laura SinadaLaura Sinada 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 3:04.76
8 199 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:10.09
9 141 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 3:19.64
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 172 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 9 2:37.55 11.00
2 236 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 9 PB 2:37.94 9.00
3 165 Adéla HoudkováAdéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 2:40.74 8.00
4 142 Lucie ČížkováLucie Čížková 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 2:40.90 7.00
5 160 Eliška DoubkováEliška Doubková 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 2:43.69 6.00
6 158 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10 PB 2:44.26 5.00
7 146 Sofie AndresováSofie Andresová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 2:45.48 4.00
8 167 Michaela KaškováMichaela Kašková 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 7 PB 2:45.49 3.00
9 135 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:47.48 2.00
10 151 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 PB 2:51.56 1.00
11 101 Mariana VanclováMariana Vanclová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 2:54.53
12 119 Markéta HokrováMarkéta Hokrová 11 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 2:55.49
13 166 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 6 2:55.75
14 155 Alena SchuhmeierováAlena Schuhmeierová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 2:56.35
15 138 Martina KottováMartina Kottová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 2:57.66
16 197 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 1 2:59.21
17 168 Emma RaušováEmma Raušová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 5 3:02.21
18 171 Eliška VodhánilováEliška Vodhánilová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 3:03.85
19 170 Laura SinadaLaura Sinada 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 3:04.76
20 154 Michaela KrejsováMichaela Krejsová 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 3:06.53
21 154 Ela PlacatkováEla Placatková 10 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 3:06.91
22 143 Eliška KotlínováEliška Kotlínová 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:08.44
23 199 Karolína OpatováKarolína Opatová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:10.09
24 140 Petra KekulováPetra Kekulová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 4 3:10.19
25 104 Ivana HaškováIvana Hašková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 3:15.06
26 137 Viktorie NovákováViktorie Nováková 10 ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B 9 3:17.50
27 141 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 3:19.64
28 163 Kateřina KudováKateřina Kudová 09 SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 8 PB 3:23.39
29 147 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:24.16

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.4.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 10.69 11.00
2 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 11.28 8.00
3 128 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 11.54 7.00
4 207 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.00 6.00
5 203 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.18 4.00
6 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 12.99
7 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 15.73
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 22.4.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 10.97 9.00
2 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 12.02 5.00
3 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 12.56 3.00
4 Matěj AdamMatěj Adam 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 PB 12.62 2.00
5 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.90 1.00
6 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 13.13
7 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.89
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LipertJakub Lipert 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 10.69 11.00
2 Lukáš BabáčekLukáš Babáček 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 10.97 9.00
3 Roman HotovýRoman Hotový 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 11.28 8.00
4 128 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 11.54 7.00
5 207 Dan ČinkaDan Činka 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.00 6.00
6 Antonín KysilkaAntonín Kysilka 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 12.02 5.00
7 203 Jakub PleinerJakub Pleiner 10 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.18 4.00
8 Jan ČurdaJan Čurda 09 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 12.56 3.00
9 Matěj AdamMatěj Adam 09 SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 PB 12.62 2.00
10 Matěj LiteraMatěj Litera 10 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.90 1.00
11 Šimon MarekŠimon Marek 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 12.99
12 Josef VeverkaJosef Veverka 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 13.13
13 Tomáš MulačTomáš Mulač 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.89
14 Tomáš UrbanTomáš Urban 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 15.73

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 11.01 9.00
2 151 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.34 7.00
3 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.36 6.00
4 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.09
MS Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 12.80
MS 197 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 13.30
7 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 16.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 22.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 11.06 8.00
2 236 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.68 3.00
3 Tereza MaláTereza Malá 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 13.69
4 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 14.00
5 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 14.22
6 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 14.34
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 22.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 10.55 11.00
2 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.83 1.00
3 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.07
4 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 12.80
5 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 13.26
6 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 13.46
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 22.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.51 5.00
2 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 11.60 4.00
3 172 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 11.78 2.00
4 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.98
5 158 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 12.72
6 141 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 14.75
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefina ŠebkováJosefina Šebková 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 10.55 11.00
2 Eliška FistrováEliška Fistrová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 11.01 9.00
3 Adéla CaisováAdéla Caisová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 11.06 8.00
4 151 Martina KrejsováMartina Krejsová 09 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.34 7.00
5 Johana HlaváčováJohana Hlaváčová 10 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 11.36 6.00
6 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková 09 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 11.51 5.00
7 Anna KlementováAnna Klementová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 3 11.60 4.00
8 236 Monika MachováMonika Machová 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 11.68 3.00
9 172 Barbora VykysaláBarbora Vykysalá 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 7 11.78 2.00
10 Klára FišerováKlára Fišerová 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.83 1.00
11 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 11.98
12 Emma MráčkováEmma Mráčková 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.07
13 Marie HniličkováMarie Hniličková 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 PB 12.09
14 158 Tereza RicciTereza Ricci 09 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 12.72
15 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 09 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 4 12.80
15 Adéla LukavskáAdéla Lukavská 10 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 12.80
17 Ema ŠafářováEma Šafářová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 13.26
18 197 Darina VondrusováDarina Vondrusová 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A 5 13.30
19 Veronika PedálováVeronika Pedálová 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 13.46
20 Tereza MaláTereza Malá 09 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 13.69
21 Kateřina PoláškováKateřina Polášková 10 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 14.00
22 Hana MisurováHana Misurová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 14.22
23 Natalie VaitováNatalie Vaitová 09 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 14.34
24 141 Tereza MaryškováTereza Maryšková 10 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 6 14.75
25 Monika LamerováMonika Lamerová 09 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 16.20

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 22.4.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Švejkovský, Vereš, Tatíček, Lipert Švejkovský, Vereš, Tatíček, Lipert A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 34.97 9.00
2 Lébl, Alfoldi, Košař, Musil Lébl, Alfoldi, Košař, Musil A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 35.21 8.00
3 Lachman, Stejskal, Pleiner, Navarčík Lachman, Stejskal, Pleiner, Navarčík A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 36.57 4.00
4 Marek, Urban, Bačina, Beneš Marek, Urban, Bačina, Beneš A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 38.54
5 Hanuš, Sedláček, Brůha, Nedvěd Hanuš, Sedláček, Brůha, Nedvěd A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 39.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 22.4.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Seidl, Lipovský, Pašek, Pintíř Seidl, Lipovský, Pašek, Pintíř TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 35.65 7.00
2 Soukup, Karneth, Kučera, Dolejš Soukup, Karneth, Kučera, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 35.72 6.00
3 Johanides, Kratochvíl, Bohaboj, Čurda Johanides, Kratochvíl, Bohaboj, Čurda Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.15 2.00
4 Fiřt, Nedvěd, Kalivoda, Hůlka Fiřt, Nedvěd, Kalivoda, Hůlka A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 37.23 1.00
5 Karásek, Nguyen, Manda, Adam Karásek, Nguyen, Manda, Adam SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 37.72
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 22.4.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babáček, Šindelář, Pešice, Hübner Babáček, Šindelář, Pešice, Hübner ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 34.94 11.00
2 Šamšula, Kutlák, Marek, Sedláček Šamšula, Kutlák, Marek, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.90 5.00
3 134 Janovský, Veverka, Vyšínský, Kysilka Janovský, Veverka, Vyšínský, Kysilka ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 36.85 3.00
4 Loukota, Litera, Kázmer, Hlíza Loukota, Litera, Kázmer, Hlíza Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 37.24
5 Pilich, Macek, Mulač, Bauer Pilich, Macek, Mulač, Bauer Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 38.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babáček, Šindelář, Pešice, Hübner Babáček, Šindelář, Pešice, Hübner ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 34.94 11.00
2 149 Švejkovský, Vereš, Tatíček, Lipert Švejkovský, Vereš, Tatíček, Lipert A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 34.97 9.00
3 Lébl, Alfoldi, Košař, Musil Lébl, Alfoldi, Košař, Musil A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 35.21 8.00
4 128 Seidl, Lipovský, Pašek, Pintíř Seidl, Lipovský, Pašek, Pintíř TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 35.65 7.00
5 Soukup, Karneth, Kučera, Dolejš Soukup, Karneth, Kučera, Dolejš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 35.72 6.00
6 Šamšula, Kutlák, Marek, Sedláček Šamšula, Kutlák, Marek, Sedláček SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 35.90 5.00
7 Lachman, Stejskal, Pleiner, Navarčík Lachman, Stejskal, Pleiner, Navarčík A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 36.57 4.00
8 134 Janovský, Veverka, Vyšínský, Kysilka Janovský, Veverka, Vyšínský, Kysilka ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 36.85 3.00
9 Johanides, Kratochvíl, Bohaboj, Čurda Johanides, Kratochvíl, Bohaboj, Čurda Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.15 2.00
10 Fiřt, Nedvěd, Kalivoda, Hůlka Fiřt, Nedvěd, Kalivoda, Hůlka A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 37.23 1.00
11 Loukota, Litera, Kázmer, Hlíza Loukota, Litera, Kázmer, Hlíza Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 37.24
12 Karásek, Nguyen, Manda, Adam Karásek, Nguyen, Manda, Adam SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 5 37.72
13 Marek, Urban, Bačina, Beneš Marek, Urban, Bačina, Beneš A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 38.54
14 Pilich, Macek, Mulač, Bauer Pilich, Macek, Mulač, Bauer Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 38.75
15 Hanuš, Sedláček, Brůha, Nedvěd Hanuš, Sedláček, Brůha, Nedvěd A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 39.20

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 22.4.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Opálecká, Gregovská, Šimková, Fistrová Opálecká, Gregovská, Šimková, Fistrová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 35.41 4.00
2 158 Ricci, Harbáčková, Jelínková, Fišerová Ricci, Harbáčková, Jelínková, Fišerová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 36.42
3 199 Opatová, Vodhánilová, Pedálová, Polášková Opatová, Vodhánilová, Pedálová, Polášková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 38.84
4 Geffertová, Urbanová, Grulichová, Kašková Geffertová, Urbanová, Grulichová, Kašková SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 39.50
5 Kymličková, Misurová, Vaitová, Nikoličová Kymličková, Misurová, Vaitová, Nikoličová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 39.56
6 154 Krejsová, Hrdličková, Šebestová, Švihnosová Krejsová, Hrdličková, Šebestová, Švihnosová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 39.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 22.4.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Opatová, Mašková, Staňková, Šafářová Opatová, Mašková, Staňková, Šafářová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 37.28
2 Čermáková, Zímová, Procházková, Pokorná Čermáková, Zímová, Procházková, Pokorná A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 37.58
3 Železná, Lamerová, Hniličková, Vacková Železná, Lamerová, Hniličková, Vacková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 37.74
4 Dvorščáková, Tlustá, Hnízdilová, Krejčí Dvorščáková, Tlustá, Hnízdilová, Krejčí A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 38.41
5 Kropáčková, Sajdlerová, Lukavská, Sinada Kropáčková, Sajdlerová, Lukavská, Sinada A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 39.58
