Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink vrhačské sekce 2022

Kladno (23. - 24. 4. 2022)

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 24.4.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4 SB 16.64 16.64 15.30 15.86 16.64 15.88 x x
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 2 SB 11.76 x 11.76 x 11.76 x x x
3 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1 SB 10.97 10.18 10.74 10.68 10.74 10.97 10.72 10.35
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 23.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1 PB 12.37 12.37 x x 12.37 10.85 x x
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 23.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 PB 16.03 15.93 15.85 15.82 15.93 x x 16.03
2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 PB 11.04 10.29 x 11.04 11.04 10.26 x 10.65
3 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2 SB 09.94 08.95 09.09 09.94 9.94 09.34 09.34 09.40
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 24.4.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 8 PB 17.45 16.54 17.45 x 17.45 x x x
2 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 SB 15.11 x 15.11 14.78 15.11 x x 14.94
3 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 PB 14.22 12.30 13.48 13.90 13.90 x 14.22 x
4 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 5 14.04 13.67 x x 13.67 x 13.75 14.04
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3 PB 13.62 12.96 x x 12.96 x 13.62 12.74
6 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4 PB 12.72 x x 11.85 11.85 11.74 12.72 12.30
7 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 PB 12.13 10.80 11.19 11.76 11.76 12.13 x x
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 23.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 PB 17.20 x 16.42 16.65 16.65 16.74 16.63 17.20
2 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 6 SB 17.12 x 17.12 x 17.12 x 16.46 x
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5 SB 16.82 x x 15.73 15.73 16.82 16.38 16.40
4 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 PB 14.98 14.78 14.83 14.47 14.83 14.98 x x
5 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Orel VyškovOrel Vyškov
04 1 PB 14.42 12.99 14.40 x 14.40 14.42 x 14.40
6 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 PB 14.35 x x x - 12.69 14.35 x
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 24.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 2 51.07 -
2 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1 PB 47.25 -
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let

(ne, 24.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 2 SB 41.15 -
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1 SB 33.71 -
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 24.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KlonováKlára Klonová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4 SB 39.75 -
2 Eva RemešováEva Remešová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 3 SB 37.19 -
3 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 PB 35.40 -
4 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 1 SB 23.43 -
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 23.4.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 5 PB 42.07 41.20 39.99 x 41.20 x 42.07 41.71
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 4 SB 36.06 x 36.06 x 36.06 30.78 x 35.69
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 2 PB 35.36 x x 35.36 35.36 34.53 33.24 x
4 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3 PB 35.18 33.11 x 35.18 35.18 29.67 34.19 x
5 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 PB 31.61 26.28 31.57 28.79 31.57 x 31.08 31.61
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 23.4.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 7 PB 52.96 50.71 52.60 49.99 52.60 52.96 50.43 x
2 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 8 46.20 41.76 x x 41.76 46.20 x 44.25
3 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 6 PB 44.70 x 42.07 x 42.07 44.70 43.19 x
4 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 6 PB 42.47 x 38.45 42.42 42.42 42.47 x 40.87
5 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 5 PB 40.57 40.57 38.16 38.02 40.57 x 37.63 x
6 Jan VacekJan Vacek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4 PB 40.29 x 38.08 36.38 38.08 40.29 39.45 37.71
7 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1 PB 38.14 38.14 x x 38.14 x x x
8 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 2 PB 35.25 x 28.44 35.25 35.25 27.01 30.50 x
9 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 PB 33.49 x 33.49 x 33.49
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 24.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1 PB 48.09 -
2 Kryštof NedělaKryštof Neděla
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 6 SB 47.98 -
3 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 PB 44.53 -
4 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4 PB 40.07 -
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 24.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ProcházkaPetr Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 SB 52.56 -
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 23.4.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ŠtejfováZuzana Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 5 PB 56.12 x 47.75 x 47.75 52.20 52.82 56.12
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 PB 51.63 x x x - 51.63 49.73 x
3 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 3 PB 50.15 50.15 46.40 x 50.15 x x 46.41
4 Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 2 PB 40.61 x 33.22 38.85 38.85 40.61 x x
5 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1 PB 40.14 36.01 x 32.76 36.01 x x 40.14
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 23.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
86 3 SB 55.87 47.69 x 55.87 55.87 54.26 x r
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let

