Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD ÚKAS staršího žactva

Ústí nad Labem (1. 5. 2022)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 07.93 qA
2 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.25 qB
3 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.33 qB
4 Martin DomastaMartin Domasta 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.66
5 Christo BrambaškiChristo Brambaški 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 4 PB 07.92 qA
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.03 qA
3 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.48
4 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 09.00
5 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 07.57 qA
2 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.23 qB
3 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 PB 08.31 qB
4 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 08.34 qB
5 Dorian BalonDorian Balon 07 ASK DěčínASK Děčín 7 PB 08.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 1.5.2022 - 11:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NosMatěj Nos 07 AK BílinaAK Bílina 4 PB 07.72 qA
2 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 07.92 qA
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 08.43 qB
4 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.56
5 Lukáš OlahLukáš Olah 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 08.65
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 07.57 qA
2 Matěj NosMatěj Nos 07 AK BílinaAK Bílina 4 PB 07.72 qA
3 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 4 PB 07.92 qA
3 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 07.92 qA
5 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 07.93 qA
6 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 08.03 qA
7 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.23 qB
8 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.25 qB
9 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 PB 08.31 qB
10 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 08.33 qB
11 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 08.34 qB
12 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 PB 08.43 qB
13 Patrik TischlerPatrik Tischler 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 08.48
14 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.56
15 Lukáš OlahLukáš Olah 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 08.65
16 Martin DomastaMartin Domasta 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.66
16 Dorian BalonDorian Balon 07 ASK DěčínASK Děčín 7 PB 08.66
18 Christo BrambaškiChristo Brambaški 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.71
19 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 09.00
20 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 09.13

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 07.45 11.00
2 Matěj NosMatěj Nos 07 AK BílinaAK Bílina 5 07.61 9.00
3 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.75 8.00
4 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 6 07.91 7.00
5 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.01 6.00
6 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 08.02 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 SB 08.15 4.00
2 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 SB 08.16 3.00
3 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK BílinaAK Bílina 4 SB 08.21 2.00
4 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 08.35 1.00
5 Marek LiškaMarek Liška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 08.52
6 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 08.32 qA
2 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 08.66
3 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.68
4 Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.83
5 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 5 09.00
6 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 6 09.21
7 Karolína KopeckáKarolína Kopecká 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 SB 08.62 qB
2 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 08.64 qB
3 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 08.93
4 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 08.98
5 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.49
6 Viktorie SkřivánkováViktorie Skřivánková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.88
7 Karolína KalamenováKarolína Kalamenová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 10.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 08.40 qA
2 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 08.72
3 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 08.77
4 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 PB 08.78
5 Magdaléna BaránkováMagdaléna Baránková 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.83
6 Liliana AuerováLiliana Auerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.90
7 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 AK MostAK Most 7 PB 09.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 08.70
2 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 08.99
3 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.15
4 Svetlana PleskachSvetlana Pleskach 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 09.28
5 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 09.74
6 Tereza CrhákováTereza Crháková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.33 qA
2 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 08.58 qB
3 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 08.76
4 Karolína KňavováKarolína Kňavová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.94
5 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 7 PB 09.32
6 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.43
7 Klára CsatováKlára Csatová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 11.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 4 SB 08.30 qA
2 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 PB 08.52 qB
3 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 08.78
4 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 08.92
5 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 09.13
6 Petra TušinskáPetra Tušinská 07 AK BílinaAK Bílina 1 09.53
7 Tereza KostečkováTereza Kostečková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 09.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 PB 08.65 qB
2 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 6 PB 08.92
3 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 09.07
4 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 09.44
5 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.65
6 Adéla NádaskáAdéla Nádaská 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 1.5.2022 - 10:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 08.45 qA
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 SB 08.46 qA
3 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 7 PB 08.63 qB
4 Olga KrulichováOlga Krulichová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.77
5 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 08.87
6 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 09.84
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 4 SB 08.30 qA
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 3 08.32 qA
3 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.33 qA
4 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 08.40 qA
5 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 08.45 qA
6 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 SB 08.46 qA
7 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 7 PB 08.52 qB
8 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 08.58 qB
9 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 3 SB 08.62 qB
10 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 7 PB 08.63 qB
11 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 08.64 qB
12 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 3 PB 08.65 qB
13 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 08.66
14 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 08.68
15 Adéla RevajováAdéla Revajová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 08.70
16 Eliška VlčkováEliška Vlčková 08 ASK DěčínASK Děčín 4 PB 08.72
17 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 08.76
18 Sofie TlamichováSofie Tlamichová 07 ASK DěčínASK Děčín 6 PB 08.77
18 Olga KrulichováOlga Krulichová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.77
20 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 PB 08.78
20 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 08.78
22 Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 08.83
22 Magdaléna BaránkováMagdaléna Baránková 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 08.83
24 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK DěčínASK Děčín 3 08.87
25 Liliana AuerováLiliana Auerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2 08.90
26 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 08.92
26 Martina MaštalířováMartina Maštalířová 07 AK MostAK Most 6 PB 08.92
28 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 PB 08.93
29 Karolína KňavováKarolína Kňavová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 08.94
30 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 08.98
31 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 08.99
32 Rozálie KlečkováRozálie Klečková 07 AK BílinaAK Bílina 5 09.00
33 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 09.07
34 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 09.13
35 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.15
36 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 6 09.21
37 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 AK MostAK Most 7 PB 09.22
38 Svetlana PleskachSvetlana Pleskach 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 09.28
39 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 08 ASK DěčínASK Děčín 7 PB 09.32
40 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 09.43
41 Rita MrňákováRita Mrňáková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 09.44
42 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 5 09.49
43 Karolína KopeckáKarolína Kopecká 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.52
44 Petra TušinskáPetra Tušinská 07 AK BílinaAK Bílina 1 09.53
45 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 09.65
46 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 7 PB 09.74
47 Tereza KostečkováTereza Kostečková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 09.77
48 Adéla NádaskáAdéla Nádaská 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 09.79
49 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 09.84
50 Viktorie SkřivánkováViktorie Skřivánková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.88
51 Tereza CrhákováTereza Crháková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 09.99
52 Karolína KalamenováKarolína Kalamenová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 10.24
53 Klára CsatováKlára Csatová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 1 11.04

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 1.5.2022 - 12:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 SB 08.10 11.00
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 4 SB 08.15 9.00
3 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 5 SB 08.31 8.00
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 SB 08.39 7.00
5 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 08.44 6.00
6 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 7 08.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 1.5.2022 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 5 SB 08.40 4.00
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 6 SB 08.44 3.00
3 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 SB 08.51 2.00
4 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 2 SB 08.58 1.00
5 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 08.66
6 Nina StříbrskáNina Stříbrská 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 7 08.77
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 17.90 11.00
2 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.22 9.00
3 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 18.55 8.00
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK BílinaAK Bílina 5 19.08 7.00
5 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 19.28 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 6 19.26 5.00
2 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 19.51 1.00
3 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.69
4 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.75
5 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.71
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 19.14 6.00
2 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.27 3.50
3 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 19.83
4 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 2 20.29
5 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 6 20.62
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 20.18
2 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 5 20.56
3 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 21.49
4 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 3 22.87
5 Tomáš KursteinTomáš Kurstein 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.32
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christo BrambaškiChristo Brambaški 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 20.13
2 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 6 20.98
3 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 21.18
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 14:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 19.27 3.50
2 Martin DomastaMartin Domasta 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 21.95
3 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.35
MS Pavel NovákPavel Novák 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.70
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis CiprijánDenis Cipriján 07 AK BílinaAK Bílina 4 17.90 11.00
2 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 18.22 9.00
3 Jan VaněkJan Vaněk 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 18.55 8.00
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK BílinaAK Bílina 5 19.08 7.00
5 Matěj SigmundMatěj Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 19.14 6.00
6 Dominik WalterDominik Walter 08 AK BílinaAK Bílina 6 19.26 5.00
7 Štěpán KrylŠtěpán Kryl 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.27 3.50
7 Daniel PolívkaDaniel Polívka 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 19.27 3.50
9 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 19.28 2.00
10 Adam SuchánekAdam Suchánek 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 19.51 1.00
11 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 19.69
12 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 19.75
13 Jan SigmundJan Sigmund 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 19.83
14 Christo BrambaškiChristo Brambaški 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 20.13
15 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 20.18
16 Ondřej JaborOndřej Jabor 07 ASK DěčínASK Děčín 2 20.29
17 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 5 20.56
18 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 6 20.62
19 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 20.71
20 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 6 20.98
21 Lukáš WagnerLukáš Wagner 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 21.18
22 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 21.49
23 Martin DomastaMartin Domasta 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 21.95
24 Daniel KopičkaDaniel Kopička 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 22.35
25 Pavel NovákPavel Novák 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 22.70
26 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 3 22.87
27 Tomáš KursteinTomáš Kurstein 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 23.32

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 3 PB 19.63 11.00
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 20.07 9.00
3 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 20.14 8.00
4 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 20.72 5.00
5 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 2 21.11 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 PB 20.21 7.00
2 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 20.88 4.00
3 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 6 PB 21.35
4 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2 21.51
5 Olga KrulichováOlga Krulichová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 21.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 13:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KňavováKarolína Kňavová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 21.22 1.00
2 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 21.54
3 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.68
4 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 21.81
5 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 21.94
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 13:30) official Vítr: +4.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 20.70 6.00
2 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 20.97 3.00
3 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 21.35
4 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 22.10
5 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 22.20
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 13:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 21.74
2 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 22.08
3 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 2 PB 22.32
4 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK BílinaAK Bílina 5 PB 22.78
5 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 23.56
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 1.5.2022 - 13:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 21.52
2 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 2 23.06
3 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 ASK DěčínASK Děčín 3 24.09
4 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 24.26
5 Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 24.87
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 1.5.2022 - 13:30) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra TušinskáPetra Tušinská 07 AK BílinaAK Bílina 6 22.96
2 Tereza CrhákováTereza Crháková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.57
3 Viktorie SkřivánkováViktorie Skřivánková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.56
4 Klára CsatováKlára Csatová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 27.30
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 1.5.2022 - 13:30) official Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 21.24
2 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 21.88
3 Marie MartiškováMarie Martišková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 22.24
4 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 22.63
5 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 23.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HrdličkováNela Hrdličková 08 AK BílinaAK Bílina 3 PB 19.63 11.00
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 20.07 9.00
3 Eva TritthartováEva Tritthartová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 20.14 8.00
4 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 4 PB 20.21 7.00
5 Ema VoráčkováEma Voráčková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 20.70 6.00
6 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 20.72 5.00
7 Veronika CidlinováVeronika Cidlinová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 20.88 4.00
8 Lada CísařováLada Císařová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 20.97 3.00
9 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 2 21.11 2.00
10 Karolína KňavováKarolína Kňavová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 21.22 1.00
11 Adriana HladíkováAdriana Hladíková 08 ASK DěčínASK Děčín 2 21.24
12 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 6 PB 21.35
12 Lucie ZápotockáLucie Zápotocká 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 21.35
14 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 2 21.51
15 Adéla BauchnerováAdéla Bauchnerová 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 21.52
16 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 21.54
17 Olga KrulichováOlga Krulichová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 21.63
18 Kateřina PetrželkováKateřina Petrželková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 21.68
19 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 21.74
20 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 21.81
21 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 21.88
22 Michaela RacíkováMichaela Racíková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 21.94
23 Lucie OpatováLucie Opatová 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 22.08
24 Petra OcelákováPetra Oceláková 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 PB 22.10
25 Veronika KormundováVeronika Kormundová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 22.20
26 Marie MartiškováMarie Martišková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 22.24
27 Linda LéblováLinda Léblová 08 AK BílinaAK Bílina 2 PB 22.32
28 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 22.63
29 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK BílinaAK Bílina 5 PB 22.78
30 Petra TušinskáPetra Tušinská 07 AK BílinaAK Bílina 6 22.96
31 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most 2 23.06
32 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4 23.51
33 Aneta OžďánováAneta Ožďánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 23.56
34 Tereza CrhákováTereza Crháková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 23.57
35 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 ASK DěčínASK Děčín 3 24.09
36 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 24.26
37 Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 24.87
38 Viktorie SkřivánkováViktorie Skřivánková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.56
39 Klára CsatováKlára Csatová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 27.30

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 38.40 11.00
2 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 38.97 9.00
3 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 41.30 8.00
4 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 41.70 7.00
5 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 41.81 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 43.74 4.00
2 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 5 PB 45.16 3.00
3 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 45.38 2.00
4 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 3 PB 46.78 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 43.30 5.00
2 Lukáš OlahLukáš Olah 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 48.66
3 Dominik ZáhrobskýDominik Záhrobský 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 49.42
4 Marek ZítaMarek Zíta 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 52.31
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘízekTomáš Řízek 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 38.40 11.00
2 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice 4 38.97 9.00
3 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 41.30 8.00
4 David ProkešDavid Prokeš 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 41.70 7.00
5 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 41.81 6.00
6 Štěpán HubkaŠtěpán Hubka 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 43.30 5.00
7 Jakub DlouhýJakub Dlouhý 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 43.74 4.00
8 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 5 PB 45.16 3.00
9 Jan TláskalJan Tláskal 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 45.38 2.00
10 David VětrovecDavid Větrovec 08 AK BílinaAK Bílina 3 PB 46.78 1.00
11 Lukáš OlahLukáš Olah 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 48.66
12 Dominik ZáhrobskýDominik Záhrobský 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 49.42
13 Marek ZítaMarek Zíta 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 52.31

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 42.95 11.00
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 43.61 9.00
3 Kateřina SobeckáKateřina Sobecká 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 43.95 8.00
4 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 44.99 7.00
5 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 45.57 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 46.23 5.00
2 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 4 SB 47.13 3.00
3 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 SB 47.44 1.50
4 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 48.34
5 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 50.34
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 5 PB 46.48 4.00
2 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 47.44 1.50
3 Sára HumsováSára Humsová 07 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 47.80
4 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 49.32
5 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 52.08
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 48.29
2 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 49.33
3 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 50.51
4 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 51.10
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 52.85
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 1.5.2022 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MartiškováMarie Martišková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 48.15
2 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK BílinaAK Bílina 2 48.80
3 Eliška RichterováEliška Richterová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 49.04
4 Tereza KostečkováTereza Kostečková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 53.01
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 PB 42.95 11.00
2 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 43.61 9.00
3 Kateřina SobeckáKateřina Sobecká 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 43.95 8.00
4 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 44.99 7.00
5 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 45.57 6.00
6 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 6 PB 46.23 5.00
7 Natálie SabováNatálie Sabová 07 AK BílinaAK Bílina 5 PB 46.48 4.00
8 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 4 SB 47.13 3.00
9 Michaela NovákováMichaela Nováková 08 AK MostAK Most 5 SB 47.44 1.50
9 Blanka BiňovcováBlanka Biňovcová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 PB 47.44 1.50
11 Sára HumsováSára Humsová 07 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 47.80
12 Marie MartiškováMarie Martišková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 5 48.15
13 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 48.29
14 Nikola HamouzováNikola Hamouzová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 3 48.34
15 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková 08 AK BílinaAK Bílina 2 48.80
16 Eliška RichterováEliška Richterová 08 ASK LovosiceASK Lovosice 6 49.04
17 Nikola ŘíhováNikola Říhová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 49.32
18 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 2 PB 49.33
19 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 50.34
20 Lucie EisnerováLucie Eisnerová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 50.51
21 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 PB 51.10
22 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 52.08
23 Adéla NovotnáAdéla Novotná 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 52.85
24 Tereza KostečkováTereza Kostečková 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 PB 53.01

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2:31.18 11.00
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2:38.76 9.00
3 Magdaléna BaránkováMagdaléna Baránková 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:48.51 7.00
4 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. PB 2:50.61 5.00
5 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 ASK DěčínASK Děčín PB 2:55.72 2.00
6 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín PB 2:57.83 1.00
7 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 AK MostAK Most 3:00.66
8 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. PB 3:05.17
9 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 3:15.50
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška JirákováEliška Jiráková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2:44.58 8.00
2 Lucie NovákováLucie Nováková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. PB 2:48.77 6.00
3 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina PB 2:51.60 4.00
4 Adéla NádaskáAdéla Nádaská 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:53.02 3.00
5 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most PB 2:57.87
6 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most PB 2:59.87
7 Eliška PodhornáEliška Podhorná 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3:01.19
8 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:06.09
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 2:31.18 11.00
2 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 2:38.76 9.00
3 Eliška JirákováEliška Jiráková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2:44.58 8.00
4 Magdaléna BaránkováMagdaléna Baránková 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:48.51 7.00
5 Lucie NovákováLucie Nováková 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. PB 2:48.77 6.00
6 Milada HrbkováMilada Hrbková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. PB 2:50.61 5.00
7 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina PB 2:51.60 4.00
8 Adéla NádaskáAdéla Nádaská 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2:53.02 3.00
9 Mariana PintaudiMariana Pintaudi 08 ASK DěčínASK Děčín PB 2:55.72 2.00
10 Sabina RichterováSabina Richterová 08 ASK DěčínASK Děčín PB 2:57.83 1.00
11 Klára KvapilováKlára Kvapilová 08 AK MostAK Most PB 2:57.87
12 Kateřina RykováKateřina Ryková 08 AK MostAK Most PB 2:59.87
13 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová 07 AK MostAK Most 3:00.66
14 Eliška PodhornáEliška Podhorná 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3:01.19
15 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. PB 3:05.17
16 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:06.09
17 Kristýna BudilováKristýna Budilová 07 AK MostAK Most 3:15.50

1500 m - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 4:32.58 11.00
2 Petr GalaPetr Gala 08 ASK LovosiceASK Lovosice 4 PB 4:35.02 9.00
3 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 3 PB 4:35.74 8.00
4 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 4:36.40 7.00
5 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 14 4:56.32 6.00
6 Jan SkokanJan Skokan 08 ASK LovosiceASK Lovosice 15 5:04.58 5.00
7 Vít KuncVít Kunc 07 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 5:14.10 4.00
8 Patrik LisecPatrik Lisec 07 ASK LovosiceASK Lovosice 11 PB 5:22.82 3.00
9 Radim KačurRadim Kačur 08 ASK LovosiceASK Lovosice 7 PB 5:22.89 2.00
10 Štěpán KnapíkŠtěpán Knapík 08 AK BílinaAK Bílina 9 5:24.30 1.00
11 Tomáš RichterTomáš Richter 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13 5:24.74
12 Pavel BejčekPavel Bejček 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 PB 5:26.34
13 Lukáš VeselýLukáš Veselý 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16 PB 5:37.72
14 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17 5:54.02
15 Marek NavrátilMarek Navrátil 08 ASK DěčínASK Děčín 12 5:59.37
Celkem 15 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 15.42 11.00
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK BílinaAK Bílina 3 PB 16.08 9.00
3 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.53 8.00
4 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 16.54 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 18.87 6.00
2 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 18.91 5.00
3 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 22.54 4.00
4 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 24.37 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 15.42 11.00
2 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK BílinaAK Bílina 3 PB 16.08 9.00
3 Filip ŠkrekoFilip Škreko 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 16.53 8.00
4 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 2 PB 16.54 7.00
5 Jan ŽelinaJan Želina 08 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 18.87 6.00
6 Petr HnídekPetr Hnídek 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 18.91 5.00
7 Adam HlaváčekAdam Hlaváček 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 22.54 4.00
8 Miroslav KafkaMiroslav Kafka 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 24.37 3.00

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 15.44 11.00
2 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 17.59 8.00
3 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 18.72 3.00
4 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 2 19.03 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 17.52 9.00
2 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 17.96 6.50
3 Sofie JanášováSofie Janášová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 19.44
4 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 20.66
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 4 18.04 5.00
2 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 5 19.16 1.00
3 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 19.90
4 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 20.99
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 1.5.2022 - 10:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 17.96 6.50
2 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 5 18.40 4.00
3 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 20.59
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 15.44 11.00
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 17.52 9.00
3 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 17.59 8.00
4 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 17.96 6.50
4 Veronika SivákováVeronika Siváková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 17.96 6.50
6 Eliška HauznerováEliška Hauznerová 08 ASK DěčínASK Děčín 4 18.04 5.00
7 Lucie StehlíkováLucie Stehlíková 07 ASK DěčínASK Děčín 5 18.40 4.00
8 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 18.72 3.00
9 Eliška RožcováEliška Rožcová 07 AK BílinaAK Bílina 2 19.03 2.00
10 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 5 19.16 1.00
11 Sofie JanášováSofie Janášová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 PB 19.44
12 Ema HomolkováEma Homolková 08 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 19.90
13 Tereza HruškováTereza Hrušková 08 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 20.59
14 Zuzana HolecováZuzana Holecová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 PB 20.66
15 Eliška VolečkováEliška Volečková 09 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 20.99

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Augusta, Bažant, Cipriján, Head Augusta, Bažant, Cipriján, Head AK BílinaAK Bílina 5 29.87 11.00
2 Bradáč, Gala, Kačur, Soukup Bradáč, Gala, Kačur, Soukup ASK LovosiceASK Lovosice 4 30.43 9.00
3 Liška, Maják, Kořínek, Panoška Liška, Maják, Kořínek, Panoška TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 31.81 8.00
4 Wagner, David, Škreko, Želina Wagner, David, Škreko, Želina USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 33.89 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Walter, Eliáš, Sebránek, Knapík Walter, Eliáš, Sebránek, Knapík AK BílinaAK Bílina 3 32.03 7.00
2 Kačur, Jelínek, Skokan, Lisec Kačur, Jelínek, Skokan, Lisec ASK LovosiceASK Lovosice 4 34.12 5.00
3 Holcr, Sobotka, Větrovec, Žalud Holcr, Sobotka, Větrovec, Žalud AK BílinaAK Bílina 6 34.16 4.00
4 Král, Richter, Kurstein, Žatecký Král, Richter, Kurstein, Žatecký TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 35.14 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Augusta, Bažant, Cipriján, Head Augusta, Bažant, Cipriján, Head AK BílinaAK Bílina 5 29.87 11.00
2 Bradáč, Gala, Kačur, Soukup Bradáč, Gala, Kačur, Soukup ASK LovosiceASK Lovosice 4 30.43 9.00
3 Liška, Maják, Kořínek, Panoška Liška, Maják, Kořínek, Panoška TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 31.81 8.00
4 Walter, Eliáš, Sebránek, Knapík Walter, Eliáš, Sebránek, Knapík AK BílinaAK Bílina 3 32.03 7.00
5 Wagner, David, Škreko, Želina Wagner, David, Škreko, Želina USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 33.89 6.00
6 Kačur, Jelínek, Skokan, Lisec Kačur, Jelínek, Skokan, Lisec ASK LovosiceASK Lovosice 4 34.12 5.00
7 Holcr, Sobotka, Větrovec, Žalud Holcr, Sobotka, Větrovec, Žalud AK BílinaAK Bílina 6 34.16 4.00
8 Král, Richter, Kurstein, Žatecký Král, Richter, Kurstein, Žatecký TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 35.14 3.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kňavová, Káňová, Krulichová, Šťastná Kňavová, Káňová, Krulichová, Šťastná TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 32.23 9.00
2 Stehlíková, Tlamichová, Novotná, Vlčková Stehlíková, Tlamichová, Novotná, Vlčková ASK DěčínASK Děčín 6 32.59 8.00
3 Biňovcová, Tritthartová, Petrželková, Martišková Biňovcová, Tritthartová, Petrželková, Martišková ASK LovosiceASK Lovosice 3 33.85 6.00
4 Oceláková, Krobová, Revajová, Holecová Oceláková, Krobová, Revajová, Holecová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 35.76 1.00
5 Léblová, Sabová, Gýnová, Tušinská Léblová, Sabová, Gýnová, Tušinská AK BílinaAK Bílina 5 35.83
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cidlinová, Štěrbová, Císařová, Košťálová Cidlinová, Štěrbová, Císařová, Košťálová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 32.20 11.00
2 Stříbrská, Hrušková, Hrbková, Voráčková Stříbrská, Hrušková, Hrbková, Voráčková Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 33.52 7.00
3 Hrnčířová, Auerová, Skřivánková, Richterová Hrnčířová, Auerová, Skřivánková, Richterová ASK LovosiceASK Lovosice 4 35.61 2.00
Pletichová, Hamerlová, Kopecká, Šmakalová Pletichová, Hamerlová, Kopecká, Šmakalová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 1.5.2022 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luňáčková, Hauznerová, Hladíková, Pintaudi Luňáčková, Hauznerová, Hladíková, Pintaudi ASK DěčínASK Děčín 5 34.86 5.00
2 Kostečková, Říhová, Novotná, Zápotocká Kostečková, Říhová, Novotná, Zápotocká Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 34.93 4.00
3 Hamouzová, Humsová, Pleskach, Jiráková Hamouzová, Humsová, Pleskach, Jiráková Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 34.99 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cidlinová, Štěrbová, Císařová, Košťálová Cidlinová, Štěrbová, Císařová, Košťálová Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 32.20 11.00
2 Kňavová, Káňová, Krulichová, Šťastná Kňavová, Káňová, Krulichová, Šťastná TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 32.23 9.00
3 Stehlíková, Tlamichová, Novotná, Vlčková Stehlíková, Tlamichová, Novotná, Vlčková ASK DěčínASK Děčín 6 32.59 8.00
4 Stříbrská, Hrušková, Hrbková, Voráčková Stříbrská, Hrušková, Hrbková, Voráčková Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2 33.52 7.00
5 Biňovcová, Tritthartová, Petrželková, Martišková Biňovcová, Tritthartová, Petrželková, Martišková ASK LovosiceASK Lovosice 3 33.85 6.00
6 Luňáčková, Hauznerová, Hladíková, Pintaudi Luňáčková, Hauznerová, Hladíková, Pintaudi ASK DěčínASK Děčín 5 34.86 5.00
7 Kostečková, Říhová, Novotná, Zápotocká Kostečková, Říhová, Novotná, Zápotocká Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 34.93 4.00
8 Hamouzová, Humsová, Pleskach, Jiráková Hamouzová, Humsová, Pleskach, Jiráková Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 4 34.99 3.00
9 Hrnčířová, Auerová, Skřivánková, Richterová Hrnčířová, Auerová, Skřivánková, Richterová ASK LovosiceASK Lovosice 4 35.61 2.00
10 Oceláková, Krobová, Revajová, Holecová Oceláková, Krobová, Revajová, Holecová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 35.76 1.00
11 Léblová, Sabová, Gýnová, Tušinská Léblová, Sabová, Gýnová, Tušinská AK BílinaAK Bílina 5 35.83
Pletichová, Hamerlová, Kopecká, Šmakalová Pletichová, Hamerlová, Kopecká, Šmakalová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 DNF

skok vysoký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,73 1,75 Body
1 Matěj NosMatěj Nos
AK BílinaAK Bílina
07 PB 1.73 - - - - - - o o o o o o o xo xxx 11.00
2 Filip MoulisFilip Moulis
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 1.70 - - - o o o o xo xo o xxo xo xo xxx 9.00
3 Petr SvobodaPetr Svoboda
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 PB 1.64 - - - - o o o xo o xo xo xxx 8.00
4 Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK BílinaAK Bílina
07 SB 1.61 - - o o o o o xxo xo xxo xxx 7.00
5 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 1.50 - - o o xo o o xxx 6.00
6 Jiří KořínekJiří Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 1.50 - - o o o xo xo xxx 5.00
7= Dominik WalterDominik Walter
AK BílinaAK Bílina
08 PB 1.50 - - o o o xo xxo xxx 3.50
7= Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 SB 1.50 - - o o o xo xxo xxx 3.50
9 Adam HrabalAdam Hrabal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 PB 1.45 - - o o o o xxx 2.00
10= Lukáš VeselýLukáš Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 1.45 o o o o o xxo xxx 0.50
10= Patrik LisecPatrik Lisec
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 1.45 o o o o o xxo xxx 0.50
12 David ProkešDavid Prokeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 1.40 o o o o o x- xx
13 Jan ŽateckýJan Žatecký
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 1.35 o o o xo xxx
14= Adam HlaváčekAdam Hlaváček
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 1.20 o xxx
14= Dominik ZáhrobskýDominik Záhrobský
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 1.20 o xxx
Miroslav KafkaMiroslav Kafka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 NM xxx
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,56 1,58 1,60 Body
1 Michaela KáňováMichaela Káňová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 PB 1.56 - - - - o o o - o - o - o - xxx 11.00
2 Sofie JanášováSofie Janášová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 1.40 o o o o o o o xxx 9.00
3 Liliana AuerováLiliana Auerová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 1.40 o o o o o xo xo xxx 8.00
4= Kateřina SobeckáKateřina Sobecká
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 SB 1.35 - - - o o o - xxx 6.50
4= Lucie StehlíkováLucie Stehlíková
ASK DěčínASK Děčín
07 PB 1.35 o o o o o o xxx 6.50
6 Veronika SivákováVeronika Siváková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 SB 1.35 o o o xo o o xxx 5.00
7 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 SB 1.35 - - o xo o xo xxx 4.00
8 Eliška RichterováEliška Richterová
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 1.30 o o xxo xo xxo xxx 3.00
9 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 1.25 o o o o xxx 2.00
10 Marie PavlíčkováMarie Pavlíčková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 PB 1.25 o o xo o xxx 1.00
11 Eva Anna MaškováEva Anna Mašková
AK BílinaAK Bílina
08 SB 1.25 o o o xo xxx
12= Sabina RichterováSabina Richterová
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 1.20 o o o xxx
12= Tereza HedbávnáTereza Hedbávná
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 SB 1.20 o o o xxx
12= Nikola ŘíhováNikola Říhová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 1.20 o o o xxx
15= Beata ŠafránkováBeata Šafránková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 PB 1.20 o o xo xxx
15= Kristýna NovotnáKristýna Novotná
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 1.20 o o xo xxx
17 Ema HomolkováEma Homolková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 SB 1.20 o o xxo xxx
18 Magda DudováMagda Dudová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 1.10 o xxx
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj NosMatěj Nos
AK BílinaAK Bílina
07 PB 5.63 +1.8 m/s 4.95  0,90 x 5.23  0,20 5.23 5.42  -1,10 5.52  1,70 5.63  1,80 11.00
2 Matyáš BartošMatyáš Bartoš
AK BílinaAK Bílina
07 5.50 +2.2 m/s 5.47 -1.5 m/s 5.50  2,20 5.39  1,30 x 5.50 4.98  -0,10 5.22  1,30 5.47  -1,50 9.00
3 Jiří KořínekJiří Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 5.18 +0.8 m/s 5.01  0,50 5.17  2,20 5.18  0,80 5.18 x 5.16  1,60 x 8.00
4 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 SB 5.06 +1.9 m/s 4.94  -0,50 4.97  4,10 5.06  1,90 5.06 4.74  2,20 x 5.04  -1,30 7.00
5 Lukáš AugustaLukáš Augusta
AK BílinaAK Bílina
07 4.98 +1.3 m/s 4.91  0,20 4.95  0,70 4.88  0,40 4.95 4.95  2,90 4.98  1,30 4.93  0,30 6.00
6 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 4.85 +0.3 m/s 4.84  -0,80 4.74  0,70 4.70  -0,80 4.84 4.75  1,60 4.85  0,30 x 5.00
7 Petr HnídekPetr Hnídek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 4.83 +1.9 m/s 4.61  -0,40 4.83  1,90 x 4.83 4.44  0,60 x 4.57  -0,70 4.00
8 Štěpán KrylŠtěpán Kryl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 4.81 +0.1 m/s 4.81  0,10 4.79  0,10 4.80  -0,30 4.81 4.79  -0,70 4.81  1,70 4.79  -0,50 3.00
9 Daniel PolívkaDaniel Polívka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 4.72 -1.7 m/s 4.72  -1,70 x 4.68  -0,40 4.72 2.00
10 Lukáš VeselýLukáš Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 4.72 +0.0 m/s 4.67  0,80 4.72  0,00 4.60  -1,20 4.72 1.00
11 Jan SkokanJan Skokan
ASK LovosiceASK Lovosice
08 SB 4.72 +0.4 m/s 4.49  2,00 4.48  0,90 4.72  0,40 4.72
12 Filip MoulisFilip Moulis
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 4.58 +0.0 m/s x 4.58  0,00 x 4.58
13 Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 4.42 -0.2 m/s 4.27  0,10 4.42  -0,20 4.13  0,10 4.42
14 Lukáš OlahLukáš Olah
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 4.26 -0.4 m/s 4.26  -0,40 4.11  0,00 3.69  -0,10 4.26
15 Martin DomastaMartin Domasta
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 4.22 +1.3 m/s 4.22  1,30 4.09  -1,20 4.01  0,90 4.22
16 Adam HrabalAdam Hrabal
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 PB 3.94 +0.3 m/s 3.94  0,30 2.68  0,70 3.64  1,20 3.94
17 Marek LiškaMarek Liška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 3.68 -0.8 m/s 3.25  0,80 3.68  -0,80 - 3.68
18 Jan KrencJan Krenc
AK MostAK Most
08 PB 2.88 +0.0 m/s 2.88  0,00 2.70  2,00 2.65  1,80 2.88
19 Adam SuchánekAdam Suchánek
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 SB 0.00 x - - -
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 5.17 +3.9 m/s 5.14 +1.8 m/s 5.14  1,80 5.17  3,90 5.04  1,30 5.17 4.88  0,70 x x 11.00
2 Nela HrdličkováNela Hrdličková
AK BílinaAK Bílina
08 PB 5.03 +1.9 m/s x 4.77  3,80 4.61  1,50 4.77 4.72  0,00 5.03  1,90 x 9.00
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 4.68 +3.8 m/s 4.51 +0.2 m/s 4.23  2,70 4.06  2,10 4.68  3,80 4.68 1.80  1,20 4.46  3,60 4.51  0,20 8.00
4 Kateřina SobeckáKateřina Sobecká
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 4.54 +4.4 m/s 4.00 +0.6 m/s x 4.45  2,30 4.43  3,80 4.45 4.54  4,40 4.39  3,00 4.00  0,60 7.00
5 Adéla RevajováAdéla Revajová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 SB 4.49 -0.5 m/s 4.49  -0,50 4.42  1,70 4.30  2,30 4.49 4.39  0,40 x x 6.00
6 Eliška VlčkováEliška Vlčková
ASK DěčínASK Děčín
08 4.46 +2.9 m/s 4.36 +1.1 m/s 4.36  1,10 4.33  2,00 4.28  2,20 4.36 4.31  1,20 4.46  2,90 4.29  1,20 5.00
7 Adéla FreibergováAdéla Freibergová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
07 4.43 +2.8 m/s 3.80 -2.3 m/s x 4.30  3,30 4.11  3,30 4.30 4.43  2,80 4.39  2,20 3.80  -2,30 4.00
8 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 4.23 +2.9 m/s 3.91 +1.7 m/s 3.91  1,70 4.23  2,90 4.04  3,00 4.23 3.00
9 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 4.20 +1.8 m/s 4.05  -0,30 4.20  1,80 3.52  2,80 4.20 2.00
10 Michaela RacíkováMichaela Racíková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 PB 4.17 +1.3 m/s 4.17  1,30 3.99  3,70 4.09  2,40 4.17 1.00
11 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 SB 4.05 +1.3 m/s x 4.05  1,30 4.00  2,10 4.05
12 Eliška RožcováEliška Rožcová
AK BílinaAK Bílina
07 4.05 +1.5 m/s 4.05  1,50 3.93  2,30 3.64  -0,60 4.05
13 Sofie JanášováSofie Janášová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 4.02 -0.5 m/s 4.02  -0,50 x x 4.02
14 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 SB 3.98 +1.5 m/s 3.98  1,50 3.85  2,80 3.88  1,10 3.98
15 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 3.94 +2.6 m/s x x 3.94  2,60 3.94
16 Eliška BurešováEliška Burešová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 3.87 +2.6 m/s 3.64 +1.7 m/s 3.59  0,80 3.64  1,70 3.87  2,60 3.87
17 Nina StříbrskáNina Stříbrská
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 3.84 +0.6 m/s 3.84  0,60 3.60  2,80 3.74  2,40 3.84
18 Nikola HamouzováNikola Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 PB 3.84 +1.5 m/s 3.57  1,90 3.08  2,90 3.84  1,50 3.84
19 Kateřina RykováKateřina Ryková
AK MostAK Most
08 3.78 +2.5 m/s 3.54  3,20 x 3.78  2,50 3.78
20 Kateřina WágnerováKateřina Wágnerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 PB 3.76 +0.2 m/s 3.76  0,20 - - 3.76
21 Lucie NovákováLucie Nováková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 3.66 +3.9 m/s x 3.63  2,60 3.66  3,90 3.66
22 Rita MrňákováRita Mrňáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 SB 3.59 +1.1 m/s 3.59  1,10 3.47  1,70 3.42  0,70 3.59
23 Lucie EisnerováLucie Eisnerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 PB 3.54 +1.7 m/s 3.54  1,70 3.45  3,00 3.51  1,50 3.54
24 Svetlana PleskachSvetlana Pleskach
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 PB 3.49 +1.6 m/s x 3.20  3,10 3.49  1,60 3.49
25 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 3.41 +2.7 m/s 3.09  2,30 3.33  2,40 3.41  2,70 3.41
26 Lucie MajerováLucie Majerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 PB 3.40 +1.7 m/s 2.97  -1,00 3.40  1,70 3.37  1,90 3.40
27 Eliška AbrahamováEliška Abrahamová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 3.31 +2.7 m/s 3.31  2,70 3.10  3,30 x 3.31
Tereza HedbávnáTereza Hedbávná
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 NM x x x -
Celkem 28 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 SB 31.71 11.00
2 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 29.06 9.00
3 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 28.60 8.00
4 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 27.82 7.00
5 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 PB 27.32 6.00
6 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 22.02 5.00
7 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 21.62 4.00
8 Nikola HrdlovičováNikola Hrdlovičová
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 20.60 3.00
9 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 SB 17.24 2.00
10 Bára PletichováBára Pletichová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 16.24 1.00
11 Kateřina MurdžákováKateřina Murdžáková
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 16.08
12 Kristýna DragounováKristýna Dragounová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 15.51
13 Lucie VykoukováLucie Vykouková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 15.23
14 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 15.13
15 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 14.72
16 Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK BílinaAK Bílina
07 14.39
17 Nela HamerlováNela Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 14.21
18 Viktorie ErtlováViktorie Ertlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 SB 11.81
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 48.00 11.00
2 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 36.98 9.00
3 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 32.91 8.00
4 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 PB 29.31 7.00
5 Václav HrádekVáclav Hrádek
AK BílinaAK Bílina
07 23.05 6.00
6 Josef EliášJosef Eliáš
AK BílinaAK Bílina
08 PB 23.02 5.00
7 Patrik TischlerPatrik Tischler
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 21.99 4.00
8 Matyáš KokešMatyáš Kokeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 21.63 3.00
9 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 20.81 2.00
10 Jan KrálJan Král
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 SB 17.80 1.00
11 Jan TláskalJan Tláskal
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 PB 17.46
MS Pavel NovákPavel Novák
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 16.70
13 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 16.54
14 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 14.93
15 Matěj MaršounMatěj Maršoun
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 14.50
Filip MoulisFilip Moulis
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 NM
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 34.35 11.00
2 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 29.66 9.00
3 Anna MálkováAnna Málková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 26.22 8.00
4 Klára KvapilováKlára Kvapilová
AK MostAK Most
08 PB 22.17 7.00
5 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 PB 21.10 6.00
6 Marie Ludmila KudělováMarie Ludmila Kudělová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 SB 20.38 5.00
7 Nela HamerlováNela Hamerlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 20.11 4.00
8 Bára PletichováBára Pletichová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 19.71 3.00
9 Markéta ŠmakalováMarkéta Šmakalová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 19.03 2.00
10 Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 18.97 1.00
11 Karolína KopeckáKarolína Kopecká
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 PB 16.60
12 Kristýna DragounováKristýna Dragounová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 16.36
13 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 16.32
14 Lucie VykoukováLucie Vykouková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 16.11
15 Viktorie ErtlováViktorie Ertlová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 SB 12.94
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 39.13 11.00
2 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 37.11 9.00
3 Miroslav SobotkaMiroslav Sobotka
AK BílinaAK Bílina
07 PB 32.28 8.00
4 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 31.78 7.00
5 Václav HrádekVáclav Hrádek
AK BílinaAK Bílina
07 PB 31.66 6.00
6 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 PB 30.41 5.00
7 Štěpán PanoškaŠtěpán Panoška
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 PB 26.51 4.00
8 Milan HolcrMilan Holcr
AK BílinaAK Bílina
07 PB 25.44 3.00
9 Matyáš KokešMatyáš Kokeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 20.07 2.00
10 Jan KrálJan Král
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 PB 14.75 1.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 1.5.2022 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ErbenováVeronika Erbenová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 33.11 11.00
2 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 32.59 9.00
3 Emma ČernáEmma Černá
ASK LovosiceASK Lovosice
07 SB 30.88 8.00
4 Kateřina HoškováKateřina Hošková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 27.89 7.00
5 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová
AK BílinaAK Bílina
07 PB 27.22 6.00
6 Martina ŠidákováMartina Šidáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 SB 26.04 5.00
7 Marie Anna RodinováMarie Anna Rodinová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
07 PB 25.45 4.00
8 Kristýna BudilováKristýna Budilová
AK MostAK Most
07 SB 25.11 3.00
9 Zuzana HolecováZuzana Holecová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 24.45 2.00
10 Marie EisenhammerováMarie Eisenhammerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 21.35 1.00
11 Kristýna DragounováKristýna Dragounová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 21.07
12 Karolína KalamenováKarolína Kalamenová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 20.69
13 Šárka TobolováŠárka Tobolová
AK BílinaAK Bílina
07 PB 20.62
14 Lucie VykoukováLucie Vykouková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 18.71
15 Sofie TlamichováSofie Tlamichová
ASK DěčínASK Děčín
07 PB 18.47
16 Martina MaštalířováMartina Maštalířová
AK MostAK Most
07 PB 17.93
17 Rozálie KlečkováRozálie Klečková
AK BílinaAK Bílina
07 SB 17.63
18 Anna Ellen KrobováAnna Ellen Krobová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 17.20
19 Milada HrbkováMilada Hrbková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
08 PB 16.06
20 Klára KvapilováKlára Kvapilová
AK MostAK Most
08 PB 15.66
21 Vendulka GýnováVendulka Gýnová
AK BílinaAK Bílina
08 PB 15.21
22 Barbora LuňáčkováBarbora Luňáčková
ASK DěčínASK Děčín
08 PB 14.31
23 Tereza HedbávnáTereza Hedbávná
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
08 14.14
24 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 13.65
25 Adéla HamouzováAdéla Hamouzová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 PB 11.63
26 Lucie MajerováLucie Majerová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
09 PB 11.42
27 Natálie SchmiedováNatálie Schmiedová
AK MostAK Most
07 SB 09.88
Celkem 27 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 1.5.2022 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VaněkJan Vaněk
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
08 PB 36.61 11.00
2 Dan KačurDan Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 36.56 9.00
3 Jan SoukupJan Soukup
ASK LovosiceASK Lovosice
07 SB 34.61 8.00
4 Ladislav ProserLadislav Proser
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 PB 33.99 7.00
5 Ondřej JaborOndřej Jabor
ASK DěčínASK Děčín
07 PB 33.51 6.00
6 Václav HraběVáclav Hrabě
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 33.05 5.00
7 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 31.28 4.00
8 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 29.32 3.00
9 Matyáš KokešMatyáš Kokeš
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
07 PB 28.54 2.00
10 Adam BradáčAdam Bradáč
ASK LovosiceASK Lovosice
07 PB 28.49 1.00
11 Jan SigmundJan Sigmund
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 PB 27.48
12 Tomáš RichterTomáš Richter
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 PB 25.59
13 Patrik TischlerPatrik Tischler
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 PB 23.52
14 Pavel BejčekPavel Bejček
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
08 PB 22.96
15 Dorian BalonDorian Balon
ASK DěčínASK Děčín
07 SB 22.80
16 Jan ŽateckýJan Žatecký
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 21.03
17 Radim KačurRadim Kačur
ASK LovosiceASK Lovosice
08 PB 20.97
18 Prokop SebránekProkop Sebránek
AK BílinaAK Bílina
08 PB 20.88
19 Matěj SigmundMatěj Sigmund
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
07 PB 20.16
20 Tomáš KursteinTomáš Kurstein
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
07 SB 18.63
21 Václav HrádekVáclav Hrádek
AK BílinaAK Bílina
07 SB 17.76
22 Daniel MajákDaniel Maják
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
08 PB 15.36
23 Jan KrencJan Krenc
AK MostAK Most
08 PB 13.90
24 Vít KuncVít Kunc
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 PB 12.52
25 Lukáš KandlLukáš Kandl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
08 PB 11.67
Celkem 25 závodníků