Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo Krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva

Nové Město nad Metují (12. 5. 2022)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 08.03
3 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.33
4 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 08.38
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 08.58
6 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 08.76
7 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 08.81
8 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 08.93
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.86
2 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 SB 09.06
3 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.09
4 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 09.42
5 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 09.46
6 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.46
7 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 09.50
8 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.61
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 09.04
2 11 Ponce Julian AugustinPonce Julian Augustin 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 SB 09.17
3 22 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.35
4 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 PB 09.74
5 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 09.76
6 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 PB 09.81
7 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 PB 09.97
8 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 08.83
2 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 PB 09.05
3 32 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.18
4 Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 09.78
5 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 PB 09.78
6 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 PB 10.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 25 Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 08.75
2 90 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.47
3 Viktor SoppeViktor Soppe 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.93
4 72 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 10.37
5 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 PB 10.37
6 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.42
MS 67 Tadeáš TrejtnarTadeáš Trejtnar 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 5 09.78
MS Jan BuřvalJan Buřval 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 09.86
MS Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 10.08
5 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 10.45
6 Jáchym KubečekJáchym Kubeček 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.47
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 08.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 08.03
3 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.33
4 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 08.38
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 PB 08.58
6 25 Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 08.75
7 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 08.76
8 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 SB 08.81
9 151 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 08.83
10 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 08.86
11 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 PB 08.93
12 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 09.04
13 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 PB 09.05
14 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 SB 09.06
15 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.09
16 11 Ponce Julian AugustinPonce Julian Augustin 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 SB 09.17
17 32 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.18
18 22 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.35
19 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 09.42
19 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.42
21 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 09.46
21 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.46
23 90 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.47
24 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 09.50
25 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.61
26 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 PB 09.74
27 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 09.76
28 Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 09.78
28 Aleš KukalAleš Kukal 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 PB 09.78
28 67 Tadeáš TrejtnarTadeáš Trejtnar 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 5 09.78
31 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 PB 09.81
32 Jan BuřvalJan Buřval 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 09.86
33 Viktor SoppeViktor Soppe 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.93
34 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 PB 09.97
35 Jan KuncJan Kunc 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 10.08
36 Jan SoukupJan Soukup 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 PB 10.29
37 72 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 10.37
37 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 PB 10.37
39 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 10.45
40 Jáchym KubečekJáchym Kubeček 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.47
41 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 10.49
42 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.77

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 12.5.2022 - 17:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 SB 07.87 11.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 SB 07.98 9.00
3 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.39 8.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.40 7.00
5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 SB 08.44 6.00
MS 25 Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 SB 08.59
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Bednařík Lukáš, TJ Lokomotiva Trutnov 2. Balcar Lukáš, TJ Sokol Hradec Králové 3. Kulička Pavel, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 12.5.2022 - 17:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 SB 08.74 5.00
2 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 SB 08.78 4.00
3 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 SB 08.88 3.00
4 151 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.92 2.00
5 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.96 1.00
6 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 09.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(čt, 12.5.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 08.41
Celkem 1 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 12.5.2022 - 15:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.35
3 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 08.63
4 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 08.72
5 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 08.74
6 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 08.79
7 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 08.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (čt, 12.5.2022 - 15:45) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 08.79
2 20 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 08.86
3 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 08.96
4 Ivana ZlámalíkováIvana Zlámalíková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.24
5 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 09.38
6 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 09.43
7 108 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 PB 09.44
8 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.70
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (čt, 12.5.2022 - 15:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 09.40
2 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.48
3 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 09.56
4 Eliška ČapkováEliška Čapková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 09.65
5 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 09.79
6 147 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.81
7 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.84
8 Anežka MaláAnežka Malá 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 09.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (čt, 12.5.2022 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 08.95
2 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 09.90
3 247 Sára HofmanováSára Hofmanová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 09.91
4 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 09.94
5 Lenka VencováLenka Vencová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 10.06
6 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 10.08
7 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 12.5.2022 - 15:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 09.47
2 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 09.94
3 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.94
4 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 09.95
5 Mariana NovákováMariana Nováková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 09.96
6 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 10.07
7 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 10.25
8 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (čt, 12.5.2022 - 15:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 10.08
2 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.20
3 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 10.21
4 Adéla JežkováAdéla Ježková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 10.32
5 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 PB 10.51
6 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 PB 10.67
7 106 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 11.16
8 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 11.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (čt, 12.5.2022 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 260 Monika MyšákováMonika Myšáková 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 09.10
2 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 09.37
MS 278 Lucie BártováLucie Bártová 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 09.59
4 Monika HavelkováMonika Havelková 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.17
5 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 10.48
6 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (čt, 12.5.2022 - 15:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.56
2 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 09.93
MS 106 Lucie HovorkováLucie Hovorková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 10.01
4 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.01
MS 364 Kateřina IzákováKateřina Izáková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 5 10.01
6 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.50
MS Sabina HlávkováSabina Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.73
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.35
2 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 08.63
3 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 08.72
4 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 08.74
5 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 08.79
5 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 08.79
7 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 08.86
7 20 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 08.86
9 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 08.95
10 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 08.96
11 260 Monika MyšákováMonika Myšáková 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 09.10
12 Ivana ZlámalíkováIvana Zlámalíková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 09.24
13 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 09.37
14 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 09.38
15 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 09.40
16 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 PB 09.43
17 108 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 PB 09.44
18 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 09.47
19 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.48
20 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 09.56
20 117 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.56
22 278 Lucie BártováLucie Bártová 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 09.59
23 Eliška ČapkováEliška Čapková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 09.65
24 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.70
25 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 09.79
26 147 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.81
27 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.84
28 Anežka MaláAnežka Malá 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 09.88
29 Dominika PražákováDominika Pražáková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 09.90
30 247 Sára HofmanováSára Hofmanová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 PB 09.91
31 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 09.93
32 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 09.94
32 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 PB 09.94
32 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.94
35 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 09.95
36 Mariana NovákováMariana Nováková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 09.96
37 106 Lucie HovorkováLucie Hovorková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4 10.01
37 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.01
37 364 Kateřina IzákováKateřina Izáková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 5 10.01
40 Lenka VencováLenka Vencová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 10.06
41 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 10.07
42 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 PB 10.08
42 51 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 10.08
44 Monika HavelkováMonika Havelková 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.17
45 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 10.20
45 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.20
47 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 10.21
48 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 10.25
49 Adéla JežkováAdéla Ježková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 10.32
50 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 10.48
51 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.49
52 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 10.50
53 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 PB 10.51
54 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.53
55 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 PB 10.67
56 Sabina HlávkováSabina Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.73
57 106 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 11.16
58 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 11.21

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 12.5.2022 - 17:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.41 11.00
2 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 08.72 9.00
3 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.75 8.00
4 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 08.85 7.00
5 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 08.85 6.00
6 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.98 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Hocke Barbora, TJ Sokol Jaroměř 2. Konrádová Zuzana, TJ Lokomotiva Trutnov 3. Stolina Andrea, SK Dobruška, z. s.
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 12.5.2022 - 17:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 08.77 4.00
2 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 SB 08.84 3.00
3 20 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 08.99 2.00
4 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.10 1.00
5 Ivana ZlámalíkováIvana Zlámalíková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 09.29
6 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.56
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 19.07 11.00
2 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 19.76 9.00
3 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 20.46 8.00
4 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 21.62 7.00
5 107 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 22.22 6.00
6 Jan ŠtokrJan Štokr 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 23.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.75 4.00
2 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 23.24
3 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 23.29
4 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 23.34
5 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.39
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 23.18 2.00
2 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 23.19 1.00
3 Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 23.35
4 99 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 23.55
5 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.77
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 24.22
2 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 24.28
3 64 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 24.40
4 108 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 25.28
5 David SnopekDavid Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 25.28
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 22.23 5.00
2 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.28
3 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.99
4 113 Jiří SnopekJiří Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 26.26
5 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 27.08
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 17:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 22.82 3.00
2 Boris HrnčířBoris Hrnčíř 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 24.48
3 84 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 24.92
4 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 25.29
5 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 26.90
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 19.07 11.00
2 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 19.76 9.00
3 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 20.46 8.00
4 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 21.62 7.00
5 107 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 22.22 6.00
6 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 22.23 5.00
7 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 22.75 4.00
8 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 22.82 3.00
9 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 23.18 2.00
10 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 23.19 1.00
11 Jan ŠtokrJan Štokr 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 23.23
12 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 23.24
13 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 23.29
14 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 23.34
15 Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 23.35
16 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.39
17 99 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 23.55
18 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.77
19 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 24.22
20 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 24.28
20 Filip KnittelFilip Knittel 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.28
22 64 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 24.40
23 Boris HrnčířBoris Hrnčíř 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 24.48
24 84 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 24.92
25 108 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 25.28
25 David SnopekDavid Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 25.28
27 Daniel HanusDaniel Hanus 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 25.29
28 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 25.99
29 113 Jiří SnopekJiří Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 26.26
30 Adam KučeraAdam Kučera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 26.90
31 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 27.08

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 19.90 11.00
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 20.57 9.00
3 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 21.47 8.00
4 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 21.50 7.00
5 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 21.69 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 21.82 5.00
2 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 22.01 3.00
3 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 22.16 2.00
4 Ema MaláEma Malá 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.63
5 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 22.83
6 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 27.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 22.16 1.00
2 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 23.05
3 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 23.26
4 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 23.55
5 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 23.77
6 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 24.15
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 230 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 23.10
2 Zuzana TučkováZuzana Tučková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 24.10
3 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 24.28
4 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 24.52
5 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 24.57
6 Lenka VencováLenka Vencová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.86
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 24.77
2 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 25.35
3 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 25.55
4 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 PB 25.95
5 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 26.57
6 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 27.74
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 24.96
2 Anna ŽďárskáAnna Žďárská 10 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 PB 26.64
3 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 27.07
4 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 28.75
Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 22.77
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TejklováTereza Tejklová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 21.98 4.00
2 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 22.85
3 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 24.23
4 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 27.22
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 23.15
2 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 24.28
3 Eliška ČapkováEliška Čapková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 25.04
4 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 25.60
5 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 26.95
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.47
2 Anežka MaláAnežka Malá 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 24.96
3 Cecilie SedláčkováCecilie Sedláčková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 24.97
4 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 26.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 12.5.2022 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 23.17
2 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 24.83
3 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 24.88
4 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 25.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 19.90 11.00
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 20.57 9.00
3 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 21.47 8.00
4 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 21.50 7.00
5 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 21.69 6.00
6 18 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 21.82 5.00
7 Tereza TejklováTereza Tejklová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 21.98 4.00
8 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 22.01 3.00
9 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 22.16 2.00
9 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 22.16 1.00
11 Ema MaláEma Malá 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.63
12 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 22.77
13 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 22.83
14 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 22.85
15 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 23.05
16 230 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 23.10
17 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 23.15
18 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 23.17
19 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 23.26
20 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.47
21 Veronika HenychováVeronika Henychová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 23.55
22 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 23.77
23 Zuzana TučkováZuzana Tučková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 24.10
24 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 24.15
25 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 24.23
26 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 24.28
26 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 24.28
28 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 24.52
29 Anežka ObstováAnežka Obstová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 24.57
30 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 24.77
31 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 24.83
32 Lenka VencováLenka Vencová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.86
33 Aneta VlnasováAneta Vlnasová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 24.88
34 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 24.96
34 Anežka MaláAnežka Malá 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 24.96
36 Cecilie SedláčkováCecilie Sedláčková 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 24.97
37 Eliška ČapkováEliška Čapková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 25.04
38 Klára SýkorováKlára Sýkorová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 25.35
39 Kateřina VotočkováKateřina Votočková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 25.55
40 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 25.60
41 Michaela KlížováMichaela Klížová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 25.87
42 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 PB 25.95
43 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 26.00
44 Jana RýdlováJana Rýdlová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 26.57
45 Anna ŽďárskáAnna Žďárská 10 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 PB 26.64
46 Barbora HrubešováBarbora Hrubešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 26.95
47 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 27.07
48 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 27.22
49 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 27.74
50 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 27.97
51 Karolína BenešováKarolína Benešová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 28.75

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 42.43 11.00
2 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 48.11 9.00
3 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 50.76 7.00
4 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 53.24 6.00
5 Josef KrusberskýJosef Krusberský 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 57.86 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 48.90 8.00
2 Boris HrnčířBoris Hrnčíř 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 53.41 5.00
3 Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 54.31 4.00
4 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 57.50 3.00
5 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 60.67 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 42.43 11.00
2 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 48.11 9.00
3 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 48.90 8.00
4 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 50.76 7.00
5 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 53.24 6.00
6 Boris HrnčířBoris Hrnčíř 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 53.41 5.00
7 Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 54.31 4.00
8 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 57.50 3.00
9 Josef KrusberskýJosef Krusberský 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 57.86 2.00
10 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 60.67 1.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 47.08 11.00
2 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 49.88 8.00
3 Ivana ZlámalíkováIvana Zlámalíková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 50.30 6.00
4 Sára HudouskováSára Hudousková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 55.27
5 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 57.12
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 49.99 7.00
2 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 50.49 5.00
3 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 PB 51.43 4.00
4 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 52.15 1.00
5 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 55.14
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 48.58 9.00
MS Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 49.40
3 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 54.84
4 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 57.49
MS Lucie HorákováLucie Horáková 08 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 57.68
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 51.51
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 51.94 3.00
3 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 52.03 2.00
4 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 52.63
5 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 58.91
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 47.08 11.00
2 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 48.58 9.00
3 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 49.40
4 Kateřina RozsívalováKateřina Rozsívalová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 49.88 8.00
5 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 49.99 7.00
6 Ivana ZlámalíkováIvana Zlámalíková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 50.30 6.00
7 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 50.49 5.00
8 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 PB 51.43 4.00
9 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 51.51
10 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 51.94 3.00
11 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 52.03 2.00
12 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 52.15 1.00
13 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 52.63
14 Michaela ErbanováMichaela Erbanová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 54.84
15 Michaela RydlováMichaela Rydlová 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 55.14
16 Sára HudouskováSára Hudousková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 55.27
17 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 57.12
18 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 57.49
19 Lucie HorákováLucie Horáková 08 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3 57.68
20 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 58.91

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 161 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 2:18.42 11.00
2 106 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.17 8.00
3 151 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. PB 2:32.16 7.00
4 107 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:32.51 6.00
5 22 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 2:34.94 5.00
6 119 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:39.48 4.00
7 115 Jan FeiferJan Feifer 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.84 3.00
8 41 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:43.93 2.00
9 94 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:45.81
10 64 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:46.35
11 99 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:47.23
12 84 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 2:47.25
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 50 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:19.24 9.00
2 32 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:44.06 1.00
3 11 Ponce Julian AugustinPonce Julian Augustin 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:51.82
4 86 Matěj HojnýMatěj Hojný 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:57.31
5 117 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B SB 2:57.57
6 75 Milan DvořákMilan Dvořák 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:59.74
7 108 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 2:59.90
MS 25 Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:02.32
9 90 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:03.47
10 113 Jiří SnopekJiří Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:03.72
11 72 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:17.10
MS 67 Tadeáš TrejtnarTadeáš Trejtnar 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:27.72
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Faltus Martin, SK Nové Město nad Metují 2. Bednařík Lukáš, TJ Lokomotiva Trutnov 3. Blažek Miroslav, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 161 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 2:18.42 11.00
2 50 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:19.24 9.00
3 106 Miroslav BlažekMiroslav Blažek 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.17 8.00
4 151 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. PB 2:32.16 7.00
5 107 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:32.51 6.00
6 22 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 2:34.94 5.00
7 119 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:39.48 4.00
8 115 Jan FeiferJan Feifer 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:43.84 3.00
9 41 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:43.93 2.00
10 32 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:44.06 1.00
11 94 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:45.81
12 64 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:46.35
13 99 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:47.23
14 84 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 2:47.25
15 11 Ponce Julian AugustinPonce Julian Augustin 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:51.82
16 86 Matěj HojnýMatěj Hojný 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:57.31
17 117 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B SB 2:57.57
18 75 Milan DvořákMilan Dvořák 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:59.74
19 108 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 2:59.90
20 25 Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:02.32
21 90 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:03.47
22 113 Jiří SnopekJiří Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3:03.72
23 72 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:17.10
24 67 Tadeáš TrejtnarTadeáš Trejtnar 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:27.72

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:35.02 11.00
2 112 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:35.61 9.00
3 71 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:36.43 8.00
MS 23 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:36.91
5 155 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:41.19 6.00
6 58 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2:41.74 5.00
7 137 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:42.51 3.00
8 246 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:43.06 2.00
9 18 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:43.08 1.00
10 147 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:43.38
11 117 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:43.48
12 74 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:43.75
13 20 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:48.58
14 51 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:52.42
15 139 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 2:53.55
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Trejbalová Natálie, TJ Lokomotiva Truntnov 2. Odlová Lucie, SK Dobruška 3. Dvořáková Barbora, SK Dobruška
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 107 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:36.72 7.00
2 137 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:42.13 4.00
3 145 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:47.25
4 371 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:55.46
5 230 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:59.42
6 130 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3:00.77
7 248 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 3:04.47
8 108 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3:05.61
MS 278 Lucie BártováLucie Bártová 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:08.85
MS 260 Monika MyšákováMonika Myšáková 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:09.05
11 279 Aneta HrochováAneta Hrochová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:09.43
12 247 Sára HofmanováSára Hofmanová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 3:11.25
MS 106 Lucie HovorkováLucie Hovorková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:21.85
14 106 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 3:25.97
MS 364 Kateřina IzákováKateřina Izáková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:31.74
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 97 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:35.02 11.00
2 112 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:35.61 9.00
3 71 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:36.43 8.00
4 107 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:36.72 7.00
5 23 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:36.91
6 155 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:41.19 6.00
7 58 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř PB 2:41.74 5.00
8 137 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2:42.13 4.00
9 137 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:42.51 3.00
10 246 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:43.06 2.00
11 18 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 2:43.08 1.00
12 147 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:43.38
13 117 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:43.48
14 74 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2:43.75
15 145 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2:47.25
16 20 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A PB 2:48.58
17 51 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. PB 2:52.42
18 139 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 2:53.55
19 371 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice PB 2:55.46
20 230 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2:59.42
21 130 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3:00.77
22 248 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 3:04.47
23 108 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3:05.61
24 278 Lucie BártováLucie Bártová 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:08.85
25 260 Monika MyšákováMonika Myšáková 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:09.05
26 279 Aneta HrochováAneta Hrochová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3:09.43
27 247 Sára HofmanováSára Hofmanová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 3:11.25
28 106 Lucie HovorkováLucie Hovorková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:21.85
29 106 Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE PB 3:25.97
30 364 Kateřina IzákováKateřina Izáková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:31.74

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 16:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 11.68 11.00
2 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.06 9.00
3 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 12.29 8.00
4 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 12.62 6.00
5 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 12.64 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.53 7.00
2 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 12.67 4.00
3 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.72 3.00
4 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 13.07 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 11.68 11.00
2 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.06 9.00
3 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 12.29 8.00
4 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.53 7.00
5 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 12.62 6.00
6 Stanislav PetrůStanislav Petrů 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 12.64 5.00
7 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 12.67 4.00
8 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 12.72 3.00
9 Josef DrahokoupilJosef Drahokoupil 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 13.07 2.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 16:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 10.15 11.00
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 10.37 9.00
3 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 11.00 8.00
4 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 11.47 6.00
5 246 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 12.11 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 16:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 248 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 11.45 7.00
2 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 11.74 5.00
3 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 13.16 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 16:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.00 4.00
2 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 13.56 1.00
3 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 15.74
4 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 16.57
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 10.15 11.00
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 10.37 9.00
3 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 11.00 8.00
4 248 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 11.45 7.00
5 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 11.47 6.00
6 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 11.74 5.00
7 112 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 12.00 4.00
8 246 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 12.11 3.00
9 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 13.16 2.00
10 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 13.56 1.00
11 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 15.74
12 Lucie ŠedováLucie Šedová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 6 16.57

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balcar, Krejčík, Kulička, Vosátka Balcar, Krejčík, Kulička, Vosátka TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 32.11 11.00
2 Šulc, Šritr, Besperát, Bičiště Šulc, Šritr, Besperát, Bičiště Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 34.43 9.00
3 Štěpán, Pavlíček, Baláš, Černík Štěpán, Pavlíček, Baláš, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 34.77 8.00
4 161 Faltus, Krejčí, Zimla, Paar Faltus, Krejčí, Zimla, Paar SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.26 1.00
5 Weisser, Drozdík, Adamec, Černý Weisser, Drozdík, Adamec, Černý Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 38.18
6 Habart, Kubeček, Šantroch, Holotina Habart, Kubeček, Šantroch, Holotina TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 38.76
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kastner, Petrů, Stoszek, Zajíc Kastner, Petrů, Stoszek, Zajíc TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.99 6.00
2 94 Hadač, Knittel, Mareček, Korbelář Hadač, Knittel, Mareček, Korbelář TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.30 5.00
3 Svoboda, Svoboda, Hojný, Hrnčíř Svoboda, Svoboda, Hojný, Hrnčíř SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 37.78
4 Dušek, Šturm, Holan, Kukal Dušek, Šturm, Holan, Kukal TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 37.84
5 Hanus, Pleskot, Řehák, Szalay Hanus, Pleskot, Řehák, Szalay TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 38.83
Charouz, Koudelka, Kuťák, Řezníček Charouz, Koudelka, Kuťák, Řezníček SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 DQ
Poznámky:
štafeta SK Vrchlabí DQ dle pravidla TP24.7
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahokoupil, Krejčík, Polášek, Pospíšil Drahokoupil, Krejčík, Polášek, Pospíšil TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.34 7.00
2 Marek, Pecina, Štokr, Zirnsák Marek, Pecina, Štokr, Zirnsák TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 36.46 4.00
3 Knittel, Lukeš, Karel, Soukup Knittel, Lukeš, Karel, Soukup TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 37.15 3.00
4 Královec, Vinopal, Balda, Ponce Královec, Vinopal, Balda, Ponce TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 37.20 2.00
5 Smola, Zilvar, Černý, Mazánek Smola, Zilvar, Černý, Mazánek SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 38.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balcar, Krejčík, Kulička, Vosátka Balcar, Krejčík, Kulička, Vosátka TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 32.11 11.00
2 Šulc, Šritr, Besperát, Bičiště Šulc, Šritr, Besperát, Bičiště Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 34.43 9.00
3 Štěpán, Pavlíček, Baláš, Černík Štěpán, Pavlíček, Baláš, Černík SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 34.77 8.00
4 Drahokoupil, Krejčík, Polášek, Pospíšil Drahokoupil, Krejčík, Polášek, Pospíšil TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.34 7.00
5 Kastner, Petrů, Stoszek, Zajíc Kastner, Petrů, Stoszek, Zajíc TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.99 6.00
6 94 Hadač, Knittel, Mareček, Korbelář Hadač, Knittel, Mareček, Korbelář TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 36.30 5.00
7 Marek, Pecina, Štokr, Zirnsák Marek, Pecina, Štokr, Zirnsák TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 36.46 4.00
8 Knittel, Lukeš, Karel, Soukup Knittel, Lukeš, Karel, Soukup TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 37.15 3.00
9 Královec, Vinopal, Balda, Ponce Královec, Vinopal, Balda, Ponce TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 37.20 2.00
10 161 Faltus, Krejčí, Zimla, Paar Faltus, Krejčí, Zimla, Paar SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.26 1.00
11 Svoboda, Svoboda, Hojný, Hrnčíř Svoboda, Svoboda, Hojný, Hrnčíř SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 37.78
12 Dušek, Šturm, Holan, Kukal Dušek, Šturm, Holan, Kukal TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 37.84
13 Weisser, Drozdík, Adamec, Černý Weisser, Drozdík, Adamec, Černý Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 38.18
14 Smola, Zilvar, Černý, Mazánek Smola, Zilvar, Černý, Mazánek SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 38.42
15 Habart, Kubeček, Šantroch, Holotina Habart, Kubeček, Šantroch, Holotina TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 38.76
16 Hanus, Pleskot, Řehák, Szalay Hanus, Pleskot, Řehák, Szalay TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 38.83
Charouz, Koudelka, Kuťák, Řezníček Charouz, Koudelka, Kuťák, Řezníček SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchá, Netalová, Dvořáková, Hocke Suchá, Netalová, Dvořáková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 32.85 11.00
2 Záhorská, Trenzová, Bláhová, Mičánková Záhorská, Trenzová, Bláhová, Mičánková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 33.19 9.00
3 71 Dvořáková, Březovská, Stolinová, Dynterová Dvořáková, Březovská, Stolinová, Dynterová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 33.84 8.00
4 Patschová, Černá, Sadílková, Komínková Patschová, Černá, Sadílková, Komínková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 35.79 3.00
5 Jirásková, Wiesnerova, Prokopová, Obstová Jirásková, Wiesnerova, Prokopová, Obstová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.84 2.00
6 Pospíšilová, Lukešová, Hlaváčová, Plecháčová Pospíšilová, Lukešová, Hlaváčová, Plecháčová TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 36.28 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Moníková, Picková, Vaňková, Zemanová Moníková, Picková, Vaňková, Zemanová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 34.21 7.00
2 Erbenová, Lukášová, Schreiberová, Síbrová Erbenová, Lukášová, Schreiberová, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 36.45
3 74 Zahrádková, Henychová, Rechtorisová, Bílková Zahrádková, Henychová, Rechtorisová, Bílková Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 36.97
4 Malá, Pražáková, Tučková, Tekir Malá, Pražáková, Tučková, Tekir TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 37.20
5 Honců, Astalošová, Červinková, Suchomelová Honců, Astalošová, Červinková, Suchomelová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 37.73
6 Voborníková, Hrubešová, Rýdlová, Turynková Voborníková, Hrubešová, Rýdlová, Turynková Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 38.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlávková, Odlová, Koďousková, Skálová Hlávková, Odlová, Koďousková, Skálová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.72 4.00
2 Pourová, Hovadová, Kábrtová, Kosařová Pourová, Hovadová, Kábrtová, Kosařová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 36.75
3 371 Matěásková, Laštovková, Gerhátová, Hamáčková Matěásková, Laštovková, Gerhátová, Hamáčková TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 38.42
4 Kónyová, Malá, Hudousková, Zasadilová Kónyová, Malá, Hudousková, Zasadilová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 38.66
5 Brůnová, Hanušová, Hofmanová, Votočková Brůnová, Hanušová, Hofmanová, Votočková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 38.78
6 Rydlová, Erbanová, Ulichová, Kubincová Rydlová, Erbanová, Ulichová, Kubincová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 39.56
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 246 Novotná, Pospíšilová, Velínská, Čechová Novotná, Pospíšilová, Velínská, Čechová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 35.51 6.00
2 Malá, Tejklová, Hanušová, Klížová Malá, Tejklová, Hanušová, Klížová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.67 5.00
3 Drašnarová, Brandejsová, Fléglová, Sobotková Drašnarová, Brandejsová, Fléglová, Sobotková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 36.49
4 Vlnasová, Holíková, Gabrielová, Špačková Vlnasová, Holíková, Gabrielová, Špačková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 37.89
5 Bednářová, Sýkorová, Zlámalíková, Nováková Bednářová, Sýkorová, Zlámalíková, Nováková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.94
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Suchá, Netalová, Dvořáková, Hocke Suchá, Netalová, Dvořáková, Hocke TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 32.85 11.00
2 Záhorská, Trenzová, Bláhová, Mičánková Záhorská, Trenzová, Bláhová, Mičánková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 33.19 9.00
3 71 Dvořáková, Březovská, Stolinová, Dynterová Dvořáková, Březovská, Stolinová, Dynterová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 33.84 8.00
4 155 Moníková, Picková, Vaňková, Zemanová Moníková, Picková, Vaňková, Zemanová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 34.21 7.00
5 246 Novotná, Pospíšilová, Velínská, Čechová Novotná, Pospíšilová, Velínská, Čechová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 35.51 6.00
6 Malá, Tejklová, Hanušová, Klížová Malá, Tejklová, Hanušová, Klížová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 35.67 5.00
7 Hlávková, Odlová, Koďousková, Skálová Hlávková, Odlová, Koďousková, Skálová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 35.72 4.00
8 Patschová, Černá, Sadílková, Komínková Patschová, Černá, Sadílková, Komínková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 35.79 3.00
9 Jirásková, Wiesnerova, Prokopová, Obstová Jirásková, Wiesnerova, Prokopová, Obstová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.84 2.00
10 Pospíšilová, Lukešová, Hlaváčová, Plecháčová Pospíšilová, Lukešová, Hlaváčová, Plecháčová TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 36.28 1.00
11 Erbenová, Lukášová, Schreiberová, Síbrová Erbenová, Lukášová, Schreiberová, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 36.45
12 Drašnarová, Brandejsová, Fléglová, Sobotková Drašnarová, Brandejsová, Fléglová, Sobotková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 36.49
13 Pourová, Hovadová, Kábrtová, Kosařová Pourová, Hovadová, Kábrtová, Kosařová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 36.75
14 74 Zahrádková, Henychová, Rechtorisová, Bílková Zahrádková, Henychová, Rechtorisová, Bílková Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 36.97
15 Malá, Pražáková, Tučková, Tekir Malá, Pražáková, Tučková, Tekir TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 37.20
16 Honců, Astalošová, Červinková, Suchomelová Honců, Astalošová, Červinková, Suchomelová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 37.73
17 Vlnasová, Holíková, Gabrielová, Špačková Vlnasová, Holíková, Gabrielová, Špačková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 37.89
18 Bednářová, Sýkorová, Zlámalíková, Nováková Bednářová, Sýkorová, Zlámalíková, Nováková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.94
19 371 Matěásková, Laštovková, Gerhátová, Hamáčková Matěásková, Laštovková, Gerhátová, Hamáčková TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 38.42
20 Voborníková, Hrubešová, Rýdlová, Turynková Voborníková, Hrubešová, Rýdlová, Turynková Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ... 2 38.45
21 Kónyová, Malá, Hudousková, Zasadilová Kónyová, Malá, Hudousková, Zasadilová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 38.66
22 Brůnová, Hanušová, Hofmanová, Votočková Brůnová, Hanušová, Hofmanová, Votočková SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 38.78
23 Rydlová, Erbanová, Ulichová, Kubincová Rydlová, Erbanová, Ulichová, Kubincová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 39.56

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,39 1,41 1,43 1,45 1,48 1,50 1,52 1,54 Body
1 Pavel KrejčíkPavel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 8 PB 1.52 - - o o o o o xxo xo o o o xxo o o xxx 11.00
2 106 Miroslav BlažekMiroslav Blažek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 7 PB 1.43 - o o xxo o o xo o o o o xxx 9.00
3 115 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 PB 1.39 o o xo o o o o o xo xxx 8.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 1 PB 1.28 xo o o xo o xxx 7.00
5 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 6 PB 1.28 o xo o o xo xxx 6.00
6 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2 PB 1.20 o o o xxx 5.00
7 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 4 PB 1.20 o o xo xxx 4.00
8 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 5 1.15 o o xxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 12.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,23 1,26 1,29 1,31 1,33 1,35 1,37 1,39 Body
1 Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 6 PB 1.37 o o o o o xxo o xxo o o xxx 11.00
2 155 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 23 PB 1.37 o o o o xxo o xxo xxo xxo xxo xx- 9.00
3 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 25 1.35 o o xo xo xxo xo xxo xxo xo xxx 8.00
4 Lucie KosařováLucie Kosařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 17 PB 1.31 o o xo o xo xo o xxx 7.00
5 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 22 PB 1.31 o o xo xo o xxo xxo xxx 6.00
6 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 18 PB 1.31 o xo o xo xxo xo xxo xxx 5.00
7 Tereza TejklováTereza Tejklová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 2 PB 1.29 o o xo o xo xo xxx 4.00
8 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 7 PB 1.26 o o o o o xxx 3.00
9 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 19 1.26 o o o xo o xxx 2.00
10 Veronika HenychováVeronika Henychová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 14 PB 1.26 o xo o o xxo xxx 1.00
11= Lucie VelínskáLucie Velínská
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 9 PB 1.23 o o o o xxx
11= Mia RechtorisováMia Rechtorisová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 PB 1.23 o o o o xxx
13 Veronika KlemováVeronika Klemová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 15 1.23 o o xo o xxx
14= Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 12 1.23 o xo xo o xxx
14= Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 4 PB 1.23 o xo xo o xxx
16 Ema MaláEma Malá
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 16 1.23 o o o xxo xxx
17 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 20 1.20 o o o xxx
MS Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 5 PB 1.20 o xo xo xxx
19 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 11 PB 1.15 o o xxx
20= Zuzana TučkováZuzana Tučková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 8 SB 1.15 o xo xxx
20= Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 21 PB 1.15 o xo xxx
22= Simona TelcováSimona Telcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 24 0.00
22= Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 13 0.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 12.5.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 23 PB 4.82 +0.4 m/s 11.00
2 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 21 PB 4.52 -0.1 m/s 9.00
3 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 18 PB 4.24 +0.3 m/s 8.00
