Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. prázdninové úterý

Znojmo (9. 8. 2022)

skok vysoký - Muži

(út, 9.8.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,50 1,60 1,70
1 David KoutníkDavid Koutník
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 1.60 o o o xxx
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ženy

(út, 9.8.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 0,80 0,85 0,90 0,95 1,00 1,05 1,10 1,13 1,15
1 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 1.13 o o o o o o xo xxo xxx
2 Ema JetelinováEma Jetelinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 1.00 o o o o o xxx
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 9.8.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ŠustáčkováEliška Šustáčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
08 3.88 -0.3 m/s 3.79  -1,60 3.77  -3,50 3.84  -1,00 3.84 3.75  -0,70 3.69  -1,10 3.88  -0,30
2 Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 3.70 -0.7 m/s 3.37  -3,00 x 3.69  -1,60 3.69 3.46  0,20 x 3.70  -0,70
3 Ema JetelinováEma Jetelinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
10 3.38 -2.0 m/s 3.38  -2,00 3.15  -1,90 3.12  -1,00 3.38 3.00  -2,50 3.05  -3,80 3.38  -2,00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 9.8.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 10.85 09.85 09.98 10.59 10.59 10.47 10.65 10.85
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10.19 08.51 09.10 09.23 9.23 09.39 09.74 10.19
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 9.8.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 09.81 08.96 09.31 09.81 9.81 09.68 09.48 x
2 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 08.81 08.53 08.18 08.18 8.53 08.52 08.81 08.51
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 9.8.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 11.36 10.66 10.76 11.36 11.36 11.23 10.82 10.81
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(út, 9.8.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 10.00 09.51 x 09.51 9.51 09.67 09.45 10.00
2 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 09.47 08.71 08.77 08.92 8.92 08.80 09.20 09.47
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 9.8.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 11.53 10.94 10.71 10.96 10.96 11.53 x 11.02
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(út, 9.8.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 31.65
2 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 21.33
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(út, 9.8.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 34.98
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 9.8.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 35.39 -
2 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 21.49 -
3 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 20.07 -
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 9.8.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 31.21
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 9.8.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 39.53
2 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 36.15
3 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 28.20
4 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 26.87
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 9.8.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HavlišováKlára Havlišová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 38.59
2 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 27.38
3 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 18.87
4 Karolína ŠandováKarolína Šandová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 12.91
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 9.8.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MertaLukáš Merta
BYAC BrnoBYAC Brno
07 45.15
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(út, 9.8.2022 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KrejčíKarolína Krejčí
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 40.12
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 9.8.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 51.14
2 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 27.12
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(út, 9.8.2022 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KoutníkDavid Koutník
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 45.15
2 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 31.68
Celkem 2 závodníků