Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo přeboru MSK družstev mladšího žactva - pětiboj mladších žákyň

Kopřivnice (12. 5. 2022)

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60 673.00
2 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.28 496.00
3 Kristýna AxmanováKristýna Axmanová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.55 433.00
4 Dinara AbbasovaDinara Abbasova 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.64 413.00
5 Ema BindasováEma Bindasová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91 355.00
6 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.93 350.00
7 Ella BartuskováElla Bartusková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.25 287.00
8 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.38 263.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ČechováViktorie Čechová 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 08.93 584.00
2 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 09.26 501.00
3 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.36 477.00
4 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.48 449.00
5 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.55 433.00
6 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.88 361.00
7 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.89 359.00
8 Eliška CapinskáEliška Capinská 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.90 357.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.80 618.00
2 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.11 538.00
3 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.23 509.00
4 Eliška DrápalováEliška Drápalová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.29 494.00
5 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 09.50 444.00
6 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.65 411.00
7 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.71 397.00
8 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.93 350.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.15 528.00
2 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.39 470.00
3 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.40 468.00
4 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.47 451.00
5 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.75 389.00
6 Tereza Abigail FoltysováTereza Abigail Foltysová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.79 380.00
7 Tereza FojtíkováTereza Fojtíková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.09 318.00
8 Rozárka GoranováRozárka Goranová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.73 203.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.82 613.00
2 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.03 558.00
3 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.44 458.00
4 Julie HobšilováJulie Hobšilová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.45 456.00
5 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.71 397.00
6 Karolína HořínkováKarolína Hořínková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.91 355.00
7 Valerie HammondováValerie Hammondová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.86 182.00
8 Emma HavlíčkováEmma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.20 133.00
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.91 589.00
2 Marina KaducováMarina Kaducová 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 08.97 574.00
3 Marie JurečkováMarie Jurečková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.46 454.00
4 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.58 426.00
5 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.64 413.00
6 Natálie KrálováNatálie Králová 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 09.95 346.00
7 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.96 344.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.91 589.00
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.99 569.00
3 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.34 482.00
4 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.46 454.00
5 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.84 369.00
6 Viktorie KřesťanováViktorie Křesťanová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.93 350.00
7 Michaela KramnáMichaela Kramná 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.15 306.00
8 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.31 276.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.66 656.00
2 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.03 558.00
3 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.17 523.00
4 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.35 480.00
5 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.36 477.00
6 Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.52 440.00
7 Kateřina LackiKateřina Lacki 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.55 433.00
8 Kateřina LancováKateřina Lancová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.75 199.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.69 648.00
2 Adéla MatýskováAdéla Matýsková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.05 553.00
3 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.23 509.00
4 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.53 438.00
5 Lucie MooreLucie Moore 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.66 408.00
6 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 10.63 219.00
7 Beáta MartinákováBeáta Martináková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.71 206.00
8 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.72 204.00
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.66 656.00
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.00 566.00
3 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.36 477.00
4 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.41 465.00
5 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.47 451.00
6 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.94 348.00
7 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.05 326.00
8 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.18 300.00
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.38 472.00
2 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.46 454.00
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.52 440.00
4 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.68 404.00
5 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 09.70 400.00
6 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.79 380.00
7 Sofie PruskováSofie Prusková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 09.85 367.00
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.53 692.00
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.82 613.00
3 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.25 504.00
4 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.49 447.00
5 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.57 428.00
6 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.85 367.00
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.14 308.00
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.15 528.00
2 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.24 506.00
3 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.76 386.00
4 Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.96 344.00
5 Elizabeth StachováElizabeth Stachová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.05 326.00
6 Eliška SlivkováEliška Slivková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.13 310.00
