Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Polabské závody

Kolín (1. 5. 2022)

60 m - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.76
2 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.98
3 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 08.07
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.19 q
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.37 q
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 11.38 q
4 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.37
5 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.74
6 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.35 q
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 12.12
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.20
4 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 12.45
5 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 11.22 q
2 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 11.56 q
3 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 12.00 q
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 12.00 q
5 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.29
6 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 12.54
7 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 13.03
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.19 q
2 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 11.22 q
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.35 q
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.37 q
5 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 11.38 q
6 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 11.56 q
7 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 12.00 q
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 12.00 q
9 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 12.12
10 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.20
11 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.29
12 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.37
13 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 12.45
14 Radim KubečekRadim Kubeček 87 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 12.54
15 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.74
16 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.95
17 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 13.03
18 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.60

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 16:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.23
2 Ivan KnyshovIvan Knyshov 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.26
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.36
4 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.48
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.66
6 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.92
7 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.19
8 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 8 12.53
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 1.5.2022 - 16:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 11.72
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.17
Celkem 2 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.5.2022 - 16:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 12.30
2 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 12.32
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.37
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 SB 12.51
5 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 13.49
6 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.71
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.33 q
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.36 q
3 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 12.54 q
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.16 q
5 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.08 q
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.43 q
2 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.32 q
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.40 q
4 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 14.15
5 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.10
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.33 q
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.36 q
3 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.43 q
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 12.54 q
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.16 q
6 Lucie WeinzettlováLucie Weinzettlová 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.32 q
7 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.40 q
8 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.08 q
9 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 14.15
10 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.10

300 m - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 43.13
2 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 44.42
3 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 45.98
4 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.52
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 50.93
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 51.61
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 51.97
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 53.91
2 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 54.21
3 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 55.12
4 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 56.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 50.93
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 51.61
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 51.97
4 Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 53.91
5 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 54.21
6 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 55.12
7 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 56.53

600 m - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 112 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 1:31.56
2 131 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 1:34.80
3 9 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 1:57.63
4 48 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 1:59.11
Celkem 4 závodníků

1000 m - Muži

(ne, 1.5.2022 - 16:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 22 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:38.48
2 10 Vít KozaVít Koza 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:39.92
3 20 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 2:40.77
4 195 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 2:57.23
5 44 Milan ŘímalMilan Římal 75 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:05.59
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 1.5.2022 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 107 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08:56.65
2 42 Josef ProcházkaJosef Procházka 71 ASK DěčínASK Děčín 3 09:34.59
3 103 Štěpán KačenaŠtěpán Kačena 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09:46.62
4 11 Radim VetchýRadim Vetchý 75 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 10:44.54
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 15:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 15.73
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.41
3 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.78
4 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.40
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 15:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 15.04
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 15.26
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(ne, 1.5.2022 - 15:25) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 16.47
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 15:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.70
2 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.01
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 18.16
4 Anna VejdělkováAnna Vejdělková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 21.34
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 15:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 14.46
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 14.82
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.11
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 SB 1.87
2 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 PB 1.81
3 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3 1.51
4 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 PB 1.25
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 SB 1.72
2 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
AC PardubiceAC Pardubice
03 2 PB 1.64
3 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 PB 1.56
4 Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 6 SB 1.56
5 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 3 SB 1.41
6 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 PB 1.31
7 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 PB 1.31
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 PB 6.28 +0.0 m/s
2 Adam RybákAdam Rybák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 4 PB 6.17 +0.5 m/s
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 PB 5.87 +0.4 m/s
4 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 8 SB 5.81 +0.0 m/s
5 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 7 SB 5.78 +0.0 m/s
6 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 6 PB 5.00 +0.0 m/s
7 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 11 PB 4.66 +0.0 m/s
8 Lukáš ČernýLukáš Černý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 4.36 +0.0 m/s
9 Jakub CoubalJakub Coubal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 10 PB 3.81 +0.2 m/s
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 12 SB 5.37 +0.5 m/s
2 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 3 PB 5.12 +0.1 m/s
3 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 8 SB 5.10 +0.1 m/s
4 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
05 5 PB 5.09 +2.0 m/s
5 Michaela HanovcováMichaela Hanovcová
AC PardubiceAC Pardubice
05 1 PB 5.07 +0.0 m/s
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
00 6 SB 5.04 +0.1 m/s
7 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 7 SB 4.97 +1.2 m/s
8 Kamila MüllerováKamila Müllerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 4 PB 4.49 +0.2 m/s
9 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 4.29 +0.0 m/s
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 PB 10.43
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 4 PB 10.31
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 1 PB 08.59
3 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3 PB 08.46
4 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 2 PB 06.73
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 SB 11.84
2 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
95 1 SB 10.35
3 Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 4 SB 10.01
4 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 PB 09.92
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 SB 12.51
2 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 PB 12.48
3 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 PB 12.08
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
98 5 SB 15.89
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3 SB 14.16
3 Jan GročekJan Groček
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
00 2 SB 13.99
4 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 4 SB 13.21
5 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 PB 11.89
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
94 7 NM
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 5 41.55
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 1 SB 41.22
3 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 4 38.30
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 3 27.95
5 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2 PB 26.10
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 4 28.94
2 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 3 26.01
3 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 1 PB 24.33
4 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
07 2 21.04
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 1 PB 31.06
2 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 29.58
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 1.5.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina PíšováMartina Píšová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 7 SB 56.93
2 Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 6 SB 51.67
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 4 SB 46.75
4 Hana HabalováHana Habalová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
95 1 SB 43.19
5 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 2 SB 42.88
6 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 PB 39.71
7 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5 36.78
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 2 PB 72.87
2 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 1 PB 53.70
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 7 PB 66.48
2 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 13 64.22
3 Ondřej KřížOndřej Kříž
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
04 12 64.17
4 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 PB 59.55
5 Jan GročekJan Groček
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
00 4 SB 52.20
6 David KoutníkDavid Koutník
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 11 SB 50.83
7 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 9 PB 44.41
8 Robert KučeraRobert Kučera
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 1 PB 44.28
9 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 6 SB 40.90
10 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 8 SB 40.35
11 Tomáš KončickýTomáš Končický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5 PB 40.19
12 Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 SB 36.73
Celkem 12 závodníků