Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD přípravek, sk.B

Nové Město nad Metují (9. 6. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 09.47 208.00
2 51 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.65 176.00
3 75 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.88 138.00
4 246 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.08 109.00
5 94 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 10.52 55.00
6 74 Vilém VymetálekVilém Vymetálek 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 8 10.54 53.00
7 18 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 6 10.77 32.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 09.77 156.00
2 71 Matěj HanušMatěj Hanuš 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 10.01 119.00
3 97 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.10 106.00
4 22 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 10.14 101.00
5 86 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.43 65.00
6 84 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.50 58.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 10.03 116.00
2 247 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.62 46.00
3 67 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.79 31.00
4 147 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.97 18.00
5 139 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 7 11.38 1.00
6 64 Adam PopAdam Pop 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 8 11.55 0.00
7 137 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.75 0.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.05 113.00
2 99 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.51 56.00
3 155 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.88 24.00
4 58 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 11.48 0.00
5 117 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3 11.60 0.00
6 371 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 7 11.68 0.00
7 130 Jan ZáhrobskýJan Záhrobský 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11.69 0.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.67 173.00
2 25 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 10.19 94.00
3 117 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.19 94.00
4 106 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 10.34 75.00
5 115 Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.78 32.00
6 230 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 11.21 6.00
7 161 Václav HovorkaVáclav Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 11.75 0.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (čt, 9.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.31 79.00
MS 32 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.22
MS 107 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.40
MS 248 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 11.50
MS 145 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.64
6 50 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 7 11.71 0.00
MS 151 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11.89
8 113 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 12.88 0.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 09.47 208.00
2 51 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.65 176.00
3 137 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.67 173.00
4 23 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 7 09.77 156.00
5 75 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.88 138.00
6 71 Matěj HanušMatěj Hanuš 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 10.01 119.00
7 279 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 10.03 116.00
8 108 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.05 113.00
9 246 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.08 109.00
10 97 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.10 106.00
11 22 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 10.14 101.00
12 25 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6 10.19 94.00
12 117 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.19 94.00
14 112 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.31 79.00
15 106 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 8 10.34 75.00
16 86 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.43 65.00
17 84 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.50 58.00
18 99 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.51 56.00
19 94 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 10.52 55.00
20 74 Vilém VymetálekVilém Vymetálek 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 8 10.54 53.00
21 247 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.62 46.00
22 18 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 6 10.77 32.00
23 115 Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 10.78 32.00
24 67 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.79 31.00
25 155 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.88 24.00
26 147 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 10.97 18.00
27 230 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 11.21 6.00
28 32 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 11.22
29 139 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 7 11.38 1.00
30 107 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.40
31 58 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 11.48 0.00
32 248 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 11.50
33 64 Adam PopAdam Pop 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 8 11.55 0.00
34 117 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3 11.60 0.00
35 145 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.64
36 371 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 7 11.68 0.00
37 130 Jan ZáhrobskýJan Záhrobský 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11.69 0.00
38 50 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 7 11.71 0.00
39 137 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.75 0.00
39 161 Václav HovorkaVáclav Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 11.75 0.00
41 151 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 11.89
