Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mladšího žactva JmKAS, sk. A

Blansko (2. 6. 2022)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 15:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jakub BezděkJakub Bezděk 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 08.02 11.00
2 26 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.31 9.00
3 10 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 08.38 8.00
4 43 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.58 7.00
5 2 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.63 6.00
6 21 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 7 PB 08.67 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 15:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 51 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 08.75 4.00
2 67 Tobiáš ŽákTobiáš Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 08.90 2.00
3 60 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 09.14 1.00
4 64 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 09.27
5 50 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 09.36
6 48 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.39
7 42 Adam KoudelkaAdam Koudelka 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.53
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 15:25) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 1 PB 09.43
2 32 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC Brno BJAC Brno B 4 PB 09.49
3 12 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 09.65
4 57 Robin VávraRobin Vávra 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 09.67
5 9 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 09.69
6 11 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 09.73
7 18 Jan HolešovskýJan Holešovský 11 BYAC BrnoBYAC Brno 7 PB 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 15:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.84 3.00
2 52 Lukáš HolýLukáš Holý 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 09.40
3 6 Matěj MusilMatěj Musil 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.55
4 31 Adam CurranAdam Curran 11 JAC Brno BJAC Brno B 4 PB 10.00
5 34 Matyas VymazalMatyas Vymazal 11 JAC Brno BJAC Brno B 5 PB 10.45
6 33 Josef VeselýJosef Veselý 11 JAC Brno BJAC Brno B 3 PB 11.73
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jakub BezděkJakub Bezděk 09 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 08.02 11.00
2 26 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.31 9.00
3 10 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 08.38 8.00
4 43 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 08.58 7.00
5 2 Sebastian HudecSebastian Hudec 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 08.63 6.00
6 21 Matouš LopourMatouš Lopour 09 BYAC BrnoBYAC Brno 7 PB 08.67 5.00
7 51 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 08.75 4.00
8 44 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.84 3.00
9 67 Tobiáš ŽákTobiáš Žák 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 08.90 2.00
10 60 David FujcikDavid Fujcik 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 09.14 1.00
11 64 Michal RajnohaMichal Rajnoha 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 PB 09.27
12 50 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 09.36
13 48 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.39
14 52 Lukáš HolýLukáš Holý 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 09.40
15 23 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 1 PB 09.43
16 32 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC Brno BJAC Brno B 4 PB 09.49
17 42 Adam KoudelkaAdam Koudelka 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.53
18 6 Matěj MusilMatěj Musil 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.55
19 12 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 09.65
20 57 Robin VávraRobin Vávra 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 09.67
21 9 Vít NevřivaVít Nevřiva 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 09.69
22 11 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 09.73
23 18 Jan HolešovskýJan Holešovský 11 BYAC BrnoBYAC Brno 7 PB 09.88
24 31 Adam CurranAdam Curran 11 JAC Brno BJAC Brno B 4 PB 10.00
25 34 Matyas VymazalMatyas Vymazal 11 JAC Brno BJAC Brno B 5 PB 10.45
26 33 Josef VeselýJosef Veselý 11 JAC Brno BJAC Brno B 3 PB 11.73

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.21 11.00
2 148 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.43 9.00
3 117 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 08.45 8.00
4 84 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.76 7.00
5 90 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 08.86 6.00
6 96 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 08.94 3.00
7 91 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.97 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 08.89 5.00
2 149 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.01 1.00
3 71 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.04
4 106 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 09.14
5 165 Zuzana CambalováZuzana Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 09.16
6 133 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.36
7 110 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 09.40
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.19
2 147 Hana PichováHana Pichová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.23
3 154 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.23
4 113 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 09.27
5 160 Julie PtáčkováJulie Ptáčková 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 09.35
MS 138 Lucie HradílkováLucie Hradílková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.36
7 152 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.48
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 15:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 09.29
2 144 Andrea LeberováAndrea Leberová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.49
3 124 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC Brno BJAC Brno B 4 09.53
4 123 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 09.74
5 73 Nikola TiokováNikola Tioková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 09.76
6 93 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 09.79
7 150 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.85
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 2.6.2022 - 15:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 09.71
2 87 Marie ŘíháčkováMarie Říháčková 11 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 09.86
3 107 Dominika FilkováDominika Filková 11 JAC BrnoJAC Brno 7 10.21
4 121 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC Brno BJAC Brno B 1 10.49
5 131 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 10.53
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 2.6.2022 - 15:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.92 4.00
2 156 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.09
3 108 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 09.29
4 83 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 09.53
5 125 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 PB 09.70
6 105 Sandra BurešováSandra Burešová 11 JAC Brno BJAC Brno B 5 10.40
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 08.21 11.00
2 148 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 08.43 9.00
3 117 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 08.45 8.00
4 84 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.76 7.00
5 90 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 08.86 6.00
6 161 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 08.89 5.00
7 166 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.92 4.00
8 96 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 08.94 3.00
9 91 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 08.97 2.00
10 149 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 09.01 1.00
11 71 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 7 PB 09.04
12 156 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 09.09
13 106 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 09.14
14 165 Zuzana CambalováZuzana Cambalová 11 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 PB 09.16
15 135 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 09.19
16 147 Hana PichováHana Pichová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 09.23
16 154 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.23
18 113 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 09.27
19 70 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 09.29
19 108 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 09.29
21 160 Julie PtáčkováJulie Ptáčková 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 09.35
22 133 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.36
22 138 Lucie HradílkováLucie Hradílková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 09.36
24 110 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 09.40
25 152 Barbora VérostováBarbora Vérostová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 09.48
26 144 Andrea LeberováAndrea Leberová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.49
27 124 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC Brno BJAC Brno B 4 09.53
27 83 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 PB 09.53
29 125 Alice BořilováAlice Bořilová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 PB 09.70
30 120 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová 10 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 09.71
31 123 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 09.74
32 73 Nikola TiokováNikola Tioková 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 09.76
33 93 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 09.79
34 150 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.85
35 87 Marie ŘíháčkováMarie Říháčková 11 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 09.86
36 107 Dominika FilkováDominika Filková 11 JAC BrnoJAC Brno 7 10.21
37 105 Sandra BurešováSandra Burešová 11 JAC Brno BJAC Brno B 5 10.40
38 121 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC Brno BJAC Brno B 1 10.49
39 131 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 10.53

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 20.37 9.00
2 56 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 20.38 8.00
3 43 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 20.48 7.00
4 19 František HrubanFrantišek Hruban 09 BYAC BrnoBYAC Brno 6 PB 21.09 5.00
5 13 Eduard JílekEduard Jílek 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.26 4.00
6 51 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 21.55 3.00
Poznámky:
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 22.28 1.00
2 48 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.49
3 23 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 23.58
4 47 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 24.04
5 34 Matyas VymazalMatyas Vymazal 11 JAC Brno BJAC Brno B 6 PB 25.93
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Dominik KuběnaDominik Kuběna 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.80 2.00
2 55 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 22.89
3 59 Vít CimalaVít Cimala 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 24.17
4 29 Radovan VöröšRadovan Vöröš 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 24.65
5 58 Samuel VykypělSamuel Vykypěl 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 25.53
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 17:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jakub BezděkJakub Bezděk 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 19.44 11.00
2 7 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 20.73 6.00
3 12 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.50
4 18 Jan HolešovskýJan Holešovský 11 BYAC BrnoBYAC Brno 5 24.75
5 33 Josef VeselýJosef Veselý 11 JAC Brno BJAC Brno B 6 29.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jakub BezděkJakub Bezděk 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 19.44 11.00
2 62 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 20.37 9.00
3 56 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 20.38 8.00
4 43 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 20.48 7.00
5 7 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 20.73 6.00
6 19 František HrubanFrantišek Hruban 09 BYAC BrnoBYAC Brno 6 PB 21.09 5.00
7 13 Eduard JílekEduard Jílek 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.26 4.00
8 51 Gabriel HolečekGabriel Holeček 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 PB 21.55 3.00
9 63 Dominik KuběnaDominik Kuběna 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.80 2.00
10 25 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 22.28 1.00
11 55 Matyáš TejralMatyáš Tejral 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 22.89
12 48 Michael SlabýMichael Slabý 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 23.49
13 23 Samuel SeluckýSamuel Selucký 11 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 23.58
14 47 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 24.04
15 59 Vít CimalaVít Cimala 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 24.17
16 12 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.50
17 29 Radovan VöröšRadovan Vöröš 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 24.65
18 18 Jan HolešovskýJan Holešovský 11 BYAC BrnoBYAC Brno 5 24.75
19 58 Samuel VykypělSamuel Vykypěl 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 25.53
20 34 Matyas VymazalMatyas Vymazal 11 JAC Brno BJAC Brno B 6 PB 25.93
21 33 Josef VeselýJosef Veselý 11 JAC Brno BJAC Brno B 6 29.47

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 19.84 9.00
2 79 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 19.87 8.00
3 148 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 20.35 7.00
4 84 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 20.78 6.00
5 167 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 21.05 5.00
6 126 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 21.17 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 SB 21.30 3.00
2 161 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 21.60 2.00
3 141 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 21.85
4 168 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 21.86
5 90 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 21.91
6 130 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 22.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 19.74 11.00
2 91 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 21.77 1.00
3 157 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 22.11
4 136 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 22.19
5 114 Natálie HortováNatálie Hortová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 23.16
6 78 Adéla CerovskáAdéla Cerovská 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 23.64
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 94 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 23.63
2 159 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 23.72
3 120 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 23.93
4 87 Marie ŘíháčkováMarie Říháčková 11 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 24.64
5 93 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 24.88
6 118 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 24.90
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.89
2 163 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.20
3 66 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 24.91
4 107 Dominika FilkováDominika Filková 11 JAC BrnoJAC Brno 5 26.02
5 131 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 PB 26.62
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 22.21
2 155 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 23.69
3 158 Stela KaniováStela Kaniová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 23.71
4 89 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 24.74
5 95 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 25.22
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 21.81
2 147 Hana PichováHana Pichová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 22.50
3 108 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 23.08
4 105 Sandra BurešováSandra Burešová 11 JAC Brno BJAC Brno B 4 25.78
121 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC Brno BJAC Brno B 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla TP 17.3.1 (neběžela v přidělené dráze)
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 2.6.2022 - 18:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC Brno BJAC Brno B 2 24.15
MS 153 Lucie VránováLucie Vránová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 24.31
3 104 Amálie BlažkováAmálie Blažková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 25.62
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 19.74 11.00
2 72 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 19.84 9.00
3 79 Anna CerovskáAnna Cerovská 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 19.87 8.00
4 148 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 20.35 7.00
5 84 Karolína SchelleKarolína Schelle 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 20.78 6.00
6 167 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 21.05 5.00
7 126 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 PB 21.17 4.00
8 117 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová 09 JAC BrnoJAC Brno 3 SB 21.30 3.00
9 161 Klára SachsováKlára Sachsová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 PB 21.60 2.00
10 91 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 21.77 1.00
11 96 Lucie HavránkováLucie Havránková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 21.81
12 141 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 21.85
13 168 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 21.86
14 166 Sofie KántorováSofie Kántorová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 21.89
15 90 Barbora KschwendováBarbora Kschwendová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 PB 21.91
16 157 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 22.11
17 130 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 22.17
18 136 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 22.19
19 162 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 PB 22.21
20 147 Hana PichováHana Pichová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 22.50
21 108 Nikol ForstováNikol Forstová 11 JAC BrnoJAC Brno 3 23.08
22 114 Natálie HortováNatálie Hortová 10 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 23.16
23 94 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 PB 23.63
24 78 Adéla CerovskáAdéla Cerovská 11 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 23.64
25 155 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 23.69
26 158 Stela KaniováStela Kaniová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 23.71
27 159 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 23.72
28 120 Alžběta NavrátilováAlžběta Navrátilová 10 JAC BrnoJAC Brno 1 PB 23.93
29 124 Ema VaňkováEma Vaňková 11 JAC Brno BJAC Brno B 2 24.15
30 163 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.20
31 153 Lucie VránováLucie Vránová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 24.31
32 87 Marie ŘíháčkováMarie Říháčková 11 BYAC BrnoBYAC Brno 2 PB 24.64
33 89 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 24.74
34 93 Lucie OndráčkováLucie Ondráčková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 24.88
35 118 Eliška MaláEliška Malá 10 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 24.90
36 66 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 24.91
37 95 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 25.22
38 104 Amálie BlažkováAmálie Blažková 09 JAC BrnoJAC Brno 3 25.62
39 105 Sandra BurešováSandra Burešová 11 JAC Brno BJAC Brno B 4 25.78
40 107 Dominika FilkováDominika Filková 11 JAC BrnoJAC Brno 5 26.02
41 131 Sabina StřeleckáSabina Střelecká 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 PB 26.62
121 Liliana SchmausováLiliana Schmausová 11 JAC Brno BJAC Brno B 6 DQ

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 43.63 11.00
2 10 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 44.67 9.00
3 56 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 45.11 8.00
4 44 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.24 4.00
5 25 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 50.25
6 52 Lukáš HolýLukáš Holý 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 51.01
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 František HrubanFrantišek Hruban 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 PB 46.59 6.00
2 65 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 46.60 5.00
3 15 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 50.00 2.00
4 53 Václav RumlenaVáclav Rumlena 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 50.24 1.00
5 50 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 55.09
6 58 Samuel VykypělSamuel Vykypěl 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 55.98
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 45.74 7.00
2 45 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 49.05 3.00
3 59 Vít CimalaVít Cimala 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.94
4 31 Adam CurranAdam Curran 11 JAC Brno BJAC Brno B 3 56.70
5 17 Matyas ČernýMatyas Černý 10 BYAC BrnoBYAC Brno 5 57.99
41 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla TP 17.3.1 (neběžel v přidělené dráze)
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 PB 43.63 11.00
2 10 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 PB 44.67 9.00
3 56 Vojtěch TruskaVojtěch Truska 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 45.11 8.00
4 1 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 45.74 7.00
5 19 František HrubanFrantišek Hruban 09 BYAC BrnoBYAC Brno 3 PB 46.59 6.00
6 65 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 46.60 5.00
7 44 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 47.24 4.00
8 45 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 49.05 3.00
9 15 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 50.00 2.00
10 53 Václav RumlenaVáclav Rumlena 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 50.24 1.00
11 25 Štěpán CeltaŠtěpán Celta 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 50.25
12 52 Lukáš HolýLukáš Holý 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 51.01
13 59 Vít CimalaVít Cimala 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 51.94
14 50 Oliver BezděkOliver Bezděk 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 55.09
15 58 Samuel VykypělSamuel Vykypěl 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 55.98
16 31 Adam CurranAdam Curran 11 JAC Brno BJAC Brno B 3 56.70
17 17 Matyas ČernýMatyas Černý 10 BYAC BrnoBYAC Brno 5 57.99
41 Martin FicMartin Fic 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DQ

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 44.30 9.00
2 82 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 44.80 8.00
3 134 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.26 7.00
4 85 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 46.67 6.00
5 167 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 46.94 5.00
6 141 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 47.44 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 47.07 4.00
2 162 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 47.61 2.00
3 136 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 47.86
4 130 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 47.95
5 155 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 50.92
6 110 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 JAC BrnoJAC Brno 6 51.64
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 135 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 50.12
2 159 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 51.99
3 70 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 52.51
4 150 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.52
5 94 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 53.82
6 92 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 54.65
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 54.01
MS 123 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 JAC BrnoJAC Brno 6 54.58
3 87 Marie ŘíháčkováMarie Říháčková 11 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 54.90
4 163 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.58
5 66 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 56.40
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 47.73 1.00
2 158 Stela KaniováStela Kaniová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 50.17
3 83 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 52.66
4 97 Katka HorákováKatka Horáková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 53.59
5 88 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 58.05
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 44.28 11.00
2 76 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 51.90
3 77 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 52.59
MS 153 Lucie VránováLucie Vránová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 52.65
143 Eliška KulhaváEliška Kulhavá 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla TP 17.3.1 (neběžela v přidělené dráze)
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 PB 44.28 11.00
2 86 Natália WilksováNatália Wilksová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 44.30 9.00
3 82 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 44.80 8.00
4 134 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 46.26 7.00
5 85 Marie SoučkováMarie Součková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 46.67 6.00
6 167 Nela PavlíkováNela Pavlíková 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 46.94 5.00
7 157 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 PB 47.07 4.00
8 141 Eliška KnotkováEliška Knotková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 47.44 3.00
9 162 Julie ŠvecováJulie Švecová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 47.61 2.00
10 133 Ema BurešováEma Burešová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 47.73 1.00
11 136 Julie HojačováJulie Hojačová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 47.86
12 130 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 47.95
13 135 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 50.12
14 158 Stela KaniováStela Kaniová 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 50.17
15 155 Nami DarkwahNami Darkwah 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 PB 50.92
16 110 Sofie HamplováSofie Hamplová 11 JAC BrnoJAC Brno 6 51.64
17 76 Mariana BřezíkováMariana Březíková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 PB 51.90
18 159 Helena KřížováHelena Křížová 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 PB 51.99
19 70 Nikol KuběnováNikol Kuběnová 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 PB 52.51
20 77 Ema BurgerováEma Burgerová 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 52.59
21 153 Lucie VránováLucie Vránová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 52.65
22 83 Michelle RotnáglováMichelle Rotnáglová 10 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 52.66
23 150 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.52
24 97 Katka HorákováKatka Horáková 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 53.59
25 94 Michaela RoudnáMichaela Roudná 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 53.82
26 95 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková 11 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 5 PB 54.01
27 123 Juliana SkýbováJuliana Skýbová 10 JAC BrnoJAC Brno 6 54.58
28 92 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 PB 54.65
29 87 Marie ŘíháčkováMarie Říháčková 11 BYAC BrnoBYAC Brno 4 PB 54.90
30 163 Lucie BergerováLucie Bergerová 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.58
31 66 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 2 56.40
32 88 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 58.05
143 Eliška KulhaváEliška Kulhavá 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 DQ

1500 m - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Marek HübelMarek Hübel 10 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 5:43.63 11.00
2 57 Robin VávraRobin Vávra 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10 5:47.53 9.00
3 54 Jakub StojanJakub Stojan 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 5:47.73 8.00
4 32 Filip UrbánekFilip Urbánek 10 JAC Brno BJAC Brno B 9 5:48.09 7.00
5 29 Radovan VöröšRadovan Vöröš 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 11 5:55.49 6.00
6 6 Matěj MusilMatěj Musil 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 5:55.66 5.00
7 30 Jiří ZavřelJiří Zavřel 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 12 5:57.17 4.00
8 37 Jiří HelánJiří Helán 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 PB 5:58.50 3.00
9 46 David NovákDavid Novák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 5:59.51 2.00
10 38 Vítek LánaVítek Lána 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 6:10.92 1.00
11 20 Jan ChaloupkaJan Chaloupka 10 BYAC BrnoBYAC Brno 3 6:21.07
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 126 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 PB 5:21.80 11.00
2 168 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 5:28.39 9.00
3 156 Leontýna HladkáLeontýna Hladká 10 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 5:33.53 8.00
4 160 Julie PtáčkováJulie Ptáčková 09 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 13 5:44.86 7.00
5 89 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 8 5:49.32 6.00
6 99 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová 10 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 12 5:53.83 5.00
7 106 Johana DrábkováJohana Drábková 09 JAC BrnoJAC Brno 2 6:03.81 4.00
8 112 Kornélie HofrováKornélie Hofrová 10 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 6:03.90 3.00
9 81 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 PB 6:08.60 2.00
10 137 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 6:10.76 1.00
11 113 Anna HorkáAnna Horká 11 JAC BrnoJAC Brno 7 6:15.25
12 140 Amálie KavalcováAmálie Kavalcová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 6:18.83
13 116 Karolína KubátováKarolína Kubátová 10 JAC Brno BJAC Brno B 10 6:29.49
Celkem 13 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 15:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 09.70 11.00
2 43 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.73 9.00
3 13 Eduard JílekEduard Jílek 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 10.22 8.00
4 7 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 10.57 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 10.26 7.00
2 36 Jonáš HálaJonáš Hála 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.54 6.00
3 44 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 10.80 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 PB 09.70 11.00
2 43 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.73 9.00
3 13 Eduard JílekEduard Jílek 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 10.22 8.00
4 3 Matěj KoupýMatěj Koupý 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 PB 10.26 7.00
5 36 Jonáš HálaJonáš Hála 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.54 6.00
6 7 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 10 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 6 10.57 5.00
7 44 Tymur KyselovTymur Kyselov 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 PB 10.80 4.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 15:10) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.54 11.00
2 139 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 10.30 8.00
3 82 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.31 7.00
4 122 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 10.31 6.00
5 134 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 10.31 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 15:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 148 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 10.20 9.00
2 69 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 11.42 4.00
3 151 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.57 3.00
4 129 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 11.62 2.00
5 126 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 11.69 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 146 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 09.54 11.00
2 148 Kateřina StroblováKateřina Stroblová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 10.20 9.00
3 139 Barbora KaraffováBarbora Karaffová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 10.30 8.00
4 82 Sára ProcházkováSára Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 10.31 7.00
4 122 Natálie SkálováNatálie Skálová 09 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 10.31 6.00
4 134 Leontýna EliášováLeontýna Eliášová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 10.31 5.00
7 69 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 3 11.42 4.00
8 151 Kristýna ToušováKristýna Toušová 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11.57 3.00
9 129 Pavla PoláškováPavla Polášková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 PB 11.62 2.00
10 126 Rozálie HájkováRozálie Hájková 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 11.69 1.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Tejral, Rumlena, Holeček, Truska Tejral, Rumlena, Holeček, Truska SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 33.70 9.00
2 60 Fujcik, Hübel, Úlehla, Rajnoha Fujcik, Hübel, Úlehla, Rajnoha VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 35.10 8.00
3 42 Koudelka, Lang, Slabý, Vašut Koudelka, Lang, Slabý, Vašut AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 35.91 7.00
4 24 Visingr, Holešovský, Selucký, Chaloupka Visingr, Holešovský, Selucký, Chaloupka BYAC BrnoBYAC Brno 2 37.81 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Ellinger, Muzikář, Kovařík, Hudec Ellinger, Muzikář, Kovařík, Hudec Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 33.46 11.00
2 5 Kuběna, Nečas, Nevřiva, Volejník Kuběna, Nečas, Nevřiva, Volejník Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 37.75 6.00
3 27 Ezler, Vöröš, Zavřel, Celta Ezler, Vöröš, Zavřel, Celta Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 37.96 4.00
4 37 Helán, Lána, Vladík, Pazour Helán, Lána, Vladík, Pazour Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 38.11 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Ellinger, Muzikář, Kovařík, Hudec Ellinger, Muzikář, Kovařík, Hudec Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 4 33.46 11.00
2 55 Tejral, Rumlena, Holeček, Truska Tejral, Rumlena, Holeček, Truska SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 33.70 9.00
3 60 Fujcik, Hübel, Úlehla, Rajnoha Fujcik, Hübel, Úlehla, Rajnoha VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 35.10 8.00
4 42 Koudelka, Lang, Slabý, Vašut Koudelka, Lang, Slabý, Vašut AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 35.91 7.00
5 5 Kuběna, Nečas, Nevřiva, Volejník Kuběna, Nečas, Nevřiva, Volejník Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 5 37.75 6.00
6 24 Visingr, Holešovský, Selucký, Chaloupka Visingr, Holešovský, Selucký, Chaloupka BYAC BrnoBYAC Brno 2 37.81 5.00
7 27 Ezler, Vöröš, Zavřel, Celta Ezler, Vöröš, Zavřel, Celta Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 37.96 4.00
8 37 Helán, Lána, Vladík, Pazour Helán, Lána, Vladík, Pazour Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 38.11 3.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 2.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Burešová, Karaffová, Navrátilová, Eliášová Burešová, Karaffová, Navrátilová, Eliášová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 33.33 11.00
2 84 Schelle, Wilksová, Procházková, Krestová Schelle, Wilksová, Procházková, Krestová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 33.99 9.00
3 74 Zamazalová, Jandáková, Kyzlinková, Kuběnová Zamazalová, Jandáková, Kyzlinková, Kuběnová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 34.27 8.00
4 157 Jurová, Švecová, Sachsová, Ptáčková Jurová, Švecová, Sachsová, Ptáčková SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 34.49 7.00
5 94 Roudná, Kschwendová, Novotná, Ondráčková Roudná, Kschwendová, Novotná, Ondráčková Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 36.40 2.00
6 166 Kántorová, Cambalová, Cambalová, Bergerová Kántorová, Cambalová, Cambalová, Bergerová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 36.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 2.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Bezděková, Drápalová, Hamplová, Králová Bezděková, Drápalová, Hamplová, Králová JAC BrnoJAC Brno 4 35.07 6.00
2 136 Hojačová, Knotková, Šauerová, Toušová Hojačová, Knotková, Šauerová, Toušová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 35.32 5.00
3 68 Horbalová, Tioková, Zukalová, Šujanová Horbalová, Tioková, Zukalová, Šujanová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 36.15 3.00
4 109 Halačková, Hatlapatková, Hortová, Navrátilová Halačková, Hatlapatková, Hortová, Navrátilová JAC BrnoJAC Brno 3 37.00
5 83 Rotnáglová, Burgerová, Březíková, Cerovská Rotnáglová, Burgerová, Březíková, Cerovská AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 37.09
6 125 Bořilová, Kubátová, Kubátová, Střelecká Bořilová, Kubátová, Kubátová, Střelecká Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 39.15
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 2.6.2022 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Leberová, Pichová, Vérostová, Zavřelová Leberová, Pichová, Vérostová, Zavřelová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 36.12 4.00
2 132 Ballon-Mierná, Kavalcová, Kubová, Lísková Ballon-Mierná, Kavalcová, Kubová, Lísková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.64 1.00
3 119 Malá, Malá, Horká, Blažková Malá, Malá, Horká, Blažková JAC BrnoJAC Brno 5 38.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Burešová, Karaffová, Navrátilová, Eliášová Burešová, Karaffová, Navrátilová, Eliášová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 33.33 11.00
2 84 Schelle, Wilksová, Procházková, Krestová Schelle, Wilksová, Procházková, Krestová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 33.99 9.00
3 74 Zamazalová, Jandáková, Kyzlinková, Kuběnová Zamazalová, Jandáková, Kyzlinková, Kuběnová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 1 34.27 8.00
4 157 Jurová, Švecová, Sachsová, Ptáčková Jurová, Švecová, Sachsová, Ptáčková SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 34.49 7.00
5 103 Bezděková, Drápalová, Hamplová, Králová Bezděková, Drápalová, Hamplová, Králová JAC BrnoJAC Brno 4 35.07 6.00
6 136 Hojačová, Knotková, Šauerová, Toušová Hojačová, Knotková, Šauerová, Toušová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 35.32 5.00
7 144 Leberová, Pichová, Vérostová, Zavřelová Leberová, Pichová, Vérostová, Zavřelová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 36.12 4.00
8 68 Horbalová, Tioková, Zukalová, Šujanová Horbalová, Tioková, Zukalová, Šujanová Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk... 2 36.15 3.00
9 94 Roudná, Kschwendová, Novotná, Ondráčková Roudná, Kschwendová, Novotná, Ondráčková Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 36.40 2.00
10 132 Ballon-Mierná, Kavalcová, Kubová, Lísková Ballon-Mierná, Kavalcová, Kubová, Lísková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 36.64 1.00
11 166 Kántorová, Cambalová, Cambalová, Bergerová Kántorová, Cambalová, Cambalová, Bergerová VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 36.96
12 109 Halačková, Hatlapatková, Hortová, Navrátilová Halačková, Hatlapatková, Hortová, Navrátilová JAC BrnoJAC Brno 3 37.00
13 83 Rotnáglová, Burgerová, Březíková, Cerovská Rotnáglová, Burgerová, Březíková, Cerovská AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 37.09
14 119 Malá, Malá, Horká, Blažková Malá, Malá, Horká, Blažková JAC BrnoJAC Brno 5 38.45
15 125 Bořilová, Kubátová, Kubátová, Střelecká Bořilová, Kubátová, Kubátová, Střelecká Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 39.15

skok vysoký - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,49 1,52 1,55 1,57 Body
1 3 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 15 PB 1.55 - - o o o xo o o o xo xxo xxx 11.00
2 26 Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 13 PB 1.52 - - o o o o o o o xxo xxx 9.00
3 16 Jakub BezděkJakub Bezděk
BYAC BrnoBYAC Brno
09 12 PB 1.43 - o o o o o o xxx 8.00
4 13 Eduard JílekEduard Jílek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 14 1.43 o o o o o xo o xxx 7.00
5 24 Dominik VisingrDominik Visingr
BYAC BrnoBYAC Brno
09 8 PB 1.43 o o o o o o xo xxx 6.00
6 36 Jonáš HálaJonáš Hála
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 11 PB 1.35 o o o o o xxx 5.00
7 21 Matouš LopourMatouš Lopour
BYAC BrnoBYAC Brno
09 2 PB 1.30 o o o o xxx 4.00
8 28 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 4 PB 1.30 o xo o xo xxx 3.00
9 2 Sebastian HudecSebastian Hudec
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 10 PB 1.30 o o o xxo xxx 2.00
10= 67 Tobiáš ŽákTobiáš Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 5 PB 1.25 o o o xxx 0.50
10= 63 Dominik KuběnaDominik Kuběna
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 1 PB 1.25 o o o xxx 0.50
12 19 František HrubanFrantišek Hruban
BYAC BrnoBYAC Brno
09 9 1.25 o xo xo xxx
13 39 Adam PazourAdam Pazour
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 6 PB 1.25 o o xxo xxx
22 Jan MartinkaJan Martinka
BYAC BrnoBYAC Brno
10 3 NM xxx
20 Jan ChaloupkaJan Chaloupka
BYAC BrnoBYAC Brno
10 7 NM xxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,43 1,46 1,50 Body
1 122 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 12 1.46 - - - - o o o o o xr 11.00
2 79 Anna CerovskáAnna Cerovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 11 PB 1.43 o - o o o o xo xo xxx 9.00
3 132 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 7 PB 1.35 o xo o o xo o xxx 8.00
4 167 Nela PavlíkováNela Pavlíková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 10 PB 1.35 o o o xo xo xxo xxx 7.00
5 145 Pavlína LískováPavlína Lísková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 1 PB 1.30 o o o o o xxx 6.00
6 156 Leontýna HladkáLeontýna Hladká
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 6 PB 1.30 o o xo o o xxx 5.00
7 82 Sára ProcházkováSára Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 2 SB 1.30 - - o o xo xxx 4.00
8 115 Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC BrnoJAC Brno
10 9 1.30 - o o o xxo xxx 3.00
9 112 Kornélie HofrováKornélie Hofrová
JAC BrnoJAC Brno
10 8 1.25 o o o o xxx 2.00
10 103 Barbora BezděkováBarbora Bezděková
JAC BrnoJAC Brno
10 5 PB 1.25 - o xo xo xxx 1.00
11 142 Sophie KubováSophie Kubová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 4 PB 1.20 o xo o xxx
12 100 Anna WhittakerAnna Whittaker
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
09 3 PB 1.15 o xo xxx
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Jonáš HálaJonáš Hála
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 3 PB 4.71 -0.2 m/s 4.33  -1,20 4.71  -0,20 4.10  -0,70 4.71 11.00
2 4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 19 PB 4.38 -0.7 m/s 4.28  -2,40 4.03  -0,40 4.38  -0,70 4.38 9.00
3 28 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 21 PB 4.12 -1.4 m/s 3.91  -1,40 3.94  -0,70 4.12  -1,40 4.12 8.00
4 54 Jakub StojanJakub Stojan
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
09 20 4.09 -1.2 m/s 3.84  -1,70 4.09  -1,20 4.05  -0,30 4.09 7.00
5 53 Václav RumlenaVáclav Rumlena
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 14 PB 3.95 -0.2 m/s 3.95  -0,20 x 3.74  -0,80 3.95 6.00
6 3 Matěj KoupýMatěj Koupý
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 22 3.94 -0.6 m/s x 3.63  -1,00 3.94  -0,60 3.94 5.00
7 60 David FujcikDavid Fujcik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 17 3.94 -1.5 m/s 3.94  -1,50 x x 3.94 4.00
8 45 Mikuláš LangMikuláš Lang
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 16 3.92 -0.7 m/s 3.92  -0,70 3.75  -1,10 3.85  -1,30 3.92 3.00
9 61 Marek HübelMarek Hübel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 18 3.89 -1.3 m/s 3.89  -1,30 x 3.88 3.89 2.00
10 63 Dominik KuběnaDominik Kuběna
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 4 PB 3.81 +0.4 m/s 3.63  0,30 3.81  0,40 3.09  -0,30 3.81 1.00
11 64 Michal RajnohaMichal Rajnoha
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 15 3.78 -0.5 m/s 3.78  -0,50 3.62  -1,20 3.64  -0,10 3.78
12 39 Adam PazourAdam Pazour
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 5 PB 3.76 +0.2 m/s 3.76  0,20 3.73  0,20 3.48  -1,20 3.76
13 47 Matyáš SapákMatyáš Sapák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 11 PB 3.75 -1.2 m/s 3.67  -0,40 3.75  -1,20 3.64  -1,50 3.75
14 31 Adam CurranAdam Curran
JAC Brno BJAC Brno B
11 2 PB 3.73 +0.8 m/s 3.73  0,80 3.35  -1,00 3.39  -0,80 3.73
15 12 Abbas Al-ShammriAbbas Al-Shammri
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
10 1 PB 3.70 -0.3 m/s 3.70  -0,30 3.42  -2,40 3.55  -0,60 3.70
16 41 Martin FicMartin Fic
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 10 PB 3.59 -1.5 m/s 3.46  -1,60 x 3.59  -1,50 3.59
17 55 Matyáš TejralMatyáš Tejral
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
10 13 3.57 -0.1 m/s 3.57  -0,10 3.45  -0,70 x 3.57
18 65 Tomáš ÚlehlaTomáš Úlehla
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 6 PB 3.49 -0.6 m/s 3.21  -0,30 3.48  0,20 3.49  -0,60 3.49
19 15 Rostislav VondruškaRostislav Vondruška
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 9 PB 3.41 -0.8 m/s 3.41  -0,80 3.19  -0,70 3.33  -0,10 3.41
20 37 Jiří HelánJiří Helán
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 12 3.35 +0.0 m/s 3.06  -0,50 3.35  0,00 3.35  -1,10 3.35
21 33 Josef VeselýJosef Veselý
JAC Brno BJAC Brno B
11 7 PB 2.92 -0.3 m/s 2.83  -0,90 2.92  -0,30 2.78  -0,60 2.92
22 38 Vítek LánaVítek Lána
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 8 2.78 -0.1 m/s x 2.78  -0,10 x 2.78
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina A (čt, 2.6.2022 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Anna CerovskáAnna Cerovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 16 PB 4.75 -0.8 m/s 4.66  -0,70 4.75  -0,80 4.70  -0,60 4.75 11.00
2 117 Karolína MacenauerováKarolína Macenauerová
JAC BrnoJAC Brno
09 15 PB 4.63 +0.3 m/s 4.28  -1,20 4.36  -1,20 4.63  0,30 4.63 9.00
3 122 Natálie SkálováNatálie Skálová
JAC BrnoJAC Brno
09 19 4.60 -1.1 m/s 4.60  -1,10 4.55  -0,70 x 4.60 8.00
4 139 Barbora KaraffováBarbora Karaffová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 18 4.56 -0.3 m/s 4.48  -1,90 4.56  -0,30 4.36  -0,10 4.56 7.00
5 86 Natália WilksováNatália Wilksová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 20 4.25 -1.6 m/s x 4.21  -1,40 4.25  -1,60 4.25 6.00
6 149 Victoria ŠauerováVictoria Šauerová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 13 PB 4.08 -1.1 m/s 4.06  -1,50 4.06  -0,50 4.08  -1,10 4.08 5.00
7 114 Natálie HortováNatálie Hortová
JAC BrnoJAC Brno
10 11 PB 3.94 -1.2 m/s 3.94  -1,20 3.88  -1,10 3.69  -0,60 3.94 4.00
8 137 Natálie HonzíkováNatálie Honzíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 8 PB 3.81 +0.5 m/s x 3.75  -1,00 3.81  0,50 3.81 3.00
9 99 Adéla PřikrylováAdéla Přikrylová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 12 3.77 -1.8 m/s x 3.77  -1,80 x 3.77 1.00
10 168 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 14 PB 3.73 -1.0 m/s 3.73  -1,00 3.66  -0,70 3.63  -0,40 3.73
11 101 Amélie Zahrá BartikováAmélie Zahrá Bartiková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 10 3.70 -0.9 m/s 3.58  -1,20 3.70  -0,90 3.70  -0,50 3.70
12 92 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 4 3.65 -0.9 m/s x x 3.65  -0,90 3.65
13 151 Kristýna ToušováKristýna Toušová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 7 3.60 -1.6 m/s 3.60  -1,60 3.60  -1,60 3.34  0,90 3.60
14 144 Andrea LeberováAndrea Leberová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 6 3.59 +0.8 m/s 3.48  -1,50 3.51  -1,30 3.59  0,80 3.59
15 125 Alice BořilováAlice Bořilová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 3 PB 3.55 -1.7 m/s 3.48  -1,10 3.37  -1,40 3.55  -1,70 3.55
16 130 Kateřina StrachoňováKateřina Strachoňová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 9 3.55 -0.9 m/s 3.04  -1,40 x 3.55  -0,90 3.55
17 71 Nora KyzlinkováNora Kyzlinková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 1 SB 3.53 -1.5 m/s 3.36  -1,40 x 3.53  -1,50 3.53
18 123 Juliana SkýbováJuliana Skýbová
JAC BrnoJAC Brno
10 2 3.36 -0.2 m/s 3.29  -1,10 3.36  -0,20 3.30  0,10 3.36
19 78 Adéla CerovskáAdéla Cerovská
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
11 5 3.12 -1.4 m/s 3.12  -1,40 x 2.20  -1,20 3.12
Celkem 19 závodníků
Skupina B (čt, 2.6.2022 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 135 Marina HajnovičováMarina Hajnovičová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 7 PB 3.80 -0.9 m/s 3.35  -1,20 3.80  -0,90 3.33  -0,90 3.80 2.00
2 89 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
11 16 PB 3.64 -0.5 m/s 3.42  0,00 3.55  -0,20 3.64  -0,50 3.64
MS 138 Lucie HradílkováLucie Hradílková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 18 PB 3.62 -1.8 m/s 3.62  -1,80 3.60  -0,70 3.49  0,10 3.62
4 165 Zuzana CambalováZuzana Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 14 PB 3.55 -0.5 m/s 3.41  -1,80 3.31  -1,10 3.55  -0,50 3.55
5 66 Nikola DokoupilováNikola Dokoupilová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 1 PB 3.50 -1.1 m/s 3.36  -0,30 3.48  -1,50 3.50  -1,10 3.50
6 124 Ema VaňkováEma Vaňková
JAC Brno BJAC Brno B
11 17 PB 3.50 +0.0 m/s 3.15  -1,40 3.22  -1,80 3.50  0,00 3.50
7 108 Nikol ForstováNikol Forstová
JAC BrnoJAC Brno
11 6 PB 3.49 -0.9 m/s 3.31  -1,30 3.49  -0,90 3.39  -0,50 3.49
8 154 Aneta ZavřelováAneta Zavřelová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 20 PB 3.46 -0.6 m/s 3.00  -1,90 3.20  -0,80 3.46  -0,60 3.46
9 96 Lucie HavránkováLucie Havránková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 8 PB 3.37 -0.6 m/s x 3.22  -0,70 3.37  -0,60 3.37
10 95 Zuzana DvořáčkováZuzana Dvořáčková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 15 PB 3.24 -0.5 m/s 3.12  -0,30 3.24  -0,50 3.16  0,10 3.24
11 100 Anna WhittakerAnna Whittaker
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
09 12 PB 3.19 -0.9 m/s 2.99  -1,10 3.19  -0,90 x 3.19
MS 109 Natálie HalačkováNatálie Halačková
JAC BrnoJAC Brno
10 3 PB 3.18 -1.0 m/s 3.18  -1,00 3.15  -1,00 2.90  -0,80 3.18
13 97 Katka HorákováKatka Horáková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 9 PB 3.07 -2.1 m/s 2.94  -0,20 3.01  -1,30 3.07  -2,10 3.07
14 107 Dominika FilkováDominika Filková
JAC BrnoJAC Brno
11 2 PB 2.84 -1.0 m/s 2.84  -1,00 2.79  -0,90 2.51  -0,50 2.84
15 121 Liliana SchmausováLiliana Schmausová
JAC Brno BJAC Brno B
11 10 PB 2.72 -0.7 m/s 2.71  -0,80 2.72  -0,70 2.52  -1,70 2.72
16 105 Sandra BurešováSandra Burešová
JAC Brno BJAC Brno B
11 4 PB 2.64 -1.0 m/s 2.36  -1,20 2.48  -1,40 2.64  -1,00 2.64
MS 143 Eliška KulhaváEliška Kulhavá
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 19 2.59 -1.6 m/s 2.57  -1,90 2.59  -1,60 x 2.59
18 164 Petra CambalováPetra Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 5 PB 2.45 -1.7 m/s 2.45  -1,70 2.36  -0,40 2.45  -0,40 2.45
153 Lucie VránováLucie Vránová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 11 NM x x x -
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 20 09.78 09.78 x 08.95 9.78 11.00
