Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (4. 6. 2022)

skok daleký - Junioři

(so, 4.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 13 SB 6.47 +0.1 m/s 6.34  0,00 6.47  0,10 6.39  0,00 6.47 - 6.47  0,00 - 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 PB 6.36 +0.0 m/s 5.46  0,00 6.16  0,00 6.17  0,00 6.17 6.36  0,00 6.17  0,40 6.07  0,00 9.00
3 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 12 PB 6.07 +0.0 m/s x 5.58  0,00 6.07  0,00 6.07 5.54  0,00 5.83  0,00 - 8.00
4 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 6 PB 5.78 +0.0 m/s 5.60  0,00 5.78  0,00 5.57  -2,00 5.78 7.00
5 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 9 PB 5.77 +0.0 m/s 5.39  0,00 5.45  0,00 5.66  0,00 5.66 5.74  0,00 5.64  0,00 5.77  0,00 6.00
6 57 Matěj HercikMatěj Hercik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 11 5.68 +0.0 m/s 5.44  0,00 5.27  -0,10 5.68  0,00 5.68 5.46  0,00 5.63  0,00 5.26  0,00 5.00
7 Radim AulickýRadim Aulický
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 2 PB 5.53 +0.0 m/s 5.19  0,00 5.45  0,00 5.26  -0,60 5.45 4.95  0,00 5.53  0,00 - 4.00
8 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 10 5.50 +0.0 m/s x 5.45  -0,40 5.39  0,00 5.45 x 5.50  0,00 - 3.00
9 86 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 PB 5.22 +0.0 m/s 5.03  0,00 5.22  0,00 - 5.22 2.00
10 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4 SB 5.12 +0.0 m/s 4.55  0,00 5.12  0,00 5.03  -0,50 5.12 1.00
11 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 SB 5.08 +0.0 m/s 5.08  0,00 4.93  0,00 - 5.08
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 4.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 20 PB 6.54 +0.0 m/s x 6.54  0,00 x 6.54 x 6.29  0,00 - 11.00
2 Adam ChybaAdam Chyba
TJ Spartak Čelákovice,z.s.TJ Spartak Čelákovice,z.s.
05 17 PB 6.07 +0.0 m/s 5.90  0,00 5.67  -0,10 x 5.90 5.97  0,00 6.07  0,00 5.64  0,60 9.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 18 6.06 +0.0 m/s x 5.83  0,00 5.98  0,00 5.98 x 4.12  0,00 6.06  0,00 8.00
4 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 11 PB 5.82 +0.4 m/s 5.82  0,40 5.71  0,00 5.65  0,00 5.82 5.62  1,00 5.53  1,10 5.45  0,00 7.00
5 Oleksii SyvetsOleksii Syvets
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 12 PB 5.77 +0.0 m/s 5.72  0,10 5.47  0,00 5.77  0,00 5.77 5.50  1,00 5.53  0,30 5.52  0,00 6.00
6 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1 PB 5.72 +0.0 m/s 5.72  0,00 5.70  0,00 x 5.72 x x 4.10  0,00 5.00
7 Vincent Ján KovářVincent Ján Kovář
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 15 5.56 +0.0 m/s 5.56  0,00 5.12  0,00 x 5.56 5.52  0,00 5.24  0,00 4.56  0,00 4.00
8 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 9 PB 5.52 +0.0 m/s 5.42  0,00 5.41  0,00 5.52  0,00 5.52 5.42  0,00 5.17  0,00 x 3.00
9 Matěj LipertMatěj Lipert
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 4 PB 5.44 +0.0 m/s 5.41  0,00 5.44  0,00 x 5.44 2.00
10 Filip KonečnýFilip Konečný
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 14 5.39 +0.0 m/s 5.04  0,00 5.39  0,00 5.35  0,00 5.39 1.00
11 Štěpán KusŠtěpán Kus
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2 PB 5.35 +1.2 m/s 5.09  0,00 4.71  -0,40 5.35  1,20 5.35
12 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 19 5.30 +0.0 m/s x 5.30  0,00 x 5.30
13 Jakub MračekJakub Mraček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 7 PB 5.06 +0.0 m/s 5.06  0,00 4.75  0,80 4.62  0,00 5.06
14 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3 SB 4.95 +0.0 m/s 4.91  0,00 4.90  0,00 4.95  0,00 4.95
15 Filip AntošFilip Antoš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 10 4.92 +0.0 m/s 4.78  1,40 4.92  0,00 4.90  0,00 4.92
16 48 Adam KoukalAdam Koukal
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 6 SB 4.83 +0.2 m/s 4.83  0,20 - 4.60  0,00 4.83