42 113 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 12.88 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 01 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 373 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.46 454.00
2 160 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.52 440.00
3 225 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.89 359.00
4 198 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.34 270.00
5 11 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 6 10.36 267.00
6 243 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 10.38 263.00
7 130 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.46 249.00
8 108 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 11.28 122.00
Celkem 8 závodníků
Atletická přípravka-dívky 02 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.70 400.00
2 88 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.06 324.00
3 339 Amálie LínkováAmálie Línková 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 6 10.45 250.00
4 238 Rebeka VostoupalováRebeka Vostoupalová 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 8 10.58 228.00
MS 271 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.66
6 262 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.20 133.00
7 150 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 11.29 121.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 03 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 8 09.78 382.00
2 253 Alžběta RůžičkováAlžběta Růžičková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 6 10.20 297.00
3 265 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.50 242.00
4 320 Anna MachačováAnna Machačová 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.71 206.00
5 66 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.20 133.00
6 251 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 7 11.62 82.00
7 278 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 11.66 78.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 04 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 4 10.29 280.00
2 209 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2 10.39 261.00
3 274 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 3 10.46 249.00
4 273 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.61 223.00
5 271 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 5 10.75 199.00
6 280 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 10.91 174.00
7 264 Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 8 13.30 0.00
Celkem 7 závodníků
Atletická přípravka-dívky 05 (čt, 9.6.2022 - 15:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 249 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 10.45
2 237 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 11.21 132.00
3 257 Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 11.26 125.00
MS 254 Klára KlíčováKlára Klíčová 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 11.31
5 184 Běla KašparováBěla Kašparová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 11.56 89.00
MS 164 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 11.62
165 Eliška AntošováEliška Antošová 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 DNS
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:06.13 422.00
2 75 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07.89 399.00
3 71 Matěj HanušMatěj Hanuš 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:13.57 327.00
4 86 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:14.40 317.00
5 94 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:16.61 292.00
6 97 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:18.48 271.00
7 246 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:20.75 247.00
8 90 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:24.18 212.00
9 74 Vilém VymetálekVilém Vymetálek 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:26.82 187.00
10 67 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:34.37 123.00
11 18 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:37.28 102.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 137 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:05.44 432.00
2 22 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:11.85 348.00
3 23 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:12.94 335.00
4 99 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:13.61 327.00
5 84 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.13 309.00
6 112 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:22.93 224.00
7 155 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:23.30 221.00
8 139 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:25.48 199.00
9 117 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:27.91 177.00
10 147 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:29.09 166.00
11 64 Adam PopAdam Pop 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3:11.51 0.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 279 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:14.28 319.00
2 115 Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.93 255.00
3 108 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:25.45 200.00
MS 248 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:28.26
5 58 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:29.53 163.00
6 371 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:30.48 154.00
7 137 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.60 153.00
8 247 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:34.60 122.00
MS 145 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:41.39
10 130 Jan ZáhrobskýJan Záhrobský 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:52.32 23.00
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (čt, 9.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 106 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:13.47 329.00
2 117 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:28.22 174.00
3 25 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:29.08 166.00
MS 32 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:31.49
MS 151 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.97
6 230 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:37.98 97.00
MS 107 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:38.51
8 50 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:42.47 69.00
9 161 Václav HovorkaVáclav Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:43.80 61.00
10 113 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:46.22 49.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 137 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:05.44 432.00
2 51 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:06.13 422.00
3 75 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:07.89 399.00
4 22 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:11.85 348.00
5 23 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:12.94 335.00
6 106 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:13.47 329.00
7 71 Matěj HanušMatěj Hanuš 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:13.57 327.00
8 99 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:13.61 327.00
9 279 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:14.28 319.00
10 86 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:14.40 317.00
11 84 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:15.13 309.00
12 94 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:16.61 292.00
13 97 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:18.48 271.00
14 115 Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:19.93 255.00
15 246 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:20.75 247.00
16 112 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:22.93 224.00
17 155 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:23.30 221.00
18 90 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:24.18 212.00
19 108 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:25.45 200.00
20 139 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:25.48 199.00
21 74 Vilém VymetálekVilém Vymetálek 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:26.82 187.00
22 117 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:27.91 177.00
23 117 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:28.22 174.00
24 248 Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:28.26
25 25 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:29.08 166.00
26 147 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:29.09 166.00
27 58 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:29.53 163.00
28 371 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:30.48 154.00
29 137 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:30.60 153.00
30 32 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:31.49
31 67 Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:34.37 123.00
32 247 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:34.60 122.00
33 151 Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.97
34 18 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:37.28 102.00
35 230 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:37.98 97.00
36 107 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:38.51
37 145 Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:41.39
38 50 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:42.47 69.00
39 161 Václav HovorkaVáclav Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:43.80 61.00
40 113 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:46.22 49.00
41 130 Jan ZáhrobskýJan Záhrobský 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:52.32 23.00
42 64 Adam PopAdam Pop 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3:11.51 0.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 9.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:01.12 492.00
2 373 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:01.92 481.00
3 198 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:05.94 425.00
4 160 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:12.10 345.00
5 88 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:16.00 299.00
6 225 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.01 254.00
7 195 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:21.21 242.00
8 66 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:21.41 240.00
9 150 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:26.78 187.00
10 130 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:32.34 139.00
11 108 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:33.83 127.00
12 184 Běla KašparováBěla Kašparová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:41.43 75.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 9.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 258 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:05.42 432.00
2 262 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:25.13 203.00
3 205 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:25.37 200.00
4 320 Anna MachačováAnna Machačová 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.87 196.00
5 273 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:26.52 190.00
6 280 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.12 175.00
7 265 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:28.16 175.00
8 209 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:28.83 169.00
9 238 Rebeka VostoupalováRebeka Vostoupalová 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:29.16 166.00
10 278 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:35.04 118.00
11 271 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:37.08 103.00
12 243 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:43.56 63.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 9.6.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 274 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:19.32 262.00
2 257 Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:20.37 251.00
3 253 Alžběta RůžičkováAlžběta Růžičková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:25.04 204.00
MS 249 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:27.07
5 339 Amálie LínkováAmálie Línková 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:28.17 175.00
MS 271 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:32.63
7 237 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:34.17 125.00
MS 164 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:42.36
9 251 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:44.11 60.00
MS 254 Klára KlíčováKlára Klíčová 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:47.64
11 264 Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3:09.42 0.00
165 Eliška AntošováEliška Antošová 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:01.12 492.00
2 373 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:01.92 481.00
3 258 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:05.42 432.00
4 198 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:05.94 425.00
5 160 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:12.10 345.00
6 88 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:16.00 299.00
7 274 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:19.32 262.00
8 225 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:20.01 254.00
9 257 Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:20.37 251.00
10 195 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:21.21 242.00
11 66 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:21.41 240.00
12 253 Alžběta RůžičkováAlžběta Růžičková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:25.04 204.00
13 262 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:25.13 203.00
14 205 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:25.37 200.00
15 320 Anna MachačováAnna Machačová 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:25.87 196.00
16 273 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:26.52 190.00
17 150 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:26.78 187.00
18 249 Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:27.07
19 280 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:28.12 175.00
20 265 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:28.16 175.00
21 339 Amálie LínkováAmálie Línková 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:28.17 175.00
22 209 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:28.83 169.00
23 238 Rebeka VostoupalováRebeka Vostoupalová 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2:29.16 166.00
24 130 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:32.34 139.00
25 271 Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2:32.63
26 108 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:33.83 127.00
27 237 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:34.17 125.00
28 278 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:35.04 118.00
29 271 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 2:37.08 103.00
30 184 Běla KašparováBěla Kašparová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:41.43 75.00
31 164 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:42.36
32 243 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:43.56 63.00
33 251 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:44.11 60.00
34 254 Klára KlíčováKlára Klíčová 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:47.64
35 264 Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3:09.42 0.00
165 Eliška AntošováEliška Antošová 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod DNS

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 24 PB 3.85 182.00
2 108 Hynek DavidHynek David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 6 PB 3.75 167.00
3 23 Šimon JaklŠimon Jakl
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 17 PB 3.69 158.00
4 246 Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 21 PB 3.68 156.00
5 137 Jan SeifrtJan Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 31 PB 3.66 153.00
6 75 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 20 PB 3.64 150.00
7 97 Daniel BáčaDaniel Báča
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 3 PB 3.59 143.00
8 86 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 5 PB 3.52 133.00
9 94 Matěj VašátkoMatěj Vašátko
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 39 PB 3.52 133.00
10 22 Dan VoborníkDan Voborník
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 40 PB 3.45 123.00
11 71 Matěj HanušMatěj Hanuš
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 10 PB 3.32 106.00
12 90 Antonín HovorkaAntonín Hovorka
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 13 PB 3.31 104.00
13 84 Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 16 PB 3.30 103.00
14 112 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 38 PB 3.27 99.00
15 67 Jan BalcarJan Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 4 PB 3.25 96.00
16 117 Viktor AdlofViktor Adlof
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 2 PB 3.24 95.00
17 25 Šimon HvězdaŠimon Hvězda
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 15 PB 3.23 94.00
18 106 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
14 34 PB 3.21 91.00
19 247 Vojtěch DavidVojtěch David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 7 PB 3.18 88.00
20 130 Jan ZáhrobskýJan Záhrobský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 42 PB 3.15 84.00
21 155 Daniel GocaDaniel Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 9 PB 3.06 73.00
22 18 Ondřej LuščákOndřej Luščák
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 23 PB 3.06 73.00
23 147 Jakub NovákJakub Novák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 27 PB 2.94 59.00
24 99 Eliáš MrázekEliáš Mrázek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 26 PB 2.93 58.00
25 58 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
13 33 PB 2.92 57.00
MS 32 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 37 PB 2.90
27 74 Vilém VymetálekVilém Vymetálek
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 41 PB 2.86 50.00
28 230 Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 18 PB 2.80 44.00
29 137 Bernard HeranBernard Heran
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 11 PB 2.76 40.00
30 50 Jan ŠtěpánJan Štěpán
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
14 35 PB 2.73 37.00
MS 151 Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 36 PB 2.72
MS 248 Marek JijcoMarek Jijco
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 19 PB 2.68
33 139 Eduard HeranEduard Heran
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 12 PB 2.68 32.00
34 115 Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 1 PB 2.62 26.00
35 117 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 22 PB 2.58 23.00
MS 107 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
