Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD a J staršího žactva

Trutnov (2. 9. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.34 11.00
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 07.67 9.00
3 Edrian KarelEdrian Karel 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.92 7.00
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.08 6.00
5 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.29 4.00
6 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.34 3.00
7 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.38 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.36 2.00
2 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 08.51
3 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.71
4 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.72
5 5 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.88
6 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.07
7 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 09.12
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.83 8.00
2 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 08.96
3 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.06
4 42 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.07
5 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 09.59
6 12 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.60
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 15:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 PB 08.11 5.00
2 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.65
3 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 09.05
4 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.35
5 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.54
6 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 07.34 11.00
2 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 07.67 9.00
3 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 07.83 8.00
4 Edrian KarelEdrian Karel 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 07.92 7.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.08 6.00
6 Martin PalanMartin Palan 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 PB 08.11 5.00
7 Pavel KuličkaPavel Kulička 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.29 4.00
8 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.34 3.00
9 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 08.36 2.00
10 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.38 1.00
11 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 08.51
12 Michal LukášMichal Lukáš 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.65
13 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 08.71
14 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 08.72
15 5 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 08.88
16 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 08.96
17 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 09.05
18 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 09.06
19 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 09.07
19 42 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.07
21 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 09.12
22 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.35
23 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.54
24 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 09.55
25 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 09.59
26 12 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 09.60

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.14 11.00
2 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.48 9.00
3 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.50 8.00
4 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 08.71 6.00
5 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.84 5.00
6 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.89 4.00
7 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 08.93 2.00
8 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.99 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.90 3.00
2 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.01
3 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 PB 09.05
4 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.19
5 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 09.28
6 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.29
7 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.30
8 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.44
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.27
2 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 SB 09.32
3 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 09.35
4 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.67
5 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.75
6 Barbora ŠťovíčkováBarbora Šťovíčková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 09.81
7 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.87
8 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.89
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 15:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 08.63 7.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.18
3 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.25
4 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.29
5 16 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.36
6 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 PB 09.66
7 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.14 11.00
2 Kateřina BurketováKateřina Burketová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.48 9.00
3 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.50 8.00
4 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 08.63 7.00
5 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 08.71 6.00
6 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 08.84 5.00
7 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 08.89 4.00
8 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.90 3.00
9 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 08.93 2.00
10 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 08.99 1.00
11 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 09.01
12 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 8 PB 09.05
13 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.18
14 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 09.19
15 Martina PilátováMartina Pilátová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.25
16 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.27
17 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 7 09.28
18 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.29
18 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 09.29
20 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.30
21 Linda VondroušováLinda Vondroušová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 SB 09.32
22 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 PB 09.35
23 16 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 PB 09.36
24 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.44
25 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 PB 09.66
26 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.67
27 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.74
28 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 09.75
29 Barbora ŠťovíčkováBarbora Šťovíčková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 PB 09.81
30 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.87
31 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.89

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 17:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 18.49 9.00
2 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 18.74 8.00
3 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 19.03 7.00
4 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 19.11 6.00
5 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 19.28 5.00
6 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.82 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 17:05) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 19.77 4.00
2 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 19.80 3.00
3 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.14 1.00
4 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 20.51
5 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 20.62
6 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 20.72
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 17:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 21.13
2 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 21.73
3 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 22.09
4 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22.79
5 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 23.10
6 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 23.41
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 17:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 21.02
2 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 22.62
3 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.35
4 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 24.45
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 17:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 18.13 11.00
2 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 22.08
3 10 Nathnael ČesákNathnael Česák 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 22.11
4 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 23.77
5 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 24.31
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 18.13 11.00
2 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 18.49 9.00
3 Václav MachekVáclav Machek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 18.74 8.00
4 Daniel TichýDaniel Tichý 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 19.03 7.00
5 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 19.11 6.00
6 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 19.28 5.00
7 Jakub LánskýJakub Lánský 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 PB 19.77 4.00
8 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 19.80 3.00
9 Jindřich DošekJindřich Došek 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 19.82 2.00
10 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.14 1.00
11 Erik CoufalErik Coufal 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 20.51
12 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 20.62
13 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 20.72
14 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 21.02
15 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 21.13
16 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 21.73
17 Tobiáš PecinaTobiáš Pecina 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 22.08
18 Tobiáš CharouzTobiáš Charouz 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 22.09
19 10 Nathnael ČesákNathnael Česák 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 22.11
20 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 22.62
21 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 22.79
22 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 PB 23.10
23 Jakub KastnerJakub Kastner 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 23.35
24 Filip MarekFilip Marek 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 23.41
25 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 2 23.77
26 Filip VanclFilip Vancl 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 24.31
27 Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 24.45

