Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje ml. žactva

Chrudim (14. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.2 214.00
2 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.5 161.00
3 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.6 145.00
4 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.7 129.00
5 Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 11.0 5.00
6 Matouš MálekMatouš Málek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 12.2 0.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.3 435.00
2 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.5 391.00
3 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.6 369.00
4 Stella BrotanováStella Brotanová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.7 348.00
5 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.8 328.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.6.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PekařováEliška Pekařová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.4 413.00
2 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.7 348.00
3 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.9 308.00
4 Barbora ČápováBarbora Čápová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.2 252.00
5 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.7 170.00
6 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.1 115.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.3 435.00
2 Eliška PekařováEliška Pekařová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.4 413.00
3 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.5 391.00
4 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.6 369.00
5 Stella BrotanováStella Brotanová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 09.7 348.00
5 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.7 348.00
7 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.8 328.00
8 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.9 308.00
9 Barbora ČápováBarbora Čápová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 10.2 252.00
10 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 10.7 170.00
11 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 11.1 115.00

800 m - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s. 2Atletika Chrudim, z.s. 2 4 2:48.2 315.00
2 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s. 2Atletika Chrudim, z.s. 2 3 2:54.5 262.00
3 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s. 3Atletika Chrudim, z.s. 3 2 3:05.3 182.00
4 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s. 3Atletika Chrudim, z.s. 3 1 3:07.6 167.00
5 Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 Atletika Chrudim, z.s. 3Atletika Chrudim, z.s. 3 6 3:23.5 78.00
6 Matouš MálekMatouš Málek 10 Atletika Chrudim, z.s. 3Atletika Chrudim, z.s. 3 5 3:29.1 54.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(út, 14.6.2022 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:49.5 469.00
2 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 3:01.7 350.00
3 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 3:02.5 342.00
4 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 3:02.7 341.00
5 Stella BrotanováStella Brotanová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 3:03.2 336.00
6 Eliška PekařováEliška Pekařová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 3:04.9 321.00
7 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 3:06.9 304.00
8 Barbora ČápováBarbora Čápová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 3:09.2 284.00
9 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 3:26.2 160.00
10 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 3:27.8 150.00
11 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 3:32.1 125.00
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 11.8 222.00
2 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 12.1 186.00
3 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.0 98.00
4 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.7 48.00
5 Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 15.7 0.00
6 Matouš MálekMatouš Málek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 16.9 0.00
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.6.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.9 364.00
2 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.1 337.00
3 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 13.3 195.00
4 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.5 175.00
5 Stella BrotanováStella Brotanová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 14.4 96.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 14.6.2022 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.5 286.00
2 Eliška PekařováEliška Pekařová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.9 137.00
3 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 14.7 75.00
4 Barbora ČápováBarbora Čápová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 15.0 56.00
5 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 15.2 45.00
6 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 16.3 4.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.9 364.00
2 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.1 337.00
3 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.5 286.00
4 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 13.3 195.00
5 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.5 175.00
6 Eliška PekařováEliška Pekařová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.9 137.00
7 Stella BrotanováStella Brotanová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 14.4 96.00
8 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 14.7 75.00
9 Barbora ČápováBarbora Čápová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 15.0 56.00
10 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 15.2 45.00
11 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 16.3 4.00

skok daleký - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim LinhartRadim Linhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 4 4.02 209.00
2 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 2 3.80 174.00
3 Matyáš DostálMatyáš Dostál
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 1 3.80 174.00
4 Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 3 3.65 152.00
5 Lukáš VlčekLukáš Vlček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 6 3.35 110.00
6 Matouš MálekMatouš Málek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 5 2.55 20.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 14.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KošinováJana Košinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 3 3.93 292.00
2 Anna ZítkováAnna Zítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 11 3.90 285.00
3 Stella BrotanováStella Brotanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 1 3.79 261.00
4 Sabina SotonováSabina Sotonová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 5 3.72 246.00
5 Klára DolanováKlára Dolanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 2 3.70 242.00
6 Eliška RulíkováEliška Rulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 4 3.70 242.00
7 Eliška PekařováEliška Pekařová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 8 3.43 186.00
8 Barbora ČápováBarbora Čápová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 6 3.40 180.00
9 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 10 3.40 180.00
10 Silvie HázováSilvie Házová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 7 3.37 174.00
11 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 9 3.01 109.00
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 14.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim LinhartRadim Linhart
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 4 41.50 237.00
2 Lukáš VlčekLukáš Vlček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 6 33.00 167.00
3 Jakub HorákJakub Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 3 32.35 162.00
4 Matouš MálekMatouš Málek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 5 30.60 148.00
5 Matyáš DostálMatyáš Dostál
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 1 24.70 102.00
6 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 2 21.01 74.00
Celkem 6 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 14.6.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 10 39.44 348.00
2 Jana KošinováJana Košinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 3 31.94 258.00
3 Silvie HázováSilvie Házová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 7 28.35 216.00
4 Eliška PekařováEliška Pekařová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 8 26.51 194.00
5 Eliška RulíkováEliška Rulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 4 24.60 172.00
6 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 9 24.19 168.00
7 Sabina SotonováSabina Sotonová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 5 23.85 164.00
8 Klára DolanováKlára Dolanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 2 23.82 163.00
9 Stella BrotanováStella Brotanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
10 1 18.90 108.00
10 Barbora ČápováBarbora Čápová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 6 17.35 91.00
11 Anna ZítkováAnna Zítková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
09 11 17.20 90.00
Celkem 11 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Radim LinhartRadim Linhart 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1197
2 Jakub HorákJakub Horák 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0923
3 Matyáš DostálMatyáš Dostál 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0670
4 Matyáš HalamkaMatyáš Halamka 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0623
5 Lukáš VlčekLukáš Vlček 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0360
6 Matouš MálekMatouš Málek 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0222
Celkem 6 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jana KošinováJana Košinová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1774
2 Klára DolanováKlára Dolanová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1527
3 Silvie HázováSilvie Házová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1325
4 Sabina SotonováSabina Sotonová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1316
5 Eliška PekařováEliška Pekařová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1251
6 Eliška RulíkováEliška Rulíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1221
7 Stella BrotanováStella Brotanová 10 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1149
8 Barbora ČápováBarbora Čápová 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0863
9 Anna ZítkováAnna Zítková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0852
10 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0838
11 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0682
Celkem 11 závodníků