Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KP Středočeského kraje družstev staršího žactva

Kolín (4. 9. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.9.2022 - 10:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.51
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.57 QA
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 07.62 qA
4 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.87 qB
5 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.91 qB
6 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.94 qB
7 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 08.60
8 Jaroslav FlachsJaroslav Flachs 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.9.2022 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.62 QA
2 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 07.71 qA
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.85 qB
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 07.89 qB
5 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.96
6 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 08.33
MS Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.52
8 Matěj HlaváčekMatěj Hlaváček 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.9.2022 - 10:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 07.68 QA
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.71 qA
3 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 07.92 qB
4 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 07.96
5 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.05
6 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.05
7 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 PB 08.25
73 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 07.51
2 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.57 QA
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 07.62 qA
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 07.62 QA
5 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 PB 07.68 QA
6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 07.71 qA
6 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.71 qA
8 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.85 qB
9 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.87 qB
10 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 07.89 qB
11 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.91 qB
12 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 07.92 qB
13 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.94 qB
14 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 07.96
14 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 07.96
16 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.05
16 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.05
18 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 PB 08.25
19 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 08.33
20 Josef KošataJosef Košata 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.52
21 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 08.60
22 Jaroslav FlachsJaroslav Flachs 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 08.92
23 Matěj HlaváčekMatěj Hlaváček 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 10.05
73 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022 - 12:25) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.59 11.00
2 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 07.73 9.00
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 07.77 8.00
4 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.80 7.00
5 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 07.81 6.00
6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 07.85 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022 - 12:25) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.93 4.00
2 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.96 3.00
3 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 07.96 2.00
4 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 08.03 1.00
5 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.07
6 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.12
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.9.2022 - 12:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 08.19 11.00
2 23 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 SB 08.31 9.00
3 72 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 08.36 8.00
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.40 7.00
5 112 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 08.62 6.00
6 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.9.2022 - 12:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 SB 08.45 4.00
2 112 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 08.45 3.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 SB 08.48 2.00
4 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.57 1.00
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 SB 08.61
6 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 SB 08.62
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 4.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.15 QA
2 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.55 qB
3 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 08.57 qB
4 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.72
5 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.78
6 110 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 09.07
7 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 4.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.27 QA
2 72 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.41 qA
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.62 qB
4 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.65 qB
5 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.67
6 77 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.13
7 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 4.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.39 QA
2 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.64 qB
3 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.84
4 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.86
5 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.89
6 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.08
7 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 4.9.2022 - 10:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.33 QA
2 112 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 08.46 qA
3 112 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.56 qB
4 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 08.79
5 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.07
6 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 PB 09.13
7 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 09.14
8 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 08.15 QA
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.27 QA
3 23 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 08.33 QA
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.39 QA
5 72 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 08.41 qA
6 112 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 08.46 qA
7 Ela UlrichováEla Ulrichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 PB 08.55 qB
8 112 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.56 qB
9 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 08.57 qB
10 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.62 qB
11 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.64 qB
12 Valerie VojpichováValerie Vojpichová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 08.65 qB
13 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.67
14 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.72
15 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.78
16 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 08.79
17 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.84
18 Venuše ReichlováVenuše Reichlová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.86
19 Mariana TinkováMariana Tinková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.89
20 110 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 09.07
20 Linda KalašováLinda Kalašová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.07
22 Jolana ŠkopkováJolana Škopková 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.08
23 77 Tereza DalíkováTereza Dalíková 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1 09.13
23 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 PB 09.13
25 Natálie HolomojováNatálie Holomojová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.14
25 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 PB 09.14
27 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
28 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.28
29 Berenika FialováBerenika Fialová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 7 09.57

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 14:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 16.19
MS František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 17.46
3 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 17.49 11.00
4 26 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 17.79 9.00
5 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 17.89 8.00
Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 14:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.04
2 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 18.13 7.00
3 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 18.20 6.00
4 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 18.25 5.00
5 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.26 4.00
6 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 18.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 14:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 18.29 3.00
2 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.42 1.00
3 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 18.65
4 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.70
5 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.09
6 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.15
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 4.9.2022 - 14:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 18.29 2.00
2 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 18.69
3 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.71
4 3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 19.19
5 77 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.21
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 4.9.2022 - 14:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 19.67
2 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 19.77
3 76 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 19.86
4 62 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 20.97
5 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 21.52
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 4.9.2022 - 14:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 19.38
2 2 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 19.63
MS Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 20.69
4 93 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 22.37
5 86 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 16.19
2 František HančFrantišek Hanč 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 17.46
3 Štěpán VeselýŠtěpán Veselý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 17.49 11.00
4 26 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 17.79 9.00
5 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 PB 17.89 8.00
6 Dennis BolardDennis Bolard 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.04
7 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 PB 18.13 7.00
8 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 18.20 6.00
9 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 18.25 5.00
10 Martin DupákMartin Dupák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.26 4.00
11 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 PB 18.29 3.00
11 Matouš MacháčekMatouš Macháček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 18.29 2.00
13 Jakub ŽižkaJakub Žižka 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 18.42 1.00
14 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 18.65
15 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 18.69
16 Radek NovákRadek Novák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 18.70
17 Ondřej MusilOndřej Musil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 18.71
18 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 18.94
19 Adam ZápotockýAdam Zápotocký 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.09
20 Rajmund PokornýRajmund Pokorný 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.15
21 3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 19.19
22 Ondřej HrabákOndřej Hrabák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 PB 19.38
23 2 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 19.63
24 Vladimír BartošVladimír Bartoš 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 PB 19.67
25 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 19.77
26 76 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 19.86
27 77 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 20.21
28 Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 20.69
29 62 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 20.97
30 David NovotnýDavid Novotný 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 PB 21.52
31 93 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 PB 22.37
32 86 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.58
Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 19.47 11.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.91 8.00
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.38 4.00
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.41 3.00
5 74 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 20.44 2.00
Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 14:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 20.08 7.00
2 109 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 20.27 5.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 20.60 1.00
4 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 21.14
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 14:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.20 6.00
2 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.50
3 30 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.90
4 113 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.95
5 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.13
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.9.2022 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 21.50
2 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 21.58
3 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.75
4 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.54
5 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.97
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 4.9.2022 - 14:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 19.70 9.00
2 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 22.21
3 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 22.50
4 92 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 22.53
5 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 19.47 11.00
2 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 19.70 9.00
3 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.91 8.00
4 213 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 20.08 7.00
5 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 20.20 6.00
6 109 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 20.27 5.00
7 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 20.38 4.00
8 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.41 3.00
9 74 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 20.44 2.00
10 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 SB 20.60 1.00
11 Daniela TurňováDaniela Turňová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 21.14
12 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.31
13 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 21.50
13 Klára Emma LawlessKlára Emma Lawless 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 21.50
15 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 21.58
16 Karolína ČurdováKarolína Čurdová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.75
17 30 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.90
18 113 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 21.95
19 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.13
20 Linda BudkováLinda Budková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 SB 22.21
21 Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 PB 22.50
22 92 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 22.53
23 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.54
24 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.75
25 Anna KrpatováAnna Krpatová 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.97
Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 38.99 11.00
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 39.01 9.00
3 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 41.34 7.00
Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS
Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 42.24 6.00
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 43.05 5.00
3 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 43.24 4.00
4 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 43.74 3.00
MS Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 43.98
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.35 8.00
2 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 45.70 2.00
MS Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.21
4 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 49.33 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BejčekMatěj Bejček 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 38.99 11.00
2 Štěpán SitekŠtěpán Sitek 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 39.01 9.00
3 Jan ŠmejkalJan Šmejkal 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.35 8.00
4 Štěpán HolečekŠtěpán Holeček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 41.34 7.00
5 89 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 PB 42.24 6.00
6 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 43.05 5.00
7 Vojtěch BlechaVojtěch Blecha 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 43.24 4.00
8 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 43.74 3.00
9 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 43.98
10 Václav MrázVáclav Mráz 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 45.70 2.00
11 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.21
12 Marek PergeltMarek Pergelt 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 49.33 1.00
Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 DNS
Petr ŠidíkPetr Šidík 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 43.05 11.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 44.08 8.00
3 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 44.46 6.00
4 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.17 4.00
5 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 51.13
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 44.07 9.00
2 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 44.08 7.00
3 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 44.69 5.00
4 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 45.66 3.00
5 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 48.62
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 46.13 2.00
2 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 46.16 1.00
3 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 47.01
4 81 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 47.10
5 78 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 47.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 46.67
2 Nela FišerováNela Fišerová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 48.05
3 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 51.57
4 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 55.56
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 43.05 11.00
2 23 Anna KadlíkováAnna Kadlíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 44.07 9.00
3 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 44.08 8.00
3 Viktorie FrankováViktorie Franková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 44.08 7.00
5 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 44.46 6.00
6 Žaneta TicháŽaneta Tichá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 44.69 5.00
7 Simona GrumlováSimona Grumlová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 45.17 4.00
8 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 45.66 3.00
9 Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 46.13 2.00
10 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 46.16 1.00
11 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 46.67
12 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 47.01
13 81 Julie VávrováJulie Vávrová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 47.10
14 78 Michaela MoulisováMichaela Moulisová 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 47.28
15 Nela FišerováNela Fišerová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 48.05
16 Karolína BubákováKarolína Bubáková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 48.62
17 Lenka VeseláLenka Veselá 09 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 6 51.13
18 Stela VáclavíkováStela Václavíková 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 5 51.57
19 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 55.56

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 2:07.68 11.00
2 2 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:10.02 9.00
3 23 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:18.90 8.00
4 76 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:29.14 6.00
5 62 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 2:30.12 5.00
6 77 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:30.51 4.00
148 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 94 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:23.19 7.00
2 110 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 2:33.50 3.00
3 73 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:34.50 2.00
4 55 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:36.39 1.00
5 78 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 2:36.44
6 81 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 2:39.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 PB 2:07.68 11.00
2 2 Ondřej KašičkaOndřej Kašička 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:10.02 9.00
3 23 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 2:18.90 8.00
4 94 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:23.19 7.00
5 76 Ondra PacnerOndra Pacner 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:29.14 6.00
6 62 Vít StörzerVít Störzer 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 PB 2:30.12 5.00
7 77 Jaromír ŠtohanzlJaromír Štohanzl 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:30.51 4.00
8 110 Štěpán ČančíkŠtěpán Čančík 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 2:33.50 3.00
9 73 Albert ČermákAlbert Čermák 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:34.50 2.00
10 55 Radim ProkešRadim Prokeš 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 2:36.39 1.00
11 78 Miroslav KarelMiroslav Karel 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 2:36.44
12 81 František BeranFrantišek Beran 07 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 2:39.69
148 Kristián RambousekKristián Rambousek 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 DQ

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 213 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:20.18 11.00
2 74 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:20.61 9.00
3 66 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:22.44 8.00
4 72 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 2:28.02 7.00
5 71 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:35.20 6.00
6 63 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:38.58 5.00
7 113 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:42.43
8 67 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:43.94
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:39.12 4.00
2 20 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:39.74 3.00
3 112 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 2:40.28 2.00
4 83 Nikol LouvarováNikol Louvarová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 2:42.09 1.00
5 106 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 2:54.51
6 12 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:07.22
107 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
92 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 213 Zuzana VeseláZuzana Veselá 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 2:20.18 11.00
2 74 Tereza PokornáTereza Pokorná 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:20.61 9.00
3 66 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:22.44 8.00
4 72 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 2:28.02 7.00
5 71 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:35.20 6.00
6 63 Marie RaichlováMarie Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:38.58 5.00
7 42 Alena RaichlováAlena Raichlová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:39.12 4.00
8 20 Jana NěmcováJana Němcová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:39.74 3.00
9 112 Sára MelicharováSára Melicharová 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 2:40.28 2.00
10 83 Nikol LouvarováNikol Louvarová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 8 2:42.09 1.00
11 113 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:42.43
12 67 Berta FikesováBerta Fikesová 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:43.94
13 106 Sára HolzbauerováSára Holzbauerová 10 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 2:54.51
14 12 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:07.22
107 Sára HerelováSára Herelová 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
92 Zuzana VeseláZuzana Veselá 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 DNF

1500 m - Žáci (Běh)

Běh (ne, 4.9.2022 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Adam MartínekAdam Martínek 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:54.99 11.00
2 213 Adam KondrátAdam Kondrát 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 4:56.97 9.00
3 97 Viktor ŠťovíčekViktor Šťovíček 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 5:02.58 8.00
4 89 Matěj Vítek ŠedivecMatěj Vítek Šedivec 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 PB 5:16.90 7.00
5 88 Jakub LachmanJakub Lachman 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:17.33 6.00
6 62 Matteo ContieroMatteo Contiero 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 5:38.73 5.00
7 93 Lukáš NovákLukáš Novák 08 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 6:12.85 4.00
63 Štěpán SoulekŠtěpán Soulek 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh (ne, 4.9.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 56 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:09.02 11.00
2 69 Marie MikulíkováMarie Mikulíková 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 5:10.91 9.00
3 57 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 5:28.29 8.00
4 79 Karolína SkalováKarolína Skalová 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 5:35.15 7.00
5 53 Valerie NěmcováValerie Němcová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 5:42.45 6.00
6 110 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 6 PB 5:47.23 5.00
7 100 Julie HejdukováJulie Hejduková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 11 PB 5:47.96 4.00
8 98 Helena HorkáHelena Horká 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 5:59.71 3.00
9 94 Eva VodseďálkováEva Vodseďálková 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 6:04.90 2.00
10 26 Veronika DrmotováVeronika Drmotová 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 6:12.32 1.00
11 221 Kateřina HrabánkováKateřina Hrabánková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 7:10.48
6 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 DNF
Celkem 12 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 11:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 13.65 11.00
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 13.69 9.00
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.87 8.00
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.29 7.00
5 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 15.12 6.00
6 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.46 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 15.76 4.00
2 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.99 3.00
3 93 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.03 2.00
MS Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 16.74
5 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 17.37 1.00
6 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 18.43
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 13.65 11.00
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 PB 13.69 9.00
3 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.87 8.00
4 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.29 7.00
5 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 PB 15.12 6.00
6 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 15.46 5.00
7 Marek TesařMarek Tesař 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 15.76 4.00
8 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.99 3.00
9 93 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.03 2.00
10 Lukáš ČernýLukáš Černý 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 16.74
11 Vojtěch FořtVojtěch Fořt 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 17.37 1.00
12 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 18.43

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 14.79 11.00
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 15.62 9.00
3 6 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.21 8.00
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 16.23 7.00
5 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 16.44 4.00
6 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 17.44
7 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 18.03
Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 12:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 16.30 5.00
2 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 16.84 3.00
3 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 17.29 2.00
4 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 17.43 1.00
5 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.42
6 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 19.52
7 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 20.94
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 12:13) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 16.26 6.00
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 14.79 11.00
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 15.62 9.00
3 6 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.21 8.00
4 Denisa LinkováDenisa Linková 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 PB 16.23 7.00
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 SB 16.26 6.00
6 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 PB 16.30 5.00
7 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 1 16.44 4.00
8 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 16.84 3.00
9 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 17.29 2.00
10 Lucie SvěcenáLucie Svěcená 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 17.43 1.00
11 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 6 17.44
12 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 2 18.03
13 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 18.42
14 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 19.52
15 Dominika RampasováDominika Rampasová 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 20.94
Mariana ČítkováMariana Čítková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 7 DNF

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 13:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 27.83 11.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.03 9.00
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 30.41 7.00
4 23 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 31.84 4.00
5 93 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 33.66 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 13:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 30.27 8.00
2 88 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 30.61 6.00
3 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 32.42 3.00
4 94 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.60 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 13:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 31.59 5.00
2 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 34.95
MS Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 35.14
4 97 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 35.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof ŠantrůčekKryštof Šantrůček 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 27.83 11.00
2 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 28.03 9.00
3 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek 08 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 30.27 8.00
4 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 30.41 7.00
5 88 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 PB 30.61 6.00
6 Václav MarhoulVáclav Marhoul 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 PB 31.59 5.00
7 23 Patrik SukPatrik Suk 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 31.84 4.00
8 Jan BrychJan Brych 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 PB 32.42 3.00
9 94 Martin HovorkaMartin Hovorka 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.60 2.00
10 93 Marek PřevrátilMarek Převrátil 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 33.66 1.00
11 Teodor DanišTeodor Daniš 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 34.95
12 Lukáš BendákLukáš Bendák 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 35.14
13 97 Tomáš KurtejTomáš Kurtej 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 35.90

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 14:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 29.98 11.00
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 31.45 9.00
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 31.50 8.00
4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 32.67 6.00
5 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.98 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 14:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 32.00 7.00
2 66 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 33.01 4.00
3 12 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 34.11 2.00
4 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 34.21 1.00
5 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 35.60
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 14:05) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 34.34
2 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 34.39
3 2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 34.71
4 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 35.25
5 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 35.58
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 4.9.2022 - 14:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 33.90 3.00
2 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 34.98
3 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 36.40
4 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 37.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 29.98 11.00
2 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 31.45 9.00
3 Natálie PetrováNatálie Petrová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 31.50 8.00
4 6 Martina JežkováMartina Ježková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 32.00 7.00
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 32.67 6.00
6 Josefína HejnicováJosefína Hejnicová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 32.98 5.00
7 66 Zuzana HavlínováZuzana Havlínová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 PB 33.01 4.00
8 Nela KupčíkováNela Kupčíková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 33.90 3.00
9 12 Tereza JelínkováTereza Jelínková 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 34.11 2.00
10 Lucie ČedíkováLucie Čedíková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 34.21 1.00
11 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 34.34
12 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 34.39
13 2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 08 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 34.71
14 Tereza RubešováTereza Rubešová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 34.98
15 Kamila MüllerováKamila Müllerová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 35.25
16 Josefína DudkováJosefína Dudková 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 2 35.58
17 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 35.60
18 Julie BeránkováJulie Beránková 07 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 36.40
19 Monika PřitasilováMonika Přitasilová 08 Atletika Benešov AAtletika Benešov A 4 37.58

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Ondřej KrálOndřej Král 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 5:27.03 11.00
2 14 Vítek DobiášVítek Dobiáš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 5:45.98 9.00
3 18 Robert KótkaRobert Kótka 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 5:46.14 8.00
4 86 Jakub JedličkaJakub Jedlička 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 5:48.62 7.00
5 3 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 5:55.09 6.00
66 Matouš ReichlMatouš Reichl 07 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 DNS
31 Antonín KolbekAntonín Kolbek 07 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 5:42.01 11.00
2 55 Anna VykysaláAnna Vykysalá 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 6:17.60 9.00
3 30 Linda RojíkováLinda Rojíková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 6:28.49 8.00
4 73 Aneta KudláčkováAneta Kudláčková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 PB 6:41.67 7.00
5 17 Klára BulířováKlára Bulířová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 7:02.27 6.00
6 46 Barbora MiškovskáBarbora Miškovská 08 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 7:15.83 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Veselý, Hnida, Šantrůček Novák, Veselý, Hnida, Šantrůček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.91 11.00
2 Bejček, Vocílka, Zápotocký, Štohanzl Bejček, Vocílka, Zápotocký, Štohanzl SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 29.59 9.00
3 Laurich, Mařík, Pokorný, Reichl Laurich, Mařík, Pokorný, Reichl A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 30.11 7.00
4 Marhoul, Adler, Mráz, Brych Marhoul, Adler, Mráz, Brych T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 32.46 5.00
5 Blecha, Martínek, Contiero, Buriánek Blecha, Martínek, Contiero, Buriánek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 33.20 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmejkal, Dupák, Musil, Holeček Šmejkal, Dupák, Musil, Holeček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.85 8.00
2 Volf, Šimek, Hrabák, Flachs Volf, Šimek, Hrabák, Flachs SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 32.21 6.00
3 148 Rambousek, Novotný, Junek, Guzdek Rambousek, Novotný, Junek, Guzdek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 32.53 4.00
Hradský, Reichl, Málek, Lachman Hradský, Reichl, Málek, Lachman A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Veselý, Hnida, Šantrůček Novák, Veselý, Hnida, Šantrůček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.91 11.00
2 Bejček, Vocílka, Zápotocký, Štohanzl Bejček, Vocílka, Zápotocký, Štohanzl SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 29.59 9.00
3 Šmejkal, Dupák, Musil, Holeček Šmejkal, Dupák, Musil, Holeček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.85 8.00
4 Laurich, Mařík, Pokorný, Reichl Laurich, Mařík, Pokorný, Reichl A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 30.11 7.00
5 Volf, Šimek, Hrabák, Flachs Volf, Šimek, Hrabák, Flachs SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 32.21 6.00
6 Marhoul, Adler, Mráz, Brych Marhoul, Adler, Mráz, Brych T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 32.46 5.00
7 148 Rambousek, Novotný, Junek, Guzdek Rambousek, Novotný, Junek, Guzdek A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 32.53 4.00
8 Blecha, Martínek, Contiero, Buriánek Blecha, Martínek, Contiero, Buriánek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 33.20 3.00
Hradský, Reichl, Málek, Lachman Hradský, Reichl, Málek, Lachman A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 DNS

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Reichlová, Vosyková, Turňová, Hamerníková Reichlová, Vosyková, Turňová, Hamerníková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 32.31 11.00
2 112 Melicharová, Beránková, Bubáková, Řeháková Melicharová, Beránková, Bubáková, Řeháková Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 32.41 9.00
3 Řeháčková, Tichá, Ulrichová, Vojpichová Řeháčková, Tichá, Ulrichová, Vojpichová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 32.76 8.00
4 Müllerová, Kroužilová, Benešová, Juřicová Müllerová, Kroužilová, Benešová, Juřicová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.01 7.00
5 Kopáčová, Šimůnková, Raichlová, Rubešová Kopáčová, Šimůnková, Raichlová, Rubešová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.26 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vintrová, Pavlíčková, Červinková, Fišerová Vintrová, Pavlíčková, Červinková, Fišerová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.53 5.00
2 Dohnalová, Lawless, Němcová, Malichová Dohnalová, Lawless, Němcová, Malichová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 33.70 4.00
3 Bergerová, Moulisová, Škopková, Vávrová Bergerová, Moulisová, Škopková, Vávrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 34.46 2.00
4 57 Cibulková, Kotrbová, Mocová, Tinková Cibulková, Kotrbová, Mocová, Tinková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 34.61 1.00
5 98 Horká, Drmotová, Simandlová, Křížková Horká, Drmotová, Simandlová, Křížková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.47
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němcová, Kaňkovská, Bulířová, Millerová Němcová, Kaňkovská, Bulířová, Millerová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 33.97 3.00
2 77 Dalíková, Fialová, Holomojová, Kalašová Dalíková, Fialová, Holomojová, Kalašová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 34.80
3 Blažkovcová, Čurdová, Dvořáková, Hyklová Blažkovcová, Čurdová, Dvořáková, Hyklová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 35.18
4 Krpatová, Matoušková, Rampasová, Vosmíková Krpatová, Matoušková, Rampasová, Vosmíková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 36.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Reichlová, Vosyková, Turňová, Hamerníková Reichlová, Vosyková, Turňová, Hamerníková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 32.31 11.00
2 112 Melicharová, Beránková, Bubáková, Řeháková Melicharová, Beránková, Bubáková, Řeháková Atletika Benešov AAtletika Benešov A 5 32.41 9.00
3 Řeháčková, Tichá, Ulrichová, Vojpichová Řeháčková, Tichá, Ulrichová, Vojpichová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 32.76 8.00
4 Müllerová, Kroužilová, Benešová, Juřicová Müllerová, Kroužilová, Benešová, Juřicová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 33.01 7.00
5 Kopáčová, Šimůnková, Raichlová, Rubešová Kopáčová, Šimůnková, Raichlová, Rubešová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 33.26 6.00
6 Vintrová, Pavlíčková, Červinková, Fišerová Vintrová, Pavlíčková, Červinková, Fišerová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 33.53 5.00
7 Dohnalová, Lawless, Němcová, Malichová Dohnalová, Lawless, Němcová, Malichová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 33.70 4.00
8 Němcová, Kaňkovská, Bulířová, Millerová Němcová, Kaňkovská, Bulířová, Millerová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 33.97 3.00
9 Bergerová, Moulisová, Škopková, Vávrová Bergerová, Moulisová, Škopková, Vávrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 34.46 2.00
10 57 Cibulková, Kotrbová, Mocová, Tinková Cibulková, Kotrbová, Mocová, Tinková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 34.61 1.00
11 77 Dalíková, Fialová, Holomojová, Kalašová Dalíková, Fialová, Holomojová, Kalašová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 34.80
12 Blažkovcová, Čurdová, Dvořáková, Hyklová Blažkovcová, Čurdová, Dvořáková, Hyklová A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 35.18
13 98 Horká, Drmotová, Simandlová, Křížková Horká, Drmotová, Simandlová, Křížková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 35.47
14 Krpatová, Matoušková, Rampasová, Vosmíková Krpatová, Matoušková, Rampasová, Vosmíková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 36.02

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šidík, Kolbek, Laurich, Najman Šidík, Kolbek, Laurich, Najman A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 2:43.56 11.00
2 36 Král, Kondrát, Kašička, Převrátil Král, Kondrát, Kašička, Převrátil TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:53.20 9.00
3 86 Jedlička, Piš, Šedivec, Pacner Jedlička, Piš, Šedivec, Pacner TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:03.97 8.00
4 78 Karel, Prokeš, Rambousek, Störzer Karel, Prokeš, Rambousek, Störzer A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:11.04 7.00
5 Horáček, Paďouk, Dobiáš, Kurtej Horáček, Paďouk, Dobiáš, Kurtej SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:11.65 6.00
6 110 Čančík, Adler, Kótka, Rozehnal Čančík, Adler, Kótka, Rozehnal T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 3:15.11 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 4.9.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Hlaváčková, Franková, Veselá Pokorná, Hlaváčková, Franková, Veselá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:55.84 11.00
2 Baumrukrová, Bergerová, Louvarová, Moulisová Baumrukrová, Bergerová, Louvarová, Moulisová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 3:03.77 9.00
3 66 Havlínová, Hejnicová, Raichlová, Raichlová Havlínová, Hejnicová, Raichlová, Raichlová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:09.42 7.00
4 113 Nademlejnská, Pokorná, Rojíková, Vykysalá Nademlejnská, Pokorná, Rojíková, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:14.20 5.00
5 17 Bulířová, Kaňkovská, Jelínková, Vodseďálková Bulířová, Kaňkovská, Jelínková, Vodseďálková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:20.55 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 4.9.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Reichlová, Holubová, Krejčí, Kadlíková Reichlová, Holubová, Krejčí, Kadlíková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:03.80 8.00
2 Dudková, Čedíková, Bubáková, Pelikánová Dudková, Čedíková, Bubáková, Pelikánová Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 3:19.56 2.00
3 71 Kotrbová, Veselá, Mocová, Kudláčková Kotrbová, Veselá, Mocová, Kudláčková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:20.73
4 Škopková, Tichá, Ulrichová, Vávrová Škopková, Tichá, Ulrichová, Vávrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:21.98
Petrová, Němcová, Hodačová, Fučíková Petrová, Němcová, Hodačová, Fučíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ SKPNB - 1. úsek vyšlápnutí z dráhy
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 4.9.2022 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnalová, Lawless, Mikešová, Šinkmajerová Dohnalová, Lawless, Mikešová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:13.49 6.00
2 Čurdová, Hejduková, Kaftanová, Matoušková Čurdová, Hejduková, Kaftanová, Matoušková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:17.28 4.00
3 Vintrová, Hamerníková, Fišerová, Plochová Vintrová, Hamerníková, Fišerová, Plochová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:17.80 3.00
4 Vojpichová, Němcová, Holzbauerová, Dalíková Vojpichová, Němcová, Holzbauerová, Dalíková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:29.75
5 98 Horká, Fekiačová, Ujváriová, Drmotová Horká, Fekiačová, Ujváriová, Drmotová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:35.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pokorná, Hlaváčková, Franková, Veselá Pokorná, Hlaváčková, Franková, Veselá SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 2:55.84 11.00
2 Baumrukrová, Bergerová, Louvarová, Moulisová Baumrukrová, Bergerová, Louvarová, Moulisová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 3:03.77 9.00
3 Reichlová, Holubová, Krejčí, Kadlíková Reichlová, Holubová, Krejčí, Kadlíková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:03.80 8.00
4 66 Havlínová, Hejnicová, Raichlová, Raichlová Havlínová, Hejnicová, Raichlová, Raichlová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:09.42 7.00
5 Dohnalová, Lawless, Mikešová, Šinkmajerová Dohnalová, Lawless, Mikešová, Šinkmajerová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:13.49 6.00
6 113 Nademlejnská, Pokorná, Rojíková, Vykysalá Nademlejnská, Pokorná, Rojíková, Vykysalá TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:14.20 5.00
7 Čurdová, Hejduková, Kaftanová, Matoušková Čurdová, Hejduková, Kaftanová, Matoušková A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 3:17.28 4.00
8 Vintrová, Hamerníková, Fišerová, Plochová Vintrová, Hamerníková, Fišerová, Plochová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:17.80 3.00
9 Dudková, Čedíková, Bubáková, Pelikánová Dudková, Čedíková, Bubáková, Pelikánová Atletika Benešov AAtletika Benešov A 3 3:19.56 2.00
10 17 Bulířová, Kaňkovská, Jelínková, Vodseďálková Bulířová, Kaňkovská, Jelínková, Vodseďálková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:20.55 1.00
11 71 Kotrbová, Veselá, Mocová, Kudláčková Kotrbová, Veselá, Mocová, Kudláčková SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:20.73
12 Škopková, Tichá, Ulrichová, Vávrová Škopková, Tichá, Ulrichová, Vávrová Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:21.98
13 Vojpichová, Němcová, Holzbauerová, Dalíková Vojpichová, Němcová, Holzbauerová, Dalíková Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 3:29.75
14 98 Horká, Fekiačová, Ujváriová, Drmotová Horká, Fekiačová, Ujváriová, Drmotová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:35.66