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 19.80 11.00
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 20.35 9.00
3 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 20.93 8.00
4 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.12 6.00
5 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 21.18 4.00
6 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 21.88
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.16 5.00
2 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 21.61 2.00
3 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 21.68 1.00
4 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 22.03
5 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.39
6 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 22.99
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 16:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 22.13
2 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.23
3 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.44
4 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 22.48
5 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 22.69
6 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 24.05
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 16:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 23.33
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 23.43
3 Barbora ŠťovíčkováBarbora Šťovíčková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.90
4 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 24.30
5 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 24.84
6 Diana KuťákováDiana Kuťáková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 26.21
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 2.9.2022 - 16:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.03 7.00
2 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.32
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.67
4 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.85
5 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 24.59
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 2.9.2022 - 16:40) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.23 3.00
2 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 22.82
3 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 23.57
4 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.30
5 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 19.80 11.00
2 Barbora HockeBarbora Hocke 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 20.35 9.00
3 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 20.93 8.00
4 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.03 7.00
5 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 21.12 6.00
6 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.16 5.00
7 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 21.18 4.00
8 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 21.23 3.00
9 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 1 21.61 2.00
10 Denisa WiesnerovaDenisa Wiesnerova 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 21.68 1.00
11 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 21.88
12 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 5 22.03
13 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 22.13
14 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.23
15 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.32
16 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 22.39
17 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 22.44
18 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 22.48
19 Adéla KupkováAdéla Kupková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.67
20 Aneta DvořákováAneta Dvořáková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 22.69
21 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 22.82
22 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 22.85
23 Jasmína SvobodováJasmína Svobodová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 22.99
24 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 23.33
25 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 23.43
26 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 23.57
27 Barbora ŠťovíčkováBarbora Šťovíčková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 23.90
28 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 24.05
29 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 24.30
29 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.30
31 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 24.59
32 Marie HamáčkováMarie Hamáčková 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 24.81
33 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 24.84
34 Diana KuťákováDiana Kuťáková 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 26.21

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 36.84 11.00
2 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 39.45 9.00
3 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 39.49 8.00
4 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 40.07 6.00
5 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 42.61 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 39.99 7.00
2 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 40.15 5.00
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 42.30 4.00
4 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 43.64 2.00
5 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 43.94 1.00
6 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 44.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 44.26
2 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.91
3 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 49.91
4 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 50.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BalcarŠtěpán Balcar 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 36.84 11.00
2 Martin KorečekMartin Koreček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 39.45 9.00
3 Ondřej VašataOndřej Vašata 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 39.49 8.00
4 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 39.99 7.00
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 40.07 6.00
6 Artem HolubnichArtem Holubnich 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 40.15 5.00
7 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 42.30 4.00
8 Dalibor ŠtěpánDalibor Štěpán 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 42.61 3.00
9 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 43.64 2.00
10 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 43.94 1.00
11 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 44.20
12 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 PB 44.26
13 Matyáš EmlarMatyáš Emlar 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 46.91
14 Martin PodlešákMartin Podlešák 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 49.91
15 David CejnarDavid Cejnar 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 50.61

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 45.05 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 45.17 9.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 45.58 8.00
4 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 46.12 7.00
5 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 46.14 6.00
6 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 47.36 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 46.19 5.00
2 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 46.95 4.00
3 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 48.90 1.00
4 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 50.89
5 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 53.12
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 49.42
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 50.43
3 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 51.59
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 47.69 2.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 49.91
3 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 55.20
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 45.05 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 45.17 9.00
3 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 PB 45.58 8.00
4 Adéla Sára PlecháčováAdéla Sára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 46.12 7.00
5 Rebeka PickováRebeka Picková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 46.14 6.00
6 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 PB 46.19 5.00
7 Valerie ČermákováValerie Čermáková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 46.95 4.00
8 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 47.36 3.00
9 Kristýna HoškováKristýna Hošková 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 47.69 2.00
10 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 48.90 1.00
11 Kateřina ŠpilarováKateřina Špilarová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 49.42
12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 49.91
13 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 50.43
14 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 50.89
15 Markéta BinterováMarkéta Binterová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 51.59
16 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 53.12
17 Jana LaštovkováJana Laštovková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 55.20
Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 DNF

1500 m - Žáci

(pá, 2.9.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 41 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 PB 4:36.72 11.00
2 43 Matěj PitákMatěj Piták 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 13 PB 4:41.73 9.00
3 1 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 4:53.35 8.00
4 2 David OupicDavid Oupic 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 5:12.01 7.00
5 3 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 5:15.62 6.00
6 10 Nathnael ČesákNathnael Česák 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 9 5:21.60 5.00
7 5 Michal JanečekMichal Janeček 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 5:22.94 4.00
8 4 David KrálíkDavid Králík 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:35.35 3.00
9 6 Lukáš NagyLukáš Nagy 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 5:35.71 2.00
10 12 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 PB 5:43.03 1.00
11 7 Filip KuťákFilip Kuťák 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 PB 5:43.07
12 42 Luboš PavlíčekLuboš Pavlíček 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 5:47.93
13 8 Ondřej HrůzaOndřej Hrůza 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 5:56.35
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně

(pá, 2.9.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 SB 5:32.15 11.00
2 6 Anna KučírkováAnna Kučírková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 5:33.56 9.00
3 9 Monika PodlešákováMonika Podlešáková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 5:35.29 8.00
4 7 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 5:55.33 7.00
5 15 Tereza ZasadilováTereza Zasadilová 09 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 6:05.29 6.00
6 20 Tereza PetrovováTereza Petrovová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 6:11.90 5.00
7 16 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 7 6:18.94 4.00
Celkem 7 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 25.96 11.00
2 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 31.78 9.00
3 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 32.45 8.00
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.47 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 32.84 7.00
2 41 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 33.99 6.00
3 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.12 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 PB 25.96 11.00
2 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 31.78 9.00
3 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 32.45 8.00
4 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 32.84 7.00
5 41 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 33.99 6.00
6 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 34.47 5.00
7 Martin ZajícMartin Zajíc 10 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 38.12 4.00

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 32.42 11.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 32.47 9.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.94 8.00
4 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 33.15 7.00
5 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 33.69 6.00
6 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 36.05 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 34.90 5.00
2 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.63 3.00
3 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 37.69 2.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 38.48 1.00
5 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 39.08
6 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 41.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 PB 32.42 11.00
2 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 32.47 9.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 32.94 8.00
4 Barbora ČernovskáBarbora Černovská 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 1 PB 33.15 7.00
5 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 6 PB 33.69 6.00
6 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 34.90 5.00
7 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 36.05 4.00
8 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 37.63 3.00
9 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 37.69 2.00
10 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 38.48 1.00
11 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 39.08
12 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 41.76

4 x 60 m - Žáci

(pá, 2.9.2022 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Koreček, Pecina Ježek, Ježek, Koreček, Pecina TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.08 11.00
2 Šulc, Lánský, Rybáček, Šulc Šulc, Lánský, Rybáček, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 29.85 9.00
3 Bednařík, Havelka, Karel, Prášek Bednařík, Havelka, Karel, Prášek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 31.42 8.00
4 Faltus, Jirman, Rydlo, Krejčí Faltus, Jirman, Rydlo, Krejčí SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 34.00 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hocke, Štveráková, Tázlerová, Netalová Hocke, Štveráková, Tázlerová, Netalová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 32.25 11.00
2 Polívková, Hladíková, Čechová, Křoustková Polívková, Hladíková, Čechová, Křoustková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 33.16 9.00
3 Dvořáková, Dynterová, Březovská, Stolinová Dvořáková, Dynterová, Březovská, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.06 8.00
4 Erbenová, Černá, Binterová, Konrádová Erbenová, Černá, Binterová, Konrádová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.99 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Picková, Mičánková, Zavadilová, Svobodová Picková, Mičánková, Zavadilová, Svobodová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 34.22 7.00
2 Luštincová, Šoufková, Kloutvorová, Besperátová Luštincová, Šoufková, Kloutvorová, Besperátová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 34.49 6.00
3 Horkelová, Jirásková, Prokopová, Wiesnerova Horkelová, Jirásková, Prokopová, Wiesnerova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 34.69 5.00
4 Tužová, Vinklářová, Exnerová, Tomášová Tužová, Vinklářová, Exnerová, Tomášová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 35.55 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hocke, Štveráková, Tázlerová, Netalová Hocke, Štveráková, Tázlerová, Netalová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 32.25 11.00
2 Polívková, Hladíková, Čechová, Křoustková Polívková, Hladíková, Čechová, Křoustková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 33.16 9.00
3 Dvořáková, Dynterová, Březovská, Stolinová Dvořáková, Dynterová, Březovská, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 34.06 8.00
4 Picková, Mičánková, Zavadilová, Svobodová Picková, Mičánková, Zavadilová, Svobodová TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 34.22 7.00
5 Luštincová, Šoufková, Kloutvorová, Besperátová Luštincová, Šoufková, Kloutvorová, Besperátová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 34.49 6.00
6 Horkelová, Jirásková, Prokopová, Wiesnerova Horkelová, Jirásková, Prokopová, Wiesnerova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 34.69 5.00
7 Tužová, Vinklářová, Exnerová, Tomášová Tužová, Vinklářová, Exnerová, Tomášová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 35.55 4.00
8 Erbenová, Černá, Binterová, Konrádová Erbenová, Černá, Binterová, Konrádová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 35.99 3.00

4 x 300 m - Žáci

(pá, 2.9.2022 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fajstauer, Hnik, Holubnich, Coufal Fajstauer, Hnik, Holubnich, Coufal SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:55.60 11.00
2 Horák, Machek, Přibyl, Tichý Horák, Machek, Přibyl, Tichý TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:00.79 9.00
3 Hlaváček, Králík, Oupic, Vašata Hlaváček, Králík, Oupic, Vašata TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 3:07.82 8.00
4 Emlar, Feifer, Horák, Nagy Emlar, Feifer, Horák, Nagy TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:09.84 7.00
5 Kulička, Marek, Pecina, Zajíc Kulička, Marek, Pecina, Zajíc TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 3:17.62 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

(pá, 2.9.2022 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bláhová, Krmašová, Černovská, Hronovská Bláhová, Krmašová, Černovská, Hronovská TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 3:02.82 11.00
2 Čermáková, Plecháčová, Trejbalová, Petrovová Čermáková, Plecháčová, Trejbalová, Petrovová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 3:11.22 9.00
3 Frejvaldová, Ovčariková, Popová, Špilarová Frejvaldová, Ovčariková, Popová, Špilarová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:14.03 8.00
4 Hošková, Kučírková, Pilátová, Dvořáková Hošková, Kučírková, Pilátová, Dvořáková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 3:28.89 7.00
5 Kholová, Mrázková, Pecháčková, Součková Kholová, Mrázková, Pecháčková, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 3:30.36 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(pá, 2.9.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,28 1,33 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,71 1,80 Body
1 Adam PecinaAdam Pecina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 SB 1.71 - - - - o o - o o o o xo xxo xxx 11.00
2 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 10 PB 1.59 - - o - o o xxo - - xxo o xxx 9.00
3 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 13 1.59 - - - - o o - o xo o xo xxx 8.00
4 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 PB 1.56 xo - - o o - o xxo xxo xo xxx 7.00
5 1 Lukáš HnikLukáš Hnik
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 9 PB 1.53 - - o o o o o xo xo xxx 6.00
6 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 12 1.53 - - o o o o o o xxo xxx 5.00
7 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 PB 1.47 o - - o o - xo xxx 4.00
8 Jan FeiferJan Feifer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 7 PB 1.44 o o o o o xxo xxx 3.00
9 Štěpán DědečekŠtěpán Dědeček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 8 1.41 - o o xxo xo xxx 2.00
10 Michal ŠimekMichal Šimek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 4 SB 1.28 xo xo xxx 1.00
11 Jakub KastnerJakub Kastner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 6 PB 1.28 xxo xxo xxx
12 Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1 PB 1.23 o xxx
13 Filip MarekFilip Marek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 5 1.23 xo xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(pá, 2.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,23 1,28 1,33 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 12 1.68 - - - - - - o - o - o o o xxo xxx 11.00
2 9 Monika PodlešákováMonika Podlešáková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 5 PB 1.50 - o o o xo o xxo o xxx 9.00
3 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 10 1.50 - o o o o o xo xo xx 8.00
4 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 11 1.47 - o xo xo o o o xxx 7.00
5 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 6 PB 1.47 - o o o xo o xo xxx 6.00
6 Natálie RůžičkováNatálie Růžičková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 7 1.38 o o o o xxx 5.00
7 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 8 1.33 o o o xxx 4.00
8 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 9 1.33 - xo xo xxx 3.00
9 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 2 PB 1.33 o o xxo xxx 2.00
10 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
09 4 1.28 o o xxx 1.00
11 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3 1.28 xo xxo xxx
Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 2.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 24 6.46 +0.7 m/s 5.97  -0,90 6.46  0,70 - 6.46 - - - 11.00
2 Artem HolubnichArtem Holubnich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 23 5.77 +0.0 m/s 5.58  -1,90 5.64  -0,60 5.77  0,00 5.77 x 5.34  0,60 5.35  0,80 9.00
3 David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 22 PB 5.70 +1.0 m/s 5.70  1,00 5.39  -0,70 5.48  0,90 5.70 5.59  2,00 5.36  0,40 5.62  0,10 8.00
4 Ondřej VašataOndřej Vašata
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 5 PB 5.26 -2.0 m/s x 5.26  -2,00 5.04  1,60 5.26 4.89  1,80 5.25  0,40 4.98  0,50 7.00
5 Martin PalanMartin Palan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 19 5.14 +0.6 m/s 4.78  -0,10 4.86  2,60 5.08  0,80 5.08 x 5.14  0,60 3.50  1,00 6.00
6 Edrian KarelEdrian Karel
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 20 5.06 +0.6 m/s 5.06  0,60 x 4.92  1,10 5.06 x 4.95  0,80 x 5.00
7 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 21 4.92 +1.5 m/s 4.56  -0,60 4.83  1,10 4.92  1,50 4.92 4.51  0,70 x 4.87  0,80 4.00
8 Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 17 4.80 +0.1 m/s 4.63  -0,20 4.75  1,30 x 4.75 4.80  0,10 4.75  0,10 4.68  0,70 3.00
9 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 14 PB 4.70 +0.8 m/s 2.79  0,10 4.70  0,80 4.49  0,90 4.70 2.00
10 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 13 4.40 +1.3 m/s 4.19  1,30 4.24  -0,50 4.40  1,30 4.40 1.00
11 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 4 PB 4.40 +1.6 m/s 3.97  -2,60 4.40  1,60 4.19  1,90 4.40
12 Štěpán DědečekŠtěpán Dědeček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 12 4.24 +0.8 m/s 3.88  0,10 3.99  1,10 4.24  0,80 4.24