15 32 PB 2.57
37 279 Ondřej ElichOndřej Elich
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
12 8 PB 2.54 20.00
38 64 Adam PopAdam Pop
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 29 PB 2.49 16.00
39 161 Václav HovorkaVáclav Hovorka
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 14 PB 2.48 15.00
40 371 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 28 PB 2.46 13.00
MS 145 Patrik MorochovičPatrik Morochovič
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 25 PB 2.43
42 113 Vilém SedláčekVilém Sedláček
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 30 PB 2.13 0.00
Celkem 42 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 160 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 18 PB 3.89 283.00
2 195 Týna VítkováTýna Vítková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 35 PB 3.78 259.00
3 373 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 24 PB 3.76 254.00
4 258 Sofia MannSofia Mann
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 19 PB 3.63 227.00
5 225 Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 6 PB 3.54 208.00
6 88 Ema LeštínskáEma Leštínská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 14 PB 3.47 194.00
7 198 Claudie UlichováClaudie Ulichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 34 PB 3.43 186.00
8 273 Emily RubešováEmily Rubešová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 25 PB 3.36 172.00
9 253 Alžběta RůžičkováAlžběta Růžičková
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 26 PB 3.36 172.00
MS 271 Ellen BrixíEllen Brixí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 4 PB 3.35
11 274 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 21 PB 3.23 148.00
12 209 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 30 PB 3.22 146.00
13 320 Anna MachačováAnna Machačová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 17 PB 3.12 128.00
MS 249 Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 28 PB 3.10
15 271 Nela KališováNela Kališová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 8 PB 3.10 124.00
16 265 Amálie ŠvecováAmálie Švecová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 31 PB 3.10 124.00
17 238 Rebeka VostoupalováRebeka Vostoupalová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 36 PB 3.09 122.00
18 205 Ina BrandejsováIna Brandejsová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 3 PB 3.08 121.00
19 150 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 20 PB 3.07 119.00
20 130 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 13 PB 3.05 116.00
21 339 Amálie LínkováAmálie Línková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 16 PB 2.96 100.00
22 11 Lucie LetenskáLucie Letenská
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 15 PB 2.96 100.00
23 262 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 12 PB 2.95 99.00
24 280 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 29 PB 2.93 95.00
25 243 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 7 PB 2.92 94.00
26 278 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 5 PB 2.88 87.00
27 108 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 32 PB 2.88 87.00
28 66 Anežka KlíčováAnežka Klíčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 10 PB 2.70 60.00
29 184 Běla KašparováBěla Kašparová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 9 PB 2.66 55.00
30 251 Anna SaidlováAnna Saidlová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 27 PB 2.57 43.00
MS 164 Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 2 PB 2.55
MS 254 Klára KlíčováKlára Klíčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 11 PB 2.49
33 237 Karolína NovákováKarolína Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
15 23 PB 2.45 28.00
34 257 Julie NovákováJulie Nováková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 22 PB 2.43 26.00
35 264 Julie TřeštíkováJulie Třeštíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 33 PB 1.85 0.00
36 165 Eliška AntošováEliška Antošová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 1 PB 1.44 0.00
Celkem 36 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 9.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 24 PB 48.46 295.00
2 22 Dan VoborníkDan Voborník
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 40 PB 34.07 176.00
3 58 Petr SkálaPetr Skála
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
13 33 PB 33.63 172.00
4 23 Šimon JaklŠimon Jakl
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 17 PB 33.16 169.00
5 94 Matěj VašátkoMatěj Vašátko
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 39 PB 32.60 164.00
6 97 Daniel BáčaDaniel Báča
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
12 3 PB 30.67 149.00
7 86 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 5 PB 30.27 145.00
MS 107 Ondřej SeifrtOndřej Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
15 32 PB 29.22
9 71 Matěj HanušMatěj Hanuš
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 10 PB 29.15 137.00
10 137 Jan SeifrtJan Seifrt
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 31 PB 27.60 124.00
11 155 Daniel GocaDaniel Goca
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 9 PB 27.00 120.00
12 75 Jakub JirmanJakub Jirman
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 20 PB 26.80 118.00
13 67 Jan BalcarJan Balcar
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
12 4 PB 25.86 111.00
14 90 Antonín HovorkaAntonín Hovorka
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 13 PB 25.29 107.00
15 74 Vilém VymetálekVilém Vymetálek
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 41 PB 23.86 96.00
16 137 Bernard HeranBernard Heran
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
14 11 PB 23.32 91.00
17 117 Viktor AdlofViktor Adlof
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 2 PB 22.72 87.00
18 279 Ondřej ElichOndřej Elich
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
12 8 PB 22.50 85.00
19 246 Václav KroulíkVáclav Kroulík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 21 PB 22.23 83.00
20 84 Vincent ChválekVincent Chválek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 16 PB 21.90 81.00
21 247 Vojtěch DavidVojtěch David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 7 PB 21.83 80.00
MS 248 Marek JijcoMarek Jijco
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 19 PB 21.69
23 106 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
14 34 PB 21.56 78.00
24 147 Jakub NovákJakub Novák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 27 PB 21.55 78.00
25 130 Jan ZáhrobskýJan Záhrobský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 42 PB 19.49 63.00
26 108 Hynek DavidHynek David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 6 PB 19.30 61.00
27 112 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 38 PB 19.28 61.00
28 18 Ondřej LuščákOndřej Luščák
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 23 PB 18.25 54.00
29 139 Eduard HeranEduard Heran
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 12 PB 17.76 50.00
30 50 Jan ŠtěpánJan Štěpán
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
14 35 PB 17.63 49.00
31 115 Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 1 PB 17.41 48.00
32 64 Adam PopAdam Pop
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 29 PB 16.82 44.00
33 230 Jakub JankůJakub Janků
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
14 18 PB 16.80 43.00
MS 32 Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
13 37 PB 16.57
MS 151 Marek ŠtěpánMarek Štěpán
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 36 PB 15.78
36 25 Šimon HvězdaŠimon Hvězda
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 15 PB 15.70 36.00
37 117 Vojtěch KuncVojtěch Kunc
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 22 PB 15.44 34.00
38 99 Eliáš MrázekEliáš Mrázek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 26 PB 15.31 33.00
39 161 Václav HovorkaVáclav Hovorka
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 14 PB 14.90 30.00
MS 145 Patrik MorochovičPatrik Morochovič
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
13 25 PB 14.10
41 371 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 28 PB 11.66 9.00
42 113 Vilém SedláčekVilém Sedláček
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 30 PB 10.03 0.00
Celkem 42 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 9.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 265 Amálie ŠvecováAmálie Švecová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 31 PB 31.38 - 251.00
2 373 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 24 PB 29.56 - 230.00
3 198 Claudie UlichováClaudie Ulichová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 34 PB 29.41 - 228.00
4 160 Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 18 PB 27.51 - 206.00
5 11 Lucie LetenskáLucie Letenská
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
11 15 PB 26.10 - 190.00
6 195 Týna VítkováTýna Vítková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 35 PB 26.05 - 189.00
7 271 Nela KališováNela Kališová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 8 PB 25.44 - 182.00
MS 271 Ellen BrixíEllen Brixí
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 4 PB 25.34 -
MS 164 Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
14 2 PB 23.33 -
10 66 Anežka KlíčováAnežka Klíčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 10 PB 22.87 - 153.00
11 278 Adéla DucháčováAdéla Ducháčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 5 PB 22.50 - 148.00
12 88 Ema LeštínskáEma Leštínská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 14 PB 22.01 - 143.00
13 130 Barbora KubincováBarbora Kubincová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 13 PB 21.63 - 139.00
14 205 Ina BrandejsováIna Brandejsová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 3 PB 21.54 - 138.00
15 209 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
11 30 PB 21.26 - 134.00
16 150 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 20 PB 20.53 - 126.00
17 225 Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 6 PB 18.31 - 102.00
18 280 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
13 29 PB 17.67 - 95.00
19 320 Anna MachačováAnna Machačová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
13 17 PB 17.21 - 90.00
20 339 Amálie LínkováAmálie Línková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
13 16 PB 16.72 - 85.00
21 274 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 21 PB 16.35 - 81.00
22 258 Sofia MannSofia Mann
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 19 PB 16.33 - 80.00
23 262 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
12 12 PB 15.69 - 74.00
24 238 Rebeka VostoupalováRebeka Vostoupalová
SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s.
12 36 PB 15.68 - 74.00
MS 249 Natálie SmolováNatálie Smolová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 28 PB 14.67 -
26 237 Karolína NovákováKarolína Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
15 23 PB 14.01 - 56.00
27 184 Běla KašparováBěla Kašparová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 9 PB 13.68 - 53.00
28 253 Alžběta RůžičkováAlžběta Růžičková
SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B"
12 26 PB 13.52 - 51.00
MS 254 Klára KlíčováKlára Klíčová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 11 PB 13.39 -
30 108 Veronika TomáškováVeronika Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 32 PB 12.56 - 41.00
31 257 Julie NovákováJulie Nováková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
15 22 PB 11.29 - 29.00
32 273 Emily RubešováEmily Rubešová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
12 25 PB 11.05 - 26.00
33 243 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
11 7 PB 10.00 - 16.00
34 251 Anna SaidlováAnna Saidlová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
14 27 PB 09.01 - 7.00
35 264 Julie TřeštíkováJulie Třeštíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
15 33 PB 08.40 - 2.00
36 165 Eliška AntošováEliška Antošová
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
16 1 PB 03.64 - 0.00
Celkem 36 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1075
2 Jan SeifrtJan Seifrt 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0882
3 Šimon JaklŠimon Jakl 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0818
4 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0805
5 Dan VoborníkDan Voborník 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0748
6 Matěj HanušMatěj Hanuš 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0689
7 Daniel BáčaDaniel Báča 12 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0669
8 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0660
9 Matěj VašátkoMatěj Vašátko 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0644
10 Antonín HovorkaAntonín Hovorka 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0631
11 Václav KroulíkVáclav Kroulík 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0595
12 Vítek StodůlkaVítek Stodůlka 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0573
13 Vincent ChválekVincent Chválek 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0551
14 Hynek DavidHynek David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0541
15 Ondřej ElichOndřej Elich 12 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0540
16 Eliáš MrázekEliáš Mrázek 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0474
17 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0463
18 Viktor AdlofViktor Adlof 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0450
19 Daniel GocaDaniel Goca 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0438
20 Petr SkálaPetr Skála 13 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0392
21 Šimon HvězdaŠimon Hvězda 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0390
22 Vilém VymetálekVilém Vymetálek 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0386
23= Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0361
23= Jan BalcarJan Balcar 12 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0361
25 Vojtěch DavidVojtěch David 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0336
26 Jakub NovákJakub Novák 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0321
27 Bernard HeranBernard Heran 14 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0284
28 Eduard HeranEduard Heran 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0282
29 Ondřej LuščákOndřej Luščák 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0261
30 Vojtěch KuncVojtěch Kunc 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0234
31 Jakub JankůJakub Janků 14 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0190
32 Ondřej PavlíčekOndřej Pavlíček 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0176
33 Jan ZáhrobskýJan Záhrobský 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0170
34 Jan ŠtěpánJan Štěpán 14 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0155
35 Václav HovorkaVáclav Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0106
36 Adam PopAdam Pop 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0060
37 Vilém SedláčekVilém Sedláček 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0049
MS Ondřej SeifrtOndřej Seifrt 15 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0000
MS Tomáš ŠtěpánTomáš Štěpán 13 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
MS Marek ŠtěpánMarek Štěpán 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
MS Patrik MorochovičPatrik Morochovič 13 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0000
MS Marek JijcoMarek Jijco 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0000
Celkem 42 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1419
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1274
3 Sofia MannSofia Mann 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1139
4 Claudie UlichováClaudie Ulichová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1109
5 Týna VítkováTýna Vítková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 1072
6 Lucie LetenskáLucie Letenská 11 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 1049
7 Ema LeštínskáEma Leštínská 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0960
8 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0923
9 Amálie ŠvecováAmálie Švecová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0792
10 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0740
11 Ina BrandejsováIna Brandejsová 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0739
12 Alžběta RůžičkováAlžběta Růžičková 12 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0724
13 Tereza ŠtěpánováTereza Štěpánová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0710
14 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0643
15 Anna MachačováAnna Machačová 13 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0620
16 Emily RubešováEmily Rubešová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0611
17 Amálie LínkováAmálie Línková 13 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0610
18 Nela KališováNela Kališová 11 SK Dobruška z.s. "B"SK Dobruška z.s. "B" 0608
19 Rebeka VostoupalováRebeka Vostoupalová 12 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 0590
20 Anežka KlíčováAnežka Klíčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0586
21 Natálie MokřičkováNatálie Mokřičková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0553
22 Alžběta ŠecováAlžběta Šecová 13 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0539
23 Karolína KoudelkováKarolína Koudelková 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0509
24 Kateřina HurdálkováKateřina Hurdálková 11 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0436
25= Adéla DucháčováAdéla Ducháčová 12 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0431
25= Julie NovákováJulie Nováková 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0431
27 Veronika TomáškováVeronika Tomášková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0377
28 Karolína NovákováKarolína Nováková 15 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 0341
29 Běla KašparováBěla Kašparová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0272
30 Anna SaidlováAnna Saidlová 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0192
31 Julie TřeštíkováJulie Třeštíková 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0002
MS Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
MS Klára KlíčováKlára Klíčová 15 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
32 Eliška AntošováEliška Antošová 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 0000
MS Ellen BrixíEllen Brixí 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0000
MS Natálie SmolováNatálie Smolová 12 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0000
Celkem 36 závodníků