Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (4. 6. 2022)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.6.2022 - 11:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.77 QA
2 86 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.80 QA
3 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.99 QB
4 57 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.77 QB
5 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.18
6 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 13.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.6.2022 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.37 QA
2 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.78 QA
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 11.79 QB
4 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.86 QB
5 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.41
6 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.6.2022 - 11:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 11.41 QA
2 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 12.05 QA
3 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.21 QB
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.31 QB
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.32
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.77 QA
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.37 QA
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 11.41 QA
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.78 QA
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 11.79 QB
6 86 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.80 QA
7 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.86 QB
8 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.99 QB
9 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 PB 12.05 QA
10 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.21 QB
11 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.31 QB
12 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.32
13 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.41
14 57 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.77 QB
15 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 12.83
16 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 13.18
17 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 13.44

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 10.63 11.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.97 9.00
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.17 8.00
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.63 7.00
5 86 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.94 6.00
6 Alex ObstAlex Obst 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 7 12.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.61 4.00
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 11.82 3.00
3 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.99 2.00
4 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.19 1.00
5 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.35
6 57 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.76
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.44 11.00
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 11.48 9.00
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.79 8.00
4 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.98 7.00
5 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.14 6.00
6 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 12.26 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:05) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.03 4.00
2 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.06 3.00
3 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.09 2.00
4 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 12.19 1.00
5 51 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.22
6 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.33
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.58 QA
2 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 12.46
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 12.58
4 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.59
5 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 12.64
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 12.70
7 3 Václav VlasákVáclav Vlasák 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 12.90
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.79 QA
2 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.04 qA
3 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.20 qB
4 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 12.68
5 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 12.78
6 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.82
7 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 16.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.88 QA
2 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 12.10 qA
3 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.16 qB
4 51 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.30 qB
5 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 12.41 qB
6 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 12.74
7 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 13.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.6.2022 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 11.98 QA
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.25 qB
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.39 qB
4 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.58 QA
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 11.79 QA
3 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.88 QA
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 11.98 QA
5 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 12.04 qA
6 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 12.10 qA
7 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.16 qB
8 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 12.20 qB
9 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.25 qB
10 51 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 12.30 qB
11 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 12.39 qB
12 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 PB 12.41 qB
13 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 12.46
14 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 12.58
15 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.59
16 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 12.64
17 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 1 12.68
18 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 12.70
19 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 12.74
20 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 12.76
21 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 12.78
22 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.82
23 3 Václav VlasákVáclav Vlasák 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 12.90
24 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 13.38
25 Bruno FilippiBruno Filippi 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 16.24

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:20) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.35 11.00
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.94 9.00
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 12.97 8.00
4 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 13.75 7.00
5 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.81 6.00
6 202 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 14.02 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 13.90 4.00
2 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.09 3.00
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.32 2.00
4 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 14.79 1.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.29 QA
MS Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 13.01
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 13.69 QA
4 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 13.80 qA
5 202 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 13.82 qA
6 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.59 qB
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DQ
Poznámky:
DQ 16.8
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.6.2022 - 11:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.91 QA
2 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 13.02 QA
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.26
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 14.08 qB
5 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 14.11 qB
6 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.00 qB
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.29 QA
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.91 QA
3 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 13.01
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 13.02 QA
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 13.26
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 13.69 QA
7 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 13.80 qA
8 202 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 13.82 qA
9 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 14.08 qB
10 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 14.11 qB
11 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 14.59 qB
12 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.00 qB
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 DQ

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 4.6.2022 - 12:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.29 11.00
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 12.51 9.00
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.74 8.00
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.77 7.00
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.83 6.00
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 12.98 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.6.2022 - 12:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 12.86 4.00
2 79 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.91 3.00
3 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 7 12.92 2.00
4 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.22 1.00
5 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 13.25
Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.6.2022 - 11:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.32 QA
2 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 12.85 qA
MS Zora ŠkopkováZora Škopková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 13.05
4 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.55
5 73 Vanesa VrbováVanesa Vrbová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 15.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.6.2022 - 11:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.79 QA
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 12.91 qB
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 13.09 qB
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 13.45
5 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 14.26
6 Amálie MamulováAmálie Mamulová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 15.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.6.2022 - 11:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 12.62 QA
2 79 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 12.88 qB
3 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 13.08 qB
4 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.32
5 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 14.47
6 69 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 14.52
MS Ema KřížkováEma Křížková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 15.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.6.2022 - 11:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 12.54 QA
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.83 qA
3 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.24 qB
4 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 13.30 qB
5 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.84
6 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 13.93
MS Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 14.40
8 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.32 QA
2 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 12.54 QA
3 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 12.62 QA
4 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.79 QA
5 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.83 qA
6 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 PB 12.85 qA
7 79 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 PB 12.88 qB
8 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 12.91 qB
9 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 PB 13.05
10 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 13.08 qB
11 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 13.09 qB
12 Karolína MachováKarolína Machová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 13.24 qB
13 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 13.30 qB
14 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 13.32
15 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 13.45
16 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 13.55
17 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.84
18 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 PB 13.93
19 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 2 PB 14.26
20 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 14.40
21 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 14.47
22 69 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 PB 14.52
23 Markéta HájkováMarkéta Hájková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14.66
24 73 Vanesa VrbováVanesa Vrbová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 15.38
25 Amálie MamulováAmálie Mamulová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 15.40
26 Ema KřížkováEma Křížková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 15.63

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 14:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 22.07 11.00
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 22.21 8.50
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.21 8.50
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.45 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 14:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.78 6.00
2 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.81 5.00
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 23.83 3.00
4 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.99 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 14:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 23.33 4.00
2 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 24.39 1.00
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 24.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 22.07 11.00
2 Tomáš MajerTomáš Majer 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 22.21 8.50
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.21 8.50
4 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.45 7.00
5 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.78 6.00
6 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.81 5.00
7 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 23.33 4.00
8 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 PB 23.83 3.00
9 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 23.99 2.00
10 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 24.39 1.00
11 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 24.67

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 14:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 22.58 11.00
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 23.73 9.00
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 23.74 8.00
4 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 24.74 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 14:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 24.03
2 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 24.34 7.00
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 24.37 5.00
4 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 25.11 1.00
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 25.36
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 14:05) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oleksii SyvetsOleksii Syvets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 24.67 4.00
2 113 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 25.22
3 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 25.43
4 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 26.68
5 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 27.35
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.6.2022 - 14:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.35 6.00
2 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.71 3.00
3 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.61
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (so, 4.6.2022 - 14:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 25.63
2 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa 06 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 27.17
3 František JelínekFrantišek Jelínek 06 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 27.57
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 22.58 11.00
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 23.73 9.00
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 23.74 8.00
4 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 24.03
5 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 24.34 7.00
6 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 24.35 6.00
7 Matěj LinhartMatěj Linhart 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 24.37 5.00
8 Oleksii SyvetsOleksii Syvets 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 24.67 4.00
9 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.71 3.00
10 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 24.74 2.00
11 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 25.11 1.00
12 113 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 25.22
13 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 25.36
14 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 25.43
15 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.61
16 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 PB 25.63
17 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 26.68
18 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa 06 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 3 27.17
19 Jakub KroupaJakub Kroupa 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 27.35
20 František JelínekFrantišek Jelínek 06 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 5 27.57

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 14:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.80 11.00
MS Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 25.77
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 26.48 9.00
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.89 7.00
5 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.51 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 14:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 26.67
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 26.91 6.00
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 27.22 5.00
4 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 28.56 3.00
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.69 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 14:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.54 8.00
2 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 29.40 1.00
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.07
4 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 24.80 11.00
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 SB 25.77
3 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 26.48 9.00
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 26.54 8.00
5 Kateřina SlabáKateřina Slabá 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 26.67
6 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 26.89 7.00
7 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 26.91 6.00
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 27.22 5.00
9 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.51 4.00
10 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 28.56 3.00
11 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.69 2.00
12 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 29.40 1.00
13 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 30.07
14 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 31.58

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 14:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 24.94 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 25.77 9.00
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 26.23 8.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 26.26 7.00
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.64 6.00
6 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.06 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 14:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 27.10 3.00
MS Zora ŠkopkováZora Škopková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 27.17
3 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 27.67 2.00
4 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 27.72 1.00
5 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 27.89
6 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 29.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 14:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.53
2 112 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 30.83
3 199 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 31.06
4 Amálie MamulováAmálie Mamulová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 33.99
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 4.6.2022 - 14:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 26.95 5.00
2 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.79
MS Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.02
4 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 32.83
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 24.94 11.00
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 SB 25.77 9.00
3 Kristýna SkuhraváKristýna Skuhravá 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 26.23 8.00
4 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 26.26 7.00
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 26.64 6.00
6 Amélie NevrláAmélie Nevrlá 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 26.95 5.00
7 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 27.06 4.00
8 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 27.10 3.00
9 Zora ŠkopkováZora Škopková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 27.17
10 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 27.67 2.00
11 Noemi MokrejšováNoemi Mokrejšová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 PB 27.72 1.00
12 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 27.79
13 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 27.89
14 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.53
15 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 29.89
16 Zita DalešickáZita Dalešická 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 30.02
17 112 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 30.83
18 199 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 31.06
19 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 32.83
20 Amálie MamulováAmálie Mamulová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 33.99

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 51.63 11.00
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.43 9.00
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 52.83 8.00
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 53.64 7.00
5 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 54.24 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 54.81 5.00
2 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 55.57 4.00
3 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 57.36 3.00
4 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.86 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 51.63 11.00
2 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 52.43 9.00
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 52.83 8.00
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 53.64 7.00
5 Štěpán KapkoŠtěpán Kapko 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 54.24 6.00
6 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 54.81 5.00
7 Aleš HovorkaAleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 55.57 4.00
8 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 57.36 3.00
9 Ondřej VíznerOndřej Vízner 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.86 2.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 51.46 11.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 52.65 9.00
MS Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.05
4 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 54.77 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 55.66 7.00
2 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 57.04 6.00
3 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 58.63 5.00
4 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 59.23 4.00
5 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 60.00 3.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 51.46 11.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 52.65 9.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 54.05
4 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 54.77 8.00
5 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 55.66 7.00
6 Jakub KnolJakub Knol 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 57.04 6.00
7 Filip HolýFilip Holý 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 58.63 5.00
8 Adam RubešAdam Rubeš 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 59.23 4.00
9 Vojtěch RajnochVojtěch Rajnoch 07 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 60.00 3.00

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 59.51 11.00
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 60.61 9.00
3 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 61.44 8.00
4 100 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 62.07 6.00
5 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 65.37 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 57.14
2 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 61.69 7.00
3 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 63.67 5.00
4 Natálie BláhováNatálie Bláhová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 63.92 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 57.14
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 59.51 11.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 60.61 9.00
4 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 61.44 8.00
5 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 61.69 7.00
6 100 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 62.07 6.00
7 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 PB 63.67 5.00
8 Natálie BláhováNatálie Bláhová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 PB 63.92 4.00
9 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 65.37 3.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 61.21 9.00
2 Anna FialováAnna Fialová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 61.42 7.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 61.49 6.00
4 56 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 64.72 2.00
Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 64.09 4.00
2 47 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 65.12 1.00
MS 9 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 65.68
4 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 66.63
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 67.33
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 64.69 3.00
2 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 67.35
3 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 68.40
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 68.69
5 42 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 69.78
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.6.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 60.00 11.00
2 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 61.35 8.00
3 Katarína KovarčíkováKatarína Kovarčíková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 62.35 5.00
4 Ema DobiášováEma Dobiášová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 67.35
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 60.00 11.00
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 61.21 9.00
3 Eliška LackováEliška Lacková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 61.35 8.00
4 Anna FialováAnna Fialová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 61.42 7.00
5 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 61.49 6.00
6 Katarína KovarčíkováKatarína Kovarčíková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 62.35 5.00
7 46 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 64.09 4.00
8 11 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 64.69 3.00
9 56 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 64.72 2.00
10 47 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 65.12 1.00
11 9 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 PB 65.68
12 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 66.63
13 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 67.33
14 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 67.35
14 Ema DobiášováEma Dobiášová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 67.35
16 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 68.40
17 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 68.69
18 42 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 69.78
Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNF

800 m - Junioři

(so, 4.6.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 2:05.82 11.00
2 106 Jiří PechJiří Pech 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:06.04 9.00
3 86 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 2:20.39 8.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 2:01.65 11.00
2 91 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:02.45 9.00
3 18 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 2:08.22 8.00
4 92 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 2:13.16 7.00
5 113 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 2:14.22 6.00
MS 30 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:17.88
3 Václav VlasákVáclav Vlasák 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 2:20.83
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 100 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:19.57 11.00
2 65 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 2:20.27 9.00
3 202 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:26.45 8.00
MS 9 Anna El-DuniaAnna El-Dunia 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 2:32.78
MS 44 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 2:34.18
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:25.19 11.00
2 47 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 2:26.23 9.00
3 11 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 PB 2:29.19 8.00
4 36 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 2:31.21 7.00
5 112 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 2:32.74 6.00
6 42 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:33.98 5.00
7 20 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 2:36.82 4.00
8 131 Julie HavlíčkováJulie Havlíčková 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 2:38.28 3.00
9 107 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:45.14 2.00
10 199 Eliška KašparováEliška Kašparová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:47.39 1.00
11 35 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 2:58.81
Celkem 11 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 4.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:10.04 11.00
MS 23 Jan HoráčekJan Horáček 03 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 6 4:19.80
3 14 Šimon MinárŠimon Minár 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 4:27.74 9.00
4 109 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:34.04 8.00
5 148 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 4:52.15 7.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 83 Karel PechKarel Pech 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 4:35.99
2 77 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 PB 4:43.53 11.00
3 48 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 5:01.02 9.00
4 101 Ondřej NeumannOndřej Neumann 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 5:17.93 8.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:53.21 11.00
2 81 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 5:10.49 9.00
3 76 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:21.16 8.00
4 60 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 5:48.43 7.00
5 216 Eliška RodováEliška Rodová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 5:56.65 6.00
6 63 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 6:16.48 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Darina ŠnajdrováDarina Šnajdrová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 PB 5:32.84 11.00
2 73 Vanesa VrbováVanesa Vrbová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 5:44.22 9.00
3 213 Kristýna UličnáKristýna Uličná 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 12 5:49.70 8.00
4 94 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:53.01 7.00
5 66 Anežka MarcováAnežka Marcová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 5:56.33 6.00
6 93 Adéla LustigováAdéla Lustigová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 5:59.55 5.00
7 88 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 6:00.31 4.00
8 97 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 6:29.10 3.00
9 89 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 6:32.69 2.00
10 49 Kateřina PůžováKateřina Půžová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 6:44.28 1.00
11 110 Nikola GrygarováNikola Grygarová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 6:59.85
12 78 Alice NavrátilováAlice Navrátilová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 10 7:01.63
13 2 Šárka MiarkováŠárka Miarková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 9 7:11.21
Celkem 13 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 4.6.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 50 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 4 09:56.74 11.00
2 57 Matěj HercikMatěj Hercik 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11:37.27 9.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 221 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10:06.03 11.00
2 72 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10:21.90 9.00
3 51 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10:39.14 8.00
4 98 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10:40.96 7.00
5 71 Oliver MullenOliver Mullen 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 12:15.10 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Anna ŽemličkováAnna Žemličková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 12:52.00
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 10:55.96 11.00
2 59 Amélie KlajmonováAmélie Klajmonová 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 11:57.61 9.00
3 74 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13:10.75 8.00
4 79 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 14:23.95 7.00
5 56 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 14:41.99 6.00
6 109 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 15:18.38 5.00
7 69 Adina StejskalováAdina Stejskalová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 15:25.27 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 15.59 11.00
MS Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 PB 18.28
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 19.49 9.00
4 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 21.65 8.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 14.92 11.00
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 15.00 9.00
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 15.15 8.00
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 15.44 7.00
5 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 16.11 4.00
6 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 16.47 2.00
7 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 16.61 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 10:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 15.82 6.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 15.90 5.00
3 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 16.33 3.00
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 17.49
5 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 17.79
6 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 18.17
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 14.92 11.00
2 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 15.00 9.00
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 SB 15.15 8.00
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 15.44 7.00
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 15.82 6.00
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 PB 15.90 5.00
7 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 16.11 4.00
8 Michaela FejfarováMichaela Fejfarová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 16.33 3.00
9 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 16.47 2.00
10 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 16.61 1.00
11 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 17.49
12 Simona ForejtováSimona Forejtová 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 17.79
13 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 18.17

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 4.6.2022 - 10:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 PB 15.25 11.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 16.08 9.00
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 16.35 8.00
4 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 16.58 7.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 10:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 15.23 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 15.33 9.00
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 15.84 8.00
4 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 15.89 7.00
5 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 16.94 5.00
Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 10:35) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.97 6.00
2 Adam ChybaAdam Chyba 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 17.43 4.00
3 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 17.73 3.00
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 18.22 2.00
5 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 19.20 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 15.23 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 15.33 9.00
3 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 15.84 8.00
4 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 PB 15.89 7.00
5 Matěj KovářMatěj Kovář 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.97 6.00
6 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 16.94 5.00
7 Adam ChybaAdam Chyba 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 17.43 4.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 17.73 3.00
9 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 18.22 2.00
10 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 19.20 1.00
Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNF

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 40.72 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 40.95 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 42.06 8.00
4 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 42.06 7.00
5 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 42.15 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 42.25 5.00
2 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 43.35 4.00
3 91 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 44.09 3.00
4 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 44.15 2.00
Štěpán KusŠtěpán Kus 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DQ
Poznámky:
DQ 16.7
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 45.97 1.00
2 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 46.49
3 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 46.52
MS 30 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 47.11
5 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.01
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KonečnýFilip Konečný 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 40.72 11.00
2 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 40.95 9.00
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 42.06 8.00
3 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 3 PB 42.06 7.00
5 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 42.15 6.00
6 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 42.25 5.00
7 Filip AntošFilip Antoš 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 43.35 4.00
8 91 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 44.09 3.00
9 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 44.15 2.00
10 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 SB 45.97 1.00
11 Pavel HančPavel Hanč 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 46.49
12 Šimon ŠmídŠimon Šmíd 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 PB 46.52
13 30 Patrik GeistPatrik Geist 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 47.11
14 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 51.01
Štěpán KusŠtěpán Kus 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DQ

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 47.57 8.00
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 47.67 7.00
3 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.57 6.00
4 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 48.57 5.00
5 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 49.22 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 48.68 4.00
2 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 49.53 2.00
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 49.83 1.00
4 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 50.31
5 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 52.53
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.6.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 52.47
2 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 52.83
3 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 SB 54.10
4 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 56.45
5 97 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 61.60
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.6.2022 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 46.24 11.00
2 79 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 47.45 9.00
3 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 50.98
4 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 51.53
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 46.24 11.00
2 79 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 47.45 9.00
3 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 6 PB 47.57 8.00
4 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 47.67 7.00
5 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.57 6.00
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 2 PB 48.57 5.00
7 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 5 PB 48.68 4.00
8 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 4 49.22 3.00
9 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 49.53 2.00
10 Aneta SchönováAneta Schönová 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 PB 49.83 1.00
11 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 50.31
12 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 50.98
13 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 51.53
14 Lucie HlavičkováLucie Hlavičková 05 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 SB 52.47
15 Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 52.53
16 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 52.83
17 Žaneta ŠmídováŽaneta Šmídová 05 TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 5 SB 54.10
18 Kristina StrakováKristina Straková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 56.45
19 97 Kseniya BirukKseniya Biruk 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 61.60

400 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 4.6.2022 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 58.72 11.00
2 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 62.79 9.00
Celkem 2 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 68.83 11.00
2 65 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 71.05 9.00
MS Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 73.70
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 91.64 8.00
5 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 93.27 7.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 4.6.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Majer, Mezera, Ullman Dvořák, Majer, Mezera, Ullman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 42.88 11.00
2 Kratochvíl, Vinduška, Brát, Svoboda Kratochvíl, Vinduška, Brát, Svoboda TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.06 9.00
3 Bečka, Hřích, Jarušek, Tesař Bečka, Hřích, Jarušek, Tesař A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 46.73 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudeček, Jícha, Linhart, Polák Hudeček, Jícha, Linhart, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 45.49 11.00
2 Dostal, Charvát, Pastrňák, Štěpánek Dostal, Charvát, Pastrňák, Štěpánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 46.91 9.00
3 Sadil, Čížek, Přibyl, Sadil Sadil, Čížek, Přibyl, Sadil TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s. 6 46.94 8.00
4 Hanč, Hlavička, Holý, Rubeš Hanč, Hlavička, Holý, Rubeš ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 49.05 7.00
5 71 Mullen, Vlasák, Kroupa, Neumann Mullen, Vlasák, Kroupa, Neumann ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 52.40 6.00
Novák, Novák, Nedvěd, Švach Novák, Novák, Nedvěd, Švach TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexová, Fajfrová, Havlová, Somrová Alexová, Fajfrová, Havlová, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.96 11.00
2 Kusá, Pesslová, Štullerová, Šibravová Kusá, Pesslová, Štullerová, Šibravová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 54.55 9.00
3 Cichoňová, Řepová, Badinová, Bodnarová Cichoňová, Řepová, Badinová, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 59.01 8.00
100 Kubíčková, Stránská, Žemličková, Černá Kubíčková, Stránská, Žemličková, Černá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.6.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lacková, Grábnerová, Nevrlá, Skuhravá Lacková, Grábnerová, Nevrlá, Skuhravá AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 50.42 11.00
2 Čermáková, Nováková, Fialová, Káňová Čermáková, Nováková, Fialová, Káňová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 50.88 9.00
3 Faltýnková, Vágnerová, Hlavičková, Machová Faltýnková, Vágnerová, Hlavičková, Machová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 51.38 8.00
4 Ludvíčková, Nováková, Kondrátová, Tulachová Ludvíčková, Nováková, Kondrátová, Tulachová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 53.23 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.6.2022 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Fikesová, Peterková, Fejfarová, Svatošová Fikesová, Peterková, Fejfarová, Svatošová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 55.57 6.00
2 Jarošová, Kohoutová, Horálková, Sátrová Jarošová, Kohoutová, Horálková, Sátrová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 56.37 5.00
3 36 Hanley, Klajmonová, Marcová, Forejtová Hanley, Klajmonová, Marcová, Forejtová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 56.69 4.00
Olivová, Biruk, Zámostná, Belzová Olivová, Biruk, Zámostná, Belzová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 NM 2.00
110 Grygarová, Uličná, Navrátilová, Vopařilová Grygarová, Uličná, Navrátilová, Vopařilová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 NM 3.00
Poznámky:
5., 6. dráha nezměřeno
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olivová, Biruk, Zámostná, Belzová Olivová, Biruk, Zámostná, Belzová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 NM 2.00
1 110 Grygarová, Uličná, Navrátilová, Vopařilová Grygarová, Uličná, Navrátilová, Vopařilová AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 5 NM 3.00
3 Lacková, Grábnerová, Nevrlá, Skuhravá Lacková, Grábnerová, Nevrlá, Skuhravá AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 50.42 11.00
4 Čermáková, Nováková, Fialová, Káňová Čermáková, Nováková, Fialová, Káňová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 50.88 9.00
5 Faltýnková, Vágnerová, Hlavičková, Machová Faltýnková, Vágnerová, Hlavičková, Machová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 51.38 8.00
6 Ludvíčková, Nováková, Kondrátová, Tulachová Ludvíčková, Nováková, Kondrátová, Tulachová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 53.23 7.00
7 47 Fikesová, Peterková, Fejfarová, Svatošová Fikesová, Peterková, Fejfarová, Svatošová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 55.57 6.00
8 Jarošová, Kohoutová, Horálková, Sátrová Jarošová, Kohoutová, Horálková, Sátrová Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s. 3 56.37 5.00
9 36 Hanley, Klajmonová, Marcová, Forejtová Hanley, Klajmonová, Marcová, Forejtová ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 2 56.69 4.00