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 4.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 5.76 +0.0 m/s 5.76  0,00 5.52  0,00 4.16  0,00 5.76 5.38  0,00 - - 11.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 7 SB 5.54 +0.0 m/s 5.14  0,00 4.67  0,00 5.25  0,00 5.25 x 5.48  0,00 5.54  0,00 9.00
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 PB 5.51 +0.0 m/s x 5.21  0,00 5.09  0,90 5.21 5.34  0,00 5.51  0,00 5.25  0,00 8.00
4 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 5.00 +0.0 m/s 3.36  0,00 4.64  0,00 4.61  0,00 4.64 4.74  0,00 5.00  0,00 4.83  0,00 7.00
5 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3 PB 4.47 +0.0 m/s 4.32  0,00 4.35  0,00 4.33  0,00 4.35 4.47  0,00 4.38  0,00 4.30  0,00 6.00
6 Magdalena ŠporclováMagdalena Šporclová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 2 PB 4.27 +0.0 m/s 3.72  0,00 x 3.83  0,00 3.83 - - 4.27  0,00 5.00
Linda KlabzubováLinda Klabzubová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 NM x - - -
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 4.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 23 5.37 +0.0 m/s 5.02  0,00 5.06  0,00 5.16  0,00 5.16 x 5.21  0,00 5.37  0,00 11.00
2 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 20 SB 5.33 +0.0 m/s x 4.96  0,00 5.25  0,00 5.25 x x 5.33  0,00 9.00
3 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 22 5.29 +0.0 m/s 5.13  0,00 5.29  0,00 x 5.29 4.93  0,00 5.18  0,00 4.85  0,00 8.00
4 Barbora KáňováBarbora Káňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 18 PB 5.27 +0.0 m/s 5.05  0,00 x x 5.05 x 5.27  0,00 x 7.00
5 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 1 PB 5.23 +0.0 m/s 4.95  0,00 x 5.05  0,00 5.05 5.08  0,00 5.23  0,00 x 6.00
6 Eliška LackováEliška Lacková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 17 PB 5.07 +0.0 m/s 4.85  0,00 4.99  0,00 x 4.99 4.65  0,00 5.07  0,00 x 5.00
7 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 19 5.06 +0.0 m/s 2.38  0,00 4.41  0,00 5.06  0,00 5.06 4.94  0,00 4.81  0,00 x 4.00
8 20 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 14 SB 5.02 +0.0 m/s 4.63  0,00 4.87  0,00 5.02  0,00 5.02 4.89  0,00 4.93  0,00 5.02  0,00 3.00
9 Amélie NevrláAmélie Nevrlá
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 5 SB 4.97 +0.0 m/s 4.63  0,00 4.97  0,00 4.81  0,00 4.97 2.00
10 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 12 SB 4.97 +0.0 m/s 4.48  0,00 4.75  1,00 4.97  0,00 4.97 1.00
11 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
05 21 4.92 +0.0 m/s 4.92  0,00 4.83  0,00 x 4.92
12 109 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 16 4.89 +0.0 m/s 4.58  0,00 4.64  0,00 4.89  0,00 4.89
13 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
06 15 4.87 +0.0 m/s 4.78  0,00 4.80  0,00 4.87  0,00 4.87
14 Tereza KalousováTereza Kalousová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 PB 4.74 +0.1 m/s 4.27  0,00 x 4.74  0,10 4.74
15 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 13 4.65 +0.0 m/s 4.65  0,00 4.56  0,00 x 4.65
16 Ema DobiášováEma Dobiášová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 2 PB 4.62 +0.0 m/s 4.22  0,00 4.62  0,00 4.42  0,00 4.62
17 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 6 PB 4.61 +0.0 m/s 4.45  -0,40 4.61  0,00 4.14  0,00 4.61
18 66 Anežka MarcováAnežka Marcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 8 PB 4.59 +0.0 m/s 4.44  0,00 4.49  0,00 4.59  0,00 4.59
19 Sophie SipeticováSophie Sipeticová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 9 SB 4.58 +0.0 m/s 4.32  0,00 4.58  0,00 4.22  0,00 4.58
20 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 10 SB 4.56 +0.0 m/s 4.54  0,00 4.56  0,00 x 4.56
21 Markéta HájkováMarkéta Hájková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3 PB 4.36 +0.0 m/s 4.36  0,00 x 4.00  0,00 4.36
22 Klára SátrováKlára Sátrová
Atletika Vlašim, z.s.Atletika Vlašim, z.s.
05 7 4.28 +0.0 m/s 4.28  0,00 4.17  0,00 x 4.28
23 Magdaléna KoudelkováMagdaléna Koudelková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4 PB 4.07 +0.0 m/s 3.68  0,00 4.07  0,00 3.80  0,00 4.07
Celkem 23 závodníků