(so, 23.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KrajčováEliška Krajčová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 2 SB 53.68 52.60 53.25 52.92 53.25 53.68 x 52.73
2 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 3 SB 51.95 x x 51.19 51.19 x 51.95 47.80
3 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 1 SB 43.27 40.61 39.69 40.09 40.61 43.27 42.25 x
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 23.4.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 62.10 62.10 x x 62.10 61.09 x x
2 Vendula HolečkováVendula Holečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 SB 51.43 50.24 51.43 50.83 51.43 50.98 x 48.91
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1 NM x x x - x x x
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 23.4.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch OttaVojtěch Otta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 PB 44.64 43.56 44.64 44.59 44.64 41.97 x x
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 23.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 5 SB 61.65 x x x - 61.65 x x
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 PB 60.69 x 58.09 60.69 60.69 58.05 x 60.13
3 Nick VránekNick Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 PB 60.53 55.43 x 60.53 60.53 56.35 x 58.92
4 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 55.07 x x 48.49 48.49 x x 55.07
5 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 SB 53.56 53.56 52.15 x 53.56 x - -
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 23.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 2 SB 67.20 x 67.20 x 67.20 x 64.62 x
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 1 SB 47.27 x x 47.27 47.27 46.58 x x
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let

(so, 23.4.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 SB 62.15 57.40 58.36 62.15 62.15 x 58.35 57.23
2 Samuel CamaraSamuel Camara
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
00 2 SB 57.10 56.04 x x 56.04 55.98 54.18 57.10
3 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 1 SB 45.92 45.37 45.92 44.68 45.92 x x x
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 23.4.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 6 SB 42.07 41.64 38.92 40.04 41.64 40.46 - 42.07
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 5 SB 40.45 x x 40.11 40.11 40.45 40.23 37.03
3 Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 1 PB 39.23 36.06 34.45 39.23 39.23 36.16 34.06 -
4 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika Klatovy AAtletika Klatovy A
06 4 38.46 36.92 38.46 37.16 38.46 33.42 35.87 34.30
5 Adéla ZahrádkováAdéla Zahrádková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 2 SB 36.42 35.61 31.02 35.61 35.61 36.42 33.71 35.54
6 Ester ParohováEster Parohová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 SB 30.93 x x 30.93 30.93 30.81 x 29.73
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 23.4.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 2 SB 54.03 53.93 53.53 54.03 54.03 50.08 - 50.82
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 PB 48.83 45.43 43.07 43.04 45.43 44.47 48.83 x
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 23.4.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4 SB 51.25 x 51.19 50.98 51.19 51.25 x 50.98
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 3 SB 44.15 42.55 44.15 43.28 44.15 x x 43.55
3 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 SB 40.27 37.81 38.58 38.94 38.94 x 40.27 x
4 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 SB 34.93 31.99 34.88 x 34.88 x 34.93 x
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 23.4.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 5 PB 68.06 60.44 67.17 64.68 67.17 65.31 68.06 65.55
2 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4 PB 58.45 46.15 58.36 58.45 58.45 55.47 54.30 52.12
3 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
06 2 PB 57.92 54.18 54.01 57.92 57.92 55.76 55.25 56.24
4 Dominik HankoDominik Hanko
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1 PB 50.69 x 44.10 48.77 48.77 50.69 47.77 46.95
5 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 3 PB 47.29 34.65 40.89 44.36 44.36 x 47.29 45.41
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 23.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2 PB 66.41 x 57.93 64.12 64.12 60.29 62.91 66.41
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 4 SB 65.35 64.42 x x 64.42 64.96 65.35 x
3 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 3 PB 65.00 57.00 62.57 65.00 65.00 57.98 62.65 57.57
4 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1 SB 49.66 45.76 49.66 45.49 49.66 47.90 48.75 -
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 23.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KřížOndřej Kříž
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 5 SB 65.04 x 61.16 65.04 65.04 59.92 60.93 65.00
2 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4 SB 61.49 55.73 50.69 53.61 55.73 56.46 59.08 61.49
3 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 PB 60.93 x 57.53 58.00 58.00 58.44 60.93 55.28
4 Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 PB 58.19 58.08 x 56.40 58.08 53.05 58.19 55.61
Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 NM x x x - x x x
Celkem 5 závodníků