Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kros „Podél plotu“, KP v přespolním běhu

Nové Město nad Metují (15. 10. 2022)

Přespolní běh - Muži

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří KubasaJiří Kubasa 77 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 23:42
2 Zdeněk KristejnZdeněk Kristejn 79 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 24:32
3 Radek WiesnerRadek Wiesner 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 27:10
4 Lubomír MatějíčekLubomír Matějíček 62 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29:03
Poznámky:
6000 m
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 21:25
2 Jan UherJan Uher 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23:08
Poznámky:
6000 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 14:19
2 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 14:30
3 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15:03
MS Karel EttlerKarel Ettler 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:11
Poznámky:
4000 m
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11:38
2 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12:01
3 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:12
4 Jan MarethJan Mareth 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:29
5 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12:52
Poznámky:
3000 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:11
2 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:18
3 Jiří KristejnJiří Kristejn 09 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 5:21
4 Ondřej PáchaOndřej Pácha 09 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 6:08
5 Filip KuťákFilip Kuťák 10 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6:11
6 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:14
7 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:19
8 Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6:26
9 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:29
10 Michal NývltMichal Nývlt 10 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6:30
11 Viktor SoučekViktor Souček 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 6:38
12 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:56
13 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:57
14 Karel MarekKarel Marek 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7:17
Poznámky:
1500 m
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana TezcanIvana Tezcan 81 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 17:20
2 Dagmar FišerováDagmar Fišerová 75 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 17:20
3 Marie Ettlerová Marie Ettlerová 86 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19:26
4 Michaela LhotováMichaela Lhotová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24:10
Poznámky:
4000 m
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Leona KubasováLeona Kubasová 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 19:02
2 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 21:00
Poznámky:
4000 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona Zezulková Simona Zezulková 08 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 7:33
2 Adéla HrábkováAdéla Hrábková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7:34
3 Viktorie Kvačková Viktorie Kvačková 08 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 8:11
4 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8:27
5 Karolína Pavlová Karolína Pavlová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8:33
6 Natálie ŠkodováNatálie Škodová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8:38
7 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8:46
8 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9:11
9 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9:11
10 Adéla Hanyková Adéla Hanyková 08 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 9:59
Poznámky:
2000 m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška LysickáEliška Lysická 09 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3:51
2 Bára Mitvalská Bára Mitvalská 09 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 3:54
3 Eliška JodasováEliška Jodasová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:00
4 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4:04
5 Vanesa GabrielováVanesa Gabrielová 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:04
6 Štěpánka Faltusová Štěpánka Faltusová 10 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 4:12
7 Julie Sýkorová Julie Sýkorová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:12
8 Lucie BártováLucie Bártová 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4:15
9 Natálie BuďárkováNatálie Buďárková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:16
10 Lucie HovorkováLucie Hovorková 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4:20
11 Markéta RyglováMarkéta Ryglová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:21
12 Marie KnoškováMarie Knošková 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4:24
13 Anna ŽďárskáAnna Žďárská 10 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4:33
14 Anna Uhrová Anna Uhrová 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4:34
Poznámky:
1000 m
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin FarskýMartin Farský 13 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 1:55
2 Vojtěch AdamskýVojtěch Adamský 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:01
3 Tomáš AndrleTomáš Andrle 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:04
4 Erik MakarčukErik Makarčuk 14 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:05
5 Adam VondroušAdam Vondrouš 15 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:07
6 Marek DytrtMarek Dytrt 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:09
7 Daniel NývltDaniel Nývlt 13 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2:10
8 David Tomba Bříza David Tomba Bříza 14 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 2:10
9 Matěj EttlerMatěj Ettler 14 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13
10 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 15 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:15
11 Adam FrimlAdam Friml 15 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 2:16
12 Václav HovorkaVáclav Hovorka 14 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:17
13 David Dejv Bříza David Dejv Bříza 15 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 2:19
14 Šimon KuťákŠimon Kuťák 13 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2:29
15 Martin ŽelezoMartin Železo 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:32
16 Aleš AndrleAleš Andrle 17 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:38
17 David Roháček David Roháček 17 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:43
Poznámky:
500 m
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matyáš DuchMatyáš Duch 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3:39
2 Matěj VašinaMatěj Vašina 12 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 3:42
3 Lukáš Granát Lukáš Granát 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:48
4 Lukáš VídeňskýLukáš Vídeňský 11 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 3:49
5 Vojtěch KubíkVojtěch Kubík 11 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 3:51
6 Jakub JirmanJakub Jirman 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:51
7 Petr MikysaPetr Mikysa 12 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 3:51
8 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:53
9 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:02
10 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:03
11 Lukáš MálekLukáš Málek 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 4:22
12 Tomáš KubecTomáš Kubec 12 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 4:24
13 Josef ŠkodaJosef Škoda 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 4:30
14 Vojtěch SkanderaVojtěch Skandera 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:37
15 Samuel DuffSamuel Duff 12 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 4:56
Poznámky:
1000 m
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza VackováTereza Vacková 13 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1:56
2 Nikol FleglováNikol Fleglová 13 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1:59
3 Liliana Diblíková Liliana Diblíková 13 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 2:04
4 Kamila Jahelková Kamila Jahelková 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:04
5 Ema PatkováEma Patková 13 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:07
6 Nela BalcarováNela Balcarová 14 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:08
7 Lucie Zmatlíková Lucie Zmatlíková 13 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:10
8 Amelie Víchová Amelie Víchová 13 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13
9 Tina Marková Tina Marková 13 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:14
10 Anna Doležalová Anna Doležalová 13 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:17
11 Šarlota Kristejnová Šarlota Kristejnová 15 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 2:24
12 Kristýna TelnarováKristýna Telnarová 14 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:24
13 Lucie AndrlováLucie Andrlová 15 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2:25
14 Barbora Krejsová Barbora Krejsová 15 SOKOL Klášterec nad OrlicíSOKOL Klášterec nad Orlicí 2:26
15 Dominika ŠpinlerováDominika Špinlerová 14 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 2:27
16 Martina Posnarová Martina Posnarová 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:30
17 Adéla Dostálová Adéla Dostálová 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:31
18 Alžběta RavingerováAlžběta Ravingerová 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:37
19 Edita Stránská Edita Stránská 15 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:40
20 Veronika Ducháčová Veronika Ducháčová 16 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2:46
21 Johana Ettlerová Johana Ettlerová 16 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:49
Poznámky:
500 m
Celkem 21 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 15.10.2022) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína VondroušováKarolína Vondroušová 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3:43
2 Amelie VíchováAmelie Víchová 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:46
3 Hana Jahelková Hana Jahelková 11 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:00
4 Rozálie Mejstříková Rozálie Mejstříková 12 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:24
5 Anna HromádkováAnna Hromádková 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4:41
6 Barbora KubincováBarbora Kubincová 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:46
Poznámky:
1000 m
Celkem 6 závodníků