Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J mladšího žactva

Trutnov (2. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 08.71 11.00
2 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.86 9.00
3 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 08.95 7.50
4 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 08.95 7.50
5 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 09.14 5.00
6 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 09.31 4.00
7 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 09.36 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.66
2 Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.80
3 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.91
4 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.91
5 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.05
6 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.96 6.00
2 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.87
3 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.06
4 Sebastien KovačičSebastien Kovačič 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 11.12
5 Ladislav LackoLadislav Lacko 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 11.23
MS Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 10.24
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 09.32 3.00
2 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.51 1.00
3 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.54
4 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 09.70
5 Josef KrusberskýJosef Krusberský 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.76
6 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 09.84
7 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.50
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.86
2 6 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 PB 09.94
3 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 PB 10.02
4 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.05
5 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.51
6 Jáchym KubečekJáchym Kubeček 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.60
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 08.71 11.00
2 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.86 9.00
3 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 08.95 7.50
3 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 08.95 7.50
5 Josef HolotinaJosef Holotina 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.96 6.00
6 Milan KudláčekMilan Kudláček 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 09.14 5.00
7 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík 11 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 09.31 4.00
8 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 09.32 3.00
9 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 09.36 2.00
10 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.51 1.00
11 František ŠturmFrantišek Šturm 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.54
12 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.66
13 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 PB 09.70
14 Josef KrusberskýJosef Krusberský 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.76
15 Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.80
16 Tomáš KrálovecTomáš Královec 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 09.84
17 2 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.86
18 Kristian CarrilloKristian Carrillo 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.87
19 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.91
19 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.91
21 6 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 PB 09.94
22 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4 PB 10.02
23 Jonáš RichterJonáš Richter 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 10.05
23 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.05
25 Oliver SzalayOliver Szalay 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.23
26 Marek RuferMarek Rufer 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 5 10.24
27 Jonáš DušekJonáš Dušek 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.50
28 Aleš DrozdíkAleš Drozdík 10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 10.51
29 Jáchym KubečekJáchym Kubeček 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.60
30 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 11.06
31 Sebastien KovačičSebastien Kovačič 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 11.12
32 Ladislav LackoLadislav Lacko 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 11.23

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 16:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.83 11.00
2 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.84 9.00
3 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 08.86 8.00
4 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 08.90 7.00
5 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.95 6.00
6 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.06 3.50
7 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.06 3.50
8 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.26
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.15 2.00
2 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.30
3 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.31
4 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.36
5 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 09.40
6 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.69
7 11 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.77
8 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.88
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 16:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 09.16 1.00
2 Jolana FléglováJolana Fléglová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.55
3 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.73
4 8 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 09.78
5 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 09.81
6 5 Sára HofmanováSára Hofmanová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 09.86
7 Anežka MaláAnežka Malá 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 10.06
8 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 09.69
2 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 PB 09.78
3 3 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 09.88
4 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 10.00
5 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.10
6 Mariana NovákováMariana Nováková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.16
7 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.20
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 2.6.2022 - 16:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 SB 10.06
2 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.15
3 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.24
4 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.39
5 Adéla JežkováAdéla Ježková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.42
6 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.47
7 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.66
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 2.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.35
2 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.51
3 4 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.98
4 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.23
5 Deysi ŠtajnerováDeysi Štajnerová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 10.34
6 Sabina PelikánováSabina Pelikánová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 10.72
7 Anna ŽďárskáAnna Žďárská 10 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 10.79
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 2.6.2022 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08.96 5.00
2 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 10.05
3 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1 PB 10.12
4 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 10.33
5 Stefanie JaklováStefanie Jaklová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.48
6 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 PB 10.68
7 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.83 11.00
2 Justýna DynterováJustýna Dynterová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 08.84 9.00
3 Barbora TrenzováBarbora Trenzová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 08.86 8.00
4 Nela VaňátkováNela Vaňátková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 PB 08.90 7.00
5 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.95 6.00
6 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 08.96 5.00
7 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.06 3.50
7 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.06 3.50
9 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.15 2.00
10 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 09.16 1.00
11 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 09.26
12 Eda Nur TekirEda Nur Tekir 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.30
13 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 09.31
14 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.35
15 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.36
16 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 09.40
17 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.51
18 Jolana FléglováJolana Fléglová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.55
19 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.69
19 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 09.69
21 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 09.73
22 11 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.77
23 8 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 09.78
23 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 PB 09.78
25 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 09.81
26 5 Sára HofmanováSára Hofmanová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 PB 09.86
27 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.88
27 3 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 09.88
29 4 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 09.98
30 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 10.00
31 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 10.05
32 Anežka MaláAnežka Malá 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 10.06
32 Daniela TučkováDaniela Tučková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 SB 10.06
34 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 10.09
35 Anna MaláAnna Malá 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 10.10
36 Adéla RenskáAdéla Renská 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 1 PB 10.12
37 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.15
38 Mariana NovákováMariana Nováková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.16
39 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 10.20
40 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 10.23
41 Eliška HorníkováEliška Horníková 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 10.24
42 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 10.33
43 Deysi ŠtajnerováDeysi Štajnerová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 10.34
44 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 10.39
45 Adéla JežkováAdéla Ježková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 10.42
46 Aneta KónyováAneta Kónyová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.47
47 Stefanie JaklováStefanie Jaklová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 10.48
48 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 10.66
49 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 PB 10.68
50 Sabina PelikánováSabina Pelikánová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 10.72
51 Anna ŽďárskáAnna Žďárská 10 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 10.79
52 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 10.88

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 18:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 18.58 11.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 19.15 9.00
3 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 19.99 8.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 20.38 7.00
5 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 20.43 6.00
6 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.52 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 20.46 5.00
2 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 20.75 3.00
3 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 21.66
4 7 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 22.50
5 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 22.72
6 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 18:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 PB 21.42
2 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 23.02
3 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 23.08
4 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.34
5 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 23.60
6 Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.80
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 18:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 22.77
2 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 23.02
3 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 23.69
4 Boris HrnčířBoris Hrnčíř 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.93
5 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 24.51
MS Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 PB 20.82
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 2.6.2022 - 18:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 21.00 2.00
2 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 21.37 1.00
3 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 23.42
4 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 23.66
5 Jáchym KubečekJáchym Kubeček 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 25.69
MS Tadeáš TrejtnarTadeáš Trejtnar 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 1 24.80
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 2.6.2022 - 18:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 23.58
2 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 24.15
3 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 24.26
4 Josef KrusberskýJosef Krusberský 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 24.55
5 David SnopekDavid Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 24.87
MS Jiří TlustýJiří Tlustý 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 1 24.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 18.58 11.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 19.15 9.00
3 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 19.99 8.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 20.38 7.00
5 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 20.43 6.00
6 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 20.46 5.00
7 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.52 4.00
8 Jáchym BémJáchym Bém 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 20.75 3.00
9 Marek JudaMarek Juda 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 PB 20.82
10 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 21.00 2.00
11 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 21.37 1.00
12 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 PB 21.42
13 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 21.66
14 7 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 22.50
15 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 22.72
16 Dominik TrojákDominik Troják 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 22.77
17 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.89
18 Matyáš VítMatyáš Vít 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 23.02
18 Matěj RenskýMatěj Renský 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 23.02
20 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 23.08
21 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.34
22 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 23.42
23 Marcel SvobodaMarcel Svoboda 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 23.58
24 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 23.60
25 Oliver ŘehákOliver Řehák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 23.66
26 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 23.69
27 Tadeáš Adam HabartTadeáš Adam Habart 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.80
28 Boris HrnčířBoris Hrnčíř 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 23.93
29 Kryštof ŘezníčekKryštof Řezníček 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 24.15
30 Jakub PleskotJakub Pleskot 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 24.26
31 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 24.51
32 Josef KrusberskýJosef Krusberský 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 24.55
33 Tadeáš TrejtnarTadeáš Trejtnar 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 1 24.80
34 David SnopekDavid Snopek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 24.87
35 Jiří TlustýJiří Tlustý 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 1 24.89
36 Jáchym KubečekJáchym Kubeček 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 25.69

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.39 11.00
2 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 20.74 9.00
3 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 21.64 5.00
4 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 22.19 2.00
5 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 22.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TejklováTereza Tejklová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 21.47 8.00
2 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 PB 21.62 6.00
3 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 21.86 3.00
4 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.39
5 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 22.45
6 Ema MaláEma Malá 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 21.71 4.00
2 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 22.77
3 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 23.20
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 23.89
5 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 24.55
6 Deysi ŠtajnerováDeysi Štajnerová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 25.48
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.53 7.00
2 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 23.25
3 Gita BrandejsováGita Brandejsová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 23.35
4 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 23.53
5 Veronika KlemováVeronika Klemová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 24.30
6 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 24.59
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ZlámalíkováIvana Zlámalíková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 22.70
2 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 23.91
3 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 24.26
4 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 24.91
5 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 25.34
6 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 25.51
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 23.38
2 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 PB 23.99
3 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 24.58
4 Mariana NovákováMariana Nováková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 24.91
5 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 25.55
6 Anna ŽďárskáAnna Žďárská 10 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 27.19
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BártováLucie Bártová 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 23.18
2 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 23.65
3 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 24.34
4 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 25.01
5 Dominika MatějkováDominika Matějková 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 26.69
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 24.90
2 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 PB 26.05
3 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 PB 26.65
4 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 27.57
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika MyšákováMonika Myšáková 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 22.23 1.00
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 22.44
3 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 24.59
4 Sára HudouskováSára Hudousková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 24.95
5 Sabina PelikánováSabina Pelikánová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 26.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.39 11.00
2 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 20.74 9.00
3 Tereza TejklováTereza Tejklová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 21.47 8.00
4 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.53 7.00
5 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 PB 21.62 6.00
6 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 21.64 5.00
7 Kristýna MoníkováKristýna Moníková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 21.71 4.00
8 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 21.86 3.00
9 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 22.19 2.00
10 Monika MyšákováMonika Myšáková 09 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 22.23 1.00
11 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.39
12 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 22.44
13 Matylda MaláMatylda Malá 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 22.45
14 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 22.50
15 Ema MaláEma Malá 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 22.53
16 Ivana ZlámalíkováIvana Zlámalíková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 22.70
17 Monika ČechováMonika Čechová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 22.77
18 Lucie BártováLucie Bártová 10 DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 2 23.18
19 Aneta SuchomelováAneta Suchomelová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 23.20
20 Natálie PavlováNatálie Pavlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 23.25
21 Gita BrandejsováGita Brandejsová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 23.35
22 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 23.38
23 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 23.53
24 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 23.65
25 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 23.89
26 Eliška KuhnováEliška Kuhnová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 23.91
27 Sára TurynkováSára Turynková 10 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 1 PB 23.99
28 Barbora LukáškováBarbora Lukášková 11 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 4 PB 24.26
29 Veronika KlemováVeronika Klemová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 24.30
30 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 24.34
31 Mia RechtorisováMia Rechtorisová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 24.55
32 Michaela BergerováMichaela Bergerová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 24.58
33 Žofie HrmováŽofie Hrmová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 24.59
33 Valentina KubcováValentina Kubcová 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 24.59
35 Anna KrálíkováAnna Králíková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 24.90
36 Tereza HanušováTereza Hanušová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 PB 24.91
36 Mariana NovákováMariana Nováková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 24.91
38 Sára HudouskováSára Hudousková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 24.95
39 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 25.01
40 Nicol HoncůNicol Honců 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 25.34
41 Deysi ŠtajnerováDeysi Štajnerová 10 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 25.48
42 Michaela PetrovováMichaela Petrovová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 25.51
43 Natálie HendrychováNatálie Hendrychová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 25.55
44 Ema ErbanováEma Erbanová 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 PB 26.05
45 Sabina PelikánováSabina Pelikánová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 26.33
46 Michaela KadlecováMichaela Kadlecová 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 4 PB 26.65
47 Dominika MatějkováDominika Matějková 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 26.69
48 Anna ŽďárskáAnna Žďárská 10 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 27.19
49 Denisa KleandrováDenisa Kleandrová 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 27.57

1500 m - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Matěj ČečkaMatěj Čečka 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 5:14.73 11.00
2 15 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 5:28.47 9.00
3 2 Patrik FišerPatrik Fišer 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 5:28.71 8.00
4 4 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 5:37.18 7.00
5 9 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 15 5:37.36 6.00
6 7 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 5:39.78 5.00
7 6 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 5:56.36 4.00
8 16 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 5:58.74 3.00
9 3 Matěj HojnýMatěj Hojný 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 6:03.09 2.00
10 5 Tobias LoufekTobias Loufek 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 6:09.95 1.00
11 18 Kryštof BaldaKryštof Balda 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 6:13.06
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 5:43.98 11.00
2 13 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 13 5:44.91 9.00
3 7 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 5:45.53 8.00
4 9 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 9 PB 5:48.02 7.00
5 10 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 5:55.33 6.00
6 3 Noemi ElichováNoemi Elichová 09 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 3 5:56.09 5.00
7 12 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 5:57.17 4.00
8 5 Sára HofmanováSára Hofmanová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 5:57.49 3.00
9 1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 6:06.02 2.00
10 4 Sylvie GerhátováSylvie Gerhátová 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 6:15.13 1.00
11 8 Natálie NovákováNatálie Nováková 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 PB 6:20.22
12 11 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 6:20.28
13 6 Aneta HrochováAneta Hrochová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 6:34.40
Celkem 13 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 15:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 10.98 11.00
2 Adam StoszekAdam Stoszek 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 11.34 9.00
3 17 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.58 8.00
4 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.10 7.00
5 Aleš ZilvarAleš Zilvar 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 12.50 6.00
6 Jan ŠtokrJan Štokr 10 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 8 PB 12.69 5.00
7 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 12.98 4.00
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 15:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.25 11.00
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.26 9.00
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 10.60 8.00
4 1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.05 7.00
5 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 11.33 4.00
6 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.93 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 11.25 6.00
2 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 11.32 5.00
3 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 11.73 3.00
4 9 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.16
5 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 PB 12.73
6 Laura SopkováLaura Sopková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 13.61
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.49
2 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 13.51
3 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 13.74
4 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 14.09
5 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 15.89
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.78 2.00
2 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 12.82
3 10 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.12
4 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 13.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.25 11.00
2 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 10.26 9.00
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 10.60 8.00
4 1 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 11.05 7.00
5 Lucie VelínskáLucie Velínská 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 11.25 6.00
6 Karolína VaňkováKarolína Vaňková 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 11.32 5.00
7 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 PB 11.33 4.00
8 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 PB 11.73 3.00
9 Lucie KosařováLucie Kosařová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 11.78 2.00
10 Lucie OdlováLucie Odlová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 11.93 1.00
11 9 Dorota NovotnáDorota Novotná 09 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 12.16
12 Sofie HolíkováSofie Holíková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 PB 12.73
13 Adéla HlávkováAdéla Hlávková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 12.82
14 10 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.12
15 Alžběta BednářováAlžběta Bednářová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.49
16 Kristýna PavlováKristýna Pavlová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 13.51
17 Laura SopkováLaura Sopková 10 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 13.61
18 Barbora TrampotováBarbora Trampotová 11 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 13.74
19 Kateřina MajerováKateřina Majerová 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 13.87
20 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 14.09
21 Eliška MatějkováEliška Matějková 11 Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ... 5 15.89

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balcar, Kulička, Vosátka, Zajíc Balcar, Kulička, Vosátka, Zajíc TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.41 11.00
2 Bém, Blažek, Feifer, Kudláček Bém, Blažek, Feifer, Kudláček TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 34.23 9.00
3 Baláš, Černík, Pavlíček, Štěpán Baláš, Černík, Pavlíček, Štěpán SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 34.33 8.00
4 Hadač, Bárta, Knittel, Mareček Hadač, Bárta, Knittel, Mareček TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 34.62 7.00
5 15 Bičiště, Kout, Šritr, Vít Bičiště, Kout, Šritr, Vít Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 35.62 5.00
6 Habart, Holotina, Kubeček, Šantroch Habart, Holotina, Kubeček, Šantroch TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 37.89 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Čečka, Krejčík, Polášek, Stoszek Čečka, Krejčík, Polášek, Stoszek TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 35.31 6.00
2 Dušek, Kukal, Holan, Šturm Dušek, Kukal, Holan, Šturm TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.58 3.00
3 Královec, Podlešák, Řehák, Szalay Královec, Podlešák, Řehák, Szalay TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 37.61 2.00
4 Charouz, Kuťák, Řezníček, Fišer Charouz, Kuťák, Řezníček, Fišer SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 37.92
5 Svoboda, Svoboda, Hojný, Hrnčíř Svoboda, Svoboda, Hojný, Hrnčíř SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 38.29
6 Weisser, Weisser, Drozdík, Adamec Weisser, Weisser, Drozdík, Adamec Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 39.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek, Pecina, Pospíšil, Zirnsák Marek, Pecina, Pospíšil, Zirnsák TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 36.08 4.00
2 Vyroubal, Pleskot, Balda, Bystrianský Vyroubal, Pleskot, Balda, Bystrianský TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 40.51
4 Karel, Korbelář, Lukeš, Hanč Karel, Korbelář, Lukeš, Hanč TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 DQ
MS Zimla, Krejčí, Faltus, Renský Zimla, Krejčí, Faltus, Renský SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.74
Poznámky:
TP 24.8
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balcar, Kulička, Vosátka, Zajíc Balcar, Kulička, Vosátka, Zajíc TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.41 11.00
2 Bém, Blažek, Feifer, Kudláček Bém, Blažek, Feifer, Kudláček TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 34.23 9.00
3 Baláš, Černík, Pavlíček, Štěpán Baláš, Černík, Pavlíček, Štěpán SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 34.33 8.00
4 Hadač, Bárta, Knittel, Mareček Hadač, Bárta, Knittel, Mareček TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 34.62 7.00
5 20 Čečka, Krejčík, Polášek, Stoszek Čečka, Krejčík, Polášek, Stoszek TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 35.31 6.00
6 15 Bičiště, Kout, Šritr, Vít Bičiště, Kout, Šritr, Vít Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 35.62 5.00
7 Zimla, Krejčí, Faltus, Renský Zimla, Krejčí, Faltus, Renský SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.74
8 Marek, Pecina, Pospíšil, Zirnsák Marek, Pecina, Pospíšil, Zirnsák TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 36.08 4.00
9 Dušek, Kukal, Holan, Šturm Dušek, Kukal, Holan, Šturm TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 37.58 3.00
10 Královec, Podlešák, Řehák, Szalay Královec, Podlešák, Řehák, Szalay TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 37.61 2.00
11 Habart, Holotina, Kubeček, Šantroch Habart, Holotina, Kubeček, Šantroch TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 37.89 1.00
12 Charouz, Kuťák, Řezníček, Fišer Charouz, Kuťák, Řezníček, Fišer SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 5 37.92
13 Svoboda, Svoboda, Hojný, Hrnčíř Svoboda, Svoboda, Hojný, Hrnčíř SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 38.29
14 Weisser, Weisser, Drozdík, Adamec Weisser, Weisser, Drozdík, Adamec Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 39.43
15 Vyroubal, Pleskot, Balda, Bystrianský Vyroubal, Pleskot, Balda, Bystrianský TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 40.51
4 Karel, Korbelář, Lukeš, Hanč Karel, Korbelář, Lukeš, Hanč TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 DQ

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Netalová, Suchá, Hocke, Dvořáková Netalová, Suchá, Hocke, Dvořáková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 32.50 11.00
2 Bláhová, Picková, Tejklová, Vaňková Bláhová, Picková, Tejklová, Vaňková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.77 9.00
3 Březovská, Dvořáková, Dynterová, Stolinová Březovská, Dvořáková, Dynterová, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 33.72 7.00
4 Binterová, Konrádová, Patschová, Sadílková Binterová, Konrádová, Patschová, Sadílková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 34.39 6.00
5 7 Lukešová, Matěásková, Pospíšilová, Hlaváčová Lukešová, Matěásková, Pospíšilová, Hlaváčová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.97 3.00
6 Malá, Mejstříková, Kubcová, Tekir Malá, Mejstříková, Kubcová, Tekir TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 36.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erbanová, Lašová, Lukášová, Síbrová Erbanová, Lašová, Lukášová, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 36.34 1.00
2 Bajerová, Bílková, Rechtorisová, Zahrádková Bajerová, Bílková, Rechtorisová, Zahrádková Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 36.50
3 Myšáková, Hovorková, Izáková, Bártová Myšáková, Hovorková, Izáková, Bártová DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 37.07
4 Brůnová, Honců, Hofmanová, Suchomelová Brůnová, Honců, Hofmanová, Suchomelová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 37.19
5 3 Elichová, Lukášková, Žďárská, Renská Elichová, Lukášková, Žďárská, Renská Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 39.03
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zemanová, Vaňátková, Trenzová, Moníková Zemanová, Vaňátková, Trenzová, Moníková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 33.23 8.00
2 1 Skálová, Odlová, Koďousková, Hlávková Skálová, Odlová, Koďousková, Hlávková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 35.19 5.00
3 Kosařová, Prokopová, Pourová, Zlámalíková Kosařová, Prokopová, Pourová, Zlámalíková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 35.91 4.00
4 Vanclová, Jaklová, Hendrychová, Hanušová Vanclová, Jaklová, Hendrychová, Hanušová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 39.38
Špačková, Kuhnová, Klevcovová, Černá Špačková, Kuhnová, Klevcovová, Černá TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DQ
Bergerová, Malá, Kónyová, Hudousková Bergerová, Malá, Kónyová, Hudousková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Novotná, Pospíšilová, Velínská Čechová, Novotná, Pospíšilová, Velínská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 36.22 2.00
2 12 Šanovcová, Sobotková, Fléglová, Brandejsová Šanovcová, Sobotková, Fléglová, Brandejsová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 36.50
3 Drašnarová, Majerová, Pavlová, Pavlová Drašnarová, Majerová, Pavlová, Pavlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 37.22
4 Tučková, Trampotová, Ježková, Zasadilová Tučková, Trampotová, Ježková, Zasadilová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 38.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Netalová, Suchá, Hocke, Dvořáková Netalová, Suchá, Hocke, Dvořáková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 32.50 11.00
2 Bláhová, Picková, Tejklová, Vaňková Bláhová, Picková, Tejklová, Vaňková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.77 9.00
3 Zemanová, Vaňátková, Trenzová, Moníková Zemanová, Vaňátková, Trenzová, Moníková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 33.23 8.00
4 Březovská, Dvořáková, Dynterová, Stolinová Březovská, Dvořáková, Dynterová, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 33.72 7.00
5 Binterová, Konrádová, Patschová, Sadílková Binterová, Konrádová, Patschová, Sadílková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 34.39 6.00
6 1 Skálová, Odlová, Koďousková, Hlávková Skálová, Odlová, Koďousková, Hlávková SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 35.19 5.00
7 Kosařová, Prokopová, Pourová, Zlámalíková Kosařová, Prokopová, Pourová, Zlámalíková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 35.91 4.00
8 7 Lukešová, Matěásková, Pospíšilová, Hlaváčová Lukešová, Matěásková, Pospíšilová, Hlaváčová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.97 3.00
9 Čechová, Novotná, Pospíšilová, Velínská Čechová, Novotná, Pospíšilová, Velínská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 36.22 2.00
10 Erbanová, Lašová, Lukášová, Síbrová Erbanová, Lašová, Lukášová, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 36.34 1.00
11 Bajerová, Bílková, Rechtorisová, Zahrádková Bajerová, Bílková, Rechtorisová, Zahrádková Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 36.50
11 12 Šanovcová, Sobotková, Fléglová, Brandejsová Šanovcová, Sobotková, Fléglová, Brandejsová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 36.50
13 Malá, Mejstříková, Kubcová, Tekir Malá, Mejstříková, Kubcová, Tekir TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 36.62
14 Myšáková, Hovorková, Izáková, Bártová Myšáková, Hovorková, Izáková, Bártová DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí 6 37.07
15 Brůnová, Honců, Hofmanová, Suchomelová Brůnová, Honců, Hofmanová, Suchomelová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 37.19
16 Drašnarová, Majerová, Pavlová, Pavlová Drašnarová, Majerová, Pavlová, Pavlová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 37.22
17 Tučková, Trampotová, Ježková, Zasadilová Tučková, Trampotová, Ježková, Zasadilová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 38.19
18 3 Elichová, Lukášková, Žďárská, Renská Elichová, Lukášková, Žďárská, Renská Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 2 39.03
19 Vanclová, Jaklová, Hendrychová, Hanušová Vanclová, Jaklová, Hendrychová, Hanušová SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 39.38
Špačková, Kuhnová, Klevcovová, Černá Špačková, Kuhnová, Klevcovová, Černá TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DQ
Bergerová, Malá, Kónyová, Hudousková Bergerová, Malá, Kónyová, Hudousková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 DQ

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 Body
1 14 Miroslav BlažekMiroslav Blažek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 9 PB 1.47 - - - o o o o o o xxo xo xxx 11.00
2 1 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 8 1.35 - - o o o o o xxx 9.00
3 Adam StoszekAdam Stoszek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 7 PB 1.35 o o o o o xo xo xxx 8.00
4 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 3 PB 1.29 o o o o xo xxx 7.00
5 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 6 1.25 o o o o xxx 6.00
6 Jonáš FléglJonáš Flégl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 1 PB 1.25 - o o xo xxx 5.00
7 Oliver ŘehákOliver Řehák
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 5 PB 1.20 o o o xxx 4.00
8 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 4 1.15 o o xxx 3.00
MS Marek JudaMarek Juda
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
09 2 SB 1.41 - - o o o o o xo xo xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,29 1,32 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,52 Body
1 Barbora HockeBarbora Hocke
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 26 PB 1.50 - - xxo o xo o o xxo o xo o xo xxx 11.00
2 Rebeka PickováRebeka Picková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 20 PB 1.44 - - o o o o o o o o xxx 9.00
3 Kristýna MoníkováKristýna Moníková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 23 PB 1.44 - o o xo o o xo xo xxo xo xxx 8.00
4 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 12 PB 1.41 - o o o o xo o xxo xxo xxx 7.00
5 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 25 1.35 - o o o o o o xxx 6.00
6 Tereza TejklováTereza Tejklová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 16 PB 1.35 o o o o xo xo o xxx 5.00
7 Ema MaláEma Malá
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 14 PB 1.29 o o o o o xxx 4.00
8 Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 24 1.29 - - o xo o xxx 3.00
9 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 18 1.29 xo o o xo o xxx 2.00
10 Karolína VaňkováKarolína Vaňková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 21 1.29 - - xxo xo xxo xxx 1.00
11 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 8 SB 1.25 o o o o xxx
12 Kateřina IzákováKateřina Izáková
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
10 4 PB 1.25 xo o o o xxx
13 Simona TelcováSimona Telcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 22 1.25 o o o xo xxx
14= Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 2 PB 1.25 o o xo xo xxx
14= Eda Nur TekirEda Nur Tekir
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 9 PB 1.25 o o xo xo xxx
16 Lucie OdlováLucie Odlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 5 PB 1.25 o o o xxo xxx
17= Lucie KosařováLucie Kosařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 19 1.20 o o o xxx
17= Kateřina MajerováKateřina Majerová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 10 1.20 o o o xxx
17= Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 15 1.20 o o o xxx
20= Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 6 PB 1.20 o o xxo xxx
20= Adéla HlávkováAdéla Hlávková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 17 1.20 o o xxo xxx
22 Lucie HovorkováLucie Hovorková
DDM Kostelec nad OrlicíDDM Kostelec nad Orlicí
10 3 PB 1.15 o o xxx
23 Veronika KlemováVeronika Klemová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 13 1.15 xo o xxx
24 Mia RechtorisováMia Rechtorisová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 11 1.10 o xxx
Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 7 NM xxx
Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1 NM xxx
Celkem 26 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 34 5.22 +1.0 m/s 5.22  1,00 5.11  1,20 4.99  0,10 5.22 5.10  1,20 - - 11.00
2 Lukáš BalcarLukáš Balcar
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 7 PB 4.83 -0.1 m/s x 4.83  -0,10 - 4.83 9.00
3 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 33 PB 4.73 +1.3 m/s 4.40  0,50 4.73  1,30 4.73  0,70 4.73 4.63  0,40 4.58  0,60 4.71  0,30 8.00
4 15 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 30 PB 4.46 +1.0 m/s 4.10  1,10 4.42  0,40 4.03  1,30 4.42 4.35  0,30 4.39  0,00 4.46  1,00 7.00
5 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 32 4.39 +0.5 m/s 4.29  -0,40 4.30  0,60 4.39  0,50 4.39 4.09  1,70 x x 6.00
6 Matyáš BártaMatyáš Bárta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 2 PB 4.31 -0.1 m/s 4.03  0,60 4.31  -0,10 x 4.31 3.91  0,20 4.17  0,60 4.06  0,60 5.00
7 Matyáš VítMatyáš Vít
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 15 PB 4.15 -0.3 m/s 4.15  -0,30 3.63  0,50 3.63  0,50 4.15 3.74  0,20 3.94  0,40 3.71  0,60 4.00
8 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 14 PB 4.05 +0.8 m/s 3.60  0,30 3.74  1,00 4.05  0,80 4.05 3.71  0,40 x x 3.00
9 Daniel KrejčíkDaniel Krejčík
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
11 29 4.04 +0.5 m/s 4.04  0,50 3.67  1,80 3.99  0,70 4.04 2.00
10 Jonáš FléglJonáš Flégl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 4 PB 3.99 -0.2 m/s 3.95  0,70 3.99  -0,20 3.45  1,20 3.99 1.00
11 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 5 SB 3.97 -0.2 m/s 3.93  0,40 3.97  -0,20 3.96  0,40 3.97
12 4 Filip KarelFilip Karel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 10 PB 3.97 +0.7 m/s 3.97  0,70 3.85  1,20 3.85  -0,30 3.97
13 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 31 3.93 -0.1 m/s 3.64  0,70 3.93  -0,10 3.89  0,50 3.93
14 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 23 PB 3.81 +0.3 m/s 3.57  0,60 3.69  0,30 3.81  0,30 3.81
15 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 27 3.75 +0.8 m/s 3.71  0,80 3.54  0,40 3.75  0,80 3.75
16 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 22 PB 3.71 +1.4 m/s 3.71  1,40 3.58  -0,30 3.62  -0,20 3.71
17 Mikuláš MarečekMikuláš Mareček
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 13 SB 3.70 +0.8 m/s 3.70  0,80 3.65  1,00 x 3.70
18 Ondřej HančOndřej Hanč
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 26 3.70 +1.7 m/s x 3.70  1,70 3.62  0,70 3.70
19 František ŠturmFrantišek Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 6 PB 3.70 -0.3 m/s 3.53  0,80 3.70  -0,30 3.61  1,10 3.70
20 Jakub HadačJakub Hadač
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 8 PB 3.68 +0.5 m/s 3.45  0,40 3.68  0,50 3.49  1,10 3.68
21 Tadeáš ZirnsákTadeáš Zirnsák
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 25 3.62 +1.2 m/s x 3.60  1,80 3.62  1,20 3.62
22 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 24 3.53 +1.0 m/s 3.32  0,70 3.44  -1,10 3.53  1,00 3.53
23 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 21 3.52 +0.9 m/s 3.43  0,40 3.39  0,40 3.52  0,90 3.52
24 Kristian CarrilloKristian Carrillo
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 16 PB 3.51 +0.0 m/s 3.51  0,00 3.36  0,70 3.41  2,10 3.51
25 Boris HrnčířBoris Hrnčíř
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 9 PB 3.45 +1.3 m/s 3.45  1,30 x 3.25  -0,30 3.45
26 18 Kryštof BaldaKryštof Balda
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 1 SB 3.40 +0.7 m/s 3.40  0,70 3.01  0,60 2.39  1,20 3.40
27 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 20 3.32 +0.7 m/s x 3.32  0,70 2.70  0,00 3.32
28 David SnopekDavid Snopek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 18 PB 3.28 +1.8 m/s 3.28  1,80 3.26  0,50 2.98  0,70 3.28
29 Jonáš DušekJonáš Dušek
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 3 PB 3.25 +0.6 m/s 3.25  0,60 2.69  0,30 3.10  0,30 3.25
30 Ladislav LackoLadislav Lacko
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
11 12 PB 3.16 -0.8 m/s x 3.16  -0,80 3.05  1,20 3.16
31 Sebastien KovačičSebastien Kovačič
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 11 PB 2.82 +0.5 m/s 2.82  0,50 x x 2.82
32 Jan ŠtokrJan Štokr
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 28 0.00 x - - -
MS Jan KuncJan Kunc
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 17 PB 3.60 +0.4 m/s 3.52  1,40 x 3.60  0,40 3.60
MS Jan BuřvalJan Buřval
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 19 3.32 +0.2 m/s 3.32  0,20 x 2.92  0,00 3.32
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 31 PB 4.59 +0.4 m/s 4.42  0,70 4.59  0,40 4.30  0,90 4.59 3.96  0,50 4.56  0,40 4.55  0,10 11.00
2 2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 27 PB 4.35 +0.7 m/s 4.35  0,70 3.76  0,10 3.54  0,90 4.35 - - 4.27  0,20 9.00
3 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 30 4.29 +0.7 m/s 3.96  0,60 4.24  0,40 4.29  0,70 4.29 x 3.49  -1,00 4.16  0,60 8.00
4 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 23 PB 4.20 +0.2 m/s 3.85  0,50 3.82  0,50 4.20  0,20 4.20 3.61  0,80 x 3.94  -0,10 7.00
5 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 28 4.09 +0.6 m/s 3.92  2,20 3.76  0,10 3.62  -0,10 3.92 4.09  0,60 3.91  1,10 4.07  0,50 6.00
6 Anežka KlevcovováAnežka Klevcovová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 4 PB 4.09 +1.1 m/s 3.85  0,30 4.09  1,10 3.60  0,10 4.09 x 3.79  -0,10 3.45  0,10 5.00
7 Monika ČechováMonika Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 25 3.87 +0.7 m/s 3.87  0,70 3.87  -0,70 3.78  0,50 3.87 x 3.62  0,30 x 4.00
8 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 26 3.87 +0.6 m/s 3.87  0,60 3.73  1,30 3.74  -0,10 3.87 3.75  0,70 3.82  0,70 3.67  0,10 3.00
9 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2 PB 3.79 +1.5 m/s 3.79  1,50 3.73  -0,60 3.47  1,00 3.79 2.00
10 Adéla VoborníkováAdéla Voborníková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 20 PB 3.78 +0.3 m/s 3.73  0,50 3.78  0,30 3.75  0,40 3.78 1.00
11 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 24 3.75 -1.4 m/s 3.73  0,20 3.75  -1,40 3.57  0,50 3.75
12 Kristýna PavlováKristýna Pavlová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 19 3.65 +0.5 m/s 3.20  0,60 3.45  0,80 3.65  0,50 3.65
13 Magdaléna SobotkováMagdaléna Sobotková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 17 PB 3.64 +0.4 m/s 3.54  0,80 3.64  0,40 3.42  0,80 3.64
14 Ema ErbanováEma Erbanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 16 PB 3.64 +0.8 m/s 3.64  0,80 3.39  1,10 3.50  -0,10 3.64
15 Anežka MaláAnežka Malá
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 14 PB 3.61 +0.5 m/s x 3.27  1,30 3.61  0,50 3.61
16 Jolana FléglováJolana Fléglová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 21 3.46 +0.8 m/s x 3.46  0,80 3.44  0,60 3.46
17 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1 SB 3.41 +0.4 m/s 3.35  1,40 3.30  0,70 3.41  0,40 3.41
18 Sára TurynkováSára Turynková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
10 22 3.32 +1.4 m/s x 3.32  1,40 x 3.32
19 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 18 3.30 +1.1 m/s 2.72  0,80 3.20  0,00 3.30  1,10 3.30
20 Natálie DrašnarováNatálie Drašnarová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 29 3.26 +0.3 m/s x 3.16  0,60 3.26  0,30 3.26
21 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 10 PB 3.25 +0.3 m/s 3.25  0,30 3.22  0,20 3.12  1,20 3.25
22 Sára HudouskováSára Hudousková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 15 3.13 +0.1 m/s 2.93  1,40 3.01  0,90 3.13  0,10 3.13
23 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 11 3.12 +0.6 m/s 3.12  0,60 2.95  0,40 3.01  0,70 3.12
24 Anna MaláAnna Malá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 8 PB 3.12 -0.7 m/s 2.72  0,50 3.12  -0,70 2.96  0,70 3.12
25 Adéla JežkováAdéla Ježková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 3 PB 3.10 +0.3 m/s 3.10  0,30 2.95  1,10 2.80  0,10 3.10
26 Sofie HolíkováSofie Holíková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 12 3.01 +0.4 m/s 2.36  1,40 3.01  0,40 2.89  1,00 3.01
27 Karolína ŠediváKarolína Šedivá
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 6 PB 2.94 +0.1 m/s 2.94  0,10 2.78  -0,70 2.79  0,10 2.94
28 Emily VanclováEmily Vanclová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 13 2.86 +1.4 m/s 2.86  1,40 2.75  1,30 2.71  1,00 2.86
29 Dominika MatějkováDominika Matějková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 5 PB 2.82 -0.6 m/s 2.65  0,30 2.82  -0,60 2.65  -0,60 2.82
30 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 7 2.79 +0.8 m/s 2.79  0,80 2.48  -0,70 2.61  0,10 2.79
Michaela KadlecováMichaela Kadlecová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 9 NM x x x -
Celkem 31 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 PB 09.57 11.00
2 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 19 09.28 9.00
3 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 18 08.78 8.00
4 Nela VaňátkováNela Vaňátková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 16 PB 08.71 7.00
5 Markéta PospíšilováMarkéta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 4 PB 08.40 6.00
6 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 17 08.12 5.00
7 Simona TelcováSimona Telcová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 6 PB 08.11 4.00
8 Barbora TrenzováBarbora Trenzová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 7 PB 07.66 3.00
9 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 13 06.74 2.00
10 Anna LašováAnna Lašová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 2 SB 06.73 1.00
11= Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 15 06.58
11= Daniela TučkováDaniela Tučková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 14 06.58
13 12 Karla ŠanovcováKarla Šanovcová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 5 PB 06.13
14 Michaela KlížováMichaela Klížová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 12 06.02
15 7 Natálie LukešováNatálie Lukešová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 11 05.91
16 Lucie ŠedováLucie Šedová
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 8 PB 05.69
17 Eliška MatějkováEliška Matějková
Atletický oddíl T.J. Sokol Doudleby nad Orlicí AAtletický oddíl T.J. Sokol ...
11 9 PB 05.63
18 Stefanie JaklováStefanie Jaklová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
10 1 PB 05.48
6 Aneta HrochováAneta Hrochová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 10 NM
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 10 PB 08.95 11.00
2 Patrik PolášekPatrik Polášek
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 9 PB 08.26 9.00
3 Josef HolotinaJosef Holotina
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 1 PB 08.00 8.00
4 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 2 PB 06.93 7.00
5 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 4 PB 06.59 6.00
6 Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 7 PB 06.49 5.00
7 Jakub VinopalJakub Vinopal
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 5 PB 06.37 4.00
8 3 Matěj HojnýMatěj Hojný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 8 06.31 3.00
9 Václav SmolaVáclav Smola
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 6 PB 05.31 2.00
10 Aleš KukalAleš Kukal
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3 SB 05.20 1.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 16 28.62 11.00
2 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 26.72 9.00
3 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 15 25.42 8.00
4 Barbora BílkováBarbora Bílková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 14 25.15 7.00
5 Noemi KoďouskováNoemi Koďousková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 13 PB 22.39 6.00
6 Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 10 PB 22.24 5.00
7 Barbora LukáškováBarbora Lukášková
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
11 12 PB 19.83 4.00
8 Veronika ŠkopováVeronika Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 11 PB 18.69 3.00
9 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 3 PB 17.04 2.00
10 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 15.75 1.00
11 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 5 PB 15.37
12 Gita BrandejsováGita Brandejsová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 8 14.74
13 Amálie MejstříkováAmálie Mejstříková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 6 PB 13.89
14 Ivana ZlámalíkováIvana Zlámalíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 4 SB 13.72
15 Adéla RenskáAdéla Renská
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
09 7 13.63
16 Aneta KónyováAneta Kónyová
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
11 9 13.54
Celkem 16 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 19 PB 31.56 11.00
2 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 21 31.45 9.00
3 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 20 27.37 8.00
4 Filip VosátkaFilip Vosátka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 17 PB 27.02 7.00
5 Jan KorbelářJan Korbelář
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 18 25.16 6.00
6 Jakub VinopalJakub Vinopal
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 12 PB 23.25 5.00
7 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 2 PB 22.60 4.00
8 Milan KudláčekMilan Kudláček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 7 PB 19.72 3.00
9 Aleš ZilvarAleš Zilvar
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 9 PB 18.88 2.00
10 Matěj RenskýMatěj Renský
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
09 11 PB 18.73 1.00
11 Aleš DrozdíkAleš Drozdík
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
10 5 PB 17.89
12 Oliver SzalayOliver Szalay
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
10 10 PB 17.84
13 Jonáš RichterJonáš Richter
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 13 17.05
14 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 16 16.00
15 Václav SmolaVáclav Smola
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 15 15.79
16 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
10 8 PB 15.54
17 Tomáš KrálovecTomáš Královec
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 6 PB 14.38
18 20 Matěj ČečkaMatěj Čečka
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
09 4 PB 13.04
19 Tomáš BystrianskýTomáš Bystrianský
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
09 1 PB 12.07
MS Jan KuncJan Kunc
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
10 14 15.70
MS Marek RuferMarek Rufer
Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod
09 3 PB 13.58
Celkem 21 závodníků