7 Karolína SteblováKarolína Steblová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.14 308.00
8 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.72 204.00
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.52 695.00
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.54 690.00
3 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 08.70 645.00
4 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 08.86 603.00
5 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.08 546.00
6 Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.87 363.00
7 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.03 330.00
8 Veronika ValchařováVeronika Valchařová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.07 322.00
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŽwakováSofie Žwaková 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 08.63 665.00
2 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.09 543.00
3 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.28 496.00
4 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.32 487.00
5 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.72 395.00
6 Natálie ZielonkováNatálie Zielonková 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 09.73 393.00
7 Tereza ŽandováTereza Žandová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 09.84 369.00
8 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.86 365.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 45 2:32.52 662.00
2 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23 2:32.62 660.00
3 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 54 2:39.56 578.00
4 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:42.62 543.00
5 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 71 2:43.40 534.00
6 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49 2:43.65 532.00
7 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 63 2:43.83 530.00
8 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 113 2:44.03 528.00
9 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 105 2:47.18 493.00
10 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 109 2:49.76 466.00
11 Sofie ŽwakováSofie Žwaková 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 120 2:51.32 450.00
12 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 39 2:51.94 444.00
13 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38 2:57.96 384.00
14 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61 3:01.89 348.00
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 2:49.65 467.00
2 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:53.08 432.00
3 Tereza Abigail FoltysováTereza Abigail Foltysová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 2:55.54 408.00
4 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:01.27 353.00
5 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:03.75 331.00
6 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:08.42 291.00
7 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 3:11.09 269.00
8 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 3:15.01 238.00
9 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:16.81 225.00
10 Eliška DrápalováEliška Drápalová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:19.01 209.00
11 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 3:23.14 180.00
12 Viktorie ČechováViktorie Čechová 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 3:25.85 163.00
13 Tereza FojtíkováTereza Fojtíková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 3:37.47 96.00
Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie HobšilováJulie Hobšilová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 2:59.10 374.00
2 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 14 3:01.09 355.00
3 Marina KaducováMarina Kaducová 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 12 3:07.75 297.00
4 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:14.24 244.00
5 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13 3:14.52 242.00
6 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 3:16.03 231.00
7 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:16.95 224.00
8 Valerie HammondováValerie Hammondová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:19.35 206.00
9 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 3:20.77 196.00
10 Karolína HořínkováKarolína Hořínková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:22.04 188.00
11 Marie JurečkováMarie Jurečková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 11 3:23.92 175.00
12 Emma HavlíčkováEmma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:28.70 145.00
13 Rozárka GoranováRozárka Goranová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:31.60 128.00
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14 2:44.53 522.00
2 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:51.70 446.00
3 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 13 3:09.88 279.00
4 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 3:10.08 277.00
5 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 3:10.69 272.00
6 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 3:11.97 262.00
7 Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 3:14.35 243.00
8 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:15.70 233.00
9 Kateřina LackiKateřina Lacki 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:19.32 207.00
10 Michaela KramnáMichaela Kramná 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 3:22.62 184.00
11 Viktorie KřesťanováViktorie Křesťanová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:28.63 145.00
12 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 3:29.47 140.00
13 Natálie KrálováNatálie Králová 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 3:37.22 98.00
14 Kateřina LancováKateřina Lancová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 3:42.99 71.00
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 83 2:35.84 621.00
2 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 93 2:47.22 493.00
3 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 89 2:48.28 482.00
4 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 84 2:54.87 414.00
5 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 90 2:55.37 409.00
6 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 86 2:59.88 366.00
7 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 92 3:04.33 326.00
8 Sofie PruskováSofie Prusková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 88 3:05.12 319.00
9 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 80 3:06.54 307.00
10 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 87 3:08.10 294.00
11 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 85 3:08.39 291.00
12 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 81 3:18.82 210.00
13 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 91 3:32.66 122.00
Celkem 13 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 106 3:04.04 329.00
2 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 96 3:05.98 312.00
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 95 3:07.07 302.00
4 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 98 3:07.56 298.00
5 Elizabeth StachováElizabeth Stachová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 99 3:10.19 276.00
6 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 103 3:12.89 255.00
7 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 104 3:12.92 254.00
8 Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 101 3:15.21 237.00
9 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 102 3:16.55 227.00
10 Eliška SlivkováEliška Slivková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 97 3:17.53 219.00
11 Karolína SteblováKarolína Steblová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 100 3:32.78 121.00
Celkem 11 závodníků
Běh 07 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 107 2:42.07 549.00
2 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 114 2:51.39 449.00
3 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 112 2:52.99 433.00
4 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 117 2:58.91 375.00
5 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 115 2:59.33 371.00
6 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 108 3:01.07 355.00
7 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 119 3:08.02 294.00
8 Tereza ŽandováTereza Žandová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 118 3:08.17 293.00
9 Veronika ValchařováVeronika Valchařová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 111 3:14.71 241.00
10 Natálie ZielonkováNatálie Zielonková 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 116 3:26.99 155.00
11 Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 110 3:44.58 64.00
Celkem 11 závodníků
Běh 08 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:48.34 481.00
2 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 2:56.79 396.00
3 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:58.09 383.00
4 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 14 2:59.62 369.00
5 Dinara AbbasovaDinara Abbasova 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 3:01.20 354.00
6 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:04.87 321.00
7 Ella BartuskováElla Bartusková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:14.21 244.00
8 Kristýna AxmanováKristýna Axmanová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 3:17.17 222.00
9 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:17.22 222.00
10 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:21.28 193.00
11 Eliška CapinskáEliška Capinská 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 3:27.49 152.00
12 Ema BindasováEma Bindasová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 3:30.24 136.00
13 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:40.54 82.00
Celkem 13 závodníků
Běh 09 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 77 2:43.53 533.00
2 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 75 2:46.51 500.00
3 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 68 2:50.19 462.00
4 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 70 2:51.13 452.00
5 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 76 2:51.41 449.00
6 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 74 2:56.20 401.00
7 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 73 3:03.05 337.00
8 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 79 3:14.12 245.00
9 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 69 3:16.67 226.00
10 Adéla MatýskováAdéla Matýsková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 67 3:19.85 203.00
11 Beáta MartinákováBeáta Martináková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65 3:25.90 162.00
12 Lucie MooreLucie Moore 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 72 3:27.48 152.00
13 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66 3:47.37 53.00
14 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 78 3:58.71 18.00
Celkem 14 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.03 251.00
2 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.60 189.00
3 Dinara AbbasovaDinara Abbasova 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.86 163.00
4 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.89 160.00
5 Ella BartuskováElla Bartusková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 14.17 135.00
6 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.41 114.00
7 Kristýna AxmanováKristýna Axmanová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14.45 111.00
8 Ema BindasováEma Bindasová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 14.83 83.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 12.22 353.00
2 Viktorie ČechováViktorie Čechová 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 8 12.24 351.00
3 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.31 341.00
4 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.08 245.00
5 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.23 228.00
6 Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.42 208.00
7 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 7 13.47 202.00
8 Eliška CapinskáEliška Capinská 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.43 113.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 11.17 509.00
2 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.26 495.00
3 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.07 374.00
4 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.26 348.00
5 Eliška DrápalováEliška Drápalová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.32 340.00
6 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.82 276.00
7 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 13.14 239.00
8 Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 13.41 209.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 11.37 477.00
2 Tereza Abigail FoltysováTereza Abigail Foltysová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.07 374.00
3 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 12.24 351.00
4 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.75 285.00
5 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.80 279.00
6 Tereza FojtíkováTereza Fojtíková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.25 226.00
7 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 13.91 158.00
8 Rozárka GoranováRozárka Goranová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 15.36 49.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.48 625.00
2 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.84 563.00
3 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.51 315.00
4 Karolína HořínkováKarolína Hořínková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.67 182.00
5 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 13.93 157.00
6 Emma HavlíčkováEmma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 14.50 107.00
7 Valerie HammondováValerie Hammondová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.31 52.00
Julie HobšilováJulie Hobšilová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.65 595.00
2 Marina KaducováMarina Kaducová 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 3 12.13 366.00
3 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 12.37 333.00
4 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.81 277.00
5 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.94 262.00
6 Marie JurečkováMarie Jurečková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 12.98 257.00
7 Natálie KrálováNatálie Králová 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 14.02 148.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.59 606.00
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.85 561.00
3 Viktorie KřesťanováViktorie Křesťanová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.58 191.00
4 Michaela KramnáMichaela Kramná 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14.41 114.00
5 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 14.49 108.00
6 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.52 106.00
7 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 14.56 103.00
8 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.18 60.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.71 585.00
2 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.70 427.00
3 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.77 282.00
4 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.21 231.00
5 Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.36 119.00
6 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 14.43 113.00
7 Kateřina LackiKateřina Lacki 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 16.34 9.00
Kateřina LancováKateřina Lancová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.56 309.00
2 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.63 300.00
3 Adéla MatýskováAdéla Matýsková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 12.97 258.00
4 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.29 222.00
5 Lucie MooreLucie Moore 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 13.40 210.00
6 Beáta MartinákováBeáta Martináková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.91 158.00
7 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 14.38 117.00
8 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.64 35.00
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.56 448.00
2 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 13.14 239.00
3 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.53 196.00
4 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.66 183.00
5 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.94 156.00
6 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.00 150.00
7 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.68 93.00
8 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 14.76 88.00
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.77 417.00
2 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 12.22 353.00
3 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.71 290.00
4 Sofie PruskováSofie Prusková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1 12.73 287.00
5 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 13.47 202.00
6 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.25 128.00
7 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 14.65 96.00
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.93 548.00
2 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.27 493.00
3 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.46 463.00
4 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.22 353.00
5 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.74 286.00
6 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.00 255.00
7 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.42 208.00
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 12.38 332.00
2 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 12.70 291.00
3 Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.33 217.00
4 Eliška SlivkováEliška Slivková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.85 164.00
5 Elizabeth StachováElizabeth Stachová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.88 161.00
6 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 14.13 138.00
7 Karolína SteblováKarolína Steblová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 14.50 107.00
8 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 14.55 103.00
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.66 594.00
2 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 5 11.56 448.00
3 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.67 432.00
4 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 12.22 353.00
5 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.98 257.00
6 Veronika ValchařováVeronika Valchařová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 13.42 208.00
7 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 14.73 90.00
8 Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 15.04 68.00
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.64 436.00
2 Sofie ŽwakováSofie Žwaková 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1 11.70 427.00
3 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 12.14 364.00
4 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.56 309.00
5 Natálie ZielonkováNatálie Zielonková 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 13.12 241.00
6 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.29 222.00
7 Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 14.07 144.00
8 Tereza ŽandováTereza Žandová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 14.57 102.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina BastováKristina Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 6 4.49 +0.5 m/s 426.00
2 Julie EsslerováJulie Esslerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 23 4.32 +0.6 m/s 384.00
3 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 17 3.87 +0.2 m/s 279.00
4 Veronika BuryVeronika Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 12 3.84 +0.1 m/s 272.00
5 Sára BordovskáSára Bordovská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 3.81 +0.2 m/s 265.00
6 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 22 3.70 -0.3 m/s 242.00
7 Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 25 3.69 +0.6 m/s 239.00
8 Eliška DrápalováEliška Drápalová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 19 3.68 +0.2 m/s 237.00
9 Stella GorkováStella Gorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 31 3.67 +0.3 m/s 235.00
10 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 29 3.64 +0.4 m/s 229.00
11 Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 3.63 +0.1 m/s 227.00
12 Radka FoltýnováRadka Foltýnová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 27 3.63 -0.5 m/s 227.00
13 Natálie DundrováNatálie Dundrová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 21 3.63 +0.3 m/s 227.00
14 Anna BalážováAnna Balážová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3 3.59 +0.1 m/s 218.00
15 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 16 3.54 +0.0 m/s 208.00
16 Tereza Abigail FoltysováTereza Abigail Foltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 28 3.53 +0.4 m/s 206.00
17 Ema BlažekováEma Blažeková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 3.50 +0.3 m/s 200.00
18 Viktorie ČechováViktorie Čechová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 15 3.48 -0.3 m/s 196.00
19 Eliška DolanskáEliška Dolanská
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
10 18 3.47 +0.6 m/s 194.00
20 Julie ČablíkováJulie Čablíková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 14 3.46 +0.5 m/s 192.00
21 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 24 3.40 +0.1 m/s 180.00
22= Tereza FojtíkováTereza Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 26 3.38 -0.3 m/s 176.00
22= Eliška CapinskáEliška Capinská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 13 3.38 +0.2 m/s 176.00
24 Dinara AbbasovaDinara Abbasova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1 3.30 +0.2 m/s 161.00
25 Ema BindasováEma Bindasová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 8 3.26 -0.1 m/s 153.00
26 Kristýna AxmanováKristýna Axmanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 2 3.08 +0.4 m/s 121.00
27 Bára BlažkováBára Blažková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 10 3.02 +0.3 m/s 110.00
28 Ema BékéskyEma Békésky
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 7 3.00 +0.5 m/s 107.00
29 Elen BártkováElen Bártková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 2.99 +0.2 m/s 105.00