skok vysoký - Junioři

(so, 4.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 5 SB 1.85 - - - - xo xo o o o xxx 11.00
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 SB 1.80 - - - o - o xo xo xxx - 9.00
3 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3 SB 1.65 o o o o xo xxx - - - - 8.00
4 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 SB 1.60 - o xo o xxx - - - - - 7.00
5 Jan BrátJan Brát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 SB 1.50 o o x - - - - - - - 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,50 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,85 1,90 Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 11 1.80 - - - - - - xxo xxo xxx - 11.00
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 SB 1.70 - - - o xo xxo xxx - - - 9.00
3= Kryštof MandátKryštof Mandát
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 6 SB 1.65 - o o o o xx- - - - - 7.50
3= Adam ChybaAdam Chyba
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
05 7 SB 1.65 - - o o o xxx - - - - 7.50
5 Matěj KovářMatěj Kovář
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1 SB 1.65 - o xo o o xxx - - - - 6.00
6 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 8 1.60 - o xo xxo xxx - - - - - 5.00
7= Vojtěch MaxaVojtěch Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
06 4 PB 1.55 o o o xxx - - - - - - 3.50
7= Martin RoušalMartin Roušal
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
06 2 SB 1.55 o o o xxx - - - - - - 3.50
9 František JelínekFrantišek Jelínek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
06 9 1.55 o o xo xxx - - - - - - 2.00
Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 3 NM x- - xx - - - - - - -
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,30 1,35 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4 SB 1.65 - - - - - o o xo o o xxx 11.00
2 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 PB 1.50 - o o o xxo xxx - - - 9.00
3 Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 PB 1.45 - - o o xxx - - - - 8.00
Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 5 NM - - - - - - - - - -
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 NM - - - - - - - - -
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,59 1,62 1,65 Body
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 14 PB 1.62 - - - o o o o o o o xxx 11.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 16 PB 1.59 - - - o o o xxo xxo xo xxx - - - 9.00
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 PB 1.56 - - o o o o xo o xxx - - - - 8.00
4= Barbora DolanováBarbora Dolanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 1.53 - - o - o o o xxx - - - - - 6.50
4= Nela SedláčkováNela Sedláčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 11 PB 1.53 - - o o o o o xxx - - - - - 6.50
6 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 2 SB 1.50 o o xo o o xo xxx - - - - - - 5.00
7 Tereza KalousováTereza Kalousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 15 1.45 - o o o o xxx - - - - - - - 4.00
8 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 13 1.45 - - o o xo xxx - - - - - - - 3.00
9 Monika AdámkováMonika Adámková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 PB 1.45 - - o o xxo xxx - - - - - - - 2.00
10 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 9 1.40 - o o xo xxx - - - - - - - - 1.00
11 Lucie KoutováLucie Koutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 3 PB 1.40 o o xo xo xxx - - - - - - - -
12 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 7 SB 1.35 - o o x- xx - - - - - - - -
13 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 5 PB 1.35 o xo xxo xxx - - - - - - - - -
14 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 8 1.30 o o xxx - - - - - - - - - -
35 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 NM - - - - - - - - - - - - -
Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 NM - - - - - - - - - - - - -
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 4.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,11 4,26 4,36 4,42 Body
1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4 PB 4.36 - - - - - - - o - o - o o xxo xxx 11.00
2 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 PB 3.70 - - - - o - xo xo xxx - - - - - - 9.00
Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 NM - x - - - - - - - - - - - - -
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,20 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,50 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,11 Body
1 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 5 4.00 - - - - - - - - o xo o o o xxx - 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4 PB 3.70 - - - - - o xxo o o xo xxx - - - 9.00
3 Štěpán KratochvílŠtěpán Kratochvíl
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 3 3.20 - - o - xo xxo xxx - - - - - - - 8.00
MS Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 2 2.80 - xo xo xxo xxx - - - - - - - - -
Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 1 NM xxx - - - - - - - - - - - - -
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,45 3,55 Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3 3.45 - - - - - - - - o - o o xxx 11.00
2 Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1 SB 2.40 - o o xxx 9.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 Body
1 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 9 PB 3.00 - - o - o - o xo xo xxx 11.00
2 Mariana LangerováMariana Langerová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 8 PB 3.00 - - xo o o xo o o xo xxx 9.00
3 110 Nikola GrygarováNikola Grygarová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 7 2.50 o o o xo xxx - - - - - 8.00
4 Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 5 2.40 - o o xxx - - - - - - 7.00
5 78 Alice NavrátilováAlice Navrátilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 6 2.40 o o xo xxx - - - - - - 6.00
6 2 Šárka MiarkováŠárka Miarková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3 2.20 xxo o xxx - - - - - - - 5.00
7 Anna ŠimkováAnna Šimková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 4 2.20 o xxo - xxx - - - - - - 4.00
8 Nela SedláčkováNela Sedláčková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 1 SB 2.00 o xxx - - - - - - - - 3.00
Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 2 NM xxx - - - - - - - - -
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 4.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 13 SB 6.47 +0.1 m/s 6.34  0,00 6.47  0,10 6.39  0,00 6.47 - 6.47  0,00 - 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 6.36 +0.0 m/s 5.46  0,00 6.16  0,00 6.17  0,00 6.17 6.36  0,00 6.17  0,40 6.07  0,00 9.00
3 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 PB 6.07 +0.0 m/s x 5.58  0,00 6.07  0,00 6.07 5.54  0,00 5.83  0,00 - 8.00
4 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 PB 5.78 +0.0 m/s 5.60  0,00 5.78  0,00 5.57  -2,00 5.78 7.00
5 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 9 PB 5.77 +0.0 m/s 5.39  0,00 5.45  0,00 5.66  0,00 5.66 5.74  0,00 5.64  0,00 5.77  0,00 6.00
6 57 Matěj HercikMatěj Hercik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 11 5.68 +0.0 m/s 5.44  0,00 5.27  -0,10 5.68  0,00 5.68 5.46  0,00 5.63  0,00 5.26  0,00 5.00
7 Radim AulickýRadim Aulický
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 2 PB 5.53 +0.0 m/s 5.19  0,00 5.45  0,00 5.26  -0,60 5.45 4.95  0,00 5.53  0,00 - 4.00
8 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 10 5.50 +0.0 m/s x 5.45  -0,40 5.39  0,00 5.45 x 5.50  0,00 - 3.00
9 86 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 PB 5.22 +0.0 m/s 5.03  0,00 5.22  0,00 - 5.22 2.00
10 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 SB 5.12 +0.0 m/s 4.55  0,00 5.12  0,00 5.03  -0,50 5.12 1.00
11 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 SB 5.08 +0.0 m/s 5.08  0,00 4.93  0,00 - 5.08
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 20 PB 6.54 +0.0 m/s x 6.54  0,00 x 6.54 x 6.29  0,00 - 11.00
2 Adam ChybaAdam Chyba
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
05 17 PB 6.07 +0.0 m/s 5.90  0,00 5.67  -0,10 x 5.90 5.97  0,00 6.07  0,00 5.64  0,60 9.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 18 6.06 +0.0 m/s x 5.83  0,00 5.98  0,00 5.98 x 4.12  0,00 6.06  0,00 8.00
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 11 PB 5.82 +0.4 m/s 5.82  0,40 5.71  0,00 5.65  0,00 5.82 5.62  1,00 5.53  1,10 5.45  0,00 7.00
5 Oleksii SyvetsOleksii Syvets
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 12 PB 5.77 +0.0 m/s 5.72  0,10 5.47  0,00 5.77  0,00 5.77 5.50  1,00 5.53  0,30 5.52  0,00 6.00
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1 PB 5.72 +0.0 m/s 5.72  0,00 5.70  0,00 x 5.72 x x 4.10  0,00 5.00
7 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 15 5.56 +0.0 m/s 5.56  0,00 5.12  0,00 x 5.56 5.52  0,00 5.24  0,00 4.56  0,00 4.00
8 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 9 PB 5.52 +0.0 m/s 5.42  0,00 5.41  0,00 5.52  0,00 5.52 5.42  0,00 5.17  0,00 x 3.00
9 Matěj LipertMatěj Lipert
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 4 PB 5.44 +0.0 m/s 5.41  0,00 5.44  0,00 x 5.44 2.00
10 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 14 5.39 +0.0 m/s 5.04  0,00 5.39  0,00 5.35  0,00 5.39 1.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 PB 5.35 +1.2 m/s 5.09  0,00 4.71  -0,40 5.35  1,20 5.35
12 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 19 5.30 +0.0 m/s x 5.30  0,00 x 5.30
13 Jakub MračekJakub Mraček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 7 PB 5.06 +0.0 m/s 5.06  0,00 4.75  0,80 4.62  0,00 5.06
14 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 SB