13 6 Lukáš NagyLukáš Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 8 PB 4.21 +0.2 m/s 4.21  0,20 3.80  0,30 4.07  -0,20 4.21
14 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 PB 4.08 -0.9 m/s 4.08  -0,90 3.83  1,30 4.06  1,30 4.08
15 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 9 PB 4.07 +0.1 m/s 4.07  0,10 3.33  1,70 3.37  0,00 4.07
16 41 Tomáš MetelkaTomáš Metelka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 16 4.05 +0.1 m/s 4.05  0,10 3.92  1,30 3.97  1,00 4.05
17 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 3 PB 4.02 +1.6 m/s 3.92  -0,50 4.02  1,60 3.88  1,20 4.02
18 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 7 PB 3.98 +1.8 m/s 3.98  1,80 3.87  0,40 3.13  0,60 3.98
19 Pavel UčenýPavel Učený
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 11 3.97 +1.0 m/s 3.76  0,80 3.97  1,00 3.71  0,30 3.97
20 Antonín DavidAntonín David
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 1 PB 3.72 +0.8 m/s 3.72  0,80 3.65  0,20 x 3.72
21 Filip VanclFilip Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
08 6 3.60 +0.8 m/s 3.60  0,80 3.53  1,00 3.42  1,20 3.60
22 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 10 3.42 +0.7 m/s 3.42  0,70 3.29  -0,10 3.32  1,10 3.42
23 Václav MachekVáclav Machek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 18 2.87 +1.2 m/s 2.72  -0,70 2.72  0,80 2.87  1,20 2.87
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 2.9.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 19 4.88 +1.2 m/s 4.66  0,50 4.38  0,40 4.88  1,20 4.88 4.76  0,00 4.77  2,00 4.65  1,90 11.00
2 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 18 4.74 +0.9 m/s 4.44  0,00 4.70  1,20 4.66  1,10 4.70 4.56  1,40 4.74  0,90 4.68  1,60 9.00
3 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 17 4.72 +1.3 m/s 4.52  1,20 4.56  1,10 4.15  -0,30 4.56 4.38  0,90 4.36  1,30 4.72  1,30 8.00
4 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 6 PB 4.66 +1.6 m/s 4.24  -0,20 4.40  0,70 4.33  1,10 4.40 4.34  0,40 4.43  -0,70 4.66  1,60 7.00
5 Adéla ŠoufkováAdéla Šoufková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 16 4.65 +0.1 m/s 3.99  0,50 4.05  0,60 4.65  0,10 4.65 4.24  -0,60 4.50  1,30 4.26  1,10 6.00
6 Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 11 PB 4.50 +1.3 m/s x x 4.50  1,30 4.50 4.42  0,00 4.21  -1,70 4.38  0,70 5.00
7 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 15 4.49 +0.4 m/s 4.45  0,70 4.49  0,40 4.19  -0,70 4.49 x 4.47  1,20 4.05  -0,30 4.00
8 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 PB 4.42 +0.8 m/s 3.35  0,70 4.42  0,80 4.39  1,00 4.42 4.11  0,90 4.23  0,20 4.42  -0,60 3.00
9 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 1 SB 4.27 +1.0 m/s 4.27  1,00 3.53  0,50 4.20  0,00 4.27 2.00
10 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 8 4.27 +0.8 m/s 4.20  1,00 4.27  0,80 x 4.27 1.00
11 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 13 4.13 +0.3 m/s 4.13  0,30 4.03  -0,10 x 4.13
12 Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 14 4.07 +0.3 m/s x 4.05  0,00 4.07  0,30 4.07
13 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 4 PB 3.98 -1.6 m/s 3.98  -1,60 x 2.51  1,10 3.98
14 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 PB 3.97 +0.0 m/s 3.97  0,00 3.56  0,20 3.64  -1,20 3.97
15 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 7 3.96 +0.1 m/s 2.97  1,80 3.96  0,10 x 3.96
16 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 10 3.90 +0.4 m/s 3.86  0,50 3.90  0,40 3.89  1,50 3.90
17 Markéta BlažkováMarkéta Blažková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 9 3.87 +0.6 m/s 3.66  1,10 3.87  0,60 3.77  0,90 3.87
18 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 3.55 +2.8 m/s 3.52 +0.1 m/s 3.55  2,80 3.52  0,10 3.51  0,50 3.55
19 Marie HamáčkováMarie Hamáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 3 SB 2.97 +0.1 m/s x 2.97  0,10 2.75  0,90 2.97
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 2.9.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 21 10.65 11.00
2 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 20 10.39 9.00
3 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 17 10.07 8.00
4 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 19 09.87 7.00
5 Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 15 PB 09.76 6.00
6 Natalie LorencováNatalie Lorencová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 2 PB 09.49 5.00
7 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 18 09.28 4.00
8 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 16 08.61 3.00
9 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 7 PB 08.34 2.00
10 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 14 08.29 1.00
11 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 12 08.09
12 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 11 PB 08.08
13 Diana KuťákováDiana Kuťáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 13 08.01
14 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 9 07.68
15 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 07.51
16 Amálie HladíkováAmálie Hladíková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 4 PB 07.17
17 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 5 07.11
18 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 06.74
19 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 6 06.22
20 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 3 05.42
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 2.9.2022 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 PB 11.01 11.01 09.59 x 11.01 10.13 09.03 - 11.00
2 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 9 10.58 10.58 10.38 10.37 10.58 10.04 - - 9.00
3 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 6 PB 10.29 09.87 09.36 08.67 9.87 08.77 10.29 08.99 8.00
4 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 10.29 08.62 09.43 09.75 9.75 08.31 09.02 10.29 7.00
5 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 4 09.49 09.49 09.39 x 9.49 x - 08.10 6.00
6 Vilém FišerVilém Fišer
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 5 09.16 x x 08.59 8.59 09.16 x 08.40 5.00
7 Pavel KuličkaPavel Kulička
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 1 PB 08.36 06.88 07.09 08.36 8.36 07.25 06.96 07.56 4.00
8 Daniel TichýDaniel Tichý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 2 08.18 x 08.18 x 8.18 x 07.34 07.46 3.00
9 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3 07.85 06.77 07.37 07.85 7.85 2.00
Celkem 9 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(pá, 2.9.2022 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 14 35.99 11.00
2 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 13 PB 32.77 9.00
3 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 11 25.26 8.00
4 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 22.28 7.00
5 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4 SB 20.57 6.00
6 Linda VondroušováLinda Vondroušová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5 PB 20.50 5.00
7 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1 SB 20.12 4.00
8 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 2 PB 18.92 3.00
9 Sofie KábrtováSofie Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 9 18.56 2.00
10 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 8 17.76 1.00
11 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 7 16.18
12 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 PB 15.47
13 Magdaléna ŠírováMagdaléna Šírová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 6 PB 13.91
Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 12 NM
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 2.9.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 15 PB 37.75 11.00
2 Michal FajstauerMichal Fajstauer
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 9 PB 33.51 9.00
3 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 PB 31.88 8.00
4 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 14 30.94 7.00
5 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 13 28.13 6.00
6 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 12 PB 28.09 5.00
7 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 10 PB 27.10 4.00
8 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 6 PB 24.31 3.00
9 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 2 PB 23.18 2.00
10 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 8 PB 22.40 1.00
11 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3 PB 21.84
12 Jan VlčekJan Vlček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 11 20.84
13 Jindřich DošekJindřich Došek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 7 19.24
14 David CejnarDavid Cejnar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 1 PB 16.47
15 Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 5 14.93
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(pá, 2.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 9 38.40 11.00
2 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 8 PB 28.57 9.00
3 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 7 PB 24.08 8.00
4 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 5 PB 22.49 7.00
5 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 PB 22.13 6.00
6 Anna MolavcováAnna Molavcová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 4 PB 19.93 5.00
7 Barbora BartošováBarbora Bartošová
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 1 SB 19.63 4.00
8 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 PB 15.25 3.00
9 Justýna DynterováJustýna Dynterová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 2 PB 12.32 2.00
Celkem 9 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(pá, 2.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 2 PB 28.97 11.00
2 Matěj AndrlíkMatěj Andrlík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 1 PB 28.86 9.00
3 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3 28.26 8.00
Celkem 3 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenci

(pá, 2.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 19:22.25
Celkem 1 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(pá, 2.9.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 18:05.11 11.00
2 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 3 PB 18:53.28 9.00
Celkem 2 závodníků