Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

96. ročník lesního běhu "Kolem Ameriky"

Písek (15. 10. 2022)

Přespolní běh - Junioři

(so, 15.10.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 0:15:32
Poznámky:
3.330 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 15.10.2022 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub VlčekJakub Vlček 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:15:56
Poznámky:
3.330 m
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 15.10.2022 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HryzbilJan Hryzbil 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:06:09
2 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 0:06:11
3 Miloslav SuchýMiloslav Suchý 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:06:35
4 Daniel PoláčekDaniel Poláček 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 0:07:14
5 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:07:15
6 Josef KovářJosef Kovář 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:07:16
Poznámky:
1.730 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 15.10.2022 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KunzmanJakub Kunzman 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 0:03:33
2 Josef KovářJosef Kovář 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:37
3 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:43
4 Radim ŠpetaRadim Špeta 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:54
5 Lukáš HolýLukáš Holý 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:04:23
6 Vítek RandlVítek Randl 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:04:28
Poznámky:
1.000 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 15.10.2022 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:07:47
2 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 0:09:16
Poznámky:
1.730 m
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 15.10.2022 - 09:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PernicováLucie Pernicová 07 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0:03:30
2 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:37
3 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 0:03:42
4 Nina ZajícováNina Zajícová 08 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 0:03:50
5 Sára NoskováSára Nosková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:51
6 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:04:15
Poznámky:
1.000 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 15.10.2022 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 0:02:18
2 Kristýna HolubováKristýna Holubová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:19
3 Rozálie JordánováRozálie Jordánová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:20
4 Eliška JežkováEliška Ježková 09 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 0:02:36
5 Josefína Elen HesounováJosefína Elen Hesounová 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:52
Poznámky:
660 m
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 15.10.2022 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek PernicaRadek Pernica 13 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0:02:20
2 Pavel KalamárPavel Kalamár 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:35
3 Adam JandečkaAdam Jandečka 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:40
4 Matyáš MikasMatyáš Mikas 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:53
5 Ondřej ŠípOndřej Šíp 14 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:56
6 Albert SvobodaAlbert Svoboda 16 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:57
Poznámky:
660 m
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 15.10.2022 - 09:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SuchýLukáš Suchý 11 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 0:03:46
2 Rostislav PernicaRostislav Pernica 11 AKR Železná RudaAKR Železná Ruda 0:03:49
3 Václav TomanVáclav Toman 12 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 0:03:50
4 Alex PoláčekAlex Poláček 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:04:03
5 Adam ČuřínAdam Čuřín 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:04:17
6 Martin KalamárMartin Kalamár 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:04:24
7 Otakar Augustýn HesounOtakar Augustýn Hesoun 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:04:26
Poznámky:
1.000 m
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 15.10.2022 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:19
2 Viola ZajícováViola Zajícová 13 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 0:02:24
3 Lucie StatečnáLucie Statečná 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:24
4 Alžběta PaterováAlžběta Paterová 13 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:27
5 Lenka ŠatavováLenka Šatavová 79 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:43
6 Karolína JežkováKarolína Ježková 13 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 0:02:48
7 Zuzana RoškotováZuzana Roškotová 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:00
8 Barbora VaněčkováBarbora Vaněčková 16 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:21
9 Anna SolnařováAnna Solnařová 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:22
10 Martina SchubertováMartina Schubertová 15 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:03:39
Poznámky:
660 m
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 15.10.2022 - 09:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jolana KadeřábkováJolana Kadeřábková 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:14
2 Adéla TlamsováAdéla Tlamsová 12 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 0:02:19
3 Aisha HemalováAisha Hemalová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:20
4 Lucie ChylíkováLucie Chylíková 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:27
5 Linda KernerováLinda Kernerová 12 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:31
6 Ema SolnařováEma Solnařová 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:32
7 Hedvika StaráHedvika Stará 11 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 0:02:38
Poznámky:
660 m
Celkem 7 závodníků