96. ročník lesního běhu "Kolem Ameriky"
Písek (15. 10. 2022)Přespolní běh - Junioři
(so, 15.10.2022 - 10:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 0:15:32 | |||||||||||||||
Poznámky:3.330 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Přespolní běh - Dorostenci
(so, 15.10.2022 - 10:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VlčekJakub Vlček | 06 | Atletika Písek, z.s. | 0:15:56 | |||||||||||||||
Poznámky:3.330 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Přespolní běh - Žáci
(so, 15.10.2022 - 10:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HryzbilJan Hryzbil | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0:06:09 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ČokaTomáš Čoka | 08 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 0:06:11 | |||||||||||||||
3 | Miloslav SuchýMiloslav Suchý | 08 | T. J. Sokol České Budějovice | 0:06:35 | |||||||||||||||
4 | Daniel PoláčekDaniel Poláček | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 0:07:14 | |||||||||||||||
5 | Filip KortanFilip Kortan | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0:07:15 | |||||||||||||||
6 | Josef KovářJosef Kovář | 09 | Atletika Písek, z.s. | 0:07:16 | |||||||||||||||
Poznámky:1.730 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žáci
(so, 15.10.2022 - 09:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KunzmanJakub Kunzman | 09 | TJ ČZ Strakonice | 0:03:33 | |||||||||||||||
2 | Josef KovářJosef Kovář | 09 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:37 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KonfrštOndřej Konfršt | 09 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:43 | |||||||||||||||
4 | Radim ŠpetaRadim Špeta | 10 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:54 | |||||||||||||||
5 | Lukáš HolýLukáš Holý | 10 | Atletika Písek, z.s. | 0:04:23 | |||||||||||||||
6 | Vítek RandlVítek Randl | 10 | Atletika Písek, z.s. | 0:04:28 | |||||||||||||||
Poznámky:1.000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Přespolní běh - Dorostenky
(so, 15.10.2022 - 10:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 0:07:47 | |||||||||||||||
2 | Karolína KofroňováKarolína Kofroňová | 09 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 0:09:16 | |||||||||||||||
Poznámky:1.730 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Přespolní běh - Žákyně
(so, 15.10.2022 - 09:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PernicováLucie Pernicová | 07 | AKR Železná Ruda | 0:03:30 | |||||||||||||||
2 | Tereza ŘíhováTereza Říhová | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:37 | |||||||||||||||
3 | Natálie VoráčkováNatálie Voráčková | 08 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 0:03:42 | |||||||||||||||
4 | Nina ZajícováNina Zajícová | 08 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 0:03:50 | |||||||||||||||
5 | Sára NoskováSára Nosková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:51 | |||||||||||||||
6 | Marína PavlátováMarína Pavlátová | 07 | Atletika Písek, z.s. | 0:04:15 | |||||||||||||||
Poznámky:1.000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žákyně
(so, 15.10.2022 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 0:02:18 | |||||||||||||||
2 | Kristýna HolubováKristýna Holubová | 10 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:19 | |||||||||||||||
3 | Rozálie JordánováRozálie Jordánová | 10 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:20 | |||||||||||||||
4 | Eliška JežkováEliška Ježková | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 0:02:36 | |||||||||||||||
5 | Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová | 10 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:52 | |||||||||||||||
Poznámky:660 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši
(so, 15.10.2022 - 09:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek PernicaRadek Pernica | 13 | AKR Železná Ruda | 0:02:20 | |||||||||||||||
2 | Pavel KalamárPavel Kalamár | 15 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:35 | |||||||||||||||
3 | Adam JandečkaAdam Jandečka | 14 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:40 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MikasMatyáš Mikas | 14 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:53 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ŠípOndřej Šíp | 14 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:56 | |||||||||||||||
6 | Albert SvobodaAlbert Svoboda | 16 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:57 | |||||||||||||||
Poznámky:660 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši
(so, 15.10.2022 - 09:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SuchýLukáš Suchý | 11 | T. J. Sokol České Budějovice | 0:03:46 | |||||||||||||||
2 | Rostislav PernicaRostislav Pernica | 11 | AKR Železná Ruda | 0:03:49 | |||||||||||||||
3 | Václav TomanVáclav Toman | 12 | TJ VS Tábor, z. s. | 0:03:50 | |||||||||||||||
4 | Alex PoláčekAlex Poláček | 12 | Atletika Písek, z.s. | 0:04:03 | |||||||||||||||
5 | Adam ČuřínAdam Čuřín | 11 | Atletika Písek, z.s. | 0:04:17 | |||||||||||||||
6 | Martin KalamárMartin Kalamár | 11 | Atletika Písek, z.s. | 0:04:24 | |||||||||||||||
7 | Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun | 12 | Atletika Písek, z.s. | 0:04:26 | |||||||||||||||
Poznámky:1.000 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky
(so, 15.10.2022 - 09:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KrejčováKarolína Krejčová | 13 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:19 | |||||||||||||||
2 | Viola ZajícováViola Zajícová | 13 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 0:02:24 | |||||||||||||||
3 | Lucie StatečnáLucie Statečná | 13 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:24 | |||||||||||||||
4 | Alžběta PaterováAlžběta Paterová | 13 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:27 | |||||||||||||||
5 | Lenka ŠatavováLenka Šatavová | 79 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:43 | |||||||||||||||
6 | Karolína JežkováKarolína Ježková | 13 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 0:02:48 | |||||||||||||||
7 | Zuzana RoškotováZuzana Roškotová | 15 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:00 | |||||||||||||||
8 | Barbora VaněčkováBarbora Vaněčková | 16 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:21 | |||||||||||||||
9 | Anna SolnařováAnna Solnařová | 15 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:22 | |||||||||||||||
10 | Martina SchubertováMartina Schubertová | 15 | Atletika Písek, z.s. | 0:03:39 | |||||||||||||||
Poznámky:660 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky
(so, 15.10.2022 - 09:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková | 12 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:14 | |||||||||||||||
2 | Adéla TlamsováAdéla Tlamsová | 12 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 0:02:19 | |||||||||||||||
3 | Aisha HemalováAisha Hemalová | 11 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:20 | |||||||||||||||
4 | Lucie ChylíkováLucie Chylíková | 11 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:27 | |||||||||||||||
5 | Linda KernerováLinda Kernerová | 12 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:31 | |||||||||||||||
6 | Ema SolnařováEma Solnařová | 11 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:32 | |||||||||||||||
7 | Hedvika StaráHedvika Stará | 11 | Atletika Písek, z.s. | 0:02:38 | |||||||||||||||
Poznámky:660 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |