Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor Středočeského kraje dorostu, juniorů, dospělých

Kolín (7. 5. 2022)

skok daleký - Muži

(so, 7.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4 SB 6.88 +0.0 m/s 6.82 6.88 6.69 6.88 -
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
97 6 SB 6.41 +0.0 m/s 5.79 6.19 6.41 6.41 6.28
3 Jan LepeškaJan Lepeška
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 SB 6.29 +0.3 m/s 6.24 5.85 x 6.24 6.19 6.00 6.29
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 8 6.23 +2.0 m/s 3.81 4.14 5.97 5.97 5.57 6.22 6.23
5 Radek HykešRadek Hykeš
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
90 3 SB 6.19 +0.0 m/s 5.84 5.72 5.94 5.94 x 5.91 6.19
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 PB 5.68 -0.1 m/s 5.48 3.98 5.65 5.65 4.64 5.52 5.68
7 Martin DražanMartin Dražan
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
74 1 SB 5.38 +0.0 m/s 5.28 5.38 5.17 5.38 5.15 5.28 4.92
8 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 7 SB 4.39 +0.1 m/s x 4.08 4.04 4.08 4.09 3.85 4.39
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 7.5.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 SB 6.45 +0.8 m/s 6.45 6.45 6.22 6.45 6.21 6.03 4.88
2 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 5.78 +0.0 m/s 3.87 5.71 5.49 5.71 5.78 x
3 Patrik MarkoPatrik Marko
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 3 PB 5.60 -1.1 m/s x 5.45 5.54 5.54 x 5.60
4 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 SB 5.41 +0.3 m/s 5.37 5.41 4.89 5.41 5.25 5.04 5.00
5 Sebastian Michael SudlíkSebastian Michael Sudlík
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 6 PB 5.17 +0.0 m/s 4.51 5.04 4.94 5.04 4.98 5.17 5.14
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 7.5.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 16 PB 6.45 +0.8 m/s x 6.26 5.85 6.26 6.45 x x
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 15 PB 6.38 -0.4 m/s 5.71 5.97 5.88 5.97 6.11 6.38 -
3 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 8 PB 6.27 +0.0 m/s 6.02 6.27 6.16 6.27 6.05 x 5.99
4 Matěj JungMatěj Jung
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 14 PB 5.94 +0.0 m/s 5.39 5.82 5.75 5.82 5.70 5.94 x
5 57 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 12 PB 5.75 +0.0 m/s 5.59 5.45 5.41 5.59 5.41 5.75 5.57
6 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 13 5.52 +0.4 m/s 5.10 5.45 5.39 5.45 x 5.41 5.52
7 Kryštof MandátKryštof Mandát
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 11 SB 5.47 +0.0 m/s 5.30 5.47 5.18 5.47 4.60 5.35 x
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 PB 5.43 +1.0 m/s 5.38 5.27 5.43 5.43 5.15 5.28 4.97
9 Filip DoksanskýFilip Doksanský
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 1 PB 5.03 +0.0 m/s 4.76 5.03 x 5.03
10 49 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 SB 4.74 +0.4 m/s 4.66 4.74 4.67 4.74
11 Bruno FilippiBruno Filippi
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 7 PB 4.72 +0.0 m/s x 3.49 4.72 4.72
12 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 SB 4.60 +0.0 m/s 4.60 x x 4.60
13 Jakub KroupaJakub Kroupa
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 PB 4.53 +0.0 m/s 4.27 4.50 4.53 4.53
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 7.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Eliška HavlováEliška Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2 SB 5.18 +0.0 m/s x 5.18 4.94 5.18 5.17 5.11 5.05
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 7.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 7 SB 5.87 +0.6 m/s 5.70 5.71 5.87 5.87 5.79 5.67 x
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 SB 5.40 +0.0 m/s 5.11 4.94 4.81 5.11 5.40 5.37 5.24
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 SB 5.35 -1.6 m/s x 5.35 x 5.35 5.31 - 5.33
4 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 PB 5.18 +0.0 m/s 2.88 4.53 3.38 4.53 5.18 x 4.96
5 Eliška ŠichováEliška Šichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3 SB 4.91 +0.0 m/s 4.57 4.87 4.91 4.91 4.80 x x
6 Ema TvrdáEma Tvrdá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
04 2 SB 4.60 -0.3 m/s 4.49 4.41 4.57 4.57 4.60 4.44 4.54
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 7.5.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 2 PB 5.57 +0.5 m/s 5.21 5.05 5.28 5.28 5.19 5.57 5.23
2 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 7 PB 5.41 +0.0 m/s 5.18 5.41 x 5.41 5.41 5.31 x
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 17 PB 5.32 +0.2 m/s 5.06 5.11 5.20 5.20 x 5.32 5.25
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 21 SB 5.27 +1.2 m/s 5.03 5.03 4.94 5.03 5.27 x 5.22
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 20 SB 5.25 +0.0 m/s 5.18 4.86 4.83 5.18 5.11 5.25 5.05
6 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 19 SB 5.23 +0.0 m/s 4.89 5.23 4.66 5.23 x x 5.11
7 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 18 PB 5.11 +0.0 m/s x 4.72 5.03 5.03 x 5.11 4.95
8 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 16 4.93 +0.0 m/s 4.93 4.86 x 4.93 x x x
9 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 PB 4.91 +0.0 m/s 4.91 x 4.63 4.91
10 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 13 PB 4.90 +0.0 m/s 4.83 x 4.90 4.90
11 Nicole VilímováNicole Vilímová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 15 4.46 +0.0 m/s 4.35 4.46 x 4.46
12 Sophie SipeticováSophie Sipeticová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 10 SB 4.43 +0.0 m/s 4.20 4.43 4.43 4.43
13 68 Nela NěmcováNela Němcová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 4 SB 3.93 +0.0 m/s 3.77 3.05 3.93 3.93
14 Adina StejskalováAdina Stejskalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 9 3.82 +0.0 m/s 3.74 3.82 - 3.82
15 Anna KovaříkováAnna Kovaříková
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 8 PB 3.72 +0.0 m/s 3.72 3.40 3.42 3.72
16 Adéla MoravcováAdéla Moravcová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3 SB 3.64 +0.0 m/s 3.64 3.44 3.41 3.64
Celkem 16 závodníků