Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I.kolo Krajského přeboru družstev přípravek, sk.B

Nové Město nad Metují (5. 5. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.72 164.00
MS Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 09.94
3 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.07 110.00
4 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.09 108.00
5 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.22 90.00
6 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 1 10.26 85.00
7 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.73 36.00
8 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 7 10.84 27.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 10.01 119.00
2 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 10.48 60.00
MS Mark HolubnicMark Holubnic 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.88
4 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.96 19.00
5 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 1 11.02 15.00
6 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 11.07 12.00
7 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.41 0.00
8 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 12.28 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.04 115.00
2 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.10 106.00
3 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.37 72.00
4 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 8 10.42 66.00
5 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 7 10.69 39.00
6 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.80 30.00
7 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 11.40 0.00
Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.94 129.00
2 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.49 59.00
3 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.57 50.00
4 Lukáš ChráskaLukáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.79 31.00
5 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.84 27.00
6 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 8 11.88 0.00
MS Václav HlávkoVáclav Hlávko 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.14 0.00
8 Matyáš ChráskaMatyáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.71 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 10.74 35.00
2 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 11.16 8.00
3 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.38 1.00
4 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 11.84 0.00
5 Vašek HovorkaVašek Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 12.00 0.00
6 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.09 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.37 1.00
MS Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.46
3 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.76 0.00
4 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 12.16 0.00
MS Josef ŠestákJosef Šesták 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.68
MS Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 12.94
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 13.47 0.00
MS Benjamin NejmanBenjamin Nejman 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 13.52
3 Tomáš EimerTomáš Eimer 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 13.72 0.00
4 Tomáš SokolTomáš Sokol 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 7 14.10 0.00
MS Karel MacháčekKarel Macháček 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 15.09
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.72 164.00
2 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 09.94
2 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.94 129.00
4 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 10.01 119.00
5 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.04 115.00
6 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.07 110.00
7 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.09 108.00
8 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.10 106.00
9 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.22 90.00
10 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 1 10.26 85.00
11 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 10.37 72.00
12 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 8 10.42 66.00
13 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 10.48 60.00
14 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.49 59.00
15 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.57 50.00
16 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 7 10.69 39.00
17 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.73 36.00
18 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 10.74 35.00
19 Lukáš ChráskaLukáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.79 31.00
20 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.80 30.00
21 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 7 10.84 27.00
21 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.84 27.00
23 Mark HolubnicMark Holubnic 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 10.88
24 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.96 19.00
25 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 1 11.02 15.00
26 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 11.07 12.00
27 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 11.16 8.00
28 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.37 1.00
29 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.38 1.00
30 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 11.40 0.00
31 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.41 0.00
32 Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.46
33 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 11.76 0.00
34 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 11.84 0.00
35 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 8 11.88 0.00
36 Vašek HovorkaVašek Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 12.00 0.00
37 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.09 0.00
38 Václav HlávkoVáclav Hlávko 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.14 0.00
39 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 12.16 0.00
40 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 12.28 0.00
41 Josef ŠestákJosef Šesták 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.68
42 Matyáš ChráskaMatyáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 12.71 0.00
43 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 12.94
44 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 13.47 0.00
45 Benjamin NejmanBenjamin Nejman 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 13.52
46 Tomáš EimerTomáš Eimer 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 13.72 0.00
47 Tomáš SokolTomáš Sokol 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 7 14.10 0.00
48 Karel MacháčekKarel Macháček 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 15.09
Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 09.66 408.00
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.70 400.00
3 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.79 380.00
4 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.87 363.00
5 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.42 256.00
6 Kristýna ŽidováKristýna Židová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.94 170.00
7 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 6 11.26 125.00
8 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 11.31 119.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.82 374.00
2 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 10.23 291.00
3 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.37 265.00
4 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.45 250.00
5 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 10.70 208.00
6 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.79 193.00
7 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 11.06 152.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.39 261.00
2 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 10.45 250.00
3 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3 10.67 213.00
4 Veronika MikešováVeronika Mikešová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.70 208.00
MS Gabriela GilgováGabriela Gilgová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.90
6 Miriam SlavíkováMiriam Slavíková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 11.49 97.00
7 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.90 54.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 10.17 302.00
2 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.67 213.00
3 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 10.69 209.00
4 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 11.10 147.00
5 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.73 71.00
6 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.91 53.00
7 Eva MartinováEva Martinová 13 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 12.15 34.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema HažvováEma Hažvová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.50 242.00
MS Johanka KrejčíJohanka Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 11.64
3 Zuzana MikešováZuzana Mikešová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 11.85 59.00
4 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 12.06 41.00
5 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 12.21 30.00
6 Julie KramlováJulie Kramlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 12.54 11.00
7 Milana HolubnicMilana Holubnic 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.56 10.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 5.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 8 11.67 77.00
MS Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 11.73
MS Adéla DostálováAdéla Dostálová 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 12.74
MS Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 13.92
5 Mája MelišíkováMája Melišíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 14.10 0.00
MS Adéla HurdálkováAdéla Hurdálková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 16.30
Karolína LukáškováKarolína Lukášková 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 09.66 408.00
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.70 400.00
3 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.79 380.00
4 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.82 374.00
5 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.87 363.00
6 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 10.17 302.00
7 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 10.23 291.00
8 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.37 265.00
9 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.39 261.00
10 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.42 256.00
11 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.45 250.00
11 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 10.45 250.00
13 Ema HažvováEma Hažvová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.50 242.00
14 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3 10.67 213.00
14 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.67 213.00
16 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 10.69 209.00
17 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 10.70 208.00
17 Veronika MikešováVeronika Mikešová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.70 208.00
19 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.79 193.00
20 Gabriela GilgováGabriela Gilgová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.90
21 Kristýna ŽidováKristýna Židová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.94 170.00
22 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 11.06 152.00
23 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 11.10 147.00
24 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 6 11.26 125.00
25 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 11.31 119.00
26 Miriam SlavíkováMiriam Slavíková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 11.49 97.00
27 Johanka KrejčíJohanka Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 11.64
28 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 8 11.67 77.00
29 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.73 71.00
29 Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 11.73
31 Zuzana MikešováZuzana Mikešová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 11.85 59.00
32 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.90 54.00
33 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.91 53.00
34 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 12.06 41.00
35 Eva MartinováEva Martinová 13 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 12.15 34.00
36 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 12.21 30.00
37 Julie KramlováJulie Kramlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 12.54 11.00
38 Milana HolubnicMilana Holubnic 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 12.56 10.00