Petrová, Němcová, Hodačová, Fučíková Petrová, Němcová, Hodačová, Fučíková SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 DQ

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 Body
1 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 11 1.63 - o o o xo xo xo xxx 11.00
2 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 10 1.63 - o o o o xxo xxo xxx 9.00
3 Jakub HoráčekJakub Horáček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 PB 1.60 o o o o o o xxx 8.00
4 36 Ondřej KrálOndřej Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 8 1.60 o o o o o xxo xxx 7.00
5 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 7 PB 1.60 o xo o o xxo xxo xxx 6.00
6 Matouš BečkaMatouš Bečka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 4 1.55 o o o o o xxx 5.00
7 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 6 1.55 - o o o xo xxx 4.00
8 Jakub VáchaJakub Vácha
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 5 1.50 xo xo o o xxx 3.00
9= Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3 1.50 xo o o xo xxx 1.50
9= Šimon VolfŠimon Volf
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 1 PB 1.50 o o xo xo xxx 1.50
11 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 1.45 - xxo o xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 1,55 1,59 1,60 Body
1 valerie Novákovávalerie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 21 1.55 o o o o o o o xo xxx 11.00
2 Kristýna JuřicováKristýna Juřicová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 22 1.48 - - o o xxo o xxx 9.00
3 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 20 1.48 - - o o xxo xo xx- 8.00
4 Tereza RubešováTereza Rubešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 14 1.45 o xo o xxo o xxx 7.00
5 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 19 1.45 - - xo xo xo xxx 6.00
6= Kateřina KřížováKateřina Křížová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 1 PB 1.40 o o o o xxx 4.00
6= Aneta StoupováAneta Stoupová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 18 1.40 o o o o xxx 4.00
6= Kateřina BlažkovcováKateřina Blažkovcová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 8 PB 1.40 - o o o xxx 4.00
9 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 11 1.40 o o xo o xxx 2.00
10= Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 15 1.40 o - o xo xxx 0.50
10= Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 10 1.40 - o o xo xx- 0.50
12 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 12 1.40 o o xo xo xxx
13 Nikola VintrováNikola Vintrová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 13 1.40 - o o xxo xxx
14 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 7 1.35 o o o xxx
15 Nela MocováNela Mocová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 5 SB 1.35 o o xo xxx
16 83 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 9 1.35 o xo xo xxx
17 Linda BudkováLinda Budková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 6 1.35 o o xxo xx-
18= Jana PeckováJana Pecková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 PB 1.30 o o xxx
18= Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 17 1.30 - o xxx
18= Valentýna VosykováValentýna Vosyková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 PB 1.30 o o xxx
Adéla ArtusováAdéla Artusová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 4 NM xxx
Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 16 NM - xxx
Celkem 22 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,50 Body
1 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 1 PB 3.30 - - - - - xo - - o - xo xxx 11.00
2 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 4 PB 3.20 - - - xxo o o xo o o o xxx 9.00
3 Antonín MálekAntonín Málek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 3 PB 3.10 - - - - o o o xxo xo xxx 8.00
4 Adam AlfoldiAdam Alfoldi
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 2 PB 2.90 o - o o o o xxo xxx 7.00
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 Body
1 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 1 PB 2.40 o xo o xxo o xxx 11.00
2 Denisa LinkováDenisa Linková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 3 PB 2.30 o o xo xxo xxx 9.00
3 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4 PB 2.20 o xo o xxx 8.00
4 83 Natálie PlochováNatálie Plochová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 6 PB 2.10 o xxo xxx 7.00
Aneta UjváriováAneta Ujváriová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 5 NM x-
Viktorie FekiačováViktorie Fekiačová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 2 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 20 PB 6.17 +0.0 m/s 5.56  0,00 5.80  -0,60 5.69  0,00 5.80 3.62  -0,40 5.88  0,00 6.17  0,00 11.00
2 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 1 PB 5.86 -1.0 m/s 5.51  0,00 - - 5.51 5.50  0,00 5.86  -1,00 - 9.00
3 Marek TesařMarek Tesař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 11 PB 5.70 +0.0 m/s 5.44  0,00 5.43  -0,10 5.70  0,00 5.70 5.61  -1,90 - 5.64  0,00 8.00
4 Václav BenešVáclav Beneš
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 PB 5.55 +0.0 m/s 4.27  0,00 5.37  0,00 - 5.37 2.93  0,00 - 5.55  0,00 7.00
5 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 14 PB 5.52 +0.0 m/s 5.19  0,00 5.52  0,00 5.37  0,00 5.52 5.28  -0,70 5.37  -0,30 5.40  0,00 6.00
6 Jakub ŠašekJakub Šašek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 19 5.51 +0.0 m/s - - 5.26  0,00 5.26 5.38  0,00 5.40  0,00 5.51  0,00 5.00
7 Matyáš HradskýMatyáš Hradský
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 9 PB 5.38 +0.0 m/s 5.13  0,00 5.04  0,00 5.38  0,00 5.38 4.99  0,00 4.86  -0,30 5.29  0,00 4.00
8 Jakub ŽižkaJakub Žižka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 15 5.32 -1.2 m/s 5.17  0,00 5.20  0,00 5.30  0,00 5.30 5.26  -1,40 5.11  -0,40 5.32  -1,20 3.00
9 Matouš MacháčekMatouš Macháček
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 16 5.23 +0.0 m/s - - 5.23  0,00 5.23 2.00
10 Matouš BečkaMatouš Bečka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
07 8 PB 5.20 +0.0 m/s 5.20  0,00 4.91  0,00 5.01  0,00 5.20 1.00
11 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 18 5.19 +0.0 m/s 5.01  0,00 5.19  0,00 5.19  0,00 5.19
12 Vojtěch VocílkaVojtěch Vocílka
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
08 17 5.01 -1.3 m/s - - 5.01  -1,30 5.01
13 Vojtěch KofroňVojtěch Kofroň
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 13 4.97 +0.0 m/s - - 4.97  0,00 4.97
MS Šimon ŘečinskýŠimon Řečinský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 5 PB 4.91 +0.0 m/s 4.90  0,00 4.83  0,00 4.91  0,00 4.91
15 David NežernýDavid Nežerný
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 7 4.77 +0.0 m/s 4.77  0,00 4.74  -2,40 4.68  0,00 4.77
16 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 6 4.74 +0.0 m/s 4.74  0,00 - 4.55  0,00 4.74
17 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 10 4.48 +0.0 m/s 4.48  0,00 3.08  0,00 - 4.48
18 Jáchym GuzdekJáchym Guzdek
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 4.40 +0.0 m/s 4.40  0,00 4.26  -1,10 4.21  0,00 4.40
19 97 Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 4 4.27 +0.0 m/s 4.27  0,00 - 4.01  0,00 4.27
20 Matěj HlaváčekMatěj Hlaváček
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 3.51 +0.0 m/s 3.51  0,00 3.47  -1,50 3.20  0,00 3.51
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 22 5.36 -0.1 m/s - 4.72  0,00 4.93  -1,10 4.93 5.09  0,00 - 5.36  -0,10 11.00
2 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 21 5.15 +0.0 m/s 5.04  0,00 5.01  0,00 5.04  0,00 5.04 5.10  -0,20 5.06  0,00 5.15  0,00 9.00
3 Lenka VeseláLenka Veselá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 20 5.13 -1.7 m/s 5.07  0,00 - 5.13  -1,70 5.13 - - - 8.00
4 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 18 5.08 -1.4 m/s 4.86  0,00 4.88  0,00 5.08  -1,40 5.08 4.74  0,00 4.66  0,00 4.80  -0,60 7.00
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 11 PB 5.02 +0.0 m/s 4.87  0,00 4.78  -0,60 5.02  0,00 5.02 4.78  0,00 4.73  -0,20 4.87  0,00 6.00
6 Antonie KrejčíAntonie Krejčí
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 10 PB 4.87 +0.0 m/s - 4.86  0,00 4.60  -0,10 4.86 - - 4.87  0,00 5.00
7 Simona GrumlováSimona Grumlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 17 4.87 -0.4 m/s 4.69  0,00 4.77  0,00 - 4.77 4.54  0,00 4.87  -0,40 - 4.00
8 Mariana ČítkováMariana Čítková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 5 4.65 +0.0 m/s 4.65  0,00 4.64  0,00 4.58  0,00 4.65 4.35  0,00 4.27  0,00 4.51  0,00 3.00
9 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 14 4.65 +0.0 m/s 4.65  0,00 4.12  0,00 4.38  0,00 4.65 2.00
10 Lucie ŘeháčkováLucie Řeháčková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 13 4.65 -0.7 m/s - 4.65  -0,70 - 4.65 1.00
11 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 19 4.64 +0.0 m/s 4.27  0,00 4.64  0,00 4.62  0,00 4.64
12 Kateřina KopáčováKateřina Kopáčová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 15 4.62 +0.0 m/s 4.61  0,00 4.46  0,00 4.62  0,00 4.62
13 57 Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 7 4.58 +0.0 m/s 4.34  0,00 4.58  0,00 4.53  -0,10 4.58
14 Daniela TurňováDaniela Turňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 12 4.56 +0.0 m/s 4.56  0,00 4.43  -2,00 4.54  0,00 4.56
15 Anna NěmcováAnna Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 16 4.55 +0.0 m/s 4.08  0,00 4.55  0,00 4.38  0,00 4.55
16 Lucie SvěcenáLucie Svěcená
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 9 4.48 -0.4 m/s 4.43  0,00 4.43  -0,10 4.48  -0,40 4.48
17 Josefína DudkováJosefína Dudková
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
08 3 4.45 +0.0 m/s 4.28  0,00 4.45  0,00 4.02  0,00 4.45
18 Nora MalichováNora Malichová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 4 4.41 +0.0 m/s 3.87  0,00 4.41  0,00 3.70  0,00 4.41
19 Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 1 PB 4.37 +0.0 m/s 4.37  0,00 3.14  0,00 3.78  0,00 4.37
20 Michaela KroužilováMichaela Kroužilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 8 4.29 +0.0 m/s 4.29  0,00 3.73  0,00 4.29  0,00 4.29
21 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 6 4.24 +0.0 m/s 4.24  0,00 - - 4.24
22 Mariana TinkováMariana Tinková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 2 PB 4.16 +0.0 m/s 4.16  0,00 3.80  0,00 3.52  0,00 4.16
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 19 PB 11.28 09.59 11.28 10.52 11.28 10.70 10.84 x 11.00
2 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 18 10.64 09.97 09.80 09.75 9.97 09.46 10.64 10.42 9.00
3 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 16 10.30 09.14 09.60 09.65 9.65 09.80 10.30 09.51 8.00
4 Natálie ČervinkováNatálie Červinková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 14 PB 10.23 09.68 10.23 09.55 10.23 09.17 08.78 08.25 7.00
5 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 20 10.03 09.10 10.03 10.01 10.03 09.40 09.44 09.82 6.00
6 Asia MascherucciAsia Mascherucci
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 17 09.76 09.01 09.32 09.26 9.32 09.22 09.73 09.76 5.00
7 Anita EichlerováAnita Eichlerová
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 15 09.20 08.29 09.08 09.00 9.08 09.10 08.91 09.20 4.00
8 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 13 08.97 08.97 08.28 08.68 8.97 08.75 08.45 08.70 3.00
9 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 11 08.93 08.58 08.25 08.93 8.93 2.00
10 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
07 7 PB 08.68 08.68 x 07.84 8.68 1.00
11 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 9 PB 08.66 07.94 08.55 08.66 8.66
12 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 12 08.26 07.59 x 08.26 8.26
13 Anna Marie KulhánkováAnna Marie Kulhánková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 5 07.52 06.67 07.52 07.50 7.52
14 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 10 07.47 07.23 07.47 07.11 7.47
15 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 8 07.45 06.65 07.45 x 7.45
16 Nikol KottováNikol Kottová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 1 07.40 07.40 07.38 06.83 7.40
17 Amélie VolfováAmélie Volfová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 6 07.25 06.60 07.25 06.82 7.25
18 Sandra HlízováSandra Hlízová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 4 07.04 06.84 07.04 06.90 7.04
19 Kateřina KaftanováKateřina Kaftanová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 3 06.96 06.66 06.96 06.44 6.96
20 Erika VosmíkováErika Vosmíková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 2 06.35 06.11 06.35 05.75 6.35
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon PaulíčekŠimon Paulíček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 20 12.52 10.48 10.93 12.26 12.26 11.66 12.31 12.52 11.00
2 Pavel StehlíkPavel Stehlík
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 19 12.25 11.59 11.82 12.25 12.25 11.94 x x 9.00
3 89 Vojtěch RozehnalVojtěch Rozehnal
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 18 10.62 x 10.62 10.48 10.62 10.52 10.03 10.30 8.00
4 Antonín AdamAntonín Adam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 17 10.57 09.38 10.57 x 10.57 x 10.06 10.36 7.00
5 Marek TesařMarek Tesař
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 14 PB 10.34 10.34 09.88 09.45 10.34 10.26 10.29 - 6.00
6 Lukáš DelínLukáš Delín
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 15 10.13 09.96 10.11 09.11 10.11 09.75 09.89 10.13 5.00
7 Martin DupákMartin Dupák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 7 PB 10.11 08.90 09.63 09.99 9.99 09.96 09.13 10.11 4.00
8 Eduard MachotaEduard Machota
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 10 PB 09.99 07.68 09.99 09.39 9.99 09.16 08.71 08.81 3.00
9 Radek NovákRadek Novák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 16 09.94 09.94 09.13 x 9.94 2.00
10 Jan BrychJan Brych
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 12 09.64 09.63 09.55 09.64 9.64 1.00
11 Josef PazderaJosef Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
09 8 09.42 09.42 08.43 x 9.42
12 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
08 9 09.30 09.30 08.94 08.94 9.30
13 Daniel HurychDaniel Hurych
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 11 09.13 08.62 08.51 09.13 9.13
14 Jakub SolomJakub Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 3 PB 08.75 08.70 08.75 08.56 8.75
15 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
08 13 08.75 08.56 08.75 08.67 8.75
16 Filip DavidFilip David
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
08 5 08.10 x 08.10 x 8.10
17 Teodor DanišTeodor Daniš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4 08.00 08.00 07.82 07.39 8.00
18 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 2 08.00 07.21 08.00 07.67 8.00
19 Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1 07.64 06.64 07.64 07.55 7.64
Adam NešporAdam Nešpor
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 6 DNS
Celkem 20 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 20 34.86 x - 34.86 x 11.00
2 Aneta BrábníkováAneta Brábníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 16 PB 28.52 - x 28.52 9.00
3 Ema ProcházkováEma Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 19 28.13 - 28.13 8.00
4 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 2 PB 28.11 - x 28.11 7.00
5 Ema HrabákováEma Hrabáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 18 28.05 x - x 28.05 6.00
6 Klaudie LeckováKlaudie Lecková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 13 PB 27.05 - 27.05 5.00
7 Barbora GärtnerováBarbora Gärtnerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
08 1 SB 25.98 - 25.98 4.00
8 Dominika SvinčákováDominika Svinčáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 17 25.33 - x 25.33 3.00
9 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 12 22.86 x 22.86 22.86 - - - 2.00
10 Eliška PaškováEliška Pašková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 8 PB 22.66 22.66 22.66 - - - 1.00
11 Monika VávrováMonika Vávrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
08 15 22.47 22.47 22.47 - - -
12 Adéla MikešováAdéla Mikešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 11 22.08 22.08 x 22.08 - - -
13 Linda SimandlováLinda Simandlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 10 20.14 20.14 x 20.14 - - -
14 Lucie KottováLucie Kottová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
07 5 PB 19.12 19.12 19.12 - - -
15 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 9 18.87 18.87 18.87 - - -
16 Nela ČálkováNela Čálková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 14 18.62 x 18.62 x 18.62 - - -
17 Anna VernerováAnna Vernerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 3 SB 18.10 x 18.10 x 18.10 - - -
18 Sandra HlízováSandra Hlízová
Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z...
08 6 18.09 18.09 18.09 - - -
19 Tereza PecinovskáTereza Pecinovská
Atletika Benešov AAtletika Benešov A
07 4 16.99 16.99 16.99 - - -
20 Tereza KarbanováTereza Karbanová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 7 14.08 x 14.08 14.08 - - -
Celkem 20 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon