Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim

Chrudim (4. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 07.61 678.00
2 Petr MarekPetr Marek 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 07.74 637.00
3 Šimon KarlíkŠimon Karlík 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 07.78 625.00
4 Milan FleškoMilan Fleško 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A 4 08.07 540.00
5 34 František KopeckýFrantišek Kopecký 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 7 08.11 528.00
6 32 Jakub KábeleJakub Kábele 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 08.20 503.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KohoutekŠtěpán Kohoutek 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 07.81 616.00
2 David JägermannDavid Jägermann 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 08.26 487.00
3 38 Jakub ŠtěňhaJakub Štěňha 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 7 08.43 441.00
4 Vojtěch TomčíkVojtěch Tomčík 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 2 08.52 418.00
5 Pavel MaršálekPavel Maršálek 07 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B 6 08.88 331.00
6 Vladan ŠkopVladan Škop 07 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B 3 08.97 311.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BurešMatěj Bureš 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 07.61 678.00
2 Petr MarekPetr Marek 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 07.74 637.00
3 Šimon KarlíkŠimon Karlík 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 07.78 625.00
4 Štěpán KohoutekŠtěpán Kohoutek 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 07.81 616.00
5 Milan FleškoMilan Fleško 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A 4 08.07 540.00
6 34 František KopeckýFrantišek Kopecký 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 7 08.11 528.00
7 32 Jakub KábeleJakub Kábele 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 08.20 503.00
8 David JägermannDavid Jägermann 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 08.26 487.00
9 38 Jakub ŠtěňhaJakub Štěňha 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 7 08.43 441.00
10 Vojtěch TomčíkVojtěch Tomčík 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 2 08.52 418.00
11 Pavel MaršálekPavel Maršálek 07 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B 6 08.88 331.00
12 Vladan ŠkopVladan Škop 07 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B 3 08.97 311.00

60 m - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 09:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Ondřej VaškoOndřej Vaško 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 08.03 551.00
2 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 08.08 537.00
3 14 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 08.17 511.00
4 15 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 08.44 439.00
5 Daniel VíšekDaniel Víšek 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 8 08.61 396.00
6 Viktor MoučkaViktor Moučka 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 08.69 376.00
7 Michal MarečekMichal Mareček 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 5 08.72 369.00
8 13 Antonín PohlAntonín Pohl 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 6 09.84 145.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 09:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 SB 08.32 752.00
2 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 SB 08.43 721.00
3 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 SB 08.45 715.00
4 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 08.78 624.00
5 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 3 08.99 569.00
6 Nicol ChvijkováNicol Chvijková 06 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 7 09.31 489.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 09:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Nella RoztočilováNella Roztočilová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 08.82 613.00
2 Kateřina VašákováKateřina Vašáková 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 08.95 579.00
3 Valentýna VelínskáValentýna Velínská 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 7 09.49 447.00
4 Kateřina KrpálkováKateřina Krpálková 08 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 5 09.62 417.00
5 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 6 10.35 268.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 SB 08.32 752.00
2 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 SB 08.43 721.00
3 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 SB 08.45 715.00
4 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 08.78 624.00
5 24 Nella RoztočilováNella Roztočilová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 08.82 613.00
6 Kateřina VašákováKateřina Vašáková 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 08.95 579.00
7 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 3 08.99 569.00
8 Nicol ChvijkováNicol Chvijková 06 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 7 09.31 489.00
9 Valentýna VelínskáValentýna Velínská 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 7 09.49 447.00
10 Kateřina KrpálkováKateřina Krpálková 08 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 5 09.62 417.00
11 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 6 10.35 268.00

60 m - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 08.48 706.00
2 Klára DolanováKlára Dolanová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 09.09 543.00
3 Michaela ElichováMichaela Elichová 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 09.27 499.00
4 Tereza KellnerováTereza Kellnerová 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 09.40 468.00
