Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický mítink královského města Kadaň

Kadaň (18. 5. 2022)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 17:10) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.66
2= Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.82
2= Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.82
4 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 07.90
5 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.06
6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.10
7 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.39
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 17:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 07.47
2 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.11
3 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.28
4 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.38
5 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.45
6 Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 08.53
7 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 7 PB 08.61
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 07.47
2 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.66
3 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.82
3 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 07.82
5 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 07.90
6 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.06
7 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.10
8 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.11
9 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.28
10 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.38
11 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.39
12 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.45
13 Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 08.53
14 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 7 PB 08.61

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 16:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.71 371.00
2 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 PB 08.84 340.00
3 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 6 PB 08.89 329.00
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 7 PB 09.09 285.00
5 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 09.24 253.00
Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 16:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 PB 08.72 369.00
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 08.97 311.00
3 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09.06 291.00
4 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.46 210.00
5 Mikuláš StrakaMikuláš Straka 11 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 7 10.30 80.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 PB 08.71 371.00
2 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 PB 08.72 369.00
3 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 PB 08.84 340.00
4 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 6 PB 08.89 329.00
5 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 08.97 311.00
6 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 09.06 291.00
7 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 7 PB 09.09 285.00
8 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 09.24 253.00
9 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.46 210.00
10 Mikuláš StrakaMikuláš Straka 11 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 7 10.30 80.00
Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 5 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 17:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.21
2 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.42
3 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.44
4 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.45
5 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.56
6 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 17:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.39
2 Karolína KňavováKarolína Kňavová 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 08.65
3 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.65
4 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 08.67
5 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.73
6= Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.74
6= Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.74
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 18.5.2022 - 17:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.76
2 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 09.04
3 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 09.05
4 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.07
5 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 09.07
6 Bára PletichováBára Pletichová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.20
7 Barbora NápravníkováBarbora Nápravníková 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 10.27
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 08.21
2 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 08.39
3 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 08.42
4 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.44
5 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.45
6 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 08.56
7 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 08.57
8 Karolína KňavováKarolína Kňavová 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 PB 08.65
8 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 08.65
10 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 08.67
11 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08.73
12 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 08.74
12 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 08.74
14 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08.76
15 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 09.04
16 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 09.05
17 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 09.07
17 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 09.07
19 Bára PletichováBára Pletichová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 09.20
20 Barbora NápravníkováBarbora Nápravníková 08 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 10.27

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.41 726.00
2 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 08.45 715.00
3 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.79 621.00
4 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.81 616.00
5 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 08.83 610.00
6 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 6 09.03 558.00
7 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.11 538.00
8 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.15 528.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 16:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 PB 08.70 645.00
2 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 7 PB 08.82 613.00
3 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 09.02 561.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.32 487.00
5 Noemi MajákNoemi Maják 09 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 3 09.53 438.00
6 Nela ŠulcováNela Šulcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 PB 09.62 417.00
7 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 2 09.77 384.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 18.5.2022 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.05 553.00
2 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 10 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 PB 09.39 470.00
3 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 09.45 456.00
4 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 09.70 400.00
5 Karolína VaškováKarolína Vašková 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 09.84 369.00
6 Michaela KrejčováMichaela Krejčová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 10.19 299.00
7 Šárka SucháŠárka Suchá 10 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 PB 10.20 297.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 08.41 726.00
2 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 08.45 715.00
3 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 5 PB 08.70 645.00
4 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 08.79 621.00
5 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 08.81 616.00
6 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 7 PB 08.82 613.00
7 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 08.83 610.00
8 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 09.02 561.00
9 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 6 09.03 558.00
10 Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 2 09.05 553.00
11 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8 09.11 538.00
12 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.15 528.00
13 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 09.32 487.00
14 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 10 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 PB 09.39 470.00
15 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 PB 09.45 456.00
16 Noemi MajákNoemi Maják 09 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 3 09.53 438.00
17 Nela ŠulcováNela Šulcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 8 PB 09.62 417.00
18 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 09.70 400.00
19 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 2 09.77 384.00
20 Karolína VaškováKarolína Vašková 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 09.84 369.00
21 Michaela KrejčováMichaela Krejčová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 10.19 299.00
22 Šárka SucháŠárka Suchá 10 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 PB 10.20 297.00

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 17:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.04
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 11.37
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.48
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.50
5 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 7 PB 11.63
6 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 2 12.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 17:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 12.06
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 12.10
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 12.33
4 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.68
5 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 3 14.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.04
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 PB 11.37
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.48
4 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 11.50
5 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 7 PB 11.63
6 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 PB 12.06
7 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 12.10
8 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 12.33
9 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12.68
10 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 2 12.93
11 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 3 14.18

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 17:20) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 12.83
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.94
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.66
4 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 13.69
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 SB 13.73
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 17:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 13.62
2 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 PB 13.72
3 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 14.21
4 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 14.28
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 12.83
2 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.94
3 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 PB 13.62
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.66
5 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 06 AK MostAK Most 6 13.69
6 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 PB 13.72
7 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 SB 13.73
8 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 14.21
9 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 14.28

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 19:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 18.19
2 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.30
3 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 18.64
4 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 18.65
5 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.04
6 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 19.51
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 19:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.79
2 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 19.40
3 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 20.16
4 Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 PB 20.55
5 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 21.63
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 18.5.2022 - 19:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 18.55
2 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 19.63
3 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 20.41
4 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 PB 21.08
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 18.19
2 Jakub ŠašekJakub Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.30
3 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 18.55
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 PB 18.64
5 Matěj JunekMatěj Junek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 18.65
6 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 18.79
7 Kristián ŠkváraKristián Škvára 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.04
8 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 19.40
9 Filip MaříkFilip Mařík 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 19.51
10 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6 19.63
11 Václav KvapilVáclav Kvapil 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 20.16
12 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 20.41
13 Luděk VágnerLuděk Vágner 07 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 PB 20.55
14 Daniel BumbaDaniel Bumba 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 PB 21.08
15 Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 2 21.63

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 19:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.33
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.51
3 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 AK ŽatecAK Žatec 2 PB 20.84
4 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 20.85
5 Karolína KňavováKarolína Kňavová 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 20.88
Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 19:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 20.51
2 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 21.01
3 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 21.14
4 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 6 PB 21.41
5 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 21.44
6 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 21.60
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 18.5.2022 - 19:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.86
2 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.50
3 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.76
4 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 21.96
5 Bára PletichováBára Pletichová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 22.48
6 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 23.58
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 18.5.2022 - 19:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.81
2 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 21.73
3 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.11
4 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.39
5 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 23.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HolubováAdéla Holubová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.33
2 Alžběta ŠteflováAlžběta Šteflová 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 20.51
2 Julie MatějíčkováJulie Matějíčková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 PB 20.51
4 Valentýna VosykováValentýna Vosyková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 20.81
5 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 AK ŽatecAK Žatec 2 PB 20.84
6 Kateřina HoškováKateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 20.85
7 Nikola PlacháNikola Plachá 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 20.86
8 Karolína KňavováKarolína Kňavová 08 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 20.88
9 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 PB 21.01
10 Antonie KrejčíAntonie Krejčí 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 21.14
11 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 6 PB 21.41
12 Nikola VintrováNikola Vintrová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 21.44
13 Lucie HamerníkováLucie Hamerníková 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 21.50
14 Michaela DleskováMichaela Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 21.60
15 Tereza DleskováTereza Dlesková 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6 21.73
16 Valentýna LinhartováValentýna Linhartová 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 21.76
17 Karolína FojtíkováKarolína Fojtíková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 21.96
18 Karolína HyklováKarolína Hyklová 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.11
19 Magdalena StaňkováMagdalena Staňková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.39
20 Bára PletichováBára Pletichová 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 PB 22.48
21 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 23.41
22 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 23.58
Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 18:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.35
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.92
3 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.95
4 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.95
5 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.67
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 18:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 4 PB 23.53
2 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.06
3 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 24.40
4 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 25.45
5 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 5 26.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 18.5.2022 - 18:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.87
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 25.04
3 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.56
4 Jan ZelinkaJan Zelinka 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 26.63
5 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 5 28.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.35
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.92
3 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.95
3 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 22.95
5 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 4 PB 23.53
6 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.67
7 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 24.06
8 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 PB 24.40
9 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.87
10 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 25.04
11 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 25.45
12 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.56
13 Matěj LněníčekMatěj Lněníček 04 AK ŽatecAK Žatec 5 26.19
14 Jan ZelinkaJan Zelinka 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 26.63
15 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 5 28.11

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 18:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 25.88
2 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 27.12
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.52
4 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 27.65
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 PB 28.54
2 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 29.34
3 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 29.35
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 30.04
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 25.88
2 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 PB 27.12
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 27.52
4 Daniela VernerováDaniela Vernerová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 27.65
5 Klára MichalovaKlára Michalova 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 PB 28.54
6 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 29.34
7 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 29.35
8 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 30.04

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 38.88
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 38.93
3 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 40.14
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 40.16
5 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 41.35
6 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 43.18
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 41.22
2 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 42.39
3 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 43.36
4 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 44.21
5 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 44.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠašekMatěj Šašek 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 38.88
2 Václav BenešVáclav Beneš 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 38.93
3 Marek NajmanMarek Najman 07 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 40.14
4 Neil Jonáš HeadNeil Jonáš Head 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 5 40.16
5 Matěj NosMatěj Nos 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 41.22
6 Matyáš NádaskýMatyáš Nádaský 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 41.35
7 Lukáš Adam BennourLukáš Adam Bennour 07 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 42.39
8 Josef EliášJosef Eliáš 08 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 43.18
9 Matyáš ZárubaMatyáš Záruba 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 43.36
10 Matyáš HradskýMatyáš Hradský 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 44.21
11 Daniel MajákDaniel Maják 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 44.58

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 43.09
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 43.15
3 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 6 PB 44.10
4 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 AK ŽatecAK Žatec 1 PB 44.13
5 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 44.94
6 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 45.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 17:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 45.20
2 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 4 PB 45.45
3 Olga KrulichováOlga Krulichová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 48.62
4 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 50.40
5 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 51.21
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DavídkováBarbora Davídková 07 AK MostAK Most 4 PB 43.09
2 Tereza KyjankováTereza Kyjanková 08 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 43.15
3 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 6 PB 44.10
4 Adéla FreibergováAdéla Freibergová 07 AK ŽatecAK Žatec 1 PB 44.13
5 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 3 44.94
6 Michaela KáňováMichaela Káňová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 45.20
7 Izabela KřížováIzabela Křížová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 45.28
8 Emma ThiebautEmma Thiebaut 08 AK MostAK Most 4 PB 45.45
9 Olga KrulichováOlga Krulichová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 48.62
10 Eliška BurešováEliška Burešová 08 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 PB 50.40
11 Beata ŠafránkováBeata Šafránková 08 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 PB 51.21

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 18.5.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 PB 50.02
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 50.10
3 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 50.99
4 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 53.88
5 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 SB 55.31
6 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 55.68
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 18.5.2022 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 54.84
2 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.17
3 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 55.50
4 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 57.20
5 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 6 64.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 4 PB 50.02
2 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 50.10
3 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 50.99
4 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 53.88
5 Jan HavlátJan Havlát 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 54.84
6 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.17
7 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 SB 55.31
8 Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 55.50
9 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 55.68
10 Josef KováčJosef Kováč 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 57.20
11 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 6 64.86

400 m - Ženy

(st, 18.5.2022 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 61.87
2 Martina NosováMartina Nosová 81 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3 PB 65.97
3 Pavlína VozankováPavlína Vozanková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 67.61
4 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 PB 69.20
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci

(st, 18.5.2022 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 1 2:27.79 516.00
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2 2:28.19 512.00
3 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 PB 2:33.61 454.00
4 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 2:40.32 387.00
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 9 PB 2:43.54 357.00
6 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 6 PB 2:46.20 333.00
7 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 PB 2:47.53 321.00
8 Mikuláš StrakaMikuláš Straka 11 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 8 2:54.72 260.00
9 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10 2:58.59 230.00
10 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 7 3:10.82 146.00
Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina 11 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(st, 18.5.2022 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 1 PB 2:30.34 689.00
2 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:41.89 551.00
3 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 2:42.71 542.00
4 Šárka SucháŠárka Suchá 10 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 17 PB 2:43.64 532.00
5 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 14 PB 2:45.84 508.00
6 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 5 PB 2:49.03 474.00
7 Noemi MajákNoemi Maják 09 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 4 PB 2:49.47 469.00
8 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 19 PB 2:49.98 464.00
9 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16 PB 2:53.31 430.00
10 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13 2:54.49 418.00
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 PB 2:55.21 411.00
12 Nela ŠulcováNela Šulcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 18 PB 2:55.64 407.00
13 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:56.90 395.00
14 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12 PB 2:59.71 368.00
15 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 10 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 10 3:04.86 321.00
16 Karolína VaškováKarolína Vašková 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22 3:11.15 269.00
17 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 21 PB 3:11.86 263.00
18 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 9 3:24.47 171.00
19 Michaela KrejčováMichaela Krejčová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 11 3:26.10 161.00
20 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 20 3:29.62 139.00
21 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 3:32.94 120.00
Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková 09 ASK LovosiceASK Lovosice 15 DNS
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 18.5.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ValentaJan Valenta
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 11 4.87 +0.2 m/s 4.83  0,90 4.75  -0,60 4.87  0,20 4.87 358.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
AK BílinaAK Bílina
10 9 4.46 +2.1 m/s 4.46  2,10 2.44 x 4.46 283.00
3 Radek VaníkRadek Vaník
AK BílinaAK Bílina
10 10 4.04 +1.1 m/s 4.04  1,10 x 3.99  -0,70 4.04 212.00
4 Matěj SmetanaMatěj Smetana
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 6 SB 3.99 +0.7 m/s 3.98  1,00 3.98  -0,20 3.99  0,70 3.99 204.00
5 Tomáš LaurichTomáš Laurich
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 5 SB 3.90 +0.4 m/s 3.89  1,30 3.85  0,30 3.90  0,40 3.90 190.00
6 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 3 PB 3.74 -0.3 m/s 3.74  -0,30 3.52  -0,90 3.66  -0,40 3.74 165.00
7 Jakub ParkmanJakub Parkman
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 4 3.65 +0.9 m/s 3.65  0,90 3.57  -0,40 3.40  0,50 3.65 152.00
8 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
11 2 3.58 -0.2 m/s 3.43  0,70 3.52  -1,20 3.58  -0,20 3.58 142.00
9 Antonín KošařAntonín Košař
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
09 7 3.34 -0.2 m/s x x 3.34  -0,20 3.34 108.00
10 Mikuláš StrakaMikuláš Straka
Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň
11 1 PB 3.11 +0.7 m/s 3.11  0,70 3.01  -1,40 2.69  -0,40 3.11 79.00
Vít KvasňaVít Kvasňa
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
10 8 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 18.5.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PechánkováTereza Pechánková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 21 PB 4.34 -0.8 m/s 3.74  1,60 3.98  -0,50 4.34  -0,80 4.34 388.00
2 Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková
ASK LovosiceASK Lovosice
09 22 4.04 -1.0 m/s x x 4.04  -1,00 4.04 317.00
3 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 17 PB 3.96 -0.7 m/s x 3.74  -2,00 3.96  -0,70 3.96 299.00
4 Tereza TschernayováTereza Tschernayová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 19 3.88 +0.1 m/s 3.63  1,10 3.75  -1,10 3.88  0,10 3.88 281.00
5 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 18 3.87 -0.4 m/s 3.72  1,40 3.74  -1,20 3.87  -0,40 3.87 279.00
6 Barbora PelánováBarbora Pelánová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
09 16 3.84 +2.0 m/s 3.84  2,00 3.52  -1,80 3.63  -1,30 3.84 272.00
7 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 11 PB 3.83 +1.9 m/s 3.83  1,90 x x 3.83 270.00
8 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 20 3.81 -0.1 m/s 3.81  -0,10 x x 3.81 265.00
9 Nikola KlailováNikola Klailová
AK MostAK Most
09 12 PB 3.74 +0.4 m/s 3.56  1,20 3.63  -1,00 3.74  0,40 3.74 250.00
10 Nella BřečkováNella Břečková
AK MostAK Most
09 6 PB 3.72 +1.2 m/s 3.48  1,20 3.27  0,60 3.72  1,20 3.72 246.00
11 Noemi MajákNoemi Maják
Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň
09 13 PB 3.66 -0.7 m/s 3.47  1,80 3.11  -0,20 3.66  -0,70 3.66 233.00
12 Nela ŠulcováNela Šulcová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
09 15 3.63 +0.2 m/s x 3.61  -0,90 3.63  0,20 3.63 227.00
13 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 9 PB 3.54 -0.3 m/s 3.45  0,70 3.53  -0,40 3.54  -0,30 3.54 208.00
14 Karolína VaškováKarolína Vašková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
10 3 PB 3.45 +1.8 m/s 3.45  1,80 2.99  0,60 3.26  1,50 3.45 190.00
15 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
10 1 PB 3.44 +0.2 m/s 3.31  1,10 3.44  0,20 3.38  -1,30 3.44 188.00
16 Šárka SucháŠárka Suchá
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
10 4 PB 3.24 +0.9 m/s 3.24  0,90 3.15  1,40 3.13  2,40 3.24 150.00
17 Michaela KrejčováMichaela Krejčová
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
11 8 3.23 -0.3 m/s 3.12  0,50 2.93  -1,20 3.23  -0,30 3.23 148.00
18 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
10 2 PB 3.21 -1.3 m/s 3.08  0,50 2.96  0,30 3.21  -1,30 3.21 144.00
19 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 10 3.18 -0.3 m/s 3.01  1,90 3.18  -0,30 3.14  -0,10 3.18 139.00
20 Edita BlailováEdita Blailová
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
09 7 3.18 +0.9 m/s 2.79  1,00 3.18  0,90 3.05  0,70 3.18 139.00
21 Klara ThiebautKlara Thiebaut
AK MostAK Most
11 5 3.10 +2.4 m/s 2.81 -0.8 m/s 2.79  1,20 2.81  -0,80 3.10  2,40 3.10 124.00
22 Barbora KalašováBarbora Kalašová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
09 14 2.05 +2.3 m/s 2.05  2,30 x x 2.05 0.00
Celkem 22 závodníků
trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj SmetanaMatěj Smetana 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1027
2 Arnošt SlaměníkArnošt Slaměník 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0988
3 Jan ValentaJan Valenta 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0959
4 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 10 AK BílinaAK Bílina 0925
5 Tomáš LaurichTomáš Laurich 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0863
6 Antonín KošařAntonín Košař 09 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0786
7 Tobiáš NádaskýTobiáš Nádaský 11 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0673
8 Jakub ParkmanJakub Parkman 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0551
9 Mikuláš StrakaMikuláš Straka 11 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 0419
Radek VaníkRadek Vaník 10 AK BílinaAK Bílina DNF
Vít KvasňaVít Kvasňa 10 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. DNF
Celkem 11 závodníků
trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nella BřečkováNella Břečková 09 AK MostAK Most 1548
2 Tereza PechánkováTereza Pechánková 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1532
3 Barbora PelánováBarbora Pelánová 09 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1425
4 Klára ŠustáčkováKlára Šustáčková 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1379
5 Adriana ŘimsováAdriana Řimsová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1319
6 Edita BlailováEdita Blailová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1228
7 Magdaléna PiramovskáMagdaléna Piramovská 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1209
8 Zuzana MarkowiczováZuzana Markowiczová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1194
9 Tereza TschernayováTereza Tschernayová 09 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1165
10 Noemi MajákNoemi Maják 09 Běžecký klub F-C KadaňBěžecký klub F-C Kadaň 1140
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1106
12 Nela ŠulcováNela Šulcová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1051
13 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 10 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 0983
14 Klara ThiebautKlara Thiebaut 11 AK MostAK Most 0982
15 Nikola KlailováNikola Klailová 09 AK MostAK Most 0979
16 Šárka SucháŠárka Suchá 10 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 0979
17 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 10 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 0935
18 Laura Anna ThorandováLaura Anna Thorandová 09 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0865
19 Barbora KalašováBarbora Kalašová 09 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0835
20 Karolína VaškováKarolína Vašková 10 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 0828
21 Michaela KrejčováMichaela Krejčová 11 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 0608
Agáta PšeničkováAgáta Pšeničková 09 ASK LovosiceASK Lovosice DNF
Celkem 22 závodníků