Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Pacov (15. 6. 2022)

300 m - Žáci

(st, 15.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik DaněkDominik Daněk 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 45.2
2 Hynek RubáčekHynek Rubáček 10 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.8
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně

(st, 15.6.2022 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 43.7
2 Ela KyrianováEla Kyrianová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 46.7
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 1.25
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Ilona KudrhaltováIlona Kudrhaltová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
08 1.36
2 Zuzana BučkováZuzana Bučková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 1.30
Celkem 2 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana BučkováZuzana Bučková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
09 20.23
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Veteráni

(st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
48 37.78
2 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 21.46
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
SlovakiaSlovakia
89 47.39
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
83 41.88
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 41.16
4 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 37.83
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 15.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít KotrbaVít Kotrba
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
03 53.61
Celkem 1 závodníků