Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo KP družstev přípravek

Chrudim (14. 9. 2022)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Šimon KabrhelŠimon Kabrhel 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 08.2 503.00
2 36 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 08.5 423.00
3 39 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.6 398.00
4 38 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 08.8 350.00
5 35 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 08.9 327.00
6 44 Vítek TobiškaVítek Tobiška 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 09.0 304.00
7 41 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 09.4 222.00
8 51 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.6 185.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Václav KynštVáclav Kynšt 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 PB 09.3 241.00
2 42 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 09.4 222.00
3= 47 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 09.6 185.00
3= 54 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 09.6 185.00
3= 45 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.6 185.00
6 52 David HrubešDavid Hrubeš 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 09.9 135.00
7 43 Michal VítekMichal Vítek 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.0 120.00
8 62 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.1 106.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 14.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Vojta StředaVojta Středa 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 10.0 120.00
2 60 Matouš SmutnýMatouš Smutný 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.1 106.00
3= 49 Karel HobzaKarel Hobza 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 PB 10.3 80.00
3= 48 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 10.3 80.00
5 64 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.4 68.00
6= 50 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 10.6 47.00
6= 61 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.6 47.00
8 46 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 10.8 30.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 14.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Matyáš VíšekMatyáš Víšek 14 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 PB 09.9 135.00
2 55 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 10.4 68.00
3 56 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 10.5 58.00
4 58 Martin VodrážkaMartin Vodrážka 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 10.7 38.00
5 57 František ČejkaFrantišek Čejka 13 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 PB 10.8 30.00
6 65 Mirek SeveraMirek Severa 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 11.6 0.00
7 66 Michal SloupenskýMichal Sloupenský 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 PB 11.7 0.00
63 Matyáš PilcerMatyáš Pilcer 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Šimon KabrhelŠimon Kabrhel 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 08.2 503.00
2 36 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 08.5 423.00
3 39 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 08.6 398.00
4 38 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 08.8 350.00
5 35 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 7 PB 08.9 327.00
6 44 Vítek TobiškaVítek Tobiška 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 09.0 304.00
7 40 Václav KynštVáclav Kynšt 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 PB 09.3 241.00
8 41 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 PB 09.4 222.00
8 42 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 09.4 222.00
10 51 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 09.6 185.00
10 47 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 09.6 185.00
10 54 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 09.6 185.00
10 45 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.6 185.00
14 52 David HrubešDavid Hrubeš 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 09.9 135.00
14 59 Matyáš VíšekMatyáš Víšek 14 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 PB 09.9 135.00
16 43 Michal VítekMichal Vítek 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.0 120.00
16 53 Vojta StředaVojta Středa 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 PB 10.0 120.00
18 62 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 10.1 106.00
18 60 Matouš SmutnýMatouš Smutný 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 10.1 106.00
20 49 Karel HobzaKarel Hobza 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 PB 10.3 80.00
20 48 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 10.3 80.00
22 64 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 10.4 68.00
22 55 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 PB 10.4 68.00
24 56 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 10.5 58.00
25 50 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 10.6 47.00
25 61 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 10.6 47.00
27 58 Martin VodrážkaMartin Vodrážka 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 10.7 38.00
28 46 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 10.8 30.00
28 57 František ČejkaFrantišek Čejka 13 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 PB 10.8 30.00
30 65 Mirek SeveraMirek Severa 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 8 11.6 0.00
31 66 Michal SloupenskýMichal Sloupenský 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 PB 11.7 0.00
63 Matyáš PilcerMatyáš Pilcer 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 09.2 516.00
2= 18 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 09.3 492.00
2= 7 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 09.3 492.00
2= 1 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.3 492.00
5 3 Viktorie TalandováViktorie Talandová 13 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.6 422.00
6 6 Nela MartinováNela Martinová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 09.7 400.00
7 29 Kristýna LouvarováKristýna Louvarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 09.8 378.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Adéla SotonováAdéla Sotonová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.2 516.00
2 12 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 09.3 492.00
3 4 Anna VíškováAnna Víšková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 09.5 444.00
4= 8 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 PB 09.6 422.00
4= 10 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.6 422.00
6 16 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 09.8 378.00
2 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 14.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 17 Anežka HurychováAnežka Hurychová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 09.8 378.00
1= 19 Tereza BencováTereza Bencová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 09.8 378.00
3= 5 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.9 357.00
3= 13 Tereza MlíkováTereza Mlíková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 09.9 357.00
5 15 Lilien ŠedováLilien Šedová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 PB 10.0 336.00
6 21 Alena KusáAlena Kusá 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 10.1 316.00
7 14 Elena KaiserováElena Kaiserová 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 10.2 297.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 14.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 31 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 09.8 378.00
1= 27 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 09.8 378.00
3 34 Natálie FikejzováNatálie Fikejzová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 10.0 336.00
4 9 Klára ZelenkováKlára Zelenková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 PB 10.4 259.00
5 28 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 10.5 242.00
6 24 Sára VomočilováSára Vomočilová 13 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 10.6 224.00
25 Eva WaldhauserováEva Waldhauserová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 14.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 23 Anna KynštováAnna Kynštová 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 PB 10.7 208.00
1= 26 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 10.7 208.00
3= 32 Thea ZabranskáThea Zabranská 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 10.9 176.00
3= 30 Karolína NovotnáKarolína Novotná 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.9 176.00
5 33 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 11.1 147.00
6 20 Vendula KolářováVendula Kolářová 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 11.2 133.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 09.2 516.00
1 22 Adéla SotonováAdéla Sotonová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.2 516.00
3 18 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 09.3 492.00
3 7 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 09.3 492.00
3 1 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 09.3 492.00
3 12 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 09.3 492.00
7 4 Anna VíškováAnna Víšková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 PB 09.5 444.00
8 3 Viktorie TalandováViktorie Talandová 13 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 09.6 422.00
8 8 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 PB 09.6 422.00
8 10 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 PB 09.6 422.00
11 6 Nela MartinováNela Martinová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 09.7 400.00
12 29 Kristýna LouvarováKristýna Louvarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 09.8 378.00
12 16 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 09.8 378.00
12 17 Anežka HurychováAnežka Hurychová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 09.8 378.00
12 19 Tereza BencováTereza Bencová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 PB 09.8 378.00
12 31 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 09.8 378.00
12 27 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 09.8 378.00
18 5 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 09.9 357.00
18 13 Tereza MlíkováTereza Mlíková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 PB 09.9 357.00
20 15 Lilien ŠedováLilien Šedová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 PB 10.0 336.00
20 34 Natálie FikejzováNatálie Fikejzová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 10.0 336.00
22 21 Alena KusáAlena Kusá 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 10.1 316.00
23 14 Elena KaiserováElena Kaiserová 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 10.2 297.00
24 9 Klára ZelenkováKlára Zelenková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 PB 10.4 259.00
25 28 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 PB 10.5 242.00
26 24 Sára VomočilováSára Vomočilová 13 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 10.6 224.00
27 23 Anna KynštováAnna Kynštová 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 PB 10.7 208.00
27 26 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 10.7 208.00
29 32 Thea ZabranskáThea Zabranská 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 PB 10.9 176.00
29 30 Karolína NovotnáKarolína Novotná 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.9 176.00
31 33 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 PB 11.1 147.00
32 20 Vendula KolářováVendula Kolářová 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 11.2 133.00
2 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 DNS
25 Eva WaldhauserováEva Waldhauserová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 5 DNS

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 1:52.1 631.00
2 36 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 1:56.3 565.00
3 37 Šimon KabrhelŠimon Kabrhel 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 1:59.6 515.00
4 39 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 2:00.1 507.00
5 40 Václav KynštVáclav Kynšt 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 2:00.3 504.00
6 45 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 PB 2:00.6 500.00
7 38 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 2:01.2 491.00
8 44 Vítek TobiškaVítek Tobiška 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:07.5 404.00
9 43 Michal VítekMichal Vítek 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:09.4 379.00
10 41 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 2:10.0 371.00
11 47 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 13 2:10.8 361.00
12 42 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:11.4 354.00
13 50 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 16 2:14.5 316.00
14 49 Karel HobzaKarel Hobza 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 15 2:17.6 281.00
15 48 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 2:22.5 229.00
16 46 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:24.2 212.00
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Matyáš VíšekMatyáš Víšek 14 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 PB 2:13.1 333.00
2 54 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 2:16.5 293.00
3 52 David HrubešDavid Hrubeš 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:17.4 283.00
4 60 Matouš SmutnýMatouš Smutný 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 PB 2:17.9 277.00
5 55 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 2:18.3 273.00
6 61 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 PB 2:20.4 250.00
7 57 František ČejkaFrantišek Čejka 13 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 2:20.8 246.00
8 56 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:21.2 242.00
9 58 Martin VodrážkaMartin Vodrážka 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 2:22.1 233.00
10 51 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:23.5 219.00
11 53 Vojta StředaVojta Středa 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 2:23.7 217.00
12 62 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:28.7 170.00
13 64 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 PB 2:31.6 145.00
14 65 Mirek SeveraMirek Severa 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15 PB 2:34.5 122.00
15 66 Michal SloupenskýMichal Sloupenský 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 16 PB 2:36.1 110.00
63 Matyáš PilcerMatyáš Pilcer 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 13 DNS
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1 1:52.1 631.00
2 36 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 PB 1:56.3 565.00
3 37 Šimon KabrhelŠimon Kabrhel 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 1:59.6 515.00
4 39 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 PB 2:00.1 507.00
5 40 Václav KynštVáclav Kynšt 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 2:00.3 504.00
6 45 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11 PB 2:00.6 500.00
7 38 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 PB 2:01.2 491.00
8 44 Vítek TobiškaVítek Tobiška 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 2:07.5 404.00
9 43 Michal VítekMichal Vítek 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 9 2:09.4 379.00
10 41 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 2:10.0 371.00
11 47 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 13 2:10.8 361.00
12 42 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:11.4 354.00
13 59 Matyáš VíšekMatyáš Víšek 14 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 PB 2:13.1 333.00
14 50 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 16 2:14.5 316.00
15 54 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 2:16.5 293.00
16 52 David HrubešDavid Hrubeš 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:17.4 283.00
17 49 Karel HobzaKarel Hobza 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 15 2:17.6 281.00
18 60 Matouš SmutnýMatouš Smutný 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10 PB 2:17.9 277.00
19 55 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 2:18.3 273.00
20 61 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 PB 2:20.4 250.00
21 57 František ČejkaFrantišek Čejka 13 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 7 2:20.8 246.00
22 56 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 6 2:21.2 242.00
23 58 Martin VodrážkaMartin Vodrážka 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 2:22.1 233.00
24 48 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 2:22.5 229.00
25 51 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:23.5 219.00
26 53 Vojta StředaVojta Středa 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 2:23.7 217.00
27 46 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:24.2 212.00
28 62 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:28.7 170.00
29 64 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 PB 2:31.6 145.00
30 65 Mirek SeveraMirek Severa 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15 PB 2:34.5 122.00
31 66 Michal SloupenskýMichal Sloupenský 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 16 PB 2:36.1 110.00
63 Matyáš PilcerMatyáš Pilcer 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 13 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (st, 14.9.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 2:04.9 439.00
2 11 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11 PB 2:06.8 413.00
3 8 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 PB 2:07.8 400.00
4 10 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:08.5 391.00
5 9 Klára ZelenkováKlára Zelenková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 2:09.7 375.00
6 6 Nela MartinováNela Martinová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:10.2 369.00
7 5 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:10.6 364.00
8 3 Viktorie TalandováViktorie Talandová 13 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:10.8 361.00
9 12 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:13.0 334.00
10 1 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:14.3 319.00
11 14 Elena KaiserováElena Kaiserová 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 2:15.8 301.00
12 15 Lilien ŠedováLilien Šedová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 15 2:16.1 298.00
13 17 Anežka HurychováAnežka Hurychová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 PB 2:16.3 295.00
14 13 Tereza MlíkováTereza Mlíková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:17.2 285.00
15 16 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16 2:20.6 248.00
4 Anna VíškováAnna Víšková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 DNS
2 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (st, 14.9.2022 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Anna KynštováAnna Kynštová 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 2:15.6 303.00
2 18 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 SB 2:16.0 299.00
3 26 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 PB 2:20.8 246.00
4 22 Adéla SotonováAdéla Sotonová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:21.7 237.00
5 21 Alena KusáAlena Kusá 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:22.6 228.00
6 19 Tereza BencováTereza Bencová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:24.8 206.00
7 20 Vendula KolářováVendula Kolářová 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 2:26.4 191.00
8 24 Sára VomočilováSára Vomočilová 13 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:31.2 148.00
9 30 Karolína NovotnáKarolína Novotná 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:35.3 116.00
10 27 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10 2:36.9 105.00
11 29 Kristýna LouvarováKristýna Louvarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 2:37.4 101.00
12 31 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 2:37.9 98.00
13 34 Natálie FikejzováNatálie Fikejzová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 17 2:39.4 88.00
14 28 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 2:39.7 86.00
15 33 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 16 PB 2:40.2 83.00
16 32 Thea ZabranskáThea Zabranská 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 15 2:52.3 23.00
25 Eva WaldhauserováEva Waldhauserová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 DNS
Celkem 17 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 2:04.9 439.00
2 11 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11 PB 2:06.8 413.00
3 8 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 PB 2:07.8 400.00
4 10 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:08.5 391.00
5 9 Klára ZelenkováKlára Zelenková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 9 2:09.7 375.00
6 6 Nela MartinováNela Martinová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 2:10.2 369.00
7 5 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:10.6 364.00
8 3 Viktorie TalandováViktorie Talandová 13 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:10.8 361.00
9 12 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12 2:13.0 334.00
10 1 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 2:14.3 319.00
11 23 Anna KynštováAnna Kynštová 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 PB 2:15.6 303.00
12 14 Elena KaiserováElena Kaiserová 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 14 2:15.8 301.00
13 18 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 SB 2:16.0 299.00
14 15 Lilien ŠedováLilien Šedová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 15 2:16.1 298.00
15 17 Anežka HurychováAnežka Hurychová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 17 PB 2:16.3 295.00
16 13 Tereza MlíkováTereza Mlíková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:17.2 285.00
17 16 Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16 2:20.6 248.00
18 26 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 PB 2:20.8 246.00
19 22 Adéla SotonováAdéla Sotonová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:21.7 237.00
20 21 Alena KusáAlena Kusá 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 2:22.6 228.00
21 19 Tereza BencováTereza Bencová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 2:24.8 206.00
22 20 Vendula KolářováVendula Kolářová 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3 2:26.4 191.00
23 24 Sára VomočilováSára Vomočilová 13 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:31.2 148.00
24 30 Karolína NovotnáKarolína Novotná 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:35.3 116.00
25 27 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10 2:36.9 105.00
26 29 Kristýna LouvarováKristýna Louvarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12 2:37.4 101.00
27 31 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 14 2:37.9 98.00
28 34 Natálie FikejzováNatálie Fikejzová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 17 2:39.4 88.00
29 28 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 11 2:39.7 86.00
30 33 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 16 PB 2:40.2 83.00
31 32 Thea ZabranskáThea Zabranská 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 15 2:52.3 23.00
4 Anna VíškováAnna Víšková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 4 DNS
2 Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2 DNS
25 Eva WaldhauserováEva Waldhauserová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 8 DNS

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 14.9.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 38 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 32 4.05 214.00
2 35 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 31 PB 4.01 207.00
3 36 Bohumír ŠrautBohumír Šraut
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 27 PB 3.97 201.00
4 44 Vítek TobiškaVítek Tobiška
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
12 26 3.69 158.00
5= 41 Adam BrýdlAdam Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 24 3.55 137.00
5= 51 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 28 3.55 137.00
7 45 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 21 3.52 133.00
8 40 Václav KynštVáclav Kynšt
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 23 3.46 125.00
9 42 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 29 3.41 118.00
10 47 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 30 3.37 112.00
11= 52 David HrubešDavid Hrubeš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 18 3.28 100.00
11= 37 Šimon KabrhelŠimon Kabrhel
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 11 PB 3.28 100.00
13 54 Kryštof BubenKryštof Buben
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 22 3.25 96.00
14 60 Matouš SmutnýMatouš Smutný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 17 PB 3.24 95.00
15 39 Jan StejskalJan Stejskal
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 25 3.19 89.00
16 43 Michal VítekMichal Vítek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 15 3.17 86.00
17 64 Patrik HalamkaPatrik Halamka
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 8 PB 3.15 84.00
18 55 Sebastian SeidlSebastian Seidl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 20 3.14 83.00
19 61 Patrik CoyagoPatrik Coyago
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 16 3.13 81.00
20 46 Jáchym KořínekJáchym Kořínek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 19 3.11 79.00
21 56 Michal PešataMichal Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 9 PB 3.08 75.00
22 57 František ČejkaFrantišek Čejka
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
13 13 3.00 66.00
23 58 Martin VodrážkaMartin Vodrážka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
13 5 PB 2.99 65.00
24= 59 Matyáš VíšekMatyáš Víšek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
14 14 2.90 54.00
24= 62 Jan DolníkJan Dolník
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 10 2.90 54.00
24= 48 Ondřej ČápOndřej Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 4 PB 2.90 54.00
27 50 Antonín VavřínAntonín Vavřín
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 6 2.72 36.00
28 49 Karel HobzaKarel Hobza
AK SlatiňanyAK Slatiňany
12 7 2.67 31.00
29 53 Vojta StředaVojta Středa
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 12 2.53 19.00
30 66 Michal SloupenskýMichal Sloupenský
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
14 1 2.27 2.00
63 Matyáš PilcerMatyáš Pilcer
AK SlatiňanyAK Slatiňany
13 3 DNS
65 Mirek SeveraMirek Severa
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
14 2 NM
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 14.9.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 34 4.10 331.00
2 7 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 33 3.57 214.00
3 6 Nela MartinováNela Martinová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 29 PB 3.50 200.00
4 12 Kristýna DrnkováKristýna Drnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 31 3.43 186.00
5 10 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 25 PB 3.35 170.00
6= 11 Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 28 3.31 163.00
6= 21 Alena KusáAlena Kusá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
12 14 PB 3.31 163.00
8 19 Tereza BencováTereza Bencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 12 PB 3.26 153.00
9 17 Anežka HurychováAnežka Hurychová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 20 PB 3.24 150.00
10 14 Elena KaiserováElena Kaiserová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
12 30 3.22 146.00
11 18 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 23 3.20 142.00
12 5 Tereza KřížkováTereza Křížková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 24 3.19 140.00
13= 4 Anna VíškováAnna Víšková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 32 3.15 133.00
13= 16 Elena BlažkováElena Blažková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 27 3.15 133.00
15 13 Tereza MlíkováTereza Mlíková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 22 3.08 121.00
16 8 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 18 3.04 114.00
17 3 Viktorie TalandováViktorie Talandová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
13 26 2.99 105.00
18 31 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 13 PB 2.97 102.00
19 24 Sára VomočilováSára Vomočilová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
13 9 PB 2.96 100.00
20= 15 Lilien ŠedováLilien Šedová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 17 2.93 95.00
20= 20 Vendula KolářováVendula Kolářová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
12 1 PB 2.93 95.00
22 9 Klára ZelenkováKlára Zelenková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 10 PB 2.91 92.00
23 22 Adéla SotonováAdéla Sotonová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 16 2.77 70.00
24 26 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 8 2.72 63.00
25 30 Karolína NovotnáKarolína Novotná
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 2 PB 2.69 59.00
26= 32 Thea ZabranskáThea Zabranská
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 4 PB 2.68 57.00
26= 29 Kristýna LouvarováKristýna Louvarová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 11 2.68 57.00
28= 27 Bára SeverováBára Severová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 15 2.66 55.00
28= 34 Natálie FikejzováNatálie Fikejzová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 7 2.66 55.00
30 28 Anežka FučíkováAnežka Fučíková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 6 2.37 19.00
31 33 Justýna TepláJustýna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
15 5 2.36 18.00
32 23 Anna KynštováAnna Kynštová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
14 3 2.24 7.00
2 Ester ŠtulíkováEster Štulíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 21 DNS
25 Eva WaldhauserováEva Waldhauserová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 19 DNS
Celkem 34 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(st, 14.9.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 47 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 32 39.25 218.00
2 35 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 26 PB 35.97 191.00
3 42 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 31 35.24 185.00
4 41 Adam BrýdlAdam Brýdl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 30 34.98 183.00
5 52 David HrubešDavid Hrubeš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 27 34.82 182.00
6 60 Matouš SmutnýMatouš Smutný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 24 33.50 171.00
7 54 Kryštof BubenKryštof Buben
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 29 31.48 155.00
8 38 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 28 31.02 151.00
9 40 Václav KynštVáclav Kynšt
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 15 PB 30.92 151.00
10 39 Jan StejskalJan Stejskal
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 20 PB 30.82 150.00
11 56 Michal PešataMichal Pešata
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 25 30.80 150.00
12 45 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 21 PB 30.67 149.00
13 55 Sebastian SeidlSebastian Seidl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 22 28.58 132.00
14 58 Martin VodrážkaMartin Vodrážka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
13 16 PB 28.43 131.00
15 61 Patrik CoyagoPatrik Coyago
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 19 28.37 130.00
16 59 Matyáš VíšekMatyáš Víšek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
14 17 27.71 125.00
17 44 Vítek TobiškaVítek Tobiška
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
12 14 PB 27.15 121.00
18 64 Patrik HalamkaPatrik Halamka
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 11 PB 27.14 121.00
19 49 Karel HobzaKarel Hobza
AK SlatiňanyAK Slatiňany
12 6 PB 26.70 117.00
20 62 Jan DolníkJan Dolník
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 3 PB 25.40 107.00
21 50 Antonín VavřínAntonín Vavřín
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 9 PB 24.84 103.00
22 53 Vojta StředaVojta Středa
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 18 24.66 102.00
23 48 Ondřej ČápOndřej Čáp
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 8 23.48 93.00
24 51 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 13 22.38 84.00
25 37 Šimon KabrhelŠimon Kabrhel
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 7 22.20 83.00
26 46 Jáchym KořínekJáchym Kořínek
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 5 PB 22.00 82.00
27 65 Mirek SeveraMirek Severa
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
14 4 PB 21.65 79.00
28 57 František ČejkaFrantišek Čejka
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
13 12 21.24 76.00
29 43 Michal VítekMichal Vítek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 2 PB 20.00 67.00
30 66 Michal SloupenskýMichal Sloupenský
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
14 1 PB 14.02 24.00
63 Matyáš PilcerMatyáš Pilcer
AK SlatiňanyAK Slatiňany
13 10 DNS
36 Bohumír ŠrautBohumír Šraut
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 23 NM
Celkem 32 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(st, 14.9.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Dorota MachováDorota Machová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 34 35.00 295.00
2 18 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 28 PB 28.59 219.00
3 16 Elena BlažkováElena Blažková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 32 26.03 189.00
4 10 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 26 PB 25.98 188.00
5 11 Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 20 PB 24.42 170.00
6 14 Elena KaiserováElena Kaiserová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
12 29 24.08 166.00
7 5 Tereza KřížkováTereza Křížková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 21 PB 23.76 163.00
8 13 Tereza MlíkováTereza Mlíková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 27 22.77 151.00
9 15 Lilien ŠedováLilien Šedová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 31 22.53 149.00
10 17 Anežka HurychováAnežka Hurychová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 24 PB 22.10 144.00
11= 27 Bára SeverováBára Severová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 17 PB 20.65 128.00
11= 9 Klára ZelenkováKlára Zelenková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 25 20.65 128.00
13 7 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 30 20.44 125.00
14 12 Kristýna DrnkováKristýna Drnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
12 18 19.76 118.00
15 6 Nela MartinováNela Martinová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
11 22 19.45 114.00
16 22 Adéla SotonováAdéla Sotonová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 23 18.88 108.00
17 29 Kristýna LouvarováKristýna Louvarová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 19 18.16 100.00
18 24 Sára VomočilováSára Vomočilová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
13 13 PB 17.60 94.00
19 21 Alena KusáAlena Kusá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
12 14 17.58 94.00
20 19 Tereza BencováTereza Bencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
11 11 PB 17.48 93.00
21 30 Karolína NovotnáKarolína Novotná
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
11 15 17.11 89.00
22 4 Anna VíškováAnna Víšková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 8 PB 16.41 81.00
23 20 Vendula KolářováVendula Kolářová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
12 12 16.26 80.00
24 3 Viktorie TalandováViktorie Talandová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
13 9 PB 15.77 74.00
25 33 Justýna TepláJustýna Teplá
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
15 7 14.44 60.00
26 28 Anežka FučíkováAnežka Fučíková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 6 PB 14.41 60.00
27 32 Thea ZabranskáThea Zabranská
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 2 PB 14.30 59.00
28 23 Anna KynštováAnna Kynštová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
14 3 13.96 56.00
29 8 Barbora JanouškováBarbora Janoušková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 5 13.59 52.00
30 26 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
12 4 13.31 49.00
31 31 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
13 10 12.73 43.00
32 34 Natálie FikejzováNatálie Fikejzová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
12 1 PB 11.92 35.00
2 Ester ŠtulíkováEster Štulíková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 33 DNS
25 Eva WaldhauserováEva Waldhauserová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
11 16 DNS
Celkem 34 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch PavlišVojtěch Pavliš 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 1356
2 Tadeáš SotonaTadeáš Sotona 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1206
3 Šimon KabrhelŠimon Kabrhel 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1201
4 Bohumír ŠrautBohumír Šraut 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1189
5 Jan StejskalJan Stejskal 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1144
6 Václav KynštVáclav Kynšt 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1021
7 Vítek TobiškaVítek Tobiška 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0987
8 Tobiáš TeplýTobiáš Teplý 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0967
9 Adam BrýdlAdam Brýdl 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0913
10 Matěj ŠrůtMatěj Šrůt 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0879
11 Miroslav ZerzánMiroslav Zerzán 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0876
12 Kryštof BubenKryštof Buben 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0729
13 David HrubešDavid Hrubeš 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0700
14 Michal VítekMichal Vítek 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0652
15 Matouš SmutnýMatouš Smutný 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0649
16 Matyáš VíšekMatyáš Víšek 14 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0647
17 Lukáš DuchoslavLukáš Duchoslav 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0625
18 Sebastian SeidlSebastian Seidl 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0556
19 Michal PešataMichal Pešata 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0525
20 Karel HobzaKarel Hobza 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0509
21 Patrik CoyagoPatrik Coyago 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0508
22 Antonín VavřínAntonín Vavřín 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0502
23 Martin VodrážkaMartin Vodrážka 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0467
24 Vojta StředaVojta Středa 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0458
25 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0456
26 Jan DolníkJan Dolník 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0437
27 František ČejkaFrantišek Čejka 13 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0418
28 Patrik HalamkaPatrik Halamka 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0418
29 Jáchym KořínekJáchym Kořínek 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0403
30 Mirek SeveraMirek Severa 14 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0201
31 Michal SloupenskýMichal Sloupenský 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0136
Matyáš PilcerMatyáš Pilcer 13 AK SlatiňanyAK Slatiňany DNS
Celkem 32 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dorota MachováDorota Machová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1437
2 Natálie NěmcováNatálie Němcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1270
3 Tereza HolcováTereza Holcová 11 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1262
4 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1171
5 Sofia Claudia NovotnáSofia Claudia Novotná 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1152
6 Kristýna DrnkováKristýna Drnková 12 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1130
7 Nela MartinováNela Martinová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1083
8 Tereza KřížkováTereza Křížková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1024
9 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0988
10 Anežka HurychováAnežka Hurychová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0967
11 Viktorie TalandováViktorie Talandová 13 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0962
12 Adéla SotonováAdéla Sotonová 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0931
13 Tereza MlíkováTereza Mlíková 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0914
14 Elena KaiserováElena Kaiserová 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0910
15 Lilien ŠedováLilien Šedová 11 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0878
16 Klára ZelenkováKlára Zelenková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0854
17 Tereza BencováTereza Bencová 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0830
18 Alena KusáAlena Kusá 12 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 0801
19 Bára SeverováBára Severová 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0666
20 Kristýna LouvarováKristýna Louvarová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0636
21 Kristýna BrychtováKristýna Brychtová 13 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0621
22 Anna KynštováAnna Kynštová 14 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0574
23 Sára VomočilováSára Vomočilová 13 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0566
24 Magdaléna DrábkováMagdaléna Drábková 12 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 0566
25 Natálie FikejzováNatálie Fikejzová 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0514
26 Vendula KolářováVendula Kolářová 12 AK SlatiňanyAK Slatiňany 0499
27 Karolína NovotnáKarolína Novotná 11 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0440
28 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0407
29 Thea ZabranskáThea Zabranská 12 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 0315
30 Justýna TepláJustýna Teplá 15 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 0308
Eva WaldhauserováEva Waldhauserová 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany DNS
Ester ŠtulíkováEster Štulíková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany DNS
Anna VíškováAnna Víšková 11 AK SlatiňanyAK Slatiňany DNF
Elena BlažkováElena Blažková 11 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNF
Celkem 34 závodníků