I.kolo Krajského přeboru družstev dorostu a juniorů (gigant), společně Královéhradecký a Pardubický kraje
Nové Město nad Metují (7. 5. 2022)4 x 100 m - Junioři
(so, 7.5.2022 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěják, Dítě, Fišer, Sojka Matěják, Dítě, Fišer, Sojka | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 45.24 | 11.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (so, 7.5.2022 - 16:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Balda, Racek, Rezek, Havelka Balda, Racek, Rezek, Havelka | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 47.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Velínský, Michalec, Kopiště, Kaňka Velínský, Michalec, Kopiště, Kaňka | AK Slatiňany | 3 | 50.28 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | 155 | Karban, Arnošt, Novák, Javůrek Karban, Arnošt, Novák, Javůrek | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 53.06 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 16:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček, Bureš, Ďuriš, Štěpánek Horáček, Bureš, Ďuriš, Štěpánek | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 49.59 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Krupička, Němec, Patlevič, Zeman Krupička, Němec, Patlevič, Zeman | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 50.39 | 7.00 | ||||||||||||||
Kutík, Kopecký, Nagy, Petera Kutík, Kopecký, Nagy, Petera | TJ Sokol Jaroměř | 4 | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:TP24.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Balda, Racek, Rezek, Havelka Balda, Racek, Rezek, Havelka | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 47.57 | 11.00 | ||||
2 | Horáček, Bureš, Ďuriš, Štěpánek Horáček, Bureš, Ďuriš, Štěpánek | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 49.59 | 9.00 | ||||
3 | Velínský, Michalec, Kopiště, Kaňka Velínský, Michalec, Kopiště, Kaňka | AK Slatiňany | 3 | 50.28 | 8.00 | ||||
4 | Krupička, Němec, Patlevič, Zeman Krupička, Němec, Patlevič, Zeman | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 50.39 | 7.00 | ||||
5 | 155 | Karban, Arnošt, Novák, Javůrek Karban, Arnošt, Novák, Javůrek | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 53.06 | 6.00 | |||
Kutík, Kopecký, Nagy, Petera Kutík, Kopecký, Nagy, Petera | TJ Sokol Jaroměř | 4 | DQ |
4 x 100 m - Juniorky
(so, 7.5.2022 - 16:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hloucalová, Šarounová, Černovská, Voženílková Hloucalová, Šarounová, Černovská, Voženílková | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 50.59 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Malichová, Kopecká, Plecháčová, Ondrášková Malichová, Kopecká, Plecháčová, Ondrášková | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 55.53 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 113 | Suchánková, Prokopová, Motáková, Kabrhelová Suchánková, Prokopová, Motáková, Kabrhelová | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 56.41 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (so, 7.5.2022 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Součková, Fryčová, Blatníková, Pražáková Součková, Fryčová, Blatníková, Pražáková | TJ Sokol Hradec Králové B | 5 | 50.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Picková, Mičánková, Lukášková, Černovská Picková, Mičánková, Lukášková, Černovská | TJ Sokol Hradec Králové A | 2 | 54.82 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Šírová, Petráčková, Vávrová, Brumlichová Šírová, Petráčková, Vávrová, Brumlichová | SK Nové Město nad Metují | 6 | 55.50 | 6.00 | ||||||||||||||
Dolenská, Kollárovičová, Vacková, Horáková Dolenská, Kollárovičová, Vacková, Horáková | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Erbenová, Návratová, Jeníková, Strnádková Erbenová, Návratová, Jeníková, Strnádková | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolářová, Regentová, Polívková, Sládková Kolářová, Regentová, Polívková, Sládková | TJ Sokol Hradec Králové B | 5 | PB 53.33 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Florišová, Carbová, Klempush, Manychová Florišová, Carbová, Klempush, Manychová | AC Pardubice | 2 | 53.93 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Trávníčková, Kholová, Pecháčková, Štveráková Trávníčková, Kholová, Pecháčková, Štveráková | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 55.92 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Čípová, Salivarová, Stránská, Borková Čípová, Salivarová, Stránská, Borková | Atletický klub ISCAREX Česk... | 3 | 55.95 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Součková, Fryčová, Blatníková, Pražáková Součková, Fryčová, Blatníková, Pražáková | TJ Sokol Hradec Králové B | 5 | 50.66 | 11.00 | ||||
2 | Kolářová, Regentová, Polívková, Sládková Kolářová, Regentová, Polívková, Sládková | TJ Sokol Hradec Králové B | 5 | PB 53.33 | 9.00 | ||||
3 | Florišová, Carbová, Klempush, Manychová Florišová, Carbová, Klempush, Manychová | AC Pardubice | 2 | 53.93 | 8.00 | ||||
4 | Picková, Mičánková, Lukášková, Černovská Picková, Mičánková, Lukášková, Černovská | TJ Sokol Hradec Králové A | 2 | 54.82 | 7.00 | ||||
5 | Šírová, Petráčková, Vávrová, Brumlichová Šírová, Petráčková, Vávrová, Brumlichová | SK Nové Město nad Metují | 6 | 55.50 | 6.00 | ||||
6 | Trávníčková, Kholová, Pecháčková, Štveráková Trávníčková, Kholová, Pecháčková, Štveráková | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 55.92 | 5.00 | ||||
7 | Čípová, Salivarová, Stránská, Borková Čípová, Salivarová, Stránská, Borková | Atletický klub ISCAREX Česk... | 3 | 55.95 | 4.00 | ||||
Dolenská, Kollárovičová, Vacková, Horáková Dolenská, Kollárovičová, Vacková, Horáková | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | ||||||
Erbenová, Návratová, Jeníková, Strnádková Erbenová, Návratová, Jeníková, Strnádková | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNF |