Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladších žáků a žákyň

Písek (11. 9. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 11:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš DlauhoweskýLukáš Dlauhoweský 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 PB 07.85
2 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.09 11.00
3 Tony VotavaTony Votava 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 08.12 9.00
4 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 08.47 8.00
5 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 08.52 7.00
6 18 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.73 5.00
7 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.91 2.00
8 Tomáš KlabouchTomáš Klabouch 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.04
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 11:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ProcházkaMartin Procházka 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 PB 08.70 6.00
2= Matěj JinšíkMatěj Jinšík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.82 3.50
2= Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.82 3.50
4 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.96 1.00
5 Patrik StejskalPatrik Stejskal 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.06
6 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.16
7 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 09.19
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 11:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 09.29
2 Pavel RafaelPavel Rafael 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 PB 09.32
3 Albert ChovanecAlbert Chovanec 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.37
4 Vojtěch BártůVojtěch Bártů 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.64
5 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.84
6 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.11
7 11 Matouš PlánekMatouš Plánek 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 PB 10.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš DlauhoweskýLukáš Dlauhoweský 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 PB 07.85
2 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 08.09 11.00
3 Tony VotavaTony Votava 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 08.12 9.00
4 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 08.47 8.00
5 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 08.52 7.00
6 Martin ProcházkaMartin Procházka 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 PB 08.70 6.00
7 18 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.73 5.00
8 Matěj JinšíkMatěj Jinšík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.82 3.50
8 Jan BenedaJan Beneda 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.82 3.50
10 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 08.91 2.00
11 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.96 1.00
12 Tomáš KlabouchTomáš Klabouch 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.04
13 Patrik StejskalPatrik Stejskal 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.06
14 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek 10 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.16
15 Lukáš BlechaLukáš Blecha 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 09.19
16 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 09.29
17 Pavel RafaelPavel Rafael 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 PB 09.32
18 Albert ChovanecAlbert Chovanec 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.37
19 Vojtěch BártůVojtěch Bártů 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.64
20 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 09.84
21 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.11
22 11 Matouš PlánekMatouš Plánek 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 PB 10.16

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 10:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.52 11.00
2 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.66 9.00
3 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.70 8.00
4 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.77 7.00
5 16 Elinor WeisováElinor Weisová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 08.78 6.00
6 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.83 4.00
7 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 08.99 3.00
8 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 09.20
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.05 2.00
2 Martha DaňhelkováMartha Daňhelková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.18 1.00
3 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.21
4 Denisa MarešováDenisa Marešová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 09.22
5 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.25
6 Lucie DuškováLucie Dušková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.58
7 Adriana BeranováAdriana Beranová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 09.75
8 10 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.91
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 10:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 09.46
2 Barbora MihulkováBarbora Mihulková 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.51
3 Tereza NovákováTereza Nováková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 PB 09.62
4 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.67
5 33 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.81
6 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 09.94
Lucie MakovcováLucie Makovcová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 11.9.2022 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PaseckáTereza Pasecká 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 08.82 5.00
2 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 09.64
3 Nela KouřímskáNela Kouřímská 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 09.69
4 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.98
5 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 PB 10.24
6 Nina StráskáNina Stráská 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 10.34
7 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 10.57
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimona PiskačováŠimona Piskačová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.52 11.00
2 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.66 9.00
3 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.70 8.00
4 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.77 7.00
5 16 Elinor WeisováElinor Weisová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 SB 08.78 6.00
6 Tereza PaseckáTereza Pasecká 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 08.82 5.00
7 Karolína NovákováKarolína Nováková 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 08.83 4.00
8 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 08.99 3.00
9 48 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 09.05 2.00
10 Martha DaňhelkováMartha Daňhelková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.18 1.00
11 Beáta ZelenáBeáta Zelená 10 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 09.20
12 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.21
13 Denisa MarešováDenisa Marešová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 09.22
14 Pavlína LoudováPavlína Loudová 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 09.25
15 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 09.46
16 Barbora MihulkováBarbora Mihulková 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.51
17 Lucie DuškováLucie Dušková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 09.58
18 Tereza NovákováTereza Nováková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 PB 09.62
19 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 09.64
20 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.67
21 Nela KouřímskáNela Kouřímská 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 09.69
22 Adriana BeranováAdriana Beranová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 09.75
23 33 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 09.81
24 10 Ella KempferováElla Kempferová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 09.91
25 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 09.94
26 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.98
27 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 PB 10.24
28 Nina StráskáNina Stráská 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 10.34
29 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 10.57
Lucie MakovcováLucie Makovcová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 19.63 11.00
2 Tony VotavaTony Votava 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 19.76 9.00
MS Lukáš DlauhoweskýLukáš Dlauhoweský 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 19.97
4 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 20.94 8.00
5 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 21.04 7.00
6 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 21.30 6.00
7 20 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.90
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 22.19 3.00
2 72 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 PB 22.26 2.00
3 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 22.61
4 Šimon DobešŠimon Dobeš 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 23.41
5 Adam KleinAdam Klein 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.94
6 Kryštof ZemanKryštof Zeman 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.58
Maxmilián VainerMaxmilián Vainer 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 12:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ProcházkaMartin Procházka 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 21.34 5.00
2 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.14 4.00
3 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 PB 22.51 1.00
4 Pavel RafaelPavel Rafael 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 23.36
5 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 PB 24.48
6 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 25.01
MS 88 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.64
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 19.63 11.00
2 Tony VotavaTony Votava 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 19.76 9.00
3 Lukáš DlauhoweskýLukáš Dlauhoweský 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 19.97
4 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 20.94 8.00
5 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 21.04 7.00
6 Josef KašpárekJosef Kašpárek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 21.30 6.00
7 Martin ProcházkaMartin Procházka 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 21.34 5.00
8 Tomáš BrozmanTomáš Brozman 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.14 4.00
9 Pavel KleinPavel Klein 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 22.19 3.00
10 72 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 PB 22.26 2.00
11 David LorencDavid Lorenc 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 PB 22.51 1.00
12 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 PB 22.61
13 20 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 22.90
14 Pavel RafaelPavel Rafael 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 PB 23.36
15 Šimon DobešŠimon Dobeš 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 23.41
16 88 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 23.64
