Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích (starší žactvo - dospělí) - OPEN + vložené závody (víceboj ml. žactvo 30.4.2022)

Nová Včelnice (30. - 1. 5. 2022)

60 m - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 07.91 586.00
2 54 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.55 411.00
3 55 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 09.07 289.00
4 56 Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 09.45 212.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 14:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.55 411.00
2 87 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 09.06 291.00
3 91 Jonáš FohlJonáš Fohl 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.69 169.00
4 88 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.77 156.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 14:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.41 447.00
2 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 PB 08.57 406.00
3 86 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 08.72 369.00
4 81 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.87 333.00
5 90 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 PB 09.61 183.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.41 447.00
2 84 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.55 411.00
3 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 PB 08.57 406.00
4 86 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 08.72 369.00
5 81 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 08.87 333.00
6 87 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 09.06 291.00
7 90 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 PB 09.61 183.00
8 91 Jonáš FohlJonáš Fohl 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.69 169.00
9 88 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.77 156.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 16:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 09.22 511.00
2 61 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 09.38 472.00
3 67 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.50 444.00
4 66 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 09.56 431.00
5 70 Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 09.83 371.00
6 68 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.05 326.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 16:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 08.37 738.00
2 55 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 08.56 684.00
3 59 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 08.60 673.00
4 54 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.71 643.00
5 60 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 09.03 558.00
6 56 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 09.41 465.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 08.37 738.00
2 55 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 08.56 684.00
3 59 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 08.60 673.00
4 54 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 08.71 643.00
5 60 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 09.03 558.00
6 63 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 PB 09.22 511.00
7 61 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 09.38 472.00
8 56 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 09.41 465.00
9 67 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 09.50 444.00
10 66 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 09.56 431.00
11 70 Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 PB 09.83 371.00
12 68 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 10.05 326.00

100 m - Muži

(so, 30.4.2022 - 14:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 11.50 753.00
2 84 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.80 691.00
3 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 12.02 647.00
4 87 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 5 12.72 516.00
5 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 13.40 402.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři

(so, 30.4.2022 - 14:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.47 759.00
2 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 11.56 740.00
3 67 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 11.61 730.00
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 16:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 20.47 722.00
2 84 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 PB 20.57 711.00
3 83 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 20.85 680.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 20.11 764.00
2 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 21.30 631.00
3 86 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 21.35 625.00
4 85 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 22.03 555.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 20.11 764.00
2 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 20.47 722.00
3 84 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 PB 20.57 711.00
4 83 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 20.85 680.00
5 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 21.30 631.00
6 86 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 21.35 625.00
7 85 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 22.03 555.00

200 m - Juniorky

(so, 30.4.2022 - 16:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 27.04 708.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 30.4.2022 - 16:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 27.56 666.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 57.92 487.00
2 87 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 60.49 397.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 52.77 691.00
2 81 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 53.56 658.00
3 84 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 56.44 542.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 52.77 691.00
2 81 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 53.56 658.00
3 84 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 56.44 542.00
4 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 57.92 487.00
5 87 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 2 60.49 397.00

400 m - Junioři

(so, 30.4.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 52.39 708.00
2 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 PB 54.11 635.00
3 67 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 55.05 597.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 30.4.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 PB 2:27.03 525.00
2 86 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 2:34.12 449.00
3 81 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 2:35.81 432.00
4 84 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 2:37.38 416.00
5 83 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:38.46 405.00
6 87 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 6 2:56.39 247.00
7 90 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 2:56.68 245.00
8 88 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 3:06.51 174.00
9 91 Jonáš FohlJonáš Fohl 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 3:25.02 71.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 2:50.58 458.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 2:52.63 437.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 86 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 2:53.58 427.00
2 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 PB 2:53.69 426.00
3 84 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 PB 2:55.98 403.00
4 85 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:56.00 403.00
5 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 3:02.63 341.00
6 83 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 3:07.53 298.00
7 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 9 3:07.58 298.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 30.4.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 2:29.64 697.00
2 54 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:40.38 569.00
3 56 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 2:52.83 435.00
4 60 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:52.84 435.00
5 59 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:57.82 386.00
6 63 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 2:58.04 384.00
7 55 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 3:08.00 294.00
8 67 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 10 3:09.35 283.00
9 68 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11 3:22.75 183.00
10 66 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 9 3:28.69 145.00
11 70 Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 3:37.61 96.00
61 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 DNF
Celkem 12 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 51 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 3:23.98 449.00
2 54 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 3:24.39 445.00
3 55 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 3:33.41 374.00
56 Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 DNF
Celkem 4 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 1.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 4:23.56 787.00
2 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 4:24.11 784.00
3 87 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 5 4:58.53 568.00
4 84 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:14.00 482.00
5 81 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 5:14.87 477.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 PB 4:45.63 645.00
2 63 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 PB 4:59.91 560.00
3 67 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 5:02.74 544.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 13:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 12.33 187.00
2 84 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 12.51 168.00
3 90 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 PB 13.14 106.00
91 Jonáš FohlJonáš Fohl 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 13:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 10.93 379.00
2 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 PB 11.11 351.00
3 87 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 PB 11.28 325.00
4 83 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.35 315.00
5 86 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 11.47 298.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 10.93 379.00
2 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 PB 11.11 351.00
3 87 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 PB 11.28 325.00
4 83 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.35 315.00
5 86 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 11.47 298.00
6 88 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 12.33 187.00
7 84 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 12.51 168.00
8 90 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 PB 13.14 106.00
91 Jonáš FohlJonáš Fohl 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNF

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 14:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 12.04 378.00
2 61 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 12.57 307.00
3 63 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.79 280.00
4 66 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.93 263.00
5 67 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 13.51 198.00
6 70 Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 15.03 69.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 14:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.98 716.00
2 51 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 10.28 661.00
3 56 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 10.97 541.00
4 55 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 11.26 495.00
5 60 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 11.54 451.00
6 59 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.03 380.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 54 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 09.98 716.00
2 51 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 10.28 661.00
3 56 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 10.97 541.00
4 55 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 11.26 495.00
5 60 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1 PB 11.54 451.00
6 59 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.03 380.00
7 68 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 12.04 378.00
8 61 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 PB 12.57 307.00
9 63 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.79 280.00
10 66 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 12.93 263.00
11 67 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 13.51 198.00
12 70 Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 15.03 69.00

100 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 30.4.2022 - 13:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 18.02 394.00
2 54 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 18.77 329.00
3 55 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 20.31 212.00
56 Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 30.4.2022 - 13:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 5 PB 15.89 728.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(so, 30.4.2022 - 13:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 16.23 686.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 30.4.2022 - 13:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 17.98 491.00
2 83 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 18.71 418.00
3 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.33 360.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 30.4.2022 - 13:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 17.02 594.00
2 85 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19.23 369.00
3 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 23.56 75.00
86 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Poznámky:
pravidlo 22.6
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 17.02 594.00
2 84 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 17.98 491.00
3 83 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 18.71 418.00
4 85 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19.23 369.00
5 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.33 360.00
6 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 23.56 75.00
86 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 18.23 502.00
2 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 20.01 348.00
3 87 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 21.22 259.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 16.01 732.00
2 84 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.59 564.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 PB 16.01 732.00
2 84 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 17.59 564.00
3 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 18.23 502.00
4 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 20.01 348.00
5 87 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4 21.22 259.00

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 16.06 726.00
2 63 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 16.21 709.00
3 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 16.85 640.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 30.4.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 SB 1.90 - - - - - - - - - - - - - - - o - xxo xxo xxx 714.00
2 87 Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
01 1.48 xxo xo xo xxo o xx 374.00
3 84 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 SB 1.48 o o o o xo xxx 374.00
4 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 SB 1.48 o o o o xxo xxx 374.00
5 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 SB 1.42 o o o xxx 331.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 30.4.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,90 1,93 Body
1 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 PB 1.66 - - - - o - o o o o o xxx 512.00
2 67 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 PB 1.63 - - - o - xxo o xo xo xo xxx 488.00
3 63 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 SB 1.54 - - - o o o o xxx 419.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,24 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 Body
1 55 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 4 PB 1.54 - - - - - - - o o xo o xo xxx 419.00
2 51 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 3 SB 1.36 - o - o xo o xxx 290.00
3 54 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 1 PB 1.30 - - o xo xxx 250.00
4 56 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 2 PB 1.24 xxo o xxx 212.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 30.4.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 Body
1 61 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 1 PB 1.40 o o xo o xxo xo xxx 512.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 30.4.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,47 1,50 1,53 Body
1 74 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 SB 1.50 - - - - o o o o o xxx 621.00
Poznámky / pokusy:
" Uznán protest u závodnice Teodory Kalendové pro chybu rozhodčího při chybném zvyšování postupných výšek. Platí skočený výkon 150 cm.
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 30.4.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,13 1,16 1,19 1,22 1,25 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 Body
1 86 Natálie PokornáNatálie Pokorná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 4 PB 1.40 o o o - - o xxo o o o o xxx 512.00
2 83 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 1 SB 1.40 - - - - - - o o o xo xo xxx 512.00
3 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 5 SB 1.37 - - - - - - o o o o xxx 481.00
4 84 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 7 1.34 o - - o o o o o o xxx 449.00
5= 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 6 SB 1.34 - - - o o xo o o xo xxx 449.00
5= 85 Lucie JežkováLucie Ježková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 2 PB 1.34 o o o o o xo o o xo xxx 449.00
7 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3 PB 1.22 o xo o o o xxx 331.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 1.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,87 1,97 2,07 2,17 2,27 2,37 2,47 2,57 2,67 2,77 2,87 2,97 3,07 3,87 3,97 4,07 4,17 4,27 4,37 4,47 Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5 PB 4.37 - - - - - - - - - - - - - o - o o xo xo xxx 722.00
2 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 4 PB 2.97 - - - - o - o o o o xo xo xxx 350.00
3 87 Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
01 3 SB 2.57 o o o o o o xo xo xxx 257.00
4 84 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 SB 2.17 o o o xo xxx 173.00
5 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 1.97 xxo o xxx 134.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,27 2,37 2,47 2,57 2,67 2,77 2,87 2,97 3,07 3,17 3,27 3,37 3,47 Body
1 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 PB 3.37 - - - - o o o - o o o xo xxx 449.00
2 63 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 2 SB 3.07 - xo o - o o o xo xo xxx 374.00
3 67 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 1 SB 2.57 o o o o xx 257.00
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 30.4.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,84 1,94 2,04 2,14 2,24 2,34 2,44 2,54 2,64 2,74 2,84 2,94 3,04 Body
1 54 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3 PB 2.54 xo - xo - o xxo o o xxx 251.00
2 51 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 1 PB 1.84 xxo xxx 110.00
56 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 2 NM xxx
55 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 4 NM xxx
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 30.4.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 SB 6.47 +0.6 m/s x 6.47  0,60 6.47  2,90 6.47 691.00
2 84 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 PB 5.47 +0.9 m/s 5.12  3,00 5.47  0,90 x 5.47 475.00
3 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 3 4.98 +3.2 m/s 4.97 +1.2 m/s 4.97  1,20 4.88  2,40 4.98  3,20 4.98 378.00
4 87 Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
01 5 4.83 +2.2 m/s 4.53 +1.2 m/s 4.53  1,20 4.83  2,20 4.74  2,20 4.83 350.00
5 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 2 4.79 +2.7 m/s 4.18 +2.0 m/s x 4.18  2,00 4.79  2,70 4.79 343.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 30.4.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 3 6.27 +5.1 m/s 5.96 -0.2 m/s 5.96  -0,20 6.27  5,10 x 6.27 646.00
2 67 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 PB 6.13 +1.8 m/s x 4.75  2,10 6.13  1,80 6.13 615.00
3 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 5.97 +3.2 m/s 5.80 +0.7 m/s 5.80  0,70 5.94  2,40 5.97  3,20 5.97 580.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 1 SB 4.98 +1.2 m/s x 4.85  0,50 4.98  1,20 4.98 378.00
2 54 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3 PB 4.62 +1.1 m/s 4.62  1,10 4.60  1,10 4.50  1,10 4.62 312.00
3 55 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 4 PB 4.17 +0.5 m/s 4.17  0,50 3.89  1,20 3.36  0,60 4.17 234.00
4 56 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 2 PB 3.84 +1.4 m/s 3.68  0,70 3.84  1,40 3.21  1,10 3.84 181.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 30.4.2022 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 83 Jiří TrnkaJiří Trnka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 8 PB 4.35 +0.5 m/s 4.10  3,00 4.12  1,40 4.35  0,50 4.35 264.00
2 86 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 5 PB 4.30 +1.1 m/s 4.20  0,00 4.30  1,10 4.20  1,30 4.30 255.00
3 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 6 SB 4.20 +0.2 m/s 4.18  -0,20 3.84  1,20 4.20  0,20 4.20 239.00
4 84 Jan BenedaJan Beneda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 1 PB 4.12 +0.7 m/s x 4.07  1,60 4.12  0,70 4.12 225.00
5 87 Matěj BouškaMatěj Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
09 2 PB 4.10 -1.0 m/s 3.93  -0,30 3.89  1,60 4.10  -1,00 4.10 222.00
6 81 Matěj KovačíkMatěj Kovačík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 4 SB 4.06 +0.4 m/s 3.54  0,40 4.06  0,40 4.06  1,40 4.06 215.00
7 88 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 7 SB 3.60 +0.6 m/s x 3.60  0,60 3.55  0,90 3.60 145.00
8 91 Jonáš FohlJonáš Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 3 PB 3.57 +1.2 m/s 3.48  0,00 3.57  1,20 3.46  0,00 3.57 140.00
9 90 Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 9 SB 3.53 +1.2 m/s 3.53  1,20 x x 3.53 135.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 1.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 61 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 1 5.25 -0.3 m/s 5.25  -0,30 5.13  -1,10 5.21  -2,30 5.25 628.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 1.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 SB 5.08 -0.7 m/s 4.90  0,00 5.08  -0,70 4.81  -1,00 5.08 581.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 6 SB 5.05 -1.4 m/s x 4.68  -1,30 5.05  -1,40 5.05 573.00
2 86 Natálie PokornáNatálie Pokorná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 5 PB 4.52 -0.6 m/s 4.52  -0,60 x 4.17  -1,80 4.52 433.00
3 84 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 7 SB 4.35 -1.5 m/s 4.22  -0,80 4.34  -0,70 4.35  -1,50 4.35 391.00
4 83 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 2 PB 4.31 -1.8 m/s x x 4.31  -1,80 4.31 381.00
5 85 Lucie JežkováLucie Ježková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3 PB 4.04 -1.1 m/s x 4.04  -1,10 3.63  -2,30 4.04 317.00
6 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 1 SB 3.84 -1.4 m/s 3.84  -1,40 x 3.76  -0,20 3.84 272.00
7 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 4 SB 3.68 -0.5 m/s 3.68  -0,50 3.52  -1,40 x 3.68 237.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 30.4.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 2 PB 4.36 +1.1 m/s 4.36  1,10 4.16  2,70 4.01  -1,20 4.36 393.00
2 54 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 6 PB 4.31 -0.6 m/s 4.18  0,60 4.31  -0,60 4.22  0,70 4.31 381.00
3 56 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 12 PB 4.28 +0.7 m/s 4.26  2,70 4.22  0,80 4.28  0,70 4.28 374.00
4 59 Tereza PlášilováTereza Plášilová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 5 PB 4.15 +0.9 m/s 4.15  0,90 3.80  1,50 4.13  0,50 4.15 343.00
5 55 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 11 4.10 +2.9 m/s 3.75 +0.9 m/s 4.10  2,90 3.75  0,90 3.48  0,00 4.10 331.00
6 63 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 3 PB 3.74 +0.9 m/s 3.53  1,20 3.74  0,90 3.42  0,60 3.74 250.00
7 60 Tereza ČečkováTereza Čečková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 10 SB 3.68 -0.8 m/s 3.50  1,70 3.63  0,20 3.68  -0,80 3.68 237.00
8 66 Barbora BednářováBarbora Bednářová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 1 SB 3.47 +1.1 m/s 3.47  1,10 3.24  2,20 3.21  0,30 3.47 194.00
9 67 Kateřina ZochováKateřina Zochová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 8 PB 3.41 +0.2 m/s 3.41  0,20 3.03  1,20 2.97  -0,50 3.41 182.00
10 70 Natálie VintrováNatálie Vintrová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 7 PB 3.34 +0.4 m/s 3.34  0,40 3.17  -0,20 3.31  0,40 3.34 168.00
11 61 Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 9 3.33 +1.6 m/s 3.33  1,60 3.31  0,30 3.21  -1,20 3.33 167.00
12 68 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 4 PB 3.11 +0.5 m/s x 2.93  -1,40 3.11  0,50 3.11 126.00
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 30.4.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 SB 11.28 11.28 11.21 11.23 11.28 614.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 30.4.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 7 PB 09.32 08.91 09.32 08.59 9.32 485.00
2 83 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 2 PB 07.90 06.67 06.59 07.90 7.90 393.00
3 86 Natálie PokornáNatálie Pokorná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 6 PB 07.83 06.69 07.76 07.83 7.83 388.00
4 84 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 4 PB 07.78 07.11 07.40 07.78 7.78 385.00
5 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 1 PB 07.70 07.32 07.70 07.39 7.70 380.00
6 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 5 SB 06.69 06.35 06.69 06.27 6.69 315.00
7 85 Lucie JežkováLucie Ježková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3 PB 06.54 05.45 05.98 06.54 6.54 306.00
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 1 SB 11.24 10.97 11.24 11.01 11.24 560.00
2 54 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3 PB 08.24 08.09 07.97 08.24 8.24 381.00
3 55 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 4 PB 06.88 06.35 x 06.88 6.88 300.00
4 56 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 2 PB 05.97 05.68 05.97 05.73 5.97 247.00
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 30.4.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 61 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 1 PB 09.13 08.89 08.52 09.13 9.13 473.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 30.4.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 63 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 3 SB 10.93 10.89 x 10.93 10.93 542.00
2 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 PB 09.94 09.39 09.74 09.94 9.94 482.00
3 67 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 PB 09.51 09.38 x 09.51 9.51 456.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 30.4.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1 PB 11.73 10.78 10.04 11.73 11.73 590.00
2 84 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5 PB 10.50 10.12 10.50 x 10.50 516.00
3 87 Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
01 2 SB 08.30 07.45 06.89 08.30 8.30 384.00
4 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 4 SB 07.69 07.69 06.94 x 7.69 348.00
5 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3 PB 06.90 05.60 06.90 06.37 6.90 301.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 30.4.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 4 25.50 24.59 24.17 25.50 25.50 377.00
2 54 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 2 PB 22.79 21.55 22.14 22.79 22.79 325.00
3 55 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 3 PB 18.84 16.12 17.31 18.84 18.84 250.00
4 56 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 1 PB 13.92 12.78 11.91 13.92 13.92 161.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 PB 29.44 28.01 27.70 29.44 29.44 453.00
2 63 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 3 SB 25.28 22.93 25.28 x 25.28 372.00
3 67 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 2 SB 18.11 x x 18.11 18.11 237.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 1.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5 33.22 33.22 31.87 32.87 33.22 528.00
2 84 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 SB 28.46 x 28.46 26.28 28.46 434.00
3 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 22.23 x 18.28 22.23 22.23 314.00
4 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 3 21.49 19.91 19.88 21.49 21.49 300.00
5 87 Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
01 2 SB 19.99 18.98 19.99 19.17 19.99 272.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 SB 25.68 22.72 25.68 25.28 25.68 395.00
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Lucie JežkováLucie Ježková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 4 PB 34.38 x 30.45 34.38 34.38 560.00
2 81 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 7 29.14 24.64 28.04 29.14 29.14 460.00
3 86 Natálie PokornáNatálie Pokorná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 3 PB 25.95 25.95 20.31 23.05 25.95 400.00
4 88 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 6 SB 24.86 x 22.80 24.86 24.86 380.00
5 83 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
07 5 SB 20.99 x x 20.99 20.99 307.00
6 87 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 2 PB 17.18 16.68 17.18 16.76 17.18 237.00
7 84 Kamila KnotkováKamila Knotková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 1 PB 12.60 12.28 x 12.60 12.60 153.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 30.4.2022 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Rostislav PivecRostislav Pivec
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 2 PB 30.73 30.73 r 30.73 309.00
2 51 Jan KuchařJan Kuchař
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 4 29.04 26.23 29.04 26.13 29.04 286.00
3 56 Richard NěmečekRichard Němeček
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 1 PB 23.02 23.02 18.99 21.65 23.02 202.00
4 55 Jan ŠílaJan Šíla
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
08 3 PB 20.14 x 20.14 x 20.14 163.00
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 61 Pavla MolíkováPavla Molíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 1 SB 25.84 25.51 25.84 24.95 25.84 398.00
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 1.5.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5 44.91 44.91 43.56 41.97 44.91 514.00
2 84 Jan KrizanJan Krizan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4 SB 31.44 31.44 x 29.66 31.44 320.00
3 86 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 3 SB 31.32 29.18 27.38 31.32 31.32 318.00
4 85 Ondřej GlozaOndřej Gloza
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1 PB 31.14 29.44 31.14 x 31.14 315.00
5 87 Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
01 2 SB 18.52 x x 18.52 18.52 142.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 60 Kryštof BaxaKryštof Baxa
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 PB 52.09 47.36 47.73 52.09 52.09 620.00
2 63 Jakub JiroutJakub Jirout
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 2 SB 42.30 36.84 41.44 42.30 42.30 476.00
3 67 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
03 1 SB 33.24 33.24 x x 33.24 345.00
Celkem 3 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 30.4.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 81 Matěj KovačíkMatěj Kovačík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 9 SB 61.44 52.46 57.47 61.44 61.44 406.00
2 84 Jan BenedaJan Beneda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 8 PB 58.10 51.29 56.84 58.10 58.10 377.00
3 88 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 7 PB 44.49 40.54 44.49 39.45 44.49 261.00
4 86 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 5 PB 38.03 34.95 36.66 38.03 38.03 208.00
5 83 Jiří TrnkaJiří Trnka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 4 PB 37.18 34.15 37.18 35.92 37.18 201.00
6 87 Matěj BouškaMatěj Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
09 6 SB 36.91 36.91 35.97 35.70 36.91 199.00
7 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3 SB 32.13 30.82 30.06 32.13 32.13 160.00
8 90 Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 2 PB 30.65 23.88 29.68 30.65 30.65 148.00
9 91 Jonáš FohlJonáš Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 1 SB 24.65 24.65 21.62 24.59 24.65 102.00
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 30.4.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 51 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 12 PB 41.31 41.31 36.53 x 41.31 371.00
2 56 Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 9 PB 40.59 35.16 40.59 32.88 40.59 362.00
3 61 Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 1 PB 39.11 30.75 34.82 39.11 39.11 344.00
4 55 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 11 PB 37.46 37.46 36.18 x 37.46 324.00
5 54 Johana ProkešováJohana Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 10 PB 35.23 30.58 35.23 29.60 35.23 297.00
6 70 Natálie VintrováNatálie Vintrová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 5 PB 34.72 28.31 x 34.72 34.72 291.00
7 60 Tereza ČečkováTereza Čečková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 8 PB 30.86 26.45 30.86 29.21 30.86 245.00
8 63 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 2 PB 29.61 29.61 25.26 28.38 29.61 230.00
9 66 Barbora BednářováBarbora Bednářová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 7 PB 28.04 26.61 28.04 23.64 28.04 212.00
10 67 Kateřina ZochováKateřina Zochová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
11 6 PB 25.34 x 18.20 25.34 25.34 181.00
11 68 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
12 3 PB 21.56 16.90 21.56 12.45 21.56 138.00
12 59 Tereza PlášilováTereza Plášilová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 4 PB 21.19 20.72 21.19 18.82 21.19 134.00
Celkem 12 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1765
2 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1681
3 Jiří TrnkaJiří Trnka 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1632
4 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1597
5 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1579
6 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 1284
7 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0923
8 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0817
9 Jonáš FohlJonáš Fohl 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0482
Celkem 9 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2860
2 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2606
3 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2177
4 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2128
5 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1926
6 Tereza PlášilováTereza Plášilová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1916
7 Adéla KubalákováAdéla Kubaláková 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1655
8 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1290
9 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1288
10 Barbora BednářováBarbora Bednářová 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1245
11 Veronika MaruniakováVeronika Maruniaková 12 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1151
12 Natálie VintrováNatálie Vintrová 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0995
Celkem 12 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavla MolíkováPavla Molíková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3905
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4000
Celkem 1 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3698
2 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2989
3 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2983
4 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2959
5 Natálie PokornáNatálie Pokorná 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2785
6 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2628
7 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2485
Celkem 7 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan KuchařJan Kuchař 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3430
2 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3013
3 Jan ŠílaJan Šíla 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2241
4 Richard NěmečekRichard Němeček 08 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 1215
Celkem 4 závodníků
desetiboj [M] - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6379
2 Jan KrizanJan Krizan 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4571
3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4365
4 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4089
5 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 3519
Celkem 5 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5756
2 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5565
3 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4995
Celkem 3 závodníků