6 Léblová, Kekulová, Levencová, Smrkovská Léblová, Kekulová, Levencová, Smrkovská Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 40.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 22.4.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Andresová, Komínková, Kubánková, Bárová Andresová, Komínková, Kubánková, Bárová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.43 9.00
2 Caisová, Hradská, Falcová, Machová Caisová, Hradská, Falcová, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 35.48 3.00
3 Ptáčková, Placatková, Hlinomazová, Jarešová Ptáčková, Placatková, Hlinomazová, Jarešová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 35.99 1.00
4 Hršelová, Kudová, Bojdová, Raušová Hršelová, Kudová, Bojdová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 6 36.96
5 Bohatová, Fišman, Kotlínová, Sýkorová Bohatová, Fišman, Kotlínová, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.04
6 142 Čížková, Kvíčalová, Smolíková, Sysalová Čížková, Kvíčalová, Smolíková, Sysalová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 38.23
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 22.4.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klementová, Vykysalá, Sůrová, Achberger Klementová, Vykysalá, Sůrová, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 34.49 8.00
2 Krčilová, Kuncová, Brodecká, Sojková Krčilová, Kuncová, Brodecká, Sojková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 34.81 6.00
3 Andielová, Dřížďalová, Krčilová, Ondráčková Andielová, Dřížďalová, Krčilová, Ondráčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 36.74
4 Keprtová, Bezrouková, Krůtová, Krátká Keprtová, Bezrouková, Krůtová, Krátká TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 38.81
5 Macourková, Boková, Němcová, Janečková Macourková, Boková, Němcová, Janečková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 40.18
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 22.4.2022 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ambrožová, Karasová, Houdková, Šebková Ambrožová, Karasová, Houdková, Šebková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 33.34 11.00
2 Plachá, Linhartová, Vaiglová, Krásová Plachá, Linhartová, Vaiglová, Krásová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 34.76 7.00
3 Maulisová, Kottová, Mráčková, Slívová Maulisová, Kottová, Mráčková, Slívová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.94 5.00
4 Hlaváčová, Hlaváčová, Jelínková, Koukalová Hlaváčová, Hlaváčová, Jelínková, Koukalová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 35.66 2.00
5 160 Doubková, Havlíčková, Hokrová, Vanclová Doubková, Havlíčková, Hokrová, Vanclová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 36.67
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ambrožová, Karasová, Houdková, Šebková Ambrožová, Karasová, Houdková, Šebková ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 33.34 11.00
2 146 Andresová, Komínková, Kubánková, Bárová Andresová, Komínková, Kubánková, Bárová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 34.43 9.00
3 Klementová, Vykysalá, Sůrová, Achberger Klementová, Vykysalá, Sůrová, Achberger TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 34.49 8.00
4 Plachá, Linhartová, Vaiglová, Krásová Plachá, Linhartová, Vaiglová, Krásová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 34.76 7.00
5 Krčilová, Kuncová, Brodecká, Sojková Krčilová, Kuncová, Brodecká, Sojková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 34.81 6.00
6 Maulisová, Kottová, Mráčková, Slívová Maulisová, Kottová, Mráčková, Slívová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 34.94 5.00
7 Opálecká, Gregovská, Šimková, Fistrová Opálecká, Gregovská, Šimková, Fistrová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 35.41 4.00
8 Caisová, Hradská, Falcová, Machová Caisová, Hradská, Falcová, Machová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 35.48 3.00
9 Hlaváčová, Hlaváčová, Jelínková, Koukalová Hlaváčová, Hlaváčová, Jelínková, Koukalová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 35.66 2.00
10 Ptáčková, Placatková, Hlinomazová, Jarešová Ptáčková, Placatková, Hlinomazová, Jarešová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 35.99 1.00
11 158 Ricci, Harbáčková, Jelínková, Fišerová Ricci, Harbáčková, Jelínková, Fišerová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 36.42
12 160 Doubková, Havlíčková, Hokrová, Vanclová Doubková, Havlíčková, Hokrová, Vanclová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 36.67
13 Andielová, Dřížďalová, Krčilová, Ondráčková Andielová, Dřížďalová, Krčilová, Ondráčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 36.74
14 Hršelová, Kudová, Bojdová, Raušová Hršelová, Kudová, Bojdová, Raušová SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres 6 36.96
15 Bohatová, Fišman, Kotlínová, Sýkorová Bohatová, Fišman, Kotlínová, Sýkorová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 37.04
16 Opatová, Mašková, Staňková, Šafářová Opatová, Mašková, Staňková, Šafářová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 37.28
17 Čermáková, Zímová, Procházková, Pokorná Čermáková, Zímová, Procházková, Pokorná A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 37.58
18 Železná, Lamerová, Hniličková, Vacková Železná, Lamerová, Hniličková, Vacková Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 1 37.74
19 142 Čížková, Kvíčalová, Smolíková, Sysalová Čížková, Kvíčalová, Smolíková, Sysalová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 38.23
20 Dvorščáková, Tlustá, Hnízdilová, Krejčí Dvorščáková, Tlustá, Hnízdilová, Krejčí A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 38.41
21 Keprtová, Bezrouková, Krůtová, Krátká Keprtová, Bezrouková, Krůtová, Krátká TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 38.81
22 199 Opatová, Vodhánilová, Pedálová, Polášková Opatová, Vodhánilová, Pedálová, Polášková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 38.84
23 Geffertová, Urbanová, Grulichová, Kašková Geffertová, Urbanová, Grulichová, Kašková SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy 4 39.50
24 Kymličková, Misurová, Vaitová, Nikoličová Kymličková, Misurová, Vaitová, Nikoličová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 39.56
25 Kropáčková, Sajdlerová, Lukavská, Sinada Kropáčková, Sajdlerová, Lukavská, Sinada A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 5 39.58
26 154 Krejsová, Hrdličková, Šebestová, Švihnosová Krejsová, Hrdličková, Šebestová, Švihnosová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 39.97
27 Léblová, Kekulová, Levencová, Smrkovská Léblová, Kekulová, Levencová, Smrkovská Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 40.00
28 Macourková, Boková, Němcová, Janečková Macourková, Boková, Němcová, Janečková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 40.18

skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 22.4.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,41 1,43 1,45 Body
1 Sebastian KučeraSebastian Kučera
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 PB 1.43 - o - o o xo o o xo o xxo xxo xxx 11.00
2 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 PB 1.36 - o xo o o xo xo o o xxx 9.00
3 Tomáš BohabojTomáš Bohaboj
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 PB 1.27 - o o o o xo xxx 8.00
4 Jakub LipertJakub Lipert
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 PB 1.18 - o xxo xxx 7.00
5 Vojtěch PohnánVojtěch Pohnán
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 PB 1.10 o xxx 6.00
Šimon MarekŠimon Marek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 NM - xxx
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 22.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,03 1,10 1,15 1,18 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,40 1,45 Body
1 Adéla CaisováAdéla Caisová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 SB 1.45 o - - - - o o o o o o xo 11.00
2 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 13 SB 1.33 o o o o o o o xo o xxx 9.00
3 Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 8 PB 1.30 o o o o xxo o xxo xo xxx 8.00
4 Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 1 SB 1.27 o o o o o o o xxx 7.00
5 Valerie KropáčkováValerie Kropáčková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 12 PB 1.27 o o o xo xo xxo xo xxx 6.00
6 Simona JarešováSimona Jarešová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 9 PB 1.27 o o o o o xo xxo x 5.00
7 Nikol HradskáNikol Hradská
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 7 SB 1.21 o o o o xo xxx 4.00
8 Alžběta ŽeleznáAlžběta Železná
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 19 1.18 o o o o xxx 3.00
9 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 3 PB 1.18 o o xo o xxx 2.00
10 Aneta KrauszováAneta Krauszová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 10 PB 1.18 o o xxo xo xxx 1.00
11 135 Alena HarbáčkováAlena Harbáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 4 PB 1.18 o o o xxo xxx
12 Barbora HnízdilováBarbora Hnízdilová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 6 PB 1.15 o o o xxx
13 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 17 SB 1.15 o xo o xxx
14= Magdaléna NikoličováMagdaléna Nikoličová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 15 PB 1.15 o o xo xxx
14= 151 Martina KrejsováMartina Krejsová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 11 PB 1.15 o o xo xxx
16= Hana MisurováHana Misurová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 14 PB 1.10 o o xxx
16= Adéla SajdlerováAdéla Sajdlerová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 16 PB 1.10 o o xxx
16= Natalie VaitováNatalie Vaitová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 18 PB 1.10 o o xxx
19 Mariana HlaváčováMariana Hlaváčová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 5 SB 1.03 xo xx
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 22.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠamšulaFrantišek Šamšula
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 25 PB 4.59 11.00
2 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 4 PB 4.53 9.00
3 Adam ŠindelářAdam Šindelář
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 26 PB 4.39 8.00
4 148 Jakub TatíčekJakub Tatíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 27 SB 4.32 7.00
5 Roman HotovýRoman Hotový
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 8 SB 4.16 6.00
6 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 9 PB 3.98 5.00
7 Štěpán KarnethŠtěpán Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 11 PB 3.96 4.00
8= Ondřej PašekOndřej Pašek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 19 PB 3.95 2.50
8= Matyáš SoukupMatyáš Soukup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 23 PB 3.95 2.50
10 Matěj LiteraMatěj Litera
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 15 PB 3.91 1.00
11 204 Jakub MarekJakub Marek
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 2 PB 3.85
12 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 21 PB 3.82
13 Jáchym KolmanJáchym Kolman
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
09 14 PB 3.69
MS Antonín BužekAntonín Bužek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 1 PB 3.67
15 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 16 PB 3.55
16 Marian JohanidesMarian Johanides
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 10 PB 3.54
17 Oliver NedvědOliver Nedvěd
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 18 PB 3.51
18 Antonín KašekAntonín Kašek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 12 PB 3.50
19 Matěj AdamMatěj Adam
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 3 PB 3.49
20 Matěj BauernoplMatěj Bauernopl
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 5 PB 3.29
21 Daniel SedláčekDaniel Sedláček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 22 PB 3.28
22 Mikuláš PilichMikuláš Pilich
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 20 PB 3.24
23= 206 Robin KepkaRobin Kepka
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 13 SB 3.16
23= Josef VeverkaJosef Veverka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 28 3.16
25= Martin FiřtMartin Fiřt
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 6 PB 3.14
25= Finnegan McSweenyFinnegan McSweeny
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 17 PB 3.14
Jonáš HanušJonáš Hanuš
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 7 NM
Celkem 27 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 22.4.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára AchbergerSára Achberger
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 5 SB 4.67 11.00
2 Markéta KubánkováMarkéta Kubánková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 28 SB 4.32 9.00
3 Nikola PlacháNikola Plachá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 44 PB 4.24 8.00
4 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 6 SB 4.16 7.00
5 Adéla GregovskáAdéla Gregovská
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 16 PB 4.15 6.00
6 Ema HlinomazováEma Hlinomazová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 18 PB 4.07 5.00
7 Sofie FalcováSofie Falcová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 14 PB 4.04 4.00
8 163 Kateřina KudováKateřina Kudová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 29 PB 4.03 3.00
9 Josefina ŠebkováJosefina Šebková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 53 SB 3.98 2.00
10 Barbora KrůtováBarbora Krůtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 27 PB 3.95 1.00
11 Gabriela MaškováGabriela Mašková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 35 PB 3.92
12 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 17 PB 3.90
13 Tereza HrabánkováTereza Hrabánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 20 PB 3.89
MS Karolína RoubalováKarolína Roubalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 4 PB 3.84
14 Anna PtáčkováAnna Ptáčková
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 46 PB 3.84
16 Kateřina KrátkáKateřina Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 26 SB 3.83
17 Monika SůrováMonika Sůrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 51 PB 3.77
MS Žaneta KlusáčkováŽaneta Klusáčková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 PB 3.76
18 Marie HniličkováMarie Hniličková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 19 SB 3.76
20 168 Emma RaušováEmma Raušová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 47 PB 3.75
21 Valerie OpáleckáValerie Opálecká
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 41 SB 3.74
22 Ema VackováEma Vacková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 54 SB 3.70
23 Julie AndielováJulie Andielová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 7 PB 3.69
24 Hana NavrátilováHana Navrátilová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 38 PB 3.61
25 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 40 SB 3.59
26 Dorota SojkováDorota Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 49 PB 3.58
27 Alžběta PokornáAlžběta Pokorná
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 45 PB 3.55
28 Kateřina BrodeckáKateřina Brodecká
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 12 PB 3.54
29 160 Eliška DoubkováEliška Doubková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 13 PB 3.53
MS Emma Lea QuadrátováEmma Lea Quadrátová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 3 PB 3.52
30 Valerie SýkorováValerie Sýkorová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 52 PB 3.52
32 Tereza MaláTereza Malá
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
09 34 PB 3.51
33 Eva JarošováEva Jarošová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 56 SB 3.50
34 Monika LamerováMonika Lamerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 31 SB 3.49
35 Karolína NěmcováKarolína Němcová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 39 PB 3.48
36= Anna AdamováAnna Adamová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 1 PB 3.43
36= Viktorie ZímováViktorie Zímová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 55 PB 3.43
36= Alžběta BabukováAlžběta Babuková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 8 PB 3.43
39 Adéla LukavskáAdéla Lukavská
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 32 PB 3.38
40 Barbora BokováBarbora Boková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 57 3.35
41= Kateřina MaulisováKateřina Maulisová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 37 PB 3.33
41= Barbora KvíčalováBarbora Kvíčalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 30 PB 3.33
43= Karolína KeprtováKarolína Keprtová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 23 PB 3.28
43= Marta GeffertováMarta Geffertová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 15 PB 3.28
45 Štěpánka JanečkováŠtěpánka Janečková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
10 22 PB 3.27
46 Kamila StaňkováKamila Staňková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 50 PB 3.19
47 Laura MatysováLaura Matysová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 36 SB 3.18
48 Kristýna BojdováKristýna Bojdová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
10 10 PB 3.16
49 Veronika PedálováVeronika Pedálová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
10 42 PB 3.12
50 Sára BohatováSára Bohatová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 9 PB 3.10
51 Emma BrátováEmma Brátová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 11 PB 3.08
52 Anežka SkálováAnežka Skálová
ASK Dipoli z.s. BASK Dipoli z.s. B
10 48 PB 3.05
53 Marie PetrováMarie Petrová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 43 SB 2.99
54 Valentýna KovářováValentýna Kovářová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 25 PB 2.98
55 Barbora MacourkováBarbora Macourková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 33 PB 2.88
56 Eliška KoukalováEliška Koukalová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 24 SB 2.23
Anna HršelováAnna Hršelová
SK Mníšecký ExpresSK Mníšecký Expres
09 21 NM
Celkem 57 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 22.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 19 PB 11.11 11.00
2 Anna Valentýna JelínkováAnna Valentýna Jelínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 9 PB 09.48 9.00
3 Viktória DvorščákováViktória Dvorščáková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 3 PB 09.09 8.00
4 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 10 PB 08.97 7.00
5 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 13 PB 08.52 6.00
6 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 12 PB 07.77 5.00
7 Anna ŠvihnosováAnna Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
09 17 PB 07.38 4.00
8 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 07.36 3.00
MS Anna AdamováAnna Adamová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 1 PB 07.01
10= Daniela DřížďalováDaniela Dřížďalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
10 2 PB 06.95 1.50
10= 119 Markéta HokrováMarkéta Hokrová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
11 6 PB 06.95 1.50
12 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 15 PB 06.76
13 Magdaléna SysalováMagdaléna Sysalová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 16 PB 06.70
14= Natálie TlustáNatálie Tlustá
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 18 PB 06.66
14= Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 5 SB 06.66
16 Tereza ChudobováTereza Chudobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 8 PB 06.64
17 Anna SmrkovskáAnna Smrkovská
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 14 PB 06.61
18 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 20 PB 05.80
19 143 Eliška KotlínováEliška Kotlínová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 11 PB 05.45
20 147 Valentýna HrdličkováValentýna Hrdličková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
10 7 PB 04.64
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 22.4.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HlízaPetr Hlíza
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
09 5 PB 10.69 11.00
2 Denis AlfoldiDenis Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 2 PB 08.90 9.00
3 Hoang Minh NguyenHoang Minh Nguyen
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 15 PB 08.52 8.00
4 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 13 PB 07.69 7.00
5 Jakub MandaJakub Manda
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 14 PB 07.65 6.00
6 Lukáš KázmerLukáš Kázmer
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 10 PB 07.04 5.00
7 Šimon KalivodaŠimon Kalivoda
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 7 PB 06.69 4.00
8 Kryštof KratochvílKryštof Kratochvíl
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
10 12 SB 06.66 3.00
9 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 20 PB 06.64 2.00
10 Lukáš HolubLukáš Holub
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 6 PB 06.44 1.00
11 Martin StejskalMartin Stejskal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 18 PB 06.41
12 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 17 PB 06.39
13 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 3 PB 06.38
14= Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 11 PB 06.11
14= Marek TlukaMarek Tluka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 19 PB 06.11
16 Karel KarásekKarel Karásek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 8 SB 06.10
17 Jan PintířJan Pintíř
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 16 PB 06.08
18 220 Šimon FaitŠimon Fait
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 4 PB 05.84
19 Antonín KašekAntonín Kašek
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
09 9 PB 05.50
145 Lukáš NajmanLukáš Najman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 1 DNF
Celkem 20 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(pá, 22.4.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana AmbrožováHana Ambrožová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 PB 32.11 11.00
2 Klára FišerováKlára Fišerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 3 PB 30.00 9.00
3 Julie TrejbalováJulie Trejbalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 19 PB 25.45 8.00
4 Klára KočováKlára Kočová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 8 SB 24.48 7.00
5 165 Adéla HoudkováAdéla Houdková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 6 PB 23.24 6.00
6 Viktorie KomínkováViktorie Komínková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 9 PB 22.74 5.00
7 101 Mariana VanclováMariana Vanclová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 22 PB 22.18 4.00
8 Tereza KrčilováTereza Krčilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 11 PB 20.12 3.00
9 138 Martina KottováMartina Kottová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 10 PB 18.10 2.00
10 Vanessa KymličkováVanessa Kymličková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 14 PB 17.48 1.00
11 Kateřina SlívováKateřina Slívová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 17 PB 16.89
12 Natálie HodačováNatálie Hodačová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. ATJ Lokomotiva Beroun z.s. A
09 5 SB 16.63
13 146 Sofie AndresováSofie Andresová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 2 SB 16.31
14 Agáta VaiglováAgáta Vaiglová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 21 PB 15.97
15 Eliška SvobodováEliška Svobodová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 18 PB 14.92
16 Ester KuncováEster Kuncová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
09 13 PB 14.77
17 Noemi Lea HeřtováNoemi Lea Heřtová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 4 PB 14.50
18 Tereza ChudobováTereza Chudobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 7 PB 14.24
19 Valentýna ProcházkováValentýna Procházková
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 15 PB 12.68
20 170 Laura SinadaLaura Sinada
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 16 PB 11.35
21 Markéta UrbanováMarkéta Urbanová
SK KAZÍN – Dolní MokropsySK KAZÍN – Dolní Mokropsy
10 20 PB 09.61
22 Tereza KrejčíTereza Krejčí
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 12 PB 06.27
Celkem 22 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(pá, 22.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín KysilkaAntonín Kysilka
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 8 PB 24.51 - 11.00
2 Lukáš BabáčekLukáš Babáček
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 1 PB 24.32 - 9.00
3 Šimon PešiceŠimon Pešice
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
09 10 PB 23.90 - 8.00
4 Tomáš BrůhaTomáš Brůha
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
09 2 PB 23.70 - 7.00
5 Daniel LachmanDaniel Lachman
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 9 SB 22.95 - 6.00
6 Martin StejskalMartin Stejskal
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
10 12 PB 22.08 - 5.00
7 Marek TlukaMarek Tluka
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
09 14 PB 18.03 - 4.00
8 134 Lukáš JanovskýLukáš Janovský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
10 5 SB 17.62 - 3.00
9 Adam HůlkaAdam Hůlka
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 4 PB 17.04 - 2.00
10 149 Jakub ŠvejkovskýJakub Švejkovský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 13 PB 16.57 - 1.00
11 Filip VerešFilip Vereš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 16 PB 16.45 -
12 Matěj KonopáčMatěj Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
10 6 PB 16.37 -
13 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
09 3 PB 16.23 -
14 Filip KujalFilip Kujal
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
10 7 PB 15.51 -
15 121 David TotušekDavid Totušek
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
10 15 PB 13.23 -
16 Tomáš SadílekTomáš Sadílek
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
10 11 PB 07.34 -
Celkem 16 závodníků