1.kolo KP družstev staršího žactva
Chrudim (8. 5. 2022)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | PB 07.53 | qA | |||||||||||||
2 | Šimon SuldovskýŠimon Suldovský | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 6 | PB 08.01 | qB | |||||||||||||
3 | David KmentDavid Kment | 07 | AC Pardubice | 4 | PB 08.09 | qB | |||||||||||||
4 | Lukáš KumperaLukáš Kumpera | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | PB 08.65 | ||||||||||||||
5 | Filip HubkaFilip Hubka | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | PB 09.03 | ||||||||||||||
6 | Ondřej BrožekOndřej Brožek | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | PB 09.17 | ||||||||||||||
7 | 19 | Pavel OlivaPavel Oliva | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 8 | PB 09.25 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LýrMatěj Lýr | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 07.69 | qA | |||||||||||||
2 | Jakub LouvarJakub Louvar | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | PB 07.97 | qB | |||||||||||||
3 | Tomáš PamánekTomáš Pamánek | 07 | AC Pardubice | 7 | PB 08.04 | qB | |||||||||||||
4 | 47 | Jakub KábeleJakub Kábele | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.26 | |||||||||||||
5 | 15 | Vítek StrnadVítek Strnad | 09 | AC Pardubice | 6 | 08.44 | |||||||||||||
6 | 23 | Jindřich ZemanJindřich Zeman | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 08.78 | |||||||||||||
7 | 22 | Jakub VáněJakub Váně | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 2 | PB 09.52 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VacekJiří Vacek | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | PB 07.88 | qA | |||||||||||||
2 | Šimon JirekŠimon Jirek | 10 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | PB 07.95 | qB | |||||||||||||
3 | Filip SochorFilip Sochor | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 08.14 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 6 | PB 08.34 | ||||||||||||||
5 | 53 | Adam RůžičkaAdam Růžička | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 08.43 | |||||||||||||
6 | Vojtěch MartinecVojtěch Martinec | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | PB 08.48 | ||||||||||||||
7 | 24 | Adam HladíkAdam Hladík | 09 | AC Pardubice | 3 | 09.99 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis BurdaDenis Burda | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | PB 07.86 | qA | |||||||||||||
2 | Kryštof VrančíkKryštof Vrančík | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | PB 07.90 | qA | |||||||||||||
3 | Lukáš MarekLukáš Marek | 07 | AC Pardubice | 5 | 08.10 | qB | |||||||||||||
4 | Ondřej KrálOndřej Král | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | PB 08.28 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BalekTomáš Balek | 09 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 08.35 | ||||||||||||||
6 | Petr NedbalPetr Nedbal | 08 | AC Pardubice | 6 | PB 08.40 | ||||||||||||||
7 | Šimon HegerŠimon Heger | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 2 | PB 08.66 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš GilarMatyáš Gilar | 07 | AC Pardubice | 4 | PB 07.87 | qA | |||||||||||||
2 | Jakub BrychtaJakub Brychta | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | 08.15 | ||||||||||||||
3 | Antonín TomínAntonín Tomín | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 8 | PB 08.35 | ||||||||||||||
4 | Marek ZelinkaMarek Zelinka | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | SB 08.47 | ||||||||||||||
5 | Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 08.55 | ||||||||||||||
6 | Matěj VolnýMatěj Volný | 08 | AC Pardubice | 1 | 08.82 | ||||||||||||||
7 | 20 | Jakub RipkaJakub Ripka | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 08.95 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 8.5.2022 - 10:45) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim HanikMaxim Hanik | 07 | AC Pardubice | 4 | PB 08.43 | ||||||||||||||
2 | Tomáš SlejškaTomáš Slejška | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 08.80 | ||||||||||||||
3 | 29 | Jan PávekJan Pávek | 08 | AC Pardubice | 6 | 09.24 | |||||||||||||
4 | Čeněk ŠmídČeněk Šmíd | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | 09.73 | ||||||||||||||
MS | Jakub ZimaJakub Zima | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 08.07 | ||||||||||||||
MS | Adam JaneckýAdam Janecký | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 09.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (ne, 8.5.2022 - 11:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PražákMichal Pražák | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | SB 07.46 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matěj LýrMatěj Lýr | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | SB 07.62 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš GilarMatyáš Gilar | 07 | AC Pardubice | 3 | SB 07.67 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jiří VacekJiří Vacek | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 7 | SB 07.80 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Denis BurdaDenis Burda | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | SB 07.81 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Kryštof VrančíkKryštof Vrančík | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | SB 07.83 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 8.5.2022 - 11:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub LouvarJakub Louvar | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 07.99 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš PamánekTomáš Pamánek | 07 | AC Pardubice | 3 | 08.06 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Lukáš MarekLukáš Marek | 07 | AC Pardubice | 2 | SB 08.10 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Šimon SuldovskýŠimon Suldovský | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 6 | 08.14 | 1.00 | |||||||||||||
5 | David KmentDavid Kment | 07 | AC Pardubice | 7 | 08.15 | ||||||||||||||
6 | Šimon JirekŠimon Jirek | 10 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 08.21 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (ne, 8.5.2022 - 11:20) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára HynkováSára Hynková | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | SB 08.17 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | SB 08.26 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | SB 08.29 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Adéla HaškováAdéla Hašková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 08.30 | 7.00 | |||||||||||||
5= | Pavlína LinhartováPavlína Linhartová | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | SB 08.38 | 5.50 | |||||||||||||
5= | Eliška BílkováEliška Bílková | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 08.38 | 5.50 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 8.5.2022 - 11:20) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ManychováLucie Manychová | 07 | AC Pardubice | 4 | 08.54 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Kamila ŠedováKamila Šedová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 08.61 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Veronika KotyzováVeronika Kotyzová | 09 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | 08.62 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Viktorie BajerováViktorie Bajerová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | SB 08.63 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Sára MelezínkováSára Melezínková | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 08.68 | ||||||||||||||
13 | Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára HynkováSára Hynková | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 08.31 | qA | |||||||||||||
2 | Sára MelezínkováSára Melezínková | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 08.64 | qB | |||||||||||||
3 | Nikol VodičkováNikol Vodičková | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 8 | PB 08.77 | ||||||||||||||
4 | Nela ProrokováNela Proroková | 10 | AC Pardubice | 7 | PB 09.12 | ||||||||||||||
5 | Michaela SíčováMichaela Síčová | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 09.45 | ||||||||||||||
6 | Anna BurkoňováAnna Burkoňová | 07 | AC Pardubice | 4 | 09.65 | ||||||||||||||
7 | Diana HurtováDiana Hurtová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 09.91 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BílkováEliška Bílková | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 08.35 | qA | |||||||||||||
2 | Viktorie BajerováViktorie Bajerová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | PB 08.64 | qB | |||||||||||||
3 | Aneta JamborováAneta Jamborová | 08 | AC Pardubice | 6 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 8 | 09.26 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 09.35 | ||||||||||||||
6 | Kateřina SedlákováKateřina Sedláková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 09.77 | ||||||||||||||
MS | Tereza KohoutkováTereza Kohoutková | 08 | AC Pardubice | 3 | 09.02 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ManychováLucie Manychová | 07 | AC Pardubice | 7 | 08.47 | qB | |||||||||||||
2 | 13 | Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | 08.48 | qB | ||||||||||||
3 | Kamila ŠedováKamila Šedová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 08.57 | qB | |||||||||||||
4 | Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková | 10 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | PB 08.71 | ||||||||||||||
5 | Klára KuklováKlára Kuklová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 08.86 | ||||||||||||||
6 | Nela NekolováNela Nekolová | 08 | AC Pardubice | 2 | PB 09.14 | ||||||||||||||
7 | Anna DostálováAnna Dostálová | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | PB 10.06 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína LinhartováPavlína Linhartová | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | PB 08.39 | qA | |||||||||||||
2 | Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | PB 08.65 | ||||||||||||||
3 | Eliška ŠtrupováEliška Štrupová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 08.74 | ||||||||||||||
4 | 3 | Lucie JílkováLucie Jílková | 10 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | PB 08.98 | |||||||||||||
5 | Karolína KorábováKarolína Korábová | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | PB 09.05 | ||||||||||||||
6 | Agáta BezdíčkováAgáta Bezdíčková | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 09.16 | ||||||||||||||
7 | 9 | Aneta GrigelováAneta Grigelová | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 09.89 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | PB 08.33 | qA | |||||||||||||
2 | Veronika KotyzováVeronika Kotyzová | 09 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | PB 08.47 | qB | |||||||||||||
3 | Nela WittvarováNela Wittvarová | 10 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Aneta SpoustováAneta Spoustová | 08 | AC Choceň, spolek | 7 | PB 08.96 | ||||||||||||||
5 | Lucie DittrichováLucie Dittrichová | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 09.15 | ||||||||||||||
6 | Nikol ShánělováNikol Shánělová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | 09.61 | ||||||||||||||
7 | Ema TrávničkováEma Trávničková | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 10.19 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 08.27 | qA | |||||||||||||
2 | Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská | 08 | AC Pardubice | 5 | 08.80 | ||||||||||||||
3 | 34 | Natálie HolingrováNatálie Holingrová | 08 | AC Choceň, spolek | 3 | PB 08.85 | |||||||||||||
4 | Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová | 09 | AC Pardubice | 4 | PB 08.87 | ||||||||||||||
5 | Zofia KrasowskaZofia Krasowska | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 08.98 | ||||||||||||||
6 | Tereza MaršíkováTereza Maršíková | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 09.06 | ||||||||||||||
7 | Sabina ProcházkováSabina Procházková | 09 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | PB 09.22 | ||||||||||||||
8 | Veronika BrychtováVeronika Brychtová | 10 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | 09.61 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HaškováAdéla Hašková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | PB 08.28 | qA | |||||||||||||
2 | Lucie JiráčkováLucie Jiráčková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | PB 08.69 | ||||||||||||||
3 | Anežka ŘíhováAnežka Říhová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 08.74 | ||||||||||||||
4 | Martina KmentováMartina Kmentová | 07 | AC Pardubice | 4 | SB 08.80 | ||||||||||||||
5 | Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 08.90 | ||||||||||||||
6 | Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 1 | PB 09.01 | ||||||||||||||
7 | Gabriela KalánkováGabriela Kalánková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | PB 09.03 | ||||||||||||||
8 | Michaela UmováMichaela Umová | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 8 | PB 09.88 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VacekJiří Vacek | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | PB 39.42 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Šimon SuldovskýŠimon Suldovský | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 5 | PB 40.63 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Jakub ŠerýJakub Šerý | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 40.84 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Filip ČermákFilip Čermák | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | PB 41.81 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Václav KřehlaVáclav Křehla | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 42.70 | ||||||||||||||
6 | Tomáš SlejškaTomáš Slejška | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | PB 46.44 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel ŠafářSamuel Šafář | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 6 | PB 39.67 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Jiří MarekJiří Marek | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | PB 40.62 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Jindřich MorávekJindřich Morávek | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 42.45 | 1.00 | |||||||||||||
4 | 21 | Šimon SmolákŠimon Smolák | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | PB 44.35 | |||||||||||||
5 | Tomáš ZapletalTomáš Zapletal | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | PB 45.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SochorFilip Sochor | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 42.99 | ||||||||||||||
2 | Michal VečeřaMichal Večeřa | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | 43.96 | ||||||||||||||
3 | Jakub MarousekJakub Marousek | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | PB 45.23 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch MartinecVojtěch Martinec | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | PB 45.52 | ||||||||||||||
5 | Filip HubkaFilip Hubka | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | PB 50.45 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (ne, 8.5.2022 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof VrančíkKryštof Vrančík | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | PB 41.78 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Maxim HanikMaxim Hanik | 07 | AC Pardubice | 4 | PB 42.92 | ||||||||||||||
3 | David KmentDavid Kment | 07 | AC Pardubice | 3 | 43.27 | ||||||||||||||
4 | Daniel VečeřaDaniel Večeřa | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 45.64 | ||||||||||||||
5 | Matyáš PostupaMatyáš Postupa | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 49.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 8.5.2022 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MarekLukáš Marek | 07 | AC Pardubice | 2 | PB 43.05 | ||||||||||||||
2 | Jakub BrychtaJakub Brychta | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | PB 43.41 | ||||||||||||||
3 | Štěpán HladíkŠtěpán Hladík | 07 | AC Pardubice | 5 | PB 44.94 | ||||||||||||||
4 | Petr DušekPetr Dušek | 08 | AC Pardubice | 3 | PB 45.47 | ||||||||||||||
5 | Jiří MocekJiří Mocek | 09 | AC Pardubice | 6 | PB 50.27 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (ne, 8.5.2022 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš GilarMatyáš Gilar | 07 | AC Pardubice | 3 | 41.17 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jaroslav ČerníkJaroslav Černík | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | PB 42.20 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš PamánekTomáš Pamánek | 07 | AC Pardubice | 2 | PB 43.03 | ||||||||||||||
4 | Matěj VolnýMatěj Volný | 08 | AC Pardubice | 6 | 44.56 | ||||||||||||||
5 | Matěj LukášMatěj Lukáš | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | PB 48.42 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (ne, 8.5.2022 - 12:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BalekTomáš Balek | 09 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | PB 43.15 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KrálOndřej Král | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | PB 43.85 | ||||||||||||||
3 | Štěpán PtáčekŠtěpán Ptáček | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | PB 44.25 | ||||||||||||||
4 | Karel KohoutKarel Kohout | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 44.31 | ||||||||||||||
5 | Jakub HejlJakub Hejl | 09 | Atletika TJ Lanškroun | 3 | 55.49 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 6 | PB 42.06 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Sára HynkováSára Hynková | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 43.16 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Viktorie BajerováViktorie Bajerová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 44.58 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nela BisováNela Bisová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | PB 45.33 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Lucie MorávkováLucie Morávková | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | PB 46.49 | ||||||||||||||
6 | Lucie DittrichováLucie Dittrichová | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 51.13 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ŠtrupováEliška Štrupová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 46.44 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Pavlína LinhartováPavlína Linhartová | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | PB 46.55 | ||||||||||||||
3 | Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | PB 49.67 | ||||||||||||||
4 | Nela LuxováNela Luxová | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 50.21 | ||||||||||||||
5 | Eliška ZhorelováEliška Zhorelová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 50.63 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ČechováVeronika Čechová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | 44.90 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Kamila ŠedováKamila Šedová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | PB 45.85 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 46.19 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Anežka ŘíhováAnežka Říhová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 46.72 | ||||||||||||||
5 | Veronika VávrováVeronika Vávrová | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 1 | PB 46.79 | ||||||||||||||
6 | Adéla JamborováAdéla Jamborová | 10 | AC Pardubice | 3 | PB 48.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 8.5.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla VajsarováAdéla Vajsarová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 46.01 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Aneta SpoustováAneta Spoustová | 08 | AC Choceň, spolek | 5 | PB 47.40 | ||||||||||||||
3 | Aneta HanušováAneta Hanušová | 10 | AC Choceň, spolek | 3 | 48.51 | ||||||||||||||
4 | Veronika BrychtováVeronika Brychtová | 10 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 53.59 | ||||||||||||||
5 | Ema TrávničkováEma Trávničková | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 2 | 54.30 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (ne, 8.5.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorothea DařbujánováDorothea Dařbujánová | 09 | AC Pardubice | 3 | PB 44.96 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Aneta JamborováAneta Jamborová | 08 | AC Pardubice | 5 | PB 48.13 | ||||||||||||||
3 | Nela NekolováNela Nekolová | 08 | AC Pardubice | 6 | PB 48.55 | ||||||||||||||
4 | Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 49.64 | ||||||||||||||
5 | Tereza SalátováTereza Salátová | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 1 | 51.31 | ||||||||||||||
6 | Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová | 09 | AC Pardubice | 4 | PB 52.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 8.5.2022 - 12:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zofia KrasowskaZofia Krasowska | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 47.87 | ||||||||||||||
2 | Linda HosnedlováLinda Hosnedlová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | PB 48.41 | ||||||||||||||
3 | Justýna BláhováJustýna Bláhová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | PB 49.96 | ||||||||||||||
4 | Nela ProrokováNela Proroková | 10 | AC Pardubice | 6 | 52.93 | ||||||||||||||
5 | Nicol PeškováNicol Pešková | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | PB 54.41 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | Pavel FormánekPavel Formánek | 09 | AC Vysoké Mýto z.s. | 3 | PB 2:22.33 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 21 | Šimon SmolákŠimon Smolák | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 2:24.36 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 18 | Radovan KumpoštRadovan Kumpošt | 08 | AC Pardubice | 4 | 2:26.84 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 15 | Vítek StrnadVítek Strnad | 09 | AC Pardubice | 1 | PB 2:27.83 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 16 | Lukáš MarekLukáš Marek | 07 | 4SPORTS TEAM, z. s. | 2:31.93 | 4.00 | |||||||||||||
6 | 23 | Jindřich ZemanJindřich Zeman | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 9 | PB 2:33.64 | 3.00 | ||||||||||||
7 | 20 | Jakub RipkaJakub Ripka | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 2:40.53 | 1.00 | ||||||||||||
8 | 19 | Pavel OlivaPavel Oliva | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 5 | PB 2:56.32 | |||||||||||||
9 | 22 | Jakub VáněJakub Váně | 10 | Atletika TJ Lanškroun | 8 | PB 2:57.44 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | Štěpán OutrataŠtěpán Outrata | 07 | AC Pardubice | 5 | PB 2:12.37 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 26 | Jan KrištofJan Krištof | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | PB 2:21.56 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 29 | Jan PávekJan Pávek | 08 | AC Pardubice | 6 | 2:34.08 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 27 | Šimon KůrkaŠimon Kůrka | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | PB 2:43.17 | |||||||||||||
5 | 31 | Patrik StoklasaPatrik Stoklasa | 08 | AC Pardubice | 8 | 2:46.90 | |||||||||||||
6 | 30 | Štěpán SirotekŠtěpán Sirotek | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 7 | 2:48.10 | |||||||||||||
7 | 24 | Adam HladíkAdam Hladík | 09 | AC Pardubice | 1 | 3:11.20 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 | Edita PozlerováEdita Pozlerová | 07 | AC Pardubice | 12 | PB 2:25.21 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová | 07 | AC Pardubice | 1 | PB 2:25.56 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Lucie JílkováLucie Jílková | 10 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | PB 2:26.02 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 2 | Karin KamarytováKarin Kamarytová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | PB 2:28.97 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 11 | Adéla KřikavováAdéla Křikavová | 10 | Hvězda Pardubice z.s. | 11 | PB 2:35.17 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 10 | Anna KožíškováAnna Kožíšková | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 10 | 2:37.18 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 6 | Ema BartošováEma Bartošová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 2:37.29 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 4 | Viola NovotnáViola Novotná | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | PB 2:39.86 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 14 | Tereza ŠvecováTereza Švecová | 10 | AC Choceň, spolek | 14 | 2:42.06 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 5 | Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | 2:55.31 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 8 | Kamila BiškováKamila Bišková | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 2:55.60 | |||||||||||||
9 | Aneta GrigelováAneta Grigelová | 08 | TJ Jiskra Litomyšl | 9 | DNF | ||||||||||||||
7 | Kristýna BělinováKristýna Bělinová | 09 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | DNF | ||||||||||||||
Poznámky:startující Bělinová Kristýna kolaps organismu - odvoz ZZS |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Barbora StekláBarbora Steklá | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 10 | 5:20.97 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 39 | Sofie PiechováSofie Piechová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 5:21.12 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 33 | Rozálie HegerováRozálie Hegerová | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | 5:22.63 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 34 | Natálie HolingrováNatálie Holingrová | 08 | AC Choceň, spolek | 3 | 5:23.64 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 36 | Nikola ChourováNikola Chourová | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 5:32.46 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 35 | Denisa HrnčířováDenisa Hrnčířová | 10 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 5:35.61 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 40 | Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová | 07 | AC Pardubice | 9 | PB 5:38.18 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 42 | Kristýna VovsováKristýna Vovsová | 08 | AC Pardubice | 11 | 5:38.54 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 37 | Tereza JedličkováTereza Jedličková | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 5:44.56 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 38 | Tereza KožíškováTereza Kožíšková | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 7 | 5:45.84 | 1.00 | ||||||||||||
MS | 32 | Kamila JančíkováKamila Jančíková | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 6:09.58 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 11:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | Jakub StránskýJakub Stránský | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 15 | PB 10:19.13 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 52 | Marek RudolfMarek Rudolf | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 10 | 10:30.82 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 47 | Jakub KábeleJakub Kábele | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | PB 10:44.55 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 59 | Ivo VacekIvo Vacek | 09 | Hvězda Pardubice z.s. | 17 | 10:55.24 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 46 | Jan HerzánJan Herzán | 09 | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | PB 10:56.24 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 50 | Štěpán KlasŠtěpán Klas | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 8 | PB 11:07.98 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 49 | Šimon KlasŠimon Klas | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | PB 11:13.07 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 54 | Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 12 | 11:17.87 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 44 | Radek BurkoňRadek Burkoň | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 11:22.60 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 51 | Hugo KnajflHugo Knajfl | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 9 | 11:35.47 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 53 | Adam RůžičkaAdam Růžička | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 11 | 11:36.94 | |||||||||||||
12 | 48 | Matouš KarešMatouš Kareš | 08 | AC Pardubice | 6 | 11:37.66 | |||||||||||||
13 | 58 | Jakub ŠtaudJakub Štaud | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 16 | 11:41.74 | |||||||||||||
14 | 43 | Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík | 10 | AC Pardubice | 1 | 13:13.63 | |||||||||||||
15 | 55 | Ondra SchmídOndra Schmíd | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 13 | 13:43.42 | |||||||||||||
16 | 56 | Pavel SlabihoudPavel Slabihoud | 10 | AC Pardubice | 14 | 14:04.60 | |||||||||||||
45 | Pavel ČernýPavel Černý | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam JulišAdam Juliš | 07 | Atletika Chrudim, z.s. | 6 | PB 14.29 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Matěj LýrMatěj Lýr | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | PB 14.33 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jiří VacekJiří Vacek | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 5 | 15.26 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jakub ŠerýJakub Šerý | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 7 | 16.88 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Jindřich MorávekJindřich Morávek | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 18.08 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:15) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 31 | Patrik StoklasaPatrik Stoklasa | 08 | AC Pardubice | 7 | 16.57 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 49 | Šimon KlasŠimon Klas | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | PB 17.86 | 3.00 | ||||||||||||
3 | David KubíčekDavid Kubíček | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 18.22 | 1.00 | |||||||||||||
4 | 50 | Štěpán KlasŠtěpán Klas | 07 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | PB 18.81 | |||||||||||||
5 | Šimon HegerŠimon Heger | 08 | Atletika TJ Lanškroun | 5 | 18.83 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 10:15) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf ŠvecRudolf Švec | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 16.54 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Petr DušekPetr Dušek | 08 | AC Pardubice | 4 | 17.25 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš ZapletalTomáš Zapletal | 07 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 3 | 20.38 | ||||||||||||||
4 | Čeněk ŠmídČeněk Šmíd | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 22.62 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 07 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 5 | PB 15.13 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Denisa KošťálováDenisa Košťálová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | PB 15.25 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 2 | Karin KamarytováKarin Kamarytová | 08 | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 16.44 | 7.00 | ||||||||||||
4 | Alice CajthamlováAlice Cajthamlová | 07 | AC Pardubice | 7 | PB 16.66 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Barbora JankůBarbora Janků | 07 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 16.70 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Lucie MorávkováLucie Morávková | 08 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 2 | PB 19.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MedunováTereza Medunová | 08 | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | PB 15.88 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Martina KmentováMartina Kmentová | 07 | AC Pardubice | 6 | 17.38 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 34 | Natálie HolingrováNatálie Holingrová | 08 | AC Choceň, spolek | 5 | PB 18.19 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 1 | Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová | 07 | AC Pardubice | 2 | PB 18.39 | 2.00 | ||||||||||||
5 | Aneta SpoustováAneta Spoustová | 08 | AC Choceň, spolek | 7 | 19.04 | 1.00 | |||||||||||||
Pavla ChadimováPavla Chadimová | 10 | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 53 | Růžička, Louvar, Kábele, Burkoň Růžička, Louvar, Kábele, Burkoň | Atletika Chrudim, z.s. | 5 | 31.36 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Čermák, Kohout, Šerý, Štaud Čermák, Kohout, Šerý, Štaud | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 4 | 31.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Nedbal, Outrata, Pamánek, Gilar Nedbal, Outrata, Pamánek, Gilar | AC Pardubice | 2 | 32.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zapletal, Stránský, Ripka, Hubka Zapletal, Stránský, Ripka, Hubka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 6 | 32.95 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marek, Van Sas, Zelinka, Marek Marek, Van Sas, Zelinka, Marek | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 33.16 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 26 | Krištof, Schmíd, Sirotek, Večeřa Krištof, Schmíd, Sirotek, Večeřa | TJ Jiskra Litomyšl | 3 | 33.66 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 13:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš, Vítek, Vacek, Ptáček Lukáš, Vítek, Vacek, Ptáček | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 33.67 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Král, Jirek, Kůrka, Herzán Král, Jirek, Kůrka, Herzán | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 34.28 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Postupa, Poláček, Kumpera, Bušina Postupa, Poláček, Kumpera, Bušina | Atletika Chrudim, z.s. | 4 | 35.31 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | 43 | Barvík, Hladík, Mocek, Slabihoud Barvík, Hladík, Mocek, Slabihoud | AC Pardubice | 3 | 36.40 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Klejch, Horálek, Brožek, Jonáš Klejch, Horálek, Brožek, Jonáš | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 36.86 | |||||||||||||||
6 | Resler, Hejl, Oliva, Váně Resler, Hejl, Oliva, Váně | Atletika TJ Lanškroun | 6 | 37.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynková, Kamarytová, Novotná, Skřivánková Hynková, Kamarytová, Novotná, Skřivánková | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 32.29 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Zahradníčková, Lipská, Vodičková, Melezínková Zahradníčková, Lipská, Vodičková, Melezínková | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 33.42 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Manychová, Kmentová, Jamborová, Burkoňová Manychová, Kmentová, Jamborová, Burkoňová | AC Pardubice | 5 | 34.03 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Čechová, Zhorelová, Síčová, Hegerová Čechová, Zhorelová, Síčová, Hegerová | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 1 | 34.08 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Hajdu, Příkaská, Vašíčková, Procházková Hajdu, Příkaská, Vašíčková, Procházková | Atletika Chrudim, z.s. | 3 | 34.18 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Salátová, Umová, Chadimová, Trávničková Salátová, Umová, Chadimová, Trávničková | TJ Jiskra Litomyšl | 4 | 35.50 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajerová, Bartoníčková, Ouhrabková, Říhová Bajerová, Bartoníčková, Ouhrabková, Říhová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 3 | 32.19 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Klodnerová, Kožíšková, Mencová, Mihulková Klodnerová, Kožíšková, Mencová, Mihulková | Atletika Chrudim, z.s. | 2 | 32.83 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Bálková, Korábová, Jílková, Kolísková Bálková, Korábová, Jílková, Kolísková | TJ Svitavy, z. s. | 1 | 33.87 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Maršíková, Freiwaldová, Krombholzová, Wittvarová Maršíková, Freiwaldová, Krombholzová, Wittvarová | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 34.27 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Hanušová, Švecová, Pötterová, Vnuková Hanušová, Švecová, Pötterová, Vnuková | AC Choceň, spolek | 6 | 34.97 | |||||||||||||||
6 | Cajthamlová, Opočenská, Prokopová, Nekolová Cajthamlová, Opočenská, Prokopová, Nekolová | AC Pardubice | 5 | 35.21 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 8.5.2022 - 12:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bisová, Hašková, Kvapilová, Parůžková Bisová, Hašková, Kvapilová, Parůžková | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 6 | 31.98 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 39 | Piechová, Vajsarová, Hosnedlová, Hrnčířová Piechová, Vajsarová, Hosnedlová, Hrnčířová | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 34.92 | ||||||||||||||
3 | Lopatová, Rybyšarová, Horálková, Čapounová Lopatová, Rybyšarová, Horálková, Čapounová | ŠAK Pardubice, Benešovka, z... | 2 | 35.28 | |||||||||||||||
4 | Dařbujánová, Dařbujánová, Proroková, Jamborová Dařbujánová, Dařbujánová, Proroková, Jamborová | AC Pardubice | 4 | 36.09 | |||||||||||||||
5 | Bláhová, Pešková, Bezdíčková, Kuklová Bláhová, Pešková, Bezdíčková, Kuklová | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 36.52 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 |
Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ Lanškroun |
07 | 17 | PB 1.74 | - - o - o o o o o o o xxo xo xxx | 11.00 | ||||||||||||
2 |
Šimon SuldovskýŠimon Suldovský
Atletika TJ Lanškroun |
08 | 16 | PB 1.68 | - - o - o o - o o xo xxo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 15 | PB 1.59 | o o o o o xo xo o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 | 49 |
Šimon KlasŠimon Klas
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 4 | PB 1.56 | o o o xo o o xxo xxx | 7.00 | ||||||||||||
5 | 45 |
Pavel ČernýPavel Černý
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 2 | PB 1.53 | o o o xo o xo xxx | 6.00 | ||||||||||||
6= | 55 |
Ondra SchmídOndra Schmíd
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 11 | SB 1.53 | o o o o xxo xo xxx | 4.50 | ||||||||||||
6= |
Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 13 | PB 1.53 | o o o o xxo xo xxx | 4.50 | |||||||||||||
8 |
Adam JonášAdam Jonáš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 3 | PB 1.50 | o o xo o xo xxx | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Marek ZelinkaMarek Zelinka
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 12 | PB 1.45 | o o o o xxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 1 | PB 1.45 | xo o o xo xxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 6 | SB 1.45 | o o xo xxo xxx | ||||||||||||||
12 |
Jakub KohoutekJakub Kohoutek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 5 | PB 1.45 | o o xxo xxo xxx | ||||||||||||||
13 |
Petr NedbalPetr Nedbal
AC Pardubice |
08 | 8 | SB 1.40 | o o o xxx | ||||||||||||||
14= |
Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 10 | SB 1.40 | o o xo xxx | ||||||||||||||
14= |
Matyáš PostupaMatyáš Postupa
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 9 | PB 1.40 | o o xo xxx | ||||||||||||||
16 |
Lukáš KumperaLukáš Kumpera
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 7 | SB 1.35 | o o xxx | ||||||||||||||
Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 14 | NM | - - xxx | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" startující Švec Rudolf - úraz ruky, odvezen rodiči na úrazový příjem do nemocnice |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,22 1,28 1,34 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,74 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára MelezínkováSára Melezínková
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 21 | PB 1.52 | - - o xo o o o xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 22 | 1.52 | - o o o xo xo o xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Alice CajthamlováAlice Cajthamlová
AC Pardubice |
07 | 23 | 1.52 | o - o o o o xo xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 20 | 1.44 | o o o xo xxo xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 17 | SB 1.40 | - o o o xx- | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 5 | SB 1.40 | o xo o o xxx | 5.00 | |||||||||||||
7= |
Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 16 | 1.34 | o o o xxx | 3.00 | |||||||||||||
7= |
Nela LuxováNela Luxová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 8 | SB 1.34 | o o o xxx | 3.00 | |||||||||||||
7= |
Natálie HajduNatálie Hajdu
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 18 | 1.34 | o o o xx | 3.00 | |||||||||||||
10 |
Eliška ZhorelováEliška Zhorelová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
07 | 10 | PB 1.34 | xo o xo xxx | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 6 | PB 1.34 | o o xxo xxx | ||||||||||||||
12 |
Nikol VodičkováNikol Vodičková
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 19 | 1.28 | o xo xxx | ||||||||||||||
13= |
Radka RybyšarováRadka Rybyšarová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 13 | 1.22 | o xxx | ||||||||||||||
13= |
Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 15 | 1.22 | o xxx | ||||||||||||||
13= |
Lucie DittrichováLucie Dittrichová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 14 | 1.22 | o xxx | ||||||||||||||
16 |
Adéla KolískováAdéla Kolísková
TJ Svitavy, z. s. |
09 | 4 | PB 1.22 | xo xxx | ||||||||||||||
17= |
Hana ProkopováHana Prokopová
AC Pardubice |
09 | 9 | SB 1.22 | xxo xxx | ||||||||||||||
17= | 37 |
Tereza JedličkováTereza Jedličková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 3 | PB 1.22 | xxo xxx | |||||||||||||
MS |
Tereza KohoutkováTereza Kohoutková
AC Pardubice |
08 | 11 | PB 1.28 | o xo xxx | ||||||||||||||
Valentina DařbujánováValentina Dařbujánová
AC Pardubice |
09 | 12 | NM | xxx | |||||||||||||||
Adéla JamborováAdéla Jamborová
AC Pardubice |
10 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Martina KřížkováMartina Křížková
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 7 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,80 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice |
07 | 14 | 2.90 | - - - - - - - - o - xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 5 | PB 2.80 | o xo o o o o xo xxo xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 13 | PB 2.60 | o - o o o o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 7 | PB 2.40 | o o o xo xx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 8 | PB 2.20 | o o o xxx | 6.00 | |||||||||||||
6= | 54 |
Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 9 | PB 2.20 | o xo xo xxx | 4.50 | ||||||||||||
6= |
Matouš KlejchMatouš Klejch
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
09 | 3 | PB 2.20 | o xo xo xxx | 4.50 | |||||||||||||
8 |
David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 6 | SB 2.20 | o xo xxo - - - - - - | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ Lanškroun |
08 | 12 | 2.00 | o o xxx | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Kryštof VrančíkKryštof Vrančík
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 11 | PB 2.00 | xo o xxx | 1.00 | |||||||||||||
11 | 51 |
Hugo KnajflHugo Knajfl
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 4 | PB 2.00 | xo xo xxx | |||||||||||||
12 |
Michal VečeřaMichal Večeřa
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 10 | PB 1.80 | xo xxx | ||||||||||||||
Vojtěch BušinaVojtěch Bušina
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 1 | NM | xxx | |||||||||||||||
Jonáš HlaváčekJonáš Hlaváček
TJ Svitavy, z. s. |
09 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,70 1,90 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 4 | PB 3.00 | - - - - o o o o o o o xo xxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 1 | PB 2.90 | - - o o o xo o o o o o xxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 7 | SB 2.70 | - - - - o - o o o xxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 5 | SB 2.50 | - - o xo o xxo o xxx | 7.00 | |||||||||||||
5 | 40 |
Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC Pardubice |
07 | 8 | PB 2.50 | xxo o o o o o xxo xxx | 6.00 | ||||||||||||
6 | 1 |
Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC Pardubice |
07 | 9 | PB 2.10 | xo o xxo xxx | 5.00 | ||||||||||||
7 |
Marie ParůžkováMarie Parůžková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 6 | PB 1.90 | o o xxx | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Adéla KolískováAdéla Kolísková
TJ Svitavy, z. s. |
09 | 2 | PB 1.90 | xo xo xxx | 3.00 | |||||||||||||
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Svitavy, z. s. |
09 | 3 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 8 | PB 5.76 +1.2 m/s | x | 5.76 1,20 | 5.28 -0,10 | 5.76 | 11.00 | ||||||||||
2 |
Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 20 | 5.64 -0.6 m/s | 5.38 0,30 | 5.42 -0,50 | 5.32 0,50 | 5.42 | 5.29 2,90 | 5.27 -0,50 | 5.64 -0,60 | 9.00 | |||||||
3 |
Šimon JirekŠimon Jirek
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 6 | PB 5.43 +1.0 m/s | 5.32 -1,40 | 5.43 1,00 | x | 5.43 | 5.35 -1,30 | 5.17 0,00 | 5.35 0,00 | 8.00 | |||||||
4 |
Petr DušekPetr Dušek
AC Pardubice |
08 | 3 | PB 5.18 +0.6 m/s | 5.01 -0,20 | 5.18 0,60 | x | 5.18 | 4.85 0,50 | 4.81 0,90 | - | 7.00 | |||||||
5 |
Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ Lanškroun |
08 | 19 | 5.00 +0.6 m/s | 5.00 0,60 | 4.89 0,00 | 4.97 1,10 | 5.00 | x | x | 5.00 -0,20 | 6.00 | |||||||
6 |
Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 7 | PB 5.00 +0.7 m/s | 4.90 -0,50 | 4.81 0,10 | 4.68 -1,30 | 4.90 | 5.00 0,70 | x | 4.90 -0,40 | 5.00 | |||||||
7 |
Jakub BrychtaJakub Brychta
TJ Jiskra Litomyšl |
08 | 18 | 4.94 +0.6 m/s | 4.75 0,20 | 4.56 0,90 | x | 4.75 | 4.94 0,60 | 4.70 0,10 | 4.74 -0,90 | 4.00 | |||||||
8 |
Tomáš BalekTomáš Balek
Hvězda Pardubice z.s. |
09 | 1 | PB 4.84 +0.5 m/s | 4.73 -0,30 | 4.74 1,10 | 4.58 -0,80 | 4.74 | 4.84 0,50 | 4.76 2,00 | 4.57 0,00 | 3.00 | |||||||
9 |
Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 16 | PB 4.74 +0.9 m/s | 4.53 -0,30 | 4.74 0,90 | 4.66 0,00 | 4.74 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ Lanškroun |
08 | 4 | SB 4.67 -0.5 m/s | 4.55 -1,30 | 4.34 0,10 | 4.67 -0,50 | 4.67 | 1.00 | ||||||||||
11 | 31 |
Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC Pardubice |
08 | 14 | SB 4.55 +1.3 m/s | 4.54 -0,10 | 4.55 1,30 | 4.38 -1,10 | 4.55 | ||||||||||
12 |
Jakub KohoutekJakub Kohoutek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 9 | PB 4.50 +1.3 m/s | 4.27 -0,20 | 4.50 1,30 | 4.32 0,40 | 4.50 | |||||||||||
13 |
Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 11 | 4.47 +2.2 m/s | 4.46 +0.4 m/s | 4.32 -0,20 | 4.46 0,40 | 4.47 2,20 | 4.47 | ||||||||||
14 |
Daniel VečeřaDaniel Večeřa
TJ Jiskra Litomyšl |
08 | 15 | PB 4.36 +0.2 m/s | 4.17 0,20 | 4.10 1,70 | 4.36 0,20 | 4.36 | |||||||||||
15 | 51 |
Hugo KnajflHugo Knajfl
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 17 | 4.35 +1.5 m/s | 4.22 0,10 | 4.34 1,00 | 4.35 1,50 | 4.35 | ||||||||||
16 |
Vojtěch MartinecVojtěch Martinec
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 13 | PB 4.21 +0.1 m/s | 4.21 0,10 | x | 4.11 0,70 | 4.21 | |||||||||||
17 |
Václav KřehlaVáclav Křehla
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 10 | PB 4.20 +1.5 m/s | 3.92 0,00 | 3.55 0,50 | 4.20 1,50 | 4.20 | |||||||||||
18 |
Matěj LukášMatěj Lukáš
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 12 | PB 3.94 +0.0 m/s | 3.94 0,00 | 3.76 0,20 | 3.87 0,80 | 3.94 | |||||||||||
19 |
Filip HorálekFilip Horálek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 5 | PB 3.92 -0.5 m/s | 3.68 -0,60 | 3.91 0,20 | 3.92 -0,50 | 3.92 | |||||||||||
20 |
Ondřej BrožekOndřej Brožek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 2 | SB 3.48 +0.0 m/s | 3.48 0,00 | 3.43 0,80 | 3.44 -0,20 | 3.48 | |||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 37 | PB 5.27 -1.4 m/s | 5.03 0,00 | 5.25 -0,50 | 4.80 -1,20 | 5.25 | x | 5.27 -1,40 | x | 11.00 | |||||||
2 |
Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 33 | PB 5.07 +1.4 m/s | 4.78 0,40 | 4.85 0,70 | 4.88 -0,60 | 4.88 | x | 4.80 0,10 | 5.07 1,40 | 9.00 | |||||||
3 |
Nela BisováNela Bisová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 35 | PB 5.05 +0.4 m/s | x | 4.47 -0,90 | 4.74 -0,20 | 4.74 | 5.05 0,40 | 4.82 -0,30 | 4.95 2,00 | 8.00 | |||||||
4 |
Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra Litomyšl |
09 | 36 | PB 5.01 -0.6 m/s | 4.79 0,30 | 5.01 -0,60 | 4.58 -0,60 | 5.01 | 4.67 0,10 | - | 4.78 0,60 | 7.00 | |||||||
5 |
Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 34 | PB 4.83 -0.5 m/s | 4.46 0,50 | 4.83 -0,50 | 4.63 -0,70 | 4.83 | 4.40 -0,50 | 4.62 -0,20 | 4.75 1,20 | 6.00 | |||||||
6 |
Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 32 | PB 4.77 -0.4 m/s | x | 3.87 0,40 | 4.70 0,20 | 4.70 | 4.65 0,60 | 4.77 -0,40 | 4.74 1,00 | 5.00 | |||||||
7 |
Adéla HaškováAdéla Hašková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 3 | PB 4.69 -0.1 m/s | 4.69 -0,10 | 4.48 -0,20 | x | 4.69 | 4.52 0,00 | 3.48 0,90 | 4.57 -1,20 | 4.00 | |||||||
8 |
Veronika VávrováVeronika Vávrová
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 23 | PB 4.63 +0.2 m/s | 4.10 -1,10 | 4.63 0,20 | 4.46 0,70 | 4.63 | 4.15 0,50 | 4.26 0,30 | 4.22 -0,70 | 3.00 | |||||||
9 |
Lucie MorávkováLucie Morávková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 15 | PB 4.55 +0.6 m/s | 4.39 0,20 | 4.54 0,00 | 4.55 0,60 | 4.55 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 26 | SB 4.50 +0.7 m/s | 4.46 0,00 | x | 4.50 0,70 | 4.50 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Kateřina OpočenskáKateřina Opočenská
AC Pardubice |
08 | 17 | PB 4.43 +0.0 m/s | 3.77 0,20 | 4.43 0,00 | 4.28 0,60 | 4.43 | |||||||||||
12 | 13 |
Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 31 | 4.41 +0.1 m/s | x | 4.41 0,10 | - | 4.41 | ||||||||||
13 | 4 |
Viola NovotnáViola Novotná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 16 | SB 4.37 -0.1 m/s | 4.21 0,30 | 4.37 -0,10 | 4.29 0,60 | 4.37 | ||||||||||
14 |
Sabina ProcházkováSabina Procházková
Atletika Chrudim, z.s. |
09 | 18 | PB 4.32 +0.0 m/s | 3.95 0,00 | 4.32 0,00 | 4.26 0,60 | 4.32 | |||||||||||
15 |
Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 10 | SB 4.29 +0.0 m/s | 4.29 0,00 | 4.09 0,00 | 4.15 -0,10 | 4.29 | |||||||||||
16 |
Zofia KrasowskaZofia Krasowska
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 9 | SB 4.28 +0.5 m/s | 4.28 0,50 | x | 4.26 -0,40 | 4.28 | |||||||||||
17 |
Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 30 | 4.23 +0.9 m/s | 4.23 0,90 | - | - | 4.23 | |||||||||||
18 |
Tereza SalátováTereza Salátová
TJ Jiskra Litomyšl |
08 | 27 | 4.09 +0.3 m/s | 4.09 0,30 | 3.83 0,10 | 3.84 0,00 | 4.09 | |||||||||||
19 |
Adéla TrávníčkováAdéla Trávníčková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 21 | PB 4.08 +1.0 m/s | 3.82 0,10 | 4.08 1,00 | 4.04 0,50 | 4.08 | |||||||||||
20 |
Nela LuxováNela Luxová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 13 | PB 4.05 +1.3 m/s | 3.57 0,10 | x | 4.05 1,30 | 4.05 | |||||||||||
21 |
Nela WittvarováNela Wittvarová
Hvězda Pardubice z.s. |
10 | 24 | PB 3.91 -1.1 m/s | 3.91 -1,10 | 3.85 1,80 | 3.74 0,60 | 3.91 | |||||||||||
22 |
Tereza MaršíkováTereza Maršíková
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 14 | PB 3.89 +0.3 m/s | 3.58 -0,30 | 3.25 -0,10 | 3.89 0,30 | 3.89 | |||||||||||
23 |
Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
TJ Svitavy, z. s. |
10 | 28 | 3.88 +1.1 m/s | 3.85 0,20 | 3.88 1,10 | x | 3.88 | |||||||||||
24 |
Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 8 | PB 3.88 -1.0 m/s | x | 3.72 0,70 | 3.88 -1,00 | 3.88 | |||||||||||
25 |
Tereza FreiwaldováTereza Freiwaldová
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 2 | SB 3.86 +0.4 m/s | 3.86 0,40 | x | x | 3.86 | |||||||||||
26 |
Veronika BrychtováVeronika Brychtová
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 25 | 3.80 +0.5 m/s | 3.69 -0,50 | x | 3.80 0,50 | 3.80 | |||||||||||
27 |
Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 19 | PB 3.70 +0.5 m/s | 3.59 0,00 | 3.70 0,50 | 3.62 0,30 | 3.70 | |||||||||||
28 |
Viktorie TrojanováViktorie Trojanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 22 | PB 3.70 +0.1 m/s | 3.70 0,10 | 3.03 1,90 | - | 3.70 | |||||||||||
29 |
Gabriela KalánkováGabriela Kalánková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 7 | PB 3.69 +0.8 m/s | 3.34 0,40 | x | 3.69 0,80 | 3.69 | |||||||||||
30 |
Klára KuklováKlára Kuklová
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 12 | SB 3.64 -0.4 m/s | 3.60 0,00 | 3.64 -0,40 | x | 3.64 | |||||||||||
31 |
Pavla ChadimováPavla Chadimová
TJ Jiskra Litomyšl |
10 | 29 | 3.64 +1.5 m/s | x | 3.64 1,50 | 3.54 0,00 | 3.64 | |||||||||||
32 |
Nikol ShánělováNikol Shánělová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 20 | PB 3.63 +1.3 m/s | 3.54 -0,10 | 3.34 1,10 | 3.63 1,30 | 3.63 | |||||||||||
33 |
Diana HurtováDiana Hurtová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 5 | PB 3.62 +0.3 m/s | 3.36 0,10 | 3.62 0,30 | 2.60 0,30 | 3.62 | |||||||||||
34 | 33 |
Rozálie HegerováRozálie Hegerová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
07 | 4 | SB 3.56 -0.1 m/s | 3.56 -0,10 | 3.39 0,00 | 3.49 1,60 | 3.56 | ||||||||||
35 |
Lucie JiráčkováLucie Jiráčková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 6 | SB 3.52 +1.5 m/s | x | 3.23 0,10 | 3.52 1,50 | 3.52 | |||||||||||
Anna BurkoňováAnna Burkoňová
AC Pardubice |
07 | 1 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Martina KřížkováMartina Křížková
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 11 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 12:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 25 | PB 10.35 | 10.05 | 10.05 | 09.79 | 10.05 | 09.53 | 10.11 | 10.35 | 11.00 | |||||||
2 |
Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AC Pardubice |
07 | 8 | SB 10.25 | 10.25 | 09.17 | 09.17 | 10.25 | 10.17 | 09.87 | 09.95 | 9.00 | |||||||
3 |
Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 24 | PB 10.05 | 09.98 | 08.57 | 09.76 | 9.98 | 09.10 | 09.36 | 10.05 | 8.00 | |||||||
4 |
Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 5 | PB 09.99 | 09.91 | 09.51 | 09.25 | 9.91 | 09.66 | 09.99 | 09.48 | 7.00 | |||||||
5 |
Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 23 | PB 09.58 | 09.18 | 09.33 | 09.29 | 9.33 | 09.40 | 09.31 | 09.58 | 6.00 | |||||||
6 |
Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 13 | SB 09.46 | 08.57 | 09.00 | 09.14 | 9.14 | 09.46 | 08.77 | 08.42 | 5.00 | |||||||
7 |
Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 22 | PB 09.38 | 08.82 | 08.59 | 08.43 | 8.82 | 08.60 | 08.99 | 09.38 | 4.00 | |||||||
8 |
Denisa KošťálováDenisa Košťálová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 9 | SB 08.62 | 08.12 | 08.62 | 08.35 | 8.62 | 08.62 | 07.93 | 08.42 | 3.00 | |||||||
9 | 10 |
Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 10 | PB 08.50 | 08.50 | 08.47 | 08.05 | 8.50 | 2.00 | |||||||||
10 |
Lea HovádkováLea Hovádková
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 21 | 08.48 | 08.31 | 08.27 | 08.48 | 8.48 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Adéla FejfarováAdéla Fejfarová
Hvězda Pardubice z.s. |
09 | 4 | PB 08.39 | 07.99 | 08.22 | 08.39 | 8.39 | |||||||||||
12 |
Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 2 | PB 08.31 | 08.31 | 07.89 | 08.22 | 8.31 | |||||||||||
13 |
Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 6 | PB 08.29 | 07.76 | 07.90 | 08.29 | 8.29 | |||||||||||
14 |
Natálie LopatováNatálie Lopatová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 11 | SB 08.15 | 08.15 | 07.65 | 07.83 | 8.15 | |||||||||||
15 |
Natálie HirkováNatálie Hirková
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 7 | PB 08.03 | 07.43 | 08.03 | 07.74 | 8.03 | |||||||||||
16 |
Anna DostálováAnna Dostálová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 3 | SB 07.73 | 07.56 | 07.38 | 07.73 | 7.73 | |||||||||||
17 |
Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 17 | PB 07.66 | 07.66 | 07.32 | 06.24 | 7.66 | |||||||||||
18 |
Viktorie TrojanováViktorie Trojanová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 18 | SB 06.83 | 06.83 | 05.38 | 06.62 | 6.83 | |||||||||||
19 |
Lucie ManychováLucie Manychová
AC Pardubice |
07 | 12 | PB 06.67 | 06.67 | 06.61 | 06.36 | 6.67 | |||||||||||
20 |
Stela SekotováStela Sekotová
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 16 | PB 06.58 | 06.57 | 06.58 | 06.48 | 6.58 | |||||||||||
21 |
Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 20 | PB 06.52 | 06.06 | 06.52 | 06.39 | 6.52 | |||||||||||
22 |
Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 15 | PB 06.42 | x | 06.10 | 06.42 | 6.42 | |||||||||||
23 |
Helena BálkováHelena Bálková
TJ Svitavy, z. s. |
09 | 1 | PB 06.05 | x | 06.05 | 06.03 | 6.05 | |||||||||||
24 |
Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolek |
08 | 19 | PB 04.73 | 04.73 | 04.57 | 04.43 | 4.73 | |||||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 20 | PB 15.62 | 14.32 | x | 13.43 | 14.32 | 14.34 | 15.62 | x | 11.00 | |||||||
2 |
Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 19 | 11.78 | 11.20 | 11.73 | 11.75 | 11.75 | 11.78 | 11.46 | 9.00 | ||||||||
3 |
Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 18 | PB 10.93 | 08.83 | 10.14 | 09.51 | 10.14 | 10.12 | 10.44 | 10.93 | 8.00 | |||||||
4 |
Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 3 | PB 10.69 | 10.05 | 10.57 | 09.97 | 10.57 | 08.76 | 10.69 | 10.13 | 7.00 | |||||||
5 |
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 17 | PB 10.23 | 09.52 | 08.37 | 09.70 | 9.70 | 09.90 | 10.23 | 09.93 | 6.00 | |||||||
6 |
Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 10 | SB 10.20 | 10.20 | 09.83 | 10.03 | 10.20 | 08.54 | 09.05 | 09.06 | 5.00 | |||||||
7 |
Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 16 | PB 10.18 | 09.38 | 09.65 | 08.51 | 9.65 | 09.73 | 10.18 | 09.73 | 4.00 | |||||||
8 |
Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 6 | PB 10.13 | 09.72 | 10.13 | 09.89 | 10.13 | 09.19 | 09.95 | 09.94 | 3.00 | |||||||
9 |
Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 7 | PB 09.64 | 09.64 | 09.45 | 09.58 | 9.64 | 2.00 | ||||||||||
10 |
Petr HýblPetr Hýbl
Atletika TJ Lanškroun |
08 | 2 | PB 08.36 | 08.36 | 07.43 | x | 8.36 | 1.00 | ||||||||||
11 |
Samuel Van SasSamuel Van Sas
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 11 | PB 08.25 | 07.53 | 07.80 | 08.25 | 8.25 | |||||||||||
12 |
Michal VečeřaMichal Večeřa
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 12 | PB 08.18 | 07.82 | 08.02 | 08.18 | 8.18 | |||||||||||
13 |
Tomáš VítekTomáš Vítek
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 13 | PB 08.04 | 07.81 | 08.04 | 07.47 | 8.04 | |||||||||||
14 |
Karel KohoutKarel Kohout
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 5 | SB 07.76 | 07.67 | 07.76 | 07.70 | 7.76 | |||||||||||
15 |
Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 8 | PB 07.49 | 07.49 | 06.91 | 07.29 | 7.49 | |||||||||||
16 | 48 |
Matouš KarešMatouš Kareš
AC Pardubice |
08 | 4 | PB 06.62 | 06.15 | 06.62 | 6.62 | |||||||||||
17 |
Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 9 | PB 06.27 | 05.90 | 05.85 | 06.27 | 6.27 | |||||||||||
18 | 16 |
Lukáš MarekLukáš Marek
4SPORTS TEAM, z. s. |
07 | 1 | PB 05.74 | 05.74 | 5.74 | ||||||||||||
19 |
František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 15 | 00.00 | - | ||||||||||||||
MS |
Jakub ZimaJakub Zima
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 14 | PB 08.18 | 08.18 | 07.75 | 07.37 | 8.18 | |||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla FejfarováAdéla Fejfarová
Hvězda Pardubice z.s. |
09 | 2 | PB 26.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 3 | SB 24.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 13 | SB 23.68 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 6 | SB 21.62 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Magdaléna ChaloupkováMagdaléna Chaloupková
AC Pardubice |
07 | 5 | PB 21.38 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 8 | PB 20.82 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolek |
08 | 14 | PB 20.60 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 17 | 20.27 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra Litomyšl |
08 | 11 | SB 19.52 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 16 | 18.16 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Natálie LopatováNatálie Lopatová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 9 | SB 16.55 | |||||||||||||||
12 |
Magdaléna PanuškováMagdaléna Panušková
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 12 | PB 16.43 | |||||||||||||||
13 |
Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 1 | SB 16.28 | |||||||||||||||
14 |
Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 7 | PB 14.96 | |||||||||||||||
15 |
Natálie HirkováNatálie Hirková
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 4 | PB 14.43 | |||||||||||||||
Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 15 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 14 | PB 51.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 22 | PB 44.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 2 | PB 32.84 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 21 | PB 30.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC Pardubice |
07 | 20 | PB 29.49 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 4 | PB 27.11 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 5 | PB 26.67 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 16 | PB 26.57 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
07 | 11 | PB 25.56 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 19 | 23.69 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | 28 |
Štěpán OutrataŠtěpán Outrata
AC Pardubice |
07 | 7 | PB 22.21 | ||||||||||||||
12 |
Petr PecháčekPetr Pecháček
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 8 | PB 22.11 | |||||||||||||||
13 |
Matěj VolnýMatěj Volný
AC Pardubice |
08 | 13 | PB 21.83 | |||||||||||||||
14 |
Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 18 | 21.52 | |||||||||||||||
15 |
Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 3 | PB 21.50 | |||||||||||||||
16 | 26 |
Jan KrištofJan Krištof
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 6 | PB 18.53 | ||||||||||||||
17 |
Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 12 | PB 17.92 | |||||||||||||||
18 |
Martin KrušinaMartin Krušina
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 15 | 17.12 | |||||||||||||||
19 |
Matyas PoláčekMatyas Poláček
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 10 | PB 16.83 | |||||||||||||||
Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 9 | NM | ||||||||||||||||
17 |
Pavel FormánekPavel Formánek
AC Vysoké Mýto z.s. |
09 | 1 | NM | |||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 09:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 5 | PB 37.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 9 | 35.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra Litomyšl |
08 | 4 | PB 33.53 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 8 | 32.47 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 2 | SB 28.29 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 1 | PB 24.23 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 3 | PB 23.89 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Nathalia VnukováNathalia Vnuková
AC Choceň, spolek |
08 | 6 | PB 22.65 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Aneta PötterováAneta Pötterová
AC Choceň, spolek |
08 | 7 | 18.83 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David KubíčekDavid Kubíček
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 6 | PB 33.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jiří JílekJiří Jílek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 3 | PB 32.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 50 |
Štěpán KlasŠtěpán Klas
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 4 | PB 29.11 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 5 | PB 28.95 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 9 | PB 27.00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Antonín TomínAntonín Tomín
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 11 | SB 26.05 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jakub MarousekJakub Marousek
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 7 | PB 20.57 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jiří MocekJiří Mocek
AC Pardubice |
09 | 8 | PB 13.31 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Vojtěch BušinaVojtěch Bušina
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 2 | PB 12.07 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | 56 |
Pavel SlabihoudPavel Slabihoud
AC Pardubice |
10 | 10 | PB 08.84 | 1.00 | |||||||||||||
43 |
Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík
AC Pardubice |
10 | 1 | NM | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(ne, 8.5.2022 - 10:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 11 | PB 34.92 | 34.92 | 34.92 | 11.00 | ||||||||||||
2 |
Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 21 | PB 32.76 | x | 32.76 | 32.76 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Veronika PetráňováVeronika Petráňová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 16 | PB 30.09 | 30.09 | 30.09 | 8.00 | ||||||||||||
4 |
Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 1 | PB 28.61 | 28.61 | 28.61 | 7.00 | ||||||||||||
5 |
Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 10 | SB 28.00 | 28.00 | 28.00 | 6.00 | ||||||||||||
6 |
Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 20 | 27.62 | 27.62 | 27.62 | 5.00 | ||||||||||||
7 |
Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra Litomyšl |
08 | 18 | PB 27.31 | 27.31 | 27.31 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 40 |
Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC Pardubice |
07 | 17 | PB 26.31 | 26.31 | 26.31 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 14 | PB 25.84 | 25.84 | 25.84 | 2.00 | ||||||||||||
10 |
Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 9 | PB 25.72 | 25.72 | 25.72 | 1.00 | ||||||||||||
11 |
Barbora JankůBarbora Janků
TJ Svitavy, z. s. |
07 | 19 | 25.10 | 25.10 | 25.10 | |||||||||||||
12 | 41 |
Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 15 | SB 24.50 | x | 24.50 | 24.50 | |||||||||||
13 |
Daniela PříkaskáDaniela Příkaská
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 12 | PB 23.73 | 23.73 | 23.73 | |||||||||||||
14 |
Lea HovádkováLea Hovádková
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 8 | PB 23.15 | x | 23.15 | 23.15 | ||||||||||||
15 |
Natálie HajduNatálie Hajdu
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 5 | PB 22.38 | x | 22.38 | 22.38 | ||||||||||||
16 |
Aneta HorálkováAneta Horálková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 7 | SB 21.00 | 21.00 | 21.00 | |||||||||||||
17 |
Karolína Anna HaškováKarolína Anna Hašková
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 6 | PB 20.30 | 20.30 | 20.30 | |||||||||||||
18 |
Anna DostálováAnna Dostálová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 4 | PB 19.05 | 19.05 | 19.05 | |||||||||||||
19 |
Michaela ČapounováMichaela Čapounová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 3 | SB 18.30 | 18.30 | 18.30 | |||||||||||||
20 |
Michaela SíčováMichaela Síčová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 13 | PB 18.09 | x | 18.09 | 18.09 | ||||||||||||
21 | 8 |
Kamila BiškováKamila Bišková
Hvězda Pardubice z.s. |
07 | 2 | PB 17.94 | 17.94 | 17.94 | ||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(ne, 8.5.2022 - 09:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Samuel ŠafářSamuel Šafář
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 28 | 47.26 | 47.26 | 47.26 | 11.00 | ||||||||||||
2 |
Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 22 | PB 44.92 | 44.92 | 44.92 | 9.00 | ||||||||||||
3 |
Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
07 | 15 | PB 43.66 | x | 43.66 | 43.66 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Matěj LýrMatěj Lýr
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 11 | PB 42.79 | x | 42.79 | 42.79 | 7.00 | |||||||||||
5 | 25 |
Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ Lanškroun |
07 | 26 | 37.43 | 37.43 | 37.43 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Dominik ŠrajerDominik Šrajer
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 27 | 37.17 | 37.17 | 37.17 | 5.00 | ||||||||||||
7 |
Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 1 | SB 36.43 | x | 36.43 | 36.43 | 4.00 | |||||||||||
8 | 30 |
Štěpán SirotekŠtěpán Sirotek
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 18 | PB 34.39 | 34.39 | 34.39 | 3.00 | |||||||||||
9 | 17 |
Pavel FormánekPavel Formánek
AC Vysoké Mýto z.s. |
09 | 4 | PB 30.99 | 30.99 | 30.99 | 2.00 | |||||||||||
10 |
David KmentDavid Kment
AC Pardubice |
07 | 8 | PB 30.90 | 30.90 | 30.90 | 1.00 | ||||||||||||
11 |
Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s. |
07 | 7 | PB 30.27 | 30.27 | 30.27 | |||||||||||||
12 |
Matouš PintnerMatouš Pintner
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 13 | PB 29.84 | 29.84 | 29.84 | |||||||||||||
13 |
Vojtěch ŠmídVojtěch Šmíd
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 25 | 29.43 | 29.43 | 29.43 | |||||||||||||
14 |
Jaroslav ČerníkJaroslav Černík
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 3 | PB 28.63 | 28.63 | 28.63 | |||||||||||||
15 | 54 |
Šimon ŘivnáčŠimon Řivnáč
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 17 | PB 28.60 | 28.60 | 28.60 | ||||||||||||
16 | 44 |
Radek BurkoňRadek Burkoň
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 2 | PB 28.24 | 28.24 | 28.24 | ||||||||||||
17 |
Tomáš VítekTomáš Vítek
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 21 | SB 27.20 | 27.20 | 27.20 | |||||||||||||
18 |
Filip HorálekFilip Horálek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
07 | 6 | PB 27.07 | 27.07 | 27.07 | |||||||||||||
19 |
Ondřej KurkaOndřej Kurka
AC Vysoké Mýto z.s. |
07 | 10 | PB 26.68 | 26.68 | 26.68 | |||||||||||||
20 | 15 |
Vítek StrnadVítek Strnad
AC Pardubice |
09 | 19 | PB 25.91 | 25.91 | 25.91 | ||||||||||||
21 |
Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 24 | PB 25.26 | 25.26 | 25.26 | |||||||||||||
22 |
Lukáš MarekLukáš Marek
AC Pardubice |
07 | 12 | PB 24.60 | 24.60 | 24.60 | |||||||||||||
23 |
Matyas PoláčekMatyas Poláček
Atletika Chrudim, z.s. |
08 | 14 | PB 23.61 | 23.61 | 23.61 | |||||||||||||
24 |
Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ Lanškroun |
09 | 16 | PB 22.59 | 22.59 | 22.59 | |||||||||||||
25 |
Jakub KohoutekJakub Kohoutek
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
08 | 9 | SB 21.14 | x | 21.14 | 21.14 | ||||||||||||
26 |
Tomáš SlejškaTomáš Slejška
Hvězda Pardubice z.s. |
08 | 23 | PB 20.87 | 20.87 | 20.87 | |||||||||||||
27 |
Jakub HejlJakub Hejl
Atletika TJ Lanškroun |
09 | 5 | PB 18.82 | 18.82 | x | 18.82 | ||||||||||||
28 |
Čeněk ŠmídČeněk Šmíd
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
08 | 20 | PB 17.63 | x | 17.63 | 17.63 | ||||||||||||
Celkem 28 závodníků |