4. kolo KPD a J staršího žactva
Trutnov (2. 9. 2022)200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | PB 25.96 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Filip HlaváčekFilip Hlaváček | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 31.78 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 32.45 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 34.47 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:20) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 32.84 | 7.00 | |||||||||||||
2 | 41 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 33.99 | 6.00 | ||||||||||||
3 | Martin ZajícMartin Zajíc | 10 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 38.12 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | PB 25.96 | 11.00 | |||
2 | Filip HlaváčekFilip Hlaváček | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 31.78 | 9.00 | |||
3 | Štěpán PřibylŠtěpán Přibyl | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 32.45 | 8.00 | |||
4 | Matyáš KlapkaMatyáš Klapka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | PB 32.84 | 7.00 | |||
5 | 41 | Tomáš MetelkaTomáš Metelka | 08 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 33.99 | 6.00 | ||
6 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 34.47 | 5.00 | |||
7 | Martin ZajícMartin Zajíc | 10 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 38.12 | 4.00 |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela DvořákováDaniela Dvořáková | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | PB 32.42 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 4 | 32.47 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové A | 3 | 32.94 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Barbora ČernovskáBarbora Černovská | 08 | TJ Sokol Hradec Králové A | 1 | PB 33.15 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Šárka LepltováŠárka Lepltová | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | PB 33.69 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové A | 5 | 36.05 | 4.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (pá, 2.9.2022 - 16:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JeníkováAdéla Jeníková | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 34.90 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 37.63 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové A | 2 | 37.69 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 38.48 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Nella ErbenováNella Erbenová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 39.08 | ||||||||||||||
6 | Ema KoudelkováEma Koudelková | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 41.76 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela DvořákováDaniela Dvořáková | 09 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | PB 32.42 | 11.00 | |||
2 | Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová | 08 | SK Dobruška z.s. | 4 | 32.47 | 9.00 | |||
3 | Martina ČechováMartina Čechová | 07 | TJ Sokol Hradec Králové A | 3 | 32.94 | 8.00 | |||
4 | Barbora ČernovskáBarbora Černovská | 08 | TJ Sokol Hradec Králové A | 1 | PB 33.15 | 7.00 | |||
5 | Šárka LepltováŠárka Lepltová | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | PB 33.69 | 6.00 | |||
6 | Adéla JeníkováAdéla Jeníková | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 34.90 | 5.00 | |||
7 | Tereza HronovskáTereza Hronovská | 07 | TJ Sokol Hradec Králové A | 5 | 36.05 | 4.00 | |||
8 | Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková | 08 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 37.63 | 3.00 | |||
9 | Markéta BlažkováMarkéta Blažková | 07 | TJ Sokol Hradec Králové A | 2 | 37.69 | 2.00 | |||
10 | Tereza SoučkováTereza Součková | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 38.48 | 1.00 | |||
11 | Nella ErbenováNella Erbenová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 39.08 | ||||
12 | Ema KoudelkováEma Koudelková | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 41.76 |