4 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 22 4.21 +0.5 m/s 7.00
5 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 20 PB 4.16 +0.4 m/s 6.00
6 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 6 PB 4.15 +0.7 m/s 5.00
7 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 19 3.86 +0.2 m/s 4.00
8 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 17 SB 3.80 +0.8 m/s 3.00
9 Jakub VinopalJakub Vinopal
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 16 PB 3.74 +0.6 m/s 2.00
10 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 10 PB 3.74 +0.9 m/s 1.00
11 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 12 PB 3.64 +0.7 m/s
12 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 4 SB 3.57 +0.4 m/s
13 Viktor SoppeViktor Soppe
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 9 PB 3.44 +0.2 m/s
14 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 1 SB 3.44 +0.4 m/s
MS Jan BuřvalJan Buřval
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 2 SB 3.41 +0.3 m/s
16 Adam SyrovátkaAdam Syrovátka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 13 3.35 +0.3 m/s
17= Daniel HanusDaniel Hanus
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 11 PB 3.26 +0.2 m/s
17= Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 15 PB 3.26 +0.4 m/s
19 117 Kryštof BaldaKryštof Balda
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 14 PB 3.20 +0.4 m/s
20 David SnopekDavid Snopek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 8 PB 3.19 +0.1 m/s
21 Jakub PleskotJakub Pleskot
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 5 SB 3.15 +0.1 m/s
22 Aleš DrozdíkAleš Drozdík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
10 7 PB 3.05 +0.8 m/s
23 Jáchym KubečekJáchym Kubeček
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 3 PB 2.50 +0.7 m/s
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 42 4.51 +1.0 m/s - 11.00
2 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 39 PB 4.43 +0.5 m/s - 9.00
3 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 3 PB 4.38 +0.5 m/s - 8.00
4 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 33 PB 4.37 -0.2 m/s - 7.00
5 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 41 4.35 +1.2 m/s - 6.00
6 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 36 PB 4.25 +0.1 m/s - 5.00
7 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 6 PB 4.24 +0.5 m/s - 4.00
8 71 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 38 4.20 +0.5 m/s - 3.00
9 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 40 4.19 +0.7 m/s - 2.00
10 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 14 PB 3.88 +0.3 m/s - 1.00
11 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 37 3.83 +0.3 m/s -
12 Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 34 3.82 +0.2 m/s -
13 145 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad OrlicíAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 1 PB 3.80 +0.4 m/s -
14 Jolana FléglováJolana Fléglová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 28 PB 3.77 +0.5 m/s -
15 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 30 PB 3.72 +0.9 m/s -
16 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 35 3.70 +0.5 m/s -
17 371 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 11 PB 3.68 +0.3 m/s -
18 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 8 PB 3.64 -0.2 m/s -
19 Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 4 SB 3.59 +0.1 m/s -
20 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 31 3.59 +0.3 m/s -
21 Gita BrandejsováGita Brandejsová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2 PB 3.55 +0.5 m/s -
22 Sára HudouskováSára Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 23 PB 3.50 +0.3 m/s -
23 130 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 5 PB 3.46 -0.2 m/s -
24 Aneta VlnasováAneta Vlnasová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 27 PB 3.45 +0.0 m/s -
25 Kateřina VotočkováKateřina Votočková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 16 PB 3.41 +0.6 m/s -
26 58 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 32 3.38 +0.8 m/s -
27 Dominika PražákováDominika Pražáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 21 PB 3.31 +0.9 m/s -
28 Emily VanclováEmily Vanclová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 17 PB 3.29 +0.4 m/s -
29 Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 26 3.25 +0.7 m/s -
30 Sofie HolíkováSofie Holíková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 20 PB 3.24 +0.9 m/s -
31 Anna KrálíkováAnna Králíková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 9 PB 3.24 +0.5 m/s -
32 Mariana NovákováMariana Nováková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 13 3.22 +4.0 m/s -
33= Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 29 3.22 +1.1 m/s -
33= Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 12 PB 3.22 +0.2 m/s -
35 Tereza HanušováTereza Hanušová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 25 PB 3.21 +0.5 m/s -
36 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 7 SB 3.17 +0.1 m/s -
37 Jana RýdlováJana Rýdlová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 22 PB 3.16 +0.6 m/s -
38 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 18 PB 3.12 +0.4 m/s -
39 Veronika KlemováVeronika Klemová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 24 3.08 +0.7 m/s -
40 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 19 PB 3.06 +0.4 m/s -
41 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 15 SB 2.81 +0.1 m/s -
Matylda MaláMatylda Malá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 10 NM -
Celkem 42 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 15 PB 09.60 08.44 07.91 09.24 9.24 09.60 08.70 09.27 11.00
2 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 09.54 x 08.85 x 8.85 09.16 08.70 09.54 9.00
3 Aneta AstalošováAneta Astalošová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
09 4 PB 09.31 08.81 09.31 08.75 9.31 8.00
4 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 16 PB 09.07 08.88 09.07 08.90 9.07 08.90 08.76 08.74 7.00
5 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 PB 08.83 08.12 07.62 07.13 8.12 07.91 08.83 08.71 6.00
MS Lucie HorákováLucie Horáková
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
08 1 PB 08.06 07.63 08.06 07.59 8.06 07.81 07.95 08.00
7 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 12 PB 07.06 07.06 06.79 06.80 7.06 06.82 06.91 06.59 5.00
8 Daniela TučkováDaniela Tučková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 10 PB 07.00 06.98 06.28 06.94 6.98 06.47 06.48 07.00 4.00
9 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 14 PB 06.93 06.93 06.48 x 6.93 3.00
10 Michaela KlížováMichaela Klížová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 13 PB 06.77 06.30 06.67 06.77 6.77 2.00
11 Klára ČervinkováKlára Červinková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 11 PB 06.25 05.95 06.25 05.63 6.25 1.00
12 279 Aneta HrochováAneta Hrochová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 7 PB 05.71 05.61 05.71 05.68 5.71
13 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 8 PB 05.41 05.41 x 04.43 5.41
MS Sabina HlávkováSabina Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 6 PB 05.32 05.32 04.94 05.30 5.32
15 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
10 3 PB 05.03 04.49 04.89 05.03 5.03
16 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 9 PB 04.92 04.92 04.36 03.98 4.92
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 12.5.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 15 09.98 09.98 09.34 09.76 9.98 09.27 08.18 09.05 11.00
2 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 13 PB 08.64 08.64 x 07.87 8.64 07.22 07.71 08.10 9.00
3 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 PB 08.33 x 07.72 08.33 8.33 07.62 07.81 07.99 8.00
4 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 4 PB 08.25 07.76 07.28 08.25 8.25 07.98 07.56 07.73 7.00
5 119 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 14 08.15 07.35 07.90 08.15 8.15 07.88 07.76 07.46 6.00
6 Tomáš KrálovecTomáš Královec
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 1 PB 07.42 07.05 06.65 07.28 7.28 06.47 06.64 07.42 5.00
7 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 11 07.15 06.80 07.15 x 7.15 06.10 06.76 06.79 4.00
8 Josef HolotinaJosef Holotina
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 12 PB 06.52 06.52 06.36 06.44 6.52 - - - 3.00
9 86