17 Adam KleinAdam Klein 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 23.94
18 Viktor ŠlajsViktor Šlajs 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 PB 24.48
19 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka 09 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 25.01
20 Kryštof ZemanKryštof Zeman 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 25.58
Maxmilián VainerMaxmilián Vainer 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 12:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 21.01 11.00
2 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 21.10 9.00
3 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 21.51 8.00
4 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 21.84 6.00
5 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 21.91 5.00
6 16 Elinor WeisováElinor Weisová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.25 4.00
7 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.14 1.00
Anna FialováAnna Fialová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 12:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MarešováDenisa Marešová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 22.37 3.00
2 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 23.05 2.00
3 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 23.41
4 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 24.08
5 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 24.37
6 4 Claudie KoukalováClaudie Koukalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 24.53
7 Lucie DuškováLucie Dušková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 24.58
8 Lea MráčkováLea Mráčková 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 24.76
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 11.9.2022 - 12:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 23.87
2 Adina MelicharováAdina Melicharová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 PB 24.04
3 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 25.06
4 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 25.24
5 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 25.49
6 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 26.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 11.9.2022 - 12:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PaseckáTereza Pasecká 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 21.71 7.00
2 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 23.83
3 Nela KouřímskáNela Kouřímská 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 24.58
4 Adriana BeranováAdriana Beranová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 24.96
5 Barbora SiplováBarbora Siplová 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 25.39
6 Natálie GärtnerováNatálie Gärtnerová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.92
7 Nina StráskáNina Stráská 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 25.93
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BlažkováLucie Blažková 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 5 21.01 11.00
2 Adléta JirsováAdléta Jirsová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 6 21.10 9.00
3 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 21.51 8.00
4 Tereza PaseckáTereza Pasecká 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 21.71 7.00
5 Barbora HabichováBarbora Habichová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 21.84 6.00
6 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 21.91 5.00
7 16 Elinor WeisováElinor Weisová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.25 4.00
8 Denisa MarešováDenisa Marešová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 PB 22.37 3.00
9 Linda ŠulákováLinda Šuláková 10 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 23.05 2.00
10 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 23.14 1.00
11 Veronika KopačkováVeronika Kopačková 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 23.41
12 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 23.83
13 Kristýna DaňkováKristýna Daňková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 PB 23.87
14 Adina MelicharováAdina Melicharová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 PB 24.04
15 Kateřina ZochováKateřina Zochová 11 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 24.08
16 Kamila PospíchalováKamila Pospíchalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 24.37
17 4 Claudie KoukalováClaudie Koukalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 24.53
18 Lucie DuškováLucie Dušková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 24.58
18 Nela KouřímskáNela Kouřímská 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 24.58
20 Lea MráčkováLea Mráčková 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 24.76
21 Adriana BeranováAdriana Beranová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 24.96
22 Sára MaříkováSára Maříková 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 25.06
23 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 25.24
24 Barbora SiplováBarbora Siplová 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 25.39
25 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 25.49
26 Natálie GärtnerováNatálie Gärtnerová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.92
27 Nina StráskáNina Stráská 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 25.93
28 Ema DolinováEma Dolinová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 8 26.49
Anna FialováAnna Fialová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNF

800 m - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Antonín FeitAntonín Feit 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 PB 2:34.67 11.00
2 18 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 2:40.45 9.00
3 28 Šimon BrůžekŠimon Brůžek 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 PB 2:40.86 8.00
4 20 Christian Teca ManuelChristian Teca Manuel 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:43.67 7.00
5 27 Jan VolemanJan Voleman 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 2 2:57.12 6.00
6 5 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 3:00.96 5.00
7 51 Ondřej MašekOndřej Mašek 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 3:01.26 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 2:46.06 11.00
2 95 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 2:46.54 9.00
3 32 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 2:47.11 8.00
4 4 Claudie KoukalováClaudie Koukalová 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:50.07 7.00
5 16 Elinor WeisováElinor Weisová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 2:53.93 6.00
6 33 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 2:54.32 5.00
7 35 Jolana HerdováJolana Herdová 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 2:55.02 4.00
8 22 Barbora KyselováBarbora Kyselová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 2:57.82 3.00
9 44 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 PB 2:58.57 2.00
10 25 Rozárie JordánováRozárie Jordánová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 3:04.44 1.00
11 12 Magdaléna RohováMagdaléna Rohová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 3:10.54
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 71 Josef KovářJosef Kovář 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 4:58.24
2 85 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 PB 5:04.50 11.00
3 50 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 PB 5:19.46 9.00
4 64 Tomáš BláhaTomáš Bláha 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 5:28.34 8.00
5 10 Vojtěch VinšVojtěch Vinš 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 13 5:34.74 7.00
6 79 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 PB 5:47.70 6.00
7 13 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 12 6:00.78 5.00
MS 88 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 7 6:02.81
9 36 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 11 6:16.66 4.00
10 23 Matyáš HiršMatyáš Hirš 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 6:43.05 3.00
11 9 Jan JanákJan Janák 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 6:43.14 2.00
12 11 Matouš PlánekMatouš Plánek 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 7:19.25 1.00
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 9 5:33.59 11.00
2 59 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 5:37.45 9.00
3 82 Barbora PlonerováBarbora Plonerová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 5:40.51 8.00
4 65 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 5:43.86 7.00
5 48 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 5:46.66 6.00
6 92 Veronika NovákováVeronika Nováková 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 8 5:59.19 5.00
7 77 Simona LomskáSimona Lomská 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 6:13.11 4.00
8 66 Barbora MorongováBarbora Morongová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 6:17.91 3.00
9 75 Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 7 6:46.04 2.00
10 84 Lucie ZemanováLucie Zemanová 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10 8:10.97 1.00
Celkem 10 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 10:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.48 11.00
2 18 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.72 9.00
3 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 10.87 8.00
4 72 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 11.80 7.00
5 Matěj JinšíkMatěj Jinšík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.24 3.00
6 Šimon DobešŠimon Dobeš 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 13.64
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 10:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 12.13 6.00
2 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 12.17 5.00
3 Maxmilián VainerMaxmilián Vainer 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 12.19 4.00
4 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 12.96 2.00
5 36 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 13.17 1.00
6 5 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KovačíkMatěj Kovačík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.48 11.00
2 18 Matěj HnízdilMatěj Hnízdil 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.72 9.00
3 František KuklaFrantišek Kukla 09 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 10.87 8.00
4 72 Matěj BouškaMatěj Bouška 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 11.80 7.00
5 79 Jan HojdarJan Hojdar 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 7 12.13 6.00
6 Štěpán WegerŠtěpán Weger 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 12.17 5.00
7 Maxmilián VainerMaxmilián Vainer 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 12.19 4.00
8 Matěj JinšíkMatěj Jinšík 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 12.24 3.00
9 Jan LinduškaJan Linduška 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 5 12.96 2.00
10 36 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 3 13.17 1.00
11 Šimon DobešŠimon Dobeš 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 8 13.64
12 5 Jan PlátenkaJan Plátenka 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 13.69

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 10:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 10.51 11.00
2 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.59 9.00
3 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.10 8.00
4 95 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.33 6.00
5 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 11.58 5.00
6 32 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 11.72 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 11.15 7.00
2 62 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 12.04 3.00
3 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.09 2.00
4 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 PB 12.54 1.00
5 Barbora SiplováBarbora Siplová 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 12.57
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 PB 10.51 11.00
2 Jolana PrixováJolana Prixová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 10.59 9.00
3 Elen AlbrechtováElen Albrechtová 10 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.10 8.00
4 59 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 11.15 7.00
5 95 Natálie KovářováNatálie Kovářová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.33 6.00
6 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 11.58 5.00
7 32 Valentýna MachartováValentýna Machartová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 11.72 4.00
8 62 Jana RandákováJana Randáková 11 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 12.04 3.00
9 Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková 10 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.09 2.00
10 Eliška NováEliška Nová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 PB 12.54 1.00
11 Barbora SiplováBarbora Siplová 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 12.57

4 x 60 m - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klabouch, Chovanec, Hlaváč, Kala Klabouch, Chovanec, Hlaváč, Kala T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 35.19 11.00
2 Klein, Blecha, Brůžek, Voleman Klein, Blecha, Brůžek, Voleman SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 4 35.41 9.00
3 21 Feit, Plátenka, Randl, Linduška Feit, Plátenka, Randl, Linduška TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 36.32 8.00
4 Šlajs, Mašek, Veselý, Nevěřil Šlajs, Mašek, Veselý, Nevěřil VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 36.76 7.00
5 Bártů, Bláha, Weger, Vainer Bártů, Bláha, Weger, Vainer T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 37.29 6.00
6 Klein, Hojdar, Mls, Zeman Klein, Hojdar, Mls, Zeman Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 39.48 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Herdová, Jirsová, Zelená Nováková, Herdová, Jirsová, Zelená TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 33.81 11.00
2 Pasecká, Kotrlíková, Siplová, Vozábalová Pasecká, Kotrlíková, Siplová, Vozábalová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 35.67 8.00
3 Piskačová, Štojdlová, Voldřichová, Fialová Piskačová, Štojdlová, Voldřichová, Fialová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 36.76 6.00
4 Beranová, Daňková, Vacková, Zochová Beranová, Daňková, Vacková, Zochová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 37.72 5.00
5 Mráčková, Rybáriková, Stráská, Nová Mráčková, Rybáriková, Stráská, Nová VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 38.91 1.00
6 15 Jílková, Kovářová, Machartová, Mihulková Jílková, Kovářová, Machartová, Mihulková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 40.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.9.2022 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějková, Kopačková, Morongová, Albrechtová Matějková, Kopačková, Morongová, Albrechtová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 35.27 9.00
2 Loudová, Randáková, Melicharová, Nováková Loudová, Randáková, Melicharová, Nováková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 35.81 7.00
3 Kouřímská, Dušková, Gärtnerová, Pospíchalová Kouřímská, Dušková, Gärtnerová, Pospíchalová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 37.90 4.00
4 Kozlová, Kozlová, Zemanová, Slancová Kozlová, Kozlová, Zemanová, Slancová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 38.17 3.00
5 Daňhelková, Rohová, Hartlová, Gondeková Daňhelková, Rohová, Hartlová, Gondeková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 38.29 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Herdová, Jirsová, Zelená Nováková, Herdová, Jirsová, Zelená TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 33.81 11.00
2 Matějková, Kopačková, Morongová, Albrechtová Matějková, Kopačková, Morongová, Albrechtová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 35.27 9.00
3 Pasecká, Kotrlíková, Siplová, Vozábalová Pasecká, Kotrlíková, Siplová, Vozábalová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 35.67 8.00
4 Loudová, Randáková, Melicharová, Nováková Loudová, Randáková, Melicharová, Nováková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 35.81 7.00
5 Piskačová, Štojdlová, Voldřichová, Fialová Piskačová, Štojdlová, Voldřichová, Fialová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 36.76 6.00
6 Beranová, Daňková, Vacková, Zochová Beranová, Daňková, Vacková, Zochová SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 37.72 5.00
7 Kouřímská, Dušková, Gärtnerová, Pospíchalová Kouřímská, Dušková, Gärtnerová, Pospíchalová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 37.90 4.00
8 Kozlová, Kozlová, Zemanová, Slancová Kozlová, Kozlová, Zemanová, Slancová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 6 38.17 3.00
9 Daňhelková, Rohová, Hartlová, Gondeková Daňhelková, Rohová, Hartlová, Gondeková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 38.29 2.00
10 Mráčková, Rybáriková, Stráská, Nová Mráčková, Rybáriková, Stráská, Nová VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 8 38.91 1.00
11 15 Jílková, Kovářová, Machartová, Mihulková Jílková, Kovářová, Machartová, Mihulková SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 7 40.60

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,17 1,22 1,27 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,45 1,48 Body
1 50 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 8 1.45 - - - - o o o o o xxx 11.00
MS Lukáš DlauhoweskýLukáš Dlauhoweský
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 1 PB 1.42 - - - - o o o o r
3 72 Matěj BouškaMatěj Bouška
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 9 1.42 - - o o o xo xo o xxx 9.00
4 36 Tomáš SedlákTomáš Sedlák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 5 PB 1.33 o o o xo xo xxx 8.00
5 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 6 1.33 o o o o xxo xxx 7.00
6 Patrik StejskalPatrik Stejskal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 4 PB 1.30 o o o o xxx 6.00
7 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 7 1.22 - o - r 5.00
8 Daniel KalaDaniel Kala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 3 1.22 o xo xxx 4.00
10 Vojtěch VinšVojtěch Vinš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 2 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,13 1,18 1,23 1,28 1,31 1,34 1,37 1,40 1,42 1,44 1,46 1,48 Body
1 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 17 1.44 - o o - o o xo xo o o - xxx 11.00
2 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 14 PB 1.42 - o o o o xo xo xxo xo xxx 9.00
3 Valerie MatějkováValerie Matějková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 18 1.37 o o o xo o o xxo xxx 8.00
4 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 10 PB 1.34 o o o o xo o xxx 7.00
5 66 Barbora MorongováBarbora Morongová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 13 1.34 o o o xo xxo o xxx 6.00
6 Barbora HabichováBarbora Habichová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 16 1.31 - o o o o xxx 5.00
7 Karolína NovákováKarolína Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
09 15 1.31 - - o o xo xxx 4.00
8 92 Veronika NovákováVeronika Nováková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 6 PB 1.28 o o o o xxx 3.00
9 Anna KotrlíkováAnna Kotrlíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 12 1.28 o o xo xxo xxx 2.00
10 Sára MaříkováSára Maříková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
10 9 1.28 o xxo o xxo xxx 1.00
11= Ema DolinováEma Dolinová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
09 4 PB 1.23 o o o xxx
11= Kristýna ŠtoudkováKristýna Štoudková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 11 1.23 o o o xxx
13 15 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 1 PB 1.23 o o xo xxx
14 84 Lucie ZemanováLucie Zemanová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 7 1.23 o xo xxo xxx
15 Valerie PilchováValerie Pilchová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 5 PB 1.18 xo xo xxx
16 22 Barbora KyselováBarbora Kyselová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3 PB 1.13 o xxx
17 75 Viktorie Anna KozlováViktorie Anna Kozlová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
09 2 PB 1.13 xo xxx
44 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 8 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tony VotavaTony Votava
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 24 4.97 -0.1 m/s 4.97  -0,10 4.72  0,80 4.18  0,40 4.97 x 11.00
2 Jakub KunzmanJakub Kunzman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 22 PB 4.71 +0.1 m/s 4.49  -0,20 4.58  0,30 4.41  0,20 4.58 4.71  0,10 9.00
3 Tomáš KlabouchTomáš Klabouch
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 21 PB 4.53 +0.1 m/s x 4.44  0,60 4.29  0,70 4.44 4.53  0,10 8.00
4 Matěj KovačíkMatěj Kovačík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 12 PB 4.52 +0.3 m/s 4.52  0,30 4.37  -0,10 4.04  0,60 4.52 3.85  0,60 7.00
5 Jan BenedaJan Beneda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 20 PB 4.51 +1.2 m/s 4.10  0,40 x 4.51  1,20 4.51 4.39  -0,30 6.00
6 Lukáš BlechaLukáš Blecha
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 13 PB 4.33 +0.6 m/s 4.01  0,30 4.33  0,60 4.17  -0,40 4.33 x 5.00
7 Tomáš BrozmanTomáš Brozman
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 17 PB 4.30 -0.5 m/s 3.99  0,70 4.30  -0,50 4.29  -0,10 4.30 4.16  0,20 4.00
8 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 18 4.30 +0.4 m/s 4.11  0,40 4.18  -0,40 4.30  0,40 4.30 x 3.00
9 Daniel KalaDaniel Kala
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 11 PB 4.29 +0.4 m/s 4.27  0,10 4.00  0,20 4.22  0,30 4.27 4.29  0,40 2.00
10 Matěj JinšíkMatěj Jinšík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 19 4.29 -0.1 m/s 4.21  0,10 4.29  -0,10 4.03  1,10 4.29 3.86  0,20 1.00
11 50 Jan KubákJan Kubák
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 23 4.07 +0.6 m/s 3.91  -0,20 4.07  0,60 3.71  0,50 4.07 4.03  -0,20
12 21 Antonín FeitAntonín Feit
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 9 PB 4.02 +0.4 m/s 3.70  -0,10 4.02  0,40 3.86  -0,10 4.02 3.97  0,20
13 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 16 4.02 +0.5 m/s 4.02  0,50 3.96  0,00 2.85  0,50 4.02 3.72  -0,60
14 Pavel KleinPavel Klein
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 15 3.91 +0.3 m/s 3.66  -0,30 3.87  0,50 3.63  0,60 3.87 3.91  0,30
15 David LorencDavid Lorenc
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 10 PB 3.90 -0.1 m/s 3.90  -0,10 x 3.89  0,30 3.90 x
MS 88 Radim ŠpetaRadim Špeta
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 8 PB 3.73 +0.5 m/s 3.28  0,90 3.45  0,60 3.73  0,50 3.73 3.42  0,40
17 Michal HrdoušekMichal Hrdoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 14 3.67 +0.4 m/s 3.67  0,40 3.62  1,10 3.47  -0,10 3.67 3.54  0,50
18 Josef KašpárekJosef Kašpárek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3 PB 3.61 -0.1 m/s x 3.61  -0,10 3.40  0,80 3.61 3.56  0,70
19 Adam KleinAdam Klein
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 5 PB 3.60 +0.4 m/s 3.60  0,40 x x 3.60 x
20 Kryštof ZemanKryštof Zeman
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 2 PB 3.37 -0.2 m/s 3.13  1,00 3.37  -0,20 2.89  1,00 3.37 2.88  0,50
21 Vojtěch BártůVojtěch Bártů
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 7 3.31 +0.3 m/s x 3.31  0,30 x 3.31 x
22 27 Jan VolemanJan Voleman
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 6 3.08 +0.6 m/s x x 3.08  0,60 3.08 x
23 51 Ondřej MašekOndřej Mašek
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 4 PB 3.07 +0.3 m/s 3.07  0,30 2.69  0,20 x 3.07 2.94  -0,10
10 Vojtěch VinšVojtěch Vinš
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 1 NM x x x - x
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofie ŠtojdlováSofie Štojdlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 25 4.64 +0.4 m/s 3.93  -0,20 x 4.36  0,60 4.36 4.64  0,40 11.00
2 Jolana PrixováJolana Prixová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 23 4.58 -0.1 m/s 4.49  -0,30 4.58  -0,10 4.35  0,30 4.58 - 9.00
3 Šimona PiskačováŠimona Piskačová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 26 4.58 +1.2 m/s 4.31  0,00 x 4.45  0,70 4.45 4.58  1,20 8.00
4 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 22 4.52 +0.2 m/s 4.46  0,00 4.37  0,40 4.36  0,20 4.46 4.52  0,20 7.00
5 Anna FialováAnna Fialová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 20 PB 4.40 -0.4 m/s 4.40  -0,40 4.28  0,20 x 4.40 x 6.00
6 82 Barbora PlonerováBarbora Plonerová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 19 4.26 -0.1 m/s 4.09  -0,80 4.13  -0,10 4.26  -0,10 4.26 4.25  0,10 5.00
7 Laura VoldřichováLaura Voldřichová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 24 4.25 -0.1 m/s 4.25  -0,10 4.19  0,00 3.98  0,60 4.25 4.18  0,30 4.00
8 Barbora HabichováBarbora Habichová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 21 4.13 +0.5 m/s 4.10  -0,20 4.02  0,60 3.92  0,70 4.10 4.13  0,50 3.00
9 Eliška NováEliška Nová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 15 SB 4.00 +0.8 m/s 3.72  -0,40 3.49  0,20 3.74  -0,30 3.74 4.00  0,80 2.00
10 Valerie PilchováValerie Pilchová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 9 PB 3.98 +0.6 m/s 3.80  0,20 x 3.98  0,60 3.98 3.86  0,00 1.00
11 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 16 3.97 -0.1 m/s 3.87  0,20 3.69  -0,90 3.97  -0,10 3.97 3.92  0,60
12 Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 18 3.97 +0.6 m/s 3.46  0,00 3.74  -1,70 3.97  0,60 3.97 x
13 Anna KotrlíkováAnna Kotrlíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
09 11 PB 3.88 -0.3 m/s 3.55  -1,30 3.70  -0,20 3.88  -0,30 3.88 3.73  0,60
14 Martha DaňhelkováMartha Daňhelková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 14 3.85 -0.6 m/s 3.82  -1,20 3.79  0,10 3.85  -0,60 3.85 3.83  0,30
15 59 Anastasija BogdanovaAnastasija Bogdanova
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 8 SB 3.84 -0.5 m/s 3.80  -0,80 3.75  -0,60 3.84  -0,50 3.84 x
16 92 Veronika NovákováVeronika Nováková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 10 3.82 -1.1 m/s 3.64  -0,30 3.82  -1,10 3.75  -0,10 3.82 3.77  1,00
17 Valerie MatějkováValerie Matějková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 17 3.82 +0.9 m/s 3.53  0,30 3.59  -0,60 3.58  -0,10 3.59 3.82  0,90
18 Beáta ZelenáBeáta Zelená
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
10 13 3.61 -1.4 m/s 3.61  -1,40 3.27  -0,70 3.20  -1,00 3.61 3.09  0,60
19 Barbora MihulkováBarbora Mihulková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 7 3.59 -1.2 m/s 3.59  -1,20 3.57  -0,20 3.38  -0,30 3.59 2.80  1,10
20 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 4 3.46 +0.6 m/s 3.27  -1,30 x 3.39  -0,90 3.39 3.46  0,60
21 Klára PlucarováKlára Plucarová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 2 PB 3.40 +0.2 m/s 3.40  0,20 3.26  0,50 3.23  0,60 3.40 3.30  0,50
22 Natálie GärtnerováNatálie Gärtnerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 1 PB 3.36 +0.9 m/s x 3.11  0,10 3.25  -0,20 3.25 3.36  0,90
23 Tereza NovákováTereza Nováková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 5 3.21 +0.3 m/s 3.04  -1,60 x x 3.04 3.21  0,30
24 Amálie Barbora KozlováAmálie Barbora Kozlová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
09 3 3.11 -0.4 m/s 3.11  -0,40 x x 3.11 x
25 Linda ŠulákováLinda Šuláková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
10 6 3.08 -0.8 m/s 3.08  -0,80 x x 3.08 x
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 16 09.19 08.82 08.88 09.19 9.19 08.86 11.00
2 Karolína KovářováKarolína Kovářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 17 08.47 08.09 x 08.05 8.09 08.47 9.00
3 77 Simona LomskáSimona Lomská
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 14 08.32 08.32 07.80 07.64 8.32 07.37 8.00
4 48 Tereza ČečkováTereza Čečková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 10 PB 07.43 07.43 07.20 06.81 7.43 06.55 7.00
5 Matylda VackováMatylda Vacková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 18 07.42 07.42 06.94 07.40 7.42 06.83 6.00
6 Valerie PilchováValerie Pilchová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 12 07.40 07.13 07.40 - 7.40 - 5.00
7 Natálie VintrováNatálie Vintrová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 15 07.37 x 07.36 07.37 7.37 x 4.00
8 Denisa MarešováDenisa Marešová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 2 PB 07.13 x 06.52 07.13 7.13 06.77 3.00
9 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 9 06.83 06.25 06.83 06.70 6.83 06.75 2.00
10 Kateřina RybárikováKateřina Rybáriková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 8 06.81 06.58 06.67 06.53 6.67 06.81 1.00
11 Adina MelicharováAdina Melicharová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 6 PB 06.68 05.95 06.34 06.68 6.68 -
12 Eliška PitlíkováEliška Pitlíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
10 3 PB 06.47 06.47 06.16 05.47 6.47 x
13 Hanka HartlováHanka Hartlová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 13 06.40 05.75 05.60 06.40 6.40 06.37
14 44 Alexandra BubeníkováAlexandra Bubeníková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 7 06.38 06.18 05.85 - 6.18 06.38
15 25 Rozárie JordánováRozárie Jordánová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 1 PB 06.32 x 06.32 - 6.32 x
16 Klaudie KalašováKlaudie Kalašová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 11 05.93 05.36 05.93 05.50 5.93 05.67
17 Markéta SlancováMarkéta Slancová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 4 PB 05.66 05.45 05.66 05.45 5.66 05.60
Tereza VaškůTereza Vašků
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
10 5 DNS
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MarkvartJakub Markvart
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 9 PB 10.04 10.00 09.88 10.04 10.04 08.96 11.00
2 Martin ProcházkaMartin Procházka
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 8 08.68 08.19 08.68 08.62 8.68 08.68 9.00
3 Ondřej BenešOndřej Beneš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 7 PB 08.11 06.64 08.11 07.74 8.11 07.58 8.00
4 Pavel RafaelPavel Rafael
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 6 07.81 07.81 07.49 07.63 7.81 06.76 7.00
5 Jiří MlsJiří Mls
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 5 PB 07.49 07.31 x 06.90 7.31 07.49 6.00
6 23 Matyáš HiršMatyáš Hirš
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 4 PB 07.16 07.16 07.08 06.81 7.16 06.01 5.00
7 Matěj FraněkMatěj Franěk
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 3 06.72 06.04 06.56 05.77 6.56 06.72 4.00
8 9 Jan JanákJan Janák
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 2 PB 06.26 06.26 05.54 05.00 6.26 05.73 3.00
9 Šimon DobešŠimon Dobeš
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 1 PB 04.70 04.42 04.43 04.21 4.43 04.70 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 11.9.2022 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína LoudováPavlína Loudová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
11 12 PB 30.71 30.71 29.94 30.18 30.71 27.38 11.00
2 Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 13 28.94 24.29 26.99 28.94 28.94 25.91 9.00
3 77 Simona LomskáSimona Lomská
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
10 11 23.05 23.05 18.98 x 23.05 22.41 8.00
4 Matylda VackováMatylda Vacková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 9 20.15 20.08 20.15 17.51 20.15 18.45 7.00
5 Elen AlbrechtováElen Albrechtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 10 19.77 16.78 x x 16.78 19.77 6.00
6 Adéla GondekováAdéla Gondeková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 2 PB 17.80 14.75 17.03 17.80 17.80 15.47 5.00
7 Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 1 PB 17.49 14.89 15.25 17.49 17.49 16.37 4.00
8 Karolína KovářováKarolína Kovářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 7 16.65 14.96 16.65 16.32 16.65 14.20 3.00
9 Lea MráčkováLea Mráčková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 6 16.08 12.48 12.49 16.08 16.08 14.91 2.00
10 Natálie VintrováNatálie Vintrová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 8 15.91 12.22 15.83 15.91 15.91 15.07 1.00
11 Klára PlucarováKlára Plucarová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3 PB 13.40 10.13 09.52 13.40 13.40 13.32
12 Markéta SlancováMarkéta Slancová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 4 PB 09.37 09.37 x x 9.37 x
Kateřina RybárikováKateřina Rybáriková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 5 NM x x x - x
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 11.9.2022 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KovačíkMatěj Kovačík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 17 31.34 x 30.97 31.34 31.34 28.80 11.00
2 Jan BenedaJan Beneda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
09 16 29.59 26.81 27.88 26.71 27.88 29.59 9.00
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
09 15 25.59 25.23 25.59 x 25.59 x 8.00
4 Jan HazukaJan Hazuka
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
10 11 22.85 22.85 18.14 18.30 22.85 17.35 7.00
5 Kryštof ŠťástkaKryštof Šťástka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 10 21.84 21.84 17.92 19.23 21.84 15.57 6.00
6 Šimon HlaváčŠimon Hlaváč
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
10 13 21.67 21.67 19.68 - 21.67 - 5.00
7 13 Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 8 PB 21.63 17.81 18.35 20.85 20.85 21.63 4.00
8 Jan LinduškaJan Linduška
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
10 7 PB 20.92 18.59 19.85 16.32 19.85 20.92 3.00
9 Ondřej BenešOndřej Beneš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
09 14 20.42 17.94 17.41 18.08 18.08 20.42 2.00
10 David LorencDavid Lorenc
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 12 20.15 14.36 20.15 19.18 20.15 17.45 1.00
11 Jindřich KouteckýJindřich Koutecký
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 5 PB 18.08 18.08 x 15.08 18.08 13.66
12 Matěj FraněkMatěj Franěk
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
09 9 17.73 17.73 17.39 14.55 17.73 x
13 23 Matyáš HiršMatyáš Hirš
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 6 PB 16.49 x 16.49 x 16.49 x
14 28 Šimon BrůžekŠimon Brůžek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
10 1 PB 16.08 16.08 15.46 12.81 16.08 15.01
15 11 Matouš PlánekMatouš Plánek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 4 PB 14.51 14.51 13.70 x 14.51 x
16 Jiří MlsJiří Mls
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
10 2 PB 13.19 11.03 13.19 09.33 13.19 12.04
17 9 Jan JanákJan Janák
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3 11.68 10.02 08.63 11.68 11.68 09.74
Celkem 17 závodníků