2.kolo Krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva
Nové Město nad Metují (12. 5. 2022)hod oštěpem 400g - Ml. žákyně
(čt, 12.5.2022 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s. |
09 | 20 | PB 28.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
09 | 21 | 25.93 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 19 | PB 25.64 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 74 |
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 16 | PB 24.97 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 18 | PB 23.80 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 107 |
Rebeka PickováRebeka Picková
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 17 | 20.00 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Barbora LukáškováBarbora Lukášková
Běžecký klub Náchod |
11 | 7 | PB 19.69 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 3 | PB 18.33 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol Jaroměř |
09 | 1 | PB 18.15 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 10 | PB 17.93 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové B |
11 | 5 | PB 17.80 | |||||||||||||||
12 |
Gita BrandejsováGita Brandejsová
SK Dobruška z.s. |
10 | 13 | PB 17.62 | |||||||||||||||
13 |
Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové A |
09 | 12 | PB 16.95 | |||||||||||||||
14 |
Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s. |
10 | 14 | 16.93 | |||||||||||||||
15 |
Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s. |
10 | 15 | 15.55 | |||||||||||||||
16 |
Adéla RenskáAdéla Renská
Běžecký klub Náchod |
09 | 9 | PB 14.85 | |||||||||||||||
17 |
Noemi ElichováNoemi Elichová
Běžecký klub Náchod |
09 | 4 | PB 12.10 | |||||||||||||||
18 |
Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s. |
10 | 6 | SB 09.14 | |||||||||||||||
19 | 137 |
Nikola PlecháčováNikola Plecháčová
TJ Jilemnice |
09 | 8 | PB 07.34 | ||||||||||||||
20 |
Anna ŽďárskáAnna Žďárská
Běžecký klub Náchod |
10 | 11 | PB 07.29 | |||||||||||||||
MS |
Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová
SK Dobruška z.s. |
09 | 2 | PB 16.71 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Krajský přebor jednotlivců: 1. Březovská Tereza, SK Doruška 2. Bílková Barbora, DC Ostroměř 3.Zahrádková Eliška, DC Ostroměř |
|||||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |