Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Pacov (5. 6. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 07.79 11.00
2 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 07.94 9.00
3 Prokop RůžičkaProkop Růžička 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 07.98 8.00
4 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.06 7.00
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.08 6.00
6 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 SB 08.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:20) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 PB 08.59 4.00
2 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 08.62 3.00
3 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 08.64 2.00
4 David KocmánekDavid Kocmánek 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 08.66 1.00
5 František KubišFrantišek Kubiš 08 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 08.81
6 Jan ZajíčekJan Zajíček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 08.88
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 11:20) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 08.88
2 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 09.44
3 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 09.54
4 Tomáš FetterleTomáš Fetterle 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 09.63
5 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 09.70
6 Martin HonzaMartin Honza 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 09.78
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.6.2022 - 11:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 09.03
2 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 09.74
3 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 09.85
4 Petr NevrklaPetr Nevrkla 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.89
5 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 10.05
6 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 10.42
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.6.2022 - 11:20) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik DaněkDominik Daněk 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.81
2 Vojtěch TrachtulecVojtěch Trachtulec 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 09.10
3 Ondřej PoulOndřej Poul 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09.13
4 Jonáš HesJonáš Hes 10 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 5 10.15
MS Jakub CahaJakub Caha 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09.49
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda KubováLinda Kubová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 08.34 7.50
2 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 08.34 7.50
3 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.37 6.00
4 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 08.39 5.00
5 Markéta SoukupováMarkéta Soukupová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 08.59 1.00
6 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.66
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.25 11.00
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 SB 08.28 9.00
3 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 08.55 3.00
4 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 08.60
5 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.64
6 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.67
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 08.44 4.00
2 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 08.57 2.00
3 Tereza MarkováTereza Marková 08 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 08.70
4 Sofie BártováSofie Bártová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 PB 08.72
5 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 2 08.88
6 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.91
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 08.79
2 Melany PikusováMelany Pikusová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 PB 08.90
3 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 08.97
4 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 PB 09.01
5 Adéla StrakováAdéla Straková 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 09.07
6 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 09.20
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 PB 08.84
2 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 09.09
3 Nela ŠvandováNela Švandová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.14
4 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 09.20
5 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 09.37
6 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 09.43
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 09.21
2 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 PB 09.27
3 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 09.29
4 Viktorie HavlíkováViktorie Havlíková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 09.40
5 Andrea HájkováAndrea Hájková 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 09.64
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 PB 09.31
2 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 09.81
3 Simona KubátováSimona Kubátová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 09.94
4 Nella LoupalováNella Loupalová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.05
5 Vendula HabermannováVendula Habermannová 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 1 10.10
6 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 6 10.13
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠustrováVendula Šustrová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 09.79
2 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 10.09
3 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 10.23
4 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 10.44
5 Markéta SůvováMarkéta Sůvová 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 10.61
6 Adéla ŠímováAdéla Šímová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 10.79
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie FňukalováSofie Fňukalová 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 09.47
2 Dominika KřížkováDominika Křížková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 10.12
3 Kateřina TenklováKateřina Tenklová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 10.86
4 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková 09 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.15
5 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 11.55
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 5.6.2022 - 11:40) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 09.64
2 Eliška HemzováEliška Hemzová 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 09.81
3 Natálie KučerováNatálie Kučerová 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.97
4 Valerie KolkováValerie Kolková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 10.01
5 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 10.84
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži

(ne, 5.6.2022 - 11:59) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 1 16.39 7.00
MS Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 12.70
Celkem 2 závodníků

100 m - Junioři

(ne, 5.6.2022 - 11:59) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KoutníkDavid Koutník 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.83 7.00
2 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 12.38 5.00
3 Michael KrejcarMichael Krejcar 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 14.86 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.87 7.00
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.91 5.00
3 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 2 13.68 4.00
4 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 13.96 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 12:15) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.22 7.00
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.46 5.00
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 13.52 4.00
4 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.81 3.00
5 Magdalena GuričováMagdalena Guričová 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 14.91 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 12:15) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 13.49 7.00
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.66 5.00
3 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 PB 13.67 4.00
4 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 13.81 3.00
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 14.17 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 12:15) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 13.91 2.00
2 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 14.49
3 Amélie EndrlováAmélie Endrlová 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 4 14.62
4 Karolína BencováKarolína Bencová 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 15.55
5 Linda DoležalováLinda Doležalová 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 16.01
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 PB 38.68 11.00
2 Ondřej FormanOndřej Forman 07 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 1 40.98 8.50
3 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 PB 41.21 7.00
4 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 41.73 5.00
5 Ondřej VlasákOndřej Vlasák 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 46.21
MS Jakub CahaJakub Caha 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 48.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 43.14 4.00
2 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 43.90 2.00
3 Tomáš PipekTomáš Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 50.47
4 Matěj ČimeraMatěj Čimera 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 53.90
5 Vojtěch PipekVojtěch Pipek 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 55.37
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HubáčekPetr Hubáček 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 41.53 6.00
2 Adam KoudelíkAdam Koudelík 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 43.49 3.00
3 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 44.38
4 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 45.78
5 Lukáš MarešLukáš Mareš 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 50.06
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 5.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 40.98 8.50
2 Nicolas JankujNicolas Jankuj 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 44.06
3 Václav ŠvástaVáclav Švásta 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 45.14
4 Josef KvapilJosef Kvapil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 47.29
5 Vojtěch RůžičkaVojtěch Růžička 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 48.90
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 5.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FejtaFilip Fejta 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 44.05 1.00
2 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 48.05
3 Jan BurianJan Burian 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 49.71
4 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa 09 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 6 50.66
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 PB 42.35 11.00
2 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 42.84 9.00
3 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 43.72 8.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 44.29 7.00
5 Monika ZajícováMonika Zajícová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 48.05
6 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 PB 48.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 46.56 4.00
2 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 47.12 3.00
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 09 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 PB 47.72 1.00
4 Mia ŠpačkováMia Špačková 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 PB 48.86
5 Barbora KošťálováBarbora Košťálová 09 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 PB 49.39
6 Kateřina TenklováKateřina Tenklová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 60.73
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika FormanováVeronika Formanová 10 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 3 44.37 6.00
2 Michaela BartůňkováMichaela Bartůňková 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 47.60 2.00
3 Eliška HemzováEliška Hemzová 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 6 49.40
4 Tereza HálováTereza Hálová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 51.01
5 Viktorie HavlíkováViktorie Havlíková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 51.09
6 Nela ŠvandováNela Švandová 09 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 51.71
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 5.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NoskováKateřina Nosková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 45.93 5.00
2 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 51.91
3 Kateřina FialováKateřina Fialová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 55.67
4 Valerie KolkováValerie Kolková 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 56.70
5 Agáta BenešováAgáta Benešová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 57.34
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 5.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Estel HrazánkováEstel Hrazánková 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 48.13
2 Nikol VinšováNikol Vinšová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 49.85
3 Ema HrazánkováEma Hrazánková 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 50.63
4 Bára TománkováBára Tománková 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 51.64
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 5.6.2022 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 08 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 48.73
2 Simona KubátováSimona Kubátová 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 50.54
3 Victoria KnýckáVictoria Knýcká 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 4 51.49
4 Karolína PovolnáKarolína Povolná 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 53.25
5 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 10 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 56.54
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži

(ne, 5.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 50.76
MS Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 53.28
Celkem 2 závodníků

400 m - Junioři

(ne, 5.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZedníkVojtěch Zedník 03 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 2 54.54 7.00
2 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 54.90 5.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci

(ne, 5.6.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 55.25 7.00
2 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův... 1 59.62 5.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 59.50 7.00
2 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 74.27 5.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 62.28 7.00
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 PB 62.99 5.00
3 Hedvika CempírkováHedvika Cempírková 06 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 5 66.10 4.00
4 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 67.84 3.00
5 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 67.87 2.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 5.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš ChrástLukáš Chrást 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 PB 4:21.68 7.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 5.6.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 4:17.13 7.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří SedlákJiří Sedlák 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 PB 5:02.97 11.00
2 Michal DobrovolnýMichal Dobrovolný 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 5:04.43 9.00
3 Ondřej VlasákOndřej Vlasák 08 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 11 5:09.66 8.00
4 Petr PaštykaPetr Paštyka 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 PB 5:09.68 7.00
5 Marek MartinůMarek Martinů 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 PB 5:10.67 6.00
6 Matěj BeranMatěj Beran 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 PB 5:18.33 5.00
7 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10 5:40.54 4.00
8 Ondřej ČechOndřej Čech 09 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 6:11.76 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 PB 5:14.41 7.00
2 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 5:46.78 5.00
3 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 6:02.28 4.00
4 Kateřina JuřičkováKateřina Juřičková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 6:07.95 3.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Agáta NovákováAgáta Nováková 08 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 5:52.99 11.00
2 Natálie JankujováNatálie Jankujová 07 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 5:59.84 9.00
3 Lucie PlašilováLucie Plašilová 10 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 11 PB 6:01.53 8.00
4 Jolana OttichováJolana Ottichová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 6:01.80 7.00
5 Eliška ŠustáčkováEliška Šustáčková 08 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 12 PB 6:02.06 6.00
6 Tereza PekařováTereza Pekařová 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 PB 6:04.63 5.00
7 Anežka SekničkováAnežka Sekničková 09 KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 13 6:08.90 4.00
8 Beáta ZemanováBeáta Zemanová 10 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 6:13.55 3.00
MS Veronika ČervinkováVeronika Červinková 09 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14 5:25.45
Celkem 9 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 10:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 15.52 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 19.66 7.00
3 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 21.26 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 10:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SedlákJiří Sedlák 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 18.87 9.00
2 Jan KatolickýJan Katolický 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 19.18 8.00
3 Marek MartinůMarek Martinů 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 21.55 5.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 10:40) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 16.70 7.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 17.53 5.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 10:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.54 7.00
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 16.19 5.00
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 SB 16.61 4.00
4 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 17.88 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.98 11.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 SB 16.82 9.00
3 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 17.84 7.00
4 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 21.72 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 11:00) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela HonzováDaniela Honzová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 17.81 8.00
2 Anna ČížkováAnna Čížková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 17.94 6.00
3 Anita PaclíkováAnita Paclíková 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 20.68 5.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Absolon, Červinka, Pospíšil, Doležal Absolon, Červinka, Pospíšil, Doležal TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 31.51 11.00
2 Mareš, Beran, Jankuj, Andrejev Mareš, Beran, Jankuj, Andrejev TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 32.44 9.00
3 Hubáček, Kabuďa, Sedlák, Vollebregt Hubáček, Kabuďa, Sedlák, Vollebregt TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 32.47 8.00
4 Čaněk, Dobrovolný, Pospíšil, Fejta Čaněk, Dobrovolný, Pospíšil, Fejta TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 32.68 7.00
5 Kocmánek, Martinů, Nevrkla, Růžička Kocmánek, Martinů, Nevrkla, Růžička Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 34.57 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Koudelík, Doležal, Pipek, Ambrož Koudelík, Doležal, Pipek, Ambrož TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 33.35 6.00
2 Švásta, Trachtulec, Jelínek, Růžička Švásta, Trachtulec, Jelínek, Růžička TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 33.50 5.00
3 Katolický, Král, Martínek, Čimera Katolický, Král, Martínek, Čimera TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 34.26 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 5.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čížková, Honzová, Turková, Sáblíková Čížková, Honzová, Turková, Sáblíková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 31.82 11.00
2 Hájková, Zajícová, Soukupová, Kyrianová Hájková, Zajícová, Soukupová, Kyrianová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 32.06 9.00
3 Kučerová, Kovandová, Mikulášová, Neumanová Kučerová, Kovandová, Mikulášová, Neumanová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 32.52 8.00
4 Žáčková, Hrazánková, Jankujová, Bártová Žáčková, Hrazánková, Jankujová, Bártová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 33.01 7.00
5 Šimrová, Pikusová, Havlíková, Petrželová Šimrová, Pikusová, Havlíková, Petrželová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 33.63 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 5.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ottichová, Kollmannová, Janíčková, Trojanová Ottichová, Kollmannová, Janíčková, Trojanová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 33.95 4.00
2 Košťálová, Hemzová, Špačková, Formanová Košťálová, Hemzová, Špačková, Formanová Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad... 4 35.56 2.00
3 Křížková, Nosková, Paclíková, Pavlíková Křížková, Nosková, Paclíková, Pavlíková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 36.70 1.00
4 Marková, Sekničková, Knýcká, Habermannová Marková, Sekničková, Knýcká, Habermannová KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s. 3 36.98
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 5.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartůňková, Kubová, Švandová, Straková Bartůňková, Kubová, Švandová, Straková TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 33.82 5.00
2 Hrazánková, Povolná, Vinšová, Nováková Hrazánková, Povolná, Vinšová, Nováková TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 4 34.70 3.00
3 Nekovářová, Pravečková, Hálová, Hájková Nekovářová, Pravečková, Hálová, Hájková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 36.95
4 Pavlíková, Šímová, Tománková, Zemanová Pavlíková, Šímová, Tománková, Zemanová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 40.21
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Heřmánková, Juřičková, Kocmánková, Vodičková Heřmánková, Juřičková, Kocmánková, Vodičková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 53.71 7.00
2 Vaňková, Kozojedová, Bérešová, Dolejšová Vaňková, Kozojedová, Bérešová, Dolejšová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 55.12 5.00
MS Šlechtová, Bártíková, Moravcová, Karasová Šlechtová, Bártíková, Moravcová, Karasová TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 56.76
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,65 1,69 1,73 1,76 1,79 1,81 1,83 1,85 1,87 1,89 1,91 1,93 1,95 1,97 Body
MS Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 1 1.83 - - - o - - o - - - xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,65 1,69 1,73 1,76 1,79 1,81 1,83 1,85 1,87 1,89 1,91 1,93 1,95 1,97 Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1 SB 1.79 - - xo o xo xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,65 1,69 1,73 1,76 1,79 1,82 1,85 1,87 1,89 1,91 1,93 1,95 1,97 Body
1 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 1 1.76 - o xo o xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,21 1,26 1,31 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,72 1,74 1,76 Body
1 Ondřej FormanOndřej Forman
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
07 7 PB 1.74 - - - o - o - - o - o o xo xo xo xxo xxx 11.00
2 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 8 1.57 - - - - - o - o - o o xxx 9.00
3 Adam ČervinkaAdam Červinka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 6 PB 1.54 o o o o xxo o o o xo o xxx 8.00
4 Dominik KrálDominik Král
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 5 1.39 o o o o xo xxx 7.00
5 Josef KvapilJosef Kvapil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 4 1.36 o o o o xxx 6.00
6 Ondřej PoulOndřej Poul
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 3 PB 1.36 xo xxo xo xo xxx 5.00
Marek MartinůMarek Martinů
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 2 NM - xx-
MS Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 1 PB 1.31 o o o xxx
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,51 1,53 1,55 1,57 1,59 1,61 1,63 Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 SB 1.59 - - - - o o xo o o o o xo xxx 7.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 1 1.33 o o o xxx 5.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,51 1,53 1,55 1,57 1,59 1,61 Body
1 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 PB 1.41 o o o xo o xxx 7.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,13 1,18 1,23 1,28 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 1,51 1,54 1,56 1,58 1,60 1,62 1,64 1,66 1,68 1,70 Body
1 Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 20 PB 1.54 - - - o o o o o xo xo o o xxx 11.00
2 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 23 PB 1.54 - - - - - o o o xo o xxo xxo xxx 9.00
3 Nina ŠinclováNina Šinclová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 21 1.48 - - o xo - o o o o xxo xxx 8.00
4 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 12 PB 1.45 o o o o o o o o xxo xxx 7.00
5 Tereza MarkováTereza Marková
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
08 14 PB 1.42 o o o o o xo o o xxx 6.00
6= Natálie ŠimrováNatálie Šimrová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 18 PB 1.42 o o o xo xo xo o o xxx 4.50
6= Jolana OttichováJolana Ottichová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 16 PB 1.42 - - o o o xo xxo o xxx 4.50
8 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 19 1.42 - - - o o xo o xxo xxx 3.00
9 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 22 1.42 - - - o o o xxo xxo xxx 2.00
10 Victoria KnýckáVictoria Knýcká
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 11 PB 1.36 - - o o xo o xxx 1.00
11 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 6 PB 1.36 o o o xo o xxo
12 Markéta ŠlapalováMarkéta Šlapalová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 2 PB 1.33 o o o o xxo -
13= Melany PikusováMelany Pikusová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 5 PB 1.28 o o o o xxx
13= Zuzana BučkováZuzana Bučková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 9 PB 1.28 o o o o xxx
13= Kateřina NoskováKateřina Nosková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 17 1.28 o o o o xxx
13= Amálie BártíkováAmálie Bártíková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 3 PB 1.28 o o o o xxx
17 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 13 1.28 o o xxo o xxx
18 Dominika KřížkováDominika Křížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 1 PB 1.28 o o o xo xxx
19 Vendula ŠustrováVendula Šustrová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 8 PB 1.28 o o o xxo - xxx
20 Kristýna DolejšováKristýna Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 10 1.23 o o o xxx
21 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 7 1.23 o xo xo xxx
22 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 15 1.18 - o xxx
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Muži

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 3.85 +2.2 m/s 3.50  3,00 3.72  3,50 3.85  2,20 3.85 7.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5.52 +3.6 m/s 5.27 +1.8 m/s 5.27  1,80 5.36  2,20 5.47  2,60 5.47 5.51  3,60 x 5.52  3,60 7.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon VožickýŠimon Vožický
Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův...
06 2 4.72 +2.9 m/s 4.34 +1.6 m/s 4.34  1,60 4.35  3,00 4.47  2,70 4.47 x 4.72  2,90 x 7.00
2 Vítek VrběckýVítek Vrběcký
Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův...
06 1 PB 4.44 +2.0 m/s x 4.44  2,00 4.43  2,50 4.44 4.23  2,70 x x 5.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 28 5.44 +2.8 m/s 5.14 +1.7 m/s 5.44  2,80 4.16  2,60 x 5.44 5.14  1,70 - 11.00
2 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 26 5.40 +2.2 m/s 5.23 +1.8 m/s 5.13  2,10 5.12  2,90 5.23  2,60 5.23 5.23  1,80 5.40  2,20 9.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 27 5.37 +2.3 m/s 5.03 +1.7 m/s 5.03  1,70 x 4.82  1,70 5.03 5.30  2,90 5.37  2,30 8.00
4 Prokop RůžičkaProkop Růžička
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 25 5.11 +2.6 m/s 5.08 +1.3 m/s 4.86  2,50 5.11  2,60 5.01  1,90 5.11 5.08  1,30 4.59  2,60 7.00
5 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 24 5.10 +3.5 m/s 4.44 +0.9 m/s 4.57  2,70 4.31  2,50 5.10  3,50 5.10 4.44  0,90 6.00
6 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 22 4.91 +3.3 m/s 4.29 +1.9 m/s 4.29  1,90 4.59  2,70 4.91  3,30 4.91 4.82  2,30 5.00
7 Adam KoudelíkAdam Koudelík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 20 4.89 +2.3 m/s 4.72 +1.9 m/s 4.48  2,70 4.72  1,90 4.71  3,50 4.72 4.89  2,30 4.00
8 Sebastián AndrejevSebastián Andrejev
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 23 4.71 +2.8 m/s 4.17 +1.3 m/s 4.71  2,80 4.61  2,50 x 4.71 4.17  1,30 3.00
9 František KubišFrantišek Kubiš
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
08 13 PB 4.65 +1.4 m/s 4.65  1,40 4.52  2,80 4.54  2,60 4.65 2.00
10 Lukáš AmbrožLukáš Ambrož
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 21 4.60 +3.9 m/s 4.51 +1.6 m/s 4.51  1,60 4.57  2,60 4.60  3,90 4.60 1.00
11 Petr PaštykaPetr Paštyka
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 19 4.58 +3.2 m/s 4.43  2,30 4.32  2,50 4.58  3,20 4.58
12 Nicolas JankujNicolas Jankuj
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 16 4.49 +2.7 m/s 4.36 +1.5 m/s x 4.36  1,50 4.49  2,70 4.49
13 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 11 4.24 +2.9 m/s x 4.24  2,90 x 4.24
14 Vojtěch TrachtulecVojtěch Trachtulec
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 4 4.23 +3.1 m/s 3.91 +1.7 m/s x 3.91  1,70 4.23  3,10 4.23
15 Ondřej PoulOndřej Poul
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 3 4.22 +2.1 m/s 3.92 +1.6 m/s 4.22  2,10 3.81  2,00 3.92  1,60 4.22
16 Dominik KrálDominik Král
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 15 4.15 +2.5 m/s 4.15  2,50 4.06  3,70 4.07  3,20 4.15
17 Josef KvapilJosef Kvapil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 PB 4.15 +1.7 m/s 3.92  1,60 3.99  3,00 4.15  1,70 4.15
18 Zeno PospíšilZeno Pospíšil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 14 4.04 +1.4 m/s 4.04  1,40 x 3.99  2,50 4.04
19 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 17 4.03 +3.2 m/s x 4.03  3,20 3.90  2,40 4.03
20 Jan KatolickýJan Katolický
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 18 4.01 +0.9 m/s 3.99  1,70 3.81  1,90 4.01  0,90 4.01
21 Ondřej MartínekOndřej Martínek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 9 3.96 +2.2 m/s 3.79  2,40 3.85  2,20 3.96  2,20 3.96
22 Jaromír ŠtursaJaromír Štursa
Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův...
09 6 3.89 +2.9 m/s 3.77 +1.9 m/s 3.59  3,70 3.77  1,90 3.89  2,90 3.89
23 Tomáš FetterleTomáš Fetterle
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 8 SB 3.73 +1.8 m/s 3.50  2,60 3.73  1,80 3.60  2,60 3.73
24 Dominik DaněkDominik Daněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 2 3.70 +2.6 m/s 3.54 +1.6 m/s 3.54  1,60 3.70  2,60 x 3.70
25 Jan BurianJan Burian
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 10 3.63 +2.3 m/s x 3.63  2,30 x 3.63
26 Lukáš MarešLukáš Mareš
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 7 3.44 +3.5 m/s 3.44  3,50 x 3.39  2,30 3.44
27 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 5 3.24 +2.3 m/s 3.24  2,30 x 3.06  3,60 3.24
MS Jakub CahaJakub Caha
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1 PB 4.05 +1.2 m/s 4.05  1,20 3.79  3,60 x 4.05
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 4.93 +3.8 m/s 4.65 +1.8 m/s 4.93  3,80 4.65  1,80 3.70  2,50 4.93 x 4.78  2,80 4.85  2,60
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 3 4.96 +2.6 m/s 4.88  3,50 4.96  2,60 x 4.96 4.85  2,10 x 4.91  3,00 7.00
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 SB 4.71 +1.4 m/s x 4.71  1,40 4.31  3,20 4.71 x x x 5.00
3 Magdalena GuričováMagdalena Guričová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
03 1 PB 4.66 +1.0 m/s 4.30  4,20 4.44  1,90 4.45  3,20 4.45 4.62  1,30 4.60  2,30 4.66  1,00 4.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amélie EndrlováAmélie Endrlová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův...
06 4 4.44 +3.3 m/s 3.71  3,30 4.04  2,30 3.93  2,90 4.04 4.10  3,20 4.44  3,30 4.44  3,70 7.00
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 3 4.40 +2.6 m/s 4.27  3,00 4.38  2,50 x 4.38 x 4.40  2,60 4.35  2,60 5.00
3 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 4.12 +2.3 m/s 3.96 +0.9 m/s 3.61  4,20 3.94  1,40 3.90  1,40 3.94 3.88  1,50 4.12  2,30 3.96  0,90 4.00
4 Karolína BencováKarolína Bencová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
06 1 PB 4.10 +1.4 m/s 3.87  3,50 3.78  2,10 x 3.87 3.63  1,60 4.10  1,40 x 3.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda KubováLinda Kubová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 47 5.21 +3.9 m/s 5.21  3,90 4.99  2,20 4.87  3,60 5.21 4.54  7,00 x 11.00
2 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 44 5.02 +2.7 m/s 4.94  3,80 x 4.83  2,10 4.94 5.02  2,70 5.00  2,10 9.00
3 Anna ČížkováAnna Čížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 31 4.89 +3.8 m/s x 3.84  3,40 4.75  2,10 4.75 x 4.89  3,80 8.00
4 Lucie HájkováLucie Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 43 SB 4.81 +1.8 m/s 4.41  3,20 4.81  1,80 4.67  1,00 4.81 - x 7.00
5 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 41 4.71 +2.1 m/s 4.70  2,30 4.71  2,10 4.64  2,70 4.71 4.67  2,70 6.00
6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 38 4.69 +2.5 m/s 4.24 +1.2 m/s 4.24  1,20 4.69  2,50 4.49  4,10 4.69 5.00
7 Tereza MarkováTereza Marková
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
08 45 4.61 +4.6 m/s 4.55 +1.4 m/s 4.55  3,70 4.61  4,60 4.55  1,40 4.61 4.47  2,00 4.00
8 Karolína KovandováKarolína Kovandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 42 4.56 +3.0 m/s 4.48 +1.7 m/s 4.56  3,00 4.48  1,70 x 4.56 4.54  2,60 3.00
9 Sofie BártováSofie Bártová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 35 PB 4.43 +1.1 m/s 4.43  1,10 4.35  4,00 4.41  2,30 4.43 2.00
10 Ela KyrianováEla Kyrianová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
07 27 PB 4.43 +1.4 m/s 4.43  1,40 3.45  3,90 4.41  4,40 4.43 1.00
11 Adéla KarasováAdéla Karasová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
09 39 4.40 +3.9 m/s x 4.28  2,30 4.40  3,90 4.40
12 Markéta SoukupováMarkéta Soukupová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 46 4.38 +2.9 m/s 4.38  2,90 x 4.31  2,60 4.38
13 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 33 4.36 +2.5 m/s 4.21 +1.9 m/s x 4.36  2,50 4.21  1,90 4.36
14 Barbora KatovskáBarbora Katovská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 16 4.35 +2.2 m/s 4.16 +1.6 m/s 4.28  2,40 4.16  1,60 4.35  2,20 4.35
15 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 36 PB 4.32 +1.7 m/s 4.32  1,70 4.11  3,60 4.27  3,80 4.32
16 Natálie ŠimrováNatálie Šimrová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 34 4.23 +2.7 m/s 3.71 +0.9 m/s 4.12  2,70 4.23  2,70 3.71  0,90 4.23
17 Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 22 4.20 +4.1 m/s 4.07  2,70 4.20  4,10 4.08  4,50 4.20
18 Estel HrazánkováEstel Hrazánková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 25 4.16 +2.4 m/s 4.02 +1.6 m/s 4.16  2,40 4.08  2,80 4.02  1,60 4.16
19 Anita PaclíkováAnita Paclíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 32 4.16 +2.6 m/s 3.95 +1.7 m/s 4.16  2,60 4.06  4,00 3.95  1,70 4.16
20 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 40 4.09 +2.7 m/s x 3.94  3,00 4.09  2,70 4.09
21 Sofie HavlíkováSofie Havlíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 28 PB 4.07 +1.8 m/s 4.07  1,80 3.96  3,80 3.79  3,00 4.07
22 Adéla StrakováAdéla Straková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
09 29 4.05 +2.3 m/s 3.63  2,20 3.96  4,20 4.05  2,30 4.05
23 Mia ŠpačkováMia Špačková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
09 24 4.02 +2.2 m/s x 3.70  2,70 4.02  2,20 4.02
24 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 37 3.97 +2.1 m/s 3.80  3,00 x 3.97  2,10 3.97
25 Ema HrazánkováEma Hrazánková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 18 3.90 +2.3 m/s 3.63  2,20 3.75  2,80 3.90  2,30 3.90
26 Zuzana PetrželováZuzana Petrželová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 26 3.82 +1.2 m/s 3.82  1,20 3.39  3,50 3.42  2,50 3.82
27 Nikol VinšováNikol Vinšová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 23 3.75 +1.7 m/s 3.42  3,40 3.71  3,90 3.75  1,70 3.75
28 Amálie BártíkováAmálie Bártíková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 17 3.73 +2.7 m/s 3.69 +1.9 m/s 3.29  4,80 3.73  2,70 3.69  1,90 3.73
29 Kateřina FialováKateřina Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 21 3.70 +5.4 m/s 3.52  2,20 3.70  5,40 3.23  2,90 3.70
30 Barbora KošťálováBarbora Košťálová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
09 8 3.70 +2.7 m/s 3.50  4,00 3.38  2,10 3.70  2,70 3.70
31 Andrea HájkováAndrea Hájková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 7 3.68 +2.8 m/s 3.56  2,60 3.63  2,90 3.68  2,80 3.68
32 Natálie NekovářováNatálie Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 13 3.68 +3.5 m/s 3.38  2,20 3.68  3,50 3.61  2,40 3.68
33 Adéla ŠímováAdéla Šímová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 15 3.61 +3.8 m/s 3.26  2,40 3.61  3,80 x 3.61
34 Agáta BenešováAgáta Benešová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 19 3.60 +1.7 m/s 3.59  1,80 3.59  3,60 3.60  1,70 3.60
35 Tereza PekařováTereza Pekařová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 11 PB 3.60 +1.7 m/s x 3.38  3,00 3.60  1,70 3.60
36 Bára TománkováBára Tománková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 20 3.59 +3.9 m/s 3.59 +1.2 m/s 3.40  1,70 3.59  3,90 3.59  1,20 3.59
37 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 4 3.58 +3.6 m/s 3.30 +1.9 m/s 3.58  3,60 3.30  1,90 3.29  1,20 3.58
38 Nella LoupalováNella Loupalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 3.55 +2.8 m/s 2.88 +1.7 m/s 2.94  3,40 3.55  2,80 2.88  1,70 3.55
39 Natálie KučerováNatálie Kučerová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 3 3.44 +4.1 m/s 3.44  4,10 3.40  3,70 3.42  2,10 3.44
40 Dominika KřížkováDominika Křížková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 9 3.41 +2.9 m/s 2.72 +1.7 m/s 3.41  2,90 2.72  1,70 2.23  3,10 3.41
41 Kateřina TenklováKateřina Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 10 PB 3.38 +1.8 m/s x 3.37  2,10 3.38  1,80 3.38
42 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 14 3.22 +2.4 m/s 3.19  3,10 3.22  2,40 - 3.22
43 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 5 3.13 +5.1 m/s 2.87 +1.2 m/s 3.13  5,10 x 2.87  1,20 3.13
44 Vendula ŠustrováVendula Šustrová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 6 3.02 +3.0 m/s 3.02  3,00 3.02  2,50 3.00  2,60 3.02
Sofie FňukalováSofie Fňukalová
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
08 1 NM x x x -
Valerie KolkováValerie Kolková
Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou z.s.Atletický oddíl TJ Žďár nad...
08 2 NM x x -
Celkem 46 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 5.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 10.17 +3.0 m/s 10.17  3,00 x x 10.17 x x x
Celkem 1 závodníků

trojskok - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 2 11.08 +2.6 m/s 10.96 +1.8 m/s 10.67  3,90 11.03  3,30 10.98  3,60 11.03 11.08  2,60 10.82  1,40 10.96  1,80 7.00
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1 10.19 +3.8 m/s 10.00 +0.5 m/s x 10.19  3,80 09.95  3,30 10.19 10.00  0,50 x 09.79  2,30 5.00
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2 PB 11.64 +1.3 m/s 11.53  3,90 11.46  1,80 11.64  1,30 11.64 - 10.74  2,50 11.03  2,50 7.00
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 1 PB 09.84 +2.0 m/s x x - - x x 09.84  2,00 5.00
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 9 12.17 11.87 x x 11.87 12.17 x x 7.00
2 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 5 PB 11.33 10.37 10.72 10.78 10.78 11.33 10.60 10.99 5.00
3 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 7 PB 11.31 09.65 09.95 x 9.95 10.49 11.31 10.53 4.00
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 11.26 10.16 10.58 11.03 11.03 11.26 10.96 10.37 3.00
5 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 4 10.08 10.08 10.06 09.67 10.08 09.96 08.65 08.67 2.00
6 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 6 09.92 09.46 x 09.92 9.92 1.00
7 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 1 PB 08.07 x 06.22 07.48 7.48 07.50 07.27 08.07
8 Hana ČernáHana Černá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 3 07.66 07.66 07.43 07.60 7.66
9 Linda DoležalováLinda Doležalová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův...
06 2 06.67 06.01 05.86 06.67 6.67
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela HonzováDaniela Honzová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 12 PB 11.19 10.82 11.19 x 11.19 10.82 09.53 09.69 11.00
2 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 11 09.77 09.77 09.57 09.16 9.77 09.37 09.42 09.08 9.00
3 Natálie JankujováNatálie Jankujová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 10 PB 08.72 07.92 - 08.72 8.72 07.76 08.26 08.16 8.00
4 Agáta NovákováAgáta Nováková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
08 4 PB 07.91 07.48 - 07.91 7.91 07.18 06.52 07.04 7.00
5 Vendula HabermannováVendula Habermannová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 8 PB 07.61 07.14 06.61 07.21 7.21 07.22 07.04 07.61 6.00
6 Ella ToiflováElla Toiflová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 9 PB 07.04 05.52 06.00 06.10 6.10 06.55 06.01 07.04 5.00
7 Simona KubátováSimona Kubátová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
09 3 PB 06.56 06.56 06.54 06.24 6.56 05.63 05.86 06.35 4.00
8 Karolína PovolnáKarolína Povolná
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
10 5 PB 06.16 06.07 x 05.88 6.07 06.09 06.16 05.83 3.00
9 Markéta SůvováMarkéta Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 7 PB 05.40 05.40 05.37 05.40 5.40 2.00
Marie SedláčkováMarie Sedláčková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
09 6 NM x x x -
Veronika ČervinkováVeronika Červinková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
09 1 NM x x -
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 11 PB 10.61 09.40 09.13 09.20 9.40 09.53 08.59 10.61 11.00
2 Ladislav JelínekLadislav Jelínek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 2 PB 10.55 x 10.47 10.16 10.47 10.55 10.50 10.48 9.00
3 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 15 PB 10.05 08.82 08.67 08.82 8.82 08.81 09.85 10.05 8.00
4 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 13 PB 09.52 09.20 08.89 09.07 9.20 08.52 09.52 09.28 7.00
5 Jan KrálJan Král
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 14 PB 09.44 07.74 08.06 x 8.06 08.90 08.98 09.44 6.00
6 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 PB 08.90 07.93 07.98 08.64 8.64 08.79 08.48 08.90 5.00
7 Filip FejtaFilip Fejta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 08.79 08.21 x 08.75 8.75 x 07.75 08.79 4.00
8 Matěj BeranMatěj Beran
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
07 10 PB 08.36 07.98 07.98 07.46 7.98 08.07 08.31 08.36 3.00
9 Ondřej KoubekOndřej Koubek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 4 PB 07.84 07.24 07.84 06.33 7.84 2.00
10 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 8 PB 06.75 06.75 06.74 06.68 6.75 1.00
11 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 3 PB 05.61 05.31 05.61 05.43 5.61
12 Petr NevrklaPetr Nevrkla
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 5 PB 05.49 05.05 05.36 05.49 5.49
13 Ondřej MartínekOndřej Martínek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 9 05.22 05.22 x x 5.22
14 Tomáš PipekTomáš Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 6 PB 04.72 x 04.65 04.72 4.72
15 Vojtěch PipekVojtěch Pipek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 7 PB 03.81 03.16 03.28 03.81 3.81
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 PB 09.05 08.52 08.61 08.63 8.63 09.05 x 08.99 7.00
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 7 12.18 11.79 x x 11.79 12.18 x - 7.00
2 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 PB 11.46 x 09.85 11.46 11.46 10.88 x 11.26 5.00
3 Adam ObršlíkAdam Obršlík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 PB 10.67 10.38 08.59 10.67 10.67 10.09 09.77 09.91 4.00
4 Jonáš ValentaJonáš Valenta
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 1 PB 10.53 09.65 09.37 10.48 10.48 09.63 09.52 10.53 3.00
5 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 5 PB 10.46 10.01 10.46 10.14 10.46 10.11 10.17 - 2.00
6 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 09.37 09.37 09.14 08.90 9.37 09.23 09.15 09.07 1.00
7 Vítek VrběckýVítek Vrběcký
Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův...
06 2 07.41 07.00 06.42 07.24 7.24 06.90 06.91 07.41
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 10.92 10.50 10.72 10.70 10.72 10.92 10.52 10.72 7.00
2 Michael KrejcarMichael Krejcar
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
03 1 08.40 07.76 07.10 x 7.76 08.40 08.20 08.10 5.00
MS Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3 PB 14.30 13.38 13.93 13.52 13.93 13.19 13.39 14.30
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
58 1 06.44 06.42 06.28 06.44 6.44 06.14 - - 7.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 9 PB 32.28 32.28 32.28 11.00
2 Eliška TrojanováEliška Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 8 21.67 21.67 21.67 9.00
3 Zuzana BučkováZuzana Bučková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 7 PB 19.58 19.58 19.58 8.00
4 Vendula HabermannováVendula Habermannová
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
09 2 PB 18.68 18.68 18.68 7.00
5 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 4 PB 17.17 17.17 17.17 6.00
6 Tereza HálováTereza Hálová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 6 16.94 16.94 16.94 5.00
7 Ella ToiflováElla Toiflová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 5 PB 14.51 14.51 14.51 4.00
8 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 3 PB 00.00 -
MS Veronika ČervinkováVeronika Červinková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
09 1 PB 13.09 13.09 13.09
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 14 PB 34.81 34.81 34.81 11.00
2 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 13 PB 30.20 30.20 30.20 9.00
3 Ladislav JelínekLadislav Jelínek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
07 2 PB 26.23 26.23 26.23 8.00
4 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12 24.73 24.73 24.73 7.00
5 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 11 21.78 21.78 21.78 6.00
6 Jan KrálJan Král
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 9 PB 21.73 21.73 21.73 5.00
7 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 10 20.02 20.02 20.02 4.00
8 Ondřej KoubekOndřej Koubek
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 3 PB 16.88 16.88 16.88 3.00
9 Martin HonzaMartin Honza
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 8 16.67 16.67 16.67 2.00
10 Jan ZajíčekJan Zajíček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 7 PB 15.30 15.30 15.30 1.00
11 Vojtěch TrachtulecVojtěch Trachtulec
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
08 6 PB 14.99 14.99 14.99
12 Petr NevrklaPetr Nevrkla
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
10 5 PB 13.98 13.98 13.98
13 František KubišFrantišek Kubiš
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
08 4 PB 13.06 13.06 13.06
14 Jonáš HesJonáš Hes
KORELA SPORTS TEAM z. s.KORELA SPORTS TEAM z. s.
10 1 PB 12.38 12.38 12.38
Celkem 14 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 1 30.64 30.64 30.64 7.00
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 6 38.42 38.42 38.42 7.00
2 Hana ČernáHana Černá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 5 26.70 26.70 26.70 5.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 PB 25.02 25.02 25.02 4.00
4 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 4 23.33 23.33 23.33 3.00
5 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 20.59 20.59 20.59 2.00
6 Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 PB 17.16 17.16 17.16 1.00
Celkem 6 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 5 PB 48.29 48.29 48.29 7.00
2 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 4 33.46 33.46 33.46 5.00
3 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 PB 28.56 28.56 28.56 4.00
4 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 2 PB 27.67 27.67 27.67 3.00
5 Adam ObršlíkAdam Obršlík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 PB 26.06 26.06 26.06 2.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 4 53.43 53.43 53.43 7.00
2 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 PB 33.53 33.53 33.53 5.00
3 Michael KrejcarMichael Krejcar
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
03 1 PB 23.95 23.95 23.95 4.00
MS Šimon JůzaŠimon Jůza
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 3 PB 38.12 38.12 38.12
Celkem 4 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
58 15.31 15.31 15.31 7.00
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 5 54.16 54.16 54.16 7.00
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 4 35.87 35.87 35.87 5.00
3 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 PB 28.85 28.85 28.85 4.00
4 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 2 PB 22.75 22.75 22.75 3.00
5 Linda DoležalováLinda Doležalová
Atletika TJ Sokol Havlíčkův BrodAtletika TJ Sokol Havlíčkův...
06 1 PB 22.63 22.63 22.63 2.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 5.6.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 4 PB 20.51 20.51 20.51 11.00
2 Tereza HálováTereza Hálová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 1 PB 17.95 17.95 17.95 9.00
3 Markéta KůřilováMarkéta Kůřilová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
10 2 PB 13.19 13.19 13.19 8.00
4 Barbora VrtiškováBarbora Vrtišková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 3 PB 12.89 12.89 12.89 7.00
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 5.6.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KrálJan Král
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
07 4 PB 23.68 23.68 23.68 11.00
2 Kevin VollebregtKevin Vollebregt
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 3 PB 22.88 22.88 22.88 9.00
3 Marek VostalMarek Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 19.34 19.34 19.34 8.00
4 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 1 PB 16.55 16.55 16.55 7.00
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky

(ne, 5.6.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 PB 24.38 24.38 24.38 7.00
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 5 43.25 43.25 43.25 7.00
2 Jakub VomelaJakub Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 3 PB 32.89 32.89 32.89 5.00
3 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 4 31.75 31.75 31.75 4.00
4 Adam ObršlíkAdam Obršlík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 PB 26.22 26.22 26.22 3.00
5 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 2 PB 21.76 21.76 21.76 2.00
Celkem 5 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 2 PB 48.51 48.51 48.51 7.00
2 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 3 45.17 45.17 45.17 5.00
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 5.6.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef NovákJosef Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
58 19.45 19.45 19.45 7.00
Celkem 1 závodníků