2 85 Marie SoučkováMarie Součková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 19 08.93 x x 08.93 8.93 9.00
3 80 Ema KrestováEma Krestová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 18 08.45 07.85 08.45 08.34 8.45 8.00
4 91 Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 17 08.30 07.91 08.30 07.78 8.30 7.00
5 88 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 14 PB 08.12 07.67 06.94 08.12 8.12 6.00
6 129 Pavla PoláškováPavla Polášková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 16 08.01 07.51 07.65 08.01 8.01 5.00
7 81 Nikol ProcházkováNikol Procházková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 15 07.89 07.32 07.89 06.92 7.89 4.00
8 132 Mariana Ballon-MiernáMariana Ballon-Mierná
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 1 PB 07.39 07.39 07.13 07.21 7.39 3.00
9 111 Markéta HatlapatkováMarkéta Hatlapatková
JAC BrnoJAC Brno
09 13 07.16 06.86 07.16 07.14 7.16 2.00
10 68 Natálie HorbalováNatálie Horbalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 4 PB 07.02 06.00 06.27 07.02 7.02 1.00
11 142 Sophie KubováSophie Kubová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 12 06.99 06.99 06.96 06.91 6.99
12 112 Kornélie HofrováKornélie Hofrová
JAC BrnoJAC Brno
10 3 SB 06.95 x 05.70 06.95 6.95
13 152 Barbora VérostováBarbora Vérostová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 10 06.94 06.69 06.61 06.94 6.94
14 98 Kristýna KuncováKristýna Kuncová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 7 PB 06.88 06.88 06.80 06.46 6.88
15 75 Linda ZukalováLinda Zukalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 11 06.72 05.69 06.47 06.72 6.72
16 119 Sophie MaláSophie Malá
JAC BrnoJAC Brno
09 8 05.97 - 05.20 05.97 5.97
17 128 Ema KubátováEma Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 9 05.77 05.58 05.77 05.65 5.77
18 118 Eliška MaláEliška Malá
JAC BrnoJAC Brno
10 5 PB 05.77 03.92 05.77 04.85 5.77
19 116 Karolína KubátováKarolína Kubátová
JAC Brno BJAC Brno B
10 6 04.36 04.36 03.98 04.21 4.36
164 Petra CambalováPetra Cambalová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
11 2 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Matyáš ProkopMatyáš Prokop
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 11 08.04 08.04 07.80 07.70 8.04 11.00
2 62 Vojtěch KorgoVojtěch Korgo
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 2 PB 08.02 06.82 x 08.02 8.02 9.00
3 40 Michael VladíkMichael Vladík
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 4 PB 07.50 07.05 06.88 07.50 7.50 8.00
4 5 Miloš KuběnaMiloš Kuběna
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 8 07.26 07.26 06.86 07.12 7.26 7.00
5 14 Viktor SkálaViktor Skála
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 10 07.13 07.13 07.04 06.67 7.13 6.00
6 49 Tadeáš VašutTadeáš Vašut
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 9 06.57 06.55 06.49 06.57 6.57 5.00
7 30 Jiří ZavřelJiří Zavřel
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 6 PB 06.49 06.49 06.04 05.69 6.49 4.00
8 8 Martin NečasMartin Nečas
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 7 05.60 04.80 04.62 05.60 5.60 3.00
9 11 Vojtěch VolejníkVojtěch Volejník
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 5 PB 04.49 04.35 04.49 04.45 4.49 2.00
10 42 Adam KoudelkaAdam Koudelka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 3 PB 03.76 03.63 03.24 03.76 3.76 1.00
27 Filip EzlerFilip Ezler
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 1 NM -
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 2.6.2022 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 85 Marie SoučkováMarie Součková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 23 PB 28.79 11.00
2 129 Pavla PoláškováPavla Polášková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 17 PB 23.28 9.00
3 68 Natálie HorbalováNatálie Horbalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 8 PB 21.85 8.00
4 97 Katka HorákováKatka Horáková
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
10 1 PB 20.51 7.00
5 119 Sophie MaláSophie Malá
JAC BrnoJAC Brno
09 16 PB 19.52 6.00
6 145 Pavlína LískováPavlína Lísková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
09 15 PB 19.28 5.00
7 74 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 22 19.09 4.00
8 76 Mariana BřezíkováMariana Březíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 21 PB 18.72 3.00
9 75 Linda ZukalováLinda Zukalová
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 19 PB 18.50 2.00
10 103 Barbora BezděkováBarbora Bezděková
JAC BrnoJAC Brno
10 2 PB 18.03 1.00
11 69 Zuzana JandákováZuzana Jandáková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 9 PB 17.56
12 109 Natálie HalačkováNatálie Halačková
JAC BrnoJAC Brno
10 5 PB 16.67
13 98 Kristýna KuncováKristýna Kuncová
Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko
11 14 PB 16.59
14 115 Zuzana KrálováZuzana Králová
JAC BrnoJAC Brno
10 10 PB 15.92
15 128 Ema KubátováEma Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 12 PB 15.30
16 80 Ema KrestováEma Krestová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 20 14.87
17 111 Markéta HatlapatkováMarkéta Hatlapatková
JAC BrnoJAC Brno
09 6 PB 14.15
18 116 Karolína KubátováKarolína Kubátová
JAC Brno BJAC Brno B
10 13 PB 13.33
19 127 Běta KubátováBěta Kubátová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
10 11 PB 12.37
20 88 Simona HegedüšováSimona Hegedüšová
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
09 7 PB 11.65
21 73 Nikola TiokováNikola Tioková
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 18 PB 10.93
22 77 Ema BurgerováEma Burgerová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 4 SB 10.28
23 104 Amálie BlažkováAmálie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
09 3 PB 08.29
Celkem 23 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(čt, 2.6.2022 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Šimon ŘehákŠimon Řehák
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 6 PB 24.12 24.12 24.12 11.00
2 4 Daniel KovaříkDaniel Kovařík
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 14 PB 23.29 23.29 23.29 9.00
3 49 Tadeáš VašutTadeáš Vašut
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
10 13 PB 20.92 20.92 20.92 8.00
4 14 Viktor SkálaViktor Skála
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 15 PB 20.20 20.20 20.20 7.00
5 5 Miloš KuběnaMiloš Kuběna
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 11 PB 18.80 18.80 18.80 6.00
6 1 Šimon EllingerŠimon Ellinger
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 2 SB 17.62 17.62 17.62 5.00
7 27 Filip EzlerFilip Ezler
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
10 3 PB 17.04 17.04 17.04 4.00
8 40 Michael VladíkMichael Vladík
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
09 8 PB 16.80 16.80 16.80 3.00
9 8 Martin NečasMartin Nečas
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
09 12 PB 16.25 16.25 16.25 2.00
10 17 Matyas ČernýMatyas Černý
BYAC BrnoBYAC Brno
10 1 PB 16.08 16.08 16.08 1.00
11 67 Tobiáš ŽákTobiáš Žák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
10 10 PB 15.15 15.15 15.15
12 9 Vít NevřivaVít Nevřiva
Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňk...
10 5 PB 13.13 13.13 13.13
13 34 Matyas VymazalMatyas Vymazal
JAC Brno BJAC Brno B
11 9 PB 11.68 11.68 11.68
14 24 Dominik VisingrDominik Visingr
BYAC BrnoBYAC Brno
09 7 PB 11.28 11.28 11.28
22 Jan MartinkaJan Martinka
BYAC BrnoBYAC Brno
10 4 NM - -
Celkem 15 závodníků