39 Adéla DostálováAdéla Dostálová 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 12.74
40 Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 13.92
41 Mája MelišíkováMája Melišíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 14.10 0.00
42 Adéla HurdálkováAdéla Hurdálková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 16.30
Karolína LukáškováKarolína Lukášková 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 99 2:04.99 438.00
2 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 107 2:14.15 320.00
3 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 72 2:14.38 318.00
4 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 84 2:18.91 266.00
5 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 50 2:19.46 260.00
6 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 74 2:24.58 208.00
7 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 23 2:26.09 194.00
8 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 75 2:26.55 189.00
9 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22 2:28.19 174.00
10 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 25 2:29.75 161.00
11 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 20 2:33.79 128.00
12 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 67 2:35.77 113.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 66 2:14.65 315.00
2 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 99 2:17.14 286.00
3 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 58 2:17.58 281.00
4 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 88 2:18.08 275.00
5 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 18 2:18.16 275.00
MS Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 41 2:19.11
7 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 71 2:30.67 153.00
8 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 119 2:30.88 151.00
9 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 112 2:31.12 149.00
MS Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 117 2:34.52
11 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 97 2:38.81 92.00
12 Lukáš ChráskaLukáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 94 2:46.64 47.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 155 2:13.72 326.00
2 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 246 2:17.02 287.00
MS Mark HolubnicMark Holubnic 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 113 2:22.18
4 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 117 2:28.92 168.00
5 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 195 2:31.08 149.00
6 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 161 2:32.24 140.00
7 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 130 2:34.10 125.00
8 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 198 2:36.30 109.00
9 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 137 2:37.18 103.00
10 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 151 2:38.19 96.00
11 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 147 2:38.46 94.00
MS Václav HlávkoVáclav Hlávko 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 160 2:45.58
13 Matyáš ChráskaMatyáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 106 2:54.59 16.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (čt, 5.5.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 248 2:19.35 262.00
2 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 230 2:34.48 122.00
3 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 137 2:36.88 105.00
MS Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 180 2:36.99
5 Vašek HovorkaVašek Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 145 2:41.84 73.00
MS Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 150 2:44.21
7 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 108 2:48.90 36.00
8 Tomáš EimerTomáš Eimer 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 130 2:54.79 15.00
9 Tomáš SokolTomáš Sokol 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 107 2:55.43 13.00
Benjamin NejmanBenjamin Nejman 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 184 DNS
Josef ŠestákJosef Šesták 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 225 DNS
Karel MacháčekKarel Macháček 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 373 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 99 2:04.99 438.00
2 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 155 2:13.72 326.00
3 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 107 2:14.15 320.00
4 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 72 2:14.38 318.00
5 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 66 2:14.65 315.00
6 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 246 2:17.02 287.00
7 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 99 2:17.14 286.00
8 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 58 2:17.58 281.00
9 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 88 2:18.08 275.00
10 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 18 2:18.16 275.00
11 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 84 2:18.91 266.00
12 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 41 2:19.11
13 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 248 2:19.35 262.00
14 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 50 2:19.46 260.00
15 Mark HolubnicMark Holubnic 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 113 2:22.18
16 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 74 2:24.58 208.00
17 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 23 2:26.09 194.00
18 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 75 2:26.55 189.00
19 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22 2:28.19 174.00
20 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 117 2:28.92 168.00
21 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 25 2:29.75 161.00
22 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 71 2:30.67 153.00
23 Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 119 2:30.88 151.00
24 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 195 2:31.08 149.00
25 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 112 2:31.12 149.00
26 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 161 2:32.24 140.00
27 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 20 2:33.79 128.00
28 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 130 2:34.10 125.00
29 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 230 2:34.48 122.00
30 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 117 2:34.52