30 Rozárka GoranováRozárka Goranová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 30 2.88 +0.4 m/s 87.00
31 Ella BartuskováElla Bartusková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 5 2.39 +0.2 m/s 21.00
Celkem 31 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 7 4.29 -0.5 m/s 376.00
2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 14 4.17 -0.4 m/s 347.00
3 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 23 4.15 -0.2 m/s 343.00
4 Marina KaducováMarina Kaducová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
09 12 4.11 -0.1 m/s 333.00
5 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 4 4.00 -0.4 m/s 308.00
6 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 8 4.00 +0.1 m/s 308.00
7 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 5 3.99 +0.2 m/s 306.00
8 Valérie KrálováValérie Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 18 3.99 -0.3 m/s 306.00
9 Laura MajkrákováLaura Majkráková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 7 3.90 -0.5 m/s 285.00
10 Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 1 3.83 +0.2 m/s 270.00
11 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 9 3.69 -0.4 m/s 239.00
12 Valerie LáníkováValerie Láníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 3.60 -0.5 m/s 220.00
13 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 6 3.51 +0.2 m/s 202.00
14 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 25 3.48 +0.1 m/s 196.00
15 Taťána LabováTaťána Labová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 26 3.37 -0.3 m/s 174.00
16 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 15 3.35 -0.2 m/s 170.00
17 Lucie KalafutováLucie Kalafutová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 13 3.32 -0.5 m/s 165.00
18 Marie JurečkováMarie Jurečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
10 11 3.28 -0.4 m/s 157.00
19 Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 21 3.26 -0.6 m/s 153.00
20 Nela HasalováNela Hasalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 3 3.22 -0.4 m/s 146.00
21 Julie HobšilováJulie Hobšilová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 5 3.21 +0.1 m/s 144.00
22 Natálie KrálováNatálie Králová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
10 17 3.16 -0.5 m/s 135.00
23 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 3.12 -0.4 m/s 128.00
24 Michaela KramnáMichaela Kramná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 19 3.10 -0.3 m/s 124.00
25 Viktorie KřesťanováViktorie Křesťanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 22 3.03 -0.4 m/s 112.00
26 Kateřina LackiKateřina Lacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 1 2.98 +0.0 m/s 104.00
27 Tereza KubalováTereza Kubalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 24 2.91 +0.2 m/s 92.00
28= Emma HavlíčkováEmma Havlíčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 4 2.81 -0.4 m/s 76.00
28= Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2 2.81 +0.2 m/s 76.00
30 Kateřina LancováKateřina Lancová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 2 2.72 -0.4 m/s 63.00
31 Adéla KrasulováAdéla Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 20 2.65 -0.1 m/s 53.00
32 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 6 2.39 -0.3 m/s 21.00
Celkem 32 závodníků
Skupina 03 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta OnderkováAneta Onderková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 20 4.28 +0.4 m/s 374.00
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 14 4.14 +0.3 m/s 340.00
3 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 16 4.01 +0.2 m/s 310.00
4 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 11 3.86 +0.4 m/s 276.00
5 Marianna PavlováMarianna Pavlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 27 3.76 +0.1 m/s 254.00
6 Aneta PařízkováAneta Pařízková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 24 3.76 +0.5 m/s 254.00
7 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 19 3.70 -0.2 m/s 242.00
8 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 29 3.67 +0.2 m/s 235.00
9 Adéla MatýskováAdéla Matýsková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 10 3.67 -0.1 m/s 235.00
10 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 13 3.49 +0.0 m/s 198.00
11 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 32 3.48 +0.5 m/s 196.00
12 Nela PavlicováNela Pavlicová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
10 26 3.45 +0.4 m/s 190.00
13 Bára OstruszkováBára Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 21 3.37 -0.2 m/s 174.00
14 Lucie MooreLucie Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 15 3.37 +0.2 m/s 174.00
15 Julie NetoličkováJulie Netoličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 17 3.31 +0.4 m/s 163.00
16 Sofie PruskováSofie Prusková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 31 3.29 +0.5 m/s 159.00
17 Barbora ProkopováBarbora Prokopová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 30 3.25 +0.7 m/s 151.00
18 Nela PaholíkováNela Paholíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 23 3.21 +0.2 m/s 144.00
19 Karolína MichlováKarolína Michlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 12 3.01 +0.1 m/s 109.00
20= Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 18 2.99 +0.5 m/s 105.00
20= Beáta MartinákováBeáta Martináková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 8 2.99 +0.4 m/s 105.00
22= Klára MatwikowKlára Matwikow
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 9 2.91 -0.3 m/s 92.00
22= Magda PfeiferováMagda Pfeiferová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 28 2.91 +0.5 m/s 92.00
24 Gita OstruszkováGita Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 22 2.55 +0.6 m/s 40.00
Celkem 24 závodníků
Skupina 04 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 18 4.47 -0.3 m/s 421.00
2 Sofie ŽwakováSofie Žwaková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
10 31 4.15 -0.5 m/s 343.00
3 Nina VodákováNina Vodáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 24 4.04 -0.1 m/s 317.00
4 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 20 3.98 -0.4 m/s 303.00
5 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
09 17 3.98 +0.0 m/s 303.00
6 Veronika ZajícováVeronika Zajícová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 26 3.93 -0.2 m/s 292.00
7 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 1 3.91 +0.1 m/s 287.00
8 Natálie WeberováNatálie Weberová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 25 3.91 +0.0 m/s 287.00
9 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 7 3.77 +0.3 m/s 257.00
10 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 3.75 -0.5 m/s 252.00
11 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 23 3.65 -0.2 m/s 231.00
12 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 3 3.62 -0.3 m/s 225.00
13 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 6 3.58 +0.2 m/s 216.00
14 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 2 3.44 +0.2 m/s 188.00
15 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 9 3.41 -0.4 m/s 182.00
16 Natálie ZielonkováNatálie Zielonková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
10 27 3.34 +0.1 m/s 168.00
17 Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 3.32 +0.2 m/s 165.00
18 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 12 3.29 -0.5 m/s 159.00
19 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 28 3.25 -0.7 m/s 151.00
20 Veronika ValchařováVeronika Valchařová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 22 3.24 -0.6 m/s 150.00
