Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala

Chodov (7. 5. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 13:10) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.01
2 Martin PachmanMartin Pachman 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.78
3 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.91
4 Stanislav FialaStanislav Fiala 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.02
5 Alex VondráčekAlex Vondráček 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.10
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.22
2 Pavel ChaberaPavel Chabera 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.91
3 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.35
4 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.54
5 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 09.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.49
2 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.54
3 Filip KozincevFilip Kozincev 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 08.91
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 09.01
5 Sébastien SrnkaSébastien Srnka 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.08
6 Josef PariJosef Pari 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.01
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.22
3 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.49
4 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.54
5 Martin PachmanMartin Pachman 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.78
6 Jan SzalayJan Szalay 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.91
6 Pavel ChaberaPavel Chabera 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.91
6 Filip KozincevFilip Kozincev 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 08.91
9 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 09.01
10 Stanislav FialaStanislav Fiala 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.02
11 Sébastien SrnkaSébastien Srnka 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.08
12 Alex VondráčekAlex Vondráček 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.10
13 Matěj BrabecMatěj Brabec 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.35
14 Filip ŠvecFilip Švec 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.54
15 Vojtěch LiškaVojtěch Liška 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 09.60
16 Josef PariJosef Pari 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.63

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 13:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.10
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.27
3 David SýkoraDavid Sýkora 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 SB 08.37
4 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 08.66
5 Pavel ChaberaPavel Chabera 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 08.93
6 Martin PachmanMartin Pachman 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.17
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 13:35) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 08.11
2 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.34
3 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 08.46
4 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 08.61
5 41 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 08.67
6 47 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.69
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 12:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.46
2 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.95
3 42 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.14
4 40 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.23
5 43 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.79
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 12:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 41 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 08.73
2 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 09.02
3 46 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 09.38
4 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.82
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 12:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.70
2 47 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.71
3 34 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.95
4 36 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.05
5 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.17
6 Lukáš KincLukáš Kinc 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 12:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 08.35
2 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.62
3 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.72
4 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 SB 09.29
5 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.46
6 Daniel KincDaniel Kinc 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.29
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 08.35
2 Jakub UhlJakub Uhl 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.46
3 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.62
4 Martin JiskraMartin Jiskra 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 08.70
5 47 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.71
6 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 08.72
7 41 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 08.73
8 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.95
8 34 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.95
10 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 09.02
11 36 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.05
12 42 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.14
13 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.17
14 40 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.23
15 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 SB 09.29
16 46 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 09.38
17 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.46
18 43 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.79
19 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.82
20 Lukáš KincLukáš Kinc 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.06
21 Daniel KincDaniel Kinc 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.29

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 13:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.08
2 29 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.52
3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.80
4 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.96
5 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 09.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 13:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.62
2 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.84
3 Sophie KolmanováSophie Kolmanová 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 PB 08.91
4 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.06
5 Nikola SüčováNikola Süčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 13:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.57
2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 08.64
3 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 08.68
4 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.22
5 Natálie NalevajkováNatálie Nalevajková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 13:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.63
2 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.73
3 31 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.37
4 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.97
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.08
2 29 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.52
3 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.57
4 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.62
5 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.63
6 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 3 08.64
7 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 08.68
8 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.73
9 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 08.80
10 Martina ČervenkováMartina Červenková 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 08.84
11 Sophie KolmanováSophie Kolmanová 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 6 PB 08.91
12 Tereza ŽaludováTereza Žaludová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.96
13 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.06
14 Ester LažanskáEster Lažanská 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.22
15 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 09.31
16 31 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.37
17 Natálie NalevajkováNatálie Nalevajková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.78
18 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.97
19 Nikola SüčováNikola Süčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.42

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 13:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 SB 08.04
2 29 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 08.52
3 Viktorie MichálkováViktorie Michálková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 SB 08.58
4 Kateřina RiedlováKateřina Riedlová 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.63
5 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.64
6 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1 08.81
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 13:30) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 SB 08.22
2 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 08.35
3 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 08.35
4 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 08.57
5 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 SB 08.61
6 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 08.66
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 12:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.41
2 2 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.15
3 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.79
4 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.11
5 Hana GrausováHana Grausová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 12:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 08.33
2= Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.05
2= Anna BurešováAnna Burešová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.05
4 Natálie KlauzováNatálie Klauzová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.46
5 33 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.56
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.26
2 13 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.27
3 Christina PatočkováChristina Patočková 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.57
4 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 12:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.44
2= Nikola KerekaničováNikola Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.48
2= Julie ValašíkováJulie Valašíková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.48
4 12 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.5.2022 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.70
2 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 08.91
3 Dominika BorkováDominika Borková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.21
4 16 Irena LuprichováIrena Luprichová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.48
5 Štěpánka HumlováŠtěpánka Humlová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 10.28
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.5.2022 - 12:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.70
2 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.00
3 17 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.64
4 8 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.79
5 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 09.83
6 4 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 7.5.2022 - 12:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.74
2 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.00
3 6 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 09.40
4 Sofie HyspeckáSofie Hyspecká 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 09.47
5 Sára KaiglováSára Kaiglová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.58
6 Ema GregorováEma Gregorová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (so, 7.5.2022 - 12:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.84
1= Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.84
3 Alice MatyášováAlice Matyášová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 09.22
4 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.38
5 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.73
6 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 10.16
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda SitkováVanda Sitková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 08.33
2 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.41
3 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.44
4 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 08.70
4 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.70
6 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.74
7 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 08.84
7 Aneta KučerováAneta Kučerová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 08.84
9 Karolína JobováKarolína Jobová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 08.91
10 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.00
10 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.00
12 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.05
12 Anna BurešováAnna Burešová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 09.05
14 2 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.15
15 Dominika BorkováDominika Borková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.21
16 Alice MatyášováAlice Matyášová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 09.22
17 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 09.26
18 13 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.27
19 Sára GaškováSára Gašková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.38
20 6 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 09.40
21 Natálie KlauzováNatálie Klauzová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.46
22 Sofie HyspeckáSofie Hyspecká 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 1 PB 09.47
23 Nikola KerekaničováNikola Kerekaničová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.48
23 Julie ValašíkováJulie Valašíková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.48
23 16 Irena LuprichováIrena Luprichová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 09.48
26 33 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.56
27 Christina PatočkováChristina Patočková 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.57
28 Sára KaiglováSára Kaiglová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 09.58
29 17 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 09.64
30 Valentýna JandováValentýna Jandová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 09.73
31 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.79
31 8 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.79
31 Ema GregorováEma Gregorová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 09.79
34 Klára KožušníkováKlára Kožušníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 PB 09.83
35 Viktorie VondráčkováViktorie Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.93
36 4 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.03
37 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.11
38 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 10.16
39 12 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.23
40 Štěpánka HumlováŠtěpánka Humlová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 10.28
41 Hana GrausováHana Grausová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 10.52

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KolovrátekJan Kolovrátek 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 SB 09.55
2 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 SB 09.63
3 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 09.89
4 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 SB 09.97
5 Alex BöhmAlex Böhm 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 10.06
6 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 10.34
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.11
2 Štěpán HykšŠtěpán Hykš 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.42
3 Kryštof VoráčKryštof Voráč 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.56
4 Radim OwczarzyRadim Owczarzy 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.23
5 Jan ŠtěříkJan Štěřík 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.39
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kilián HavlinaKilián Havlina 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 11.13
2 Bohdan BurmisztrovBohdan Burmisztrov 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.84
3 Jonáš BloudekJonáš Bloudek 16 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.08
4 Patrik HonomichlPatrik Honomichl 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.67
5 Sebastian MarkusekSebastian Markusek 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 12.76
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KolovrátekJan Kolovrátek 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 09.76
2 Šimon ChaloupekŠimon Chaloupek 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.12
3 Vít ZikmundVít Zikmund 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.81
4 František LuprichFrantišek Luprich 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.08
5 Kryštof PreislerKryštof Preisler 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.61
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alex BöhmAlex Böhm 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.26
2 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.45
3 Vojtěch GarlíkVojtěch Garlík 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.37
4 Eliáš HlavicaEliáš Hlavica 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.62
5 Antonín ŘeřichaAntonín Řeřicha 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 14.77
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael ValušMichael Valuš 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.44
2 Karel VenigKarel Venig 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.18
3 Josef BlechschimdtJosef Blechschimdt 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.60
4 Jakub VoráčJakub Voráč 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.12
5 Tobiáš RakušanTobiáš Rakušan 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.11
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.92
2 Eliáš PrůchaEliáš Průcha 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.76
3 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.21
4 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.02
5 Matyáš PetraMatyáš Petra 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.78
6 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.90
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KopeckýJakub Kopecký 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.61
2= Sebastian ŠťastnýSebastian Šťastný 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.19
2= Antonín NovákAntonín Novák 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.19
4 Tomáš VlčekTomáš Vlček 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.72
5 Dominik RubešDominik Rubeš 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.74
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.13
2 Vojtěch KoutnýVojtěch Koutný 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 10.60
3 Pavel KozelPavel Kozel 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.24
4 Šimon ŠvecŠimon Švec 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.95
5 Václav LukášVáclav Lukáš 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.68
6 Lukáš MazurLukáš Mazur 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 14.48
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 7.5.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.46
2 Filip RončkaFilip Rončka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.71
3 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.41
4 Filip TurekFilip Turek 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 12.17
5 Šimon KubínŠimon Kubín 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.35
6 Tobiás GosslTobiás Gossl 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 15.10
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KolovrátekJan Kolovrátek 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 09.76
2 Vojtěch ValíčekVojtěch Valíček 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.92
3 Václav PechoušekVáclav Pechoušek 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.11
4 Alfons BergerAlfons Berger 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.13
5 Alex BöhmAlex Böhm 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.26
6 Jakub StrakaJakub Straka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.45
7 Vojtěch ČekanVojtěch Čekan 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 10.46
8 Vojtěch KoutnýVojtěch Koutný 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 10.60
9 Jakub KopeckýJakub Kopecký 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.61
10 Filip RončkaFilip Rončka 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.71
11 Eliáš PrůchaEliáš Průcha 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.76
12 Šimon ChaloupekŠimon Chaloupek 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.12
13 Kilián HavlinaKilián Havlina 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 11.13
14 Sebastian ŠťastnýSebastian Šťastný 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.19
14 Antonín NovákAntonín Novák 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.19
16 Daniel SoučekDaniel Souček 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.21
17 Pavel KozelPavel Kozel 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.24
18 Vojtěch GarlíkVojtěch Garlík 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.37
19 Kryštof KrieglsteinKryštof Krieglstein 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.41
20 Michael ValušMichael Valuš 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.44
21 Tomáš VlčekTomáš Vlček 15 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.72
22 Dominik RubešDominik Rubeš 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.74
23 Vít ZikmundVít Zikmund 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 11.81
24 Bohdan BurmisztrovBohdan Burmisztrov 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.84
25 Šimon ŠvecŠimon Švec 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.95
26 Denis BokšayDenis Bokšay 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.02
27 Jonáš BloudekJonáš Bloudek 16 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 12.08
28 Filip TurekFilip Turek 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 12.17
29 Karel VenigKarel Venig 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.18
30 Šimon KubínŠimon Kubín 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.35
31 Štěpán HykšŠtěpán Hykš 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 12.42
32 Kryštof VoráčKryštof Voráč 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.56
33 Josef BlechschimdtJosef Blechschimdt 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.60
34 Patrik HonomichlPatrik Honomichl 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.67
35 Václav LukášVáclav Lukáš 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.68
36 Sebastian MarkusekSebastian Markusek 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 12.76
37 Matyáš PetraMatyáš Petra 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.78
38 Jakub VoráčJakub Voráč 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.12
39 Radim OwczarzyRadim Owczarzy 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.23
40 Jan ŠtěříkJan Štěřík 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.39
41 Eliáš HlavicaEliáš Hlavica 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.62
42 František LuprichFrantišek Luprich 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 14.08
43 Tobiáš RakušanTobiáš Rakušan 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 14.11
44 Lukáš MazurLukáš Mazur 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 14.48
45 Antonín ŘeřichaAntonín Řeřicha 15 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 14.77
46 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 14.90
47 Tobiás GosslTobiás Gossl 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 15.10
48 Kryštof PreislerKryštof Preisler 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.61

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.99
2 Tomáš ZappTomáš Zapp 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.25
3 Václav LebedaVáclav Lebeda 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.18
4 Daniel DvořákDaniel Dvořák 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.64
5 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 13.12
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.15
2 44 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 09.54
3 Jan KriglsteinJan Kriglstein 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 10.02
4 39 Krištof HavlinaKrištof Havlina 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 10.15
5 Nicolas TomášekNicolas Tomášek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.80
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.80
2 Leoš PůhonýLeoš Půhoný 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 09.85
3 Jan BrabecJan Brabec 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.20
4 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.73
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří LicehamrJiří Licehamr 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.17
2 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.77
3 Antonín BarvaAntonín Barva 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.78
4 Jan AndrejkivJan Andrejkiv 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 11.52
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.99
2 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.15
3 Jiří LicehamrJiří Licehamr 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 09.17
4 Tomáš ZappTomáš Zapp 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.25
5 44 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 09.54
6 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.77
7 Štěpán NovákŠtěpán Novák 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.80
8 Leoš PůhonýLeoš Půhoný 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 09.85
9 Jan KriglsteinJan Kriglstein 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 10.02
10 39 Krištof HavlinaKrištof Havlina 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 10.15
11 Václav LebedaVáclav Lebeda 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.18
12 Antonín BarvaAntonín Barva 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.78
13 Nicolas TomášekNicolas Tomášek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.80
14 Jan BrabecJan Brabec 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.20
15 Jan AndrejkivJan Andrejkiv 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 11.52
16 Daniel DvořákDaniel Dvořák 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.64
17 Ondřej FojtíkOndřej Fojtík 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.73
18 Vojtěch ZdrálekVojtěch Zdrálek 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 13.12

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LažaŠimon Laža 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 SB 08.94
2 Tomáš ZappTomáš Zapp 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 SB 09.12
3 Jiří LicehamrJiří Licehamr 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.18
4 Daniel SmržDaniel Smrž 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 09.32
5 44 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 09.41
6 Adam SunekAdam Sunek 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 SB 09.76
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 09.42
2 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 10.14
3 Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 SB 10.14
4 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 10.20
5 Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 SB 10.53
6 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 SB 10.83
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.43
2 Veronika AltmanováVeronika Altmanová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 10.87
3 MIA RONIA MILFAITMIA RONIA MILFAIT 16 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.48
4 Nela KarpowitzováNela Karpowitzová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.08
5 Michaela KronikováMichaela Kroniková 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.48
6 Aneta HrůzováAneta Hrůzová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.70
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 10.70
2 Sabina FischbachováSabina Fischbachová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.47
3 Jola TrinerováJola Trinerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.74
4 Julie Ela VavříkováJulie Ela Vavříková 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.60
5 Marie DirováMarie Dirová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 16.99
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.22
2 Ella SochorováElla Sochorová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.85
3 Denisa KuchválkováDenisa Kuchválková 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.98
4 Ester MatouškováEster Matoušková 16 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.39
5 Nikol ŠejnohováNikol Šejnohová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 15.88
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila ČernokováKamila Černoková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 11.57
2 Barbora MaxováBarbora Maxová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.68
3 Eliška MatoušováEliška Matoušová 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.75
4 Klára FrankováKlára Franková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 12.57
5 Kamila MertlováKamila Mertlová 16 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.59
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 10.26
2 Amálie HykšováAmálie Hykšová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.21
3 Eliška KlausováEliška Klausová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.79
4 Adriana PecháčkováAdriana Pecháčková 16 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.03
5 Romana RauerováRomana Rauerová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.49
6 Anna RychetskáAnna Rychetská 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.52
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.67
2 Emma KverkováEmma Kverková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.05
3 Nina GrausováNina Grausová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.69
4 Jolana HorváthováJolana Horváthová 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.38
5 Barbora BlažkováBarbora Blažková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.67
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.85
2 Petra ZieglerováPetra Zieglerová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.10
3 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.17
4 Anežka ŠtýbrováAnežka Štýbrová 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.79
5 Gita LicehamrováGita Licehamrová 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.82
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra LöfflerováPetra Löfflerová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.21
2 Elena HoferováElena Hoferová 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.37
3 Victoria TomáškováVictoria Tomášková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.39
4 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.42
5 Zdeňka RauerováZdeňka Rauerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.83
6 Nikol MatějkováNikol Matějková 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.12
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 09 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura JosefikováLaura Josefiková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.12
2 Tereza FroňkováTereza Froňková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.93
3 Martina ŠarmanováMartina Šarmanová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.02
4 Natálie BidlákováNatálie Bidláková 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.13
5 Julie LehečkováJulie Lehečková 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.03
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (so, 7.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie SzaboSofie Szabo 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.31
2 Eliška KulhaváEliška Kulhavá 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 11.52
3 Adéla HorychováAdéla Horychová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.03
4 Aneta StankovenováAneta Stankovenová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.76
5 Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.85
6 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.95
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška Anna MilfaitEliška Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 09.67
2 Marie ŠtěříkováMarie Štěříková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.22
3 Ellen StřechováEllen Střechová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 PB 10.26
4 Viktorie HamouzováViktorie Hamouzová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.43
5 Agáta KolovrátkováAgáta Kolovrátková 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 10.70
6 Ella SochorováElla Sochorová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.85
6 Magdalena DrožováMagdalena Drožová 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 10.85
8 Veronika AltmanováVeronika Altmanová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 PB 10.87
9 Emma KverkováEmma Kverková 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.05
10 Petra ZieglerováPetra Zieglerová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 11.10
11 Laura JosefikováLaura Josefiková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.12
12 Viktorie BaraňskiViktorie Baraňski 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.17
13 Amálie HykšováAmálie Hykšová 14 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.21
13 Petra LöfflerováPetra Löfflerová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 11.21
15 Sofie SzaboSofie Szabo 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 11.31
16 Elena HoferováElena Hoferová 14 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.37
17 Victoria TomáškováVictoria Tomášková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.39
18 Valerie PapadopoulosValerie Papadopoulos 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.42
19 Sabina FischbachováSabina Fischbachová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.47
20 MIA RONIA MILFAITMIA RONIA MILFAIT 16 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.48
21 Eliška KulhaváEliška Kulhavá 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 11.52
22 Kamila ČernokováKamila Černoková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 11.57
23 Barbora MaxováBarbora Maxová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 11.68
24 Nina GrausováNina Grausová 13 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 11.69
25 Jola TrinerováJola Trinerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.74
26 Eliška MatoušováEliška Matoušová 16 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.75
27 Eliška KlausováEliška Klausová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.79
28 Tereza FroňkováTereza Froňková 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.93
29 Martina ŠarmanováMartina Šarmanová 14 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.02
30 Adéla HorychováAdéla Horychová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.03
31 Nela KarpowitzováNela Karpowitzová 13 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 12.08
32 Natálie BidlákováNatálie Bidláková 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.13
33 Klára FrankováKlára Franková 14 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 12.57
34 Aneta StankovenováAneta Stankovenová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.76
35 Anežka ŠtýbrováAnežka Štýbrová 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 12.79
36 Gita LicehamrováGita Licehamrová 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.82
37 Linda OuporováLinda Ouporová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 12.85
38 Kristýna KuchařováKristýna Kuchařová 13 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 12.95
39 Denisa KuchválkováDenisa Kuchválková 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 12.98
40 Adriana PecháčkováAdriana Pecháčková 16 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.03
40 Julie LehečkováJulie Lehečková 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.03
42 Jolana HorváthováJolana Horváthová 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.38
43 Ester MatouškováEster Matoušková 16 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.39
44 Michaela KronikováMichaela Kroniková 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 13.48
45 Romana RauerováRomana Rauerová 13 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.49
46 Anna RychetskáAnna Rychetská 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.52
47 Kamila MertlováKamila Mertlová 16 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 13.59
48 Julie Ela VavříkováJulie Ela Vavříková 15 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 13.60
49 Barbora BlažkováBarbora Blažková 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.67
50 Aneta HrůzováAneta Hrůzová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 13.70
51 Zdeňka RauerováZdeňka Rauerová 15 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.83
52 Nikol MatějkováNikol Matějková 16 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 15.12
53 Nikol ŠejnohováNikol Šejnohová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 15.88
54 Marie DirováMarie Dirová 16 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 16.99

