Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje dorostu, juniorů, dospělých

Kolín (7. 5. 2022)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 11:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 11.57 q
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.83 q
3 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 12.11 q
4 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 12.12 q
5 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 12.18 q
6 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.41 q
7 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 SB 13.81 q
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 12:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.70
2 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 12.02
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 12.17
4 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.18
Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 DNS
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 12:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.99
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 11.22
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.25
4 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.81
5 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 12.00
6 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.10
7 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 12.17
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 11:25) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 10.84 q
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.03 q
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.31 q
4 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 11.79 q
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.02 q
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 11:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 11.87 q
2 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 12.16 q
3 Vojta FrantaVojta Franta 03 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 12.34 q
4 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.35
5 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 12.44
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 10.84 q
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 11.03 q
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.31 q
4 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 11.79 q
5 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 11.87 q
6 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.02 q
7 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 12.16 q
8 Vojta FrantaVojta Franta 03 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 12.34 q
9 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.35
10 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 PB 12.44

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 11:35) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 11.39 q
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.42 q
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.44 q
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.53 q
5 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 11.53 q
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 11.59 q
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 11.76 q
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 11:35) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 11.86 q
2 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.97
3 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 11.99
4 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 12.10
5 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.30
6 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.31
7 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 12.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 11:35) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 12.45
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 12.49
3 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.50
4 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 12.56
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 12.65
6 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 12.69
7 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 11:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 97 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.27
2 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.62
3 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.75
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 13.07
5 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.35
6 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.66
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 11.39 q
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.42 q
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 11.44 q
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.53 q
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 11.53 q
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 11.59 q
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 11.76 q
8 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 11.86 q
9 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.97
10 Matěj JungMatěj Jung 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 11.99
11 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 12.10
12 97 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.27
13 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.30
14 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.31
15 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 12.45
16 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 PB 12.49
17 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 12.50
18 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 12.56
19 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 12.62
20 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 12.65
21 Marek ŠvehlaMarek Švehla 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 12.67
22 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 12.69
23 Filip DoksanskýFilip Doksanský 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.75
24 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.05
25 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 13.07
26 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.35
27 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.66

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 12:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 11.56
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.57
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.63
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.77
5 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.79
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 11.84
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12.05
8 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 12.12
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 12:50) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 12.55
1= Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.55
3 52 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 12.75
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 SB 12.80
5 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.07
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 7 13.16
7 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 13.21
8 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 13.26
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.27
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.43 q
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 12.47 q
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.58
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 12.70
6 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 12.80 q
7 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 12.98 q
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.61 q
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.95 q
3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 13.11 q
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.25 q
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.31
MS Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.36
MS Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.49
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.27
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.43 q
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 PB 12.47 q
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 12.58
5 52 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 12.61 q
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 12.70
7 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 12.80 q
8 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12.95 q
9 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 12.98 q
10 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 13.11 q
11 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.25 q
12 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.31
13 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.36
14 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.49

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 12:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.03
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.17
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 SB 13.26
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 13.89
5 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 14.00
6 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.21
7 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 14.46
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 12:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.99 q
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 13.14 q
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 13.33 q
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.90 q
5 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 PB 14.02 q
6 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 14.09 q
7 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 8 14.40 q
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.5.2022 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.45
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 SB 12.75
3 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 12.77
4 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 12.81
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.89
6 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 13.23
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 13.27
8 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.56
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 7.5.2022 - 12:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 12.39 q
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.79 q
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.80 q
4 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.85 q
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.86 q
6 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.04 q
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 13.15
MS Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 7.5.2022 - 12:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 13.04 q
2 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 13.07 q
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 13.19
4 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.21
5 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 13.33
6 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 13.41
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 13.44
8 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 13.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 7.5.2022 - 12:10) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 13.09
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 13.26
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 13.26
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 13.48
5 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 13.82
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 13.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 7.5.2022 - 12:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 13.46
2 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 13.60
3 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 13.62
4 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 13.68
5 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 13.77
6 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 13.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 7.5.2022 - 12:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 14.01
2 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 14.30
3 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 14.39
4 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 14.59
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 7.5.2022 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.43
2 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 14.65
3 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.66
4 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 15.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 SB 12.39 q
2 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.79 q
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 12.80 q
4 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.85 q
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.86 q
6 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.04 q
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 13.04 q
8 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 13.07 q
9 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 13.09
10 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 13.15
11 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 13.19
12 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 13.21
13 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 13.26
13 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 13.26
15 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 13.27
16 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 13.33
17 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 13.41
18 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.43
19 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 13.44
20 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 13.46
20 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 13.46
22 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 13.48
23 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 PB 13.60
24 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 13.62
25 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 13.68
26 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 13.77
27 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 13.82
28 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 PB 13.85
29 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 13.86
30 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 PB 14.01
31 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 14.30
32 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 14.39
33 Kristýna VránováKristýna Vránová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 PB 14.59
34 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 14.65
35 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 14.66
36 Adéla MoravcováAdéla Moravcová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 15.68

200 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 14:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 22.92
2 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 24.65
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 25.68
4 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 SB 29.13
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 14:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 22.15
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.68
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.16
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 23.44
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 14:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 23.90
2 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.56
3 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 24.58
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 22.15
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 22.68
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 23.16
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 23.44
5 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 PB 23.90
6 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.56
7 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 24.58

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.38
2 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.82
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 14:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.74
2 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.93
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 24.38
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 7.5.2022 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 24.46
2 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 24.54
3 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 24.80
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.81
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 7.5.2022 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 97 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 24.79
2 12 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.34
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.95
4 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.35
5 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.02
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 7.5.2022 - 14:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ChybaAdam Chyba 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 25.80
2 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 25.82
MS Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 27.04
4 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 27.32
5 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 28.76
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.38
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.74
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.82
4 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.93
5 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 SB 24.38
6 Iman Khamis AbadiIman Khamis Abadi 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 24.46
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 24.54
8 97 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 PB 24.79
9 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 PB 24.80
10 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 24.81
11 12 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.34
12 Adam ChybaAdam Chyba 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 25.80
13 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 25.82
14 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 25.95
15 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.35
16 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 27.02
17 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 27.04
18 Adam HrubýAdam Hrubý 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 27.32
19 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 28.76

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 14:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.46
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 25.60
3 52 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 26.00
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 26.49
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 14:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 26.13
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.23
3 77 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.21
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.46
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 25.60
3 52 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 26.00
4 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 SB 26.13
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.23
6 Eliška KrálováEliška Králová 02 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 26.49
7 77 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.21

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 14:50) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 26.77
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 26.80
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.98
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 27.34
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 28.49
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 14:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.18
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.85
3 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.23
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 30.27
5 73 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 30.29
6 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 30.38
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 26.77
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 26.80
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.98
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 27.34
5 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.18
6 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 28.49
7 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.85
8 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.23
9 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 30.27
10 73 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 30.29
11 Markéta ZáborcováMarkéta Záborcová 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 30.38

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 14:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 25.72
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 25.97
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.27
4 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 27.38
5 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 27.54
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 14:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 27.06
2 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 27.47
3 61 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 28.04
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 28.07
5 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.43
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 7.5.2022 - 14:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 27.90
2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.08
3 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 29.99
4 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 30.52
5 62 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 30.53
6 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 31.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 PB 25.72
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 25.97
3 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 26.27
4 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 27.06
5 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 27.38
6 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 27.47
7 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 27.54
8 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 27.90
9 61 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 28.04
10 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 PB 28.07
11 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 28.43
12 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 29.08
13 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 29.99
14 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 30.52
15 62 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 30.53
16 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 31.84

400 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.16
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.93
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 54.09
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 50.31
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 52.30
3 53 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.65
4 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 53.01
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 53.34
2 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 54.08
3 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 55.09
4 101 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 55.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 50.31
2 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 52.30
3 53 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.65
4 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 53.01
5 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 53.34
6 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 PB 54.08
7 Štěpán SkalaŠtěpán Skala 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 55.09
8 101 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 55.82

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 52.23
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 53.18
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 56.06
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 54.54
2 74 Kryštof OndřejkaKryštof Ondřejka 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 56.77
3 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 58.21
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 7.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 56.55
2 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 59.10
MS Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 60.07
4 98 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 60.23
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 52.23
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 53.18
3 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 54.54
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 56.06
5 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 56.55
6 74 Kryštof OndřejkaKryštof Ondřejka 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 56.77
7 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 58.21
8 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 59.10
9 Filip HladůvkaFilip Hladůvka 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 60.07
10 98 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 60.23

400 m - Ženy

(so, 7.5.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 55.35
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 55.60
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 56.02
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 57.41
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 63.00
2 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 63.14
3 36 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 64.42
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 58.73
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 59.65
3 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 61.97
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 62.96
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 63.18
2 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 67.14
3 Anna DoubkováAnna Doubková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 72.10
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 58.73
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 59.65
3 Anna FialováAnna Fialová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 61.97
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 62.96
5 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 63.18
6 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 67.14
7 Anna DoubkováAnna Doubková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 72.10
Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 DNF

800 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 89 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 1:54.02
MS 83 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 1:58.30
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři

(so, 7.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 53 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:00.28
2 101 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:00.58
3 213 Jan HoráčekJan Horáček 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 PB 2:04.05
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 70 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 1:57.57
2 75 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 1:58.97
3 96 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 2:03.02
4 86 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:04.29
5 65 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 2:06.72
6 97 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 2:09.13
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 216 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 2:06.03
2 110 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 2:11.69
MS 100 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:12.18
4 221 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:14.18
5 57 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 2:17.58
6 98 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:19.27
7 48 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:20.07
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 70 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 1:57.57
2 75 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 PB 1:58.97
3 96 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 2:03.02
4 86 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 PB 2:04.29
5 216 Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil 06 AC Praha 1890AC Praha 1890 7 2:06.03
6 65 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 2:06.72
7 97 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 SB 2:09.13
8 110 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 2:11.69
9 100 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 2:12.18
10 221 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:14.18
11 57 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 2:17.58
12 98 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:19.27
13 48 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:20.07

800 m - Ženy

(so, 7.5.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 77 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 2:13.08
2 63 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 2:14.25
3 76 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 2:17.58
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:20.55
2 97 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 2:31.08
3 73 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 SB 2:32.45
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 61 Ema ZábranskáEma Zábranská 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 2:24.29
2 62 Klára TulachováKlára Tulachová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 2:25.39
3 60 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 2:30.12
4 72 Natálie BláhováNatálie Bláhová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 PB 2:31.01
5 71 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 2:38.39
6 50 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:42.33
7 47 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:53.32
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 88 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 4:16.25
MS 81 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 SB 4:45.73
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 7.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 91 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 4:07.93
2 109 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:09.70
3 38 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:12.75
4 23 Oldřich VáchaOldřich Vácha 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 5:50.55
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 33 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 4:12.16
2 93 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 PB 4:17.28
3 12 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 4:17.70
4 92 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:26.57
5 94 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 PB 4:27.89
6 74 Kryštof OndřejkaKryštof Ondřejka 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 4:42.06
7 26 Filip ŠkubalFilip Škubal 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 4:56.49
8 148 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:05.81
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 7.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS 14 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:52.59
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 36 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 5:06.65
2 202 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 5:43.54
3 78 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:48.67
4 2 Eliška RodováEliška Rodová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 6:11.46
5 18 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 6:22.43
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 PB 5:17.98
2 46 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 5:40.47
3 17 Pavla TruneckáPavla Trunecká 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:55.52
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 48 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08:56.33
2 42 Jiří ZelenkaJiří Zelenka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 09:33.72
3 9 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 PB 09:52.00
4 81 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 09:57.25
5 112 Lukáš PerglerLukáš Pergler 92 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10:27.06
6 131 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 10:47.27
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 10:00.23
2 49 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 10:24.73
3 20 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 10:40.20
Celkem 3 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 97 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 11:09.48
2 113 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 11:14.35
3 199 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11:16.00
4 10 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 11:29.07
5 35 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 13:02.81
6 108 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 13:04.78
7 30 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 13:12.36
8 111 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 13:21.80
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 7.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.71
MS Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 14.27
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 SB 14.66
MS Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 15.02
MS Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 15.19
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.07
2 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 19.22
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 13.94
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 14.52
MS Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.57
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 15.03
5 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 15.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 15.68
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 15.82
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 15.94
4 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 16.09
5 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 16.73
6 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 17.71
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 7.5.2022 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 16.57
2 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 17.49
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 17.68
4 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 17.76
5 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 18.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 13.94
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 14.52
3 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.57
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 15.03
5 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 15.15
6 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 15.68
7 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 15.82
8 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 15.94
9 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 16.09
10 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 16.57
11 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 16.73
12 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 17.49
13 Pavla FiškováPavla Fišková 06 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 17.68
14 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 17.71
15 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 17.76
16 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 18.51