5 Eliška PekařováEliška Pekařová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 09.48 449.00
6 Kristýna KorováKristýna Korová 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 3 09.52 440.00
7 Barbora LupoměskáBarbora Lupoměská 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 09.58 426.00
8 Sára NovákováSára Nováková 10 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 2 09.72 395.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 3 Jana KošinováJana Košinová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 1:57.47 547.00
2 5 Nikola PolívkováNikola Polívková 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 5 1:57.49 546.00
3 4 Nela MaierováNela Maierová 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 2:05.82 426.00
4 1 Stella BrotanováStella Brotanová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 2:06.30 420.00
5 7 Adéla SmudkováAdéla Smudková 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 2:09.07 383.00
6 8 Viktorie VelínskáViktorie Velínská 08 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 8 2:32.42 138.00
7 2 Monika BryndováMonika Bryndová 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 2 2:45.97 50.00
6 Natali RemešováNatali Remešová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 19 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 2 2:42.19 548.00
2 18 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 2:42.67 543.00
3 26 Lucie TobiškováLucie Tobišková 08 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 9 2:45.22 514.00
4 24 Nella RoztočilováNella Roztočilová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 2:52.38 439.00
5 21 Agára KacafírkováAgára Kacafírková 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 4 2:55.88 404.00
6 28 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 11 2:56.40 399.00
7 20 Aneta FrancouzováAneta Francouzová 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 3:03.52 333.00
8 25 Markéta ŠkapováMarkéta Škapová 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 8 3:08.77 288.00
9 27 Veronika VodičkováVeronika Vodičková 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 10 3:23.19 180.00
10 23 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 6 3:34.01 114.00
22 Kateřina NechvílováKateřina Nechvílová 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 5 DNF
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 16 Ondřej VaškoOndřej Vaško 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 8 3:03.07 634.00
2 15 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 7 3:03.49 630.00
3 14 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 3:15.73 518.00
4 11 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 3:22.21 463.00
5 12 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 4 3:34.67 365.00
6 10 Ondřej HorálekOndřej Horálek 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 2 3:36.47 352.00
7 9 Šimon FicekŠimon Ficek 10 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 1 3:38.50 337.00
8 17 Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 9 3:39.04 333.00
13 Antonín PohlAntonín Pohl 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 5 DNF
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci

(st, 4.5.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 40 Jindřich VychodilJindřich Vychodil 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 12 4:42.87 662.00
2 33 Lukáš KohoutLukáš Kohout 07 ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A 5 4:47.76 632.00
3 32 Jakub KábeleJakub Kábele 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 4:47.86 632.00
4 30 Milan BlehaMilan Bleha 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A 2 4:47.94 631.00
5 29 Jáchym BačaJáchym Bača 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 4:52.90 601.00
6 37 Jan RůžičkaJan Růžička 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 9 4:59.20 564.00
7 38 Jakub ŠtěňhaJakub Štěňha 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 10 5:02.28 547.00
8 31 Martin BombačMartin Bombač 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 3 5:02.39 546.00
9 36 Dominik RešetárDominik Rešetár 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 8 5:03.88 538.00
10 35 Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 7 5:07.43 518.00
11 39 Petr ValentaPetr Valenta 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B 11 5:37.92 361.00
12 34 František KopeckýFrantišek Kopecký 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 6 5:55.27 284.00
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 4.5.2022 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karlík, Kohoutek, Marek, Vychodil Karlík, Kohoutek, Marek, Vychodil ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 5 29.75 614.00
2 32 Kábele, Ďuriš, Bureš, Štěpánek Kábele, Ďuriš, Bureš, Štěpánek ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 30.03 593.00
3 30 Bleha, Fleško, Jeniček, Kohout Bleha, Fleško, Jeniček, Kohout ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A 4 30.68 544.00
4 Kočí, Kopecký, Bombač, Štěňha Kočí, Kopecký, Bombač, Štěňha ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 2 31.81 465.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 4.5.2022 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bonuš, Růžička, Mádlo Bonuš, Růžička, Mádlo ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 30.95 525.00
2 Řehořek, Bača, Rešetár, Jägermann Řehořek, Bača, Rešetár, Jägermann ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 32.20 439.00
3 Straka, Škop, Valenta, Maršálek Straka, Škop, Valenta, Maršálek ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B 5 34.03 326.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karlík, Kohoutek, Marek, Vychodil Karlík, Kohoutek, Marek, Vychodil ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 5 29.75 614.00
2 32 Kábele, Ďuriš, Bureš, Štěpánek Kábele, Ďuriš, Bureš, Štěpánek ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 30.03 593.00
3 30 Bleha, Fleško, Jeniček, Kohout Bleha, Fleško, Jeniček, Kohout ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A 4 30.68 544.00
4 Bonuš, Růžička, Mádlo Bonuš, Růžička, Mádlo ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 4 30.95 525.00
5 Kočí, Kopecký, Bombač, Štěňha Kočí, Kopecký, Bombač, Štěňha ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 2 31.81 465.00
6 Řehořek, Bača, Rešetár, Jägermann Řehořek, Bača, Rešetár, Jägermann ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 3 32.20 439.00
7 Straka, Škop, Valenta, Maršálek Straka, Škop, Valenta, Maršálek ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B 5 34.03 326.00

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Augusta, Růžička, Řivnáč, Vrančík Augusta, Růžička, Řivnáč, Vrančík ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 32.05 449.00
2 16 Vaško, Moučka, Víšek, Štěpánek Vaško, Moučka, Víšek, Štěpánek ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 33.14 379.00
3 Pecháček, Večeřa, Čapka, Linhart Pecháček, Večeřa, Čapka, Linhart ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 5 33.84 337.00
4 17 Waldhauser, Ficek, Roztočil, Švec Waldhauser, Ficek, Roztočil, Švec ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 6 34.38 306.00
5 Mareš, Horálek, Pohl, Mareček Mareš, Horálek, Pohl, Mareček ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 3 35.39 251.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bílková, Linhartová, Štorková, Wydrová Bílková, Linhartová, Štorková, Wydrová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 31.78 752.00
2 Cajthamlová, Vašáková, Opočenská, Roztočilová Cajthamlová, Vašáková, Opočenská, Roztočilová ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 32.54 697.00
3 18 Zemánková, Mihulková, Medunová, Chourová Zemánková, Mihulková, Medunová, Chourová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 1 34.29 577.00
4 23 Němcová, Tobišková, Andrlová, Velínská Němcová, Tobišková, Andrlová, Velínská ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 5 35.99 471.00
5 Pluhařová, Opavská, Hubková, Škapová Pluhařová, Opavská, Hubková, Škapová ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 36.82 422.00
6 Vaňková, Kacafírková, Šebelová, Vodičková Vaňková, Kacafírková, Šebelová, Vodičková ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim 6 37.10 406.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánková, Košinová, Barochová, Zítková Štěpánková, Košinová, Barochová, Zítková ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 6 33.91 602.00
2 Lupoměská, Kellnerová, Polívková, Kohoutková Lupoměská, Kellnerová, Polívková, Kohoutková ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 2 35.80 482.00
3 Korová, Pospíšilová, Nováková, Velínská Korová, Pospíšilová, Nováková, Velínská ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec 5 36.34 450.00
4 Elichová, Maierová, Běhounková, Dvořáková Elichová, Maierová, Běhounková, Dvořáková ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany 3 36.38 447.00
1 Brotanová, Dolanová, Pekařová, Remešová Brotanová, Dolanová, Pekařová, Remešová ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim 4 DQ
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci

(st, 4.5.2022 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 Body
1 Štěpán KohoutekŠtěpán Kohoutek
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 8 1.66 - - o o o o o o o o xo o xxx 512.00
2 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 3 1.62 - - - - o - o o o o xo xxx 480.00
3 Matej PešataMatej Pešata
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 10 1.54 o o o o o o xo o o xxx 419.00
4 Antonín HadravaAntonín Hadrava
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 4 1.54 o o o o o o xo o xo xxx 419.00
5 33 Lukáš KohoutLukáš Kohout
ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A
07 7 1.54 - - o o o xxo xxo o xxo xxx 419.00
6 Lukáš NekvapilLukáš Nekvapil
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
06 9 1.50 o o o o o xo o o xxx 389.00
7 Matěj JeničekMatěj Jeniček
ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A
06 5 1.50 - - o o o o o xo xxx 389.00
8 Matěj BurešMatěj Bureš
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 2 1.50 - - - o o o xo xo xxx 389.00
9 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 11 1.46 o o o o o xo xxo xxx 360.00
10 Šimon KarlíkŠimon Karlík
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 6 1.42 o o o o o o xxx 331.00
11 Ondřej StrakaOndřej Straka
ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B
06 12 1.38 o o o xo o xxx 303.00
12 Jakub BrožekJakub Brožek
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
06 1 1.34 o o o xo xxx 276.00
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 08:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Petr PecháčekPetr Pecháček
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 3 1.54 o o o o o o o o o o xxo xxx 419.00
2 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 5 1.42 o o o o o xo xxo o xxx 331.00
3 Jindřich RůžičkaJindřich Růžička
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 4 1.42 o o o xo o xo o xxo xxx 331.00
4 Radim LinhartRadim Linhart
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 1 1.38 o o o xo o o o xxx 303.00
5 Michal VečeřaMichal Večeřa
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 6 1.38 o o o o o o xxo xxx 303.00
6 17 Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 7 1.38 o xo o o o xo xxo xxx 303.00
7 Michal MarečekMichal Mareček
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 2 1.14 o xxx 153.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 1 1.58 - - o o o o o o o o xo xxo xxx 712.00
2 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 12 1.50 - - - - - o o o xo o xxx 621.00
3 Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 11 1.42 - - - o o o xo o xxx 534.00
4 Natálie HajduNatálie Hajdu
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
08 2 1.38 - - o o o o o xxx 491.00
5= Kateřina VašákováKateřina Vašáková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 8 1.34 o o o o o xo xxx 449.00
5= Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 10 1.34 o o o o o xo xxx 449.00
7 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 4 1.34 o xo o o xo xo xxx 449.00
8 26 Lucie TobiškováLucie Tobišková
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
08 7 1.30 o o o o o xxx 409.00
9 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
07 3 1.26 o o o xo xxx 369.00
10 Natálie ŠebelováNatálie Šebelová
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
07 6 1.22 o o o xxx 331.00
11 Valentýna VelínskáValentýna Velínská
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
06 9 1.22 o o xxo xxx 331.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 Body
1 5 Nikola PolívkováNikola Polívková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
09 5 1.38 o o o o o o xo xxo xxo xxx 491.00
2 Mia BarochováMia Barochová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 1 1.30 o o o o xo o xxo xxx 409.00
3 Berta PospíšilováBerta Pospíšilová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 6 1.30 o o xxo o o xo xxo xxx 409.00
4 Klára DolanováKlára Dolanová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 2 1.26 o xo o xo o xxo xxx 369.00
5 Nikola HloucalováNikola Hloucalová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 3 1.22 o o o o xxo xxx 331.00
6 Tereza KohoutkováTereza Kohoutková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 4 1.14 o o o xxx 257.00
6 Natali RemešováNatali Remešová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 7 DNS - - - - - - - - -
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 4.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš NekvapilLukáš Nekvapil
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
06 7 5.34 +1.6 m/s 5.34  1,60 5.20  0,50 5.14  1,30 5.34 - 449.00
2 37 Jan RůžičkaJan Růžička
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 9 5.30 +1.5 m/s - - - - 5.30  1,50 441.00
3 Michal BonušMichal Bonuš
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 2 5.29 +0.5 m/s 4.96  0,00 5.29  0,50 5.16  1,30 5.29 - 439.00
4 40 Jindřich VychodilJindřich Vychodil
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 12 5.17 +1.1 m/s 5.07  -0,50 5.07  -0,40 5.12  1,50 5.12 5.17  1,10 415.00
5 Jakub ĎurišJakub Ďuriš
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 3 5.17 +0.8 m/s - 4.97  2,80 5.00  3,00 5.00 5.17  0,80 415.00
6 30 Milan BlehaMilan Bleha
ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A
06 1 5.05 +0.2 m/s 5.05  0,20 4.97  -0,90 4.55  1,90 5.05 4.57  1,80 392.00
7 Vojtěch TomčíkVojtěch Tomčík
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
06 11 4.86 +1.5 m/s - 4.78  0,80 4.86  1,50 4.86 - 356.00
8 36 Dominik RešetárDominik Rešetár
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 8 4.79 -0.7 m/s - 4.79  -0,70 4.79 343.00
9 David JägermannDavid Jägermann
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 5 4.73 +2.2 m/s 4.45 +0.5 m/s 4.73  2,20 4.41  1,50 4.53  2,30 4.73 4.45  0,50 332.00
10 Milan FleškoMilan Fleško
ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A
06 4 4.63 +0.0 m/s 4.62  0,70 4.58  1,50 - 4.62 4.63  0,00 313.00
11 Petr KočíPetr Kočí
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 6 4.63 +0.3 m/s 4.48  2,10 4.29  1,40 - 4.48 4.63  0,30 313.00
12 Ondřej StrakaOndřej Straka
ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B
06 10 4.37 +0.2 m/s 4.37  0,20 4.31  1,10 4.17  1,60 4.37 4.26  1,80 267.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš RoztočilMatouš Roztočil
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
09 7 4.90 -0.3 m/s 4.90  -0,30 4.88  0,50 4.75  0,80 4.90 4.90  0,80 363.00
2 Jindřich RůžičkaJindřich Růžička
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 8 4.68 -0.3 m/s 4.68  -0,30 4.42  0,30 4.51  0,80 4.68 4.54  0,60 323.00
3 Antonín AugustaAntonín Augusta
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 1 4.61 +0.2 m/s 4.48  -0,20 4.61  0,20 4.44  0,20 4.61 4.46  1,70 310.00
4 Viktor MoučkaViktor Moučka
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 6 4.51 +0.1 m/s - 3.90  -0,80 4.51  0,10 4.51 - 292.00
5 11 Hugo KnajflHugo Knajfl
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 4 4.50 +1.4 m/s 4.49  0,20 - 4.50  1,40 4.50 - 290.00
6 Patrik ČapkaPatrik Čapka
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 2 4.11 +1.1 m/s 3.94  0,10 3.96  0,00 4.03  -0,70 4.03 4.11  1,10 224.00
7 Pavel MarešPavel Mareš
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 5 4.09 +1.2 m/s 4.00  -0,80 4.09  1,20 4.00  0,60 4.09 3.18  0,10 220.00
8 10 Ondřej HorálekOndřej Horálek
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 3 3.56 +0.5 m/s - 3.41  1,30 3.31  0,50 3.41 3.56  0,50 139.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
07 12 PB 4.87 +0.1 m/s 4.87  0,10 - 4.16  1,30 4.87 4.74  0,90 524.00
2 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 10 PB 4.78 +1.2 m/s 4.75  1,90 4.78  1,20 4.54  -0,70 4.78 4.59  0,50 500.00
3 Tereza MedunováTereza Medunová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 11 PB 4.72 +0.5 m/s 4.52  1,30 4.72  0,50 - 4.72 4.61  1,00 485.00
4 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 2 PB 4.63 +1.2 m/s 4.63  1,20 4.38  0,50 4.62  1,50 4.63 4.58  1,50 461.00
5 Natálie ŠebelováNatálie Šebelová
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
07 9 PB 4.12 +1.1 m/s - 4.08  1,60 4.04  0,80 4.08 4.12  1,10 336.00
6 Kateřina KrpálkováKateřina Krpálková
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
08 6 3.95 +2.4 m/s 3.92 +1.5 m/s 3.95  2,40 - 3.92  1,50 3.95 - 296.00
7 Denisa AndrlováDenisa Andrlová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 1 PB 3.95 +1.2 m/s 3.95  1,20 - - 3.95 3.63  1,70 296.00
8 Laura OpavskáLaura Opavská
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 8 PB 3.91 +1.3 m/s - - - - 3.91  1,30 287.00
9 Nicol ChvijkováNicol Chvijková
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
06 4 3.70 +2.3 m/s 3.54 +1.9 m/s - 3.70  2,30 3.54  1,90 3.70 3.08  1,10 242.00
10 Natálie KrálováNatálie Králová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 5 3.58 +2.1 m/s 3.55 +1.4 m/s 3.55  1,40 3.58  2,10 3.41  1,90 3.58 3.29  1,80 216.00
11 23 Kateřina NěmcováKateřina Němcová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 7 PB 3.51 +0.8 m/s 3.51  0,80 3.27  1,00 3.11  0,70 3.51 3.50  1,80 202.00
12 Kateřina HubkováKateřina Hubková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 3 PB 3.13 +1.4 m/s - 3.11  1,10 2.78  2,60 3.11 3.13  1,40 130.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 7 4.96 +0.4 m/s - 4.96  0,40 4.91  0,20 4.96 4.92  -0,10 548.00
2 Eliška PekařováEliška Pekařová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 6 3.74 +0.8 m/s 3.74  0,80 3.17  0,70 3.40  0,40 3.74 3.60  0,30 250.00
3 Anna ZítkováAnna Zítková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 9 3.69 +1.4 m/s 3.69  1,40 3.66  0,40 3.69  0,40 3.69 3.28  -0,80 239.00
4 Michaela ElichováMichaela Elichová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
09 1 3.66 +0.5 m/s 3.66  0,50 3.41  0,20 - 3.66 3.55  0,50 233.00
5 Nikola HloucalováNikola Hloucalová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 2 3.54 +0.7 m/s 3.51  0,20 3.41  -0,40 3.51  0,30 3.51 3.54  0,70 208.00
6 Barbora LupoměskáBarbora Lupoměská
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
09 4 3.43 +1.5 m/s 3.24  -0,10 3.38  0,60 3.43  1,50 3.43 3.42  0,70 186.00
7 Kristýna KorováKristýna Korová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 3 3.35 +1.5 m/s 2.63  0,30 2.83  0,00 3.35  1,50 3.35 3.21  -0,60 170.00
8 Sára NovákováSára Nováková
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
10 5 3.33 -0.2 m/s 3.33  -0,20 3.14  0,70 3.18  1,00 3.33 3.14  0,80 167.00
9 8 Viktorie VelínskáViktorie Velínská
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
08 8 3.07 +0.0 m/s 2.89  1,90 2.85  0,90 3.07  0,00 3.07 3.07  -0,70 119.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 4.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 11 12.15 12.15 11.89 12.15 671.00
2 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 10 09.23 07.73 08.04 09.23 9.23 08.12 479.00
3 20 Aneta FrancouzováAneta Francouzová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 2 08.76 08.73 08.76 08.52 8.76 08.23 449.00
4 Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
08 9 07.69 x 07.03 07.69 7.69 07.28 379.00
5 22 Kateřina NechvílováKateřina Nechvílová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 7 07.68 06.14 07.68 07.60 7.68 379.00
6 Martina PluhařováMartina Pluhařová
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 8 07.11 06.57 07.11 06.70 7.11 06.60 342.00
7 Michaela KopeckáMichaela Kopecká
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
07 5 06.94 06.72 06.87 06.75 6.87 06.94 331.00
8 Natálie KrálováNatálie Králová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 6 06.52 06.52 05.93 05.79 6.52 05.60 304.00
9 Barbora ČernáBarbora Černá
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 1 06.34 06.34 x 05.82 6.34 05.88 293.00
10 Kateřina HubkováKateřina Hubková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 4 05.92 05.44 05.69 05.92 5.92 05.41 266.00
Natálie HajduNatálie Hajdu
ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim
08 3 DNS
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 4.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FlídrTomáš Flídr
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 3 PB 13.00 12.25 12.77 13.00 13.00 12.01 667.00
2 Petr KočíPetr Kočí
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 7 PB 10.56 09.35 09.77 10.15 10.15 10.56 519.00
3 Ondřej MádloOndřej Mádlo
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
07 8 PB 10.27 09.91 10.27 10.16 10.27 10.07 502.00
4 Michal BonušMichal Bonuš
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
06 2 PB 10.19 10.19 09.98 x 10.19 09.48 497.00
5 Ondřej FousOndřej Fous
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 4 PB 09.89 09.27 09.13 09.89 9.89 09.86 479.00
6 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 10 PB 09.65 08.47 09.22 09.65 9.65 09.54 465.00
7 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 11 PB 09.52 08.89 09.52 08.82 9.52 09.34 457.00
8 Richard BičíkRichard Bičík
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
06 1 PB 09.33 09.33 08.49 08.78 9.33 08.37 445.00
9 Matěj JeničekMatěj Jeniček
ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A
06 6 PB 08.81 08.73 08.81 08.58 8.81 07.83 414.00
10 39 Petr ValentaPetr Valenta
ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B
06 12 PB 08.28 07.75 7.75 08.28 383.00
11 Pavel MaršálekPavel Maršálek
ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B
07 9 PB 08.06 08.06 07.82 07.05 8.06 07.99 370.00
12 Antonín HadravaAntonín Hadrava
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
07 5 PB 08.05 08.05 05.80 x 8.05 05.97 369.00
Celkem 12 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub KábeleJakub Kábele 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1728
2 Milan BlehaMilan Bleha 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A PB 1567
3 Šimon KarlíkŠimon Karlík 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1239
4 Matěj BurešMatěj Bureš 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1067
5 Lukáš KohoutLukáš Kohout 07 ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A PB 1051
6 Jan RůžičkaJan Růžička 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1005
7 Jakub ŠtěňhaJakub Štěňha 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0988
8 Petr KočíPetr Kočí 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0984
9 Ondřej StrakaOndřej Straka 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B PB 0896
10 Jakub ĎurišJakub Ďuriš 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0895
11 Milan FleškoMilan Fleško 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A PB 0853
12 Lukáš NekvapilLukáš Nekvapil 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0838
13 Matěj JeničekMatěj Jeniček 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim AZŠ Dr. Peška Chrudim A PB 0803
14 Petr ValentaPetr Valenta 06 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B PB 0744
15 Pavel MaršálekPavel Maršálek 07 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B PB 0701
16 Tomáš FlídrTomáš Flídr 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0667
17 Jindřich VychodilJindřich Vychodil 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0662
18 Petr MarekPetr Marek 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0637
19 Jáchym BačaJáchym Bača 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0601
20 Martin BombačMartin Bombač 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0546
21 František KopeckýFrantišek Kopecký 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0528
22 Štěpán KohoutekŠtěpán Kohoutek 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0512
23 Ondřej MádloOndřej Mádlo 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0502
24 Ondřej FousOndřej Fous 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0479
25 Jiří ŘehořekJiří Řehořek 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0465
26 Vítek ŠtěpánekVítek Štěpánek 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0457
27 Michal BonušMichal Bonuš 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0439
28= Matej PešataMatej Pešata 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0419
28= Antonín HadravaAntonín Hadrava 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0419
30 Vojtěch TomčíkVojtěch Tomčík 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0356
31 Dominik RešetárDominik Rešetár 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0343
32 Vladan ŠkopVladan Škop 07 ZŠ Dr. Peška Chrudim BZŠ Dr. Peška Chrudim B PB 0311
33= Tomáš PavlišTomáš Pavliš 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
33= Jakub BrožekJakub Brožek 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0000
33= Richard BičíkRichard Bičík 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
33= David JägermannDavid Jägermann 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
Celkem 36 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej VaškoOndřej Vaško 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1564
2 Antonín AugustaAntonín Augusta 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1061
3 Adam RůžičkaAdam Růžička 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1029
4 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0855
5 Matouš RoztočilMatouš Roztočil 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0733
6 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0689
7 Jindřich RůžičkaJindřich Růžička 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0654
8 Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0630
9 Michal MarečekMichal Mareček 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0522
10 Ondřej HorálekOndřej Horálek 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0491
11 Pavel MarešPavel Mareš 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0471
12 Petr PecháčekPetr Pecháček 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0419
13 Daniel VíšekDaniel Víšek 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0396
14 Jáchym ŠvecJáchym Švec 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0355
15 Šimon FicekŠimon Ficek 10 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0337
16 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0331
17 Michal VečeřaMichal Večeřa 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0303
18 Matěj MálekMatěj Málek 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0298
19 Hugo KnajflHugo Knajfl 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0290
20 Antonín PohlAntonín Pohl 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0145
21= Viktor MoučkaViktor Moučka 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
21= Marek HápMarek Háp 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
21= Daniel WaldhauserDaniel Waldhauser 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
21= Radim LinhartRadim Linhart 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
21= Patrik ČapkaPatrik Čapka 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
Celkem 25 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 4.5.2022 - 09:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš RoztočilMatouš Roztočil
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
09 6 57.26 370.00
2 Jáchym ŠvecJáchym Švec
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
09 8 55.49 355.00
3 12 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 3 51.96 324.00
4 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
08 9 51.18 318.00
5 Antonín AugustaAntonín Augusta
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 1 49.34 302.00
6 Matěj MálekMatěj Málek
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 4 48.87 298.00
7 Radim LinhartRadim Linhart
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 2 46.31 277.00
8 Matěj ŠtěpánekMatěj Štěpánek
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 7 42.67 246.00
9 Pavel MarešPavel Mareš
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 5 42.20 242.00
Celkem 9 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Alice CajthamlováAlice Cajthamlová 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1870
2 Eliška BílkováEliška Bílková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1504
3 Sofia Katerina WydrováSofia Katerina Wydrová 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1292
4 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1245
5 Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1073
6 Nella RoztočilováNella Roztočilová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1052
7 Lucie TobiškováLucie Tobišková 08 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0923
8 Denisa AndrlováDenisa Andrlová 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0865
9 Valentýna VelínskáValentýna Velínská 06 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0778
10 Kateřina KrpálkováKateřina Krpálková 08 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0713
11 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0585
12 Nikola ChourováNikola Chourová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0548
13 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0543
14 Tereza MedunováTereza Medunová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0534
15 Natálie KrálováNatálie Králová 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0520
16 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0500
17 Natálie HajduNatálie Hajdu 08 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0491
18 Nicol ChvijkováNicol Chvijková 06 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0489
19 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0479
20 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0406
21 Agára KacafírkováAgára Kacafírková 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0404
22 Žaneta ŽáčkováŽaneta Žáčková 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0399
23= Daniela PříkaskáDaniela Příkaská 08 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0379
23= Kateřina NechvílováKateřina Nechvílová 07 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0379
25 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0369
26 Martina PluhařováMartina Pluhařová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0342
27 Natálie ŠebelováNatálie Šebelová 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0336
28 Michaela KopeckáMichaela Kopecká 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0331
29 Barbora ČernáBarbora Černá 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0293
30 Laura OpavskáLaura Opavská 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0287
31 Veronika VodičkováVeronika Vodičková 07 ZŠ Dr. Peška ChrudimZŠ Dr. Peška Chrudim PB 0180
32= Kateřina HubkováKateřina Hubková 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
32= Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
32= Markéta ŠkapováMarkéta Škapová 07 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
32= Kateřina VašákováKateřina Vašáková 06 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
32= Matěj PešataMatěj Pešata 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
32= Aneta FrancouzováAneta Francouzová 06 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
Celkem 37 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 1856
2 Kristýna KorováKristýna Korová 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 1060
3 Nikola PolívkováNikola Polívková 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 1037
4 Klára DolanováKlára Dolanová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0912
5 Jana KošinováJana Košinová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0815
6 Michaela ElichováMichaela Elichová 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0732
7 Mia BarochováMia Barochová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0675
8 Berta PospíšilováBerta Pospíšilová 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0621
9 Sára NovákováSára Nováková 10 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0562
10 Nikola HloucalováNikola Hloucalová 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0539
11 Barbora LupoměskáBarbora Lupoměská 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0482
12 Tereza KellnerováTereza Kellnerová 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0468
13 Nela MaierováNela Maierová 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0426
14 Stella BrotanováStella Brotanová 10 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0420
15 Tereza KohoutkováTereza Kohoutková 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0313
16 Eliška PekařováEliška Pekařová 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0250
17 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 08 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0223
18= Monika BryndováMonika Bryndová 09 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0138
18= Viktorie VelínskáViktorie Velínská 08 ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec PB 0138
20= Anna ZítkováAnna Zítková 09 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
20= Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
20= Adéla SmudkováAdéla Smudková 09 ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany PB 0000
20= Natali RemešováNatali Remešová 08 ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim PB 0000
Celkem 23 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 4.5.2022 - 08:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KohoutkováTereza Kohoutková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 5 PB 36.51 - 313.00
2 3 Jana KošinováJana Košinová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
10 6 PB 32.78 - 268.00
3 Mia BarochováMia Barochová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 1 PB 32.58 - 266.00
4 Tereza BěhounkováTereza Běhounková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
08 2 PB 29.00 - 223.00
5 Berta PospíšilováBerta Pospíšilová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 7 PB 28.03 - 212.00
6 Anna ZítkováAnna Zítková
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
09 8 PB 24.47 - 171.00
7 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
ZŠ SlatiňanyZŠ Slatiňany
09 4 PB 24.38 - 170.00
8 2 Monika BryndováMonika Bryndová
ZŠ Heřmanův MěstecZŠ Heřmanův Městec
09 3 PB 17.07 - 88.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1728
2 ZŠ Dr. Peška Chrudim A{8} 1567
3 ZŠ Slatiňany{8} 1239
4 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1067
5 ZŠ Dr. Peška Chrudim A{8} 1051
6 ZŠ Slatiňany{8} 1005
7 ZŠ Heřmanův Městec{8} 988
8 ZŠ Heřmanův Městec{8} 984
9 ZŠ Dr. Peška Chrudim B{8} 896
10 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 895
11 ZŠ Dr. Peška Chrudim A{8} 853
12 ZŠ Heřmanův Městec{8} 838
13 ZŠ Dr. Peška Chrudim A{8} 803
14 ZŠ Dr. Peška Chrudim B{8} 744
15 ZŠ Dr. Peška Chrudim B{8} 701
16 ZŠ Slatiňany{8} 667
17 ZŠ Slatiňany{8} 662
18 ZŠ Slatiňany{8} 637
19 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 601
20 ZŠ Heřmanův Městec{8} 546
21 ZŠ Heřmanův Městec{8} 528
22 ZŠ Slatiňany{8} 512
23 ZŠ Slatiňany{8} 502
24 ZŠ Heřmanův Městec{8} 479
25 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 465
26 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 457
27 ZŠ Slatiňany{8} 439
28 ZŠ Slatiňany{8} 419
28 ZŠ Heřmanův Městec{8} 419
30 ZŠ Heřmanův Městec{8} 356
31 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 343
32 ZŠ Dr. Peška Chrudim B{8} 311
33 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
33 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
33 ZŠ Heřmanův Městec{8} 0
33 ZŠ Slatiňany{8} 0
Celkem 36 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Slatiňany{8} 1564
2 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1061
3 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1029
4 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 855
5 ZŠ Slatiňany{8} 733
6 ZŠ Heřmanův Městec{8} 689
7 ZŠ Slatiňany{8} 654
8 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 630
9 ZŠ Heřmanův Městec{8} 522
10 ZŠ Heřmanův Městec{8} 491
11 ZŠ Heřmanův Městec{8} 471
12 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 419
13 ZŠ Slatiňany{8} 396
14 ZŠ Slatiňany{8} 355
15 ZŠ Slatiňany{8} 337
16 ZŠ Slatiňany{8} 331
17 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 303
18 ZŠ Heřmanův Městec{8} 298
19 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 290
20 ZŠ Heřmanův Městec{8} 145
21 ZŠ Slatiňany{8} 0
21 ZŠ Slatiňany{8} 0
21 ZŠ Slatiňany{8} 0
21 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
21 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Slatiňany{8} 1870
2 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1504
3 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1292
4 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1245
5 ZŠ Slatiňany{8} 1073
6 ZŠ Slatiňany{8} 1052
7 ZŠ Heřmanův Městec{8} 923
8 ZŠ Heřmanův Městec{8} 865
9 ZŠ Heřmanův Městec{8} 778
10 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 713
11 ZŠ Heřmanův Městec{8} 585
12 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 548
13 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 543
14 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 534
15 ZŠ Heřmanův Městec{8} 520
16 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 500
17 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 491
18 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 489
19 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 479
20 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 406
21 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 404
22 ZŠ Slatiňany{8} 399
23 ZŠ Heřmanův Městec{8} 379
23 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 379
25 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 369
26 ZŠ Slatiňany{8} 342
27 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 336
28 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 331
29 ZŠ Slatiňany{8} 293
30 ZŠ Slatiňany{8} 287
31 ZŠ Dr. Peška Chrudim{8} 180
32 ZŠ Slatiňany{8} 0
32 ZŠ Slatiňany{8} 0
32 ZŠ Slatiňany{8} 0
32 ZŠ Slatiňany{8} 0
32 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
32 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
Celkem 37 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 1856
2 ZŠ Heřmanův Městec{8} 1060
3 ZŠ Slatiňany{8} 1037
4 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 912
5 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 815
6 ZŠ Slatiňany{8} 732
7 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 675
8 ZŠ Heřmanův Městec{8} 621
9 ZŠ Heřmanův Městec{8} 562
10 ZŠ Slatiňany{8} 539
11 ZŠ Slatiňany{8} 482
12 ZŠ Slatiňany{8} 468
13 ZŠ Slatiňany{8} 426
14 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 420
15 ZŠ Slatiňany{8} 313
16 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 250
17 ZŠ Slatiňany{8} 223
18 ZŠ Heřmanův Městec{8} 138
18 ZŠ Heřmanův Městec{8} 138
20 ZŠ Slatiňany{8} 0
20 ZŠ Slatiňany{8} 0
20 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
20 ZŠ U Stadionu Chrudim{8} 0
Celkem 23 závodníků