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 SB 08.77
2 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 08.77
3 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 09.16
4 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.33
5 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 SB 09.33
6 Sarah RubešováSarah Rubešová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.52
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.73
2 Julie JurekováJulie Jureková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.05
3 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 10.21
4 Karolína BátováKarolína Bátová 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 10.24
5 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.27
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.79
2 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.89
3 Isabella DibelkováIsabella Dibelková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.97
4 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.18
5 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.62
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.25
2 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.83
3 Andrea PokornáAndrea Pokorná 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.99
4 Nikola KůsováNikola Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.36
5 Jasmína SkalickáJasmína Skalická 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.54
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.56
2 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.87
3 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 10.16
4 Andrea KřeháčkováAndrea Křeháčková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.18
5 Eliška DurdíkováEliška Durdíková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.47
6 Pavla OlšanováPavla Olšanová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.71
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.13
2 Tereza JiskrováTereza Jiskrová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 09.56
3 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.75
4 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.41
5 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.87
6 Lídie VitnerováLídie Vitnerová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.15
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sarah RubešováSarah Rubešová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.43
2= Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.84
2= Tereza PavelkováTereza Pavelková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.84
4 Klára StankovenováKlára Stankovenová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 10.39
5 Ema GarlíkováEma Garlíková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 10.51
6 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.33
Poznámky:
Start bez bloků s polovysokým startem bez měření větru.
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza AntošováTereza Antošová 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 08.73
2 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 08.79
3 Natálie SzaboNatálie Szabo 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.13
4 Dominika KrbcováDominika Krbcová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.25
5 Sarah RubešováSarah Rubešová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 09.43
6 Adéla ChlapovičováAdéla Chlapovičová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 3 PB 09.56
6 Tereza JiskrováTereza Jiskrová 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 PB 09.56
8 Anna JindřichováAnna Jindřichová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.75
9 Nella MerhulíkováNella Merhulíková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.83
10 Zuzana SedlmajerováZuzana Sedlmajerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.84
10 Tereza PavelkováTereza Pavelková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 09.84
12 Michaela StránskáMichaela Stránská 11 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 09.87
13 Nicole KůsováNicole Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 09.89
14 Isabella DibelkováIsabella Dibelková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 09.97
15 Andrea PokornáAndrea Pokorná 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 09.99
16 Julie JurekováJulie Jureková 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.05
17 Emma TomínováEmma Tomínová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 10.16
18 Dominika KässováDominika Kässová 12 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 10.18
18 Andrea KřeháčkováAndrea Křeháčková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.18
20 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 10.21
21 Karolína BátováKarolína Bátová 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 10.24
22 Lea MacháčkováLea Macháčková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 10.27
23 Klára StankovenováKlára Stankovenová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 PB 10.39
24 Julie ČimerováJulie Čimerová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.41
25 Eliška DurdíkováEliška Durdíková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.47
26 Ema GarlíkováEma Garlíková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 10.51
27 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 10.62
28 Pavla OlšanováPavla Olšanová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.71
29 Vanesa ZahradníkováVanesa Zahradníková 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.87
30 Lídie VitnerováLídie Vitnerová 12 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.15
31 Nikola KůsováNikola Kůsová 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.36
32 Jasmína SkalickáJasmína Skalická 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.54
33 Adéla PechouškováAdéla Pechoušková 12 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.33

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 14:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.10
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.15
3 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 11.61
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 12.75
5 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 13.74
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 14:10) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.03
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 11.82
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.03
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.10
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.15
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 11.61
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 11.82
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 12.75
7 Šimon StrádalŠimon Strádal 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 13.74

100 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 15:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 11.02
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 SB 11.04
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.33
4 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 SB 11.61
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.92
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 12.90
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.53
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 13.79
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.06
4 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 14.62
5 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 15.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 13.40
2 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 13.55
3 32 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.90
4 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.78
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 14.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 SB 13.40
2 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.53
3 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 6 13.55
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 13.79
5 32 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 13.90
6 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 14.06
7 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 14.62
8 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.78
9 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 14.99
10 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 15.12

100 m - Ženy

(so, 7.5.2022 - 15:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 SB 13.48
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 13.57
3 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 5 13.66
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 SB 13.78
5 32 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 13.94
6 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 1 15.14
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 3 36.71
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 37.11
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 PB 38.61
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 40.82
5 Petr LillPetr Lill 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 44.26
6 50 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 PB 45.26
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci

(so, 7.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David VojířDavid Vojíř 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 PB 39.75
2 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 40.42
3 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 48.35
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 49.01
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 43.28
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 44.39
3 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 49.23
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 SB 49.35
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 41.72
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 42.10
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 44.61
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 PB 41.72
2 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 42.10
3 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 43.28
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 44.39
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 44.61
6 Petra DundrováPetra Dundrová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 PB 49.23
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 SB 49.35

300 m - Žákyně

(so, 7.5.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 44.23
2 Eliška JaníkováEliška Janíková 07 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 2 45.52
3 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 46.05
4 Alena LehárováAlena Lehárová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 4 47.91
5 Michaela ForejtováMichaela Forejtová 08 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 51.75
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 48 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 PB 2:19.82
2 52 Filip FišerFilip Fišer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 2:22.99
3 50 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 2:34.55
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 7.5.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 34 Hugo MacháčekHugo Macháček 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:25.07
2 36 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 2:25.58
3 35 Timm ŠmehlíkTimm Šmehlík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:27.73
4 45 Martin LukášMartin Lukáš 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12 PB 2:28.64
5 47 Theodor VášaTheodor Váša 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 PB 2:29.72
6 37 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 2:34.90
7 41 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 8 PB 2:39.98
8 38 Adam FišerAdam Fišer 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 SB 2:44.08
9 42 Kryštof HytychKryštof Hytych 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 2:45.66
10 40 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 PB 2:48.45
11 46 Filip NovákFilip Novák 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 13 PB 2:48.54
12 44 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:55.68
13 39 Krištof HavlinaKrištof Havlina 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:55.81
14 43 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 3:21.42
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 29 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:34.33
2 32 Hana OpichalováHana Opichalová 04 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 6 PB 2:35.41
3 27 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 2:37.56
4 31 Anna LiškováAnna Lišková 08 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 5 PB 2:38.19
5 28 Michaela BuršíkováMichaela Buršíková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 2:40.21
6 30 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 2:40.53
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 7.5.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:45.79
2 3 Luisa Victoria MájLuisa Victoria Máj 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:46.61
3 33 Eva DančováEva Dančová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 13 2:49.32
4 7 Anna HudákováAnna Hudáková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 PB 2:50.46
5 8 Kristýna JatiKristýna Jati 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 8 2:51.91
6 6 Alžběta AntošováAlžběta Antošová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 PB 2:52.53
7 4 Natálie KyzivátováNatálie Kyzivátová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 PB 2:56.47
8 16 Irena LuprichováIrena Luprichová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 2:57.92
9 17 Natálie ReinlováNatálie Reinlová 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 12 PB 3:00.62
10 13 Adéla LichovníkováAdéla Lichovníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 10 PB 3:03.94
11 12 Diana KopeckáDiana Kopecká 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 9 PB 3:25.48
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 Vítek FialaVítek Fiala 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 16:00.60
2 28 Tomáš KožákTomáš Kožák 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 16:12.11
3 3 Lukáš JuránekLukáš Juránek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16:17.60
4 7 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 16:26.22
5 8 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:55.09
6 27 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 17:17.65
7 29 Michal BáťaMichal Báťa 83 Kome Klub Kraslice, z.s.Kome Klub Kraslice, z.s. 17:20.74
8 37 Pavel ČekanPavel Čekan 83 Bike a běh OstrovBike a běh Ostrov 17:22.13
9 17 Milan KožákMilan Kožák 65 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17:49.01
10 38 Jaroslav ChlupJaroslav Chlup 80 neregistrovaný atletneregistrovaný atlet 17:53.22
11 6 Jaroslav ŠvejdarJaroslav Švejdar 71 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 18:08.74
12 13 Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 18:13.11
13 33 Lubomír BašusLubomír Bašus 84 neregistrovaný atletneregistrovaný atlet 18:38.19
14 4 Marek MacháčekMarek Macháček 76 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19:09.05
15 16 Petr NovýPetr Nový 89 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 20:01.91
16 36 Jiří ValjentJiří Valjent 62 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 20:23.83
17 2 Petr KorellusPetr Korellus 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20:57.67
18 34 Ivan VrábelIvan Vrábel 64 Bike a běh OstrovBike a běh Ostrov 21:23.58
19 35 Robert KošekRobert Košek 97 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 21:48.87
20 39 Jiří HatašJiří Hataš 87 neregistrovaný atletneregistrovaný atlet 23:15.42
21 32 Jiří VyšínJiří Vyšín 59 neregistrovaný atletneregistrovaný atlet 24:18.91
22 30 Miroslav PapršteinMiroslav Paprštein 88 Bike a běh OstrovBike a běh Ostrov 25:11.15
Celkem 22 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 7.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 47 Heidi JuránkováHeidi Juránková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17:47.80
2 44 Lenka KůsováLenka Kůsová 77 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 19:35.19
3 40 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek PB 19:46.24
4 43 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. PB 21:02.08
5 46 Nela KristenováNela Kristenová 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21:28.29
6 52 Sofie ŽďárskáSofie Žďárská 94 neregistrovaný atletneregistrovaný atlet 22:27.04
7 48 Romana LubinováRomana Lubinová 69 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 22:31.99
8 50 Iveta VyšínováIveta Vyšínová 61 neregistrovaný atletneregistrovaný atlet 24:35.06
9 42 Romana PoplováRomana Poplová 68 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 24:52.98
10 45 Markéta KorellusováMarkéta Korellusová 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25:04.91
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 12:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.41
2 36 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 11.02
3 40 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 11.59
4 41 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1 11.84
5 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.88
6 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.25
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 12:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 11.57
2 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.71
3 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 11.95
4 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 12.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard VaculíkRichard Vaculík 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.41
2 36 Michal ŠevčenkoMichal Ševčenko 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 11.02
3 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 PB 11.57
4 40 Denis BaraňskiDenis Baraňski 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 11.59
5 Jakub MezekJakub Mezek 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.71
6 41 Lukáš BeckLukáš Beck 09 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1 11.84
7 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 11.88
8 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 PB 11.95
9 Matěj ĎurčákMatěj Ďurčák 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 12.25
10 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 PB 12.34