110 m překážek (1.06) - Muži

(so, 7.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.43
2 Jan LepeškaJan Lepeška 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 15.52
MS Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.81
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 16.06
5 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 17.07
6 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 17.16
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 7.5.2022 - 10:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 14.69
MS Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 16.62
Celkem 2 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 10:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 15.57
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 15.96
3 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.98
4 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 16.00
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 7 17.12
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.31
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 41.69
2 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 42.08
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 42.15
4 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.70
5 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 45.87
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 51.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 41.61
2 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 44.33
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 45.84
4 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 46.71
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 41.61
2 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 41.69
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 PB 42.08
4 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 42.15
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 44.33
6 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 44.70
7 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 45.84
8 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 45.87
9 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 46.71
10 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 51.68

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 44.26
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 46.54
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 46.82
4 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.08
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 50.30
6 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 54.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 51.35
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 51.58
3 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 54.30
4 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 55.10
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 7.5.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 47.70
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 50.57
3 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 52.79
4 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 53.83
5 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 55.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 44.26
2 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 46.54
3 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 46.82
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 47.70
5 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.08
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 1 50.30
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 50.57
8 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 SB 51.35
9 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 51.58
10 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 52.79
11 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 53.83
12 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 54.30
13 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 54.65
14 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 55.10
15 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 55.58

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 7.5.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.24
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 57.24
3 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 57.54
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 58.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 7.5.2022 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 88 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 60.17
2 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 61.19
3 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 63.41
4 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 64.71
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.24
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 57.24
3 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 57.54
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 58.00
5 88 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 60.17
6 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 61.19
7 Eduard MosesEduard Moses 04 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 4 63.41
8 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 64.71

400 m překážek (0.76) - Ženy

(so, 7.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS 52 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 61.32
MS Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 61.45
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 65.59
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 69.59
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 73.36
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 83.63
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži

(so, 7.5.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Le, Konečný, Vodička, Mutinský Le, Konečný, Vodička, Mutinský ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 45.50
2 Junek, Behenský, Kratochvíl, Koukal Junek, Behenský, Kratochvíl, Koukal ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 49.33
3 Hykeš, Kočka, Švehla, Vácha Hykeš, Kočka, Švehla, Vácha Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 49.47
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vejrosta, Boháč, Blažek, Malina Vejrosta, Boháč, Blažek, Malina AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 47.34
2 Dostal, Herbs, Štěpánek, Pastrňák Dostal, Herbs, Štěpánek, Pastrňák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.03
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 7.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brabcová, Machová, Zábranská, Siebeltová Brabcová, Machová, Zábranská, Siebeltová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 50.19
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Menclová, Švarcová, Holakovská, Schönová Menclová, Švarcová, Holakovská, Schönová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 54.58
2 Záborcová, Kalousová, Fišková, Vránová Záborcová, Kalousová, Fišková, Vránová Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 56.92
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nováková, Koděrová, Pokorná, Sahulková Nováková, Koděrová, Pokorná, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 50.42
2 Kučerová, Kalendová, Dupalová, Táborská Kučerová, Kalendová, Dupalová, Táborská AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 50.49
3 Mokrejšová, Mašková, Ludvíčková, Ottlová Mokrejšová, Mašková, Ludvíčková, Ottlová Atletika BenešovAtletika Benešov 3 51.11
4 Faltýnková, Vilímová, Škopková, Vágnerová Faltýnková, Vilímová, Škopková, Vágnerová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 52.17
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 7.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95
1 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1 SB 1.90 - - - - - - o - o o xxo xxx - - -
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 SB 1.85 - - - - - o - - o xxo xxx - - - -
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3 SB 1.80 - - - - - o - xo xxo xxx - - - - -
4 Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 6 SB 1.75 - - - - o o xo xo xxx - - - - - -
5 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5 1.70 - - - - - o o xxx - - - - - - -
6 Hwan Seung HanHwan Seung Han
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
94 4 PB 1.70 - - o - xo o xxo x- - - - - - - -
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 7.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 PB 1.85 - - - - o o o xo xo o xxx - - -
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 SB 1.75 - - - - - - o o xxx - - - - -
3 Vojta FrantaVojta Franta
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
03 1 PB 1.60 - - xo xxo o xxx - - - - - - - -
4 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 SB 1.60 - - o xo xxo xxx - - - - - - - -
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 1,95 2,01 2,06 2,10
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 12 PB 2.06 - - - - - - - - o - o o o xxo xxx -
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 11 1.85 - - - - - - o - xxo xxo - - - - -
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 10 SB 1.80 - - - - - - o o o xxx - - - - -
4 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 8 PB 1.80 - - - - o xo xo xo o xxx - - - - -
5 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1 PB 1.75 - - o o o xxo o xxo xxx - - - - - -
6= Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 PB 1.65 - - o o xo xo xxx - - - - - - - -
6= Adam ChybaAdam Chyba
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
05 5 SB 1.65 - - - xo o xo xxx - - - - - - - -
8 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 2 SB 1.60 - - o o o xxx - - - - - - - - -
9 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 PB 1.55 xxo o xo o xxx - - - - - - - - - -
10 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
06 3 PB 1.45 o xo xxx - - - - - - - - - - - -
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 7.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
00 2 SB 1.50 o o xo xxx - -
MS Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 SB 1.45 o xo xxx - - -
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 SB 1.68 - - o - o o o o xo xxx
2 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
03 3 SB 1.45 o o xxx - - - - -
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 SB 1.40 xo xxx - - - - - -
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71
1 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 5 SB 1.68 - o o o o o o o o xxx
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 10 SB 1.56 o o o o o xxx - -
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 6 PB 1.53 o o o o xxx - - -
4 Tereza KalousováTereza Kalousová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 7 PB 1.53 o xo xxo o xxx - - -
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 1.53 o o xo xo xxx - - -
6= Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 4 SB 1.50 o o o xxx - - - -
6= Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 2 SB 1.50 o o o xxx - - - -
8 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 SB 1.50 o o xxo xxx - - - -
9 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 SB 1.45 xo xo xxx - - - - -
10 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3 SB 1.40 o xxx - - - - - -
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 7.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,20 3,35 3,50 3,65 3,75 3,85
MS Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 1 SB 3.65 o xxo o xo - xxx -
Hwan Seung HanHwan Seung Han
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
94 2 NM xxx - - - - - -
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 7.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,70 2,90 3,10 3,20 3,35 3,50 3,65 3,75 3,85 3,95
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 SB 3.85 - - - - - o o - o xxx - -
2 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 5 SB 3.75 - - - - - xo xxo o xxx - - -
3 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 SB 3.50 - - - - o xo xxx - - - - -
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 SB 3.10 - o xo xxx - - - - - - - -
5 Štěpán SkalaŠtěpán Skala
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 1 PB 2.90 o xo xxx - - - - - - - - -
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,70 2,90 3,10 3,20 3,35 3,50 3,65 3,75 3,85 3,95 4,05 4,15 4,25
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 6 SB 4.15 - - - - - - o o xo xo xo o xxx
2 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 PB 4.05 - - - - - xo o o o xo o xxx -
3 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4 PB 3.50 - - o - xo o - - - - - - -
4 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 PB 3.35 o o o o xxo xxx - - - - - - -
5 Adam KočkaAdam Kočka
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
05 1 SB 2.70 xxo xxx - - - - - - - - - - -
Filip SlabaFilip Slaba
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 2 NM - - - - - - - - - - - - -
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 7.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3,00 3,20 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 2 SB 4.10 - - - - - - xo - xxo o xxx
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1 SB 4.00 - - - - - - o o o xxx -
3 Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 3.60 - xo o xo o xxx - - - - -
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,55 2,70 2,85 3,00 3,10 3,20
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 4 PB 3.00 - - o o o xo xo xxx -
2 Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 3 SB 2.40 o o o xxx - - - - -
3 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2 PB 2.20 xo xxo xxx - - - - - -
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 7.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4 SB 6.88 +0.0 m/s 6.82 6.88 6.69 6.88 -
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 6 SB 6.41 +0.0 m/s 5.79 6.19 6.41 6.41 6.28
3 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 SB 6.29 +0.3 m/s 6.24 5.85 x 6.24 6.19 6.00 6.29
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 6.23 +2.0 m/s 3.81 4.14 5.97 5.97 5.57 6.22 6.23
5 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 SB 6.19 +0.0 m/s 5.84 5.72 5.94 5.94 x 5.91 6.19
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 PB 5.68 -0.1 m/s 5.48 3.98 5.65 5.65 4.64 5.52 5.68
7 Martin DražanMartin Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
74 1 SB 5.38 +0.0 m/s 5.28 5.38 5.17 5.38 5.15 5.28 4.92
8 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 7 SB 4.39 +0.1 m/s x 4.08 4.04 4.08 4.09 3.85 4.39
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 7.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 SB 6.45 +0.8 m/s 6.45 6.45 6.22 6.45 6.21 6.03 4.88
2 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 5.78 +0.0 m/s 3.87 5.71 5.49 5.71 5.78 x
3 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 PB 5.60 -1.1 m/s x 5.45 5.54 5.54 x 5.60
4 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 SB 5.41 +0.3 m/s 5.37 5.41 4.89 5.41 5.25 5.04 5.00
5 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 6 PB 5.17 +0.0 m/s 4.51 5.04 4.94 5.04 4.98 5.17 5.14
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 16 PB 6.45 +0.8 m/s x 6.26 5.85 6.26 6.45 x x
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 15 PB 6.38 -0.4 m/s 5.71 5.97 5.88 5.97 6.11 6.38 -
3 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 PB 6.27 +0.0 m/s 6.02 6.27 6.16 6.27 6.05 x 5.99
4 Matěj JungMatěj Jung
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 14 PB 5.94 +0.0 m/s 5.39 5.82 5.75 5.82 5.70 5.94 x
5 57 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 12 PB 5.75 +0.0 m/s 5.59 5.45 5.41 5.59 5.41 5.75 5.57
6 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 13 5.52 +0.4 m/s 5.10 5.45 5.39 5.45 x 5.41 5.52
7 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 11 SB 5.47 +0.0 m/s 5.30 5.47 5.18 5.47 4.60 5.35 x
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 PB 5.43 +1.0 m/s 5.38 5.27 5.43 5.43 5.15 5.28 4.97
9 Filip DoksanskýFilip Doksanský
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 1 PB 5.03 +0.0 m/s 4.76 5.03 x 5.03
10 49 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 SB 4.74 +0.4 m/s 4.66 4.74 4.67 4.74
11 Bruno FilippiBruno Filippi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 PB 4.72 +0.0 m/s x 3.49 4.72 4.72
12 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 SB 4.60 +0.0 m/s 4.60 x x 4.60
13 Jakub KroupaJakub Kroupa
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 PB 4.53 +0.0 m/s 4.27 4.50 4.53 4.53
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 7.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 SB 5.18 +0.0 m/s x 5.18 4.94 5.18 5.17 5.11 5.05
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 SB 5.87 +0.6 m/s 5.70 5.71 5.87 5.87 5.79 5.67 x
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 SB 5.40 +0.0 m/s 5.11 4.94 4.81 5.11 5.40 5.37 5.24
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 SB 5.35 -1.6 m/s x 5.35 x 5.35 5.31 - 5.33
4 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 PB 5.18 +0.0 m/s 2.88 4.53 3.38 4.53 5.18 x 4.96
5 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 SB 4.91 +0.0 m/s 4.57 4.87 4.91 4.91 4.80 x x
6 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 2 SB 4.60 -0.3 m/s 4.49 4.41 4.57 4.57 4.60 4.44 4.54
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5.