31 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 67 2:35.77 113.00
32 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 198 2:36.30 109.00
33 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 137 2:36.88 105.00
34 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 180 2:36.99
35 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 137 2:37.18 103.00
36 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 151 2:38.19 96.00
37 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 147 2:38.46 94.00
38 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 97 2:38.81 92.00
39 Vašek HovorkaVašek Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 145 2:41.84 73.00
40 Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 150 2:44.21
41 Václav HlávkoVáclav Hlávko 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 160 2:45.58
42 Lukáš ChráskaLukáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 94 2:46.64 47.00
43 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 108 2:48.90 36.00
44 Matyáš ChráskaMatyáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 106 2:54.59 16.00
45 Tomáš EimerTomáš Eimer 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 130 2:54.79 15.00
46 Tomáš SokolTomáš Sokol 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 107 2:55.43 13.00
Benjamin NejmanBenjamin Nejman 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 184 DNS
Josef ŠestákJosef Šesták 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 225 DNS
Karel MacháčekKarel Macháček 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 373 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 5.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 64 2:01.55 486.00
2 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 273 2:07.26 407.00
3 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 209 2:15.61 303.00
4 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 237 2:18.08 275.00
5 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 264 2:19.38 261.00
6 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 243 2:20.80 246.00
7 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 238 2:27.18 183.00
8 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 265 2:30.73 152.00
9 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 108 2:33.10 133.00
10 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 251 2:34.16 125.00
11 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 339 2:35.22 117.00
12 Kristýna ŽidováKristýna Židová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 205 2:36.31 109.00
13 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 320 2:39.64 86.00
14 Veronika MikešováVeronika Mikešová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 271 2:39.94 84.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 5.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 162 2:03.16 463.00
2 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 338 2:05.52 430.00
3 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 232 2:12.22 344.00
4 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 150 2:14.83 312.00
5 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 276 2:15.52 304.00
6 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 281 2:19.59 259.00
7 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 346 2:24.78 206.00
8 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 270 2:25.77 197.00
9 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 255 2:29.39 164.00
10 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 201 2:31.65 145.00
MS Gabriela GilgováGabriela Gilgová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 254 2:34.99
12 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 115 2:36.88 105.00
13 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 252 2:39.13 90.00
14 Eva MartinováEva Martinová 13 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 267 2:50.83 29.00
15 Miriam SlavíkováMiriam Slavíková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 240 2:50.93 28.00
Celkem 15 závodníků
Běh 03 (čt, 5.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana MikešováZuzana Mikešová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 266 2:29.29 165.00
MS Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 219 2:30.22
3 Ema HažvováEma Hažvová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 244 2:40.60 80.00
4 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 169 2:45.87 51.00
5 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 261 2:46.31 48.00
6 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 90 2:49.71 33.00
MS Johanka KrejčíJohanka Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 86 2:51.55
8 Milana HolubnicMilana Holubnic 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 269 2:52.15 24.00
9 Julie KramlováJulie Kramlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 163 2:56.61 10.00
MS Adéla HurdálkováAdéla Hurdálková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 32 3:00.30
MS Adéla DostálováAdéla Dostálová 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 247 3:01.52
MS Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 250 3:09.86
Mája MelišíkováMája Melišíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 246 DNS
Karolína LukáškováKarolína Lukášková 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 279 DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 64 2:01.55 486.00
2 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 162 2:03.16 463.00
3 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 338 2:05.52 430.00
4 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 273 2:07.26 407.00
5 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 232 2:12.22 344.00
6 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 150 2:14.83 312.00
7 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 276 2:15.52 304.00
8 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 209 2:15.61 303.00
9 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 237 2:18.08 275.00
10 Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 264 2:19.38 261.00
11 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 281 2:19.59 259.00
12 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 243 2:20.80 246.00
13 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 346 2:24.78 206.00
14 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 270 2:25.77 197.00
15 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 238 2:27.18 183.00
16 Zuzana MikešováZuzana Mikešová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 266 2:29.29 165.00
17 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 255 2:29.39 164.00
18 Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 219 2:30.22
19 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 265 2:30.73 152.00
20 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 201 2:31.65 145.00
21 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 108 2:33.10 133.00
22 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 251 2:34.16 125.00
23 Gabriela GilgováGabriela Gilgová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 254 2:34.99
24 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 339 2:35.22 117.00
25 Kristýna ŽidováKristýna Židová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 205 2:36.31 109.00
26 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 115 2:36.88 105.00
27 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 252 2:39.13 90.00
28 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 320 2:39.64 86.00
29 Veronika MikešováVeronika Mikešová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 271 2:39.94 84.00
30 Ema HažvováEma Hažvová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 244 2:40.60 80.00
31 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 169 2:45.87 51.00
32 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 261 2:46.31 48.00
33 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 90 2:49.71 33.00
34 Eva MartinováEva Martinová 13 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 267 2:50.83 29.00
35 Miriam SlavíkováMiriam Slavíková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 240 2:50.93 28.00
36 Johanka KrejčíJohanka Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 86 2:51.55
37 Milana HolubnicMilana Holubnic 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 269 2:52.15 24.00
38 Julie KramlováJulie Kramlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 163 2:56.61 10.00
39 Adéla HurdálkováAdéla Hurdálková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 32 3:00.30
40 Adéla DostálováAdéla Dostálová 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 247 3:01.52
41 Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 250 3:09.86
Mája MelišíkováMája Melišíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 246 DNS
Karolína LukáškováKarolína Lukášková 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 279 DNS

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 5.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 32 PB 3.82 177.00
2 Šimon JaklŠimon Jakl
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 23 PB 3.68 156.00
3 Viktor BaierViktor Baier
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 3 PB 3.59 143.00
4 Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 27 PB 3.53 135.00
5 Matěj VašátkoMatěj Vašátko
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 49 PB 3.51 132.00
6 Daniel BáčaDaniel Báča
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 2 PB 3.45 123.00
7 Jan SeifrtJan Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 39 PB 3.42 119.00
8 Filip StodůlkaFilip Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 42 PB 3.40 116.00
9 Hynek DavidHynek David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 7 PB 3.37 112.00
MS Antonín HovorkaAntonín Hovorka
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 17 PB 3.36
11 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 5 PB 3.29 102.00
12 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 25 PB 3.28 100.00
MS Mark HolubnicMark Holubnic
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 16 PB 3.27
14 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 48 PB 3.26 98.00
15 Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 22 PB 3.22 93.00
16 Ondřej ElichOndřej Elich
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
12 12 PB 3.11 79.00
17= Damián KuderaDamián Kudera
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 28 PB 3.10 78.00
17= Jan BalcarJan Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 4 PB 3.10 78.00
19= Miroslav PavelMiroslav Pavel
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 37 PB 3.09 76.00
19= Vojtěch DavidVojtěch David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 8 PB 3.09 76.00
21= Eliáš MrázekEliáš Mrázek
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
13 34 PB 3.04 70.00
21= Viktor AdlofViktor Adlof
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 1 PB 3.04 70.00
23 Matěj BrandaMatěj Branda
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 6 PB 3.00 66.00
24= Lukáš ChráskaLukáš Chráska
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 20 PB 2.96 61.00
24= Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 47 PB 2.96 61.00
26= Šimon HvězdaŠimon Hvězda
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 19 PB 2.93 58.00
26= Jakub NovákJakub Novák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 36 PB 2.93 58.00
28 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
14 43 PB 2.92 57.00
29 Ondřej LuščákOndřej Luščák
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 30 PB 2.88 52.00
30 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 10 PB 2.87 51.00
MS Jan DusbabaJan Dusbaba
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 9 PB 2.70
32= Eduard HeranEduard Heran
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 14 PB 2.66 30.00
32= Vašek HovorkaVašek Hovorka
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 18 PB 2.66 30.00
34 Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 24 PB 2.65 29.00
35 Marek JijcoMarek Jijco
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 26 PB 2.61 25.00
36 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 40 PB 2.59 24.00
MS Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 46 PB 2.50
38 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 29 PB 2.49 16.00
39 Bernard HeranBernard Heran
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 13 PB 2.48 15.00
MS Josef ŠestákJosef Šesták
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 44 PB 2.46
MS Patrik MorochovičPatrik Morochovič
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 33 PB 2.39
42 Jan ŠtěpánJan Štěpán
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 45 PB 2.30 3.00
43 Tomáš SokolTomáš Sokol
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 41 PB 2.12 0.00
44 Matyáš ChráskaMatyáš Chráska
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 21 PB 1.94 0.00
45 Tomáš EimerTomáš Eimer
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 11 PB 1.92 0.00
MS Václav HlávkoVáclav Hlávko
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 15 PB 1.83
47 Vilém SedláčekVilém Sedláček
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 38 PB 1.69 0.00
MS Benjamin NejmanBenjamin Nejman
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 35 PB 1.02
Karel MacháčekKarel Macháček
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 31 NM
Celkem 49 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 5.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 31 PB 3.97 301.00
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 20 PB 3.86 276.00
3 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 37 PB 3.79 261.00
4 Ina BrandejsováIna Brandejsová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 2 PB 3.77 257.00
5 Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 5 PB 3.68 237.00
6 Sofia MannSofia Mann
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 21 PB 3.57 214.00
7 Claudie UlichováClaudie Ulichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 42 PB 3.52 204.00
8 Nela KališováNela Kališová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 10 PB 3.36 172.00
9 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 24 PB 3.35 170.00
10 Veronika MikešováVeronika Mikešová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 25 PB 3.32 165.00
11 Lucie LetenskáLucie Letenská
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 17 PB 3.32 165.00
12 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 28 PB 3.31 163.00
13 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 38 PB 3.30 161.00
14 Ema LeštínskáEma Leštínská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 16 PB 3.25 151.00
15 Barbora LukáškováBarbora Lukášková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 18 PB 3.24 150.00
16 Emily RubešováEmily Rubešová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 33 PB 3.20 142.00
17 Kristýna ŽidováKristýna Židová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 43 PB 3.15 133.00
18 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 15 PB 3.09 122.00
19 Ema HažvováEma Hažvová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 7 PB 3.08 121.00
MS Gabriela GilgováGabriela Gilgová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 6 PB 3.06
21 Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 36 PB 3.05 116.00
22 Amálie ŠvecováAmálie Švecová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 39 PB 2.95 99.00
23 Nela NovákováNela Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 30 PB 2.91 92.00
24 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 27 PB 2.87 86.00
25 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 40 PB 2.85 83.00
26 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 12 PB 2.85 83.00
27 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 4 PB 2.85 83.00
MS Julie NovákováJulie Nováková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 29 PB 2.74
29 Anežka KlíčováAnežka Klíčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 11 PB 2.73 65.00
30 Miriam SlavíkováMiriam Slavíková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 35 PB 2.73 65.00
MS Johanka KrejčíJohanka Krejčí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 14 PB 2.68
32 Ella RajskáElla Rajská
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
14 32 PB 2.56 41.00
33 Milana HolubnicMilana Holubnic
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 8 PB 2.51 35.00
34 Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 1 PB 2.48 31.00
35 Zuzana MikešováZuzana Mikešová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 26 PB 2.43 26.00
36 Anna SaidlováAnna Saidlová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 34 PB 2.41 23.00
37 Julie KramlováJulie Kramlová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 13 PB 2.36 18.00
38 Eva MartinováEva Martinová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
13 22 PB 2.29 11.00
MS Adéla HurdálkováAdéla Hurdálková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 9 PB 2.19
40 Mája MelišíkováMája Melišíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 23 PB 2.04 0.00
MS Karolína LukáškováKarolína Lukášková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 19 PB 1.92
MS Adéla DostálováAdéla Dostálová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 3 PB 1.81
MS Julie TřeštíkováJulie Třeštíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 41 PB 1.63
Celkem 43 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 5.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 32 PB 49.48 303.00
2 Filip StodůlkaFilip Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 42 PB 39.20 218.00
3 Šimon JaklŠimon Jakl
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 23 PB 35.78 190.00
4 Daniel BáčaDaniel Báča
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 2 PB 32.50 163.00
5 Jan SeifrtJan Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 39 PB 32.24 161.00
6 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 5 PB 31.40 154.00
7 Viktor BaierViktor Baier
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 3 PB 29.76 141.00
8 Matěj BrandaMatěj Branda
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 6 PB 27.92 127.00
MS Antonín HovorkaAntonín Hovorka
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 17 PB 27.81
10 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 48 PB 27.68 125.00
11 Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 27 PB 26.93 119.00
12 Hynek DavidHynek David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 7 PB 26.00 112.00
13 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 25 PB 25.67 109.00
14 Damián KuderaDamián Kudera
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 28 PB 24.76 102.00
15 Marek JijcoMarek Jijco
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 26 PB 24.28 99.00
16 Vojtěch DavidVojtěch David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 8 PB 23.34 92.00
17 Jan BalcarJan Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 4 PB 22.49 85.00
18 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 10 PB 22.48 85.00
19 Ondřej LuščákOndřej Luščák
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 30 PB 20.14 68.00
20 Eduard HeranEduard Heran
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 14 PB 19.92 66.00
21 Viktor AdlofViktor Adlof
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 1 PB 19.41 62.00
22 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
14 43 PB 19.35 62.00
MS Mark HolubnicMark Holubnic
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 16 PB 19.32
24 Ondřej ElichOndřej Elich
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
12 12 PB 19.24 61.00
25 Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 24 PB 18.87 58.00
26 Jakub NovákJakub Novák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 36 PB 18.56 56.00
27 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 47 PB 18.27 54.00
28 Lukáš ChráskaLukáš Chráska
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 20 PB 17.95 52.00
29 Jan ŠtěpánJan Štěpán
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 45 PB 17.57 49.00
30= Vojtěch KuncVojtěch Kunc
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 29 PB 16.99 45.00
30= Vašek HovorkaVašek Hovorka
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 18 PB 16.99 45.00
32 Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 22 PB 15.76 36.00
33 Eliáš MrázekEliáš Mrázek
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
13 34 PB 15.66 35.00
34 Šimon HvězdaŠimon Hvězda
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 19 PB 14.87 30.00
35 Tomáš SokolTomáš Sokol
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 41 PB 14.59 28.00
36 Miroslav PavelMiroslav Pavel
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 37 PB 14.12 25.00
37 Matyáš ChráskaMatyáš Chráska
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 21 PB 13.93 24.00
MS Václav HlávkoVáclav Hlávko
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 15 PB 13.82
MS Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 46 PB 13.80
MS Patrik MorochovičPatrik Morochovič
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 33 PB 12.63
MS Josef ŠestákJosef Šesták
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 44 PB 12.50
MS Benjamin NejmanBenjamin Nejman
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 35 PB 12.29
43 Tomáš EimerTomáš Eimer
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 11 PB 12.22 12.00
44 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 40 PB 12.18 12.00
45 Bernard HeranBernard Heran
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 13 PB 10.62 3.00
MS Karel MacháčekKarel Macháček
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 31 PB 10.22
MS Jan DusbabaJan Dusbaba
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 9 PB 10.20
48 Vilém SedláčekVilém Sedláček
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 38 PB 10.07 0.00
Matěj VašátkoMatěj Vašátko
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 49 36.38
Celkem 49 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 5.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Claudie UlichováClaudie Ulichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 42 PB 32.04 259.00
2 Barbora LukáškováBarbora Lukášková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 18 PB 29.63 231.00
3 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 31 PB 29.11 225.00
4= Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 20 PB 26.87 198.00
4= Amálie ŠvecováAmálie Švecová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 39 PB 26.87 198.00
6 Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 37 PB 25.82 186.00
7 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 24 PB 25.37 181.00
8 Ema LeštínskáEma Leštínská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 16 PB 23.05 155.00
9 Nela KališováNela Kališová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 10 PB 22.20 145.00
10 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 38 PB 20.87 130.00
11 Ina BrandejsováIna Brandejsová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 2 PB 20.60 127.00
12 Lucie LetenskáLucie Letenská
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 17 PB 20.46 126.00
13 Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 1 PB 20.44 125.00
14 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 15 PB 20.32 124.00
15 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 4 PB 18.13 100.00
16 Veronika MikešováVeronika Mikešová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 25 PB 17.60 94.00
17 Anežka KlíčováAnežka Klíčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 11 PB 17.51 93.00
MS Gabriela GilgováGabriela Gilgová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 6 PB 16.65
18 Nela NovákováNela Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 30 PB 16.65 84.00
20 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 28 PB 16.44 82.00
21 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 27 PB 15.86 75.00
22 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 12 PB 14.96 66.00
23 Zuzana MikešováZuzana Mikešová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 26 PB 14.22 58.00
24 Ella RajskáElla Rajská
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
14 32 PB 14.07 57.00
25 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 40 PB 14.03 56.00
26 Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 5 PB 13.98 56.00
27 Ema HažvováEma Hažvová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 7 PB 13.79 54.00
28 Kristýna ŽidováKristýna Židová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 43 PB 13.58 52.00
MS Johanka KrejčíJohanka Krejčí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 14 PB 13.27
30 Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 36 PB 12.44 40.00
31 Sofia MannSofia Mann
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 21 PB 11.89 35.00
32 Eva MartinováEva Martinová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
13 22 PB 11.73 33.00
33 Julie KramlováJulie Kramlová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 13 PB 11.48 30.00
34 Milana HolubnicMilana Holubnic
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 8 PB 10.25 19.00
MS Julie NovákováJulie Nováková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 29 PB 10.20
36 Anna SaidlováAnna Saidlová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 34 PB 09.79 14.00
37 Emily RubešováEmily Rubešová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 33 PB 08.39 2.00
MS Adéla DostálováAdéla Dostálová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 3 PB 08.22
39 Mája MelišíkováMája Melišíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 23 PB 07.26 0.00
MS Adéla HurdálkováAdéla Hurdálková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 9 PB 06.09
MS Julie TřeštíkováJulie Třeštíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 41 PB 05.96
MS Karolína LukáškováKarolína Lukášková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 19 PB 05.69
43 Miriam SlavíkováMiriam Slavíková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 35 PB 05.17 0.00
Celkem 43 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0010
MS Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0010
3 Viktor BaierViktor Baier 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0010
4 Filip StodůlkaFilip Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0010
5 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0010
6= Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0010
6= Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
7= Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0011
7= Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0000
7= Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
8 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0011
9= Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0000
9= Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
10 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0000
11 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0000
12 Tomáš JarkovskýTomáš Jarkovský 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0003
MS Mark HolubnicMark Holubnic 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
15 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0003
16 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0003
17 Damián KuderaDamián Kudera 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0003
19= Miroslav PavelMiroslav Pavel 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0003
19= Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
21= Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0003
21= Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0003
23 Matěj BrandaMatěj Branda 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0003
24= Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
24= Lukáš ChráskaLukáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
26= Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0003
26= Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
28 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0003
30 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
MS Jan DusbabaJan Dusbaba 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
32 Vašek HovorkaVašek Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0003
34 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
35 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0003
36 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
MS Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
38 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0002
39 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0002
MS Josef ŠestákJosef Šesták 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0002
MS Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0002
42 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0002
43 Tomáš SokolTomáš Sokol 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
44 Matyáš ChráskaMatyáš Chráska 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0002
45 Tomáš EimerTomáš Eimer 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
MS Václav HlávkoVáclav Hlávko 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0002
47 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
MS Benjamin NejmanBenjamin Nejman 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0001
Karel MacháčekKarel Macháček 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod NM
Celkem 49 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Karolína ŠpeldováKarolína Špeldová 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0010
1= Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0000
1= Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0004
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0010
3= Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0010
3= Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0000
4= Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0010
4= Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0004
5= Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0010
5= Nela NovákováNela Nováková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0000
6= Kristýna ŽidováKristýna Židová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0011
6= Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0004
7= Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0011
7= Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0000
8= Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0011
8= Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
9 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0000
10 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0000
12 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0003
14 Veronika MikešováVeronika Mikešová 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0000
15 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0003
16 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0003
19 Ema HažvováEma Hažvová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0003
MS Gabriela GilgováGabriela Gilgová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
21 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0003
26 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
27 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
MS Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
29 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
30 Miriam SlavíkováMiriam Slavíková 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0003
MS Johanka KrejčíJohanka Krejčí 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
32 Ella RajskáElla Rajská 14 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0003
33 Milana HolubnicMilana Holubnic 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
34 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0002
35 Zuzana MikešováZuzana Mikešová 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0002
36 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
37 Julie KramlováJulie Kramlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
38 Eva MartinováEva Martinová 13 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
MS Adéla HurdálkováAdéla Hurdálková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
40 Mája MelišíkováMája Melišíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
MS Karolína LukáškováKarolína Lukášková 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
MS Adéla DostálováAdéla Dostálová 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
MS Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
Celkem 43 závodníků