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 12:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 10.34
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.48
3 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 10.98
4 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.00
5 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.10
6 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.84
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 12:15) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 10.97
2 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.59
3 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.96
4 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 12.00
5 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 12.26
6 Natálie KlauzováNatálie Klauzová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.34
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FischerováTereza Fischerová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 3 PB 10.34
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová 09 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 PB 10.48
3 Dominika KuníkováDominika Kuníková 10 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 4 PB 10.97
4 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 10.98
5 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 11.00
6 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 PB 11.10
7 Alžběta LevováAlžběta Levová 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 5 11.59
8 Tereza MarkusováTereza Markusová 09 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 2 PB 11.96
9 Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 PB 12.00
10 Tereza StaňkováTereza Staňková 10 SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s. 6 PB 12.26
11 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.84
12 Natálie KlauzováNatálie Klauzová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 13.34

skok vysoký - Žáci

(so, 7.5.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,46 1,51 1,54
1 Filip KozincevFilip Kozincev
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 2 PB 1.51 o o o o o o o o xxo xxx
2 Pavel ChaberaPavel Chabera
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 PB 1.38 o o o o o o xxx
3 David SýkoraDavid Sýkora
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 3 1.20 o o xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 7.5.2022 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65
1 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 2 PB 1.35 - - o o xo xo xxx
2 Martin ProšekMartin Prošek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 3 PB 1.25 o o xxo o xxx
3 40 Denis BaraňskiDenis Baraňski
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
10 1 PB 1.20 o o o - - xxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 7.5.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62
1 27 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 PB 1.41 - - - o - o o xo o xxx
2 Anna ReichováAnna Reichová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 8 PB 1.38 - - - o o o xo o xxx
3 Barbora KyseláBarbora Kyselá
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 7 PB 1.38 - - - - o xo o xxo xxx
4 Eliška DibďákováEliška Dibďáková
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 5 PB 1.30 - o o o o xxo xxx
5= Sophie KolmanováSophie Kolmanová
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
08 4 PB 1.25 - o o o o xxx
5= Kateřina RiedlováKateřina Riedlová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 6 1.25 - o o o o - xxx
7 Nikola SüčováNikola Süčová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 1 PB 1.20 o o o o xxx
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 7.5.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,00 1,05 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,55 1,57 1,62
1 Tereza FischerováTereza Fischerová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
09 5 PB 1.55 - - - - - o o o o o o o xo o o xxx
2 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 4 PB 1.50 - - - - - o o o xo xxo o xxo o x
3 Karolína KučerováKarolína Kučerová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 3 1.25 - o o o o o xxx
4 Natálie KlauzováNatálie Klauzová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 1 PB 1.20 o xo o o xxo xxx
5 Sára GaškováSára Gašková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 2 PB 1.15 o o o o xxx
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 7.5.2022 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 2 PB 6.78 +1.1 m/s 6.06  0,80 6.03  1,00 6.36  1,40 6.36 6.39  0,00 6.68  0,90 6.78  1,10
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
02 4 PB 6.47 +0.9 m/s 6.47  0,90 - - 6.47 6.21  0,00 - -
3 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 6 SB 6.39 +1.6 m/s 5.94  0,50 6.32  3,00 6.18  0,10 6.32 5.83  0,00 5.24  0,50 6.39  1,60
4 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 5 PB 5.23 +0.9 m/s 4.73  2,90 5.23  0,90 3.97  1,80 5.23 4.99  0,10 - -
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 7.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika KuníkováDominika Kuníková
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
10 9 PB 08.76 08.34 08.57 08.76 8.76 08.02 08.74 07.56
2 Adéla ZavoralováAdéla Zavoralová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 6 PB 08.64 07.95 08.36 08.02 8.36 08.49 08.64 08.52
3 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 11 08.54 07.37 08.47 08.38 8.47 08.54 08.16 08.27
4 Karolína JobováKarolína Jobová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 10 PB 08.45 08.05 08.13 08.45 8.45 07.83 07.45 07.51
5 Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
10 1 PB 07.98 06.80 07.58 07.31 7.58 07.98 07.20 06.36
6 Kristýna StrakováKristýna Straková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 7 PB 07.46 07.46 06.63 06.94 7.46 06.04 x 06.77
7 Alia Aly Abdelkader MohamedAlia Aly Abdelkader Mohamed
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 8 06.50 06.07 06.48 06.50 6.50 06.09 x 05.81
8 Viktorie PokrupováViktorie Pokrupová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
09 4 PB 06.39 06.19 x 05.72 6.19 05.89 05.40 06.39
9 Ellen SteinováEllen Steinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 5 PB 05.54 05.54 x x 5.54 - - -
10 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 3 PB 05.47 04.68 05.42 05.47 5.47 - - -
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 7.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KloučekDavid Klouček
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
09 1 PB 07.07 06.65 06.39 06.54 6.65 07.07 06.86 06.47
2 37 Lukáš KorellusLukáš Korellus
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
09 4 PB 06.55 06.39 06.11 06.55 6.55 06.17 06.53 06.48
3 43 Jakub ChocholoušJakub Chocholouš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 2 PB 06.22 06.06 06.22 05.30 6.22 x 05.76 05.59
4 Maxmilian SinjavskijMaxmilian Sinjavskij
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
10 3 05.97 05.97 05.64 05.37 5.97 05.85 05.62 05.64
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ČedíkováAdéla Čedíková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 4 09.15 09.15 x 09.03 9.15 08.93 08.98 09.05
2 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
06 1 PB 09.08 08.36 x 09.08 9.08 x 08.52 x
3 Sára JanouškováSára Janoušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 2 SB 08.25 08.10 08.25 08.08 8.25 07.75 08.21 07.98
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 7.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 8 PB 09.63 09.22 09.13 09.63 9.63 08.95 09.39 09.10
2 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 5 PB 09.10 09.10 08.89 08.83 9.10 08.04 08.60 07.88
3 Tereza ŽaludováTereza Žaludová
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 6 PB 08.55 07.42 07.95 08.55 8.55 08.12 08.47 07.90
4 Adéla VenhodováAdéla Venhodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 4 PB 08.29 08.10 07.54 08.29 8.29 07.89 07.05 06.72
5 27 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 7 08.14 07.42 07.85 07.94 7.94 x 07.70 08.14
6 Nikola HořtováNikola Hořtová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
07 1 PB 07.48 x 07.22 x 7.22 07.48 x 07.21
7 Ester LažanskáEster Lažanská
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 3 PB 06.99 06.78 06.99 x 6.99 x x 05.39
8 Michaela BorovičkováMichaela Borovičková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
08 2 05.60 04.68 05.38 05.49 5.49 05.26 05.60 05.52
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 7.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sébastien SrnkaSébastien Srnka
SKP Union Cheb z.s.SKP Union Cheb z.s.
08 6 11.49 10.31 x 11.49 11.49 x 11.32 10.77
2 Sebastian MerhulíkSebastian Merhulík
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
08 5 PB 10.37 09.82 09.74 09.60 9.82 09.25 x 10.37
3 Filip KozincevFilip Kozincev
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 4 PB 08.38 07.67 07.49 07.58 7.67 07.85 08.11 08.38
4 Pavel ChaberaPavel Chabera
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
08 3 PB 07.79 x 07.79 06.86 7.79 x 06.07 x
5 Miroslav LiškaMiroslav Liška
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
08 1 SB 07.56 06.62 07.25 06.94 7.25 07.56 07.41 07.10
6 Josef PariJosef Pari
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 2 SB 07.14 06.13 x 07.14 7.14 06.58 06.92 07.14
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 7.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 5 SB 09.68 09.68 08.74 x 9.68 09.25 08.92 09.15
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 3 SB 09.38 09.07 x 08.92 9.07 09.38 x 08.81
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
04 4 PB 09.11 08.98 09.10 x 9.10 x 09.11 x
4 Mona El-KayssiMona El-Kayssi
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 2 PB 08.24 08.18 08.20 08.16 8.20 08.24 x x
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s.
03 1 PB 08.07 07.87 07.44 07.04 7.87 08.06 07.54 08.07
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 48 Jakub StaněkJakub Staněk
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 2 PB 09.59 09.45 09.27 09.35 9.45 x 09.53 09.59
2 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1 PB 09.13 08.44 08.91 08.80 8.91 08.76 08.88 09.13
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 7.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 2 PB 17.25 16.93 17.21 x 17.21 x 17.25 x
2 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1 11.88 11.75 x 11.88 11.88 11.81 x x
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 7.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
92 7 15.58 15.32 14.99 15.33 15.33 15.58 x 15.51
2 Petr ProcházkaPetr Procházka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 PB 14.53 12.70 13.38 13.92 13.92 14.53 14.09 -
3 Richard ŠimůnekRichard Šimůnek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 6 PB 13.58 13.37 12.49 13.58 13.58 x 13.07 12.55
4 Martin TonhauserMartin Tonhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 4 SB 10.77 10.10 10.24 10.53 10.53 10.70 10.76 10.77