21= Vendula ŽihalováVendula Žihalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 30 3.14 -0.1 m/s 131.00
21= Elizabeth StachováElizabeth Stachová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 10 3.14 -0.2 m/s 131.00
23 Tereza ŽandováTereza Žandová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
10 29 3.07 +0.3 m/s 119.00
24 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13 3.06 -0.8 m/s 117.00
25 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 14 3.04 -0.4 m/s 114.00
26 Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 21 3.02 -0.1 m/s 110.00
27 Eliška SlivkováEliška Slivková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 8 3.00 +0.2 m/s 107.00
28 Karolína SteblováKarolína Steblová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 11 2.93 -0.5 m/s 95.00
29 Klára ŠmigováKlára Šmigová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 15 2.80 -0.3 m/s 75.00
30 Dora ThomasováDora Thomasová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 19 2.67 -0.4 m/s 56.00
Celkem 30 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ErmisováAneta Ermisová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 22 41.20 370.00
2 Dinara AbbasovaDinara Abbasova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1 37.96 330.00
3 Eliška DrápalováEliška Drápalová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 19 33.64 278.00
4 Veronika BuryVeronika Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 12 32.91 270.00
5 Kamila DrdováKamila Drdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 20 32.70 267.00
6 Stella GorkováStella Gorková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 31 31.94 258.00
7 Kristina BastováKristina Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 6 31.12 248.00
8 Ema BlažekováEma Blažeková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 9 30.48 241.00
9 Adéla DemlováAdéla Demlová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 17 29.40 228.00
10 Tereza Abigail FoltysováTereza Abigail Foltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 28 29.38 228.00
11 Natálie DundrováNatálie Dundrová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 21 29.08 224.00
12 Radka FoltýnováRadka Foltýnová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 27 28.00 212.00
13 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 16 27.07 201.00
14 Eliška CapinskáEliška Capinská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 13 26.09 189.00
15 Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 24 26.04 189.00
16 Viktorie ČechováViktorie Čechová
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 15 25.67 185.00
17 Julie ČablíkováJulie Čablíková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 14 24.17 167.00
18 Ema BékéskyEma Békésky
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 7 22.38 147.00
19 Eliška DolanskáEliška Dolanská
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
10 18 22.05 143.00
20 Aneta FizkováAneta Fizková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 25 21.90 142.00
21 Tereza FojtíkováTereza Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 26 21.68 139.00
22 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 29 21.29 135.00
23 Julie EsslerováJulie Esslerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 23 20.53 126.00
24 Sára BordovskáSára Bordovská
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 11 20.03 121.00
25 Kristýna AxmanováKristýna Axmanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 2 19.85 119.00
26 Bára BlažkováBára Blažková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 10 19.48 115.00
27 Rozárka GoranováRozárka Goranová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 30 19.14 111.00
28 Ella BartuskováElla Bartusková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 5 18.95 109.00
29 Elen BártkováElen Bártková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 18.89 108.00
30 Anna BalážováAnna Balážová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3 18.36 102.00
31 Ema BindasováEma Bindasová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 8 16.82 86.00
Celkem 31 závodníků
Skupina 02 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 47.87 453.00
2 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 47.53 448.00
3 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 5 39.65 351.00
4 Lucie KřížkováLucie Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 37.59 326.00
5 Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 34.51 289.00
6 Valerie HammondováValerie Hammondová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 32.99 270.00
7 Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 6 32.55 265.00
8 Valérie KrálováValérie Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 31.60 254.00
9 Marie JurečkováMarie Jurečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
10 30.32 239.00
10 Laura MajkrákováLaura Majkráková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 7 29.81 233.00
11 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 4 28.57 218.00
12 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 28.24 214.00
13 Emma HavlíčkováEmma Havlíčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 28.08 213.00
14 Valerie LáníkováValerie Láníková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3 27.77 209.00
15 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 26.93 199.00
16 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 26.67 196.00
17 Lucie KalafutováLucie Kalafutová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 26.39 193.00
18 Nela HasalováNela Hasalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 25.23 180.00
19 Tereza KrausováTereza Krausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 24.25 168.00
20 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 23.75 163.00
21 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 23.51 160.00
22 Adéla KrasulováAdéla Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 23.15 156.00
23 Tereza KubalováTereza Kubalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 22.56 149.00
24 Viktorie KřesťanováViktorie Křesťanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 21.96 142.00
25 Natálie KrálováNatálie Králová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
10 21.05 132.00
26 Kateřina LackiKateřina Lacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 1 20.28 124.00
27 Julie HobšilováJulie Hobšilová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 19.68 117.00
28 Eliška HajnáEliška Hajná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 19.40 114.00
29 Michaela KramnáMichaela Kramná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 17.51 93.00
30 Kateřina LancováKateřina Lancová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 2 16.07 78.00
31 Taťána LabováTaťána Labová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 15.67 73.00
32 Marina KaducováMarina Kaducová
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
09 15.25 69.00
Celkem 32 závodníků
Skupina 03 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sabina NesrstováSabina Nesrstová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 16 48.11 456.00
2 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 14 37.28 322.00
3 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 2 35.55 301.00
4 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 1 34.43 288.00
5 Lucie MooreLucie Moore
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 15 34.23 285.00
6 Sofie PruskováSofie Prusková
Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s.
10 31 33.52 277.00
7 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 29 33.27 274.00
8 Aneta PařízkováAneta Pařízková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 24 32.36 263.00
9 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 6 32.13 260.00
10 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 11 29.23 226.00
11 Kateřina SalvováKateřina Salvová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 4 28.85 222.00
12 Lara QuittováLara Quittová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 32 26.97 200.00
13 Karolína MichlováKarolína Michlová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 12 26.94 199.00
14 Julie NetoličkováJulie Netoličková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 17 26.66 196.00
15 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 18 25.96 188.00
16 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
09 7 24.86 175.00
17 Barbora ProkopováBarbora Prokopová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 30 24.42 170.00
18 Nela PavlicováNela Pavlicová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
10 26 24.35 169.00
19 Bára OstruszkováBára Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 21 23.21 156.00
20 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 13 22.16 145.00
21 Adéla MatýskováAdéla Matýsková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 10 21.32 135.00
22 Marianna PavlováMarianna Pavlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 27 20.92 131.00
23 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 28 20.84 130.00
24 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 3 20.76 129.00
25 Aneta OnderkováAneta Onderková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 20 20.58 127.00
26 Beáta MartinákováBeáta Martináková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
10 8 18.08 99.00
27 Klára MatwikowKlára Matwikow
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 9 16.91 87.00
28 Nela PaholíkováNela Paholíková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
09 23 16.04 77.00
29 Gita OstruszkováGita Ostruszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 22 15.29 69.00
30 Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 19 15.27 69.00
Celkem 30 závodníků
Skupina 04 (čt, 12.5.2022 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 16 41.28 371.00
2 Sofie ŽwakováSofie Žwaková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
10 31 39.96 355.00
3 Elizabeth StachováElizabeth Stachová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 10 36.88 317.00
4 Nina VodákováNina Vodáková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 24 34.12 284.00
5 Lenka TrombikováLenka Trombiková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 20 33.43 276.00
6 Natálie WeberováNatálie Weberová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 25 33.12 272.00
7 Eliška SlivkováEliška Slivková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 8 31.71 255.00
8 Adél SzücsAdél Szücs
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 12 30.28 238.00
9 Veronika ZajícováVeronika Zajícová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 26 28.68 220.00
10 Eliška SmyčkováEliška Smyčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 9 26.45 194.00
11 Dora ThomasováDora Thomasová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 19 23.29 157.00
12 Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 21 22.92 153.00
13 Ema ViochnováEma Viochnová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 23 22.56 149.00
14 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
09 17 22.07 144.00
15 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 14 21.73 140.00
16 Natálie ZielonkováNatálie Zielonková
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
10 27 21.62 139.00
17 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 18 21.21 134.00
18 Karolína SteblováKarolína Steblová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
10 11 20.73 129.00
19 Veronika ValchařováVeronika Valchařová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 22 20.03 121.00
20 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
10 28 18.18 100.00
21 Klára ŠmigováKlára Šmigová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 15 18.10 100.00
22 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
09 13 16.67 84.00
23 Vendula ŽihalováVendula Žihalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 30 16.52 82.00
24 Tereza ŽandováTereza Žandová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
10 29 15.88 76.00
Celkem 24 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2646
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2400
3 Lucie KřížkováLucie Křížková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2377
4 Julie EsslerováJulie Esslerová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2283
5 Sofie ŽwakováSofie Žwaková 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 2240
6 Barbora HrbáčkováBarbora Hrbáčková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2194
7 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2162
8 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2153
9 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2145
10 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2080
11 Kristina BastováKristina Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2079
12 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2056
13 Lenka TrombikováLenka Trombiková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2043
14 Nina VodákováNina Vodáková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2036
15 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1984
16 Michaela LesákováMichaela Lesáková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1982
17 Natálie WeberováNatálie Weberová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1940
18 Aneta OnderkováAneta Onderková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1929
19 Laura MajkrákováLaura Majkráková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1880
20 Kateřina SalvováKateřina Salvová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1858
21 Lara QuittováLara Quittová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1845
22 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1827
23 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1807
24 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1803
25 Ema ViochnováEma Viochnová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1791
26 Veronika BuryVeronika Bury 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1768
27 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1763
28 Adéla DemlováAdéla Demlová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1750
29 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1704
30 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1679
31 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1668
32 Marina KaducováMarina Kaducová 09 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1639
33 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1624
34 Elizabeta SajdokováElizabeta Sajdoková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1620
35 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1604
36 Aneta FizkováAneta Fizková 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1600
37 Aneta PařízkováAneta Pařízková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1598
38 Tereza Abigail FoltysováTereza Abigail Foltysová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1596
39 Nela PavlicováNela Pavlicová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1582
40 Stella GorkováStella Gorková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1568
41 Marianna PavlováMarianna Pavlová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1561
42 Eliška DrápalováEliška Drápalová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1558
43 Anna BalážováAnna Balážová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1548
44 Eliška SmyčkováEliška Smyčková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1534
45 Izabela LidvinováIzabela Lidvinová 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1529
46 Markéta SkaličkováMarkéta Skaličková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1525
47 Aneta ErmisováAneta Ermisová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1510
48 Viktorie ČechováViktorie Čechová 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1479
49= Eliška DolanskáEliška Dolanská 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1457
49= Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1457
51 Sofie KmoníčkováSofie Kmoníčková 09 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1444
52 Julie ČablíkováJulie Čablíková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1431
53 Kristýna KonvičkováKristýna Konvičková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1427
54= Dinara AbbasovaDinara Abbasova 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1421
54= Šarlota OchmanováŠarlota Ochmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1421
56 Sofie PruskováSofie Prusková 10 Atletika Krnov z.s.Atletika Krnov z.s. 1409
57 Adéla MatýskováAdéla Matýsková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1384
58 Eliška HajnáEliška Hajná 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1363
59 Ema BlažekováEma Blažeková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1334
60 Eliška Štěpánka ŠeděnkováEliška Štěpánka Šeděnková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1306
61 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1294
62 Marie JurečkováMarie Jurečková 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1282
63 Michaela DanihlíkováMichaela Danihlíková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1266
64 Radka FoltýnováRadka Foltýnová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1255
65 Veronika ZvonkováVeronika Zvonková 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1243
66 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1236
67 Karolína RozehnalováKarolína Rozehnalová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1233
68 Valerie LáníkováValerie Láníková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1231
69 Lucie MooreLucie Moore 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1229
70 Taťána LabováTaťána Labová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1227
71 Zuzanna KukuczkaZuzanna Kukuczka 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1218
72 Elizabeth StachováElizabeth Stachová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1211
73 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1206
74 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1196
75 Adél SzücsAdél Szücs 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1195
76 Karolína HořínkováKarolína Hořínková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1194
77 Bára OstruszkováBára Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1182
78 Sára BordovskáSára Bordovská 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1146
79 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1124
80 Barbora ProkopováBarbora Prokopová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1115
81 Sabina Ela GlacováSabina Ela Glacová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1111
82 Natálie ZielonkováNatálie Zielonková 10 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 1096
83 Julie HobšilováJulie Hobšilová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1091
84 Elen BártkováElen Bártková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1060
85 Eliška SlivkováEliška Slivková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1055
86 Veronika ValchařováVeronika Valchařová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1042
87 Magda PfeiferováMagda Pfeiferová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1021
88= Vendula ŽihalováVendula Žihalová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1016
88= Bára BlažkováBára Blažková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1016
90 Kristýna AxmanováKristýna Axmanová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1006
91 Ema BékéskyEma Békésky 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0998
92 Dora ThomasováDora Thomasová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0988
93 Eliška CapinskáEliška Capinská 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0987
94 Tereza KubalováTereza Kubalová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0978
95 Tereza KrausováTereza Krausová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0975
96 Nela PaholíkováNela Paholíková 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0964
97 Tereza ŽandováTereza Žandová 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0959
98 Tereza FojtíkováTereza Fojtíková 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0955
99 Viktorie KřesťanováViktorie Křesťanová 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0940
100 Adéla SzurmanováAdéla Szurmanová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0917
101 Kateřina LackiKateřina Lacki 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0877
102 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 0870
103 Adéla KrasulováAdéla Krasulová 10 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 0865
104 Natálie KrálováNatálie Králová 10 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 0859
105 Michaela KramnáMichaela Kramná 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0821
106 Ema BindasováEma Bindasová 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0813
107 Ella BartuskováElla Bartusková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0796
108 Valerie HammondováValerie Hammondová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0786
109 Klára ŠmigováKlára Šmigová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0771
110 Karolína SteblováKarolína Steblová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0760
111 Viktorie ValenčinováViktorie Valenčinová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 0758
112 Beáta MartinákováBeáta Martináková 10 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 0730
113 Emma HavlíčkováEmma Havlíčková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0674
114 Rozárka GoranováRozárka Goranová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0578
115 Gita OstruszkováGita Ostruszková 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0520
116 Klára MatwikowKlára Matwikow 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0471
117 Kateřina LancováKateřina Lancová 10 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0411
Celkem 117 závodníků