Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký kraj

Olomouc (25. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 07.60 681.00
2 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 SB 07.65 665.00
3 Adam StruhárAdam Struhár 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 SB 07.80 619.00
4 Roman MokrovicsRoman Mokrovics 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.86 601.00
5 Jakub MichalíkJakub Michalík 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 07.94 577.00
6 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 08.34 465.00
MS Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 08.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matyáš VolfMatyáš Volf 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.01
2 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 SB 08.20 439.00
3 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 SB 08.23 431.00
4 Čeněk KudličkaČeněk Kudlička 07 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 7 08.25 426.00
5 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 08.37 396.00
6 Radek KozubRadek Kozub 08 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 2 08.68 322.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 07.50 713.00
2 Jan KorytářJan Korytář 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 07.75 634.00
3 Josef ŠlézarJosef Šlézar 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 2 07.81 616.00
4 Plášek VlastimilPlášek Vlastimil 06 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 4 SB 08.12 525.00
5 Adam JankovičAdam Jankovič 07 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 6 08.33 468.00
6 Adam NosekAdam Nosek 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 7 08.97 311.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.89 592.00
2 Ondřej ZapadloOndřej Zapadlo 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.07 540.00
3 Vladimír LonVladimír Lon 02 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.26 487.00
4 Pavel BartlPavel Bartl 06 jedničkajednička 4 08.33 468.00
5 Ondřej ChytkaOndřej Chytka 07 jedničkajednička 6 08.39 452.00
6 Dominik BurdaDominik Burda 07 jedničkajednička 5 08.45 436.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 07.50 713.00
2 Nicolas HusNicolas Hus 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 07.60 681.00
3 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 2 SB 07.65 665.00
4 Jan KorytářJan Korytář 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 07.75 634.00
5 Adam StruhárAdam Struhár 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 SB 07.80 619.00
6 Josef ŠlézarJosef Šlézar 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 2 07.81 616.00
7 Roman MokrovicsRoman Mokrovics 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 07.86 601.00
8 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 2 07.89 592.00
9 Jakub MichalíkJakub Michalík 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 07.94 577.00
10 Matyáš VolfMatyáš Volf 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 08.01
11 Ondřej ZapadloOndřej Zapadlo 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 08.07 540.00
12 Plášek VlastimilPlášek Vlastimil 06 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 4 SB 08.12 525.00
13 Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 08.20
13 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 SB 08.20 439.00
15 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 6 SB 08.23 431.00
16 Čeněk KudličkaČeněk Kudlička 07 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 7 08.25 426.00
17 Vladimír LonVladimír Lon 02 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 08.26 487.00
18 Adam JankovičAdam Jankovič 07 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 6 08.33 468.00
18 Pavel BartlPavel Bartl 06 jedničkajednička 4 08.33 468.00
20 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 7 08.34 465.00
21 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 5 08.37 396.00
22 Ondřej ChytkaOndřej Chytka 07 jedničkajednička 6 08.39 452.00
23 Dominik BurdaDominik Burda 07 jedničkajednička 5 08.45 436.00
24 Radek KozubRadek Kozub 08 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 2 08.68 322.00
25 Adam NosekAdam Nosek 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 7 08.97 311.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.26 487.00
2 Matouš KubínMatouš Kubín 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 SB 08.37 457.00
3 Jan DočkalJan Dočkal 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.46 434.00
4 Adam FaloutAdam Falout 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 7 08.68 378.00
5 Adam Mark FerronAdam Mark Ferron 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 2 08.71 371.00
6 Albert SedláčekAlbert Sedláček 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 08.76 359.00
7 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 8 08.80 350.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SadílekJakub Sadílek 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 08.15 517.00
2 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 08.30 476.00
3 David TillDavid Till 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 8 08.36 460.00
4 Šimon VybíralŠimon Vybíral 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 SB 08.47 431.00
5 Jakub MatalJakub Matal 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 08.62 393.00
6 Vít NavrátilVít Navrátil 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 08.98 309.00
7 David MoudrýDavid Moudrý 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 09.40 222.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 10:45) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HorkýMarek Horký 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3 08.16 514.00
2 Jakub VlčekJakub Vlček 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 8 08.37 457.00
3 Martin JankůMartin Janků 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 7 08.51 421.00
4 Alexandr OndruškaAlexandr Ondruška 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 1 08.76 359.00
5 Filip FehérFilip Fehér 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 5 08.86 336.00
6 Jan BurešJan Bureš 09 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 4 09.00 304.00
7 Petr FialaPetr Fiala 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 09.01 302.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SadílekJakub Sadílek 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 08.15 517.00
2 Marek HorkýMarek Horký 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 3 08.16 514.00
3 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 08.26 487.00
4 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 08.30 476.00
5 David TillDavid Till 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 8 08.36 460.00
6 Matouš KubínMatouš Kubín 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 SB 08.37 457.00
6 Jakub VlčekJakub Vlček 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 8 08.37 457.00
8 Jan DočkalJan Dočkal 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.46 434.00
9 Šimon VybíralŠimon Vybíral 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 SB 08.47 431.00
10 Martin JankůMartin Janků 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 7 08.51 421.00
11 Jakub MatalJakub Matal 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 08.62 393.00
12 Adam FaloutAdam Falout 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 7 08.68 378.00
13 Adam Mark FerronAdam Mark Ferron 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 2 08.71 371.00
14 Albert SedláčekAlbert Sedláček 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 08.76 359.00
14 Alexandr OndruškaAlexandr Ondruška 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 1 08.76 359.00
16 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 8 08.80 350.00
17 Filip FehérFilip Fehér 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 5 08.86 336.00
18 Vít NavrátilVít Navrátil 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 08.98 309.00
19 Jan BurešJan Bureš 09 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 4 09.00 304.00
20 Petr FialaPetr Fiala 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 09.01 302.00
21 David MoudrýDavid Moudrý 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 09.40 222.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.21 785.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 08.31 755.00
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2 08.73 637.00
4 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 8 SB 08.74 635.00
5 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.76 629.00
6 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 7 08.76 629.00
7 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 08.88 597.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 10:30) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 08.21 785.00
2 Jana StratilováJana Stratilová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 08.22 782.00
3 Barbora KrálováBarbora Králová 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 08.58 678.00
4 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.94 582.00
5 Pavlína BáťkováPavlína Báťková 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 09.11 538.00
6 Eliška ZaoralováEliška Zaoralová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 8 09.18 521.00
7 Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 09.40 468.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 10:30) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS iva Králováiva Králová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 08.44
2 Berenika DiňováBerenika Diňová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 08.85 543.00
3 Karolína MajerováKarolína Majerová 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 7 09.09 484.00
4 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 3 09.21 456.00
5 Tereza BergerTereza Berger 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 4 09.27 442.00
6 Tereza VejrostováTereza Vejrostová 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 8 09.36 422.00
7 Jana PolákováJana Poláková 06 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 2 09.41 411.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.21 785.00
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 08.21 785.00
3 Jana StratilováJana Stratilová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 08.22 782.00
4 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 08.31 755.00
5 iva Králováiva Králová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 08.44
6 Barbora KrálováBarbora Králová 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 08.58 678.00
7 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2 08.73 637.00
8 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 8 SB 08.74 635.00
9 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 08.76 629.00
9 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 7 08.76 629.00
11 Berenika DiňováBerenika Diňová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 5 08.85 543.00
12 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 08.88 597.00
13 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 08.94 582.00
14 Karolína MajerováKarolína Majerová 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 7 09.09 484.00
15 Pavlína BáťkováPavlína Báťková 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 09.11 538.00
16 Eliška ZaoralováEliška Zaoralová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 8 09.18 521.00
17 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 3 09.21 456.00
18 Tereza BergerTereza Berger 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 4 09.27 442.00
19 Tereza VejrostováTereza Vejrostová 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 8 09.36 422.00
20 Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 09.40 468.00
21 Jana PolákováJana Poláková 06 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 2 09.41 411.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 SB 08.46 712.00
2 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 08.63 665.00
3 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.73 637.00
4 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.84 608.00
5 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 09.01 564.00
6 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 09.23 509.00
7 Anna ŠenkováAnna Šenková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 09.30 492.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 11:15) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BouchalováTereza Bouchalová 08 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 3 08.70 582.00
MS Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 09.13
MS Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 09.35
4 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 09.41 411.00
5 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 09.58 374.00
6 Hana ŠevčíkováHana Ševčíková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.87 314.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 25.5.2022 - 11:15) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 6 08.92 587.00
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 09.22 511.00
3 Karolína KoudelákováKarolína Koudeláková 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 09.28 496.00
4 Tereza ŘehulováTereza Řehulová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 09.34 482.00
5 Sali ChuraváSali Churavá 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 09.59 424.00
6 Lenka BudinováLenka Budinová 10 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 4 10.39 261.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 25.5.2022 - 11:15) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.73 637.00
2 Victoria PlacháVictoria Plachá 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 09.08 546.00
3 Karolína KrbcováKarolína Krbcová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 09.40 468.00
4 Klára MelničukováKlára Melničuková 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 09.41 465.00
5 Karolína ChytilováKarolína Chytilová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 09.42 463.00
6 Sára KlemšováSára Klemšová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5 09.50 444.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 5 SB 08.46 712.00
2 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 08.63 665.00
3 Tereza BouchalováTereza Bouchalová 08 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 3 08.70 582.00
4 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 4 08.73 637.00
4 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 08.73 637.00
6 Mariella HofmanováMariella Hofmanová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 3 08.84 608.00
7 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 6 08.92 587.00
8 Nikola SnášelováNikola Snášelová 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 7 09.01 564.00
9 Victoria PlacháVictoria Plachá 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 09.08 546.00
10 Ester BednaříkováEster Bednaříková 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 6 09.13
11 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 7 09.22 511.00
12 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 09.23 509.00
13 Karolína KoudelákováKarolína Koudeláková 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 09.28 496.00
14 Anna ŠenkováAnna Šenková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 09.30 492.00
15 Tereza ŘehulováTereza Řehulová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 09.34 482.00
16 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 09.35
17 Karolína KrbcováKarolína Krbcová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 09.40 468.00
18 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 2 09.41 411.00
18 Klára MelničukováKlára Melničuková 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 09.41 465.00
20 Karolína ChytilováKarolína Chytilová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 09.42 463.00
21 Sára KlemšováSára Klemšová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 5 09.50 444.00
22 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 09.58 374.00
23 Sali ChuraváSali Churavá 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5 09.59 424.00
24 Hana ŠevčíkováHana Ševčíková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 09.87 314.00
25 Lenka BudinováLenka Budinová 10 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 4 10.39 261.00

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 13:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 1:55.78 573.00
2 Nikola BartošováNikola Bartošová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 2:00.09 507.00
3 Karolína ChytilováKarolína Chytilová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 11 2:00.22 505.00
4 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 2:00.43 502.00
5 Bea HadačováBea Hadačová 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 10 2:02.43 474.00
6 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 2:06.13 422.00
7 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 2:06.68 415.00
8 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 2:07.23 407.00
9 Veronika PříkopováVeronika Příkopová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 2:07.38 405.00
10 Tereza BouchalováTereza Bouchalová 08 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 7 2:09.99 372.00
11 Ema DráčováEma Dráčová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 9 2:10.14 370.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 1 1:51.62 639.00
2 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 7 1:59.51 516.00
3 Monika MajerováMonika Majerová 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 2:01.33 489.00
4 Karolína KrbcováKarolína Krbcová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 2:03.39 460.00
5 Tereza ŘehulováTereza Řehulová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 8 2:03.82 454.00
6 Beáta MudrováBeáta Mudrová 09 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 5 2:05.64 429.00
7 Justýna ŽákováJustýna Žáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 12 2:05.85 426.00
8 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 2:06.11 422.00
9 Eliška VondrákováEliška Vondráková 10 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 11 2:06.72 414.00
10 Alena SvobodováAlena Svobodová 10 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 9 2:22.24 231.00
11 Simona PallováSimona Pallová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 2:25.61 198.00
Monika ŠpitováMonika Špitová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 10 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 1 1:51.62 639.00
2 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 1:55.78 573.00
3 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 7 1:59.51 516.00
4 Nikola BartošováNikola Bartošová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 2:00.09 507.00
5 Karolína ChytilováKarolína Chytilová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 11 2:00.22 505.00
6 Ema Marie PelikánováEma Marie Pelikánová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 2:00.43 502.00
7 Monika MajerováMonika Majerová 10 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 2:01.33 489.00
8 Bea HadačováBea Hadačová 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 10 2:02.43 474.00
9 Karolína KrbcováKarolína Krbcová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 2 2:03.39 460.00
10 Tereza ŘehulováTereza Řehulová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 8 2:03.82 454.00
11 Beáta MudrováBeáta Mudrová 09 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 5 2:05.64 429.00
12 Justýna ŽákováJustýna Žáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 12 2:05.85 426.00
13 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 2:06.11 422.00
14 Anna HrazdirováAnna Hrazdirová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 3 2:06.13 422.00
15 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 2:06.68 415.00
16 Eliška VondrákováEliška Vondráková 10 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 11 2:06.72 414.00
17 Marie ŠkráškováMarie Škrášková 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 2:07.23 407.00
18 Veronika PříkopováVeronika Příkopová 10 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 2:07.38 405.00
19 Tereza BouchalováTereza Bouchalová 08 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 7 2:09.99 372.00
20 Ema DráčováEma Dráčová 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 9 2:10.14 370.00
21 Alena SvobodováAlena Svobodová 10 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 9 2:22.24 231.00
22 Simona PallováSimona Pallová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 2:25.61 198.00
Monika ŠpitováMonika Špitová 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 10 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 2:25.90 745.00
2 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 SB 2:40.26 570.00
3 Klára BarešováKlára Barešová 08 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 8 2:41.15 560.00
4 Lucie PeterkováLucie Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 SB 2:42.20 548.00
5 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 2:50.33 460.00
6 Linda PeterkováLinda Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 SB 2:53.63 427.00
7 Lada RopováLada Ropová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 SB 2:55.45 409.00
8 Martina KopeckáMartina Kopecká 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 7 SB 2:57.10 393.00
9 Judit CoufalováJudit Coufalová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 10 2:59.07 374.00
10 Natálie BatováNatálie Batová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 9 3:02.16 345.00
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 8 2:28.98 706.00
2 Eliška ZaoralováEliška Zaoralová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 10 2:50.06 463.00
3 Veronika HolcováVeronika Holcová 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 2:51.01 453.00
4 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 08 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 9 2:55.19 411.00
MS Klára LabounkováKlára Labounková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 2:55.91
6 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 4 2:58.11 383.00
7 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 3:03.84 330.00
8 Zuzana FilipováZuzana Filipová 06 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 1 3:07.55 298.00
9 Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 3:07.60 298.00
Karolína FrolováKarolína Frolová 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1 2:25.90 745.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 8 2:28.98 706.00
3 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 2 SB 2:40.26 570.00
4 Klára BarešováKlára Barešová 08 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 8 2:41.15 560.00
5 Lucie PeterkováLucie Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 5 SB 2:42.20 548.00
6 Eliška ZaoralováEliška Zaoralová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 10 2:50.06 463.00
7 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 2:50.33 460.00
8 Veronika HolcováVeronika Holcová 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 3 2:51.01 453.00
9 Linda PeterkováLinda Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 4 SB 2:53.63 427.00
10 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 08 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 9 2:55.19 411.00
11 Lada RopováLada Ropová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 SB 2:55.45 409.00
12 Klára LabounkováKlára Labounková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 2:55.91
13 Martina KopeckáMartina Kopecká 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 7 SB 2:57.10 393.00
14 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 4 2:58.11 383.00
15 Judit CoufalováJudit Coufalová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 10 2:59.07 374.00
16 Natálie BatováNatálie Batová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 9 3:02.16 345.00
17 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 3:03.84 330.00
18 Zuzana FilipováZuzana Filipová 06 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 1 3:07.55 298.00
19 Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 7 3:07.60 298.00
Karolína FrolováKarolína Frolová 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 2 DNS

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 12:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KlanicaPetr Klanica 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:21.19 472.00
2 Sebastian ŠanaSebastian Šana 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 3:22.05 464.00
3 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 3:26.84 425.00
4 Adam Mark FerronAdam Mark Ferron 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 4 SB 3:28.00 416.00
5 Filip FehérFilip Fehér 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 9 3:29.34 406.00
6 Jakub FlajšarJakub Flajšar 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 SB 3:36.59 351.00
7 Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 3:39.74 328.00
8 Richard DrozdRichard Drozd 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 8 3:42.22 311.00
9 Jan BurešJan Bureš 09 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 7 3:48.17 271.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 3:08.18 586.00
2 Jakub KřížekJakub Křížek 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 3:13.44 539.00
3 Jakub MolíkJakub Molík 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 3:16.68 510.00
4 Daniel RuprechtDaniel Ruprecht 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 7 3:29.61 404.00
5 David PodsklanDavid Podsklan 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 6 3:31.66 388.00
6 Tomáš VáclavekTomáš Václavek 10 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 9 3:40.91 320.00
7 Matěj NěmečekMatěj Němeček 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 3:45.22 290.00
8 Jakub ValentaJakub Valenta 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 10 3:47.28 277.00
9 Matyáš FrancMatyáš Franc 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 3:55.66 224.00
Martin SchönfeldMartin Schönfeld 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 8 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HájekJakub Hájek 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 3:08.18 586.00
2 Jakub KřížekJakub Křížek 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3 3:13.44 539.00
3 Jakub MolíkJakub Molík 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 3:16.68 510.00
4 Petr KlanicaPetr Klanica 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 3:21.19 472.00
5 Sebastian ŠanaSebastian Šana 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 3:22.05 464.00
6 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 3 3:26.84 425.00
7 Adam Mark FerronAdam Mark Ferron 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 4 SB 3:28.00 416.00
8 Filip FehérFilip Fehér 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 9 3:29.34 406.00
9 Daniel RuprechtDaniel Ruprecht 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 7 3:29.61 404.00
10 David PodsklanDavid Podsklan 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 6 3:31.66 388.00
11 Jakub FlajšarJakub Flajšar 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 SB 3:36.59 351.00
12 Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 6 3:39.74 328.00
13 Tomáš VáclavekTomáš Václavek 10 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 9 3:40.91 320.00
14 Richard DrozdRichard Drozd 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 8 3:42.22 311.00
15 Matěj NěmečekMatěj Němeček 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 5 3:45.22 290.00
16 Jakub ValentaJakub Valenta 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 10 3:47.28 277.00
17 Jan BurešJan Bureš 09 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 7 3:48.17 271.00
18 Matyáš FrancMatyáš Franc 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 3:55.66 224.00
Martin SchönfeldMartin Schönfeld 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 8 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán GalíkŠtěpán Galík 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 4:32.48 728.00
2 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 SB 4:43.22 660.00
3 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 SB 4:44.92 650.00
4 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 SB 4:47.63 633.00
5 David DrábekDavid Drábek 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 4:49.23 623.00
6 Vojtěch NedavaškaVojtěch Nedavaška 06 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 6 4:57.79 573.00
7 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 5:01.64 550.00
8 Filip BrtníčekFilip Brtníček 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 9 SB 5:08.77 510.00
9 Filip JílekFilip Jílek 07 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 7 5:21.56 442.00
10 Michael VlkMichael Vlk 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 13 5:26.82 415.00
11 Tomáš HolubíkTomáš Holubík 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 12 5:32.63 386.00
12 Filip KovalskýFilip Kovalský 08 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 10 6:06.62 238.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš KuschnerTadeáš Kuschner 06 jedničkajednička 5 4:44.59 652.00
2 Matouš KundelMatouš Kundel 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 4 5:00.05 559.00
MS Michal MotáňMichal Motáň 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 5:08.32
4 Patrik VicenecPatrik Vicenec 07 jedničkajednička 11 5:09.72 505.00
5 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 5:12.68 489.00
6 Lukáš JulínekLukáš Julínek 07 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 1 5:12.72 489.00
7 Lukáš MaurerLukáš Maurer 06 jedničkajednička 6 5:13.78 483.00
8 Jan ŠpičákJan Špičák 08 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 10 5:14.78 478.00
9 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 5:20.24 449.00
10 Filip NovotnýFilip Novotný 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 8 5:44.11 333.00
Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 9 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán GalíkŠtěpán Galík 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1 4:32.48 728.00
2 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 5 SB 4:43.22 660.00
3 Tadeáš KuschnerTadeáš Kuschner 06 jedničkajednička 5 4:44.59 652.00
4 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 SB 4:44.92 650.00
5 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 8 SB 4:47.63 633.00
6 David DrábekDavid Drábek 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 4:49.23 623.00
7 Vojtěch NedavaškaVojtěch Nedavaška 06 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 6 4:57.79 573.00
8 Matouš KundelMatouš Kundel 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 4 5:00.05 559.00
9 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 3 5:01.64 550.00
10 Michal MotáňMichal Motáň 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 7 5:08.32
11 Filip BrtníčekFilip Brtníček 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 9 SB 5:08.77 510.00
12 Patrik VicenecPatrik Vicenec 07 jedničkajednička 11 5:09.72 505.00
13 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 3 5:12.68 489.00
14 Lukáš JulínekLukáš Julínek 07 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 1 5:12.72 489.00
15 Lukáš MaurerLukáš Maurer 06 jedničkajednička 6 5:13.78 483.00
16 Jan ŠpičákJan Špičák 08 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 10 5:14.78 478.00
17 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 2 5:20.24 449.00
18 Filip JílekFilip Jílek 07 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 7 5:21.56 442.00
19 Michael VlkMichael Vlk 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 13 5:26.82 415.00
20 Tomáš HolubíkTomáš Holubík 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 12 5:32.63 386.00
21 Filip NovotnýFilip Novotný 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 8 5:44.11 333.00
22 Filip KovalskýFilip Kovalský 08 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 10 6:06.62 238.00
Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 9 DNS

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hus, Michalík, Mokrovics, Vacík Hus, Michalík, Mokrovics, Vacík ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 28.56 708.00
2 Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 SB 28.67 699.00
3 Šíma, Štencl, Nesvadba, Spurný Šíma, Štencl, Nesvadba, Spurný ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 30.09 588.00
4 Korytář, Kouba, Lon, Kopec Korytář, Kouba, Lon, Kopec ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 30.35 569.00
5 Pohlídal, Struhár, Marek, Stavělík Pohlídal, Struhár, Marek, Stavělík ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 8 30.43 563.00
6 Burda, Maurer, Bartl, Chytka Burda, Maurer, Bartl, Chytka jedničkajednička 6 31.10 514.00
7 Bah Abdoul, Jankovič, Nosek, Šlézar Bah Abdoul, Jankovič, Nosek, Šlézar RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 3 31.88 460.00
8 Kozub, Jílek, Kudlička, Nedavaška Kozub, Jílek, Kudlička, Nedavaška ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 5 SB 32.14 443.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 10:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Csoma, Brtníček, Martinec, Zapadlo Csoma, Brtníček, Martinec, Zapadlo Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 31.31 499.00
2 Kundel, Václavík, Novotný, Holubík Kundel, Václavík, Novotný, Holubík ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 31.82 464.00
3 Bujnoch, Richter, Nesrsta, Dobrovschi Bujnoch, Richter, Nesrsta, Dobrovschi ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 32.45 423.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hus, Michalík, Mokrovics, Vacík Hus, Michalík, Mokrovics, Vacík ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 28.56 708.00
2 Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Hastík, Zbořil, Herinek, Zbořil Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 4 SB 28.67 699.00
3 Šíma, Štencl, Nesvadba, Spurný Šíma, Štencl, Nesvadba, Spurný ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1 30.09 588.00
4 Korytář, Kouba, Lon, Kopec Korytář, Kouba, Lon, Kopec ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 7 30.35 569.00
5 Pohlídal, Struhár, Marek, Stavělík Pohlídal, Struhár, Marek, Stavělík ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 8 30.43 563.00
6 Burda, Maurer, Bartl, Chytka Burda, Maurer, Bartl, Chytka jedničkajednička 6 31.10 514.00
7 Csoma, Brtníček, Martinec, Zapadlo Csoma, Brtníček, Martinec, Zapadlo Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 5 31.31 499.00
8 Kundel, Václavík, Novotný, Holubík Kundel, Václavík, Novotný, Holubík ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 3 31.82 464.00
9 Bah Abdoul, Jankovič, Nosek, Šlézar Bah Abdoul, Jankovič, Nosek, Šlézar RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 3 31.88 460.00
10 Kozub, Jílek, Kudlička, Nedavaška Kozub, Jílek, Kudlička, Nedavaška ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 5 SB 32.14 443.00
11 Bujnoch, Richter, Nesrsta, Dobrovschi Bujnoch, Richter, Nesrsta, Dobrovschi ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 4 32.45 423.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sadílek, Matal, Křížek, Mišák Sadílek, Matal, Křížek, Mišák ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 8 31.50 486.00
2 Horký, Janků, Opravil, Lajmar Horký, Janků, Opravil, Lajmar ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 6 32.13 444.00
3 Fiala, Štěpán, Till, Vlček Fiala, Štěpán, Till, Vlček ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 32.26 435.00
4 Kubín, Vrána, Vybíral, Zlámal Kubín, Vrána, Vybíral, Zlámal ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 32.39 426.00
5 Prejda, Ferron, Heinisch, Falout Prejda, Ferron, Heinisch, Falout ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 7 33.35 366.00
6 Beránek, Navrátil, Ondruška, Peška Beránek, Navrátil, Ondruška, Peška ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 33.84 337.00
7 Dočkal, Dvořák, Moudrý, Šťastný Dočkal, Dvořák, Moudrý, Šťastný ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 37.64 148.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 09:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlček, Fiala, Šroubek, Hájek Vlček, Fiala, Šroubek, Hájek ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 32.89 394.00
2 Herzig, Podsklan, Drozd, Bureš Herzig, Podsklan, Drozd, Bureš ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5 34.13 320.00
3 Bučko, Flajšar, Just, Němeček Bučko, Flajšar, Just, Němeček ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 35.70 235.00
4 Hradilík, Marek, Vlach, Franc Hradilík, Marek, Vlach, Franc ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 36.80 183.00
Oharek, Václavek, Ruprecht, Theimer Oharek, Václavek, Ruprecht, Theimer ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sadílek, Matal, Křížek, Mišák Sadílek, Matal, Křížek, Mišák ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 8 31.50 486.00
2 Horký, Janků, Opravil, Lajmar Horký, Janků, Opravil, Lajmar ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 6 32.13 444.00
3 Fiala, Štěpán, Till, Vlček Fiala, Štěpán, Till, Vlček ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 32.26 435.00
4 Kubín, Vrána, Vybíral, Zlámal Kubín, Vrána, Vybíral, Zlámal ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 2 32.39 426.00
5 Vlček, Fiala, Šroubek, Hájek Vlček, Fiala, Šroubek, Hájek ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2 32.89 394.00
6 Prejda, Ferron, Heinisch, Falout Prejda, Ferron, Heinisch, Falout ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 7 33.35 366.00
7 Beránek, Navrátil, Ondruška, Peška Beránek, Navrátil, Ondruška, Peška ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 33.84 337.00
8 Herzig, Podsklan, Drozd, Bureš Herzig, Podsklan, Drozd, Bureš ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 5 34.13 320.00
9 Bučko, Flajšar, Just, Němeček Bučko, Flajšar, Just, Němeček ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 4 35.70 235.00
10 Hradilík, Marek, Vlach, Franc Hradilík, Marek, Vlach, Franc ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 3 36.80 183.00
11 Dočkal, Dvořák, Moudrý, Šťastný Dočkal, Dvořák, Moudrý, Šťastný ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 37.64 148.00
Oharek, Václavek, Ruprecht, Theimer Oharek, Václavek, Ruprecht, Theimer ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 6 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 09:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berková, Vepřeková, Žandová, Žebroková Berková, Vepřeková, Žandová, Žebroková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 31.69 759.00
2 Dvořáková, Coufalová, Homoláčová, Šinclová Dvořáková, Coufalová, Homoláčová, Šinclová Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2 32.26 717.00
3 Vejrostová, Diňová, Pražáková, Škopová Vejrostová, Diňová, Pražáková, Škopová ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1 32.74 683.00
4 Batová, Králová, Báťková, Stratilová Batová, Králová, Báťková, Stratilová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 33.04 662.00
5 Kopecká, Kvíčalová, Ropová, Sedláčková Kopecká, Kvíčalová, Ropová, Sedláčková ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 8 33.09 658.00
6 Bürglová, Peterková, Peterková, Kroupová Bürglová, Peterková, Peterková, Kroupová ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 33.83 608.00
7 Filipová, Křenková, Berger, Kuchařová Filipová, Křenková, Berger, Kuchařová ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 7 36.49 441.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 09:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prečanová, Kostelanská, Příleská, Holcová Prečanová, Kostelanská, Příleská, Holcová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 34.59 558.00
2 Hrubanová, Jungmannová, Minxová, Pajchlová Hrubanová, Jungmannová, Minxová, Pajchlová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 36.42 445.00
3 Poláková, Dianová, Kročáková, Vaňková Poláková, Dianová, Kročáková, Vaňková ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 3 37.47 386.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berková, Vepřeková, Žandová, Žebroková Berková, Vepřeková, Žandová, Žebroková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 31.69 759.00
2 Dvořáková, Coufalová, Homoláčová, Šinclová Dvořáková, Coufalová, Homoláčová, Šinclová Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2 32.26 717.00
3 Vejrostová, Diňová, Pražáková, Škopová Vejrostová, Diňová, Pražáková, Škopová ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1 32.74 683.00
4 Batová, Králová, Báťková, Stratilová Batová, Králová, Báťková, Stratilová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 4 33.04 662.00
5 Kopecká, Kvíčalová, Ropová, Sedláčková Kopecká, Kvíčalová, Ropová, Sedláčková ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 8 33.09 658.00
6 Bürglová, Peterková, Peterková, Kroupová Bürglová, Peterková, Peterková, Kroupová ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 6 33.83 608.00
7 Prečanová, Kostelanská, Příleská, Holcová Prečanová, Kostelanská, Příleská, Holcová ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 6 34.59 558.00
8 Hrubanová, Jungmannová, Minxová, Pajchlová Hrubanová, Jungmannová, Minxová, Pajchlová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 36.42 445.00
9 Filipová, Křenková, Berger, Kuchařová Filipová, Křenková, Berger, Kuchařová ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 7 36.49 441.00
10 Poláková, Dianová, Kročáková, Vaňková Poláková, Dianová, Kročáková, Vaňková ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 3 37.47 386.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 25.5.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špičáková, Kouřilová, Navrátilová, Hofmanová Špičáková, Kouřilová, Navrátilová, Hofmanová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 32.68 687.00
2 Koláčková, Mnichová, Motalová, Navrátilová Koláčková, Mnichová, Motalová, Navrátilová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 32.72 684.00
3 Spillerová, Kohoutková, Reichlová, Vondráková Spillerová, Kohoutková, Reichlová, Vondráková ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 8 34.37 572.00
4 Navrátilová, Churavá, Krňávková, Koudeláková Navrátilová, Churavá, Krňávková, Koudeláková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 35.41 506.00
5 Rudolfová, Ševčíková, Zbořilová, Šenková Rudolfová, Ševčíková, Zbořilová, Šenková Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 35.56 497.00
6 Plachá, Chytilová, Melničuková, Ryšavá Plachá, Chytilová, Melničuková, Ryšavá ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 35.61 494.00
7 Havlíková, Masaryková, Řehulová, Sokelová Havlíková, Masaryková, Řehulová, Sokelová ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1 35.71 487.00
8 Mudrová, Budinová, Svobodová, Smolíková Mudrová, Budinová, Svobodová, Smolíková Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 3 38.49 332.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 25.5.2022 - 10:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Navrátilová, Pelikánová, Selingerová, Bartošová Navrátilová, Pelikánová, Selingerová, Bartošová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 34.96 534.00
2 Špitová, Holišová, Bednaříková, Macháčková Špitová, Holišová, Bednaříková, Macháčková ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 35.05 528.00
3 Cigánková, Drimlová, Ščučková, Kylarová Cigánková, Drimlová, Ščučková, Kylarová ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 5 35.19 519.00
4 Majerová, Novosádová, Dráčová, Vytásková Majerová, Novosádová, Dráčová, Vytásková ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 36.60 435.00
5 Bouchalová, Hernandézová, Vedrová, Navrátilová Bouchalová, Hernandézová, Vedrová, Navrátilová Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 4 36.92 416.00
6 Hadačová, Matějů, Dubová, Drahotuská Hadačová, Matějů, Dubová, Drahotuská ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 36.93 416.00
7 Gregorová, Klemšová, Krbcová, Pallová Gregorová, Klemšová, Krbcová, Pallová ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 37.02 411.00
8 Škrášková, Hrazdirová, Jehlářová, Hradilová Škrášková, Hrazdirová, Jehlářová, Hradilová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 38.12 351.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špičáková, Kouřilová, Navrátilová, Hofmanová Špičáková, Kouřilová, Navrátilová, Hofmanová ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 4 32.68 687.00
2 Koláčková, Mnichová, Motalová, Navrátilová Koláčková, Mnichová, Motalová, Navrátilová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 5 32.72 684.00
3 Spillerová, Kohoutková, Reichlová, Vondráková Spillerová, Kohoutková, Reichlová, Vondráková ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 8 34.37 572.00
4 Navrátilová, Pelikánová, Selingerová, Bartošová Navrátilová, Pelikánová, Selingerová, Bartošová ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1 34.96 534.00
5 Špitová, Holišová, Bednaříková, Macháčková Špitová, Holišová, Bednaříková, Macháčková ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 8 35.05 528.00
6 Cigánková, Drimlová, Ščučková, Kylarová Cigánková, Drimlová, Ščučková, Kylarová ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 5 35.19 519.00
7 Navrátilová, Churavá, Krňávková, Koudeláková Navrátilová, Churavá, Krňávková, Koudeláková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 35.41 506.00
8 Rudolfová, Ševčíková, Zbořilová, Šenková Rudolfová, Ševčíková, Zbořilová, Šenková Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 35.56 497.00
9 Plachá, Chytilová, Melničuková, Ryšavá Plachá, Chytilová, Melničuková, Ryšavá ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 35.61 494.00
10 Havlíková, Masaryková, Řehulová, Sokelová Havlíková, Masaryková, Řehulová, Sokelová ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 1 35.71 487.00
11 Majerová, Novosádová, Dráčová, Vytásková Majerová, Novosádová, Dráčová, Vytásková ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 2 36.60 435.00
12 Bouchalová, Hernandézová, Vedrová, Navrátilová Bouchalová, Hernandézová, Vedrová, Navrátilová Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 4 36.92 416.00
13 Hadačová, Matějů, Dubová, Drahotuská Hadačová, Matějů, Dubová, Drahotuská ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6 36.93 416.00
14 Gregorová, Klemšová, Krbcová, Pallová Gregorová, Klemšová, Krbcová, Pallová ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 3 37.02 411.00
15 Škrášková, Hrazdirová, Jehlářová, Hradilová Škrášková, Hrazdirová, Jehlářová, Hradilová Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 7 38.12 351.00
16 Mudrová, Budinová, Svobodová, Smolíková Mudrová, Budinová, Svobodová, Smolíková Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 3 38.49 332.00

skok vysoký - Žáci

(st, 25.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 Body
1 František PospíšilFrantišek Pospíšil
jedničkajednička
06 13 PB 1.66 - - o o xo o o o o o o xo xxx 512.00
2 Vojtěch NedavaškaVojtěch Nedavaška
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
06 10 PB 1.62 o o o o o o o o xo xo o xxx 480.00
3 David KornerDavid Korner
jedničkajednička
06 5 PB 1.62 - - o o o o o o o o xxo xxx 480.00
4 Tadeáš KuschnerTadeáš Kuschner
jedničkajednička
06 8 PB 1.58 - - - - o o o xo xxo xo xxx 449.00
5 Adam JankovičAdam Jankovič
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
07 4 PB 1.54 o o o o o o o o o xx- 419.00
6 David MartinecDavid Martinec
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 23 PB 1.54 - - o o o xo o o o xxx 419.00
7 Jakub StavělíkJakub Stavělík
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
06 16 PB 1.54 o o o o o o xxo o o xxx 419.00
8 Jan MarekJan Marek
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
06 9 PB 1.50 o o o o o o o o xxx 389.00
9 Šimon BujnochŠimon Bujnoch
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 2 PB 1.50 - - o xxo o o xo o xxx 389.00
10 Šimon NěmecŠimon Němec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 22 PB 1.50 - - o o xo xo xo xo xxx 389.00
11= Jonáš NesrstaJonáš Nesrsta
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
06 11 PB 1.46 - - o o o o o xxx 360.00
11= Daniel Bah AbdoulDaniel Bah Abdoul
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
07 1 PB 1.46 o o o o o o o xxx 360.00
13= Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 20 PB 1.46 - - o xo xo o o xxx 360.00
13= Šimon HoraŠimon Hora
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
07 24 PB 1.46 o o o o o xxo o xxx 360.00
15 Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 14 PB 1.46 - - o o o o xo xxx 360.00
16 Josef ŠlézarJosef Šlézar
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
06 17 PB 1.42 o o o o o o xxx 331.00
17 Filip BrtníčekFilip Brtníček
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 18 PB 1.42 o o xo o o o xxx 331.00
18 Pavel PišlPavel Pišl
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
06 12 PB 1.42 o o o xo o xxo xxx 331.00
19 Jakub CsomaJakub Csoma
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 19 PB 1.38 - - o o xo xxx 303.00
20 Jan HolýJan Holý
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
07 3 PB 1.38 o xo o o xo xxx 303.00
21 Matouš KundelMatouš Kundel
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 7 PB 1.34 o o o o xxx 276.00
22 Jonatan KoubaJonatan Kouba
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
08 6 PB 1.34 - o xo o xxx 276.00
23 Samuel SmékalSamuel Smékal
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 15 PB 1.34 - xo xxo xxo xxx 276.00
24 Sebastian VacíkSebastian Vacík
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 21 PB 1.30 o o o xxx 250.00
Celkem 24 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 25.5.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 Body
1 Marek HorkýMarek Horký
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 3 PB 1.50 - - o o o o o o o o xxx 389.00
2 Vojtěch OpravilVojtěch Opravil
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
09 9 PB 1.50 o o o o o o o o xo xxo xxx 389.00
3 Jakub HájekJakub Hájek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 2 PB 1.42 o o o o o o o o xxx 331.00
4 Jakub OharekJakub Oharek
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 8 PB 1.42 - - o o o o o xo xxx 331.00
5 Artur ŠroubekArtur Šroubek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 13 PB 1.42 - o o xo o o xo xo xxx 331.00
6 Dominik DaněkDominik Daněk
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
08 17 PB 1.42 o o o o xo o o xxo xxx 331.00
7= Kamil LajmarKamil Lajmar
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
09 4 PB 1.38 - o xo xo o o xo xxx 303.00
7= Tadeáš UrbánekTadeáš Urbánek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 15 PB 1.38 o xo o o xo o xo xxx 303.00
9 Martin PrejdaMartin Prejda
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
09 18 PB 1.34 o o o o xo o xxx 276.00
10 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 16 PB 1.34 o o xxo xxo o o xxx 276.00
11= Nick DvořákNick Dvořák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 1 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
11= David MoudrýDavid Moudrý
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 7 PB 1.26 o o o o xxx 225.00
13 Saša MarekSaša Marek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 6 PB 1.26 o xo xxo o xxx 225.00
14 Aleš PeškaAleš Peška
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
09 10 PB 1.26 o o o xo xxx 225.00
15 Adam ŠindarAdam Šindar
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 12 PB 1.26 o xxo o xo xxx 225.00
16 Vilém TheimerVilém Theimer
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 14 PB 1.22 o xo o xxx 200.00
17 Daniel MajerDaniel Majer
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
09 5 PB 1.22 xo o xo xxx 200.00
18 Daniel RuprechtDaniel Ruprecht
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 11 PB 1.18 xo o xxx 176.00
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 25.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 Body
1 Julie MachytkováJulie Machytková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 14 PB 1.46 - - - - o o o xo o xxx 577.00
2 Sabina ŽandováSabina Žandová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 20 PB 1.42 - - o o xo o xxo o xxx 534.00
3 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
07 12 PB 1.38 o o o o o xo o xxx 491.00
4= Ema BerkováEma Berková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 2 PB 1.38 - o o o xo o xo xxx 491.00
4= Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
07 6 PB 1.38 o o o o o xo xo xxx 491.00
6= Berenika DiňováBerenika Diňová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
06 4 PB 1.34 o o o o o o xxx 449.00
6= iva Králováiva Králová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 9 PB 1.34 o o o o o o xxx
6= Jana StratilováJana Stratilová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
08 19 PB 1.34 o o o o o o xxx 449.00
9 Berenika MikulkováBerenika Mikulková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
08 22 PB 1.34 o o o o o xo xxx 449.00
10 Marie LoseováMarie Loseová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 21 PB 1.34 o o o o o xxo xxx 449.00
11 Ema KroupováEma Kroupová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 10 PB 1.34 - - o o xo xxo xxx 449.00
12 Veronika PrečanováVeronika Prečanová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
07 18 PB 1.34 xo o o o xxo xxo xxx 449.00
13 Marie ChodníčkováMarie Chodníčková
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 7 PB 1.30 - - o xxo o xxx 409.00
14 Sára KřenkováSára Křenková
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
07 11 PB 1.30 o o o xo xxo xxx 409.00
15 Neli GronychováNeli Gronychová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 5 PB 1.30 o o xxo xxo xxo xxx 409.00
16 Sabina KorejzováSabina Korejzová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 8 PB 1.26 o o o o xxx 369.00
17 Natálie BatováNatálie Batová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
08 1 PB 1.26 o xo o o xxx 369.00
18 Sára MatochováSára Matochová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 15 PB 1.26 o o o xo xxx 369.00
19 Jana PolákováJana Poláková
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
06 17 PB 1.26 o o o xxo xxx 369.00
20 Barbora MinxováBarbora Minxová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 16 PB 1.22 o o o xxx 331.00
21 Barbora LabancováBarbora Labancová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 13 PB 1.22 o o xo xxx 331.00
22 Vendula DianováVendula Dianová
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
08 3 PB 1.18 o o xx 293.00
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 25.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,06 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 Body
1 Nikola SnášelováNikola Snášelová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 16 PB 1.34 - - - - - o xxo o xxx 449.00
2 Adéla DubováAdéla Dubová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
09 4 PB 1.34 o o o o o o o xxo xxx 449.00
3 Monika ŠpitováMonika Špitová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 19 PB 1.34 - - - o o xo xxo xxo xxx 449.00
4 Anna NovosádováAnna Novosádová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 13 PB 1.30 o o o o o o o xxx 409.00
5 Sofie SokelováSofie Sokelová
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 17 PB 1.30 - o o o o xo xo xx 409.00
6 Anna GregorováAnna Gregorová
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
10 5 PB 1.30 - o o o o xxo xo xxx 409.00
7= Lucie RyšaváLucie Ryšavá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 15 PB 1.26 o o o o o o xxx 369.00
7= Anežka KoláčkováAnežka Koláčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 9 PB 1.26 o o o o o o xxx 369.00
9 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 22 PB 1.26 - o o o xo o xxx 369.00
10 Victoria PlacháVictoria Plachá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 14 PB 1.26 o o o o o xo xxx 369.00
11 Anna KrňováAnna Krňová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 10 PB 1.26 - - o o xo xo xxx 369.00
12 Karolína CigánkováKarolína Cigánková
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 1 PB 1.26 o o o xo xxo xxo xxx 369.00
13 Marlene HernandézováMarlene Hernandézová
Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o...
08 6 PB 1.22 o o o o o xxx 331.00
14 Ela DrahotuskáEla Drahotuská
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 2 PB 1.22 o o o xo o xxx 331.00
15 Lucie HolišováLucie Holišová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 7 PB 1.22 - - - xxo o xxx 331.00
16 Sára KlemšováSára Klemšová
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 8 PB 1.22 - o o xo xo xxx 331.00
17 Tereza VedrováTereza Vedrová
Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o...
09 20 PB 1.22 xxo o o xo xxo xxx 331.00
18 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 23 PB 1.18 - xo xo o xxx 293.00
19 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová
Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o...
08 12 PB 1.18 o o o xo xxx 293.00
20 Viktorie KylarováViktorie Kylarová
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 11 PB 1.18 o o xxo xxo xxx 293.00
21 Eliška JehlářováEliška Jehlářová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 21 PB 1.14 - o o xxx 257.00
22 Natálie DrimlováNatálie Drimlová
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 3 PB 1.14 o o xo xxx 257.00
23 Julie SýkorováJulie Sýkorová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 18 PB 1.14 o o xxo xxx 257.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Žáci

(st, 25.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicolas HusNicolas Hus
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 23 PB 5.82 -0.6 m/s 5.75  -0,60 x 5.80  -0,60 5.80 5.82  -0,60 548.00
2 David HastíkDavid Hastík
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 21 PB 5.63 -0.9 m/s 5.15  0,20 5.63  -0,90 5.44  -0,70 5.63 x 508.00
3 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 20 PB 5.48 +0.0 m/s 5.22  0,00 5.27  -0,90 5.18  -0,90 5.27 5.48  0,00 477.00
4 Daniel Bah AbdoulDaniel Bah Abdoul
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
07 1 PB 5.35 -0.3 m/s 4.79  -0,20 5.35  -0,30 4.92  -0,70 5.35 4.97  -0,60 451.00
5 Ondřej ZbořilOndřej Zbořil
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 19 PB 5.34 -0.5 m/s 5.12  -0,40 5.21  -0,80 5.28  -1,40 5.28 5.34  -0,50 449.00
6 Adam StruhárAdam Struhár
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
07 14 PB 5.34 -0.1 m/s 4.57  0,10 5.21  -0,10 5.00  -0,20 5.21 5.34  -0,10 449.00
7 Čeněk KudličkaČeněk Kudlička
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
07 6 PB 5.13 -0.9 m/s 5.01  -1,10 5.13  -0,90 5.05  -1,40 5.13 4.95  -0,60 407.00
8 Šimon BujnochŠimon Bujnoch
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 16 PB 5.07 -0.6 m/s 4.64  -0,20 4.83  -0,90 5.02  -1,20 5.02 5.07  -0,60 396.00
9 Jakub StavělíkJakub Stavělík
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
06 13 PB 5.05 -0.6 m/s 3.91  -0,10 4.75  -1,50 5.05  -0,60 5.05 x 392.00
10 Šimon NěmecŠimon Němec
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
07 17 PB 5.02 -1.1 m/s 4.85  0,00 4.90  -1,50 4.56  -1,00 4.90 5.02  -1,10 386.00
11 Jan HolýJan Holý
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
07 2 PB 4.97 -1.1 m/s - 4.97  -1,10 4.66  -0,60 4.97 4.96  -0,10 377.00
12 Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 11 PB 4.97 -0.3 m/s 4.79  -0,50 4.80  -1,30 4.75  -1,10 4.80 4.97  -0,30 377.00
13 František PospíšilFrantišek Pospíšil
jedničkajednička
06 10 PB 4.88 -0.7 m/s 4.72  -0,30 4.80  -0,60 4.88  -0,70 4.88 4.86  0,00 360.00
14 Ondřej ChytkaOndřej Chytka
jedničkajednička
07 3 PB 4.87 -0.5 m/s 3.09  -0,50 4.87  -0,50 4.63  -0,80 4.87 x 358.00
15 Matěj ČíhalMatěj Číhal
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 18 PB 4.75 -0.5 m/s 3.60  -0,40 4.28  -1,10 4.45  -1,10 4.45 4.75  -0,50 335.00
16 Radek KozubRadek Kozub
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
08 22 PB 4.71 -0.7 m/s x x 4.71  -0,70 4.71 x 328.00
17 David KornerDavid Korner
jedničkajednička
06 5 PB 4.67 -0.7 m/s 4.36  -0,30 x 4.30  -1,40 4.36 4.67  -0,70 321.00
18 Šimon HoraŠimon Hora
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
07 15 PB 4.56 -1.2 m/s x 4.50  -0,90 4.56  -1,20 4.56 3.28  -1,10 301.00
19 Lukáš KopecLukáš Kopec
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 4 PB 4.37 -0.5 m/s 4.37  -0,50 4.21  -0,80 4.03  -1,20 4.37 - 267.00
20 Martin PohlídalMartin Pohlídal
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
07 9 PB 4.31 -0.6 m/s 3.66  -1,40 4.31  -0,60 3.90  -0,90 4.31 4.02  -0,90 257.00
21 Jonáš NesrstaJonáš Nesrsta
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
06 7 PB 4.27 -0.6 m/s 4.10  -0,40 3.91  -0,10 4.27  -0,60 4.27 - 250.00
22 Matěj RozkošnýMatěj Rozkošný
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
07 12 PB 4.07 -0.5 m/s 3.65  -0,20 3.67  -1,30 3.91  -0,40 3.91 4.07  -0,50 217.00
23 Adam NosekAdam Nosek
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
06 8 PB 3.97 -0.3 m/s x 3.97  -0,30 - 3.97 - 201.00
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 25.5.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠťastnýMichal Šťastný
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 13 PB 4.91 +0.0 m/s 4.91  0,00 4.70  -0,10 4.75  -0,30 4.91 4.32  0,30 365.00
2 Jakub SadílekJakub Sadílek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
09 12 PB 4.68 +1.5 m/s 4.36  0,20 4.59  -0,30 4.68  1,50 4.68 4.15  -0,20 323.00
3 Tomáš VránaTomáš Vrána
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 20 PB 4.61 -0.1 m/s 4.61  -0,10 4.43  0,10 3.73  -0,10 4.61 4.16  0,00 310.00
4 Martin JankůMartin Janků
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 6 PB 4.48 +0.1 m/s 4.48  0,10 4.43  0,00 4.33  -0,20 4.48 4.26  0,00 287.00
5 Jan DočkalJan Dočkal
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
10 2 PB 4.38 -0.5 m/s 4.35  0,00 4.38  -0,50 4.15  -0,30 4.38 4.25  -0,30 269.00
6 Stanislav MišákStanislav Mišák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 9 PB 4.37 +0.2 m/s 4.37  0,20 4.23  0,10 3.12  -0,10 4.37 4.12  -0,20 267.00
7 Jakub KřížekJakub Křížek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
09 7 PB 4.28 +0.0 m/s x 4.28  0,00 4.22  -0,10 4.28 3.77  -0,60 252.00
8 Jakub VlčekJakub Vlček
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 16 PB 4.20 -0.3 m/s 4.18  -0,10 4.11  0,10 3.86  -0,30 4.18 4.20  -0,30 239.00
9 Adam FaloutAdam Falout
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
08 21 PB 4.16 +0.0 m/s 4.16  0,00 x 3.60  -0,30 4.16 x 232.00
10 Patrik HeinischPatrik Heinisch
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
09 19 PB 4.15 -0.2 m/s 3.38  0,30 3.73  0,10 4.15  -0,20 4.15 3.85  -0,10 230.00
11 Tadeáš UrbánekTadeáš Urbánek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 15 PB 4.13 -0.3 m/s 3.85  0,40 4.13  -0,30 3.71  -0,10 4.13 3.79  0,00 227.00
12 Vít NavrátilVít Navrátil
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 10 PB 4.12 +0.5 m/s 3.91  0,10 4.12  0,50 3.97  0,00 4.12 3.96  -0,40 225.00
13 Petr FialaPetr Fiala
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 4 PB 4.03 -0.1 m/s 4.03  -0,10 3.73  0,20 3.89  0,20 4.03 3.68  -0,20 211.00
14 Daniel HerzigDaniel Herzig
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 5 PB 3.98 +0.1 m/s 3.93  -0,30 3.92  0,90 3.98  0,10 3.98 3.68  0,10 203.00
15 Dominik DaněkDominik Daněk
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
08 18 PB 3.91 -0.3 m/s 3.69  -0,80 3.91  -0,30 3.81  0,00 3.91 x 191.00
16 Richard DrozdRichard Drozd
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 3 PB 3.91 -0.2 m/s 3.91  -0,20 3.62  -0,40 3.64  0,00 3.91 3.77  0,00 191.00
17 Aleš PeškaAleš Peška
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
09 11 PB 3.91 -0.5 m/s 3.49  0,30 3.91  -0,50 x 3.91 3.76  -0,20 191.00
18 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 17 PB 3.89 +0.2 m/s 3.75  -0,10 3.67  -0,10 3.89  0,20 3.89 3.49  0,20 188.00
19 David BučkoDavid Bučko
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 1 PB 3.89 -1.5 m/s 3.70  -0,10 3.89  -1,50 x 3.89 x 188.00
20 Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 14 PB 3.68 -0.7 m/s 3.51  0,10 3.06  -0,20 3.68  -0,70 3.68 3.56  0,00 156.00
21 Saša MarekSaša Marek
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 8 PB 3.27 +0.0 m/s 3.27  0,00 3.24  0,60 3.15  -0,10 3.27 2.43  0,00 99.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 25.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
06 7 PB 5.14 -0.5 m/s 4.89  -0,80 5.14  -0,50 5.00  -0,50 5.14 4.75  -0,70 598.00
2 Anna ŠinclováAnna Šinclová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 18 PB 5.04 +1.2 m/s 4.99  -0,80 4.88  -0,40 5.04  1,20 5.04 4.95  -0,40 570.00
3 Bára PražákováBára Pražáková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 16 PB 4.68 -0.5 m/s 4.48  0,30 4.68  -0,50 4.66  -0,50 4.68 4.42  -1,00 474.00
4 Barbora BürglováBarbora Bürglová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
06 3 PB 4.68 -0.8 m/s 4.47  -0,30 4.41  -0,20 4.43  -0,30 4.47 4.68  -0,80 474.00
5 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
07 10 PB 4.67 -0.1 m/s 4.31  0,00 3.60  -0,60 4.67  -0,10 4.67 3.40  -0,90 472.00
6 Barbora KrálováBarbora Králová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
07 11 PB 4.60 -1.3 m/s 4.17  -0,40 4.60  -1,30 4.30  -1,20 4.60 4.37  -1,40 454.00
7 Sabina ŽandováSabina Žandová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 21 PB 4.52 -0.4 m/s 4.42  -0,90 4.33  0,00 4.52  -0,40 4.52 4.35  -1,20 433.00
8 Anna KlimčákováAnna Klimčáková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 9 PB 4.38 -0.4 m/s 4.38  -0,40 4.23  -0,90 4.30  -1,00 4.38 4.27  -0,40 398.00
9 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
07 17 PB 4.35 -0.6 m/s 4.34  1,50 4.35  -0,60 4.23  -0,50 4.35 4.08  -0,80 391.00
10 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
07 8 PB 4.26 +1.0 m/s 4.15  -0,90 4.26  1,00 4.12  -0,50 4.26 3.92  -0,20 369.00
11 Tereza VejrostováTereza Vejrostová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 19 PB 4.22 -0.4 m/s 4.04  -0,60 x 4.06  0,40 4.06 4.22  -0,40 359.00
12 Barbora MinxováBarbora Minxová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
06 15 PB 4.17 -0.4 m/s 3.99  0,20 3.91  -0,30 4.17  -0,40 4.17 x 347.00
13 Tereza BergerTereza Berger
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
07 2 PB 4.07 -0.9 m/s 4.07  -0,90 3.91  0,20 x 4.07 3.90  -0,20 324.00
14 Pavlína BáťkováPavlína Báťková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
07 1 PB 4.05 -0.1 m/s x 3.94  -0,80 3.94  -0,50 3.94 4.05  -0,10 319.00
15 Sára KřenkováSára Křenková
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
07 12 PB 4.01 -1.2 m/s 3.34  -0,60 3.47  -0,50 3.90  -0,90 3.90 4.01  -1,20 310.00
16 Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
07 14 PB 3.99 -0.2 m/s 3.99  -0,20 3.77  -0,70 3.96  0,00 3.99 x 306.00
17 Martina VepřekováMartina Vepřeková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 20 PB 3.99 -1.0 m/s 3.99  -1,00 3.83  0,20 3.50  0,90 3.99 3.56  -1,00 306.00
18 Neli GronychováNeli Gronychová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 5 PB 3.94 -1.5 m/s 3.80  -1,40 3.94  -1,50 x 3.94 3.49  -0,80 294.00
MS Klára LabounkováKlára Labounková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 13 PB 3.89 -0.6 m/s 3.68  -0,10 3.85  -0,40 3.69  -0,80 3.85 3.89  -0,60
20 Zuzana FilipováZuzana Filipová
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
06 4 PB 3.52 -0.1 m/s 3.52  -0,10 3.11  -0,40 3.14  -0,90 3.52 3.42  -0,60 204.00
21 Nina HavlíčkováNina Havlíčková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
08 6 PB 3.44 -0.7 m/s x 3.25  -1,50 3.44  -0,70 3.44 3.32  -0,80 188.00
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 25.5.2022 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 5 PB 4.83 +0.1 m/s 4.38  0,10 4.33  -0,30 4.83  0,10 4.83 4.47  -0,90 514.00
2 Lenka RudolfováLenka Rudolfová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
09 24 PB 4.50 -1.3 m/s 4.09  0,10 4.20  -0,50 4.39  -0,80 4.39 4.50  -1,30 428.00
3 Tereza MnichováTereza Mnichová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 9 PB 4.16 -1.7 m/s 3.82  0,40 3.72  0,00 4.01  -0,20 4.01 4.16  -1,70 345.00
4 Barbora ŠčučkováBarbora Ščučková
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 20 PB 4.16 -0.1 m/s 3.51  0,00 3.77  0,10 3.97  0,30 3.97 4.16  -0,10 345.00
5 Lucie NavrátilováLucie Navrátilová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 12 PB 4.04 -0.1 m/s x 3.93  -0,20 4.03  -1,10 4.03 4.04  -0,10 317.00
6 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 11 PB 4.01 -0.1 m/s 4.01  -0,10 3.95  0,00 3.84  -0,80 4.01 3.70  -0,60 310.00
7 Lucie GinterováLucie Ginterová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 3 PB 4.00 +0.0 m/s 4.00  0,00 x 3.65  0,00 4.00 3.89  -0,30 308.00
8 Anna GregorováAnna Gregorová
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
10 4 PB 3.90 -0.3 m/s 3.43  0,20 3.66  -0,10 3.87  -0,80 3.87 3.90  -0,30 285.00
9 Simona SelingerováSimona Selingerová
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 16 PB 3.82 +0.2 m/s 3.70  0,20 3.82  0,20 3.82  -0,20 3.82 3.68  -1,00 267.00
10 Klára MelničukováKlára Melničuková
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 8 PB 3.78 -0.1 m/s x x x - 3.78  -0,10 259.00
11 Lucie RyšaváLucie Ryšavá
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
09 15 PB 3.76 +0.1 m/s 3.50  -0,10 3.76  0,10 3.59  -0,20 3.76 2.80  0,00 254.00
12 Denisa MasarykováDenisa Masaryková
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 7 PB 3.75 -1.3 m/s 3.59  0,20 3.53  -0,20 3.59  -0,20 3.59 3.75  -1,30 252.00
13 Anna KrňávkováAnna Krňávková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 6 PB 3.72 -0.3 m/s 3.51  0,10 3.72  -0,30 3.50  0,10 3.72 3.65  -0,90 246.00
14 Anna SpillerováAnna Spillerová
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
09 18 PB 3.68 +0.2 m/s 3.59  0,40 3.68  0,20 3.55  -0,40 3.68 3.41  0,10 237.00
15 Nela NavrátilováNela Navrátilová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 13 PB 3.60 +0.1 m/s 3.52  0,30 - 3.40  -0,30 3.52 3.60  0,10 220.00
16 Anna ŠenkováAnna Šenková
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
08 23 PB 3.53 +0.1 m/s 3.31  -0,30 2.95  -0,30 3.25  -1,30 3.31 3.53  0,10 206.00
17 Simona PallováSimona Pallová
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 14 PB 3.48 +0.1 m/s 3.45  0,40 3.48  0,10 3.37  -0,80 3.48 3.45  -0,60 196.00
18 Beáta MudrováBeáta Mudrová
Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o...
09 10 PB 3.47 -0.2 m/s 3.47  -0,20 3.31  0,00 3.32  -0,60 3.47 3.06  -0,60 194.00
19 Ela DrahotuskáEla Drahotuská
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
10 2 PB 3.45 +0.0 m/s x 3.45  0,00 x 3.45 3.14 190.00
20 Nela SmolíkováNela Smolíková
Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o...
10 17 PB 3.30 +0.0 m/s x 3.30  0,00 3.18  -0,90 3.30 3.11  -1,20 161.00
21 Eliška VondrákováEliška Vondráková
ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května
10 21 PB 3.25 -1.2 m/s 2.70  -0,10 3.12  -1,10 3.17  -0,60 3.17 3.25  -1,20 151.00
22 Alena SvobodováAlena Svobodová
Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o...
10 19 PB 2.78 -0.3 m/s x x 2.68  -0,30 2.68 2.78  -0,30 72.00
Eliška HradilováEliška Hradilová
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
18 22 DNS - - - -
Ester BednaříkováEster Bednaříková
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
10 1 DNS - - - -
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 25.5.2022 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PražákováBára Pražáková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 13 PB 08.54 07.78 08.03 08.37 8.37 08.54 434.00
2 Julie MachytkováJulie Machytková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 12 PB 08.43 08.36 08.40 07.97 8.40 08.43 427.00
3 Ema KroupováEma Kroupová
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 7 PB 08.27 07.81 07.72 07.72 7.81 08.27 417.00
4 Veronika HolcováVeronika Holcová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
06 3 PB 08.21 08.21 07.84 x 8.21 06.06 413.00
5 Barbora KopeckáBarbora Kopecká
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 4 PB 08.18 07.46 07.61 08.18 8.18 07.78 411.00
6 Tereza MacháčkováTereza Macháčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 11 PB 08.06 x 07.33 07.79 7.79 08.06 403.00
7 Šárka KročákováŠárka Kročáková
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
08 6 PB 07.76 07.20 07.53 07.76 7.76 07.56 384.00
8 Zuzana KroutilováZuzana Kroutilová
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
06 8 PB 07.75 07.75 07.53 07.36 7.75 07.48 383.00
9 Karolína FrolováKarolína Frolová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
07 1 PB 07.44 07.44 x 06.89 7.44 07.28 363.00
10 Barbora LabancováBarbora Labancová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 9 PB 07.42 06.97 06.80 06.78 6.97 07.42 362.00
11 Markéta ŠestákováMarkéta Šestáková
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
06 17 PB 07.34 05.59 07.34 x 7.34 x 357.00
12 Valerie PříleskáValerie Příleská
ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T...
07 14 PB 07.31 07.29 x 07.31 7.31 x 355.00
13 Marie LoseováMarie Loseová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 10 PB 07.03 05.90 06.79 07.03 7.03 06.60 337.00
14 Tereza VavříkováTereza Vavříková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 19 PB 07.02 05.76 06.62 06.48 6.62 07.02 336.00
15 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
07 20 PB 06.91 06.91 06.88 06.25 6.91 06.69 329.00
16 Markéta ŘehákováMarkéta Řeháková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
06 15 PB 06.90 06.78 06.53 05.61 6.78 06.90 329.00
17 Nikol VáclavíkováNikol Václavíková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
07 18 PB 06.84 06.84 06.49 06.04 6.84 06.66 325.00
18 Martina KopeckáMartina Kopecká
ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27
08 5 PB 05.75 x 05.20 05.75 5.75 x 255.00
19 Michaela GreplováMichaela Greplová
ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně
06 2 PB 05.66 x 05.66 x 5.66 05.08 250.00
Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
07 16 DNS
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 25.5.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 24 PB 13.76 12.99 x 13.76 13.76 13.37 714.00
2 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
08 23 PB 12.47 11.71 11.97 12.47 12.47 12.43 635.00
3 Ondřej ZbořilOndřej Zbořil
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
07 21 PB 10.84 10.77 09.94 10.03 10.77 10.84 536.00
4 Jáchym HájekJáchym Hájek
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
06 22 PB 10.52 09.90 09.79 09.96 9.96 10.52 517.00
5 Radek DivišRadek Diviš
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 2 PB 09.94 09.04 09.72 09.36 9.72 09.94 482.00
6 Lukáš MaurerLukáš Maurer
jedničkajednička
06 9 PB 09.45 09.45 08.88 09.01 9.45 09.29 453.00
7 Patrik KalóPatrik Kaló
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
06 6 PB 09.40 06.90 09.22 09.40 9.40 x 450.00
8 David VáclavíkDavid Václavík
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
07 16 PB 09.40 x 08.79 09.18 9.18 09.40 450.00
9 Dominik ZváraDominik Zvára
jedničkajednička
07 19 PB 09.20 09.20 08.62 08.81 9.20 08.31 438.00
10 Jakub KrylJakub Kryl
ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc
08 8 PB 09.17 x 09.17 07.85 9.17 08.00 436.00
11 Tomáš HolčákTomáš Holčák
Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov
06 20 PB 09.09 07.64 08.68 x 8.68 09.09 431.00
12 Ondřej ŠtrambachOndřej Štrambach
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 15 PB 08.77 07.98 08.77 07.30 8.77 07.65 412.00
13 Samuel SmékalSamuel Smékal
ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov
06 12 PB 08.72 08.72 08.11 07.83 8.72 08.20 409.00
14 Filip JílekFilip Jílek
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
07 4 PB 08.07 x 07.04 08.07 8.07 06.60 370.00
15 Kristián BřezinaKristián Březina
jedničkajednička
07 1 PB 08.04 07.64 07.84 07.78 7.84 08.04 369.00
16 Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 3 PB 08.04 07.03 08.04 07.42 8.04 07.55 369.00
17 Michael VlkMichael Vlk
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
06 18 PB 07.97 x 07.97 07.57 7.97 07.59 365.00
18 Adam ŠtenclAdam Štencl
ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk
07 14 PB 07.87 07.83 07.77 07.87 7.87 07.52 359.00
19 Filip KovalskýFilip Kovalský
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
08 7 PB 07.82 07.81 07.73 07.82 7.82 07.76 356.00
20 Pavel PišlPavel Pišl
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
06 10 PB 07.35 06.25 06.65 06.54 6.65 07.35 328.00
21 Matěj RozkošnýMatěj Rozkošný
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
07 11 PB 06.96 06.85 06.83 x 6.85 06.96 305.00
22 Plášek VlastimilPlášek Vlastimil
ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA
06 17 PB 06.78 x 06.18 06.78 6.78 06.20 294.00
23 Lukáš JulínekLukáš Julínek
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
07 5 PB 06.62 05.04 06.28 06.62 6.62 x 285.00
Jan ŠpičákJan Špičák
RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P...
08 13 DNS
Celkem 24 závodníků
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nicolas HusNicolas Hus 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1937
2 David HastíkDavid Hastík 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1920
3 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 1325
4 Daniel Bah AbdoulDaniel Bah Abdoul 07 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 1271
5 Jan KorytářJan Korytář 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 1203
6 Vojtěch HerinekVojtěch Herinek 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1191
7 Adam StruhárAdam Struhár 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 1068
8 Vojtěch NedavaškaVojtěch Nedavaška 06 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 1053
9 Metoděj PazderaMetoděj Pazdera 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0995
10 Adam JankovičAdam Jankovič 07 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 0887
11 František PospíšilFrantišek Pospíšil 06 jedničkajednička 0872
12 Jan MarekJan Marek 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0854
13 Čeněk KudličkaČeněk Kudlička 07 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 0833
14 Filip JílekFilip Jílek 07 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 0812
15 Jakub StavělíkJakub Stavělík 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0811
16 Ondřej ChytkaOndřej Chytka 07 jedničkajednička 0810
17 Šimon BujnochŠimon Bujnoch 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0785
18 Šimon NěmecŠimon Němec 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0775
19 Radek KozubRadek Kozub 08 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 0771
20 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0765
21 Štěpán GalíkŠtěpán Galík 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0728
22 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0716
23 Jan HolýJan Holý 07 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0680
24 Tadeáš KuschnerTadeáš Kuschner 06 jedničkajednička 0652
25 Erik TalaErik Tala 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0650
26 Jakub CsomaJakub Csoma 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0633
27 David DrábekDavid Drábek 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0623
28 Josef ŠlézarJosef Šlézar 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 0616
29 Roman MokrovicsRoman Mokrovics 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0601
30 Jakub ZbořilJakub Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0592
31 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0588
32 Martin PohlídalMartin Pohlídal 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0563
33 Matouš KundelMatouš Kundel 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0559
34 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0550
35 Ondřej ZbořilOndřej Zbořil 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0536
36 Plášek VlastimilPlášek Vlastimil 06 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 0525
37 Matěj RozkošnýMatěj Rozkošný 07 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 0522
38 Jáchym HájekJáchym Hájek 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0517
39 Dominik BurdaDominik Burda 07 jedničkajednička 0514
40 Patrik VicenecPatrik Vicenec 07 jedničkajednička 0505
41 Lukáš JulínekLukáš Julínek 07 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 0489
42 Vladimír LonVladimír Lon 02 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0487
43 Radek DivišRadek Diviš 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0482
44 David KornerDavid Korner 06 jedničkajednička 0480
45 Jan ŠpičákJan Špičák 08 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 0478
46 Pavel BartlPavel Bartl 06 jedničkajednička 0468
47 Lukáš MaurerLukáš Maurer 06 jedničkajednička 0453
48= David VáclavíkDavid Václavík 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0450
48= Patrik KalóPatrik Kaló 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0450
50 Adam ŠtenclAdam Štencl 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0439
51 Dominik ZváraDominik Zvára 07 jedničkajednička 0438
52 David MartinecDavid Martinec 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0419
53 Ondřej ŠtrambachOndřej Štrambach 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0412
54 Samuel SmékalSamuel Smékal 06 ZŠ U Tenisu, PřerovZŠ U Tenisu, Přerov 0409
55 Tomáš HolubíkTomáš Holubík 06 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0386
56 Vojtěch RichterVojtěch Richter 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0377
57 Miroslav DobrovschiMiroslav Dobrovschi 07 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0369
58 Michael VlkMichael Vlk 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 0365
59= Jonáš NesrstaJonáš Nesrsta 06 ZŠ Dr. Hrubého 2, ŠternberkZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk 0360
59= Šimon HoraŠimon Hora 07 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 0360
61 Filip KovalskýFilip Kovalský 08 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 0356
62 Filip BrtníčekFilip Brtníček 07 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0331
63= Matěj ČíhalMatěj Číhal 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
63= Matyáš VolfMatyáš Volf 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
63= Vojtěch BednaříkVojtěch Bednařík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
63= Kristián BřezinaKristián Březina 07 jedničkajednička 0000
63= Jakub KrylJakub Kryl 08 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0000
63= Pavel PišlPavel Pišl 06 ZŠ VIDNAVAZŠ VIDNAVA 0000
63= Sebastian VacíkSebastian Vacík 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
63= Tomáš HolčákTomáš Holčák 06 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
63= Filip NovotnýFilip Novotný 07 ZŠ Nemilany OlomoucZŠ Nemilany Olomouc 0000
63= Michal MotáňMichal Motáň 07 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
63= Ondřej ZapadloOndřej Zapadlo 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0000
63= Jakub MichalíkJakub Michalík 06 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
63= Adam NosekAdam Nosek 06 RG a ZŠ Otto Wichterleho, ProstějovRG a ZŠ Otto Wichterleho, P... 0000
Celkem 75 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek HorkýMarek Horký 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 1347
2 Jakub SadílekJakub Sadílek 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1326
3 Adam BeránekAdam Beránek 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 1112
4 Jakub HájekJakub Hájek 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0917
5 Matouš KubínMatouš Kubín 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0883
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0852
7 David TillDavid Till 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0797
8 Adam Mark FerronAdam Mark Ferron 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 0787
9 Stanislav MišákStanislav Mišák 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0743
10 Vojtěch OpravilVojtěch Opravil 09 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0742
11 Martin JankůMartin Janků 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0708
12 Jan DočkalJan Dočkal 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0703
13 Jakub VlčekJakub Vlček 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0696
14 Petr FialaPetr Fiala 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0646
15 Martin PrejdaMartin Prejda 09 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 0642
16 Artur ŠroubekArtur Šroubek 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0612
17 Adam FaloutAdam Falout 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 0610
18 Alexandr OndruškaAlexandr Ondruška 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0592
19 Patrik HeinischPatrik Heinisch 09 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 0584
20 Tomáš VránaTomáš Vrána 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0577
21 Jakub KřížekJakub Křížek 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0539
22 Tadeáš UrbánekTadeáš Urbánek 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0530
23 Štěpán HradilíkŠtěpán Hradilík 10 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0511
24 Jakub MolíkJakub Molík 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0510
25 Petr KlanicaPetr Klanica 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0472
26 Šimon VybíralŠimon Vybíral 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0431
27 Aleš PeškaAleš Peška 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0416
28 Filip FehérFilip Fehér 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 0406
29 Daniel RuprechtDaniel Ruprecht 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0404
30 David PodsklanDavid Podsklan 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0388
31 Martin SchönfeldMartin Schönfeld 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0368
32 Antonín VlachAntonín Vlach 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0358
33 Jakub FlajšarJakub Flajšar 10 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0351
34= Dominik DaněkDominik Daněk 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 0331
34= Jakub OharekJakub Oharek 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0331
36 Tomáš VáclavekTomáš Václavek 10 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0320
37 Richard DrozdRichard Drozd 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0311
38 Kamil LajmarKamil Lajmar 09 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0296
39 Petr FialaPetr Fiala 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0280
40 Tomáš ZlámalTomáš Zlámal 10 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0276
41 Matěj NěmečekMatěj Němeček 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0257
42 Matyáš ZezulaMatyáš Zezula 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0248
43 Jakub ValentaJakub Valenta 08 ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk 0245
44 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0242
45= Adam ŠindarAdam Šindar 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0225
45= Vít NavrátilVít Navrátil 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0225
45= David MoudrýDavid Moudrý 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0225
45= Saša MarekSaša Marek 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0225
49 Matyáš FrancMatyáš Franc 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0224
50 Daniel HerzigDaniel Herzig 08 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0203
51 Vilém TheimerVilém Theimer 08 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0200
52= David BučkoDavid Bučko 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0000
52= Jakub VlčekJakub Vlček 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
52= Daniel MajerDaniel Majer 09 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0000
52= Stanislav ŠtěpánStanislav Štěpán 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0000
52= Josef JustJosef Just 08 ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ 0000
52= Sebastian ŠanaSebastian Šana 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
52= Jan BurešJan Bureš 09 ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh 0000
52= Marek TošenovskýMarek Tošenovský 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
52= Albert SedláčekAlbert Sedláček 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0000
52= Jakub MatalJakub Matal 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0000
52= Nick DvořákNick Dvořák 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
Celkem 62 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 25.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SchönfeldMartin Schönfeld
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 10 PB 57.09 57.09 57.09 368.00
2 Antonín VlachAntonín Vlach
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
08 15 PB 55.83 55.83 55.83 358.00
3 Patrik HeinischPatrik Heinisch
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
09 3 PB 55.38 55.38 55.38 354.00
4 Vojtěch OpravilVojtěch Opravil
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
09 8 PB 55.33 55.33 55.33 353.00
5 David TillDavid Till
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
08 12 PB 53.38 53.38 53.38 337.00
6 Kamil LajmarKamil Lajmar
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
09 6 PB 48.55 48.55 48.55 296.00
7 Artur ŠroubekArtur Šroubek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 11 PB 46.79 46.79 46.79 281.00
8 Petr FialaPetr Fiala
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 2 PB 46.70 46.70 46.70 280.00
9 Nick DvořákNick Dvořák
ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov
09 1 PB 46.25 46.25 46.25 276.00
10 Tomáš VránaTomáš Vrána
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 17 PB 45.16 45.16 45.16 267.00
11 Matěj NěmečekMatěj Němeček
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
09 7 PB 43.94 43.94 43.94 257.00
12 Matyáš ZezulaMatyáš Zezula
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
09 18 PB 42.89 42.89 42.89 248.00
13 Jakub ValentaJakub Valenta
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
08 14 PB 42.48 42.48 42.48 245.00
14 Vojtěch SedláčekVojtěch Sedláček
ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
09 9 PB 42.16 42.16 42.16 242.00
15 Alexandr OndruškaAlexandr Ondruška
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 20 PB 41.07 41.07 41.07 233.00
16 Daniel HerzigDaniel Herzig
ZŠ Boženy Němcové ZábřehZŠ Boženy Němcové Zábřeh
08 4 PB 40.68 40.68 40.68 230.00
17 Martin PrejdaMartin Prejda
ZŠ Šumavská, ŠumperkZŠ Šumavská, Šumperk
09 19 PB 39.82 39.82 39.82 223.00
18 Jakub VlčekJakub Vlček
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
08 16 PB 38.74 38.74 38.74 214.00
19 Tomáš VáclavekTomáš Václavek
ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní
10 13 PB 32.75 32.75 32.75 165.00
20 Josef JustJosef Just
ZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍZŠ JAK PŘEROV PŘEDMOSTÍ
08 5 PB 30.42 30.42 30.42 147.00
Celkem 20 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ema BerkováEma Berková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1995
2 Barbora KopeckáBarbora Kopecká 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1698
3 Barbora BürglováBarbora Bürglová 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 1679
4 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1491
5 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1325
6 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1235
7 Jana StratilováJana Stratilová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1231
8 Barbora KrálováBarbora Králová 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1132
9 Alexandra KvíčalováAlexandra Kvíčalová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1126
10 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 1091
11 Tereza VejrostováTereza Vejrostová 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1042
12 Natálie BatováNatálie Batová 08 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1007
13 Julie MachytkováJulie Machytková 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 1004
14 Berenika DiňováBerenika Diňová 06 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0992
15 Sabina ŽandováSabina Žandová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0967
16 Bára PražákováBára Pražáková 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0908
17= Ema KroupováEma Kroupová 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0866
17= Veronika HolcováVeronika Holcová 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0866
19 Natálie HrubanováNatálie Hrubanová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0860
20 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0839
21 Marie LoseováMarie Loseová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0786
22 Tereza BergerTereza Berger 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0766
23 Sára KřenkováSára Křenková 07 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0719
24 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0717
25 Kristýna ŽebrokováKristýna Žebroková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0582
26 Tereza PajchlováTereza Pajchlová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0570
27 Klára BarešováKlára Barešová 08 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0560
28 Lucie PeterkováLucie Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0548
29 Karolína MajerováKarolína Majerová 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0484
30 Aneta KostelanskáAneta Kostelanská 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0472
31 Eliška ZaoralováEliška Zaoralová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0463
32 Sofie JungmannováSofie Jungmannová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0460
33= Veronika PrečanováVeronika Prečanová 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0449
33= Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0449
35 Zuzana FilipováZuzana Filipová 06 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0441
36 Linda PeterkováLinda Peterková 06 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0427
37 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 08 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0411
38 Marie ChodníčkováMarie Chodníčková 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0409
39 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0403
40 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0391
41 Šárka KročákováŠárka Kročáková 08 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0384
42 Zuzana KroutilováZuzana Kroutilová 06 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0383
43 Judit CoufalováJudit Coufalová 06 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0374
44 Jana PolákováJana Poláková 06 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0369
45 Barbora LabancováBarbora Labancová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0362
46 Markéta ŠestákováMarkéta Šestáková 06 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0357
47 Tereza VavříkováTereza Vavříková 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0336
48 Markéta ŘehákováMarkéta Řeháková 06 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0329
49 Viktorie MachalíkováViktorie Machalíková 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0306
50 Martina KopeckáMartina Kopecká 08 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0255
MS iva Králováiva Králová 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
52= Sabina KorejzováSabina Korejzová 07 ZŠ Přerov, Trávník 27ZŠ Přerov, Trávník 27 0000
52= Sára MatochováSára Matochová 07 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
52= Nikol VáclavíkováNikol Václavíková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
52= Tereza BouchalováTereza Bouchalová 08 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 0000
52= Marlene HernandézováMarlene Hernandézová 08 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 0000
52= Alena SvobodováAlena Svobodová 10 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 0000
52= Nela SmolíkováNela Smolíková 10 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 0000
52= Beáta MudrováBeáta Mudrová 09 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 0000
52= Lenka BudinováLenka Budinová 10 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 0000
52= Klára LabounkováKlára Labounková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
52= Vendula DianováVendula Dianová 08 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0000
52= Michaela GreplováMichaela Greplová 06 ZŠ Lipová - lázněZŠ Lipová - lázně 0000
52= Nina HavlíčkováNina Havlíčková 08 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 0000
52= Anna KlimčákováAnna Klimčáková 07 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
52= Neli GronychováNeli Gronychová 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0000
52= Barbora MinxováBarbora Minxová 06 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
52= Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 08 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 0000
52= Pavlína BáťkováPavlína Báťková 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
52= Karolína FrolováKarolína Frolová 07 ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk 0000
52= Valerie PříleskáValerie Příleská 07 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0000
52= Lada RopováLada Ropová 07 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0000
52= Tereza VedrováTereza Vedrová 09 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 0000
Celkem 73 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Victoria PlacháVictoria Plachá 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 1409
2 Tereza BouchalováTereza Bouchalová 08 Základní škola Česká Ves, okres JeseníkZákladní škola Česká Ves, o... 1370
3 Anežka KoláčkováAnežka Koláčková 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 1349
4 Lenka RudolfováLenka Rudolfová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1294
5 Nela NavrátilováNela Navrátilová 08 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 1237
6= Sofie Karolína KouřilováSofie Karolína Kouřilová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 1226
6= Sára KohoutkováSára Kohoutková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 1226
8 Pavla ReichlováPavla Reichlová 08 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 1153
9 Veronika MotalováVeronika Motalová 08 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0985
10 Tereza ŘehulováTereza Řehulová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0936
11 Karolína KrbcováKarolína Krbcová 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0928
12 Lucie BřenkováLucie Břenková 09 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0865
13 Nela HavlíkováNela Havlíková 09 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0824
14 Bea HadačováBea Hadačová 09 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0817
15 Anna SpillerováAnna Spillerová 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0809
16 Klára MelničukováKlára Melničuková 09 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 0724
17 Anna KrňováAnna Krňová 09 ZŠ Jana Železného ProstějovZŠ Jana Železného Prostějov 0711
18 Anna ŠenkováAnna Šenková 08 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0698
19 Anna GregorováAnna Gregorová 10 ZŠ Mohelnice VodníZŠ Mohelnice Vodní 0694
20 Sára ŠpičákováSára Špičáková 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0687
21 Anna KrňávkováAnna Krňávková 10 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 0668
22 Andrea ZbořilováAndrea Zbořilová 09 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 0667
23 Barbora ŠčučkováBarbora Ščučková 09 ZŠ Šumperk,8.květnaZŠ Šumperk,8.května 0662
24 Adéla NavrátilováAdéla Navrátilová 08 ZŠ Olomouc, Heyrovského 33ZŠ Olomouc, Heyrovského 33 0636
25